جمعه ۲۲ آذرساعت ۱۴:۵۰Dec 2019 13

جدیدترین‌های «تامین اجتماعی»

سلامت نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سلامت نیوز : پیش تر هم عددها آثار خود را برای بازنمایی وضعیت از دست داده بودند برای همین در دولت یازدهم سخن از ابرچالش ها به میان آمد که یکی از آنها بحران صندوق های بازنشستگی بود. ...
عصر خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در هر صورت مشاوران امین، معاونان ، نقدهای خبرنگاران خبره حوزه تامین اجتماعی و تجربه های سالاری در این چند ماهی که مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی بوده است می تواند وی را برای مدیریت سال 99 در این سازمان بهتر از هر کسی کمک کرده و چراغ راه وی برای آینده پیش رو باشد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور از نحوه برگزاری هم اندیشی اعضای کمیته های سختی و زیان آور که روز گذشته در هتل پارسیان استقلال تهران برگزار شد، انتقاد کرد.
عصر خبر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
وی افزود: سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین نهاد بیمه گر و دومین تولید کننده درمان کشور، نیازمند توجه ویژه به پژوهش است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۱:۰۸    
بیماران خراسان جنوبی در حالی در صف انتظار طولانی برای درمان می نشینند که مشکلاتی اعم از کمبود پزشک متخصص بر رنج بیماری شان می افزاید و شرایط دشواری را پیش رویشان ترسیم می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۰:۲۹    
زنجان - ایرنا - مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: شمار مقرری بگیران بیمه بیکاری این استان در سال 93 پنج هزارو 500 نفر بود که این رقم در سال جاری به 3 هزار و 300 نفر کاهش پیدا کرده است.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از تسویه کامل بدهی های سال 97 تامین اجتماعی به مراکز درمانی تا 2 هفته آینده خبر داد و افزود: تا کنون بیش از نصف بدهی های سال جاری نیز پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا - مدیرکل تامین اجتماعی استان قزوین گفت: مطالبات این اداره کل به غیر از بخش های دولتی، 570 میلیارد تومان از کارفرمایان است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: بدهی دولت به این سازمان حدود 200 هزار میلیارد تومان است که با وجود شرایط جاری، اولویت های ضروری تری در کشور وجود دارد و باید وضعیت دولت را درک کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۱:۱۳    
جمشید پژویان گفت: یکی از پیش نیازهای بهره وری تغییرات اساسی و مبرم در قانون کار و تامین اجتماعی است؛ به عبارتی ما باید در تامین اجتماعی با رویکرد یک خانه تکانی واقعی وارد شویم تا راه برای سایر اصلاحات باز شود ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۰:۲۱    
تامین اجتماعی فارس در پانزدهمین المپیاد ورزشی سازمان تامین اجتماعی فاتح مسابقات تنیس روی میز شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
جمال رازقی، چهارشنبه در نشست نمایندگان اتاق بازرگانی در هیات های حل اختلاف مالیاتی استان فارس در شیراز افزود: تولید کنندگان ما سال هاست از مشکلاتی مانند نظام مالیاتی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۸:۲۲    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: بدهی واحدهای صنعتی به سازمان تامین اجتماعی تقسیط پنج ساله می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
افزایش سرانه روستایی به 340 هزار تومان، افتتاح ایستگاه مترو مولوی در 30 آذر، کاهش موارد آنفلوآنزا، انتقاد از صدور مجوز تولید 45 برند جدید دخانیات، استقراض50 هزار میلیاردی تامین اجتماعی از بانک ها ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۷:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه پرداخت بدهکاری ها به تامین اجتماعی در صورت تصویب توسط کارگروه های تسهیل و رفع موانع تولید تقسیط می شود، گفت: تقسیط این بدهی ها به صورت 60 ماهه و به مدت پنج ساله خواهد بود.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، مصطفی سالاری ظهر چهارشنبه در حاشیه جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که در محل یکی از شرکتها برگزار شد، در جمع خبرنگاران از طلب 30 هزار میلیارد تومانی این سازمان از واحدهای صنعتی خبر داد و افزود: یکی از اقدامات ارزنده ای که برای رونق تولید انجام گرفته ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: پرداخت بدهکاری ها چنانچه توسط کارگروه های تسهیل و رفع موانع تولید استان مصوب شود، به صورت 60 قسط به مدت 5 سال تقسیط می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس شهرداری شیراز و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا) تفاهمنامه همکاری در زمینه گردشگری، عمرانی و زیست محیطی مبادله کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی وضعیت بیمه ای شرکت های دانش بنیان را تشریح کرد و گفت: تامین اجتماعی بدون اعمال ضریب برای شرکت های دانش بنیان مفاصاحساب صادر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: 3 میلیون و 300 هزار مستمری بگیر از خدمات سازمان تامین اجتماعی بهره می گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۱۹    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور با اشاره به اینکه 3 میلیون و 300 هزار نفر از تامین اجتماعی مستمری ماهانه دریافت می کنند؛ گفت: با طلب 250 هزار میلیارد تومانی از بخش های مختلف کشوری، این سازمان 50 هزار میلیارد تومان بدهی دارد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تقدیر از ذوب آهن اصفهان به عنوان شرکت برتر صدر تامین براساس ارزیابی گزارش عملکرد 6 ماه سال 1398 با حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ( شستا ) انجام شد و لوح تقدیر به مهندس یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اهداء گردید. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: این سازمان با وجود مشکلاتی که دارد، روند رو به رشدی را طی می کند.
پایگاه خبری گسترش / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: این سازمان حدود 50 هزار میلیارد تومان بدهی دارد در حالی که طلب هایش از محل حق بیمه 250 هزار میلیارد تومان است و این یعنی تامین اجتماعی پنج برابر بدهی های خود، طلب دارد. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۵:۴۲    
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: دولت در راستای حمایت از خانواده براساس قوانین توسعه ای کشور متعهد به تدوین نظام تأمین اجتماعی شامل مساعدت های اجتماعی (نیازمندان و فقرا)، بیمه های پایه و بیمه های تکمیلی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۵:۲۶    
25 هزار میلیارد تومان واحد های صنعتی در کشور به تامین اجتماعی بدهکارند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۹    
ایسنا/زنجان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: باید تلاش شود تا رابطه بین صندوق دار و امانت دار منفی نشود؛ چراکه این افراد انتظار دارند پول آن ها با حفظ ارزش به کار گرفته شود تا دیگر دغدغه ای در این زمینه نداشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا- اعتراض مدیرکل آموزش و پرورش مازندران نسبت به دریافت حق بیمه کامل نیروهای ساعتی، با انتقاد مسئولان تامین اجتماعی استان روبرو شد و مدعی شدند که اموزش و پرورش توان پرداخت بدهی خود به تامین اجتماعی را ندارد.
بسیج   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
عبداللهی گفت: بسیجیان عزیز از طرح رویش امید(حمایت از زوج های نابارور بسیجی)، صندوق مددکاری بیماران صعب العلاج و بیمه تامین اجتماعی برخوردار می شوند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بیمارستان سلمان فارسی، آیین معارفه مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر برگزار گردید. روزسه شنبه مورخ پنجم آذرماه98 طی مراسمی با حضور معاونین سازمان تامین اجتماعی، از زحمات دکتر یلدا دارابی ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فتح الله حقیقی روز چهارشنبه در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که با حضور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در محل شرکت ایران ترانسفو برگزار شد، افزود: همه جلسات این کارگروه در محل کارخانه ها و واحدهای تولیدی تشکیل شده و اگر مشکل یک واحد در استان حل نشده است، پیگیر حل مسائل آن از مرکز شده ایم. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور فنی مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی گفت: مصارف سازمان تامین اجتماعی با سرعت بالایی از منابع آن پیشی می گیرد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی گفت: در بازه 38ساله رشد 8برابری بیمه شدگان و 19برابری مستمری بگیران را در تامین اجتماعی شاهد بوده ایم.
کارگر نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ گفت: توجه به سلامت نیروی کار یک ضرورت است چراکه نباید نیروی کار پس از بازنشستگی با تنی رنجور و مشکلات روحی مواجه شود.
کارگر نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در دیدار با معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی با اشاره به تعلق خاطر و توجه ویژه جامعه کارگری نسبت به سازمان تامین اجتماعی گفت: ما دفاع از سازمان تامین اجتماعی را هدف خود می دانیم چرا که این سازمان نقطه امید و اتکای جامعه کارگری است.
کارگر نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی معتقد است اگر دولت و مجلس آستین بالا نزنند، ظرفِ سه یا نهایت چهار سال آینده، تامین اجتماعی تبدیل به یک ابربحرانِ جدی و خطرساز خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: پرونده های کارگران در تامین اجتماعی در دسترس مراجع ذیصلاح قرار گیرد تا تصمیم گیری های لازم درباره سختی و زیان و آور بودن مشاغل آنها گرفته شود.
پول نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
پول نیوز - مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در سفر به استان زنجان، از شعبه یک زنجان و پلی کلینیک تخصصی حکیم هیدجی بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: هیچ کارگاهی در این استان به دلیل بدهی بیمه ای تعطیل نشده بلکه برخی از واحدهای تولیدی نیز با بخشودگی جرایم توانسته اند به چرخه تولید بازگردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی گفت: هر فرد بازنشسته در مشاغل سخت و زیان آور دارای 9 سال سابقه ارفاقی، 800 هزار تومان مستمری بیشتر، 10 سال سن کمتر در زمان برقراری است. به عبارتی میانگین بازنشستگی بازنشستگان عادی 59 سال و بازنشستگان سخت و زیان آور 49 سال است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: یکی از چالش های اصلی تامین اجتماعی بحث پایداری مالی صندوق بازنشستگی آن است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران با بیان اینکه میانگین سنی بازنشستگی در مشاغل سخت و زیان آور حدود 40 سالگی و چیزی بین سنین 38 تا 39.5 سال است، به عبارت دیگر حدود 10 سال از سن مقرر برای بازنشستگی، زودتر بازنشسته می شوند گفت: باید جدی تر به مسئله بازنشستگی در قالب مشاغل سخت نگاه کنیم. ...
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، در خصوص نحوه دریافت مطالبات وزارت بهداشت از سازمان تامین اجتماعی، توضیحاتی ارائه داد.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
با هدف پیشگیری از بحرانهای دوران سالمندی و آشنایی بیشتر بازنشستگان با سبک بهتر زندگی در این برهه ، تامین اجتماعی گیلان اقدام به برگزاری دوره های آموزشی می کند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۲۸    
رئیس تامین اجتماعی بروجرد با بیان اینکه 15000نفر در بروجرد مستمری بگیر تامین اجتماعی هستند گفت: امسال 400 کارگر بیمه شدند.
یک کارشناس بیمه درباره انتقال سوابق بیمه توضیحاتی داد. گسترش نیوز: مهدی شکوری کارشناس بیمه درباره انتقال سوابق بیمه ای اظهار کرد: انتقال سوابق بیمه تا سال 65 در قانون نبوده است و اگر فردی در دستگاه های مختلف خدمت می کرد و بعد خدمت آن تمام می شد انتقال سابقه صورت نمی گرفت. ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۲۱    
مدیر کل تامین اجتماعی استان مرکزی با مدیرعامل پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند دیدار و گفتگو کرد.