چهارشنبه ۱۳ فروردینساعت ۰۳:۴۸Apr 2020 1

جدیدترین‌های «تامین اجتماعی»

 
به گزارش سلام نو، حاتم شاکرمی معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: این شیوه نامه، برای تحت پوشش قراردادن کارگران مشمول قانون کار و تأمین اجتماعی که قانون بیمه بیکاری نیز شامل حالشان می شود و در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا به طور موقت بیکار غیر ارادی شناخته شده اند تدوین ...
تحلیل بازار   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دستورالعمل نحوه پرداخت بیمه بیکاری به علت کرونا توسط وزارت کار و تامین اجتماعی نهایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۶:۳۹    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: به همت واحد فنی و تکنسین های درمان تامین اجتماعی، ابداع و طراحی کابین ضدعفونی کننده که دارای استاندارهای لازم بوده و به طور اتوماتیک فعال می شود، در کمتر از 3 روز با موفقیت پایان یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۶:۰۱    
به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا , تکنسین های فنی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان در بیمارستان سبلان اردبیل که این روزها بیماران کرونایی در آن بستری هستند کابین تمام اتوماتیک ضد عفونی برای تردد کارکنان و کادر درمانی این بیمارستان طراحی و نصب کردند.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اکوفارس: دستورالعمل نحوه پرداخت بیمه بیکاری به علت کرونا توسط وزارت کار و تامین اجتماعی نهایی شد.
مثلث   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دستورالعمل نحوه پرداخت بیمه بیکاری به علت کرونا توسط وزارت کار و تامین اجتماعی نهایی شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۵:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
دستورالعمل نحوه پرداخت بیمه بیکاری به علت کرونا توسط وزارت کار و تامین اجتماعی نهایی شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک رفاه کارگران ضمن تقدیر از تلاش و زحمات صادقانه کادر درمانی کشور در ایام شیوع کرونا گفت: بانک رفاه کارگران در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و حمایت از نظام سلامت کشور، برای پرداخت اقساط تسهیلات کادر درمانی خط مقدم مقابله با ویروس کرونا، سه ماه تنفس اعمال کرده است. ...
سلام نو / روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۶:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، دستورالعمل بیمه بیکاری به علت شیوع کرونا توسط معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تدوین و امضا شد. ...
بر اساس ابلاغیه معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان تامین اجتماعی ثبت درخواست متقاضیان بیمه بیکاری بدون نیاز به مراجعه حضوری تا پایان اردیبهشت سال 99انجام می شود.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
هادی ساداتی گفت: اطلاعات کارگران ساختمانی در سامانه رفاهی این کارگران موجود و در دسترس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین سازمان تامین اجتماعی است. زمانی که بحث پرداخت یارانه کرونا مطرح شد، پیشنهاد کردیم از اطلاعات این سامانه استفاده شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۴۶    
ایسنا/زنجان مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: اکنون بیماران مبتلا به کرونا در همه بیمارستان های سطح شهر بستری هستند، بنابراین مردم برای پیشگیری از ابتلاء به این ویروس، از مراجعات غیرضروری به بیمارستان های تامین اجتماعی خودداری کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مگر کارگران بازنشسته جزو شهروندان مملکت نیستند؟! مگر اموال و دارایی های تامین اجتماعی مال دولت و دولتی هاست که آنها را به تاراج برده اند و بدهی خود را نمی پردازند؟ ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان برنامه و بودجه، اعلام کرد که با وجود قطعی بودن اختصاص 10 هزار میلیارد تومان برای همسان سازی حقوق بازنشستگان، هنوز درباره فرمول انجام آن تصمیم گیری نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۴:۴۰   + ۳۱ سایت دیگر  
قائم مقام سابق سازمان تامین اجتماعی درباره انواع از کارافتادگی و شرایط برخورداری از مستمری از کارافتادگی کلی توضیحاتی ارائه کرد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
در دومین جلسه کمیته بهداشتی، فرهنگی و اجتماعی، پرداخت 50 درصد غرامت دستمزد به کارگران دارای استراحت پزشکی بدون نظر کمیسیون پزشکی سازمان تامین اجتماعی که نیازمند زمان بیشتری است اعلام شد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۰    
چطور است که ما در این گونه موارد دیده نمی شویم؟مگر ما ایرانی نیستیم؟تفاوت از آسمان تا زمین است و این یعنی ظلم به بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه صنعت مخابرات ایران گفت: برای تحقق جهش تولید نیازمند اصلاحات اساسی در رویکردهای گمرکی ، مالیاتی ، تامین اجتماعی ، روند مناقصات و خریدهای دولتی هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۵۶    
یک مقام ارشد انگلیسی در امور تامین اجتماعی گفت نمی تواند تایید کند که چه زمانی تست آنتی بادی برای درمان بیماری کرونا ساخته خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
به دنبال انتشار پست اینستاگرامی رئیس سازمان برنامه و بودجه در مورد جلسه تعیین روش توزیع 10هزار میلیارد تومان اعتبار متناسب سازی حقوق بازنشستگان، رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان تهران از عدم دعوت کانون عالی مستمری بگیران انتقاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
قرار است امروز رئیس سازمان برنامه و بودجه نشستی با نمایندگان کانون های بازنشستگی کشوری برای توزیع اعتبار همسان سازی داشته باشد اما باز هم بازنشستگان تامین اجتماعی نادیده گرفته شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۳۵    
سمنان- ایرنا- تاخیر در پرداخت اقساط تسهیلات، اقساط بیمه تامین اجتماعی و خرید سربازی، دریافت ماسک و مواد ضدعفونی کننده از جمله درخواست ها و نیازهای عشایر استان سمنان برای ادامه فعالیت در شرایط فعلی است که ویروس کرونا چرخ اقتصادشان را لنگ کرده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در دومین جلسه کمیته بهداشتی، فرهنگی و اجتماعی، پرداخت 50 درصد غرامت دستمزد به کارگران دارای استراحت پزشکی بدون نظر کمیسیون پزشکی سازمان تامین اجتماعی که نیازمند زمان بیشتری است اعلام شد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای اعلام کرد؛ انتشار خبری در شبکه توئیتر مبنی بر ابطال پرونده سهمیه انسولین افراد دیابتی صحت ندارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی خوزستان گفت: با توجه به ایجاد تسهیلات بیمه ای و شیوع ویروس کرونا، پزشکان عمومی می توانند سی تی اسکن ریه درخواست کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
تعویق اقساط وام بنگاه ها، پرداخت سهم تامین اجتماعی توسط دولت، تعویق در پرداخت مالیات سال 98 تا سال 1400 و پرداخت 10 درصد جایزه صادراتی برای بنگاه ها از مهم ترین پیشنهادات اتاق بازرگانی ایران است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۴۸    
گزارشگر ایلنا سری به بیمارستان های شفا و تامین اجتماعی شهرستان تاکستان زد تا پای درد و دل کادر درمان این بیمارستان بنشیند و خاطرات تلخ و شیرین این روزهای آنان را بشنود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: با پرداخت حق بیمه اجتماعی مددجویان از طرف کمیته امداد، 155 خانوار از تحت حمایت امداد این نهاد در استان بوشهر خارج و مستمری بازنشستگی انان از طرف سازمان تامین اجتماعی پرداخت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۹:۴۲    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان قزوین گفت: بیش از یک سوم از مجموع بیماران کرونایی استان در دو بیمارستان تامین اجتماعی قزوین و بیمارستان تاکستان درمان شدند.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۹:۴۱    
نمی توانیم حتی سهمیه ملزومات بگیریم و طبق آمار ضرر قابل توجه ای می کنیم. خواهشمند است مدیران درمان سازمان تامین اجتماعی و مدیران ای تی تصمیم و راهکار مناسبی ارائه دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: لازمه تحقق جهش تولید در کشور اصلاح نظام بانکی و نظام مالیاتی و نظام تامین اجتماعی است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۳:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
دومین جلسه کمیته بهداشتی ، فرهنگی و اجتماعی 9 فروردین امسال با حضور حاتم شاکرمی معاون روابط کار و ابراهیم صادقی فر معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ، نماینده معاونت درمان سازمان تأمین اجتماعی ، نمایندگان تشکل های کارگری و کارفرمایی برگزار و اهداف قابل پیگیری در بخش های ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اتحاد خبر: یک دشتستانی به عنوان عضو هیئت مدیره و مدیر عامل موسسه فرهنگی ورزشی سازمان تامین اجتماعی منصوب شد. به گزارش اتحاد خبر؛ با نگاه ویژه دکتر سالاری به نیروهای بومی استان، طی حکمی نادر آزاده به عنوان عضو هیئت مدیره و مدیر عامل موسسه فرهنگی ورزشی سازمان تامین اجتماعی کشور منصوب شد....
ربیع   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۰:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ،هر ساله شاغلان کشور شامل دو دسته کارمندان و کارگران با دو سازوکار کاملا متفاوت افزایش حقوق دارند. کارمندان بر اساس بودجه دولت متوجه می شوند که چه میزان حقوق آنها افزایش یافته است ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۹:۵۲    
نایب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی در یادداشتی با تحلیل ابعادِ شیوع ویروس کرونا که در قامت بحرانی گسترده خود را نشان داده است، اثرات آن بر سازمان تامین اجتماعی را مورد واکاوی قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
بخش اول گفت وگوی نوروزی متفاوت فارس با دکتر شریعتی استاندار خوزستان را از ناگفته های سیل 98 تا ماجرای ریاست تامین اجتماعی ببینید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۸:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی در یادداشتی با تحلیل ابعادِ شیوع ویروس کرونا که در قامت بحرانی گسترده خود را نشان داده است، اثرات آن بر سازمان تامین اجتماعی را مورد واکاوی قرار داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۴۰    
جلال رحمانی گفت: تا به امروز در دو بیمارستان شفا و تامین اجتماعی تاکستان 470 نفر از همشهری ها و هم استانی های ما پذیرش شده اند که 389 نفر از این تعداد ترخیص شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کانون مستمری بگیران تامین اجتماعی گفت: استمداد جامعه کارگری از محضر مقام معظم رهبری این است که اجازه ندهند سهم کارگران را از صندوق توسعه ملی خرج جای دیگری شود
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر کشور در خصوص تعویق پرداخت حقوق فروردین بازنشستگان تامین اجتماعی انتقاد کرد و گفت:در شرایط فعلی دولت از بازنشستگان ما همانند سایرین حمایت کند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل تامین اجتماعی لرستان و واحدهای تابعه در ارزیابی 10 ماهه سال گذشته رتبه اول را در شاخص وصول حق بیمه نسبت به برنامه و بودجه مصوب کسب کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون بیمه سازمان تامین اجتماعی دادن مقرری بیکاری به بیش از 240 هزار نفر و نیز برقرار کردن بیمه بیکاری برای بیش پنج هزار آسیب دیده سیل خوزستان، گلستان و لرستان را از جمله اقدامات مهم این معاونت در سال 1398 برشمرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی اقدامات به عمل آمده در حوزه درمان غیرمستقیم این سازمان در زمینه مقابله با بیماری کووید 19 را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
جهان در پی گسترش کرونا با کسری 2 تریلیون دلاردی در درآمد و از بین رفتن 25 میلیون شغل مواجه است. در این شرایط از مردم چگونه باید حمایت کرد؟
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۹:۳۱    
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان گلستان در بازدید از شعبه یک گرگان ، ضمن تقدیر از همکاریهای صورت گرفته ، تاکید کرد که کشتی یکپارچه سازمان تامین اجتماعی با هماهنگی و انسجام همه بخشها ، به سرمنزل مقصود می رسد و اگر ما در خصوص درمان بیماری کرونا توفیقی داشته ایم نتیجه زحمات همه ارکان سازمان بوده است.