سه شنبه ۰۴ تیرساعت ۲۳:۱۷Jun 2019 25

جدیدترین‌های «تامین اجتماعی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۱ دقیقه پیش    
مراسم معارفه رئیس سازمان تامین اجتماعی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره علت تاخیر در معرفی مدیرعامل تامین اجتماعی گفت: تامین اجتماعی باید از مدیریتی توانمند برخوردار باشد که مورد اعتماد و وثوق جمع کثیری از اعضای دولت بوده و بتواند امور را پیش ببرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
سرپرست سابق سازمان تامین اجتماعی گفت: از 25 تیر که روز و هفته تامین اجتماعی است باید بتوانیم حدود 40 سرویس به صورت غیر حضوری فعال کنیم تا دیگر لازم به مراجعه حضوری مردم به شعب نباشند.
ایلنا   ۱ ساعت پیش    
سرپرست سابق سازمان تامین اجتماعی حجم و گردش مالی این سازمان را از سه وزارت خانه بیشتر دانست و گفت: این سازمان 42 میلیون نفر را به شکل های مختلف تحت پوشش دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: بدهی دولت تا پایان سال 94 به تامین اجتماعی حدود 80 هزار میلیارد تومان برآورد شده است.
ایلنا   ۲ ساعت پیش    
مدیرعامل جدید سازمان تامین اجتماعی با اشاره به مسئولیت خطیری که بر عهده او گذاشته شده، عنوان کرد که مدیریت این سازمان جز با استفاده از خرد جمعی، مشارکت و همکاری شرکای سازمان ممکن نیست.
ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت :در سازمان تامین اجتماعی و همه مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید از خاصه خرجی بپرهیزیم.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
مدیرعامل جدید سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه برنامه اصلاحات پارامتریک باید به صورت راهبردی دنبال شود عنوان کرد: برخی قوانین تأمین اجتماعی برای اصلاح و بازنگری، مصوبه دولت و مجلس و برخی مصوبه هیئت مدیره سازمان را می خواهند.
با اعلام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی محمد حسن زدا به عنوان مشاور وزیر و عضو هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی انتخاب شد.
مدیرعامل جدید سازمان تامین اجتماعی گفت: با توجه به این که در 2 سال پایانی عمر دولت دوازدهم هستیم بنده بنایی بر تغییر در جایگاه مدیران و معاونین ندارم.
سرپرست سابق سازمان تامین اجتماعی از درآمد سالیانه 120 هزار میلیارد تومانی در تامین اجتماعی خبر داد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، محمدحسن زدا در مراسم تکریم اشکه در ساختمان مرکزی سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد ضمن تبریک به مصطفی سالاری گفت: 42 میلیون جمعیت تحت پوشش، امانتی است که امروز به دست شما سپرده می شوند. ...
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس گزارشات تا پایان سال 94 بدهی دولت به تامین اجتماعی 80 هزار میلیارد تومان محاسبه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: استقلال مالی و اداری سازمان موضوع بسیار مهم است چرا که حق الناس در دست ماست.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مطالبات سازمان تامین اجتماعی از دولت باید تعیین تکلیف شود و امیدواریم با حضور مدیرعامل جدید برای پرداخت مطالبات به سازمان به نقطه خوبی برسیم.
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: از مهمترین شاخه سازمان تامین اجتماعی نشان عدالت محوری است و این سازمان قشر عظیمی از جامعه متوسط را تحت پوشش خود قرار داده است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران با بیان اینکه نشست کارگروه رونق تولید استان مسائل 14 تولید کننده را بررسی کرد گفت: عمده مشکلات این صنایع در حوزه بانکی، امور مالیاتی و سازمان تامین اجتماعی بود که پس از بررسی اعضای کارگروه به ریاست استاندار (محسنی بندپی) بررسی و رفع شد.
فرتاک نیوز   ۳ ساعت پیش    
نشست خبری اداره تامین اجتماعی استان کرمانشاه که با حضور: مدیرکل، علاءالدین حیدری نماینده ویژه استاندار وجمعی ازکارمندان تامین اجتماعی شهرستان های جوانرود و پاوه و جمعی از اصحاب رسانه ظهر امروز در نماز خانه این اداره صورت گرفت. ...
تامین اجتماعی   ۵ ساعت پیش    
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی هدف از توسعه خدمات غیرحضوری را تکریم مخاطبین سازمان عنوان کرد.
کرد پرس   ۵ ساعت پیش    
قدرتی که امروز در جمهوری اسلامی ایران داریم ناشی از وحدت ملت ماست. الحمدالله با وجود پربرکت مقام معظم رهبری در راس نظام، این وحدت کاملا برقرار است. بر همین اساس و پیرو پیگیری های مستمر و دلسوزانه جناب آقای مهندس بازوند استاندار محترم استان کرمانشاه و نماینده محترم مردم اورامانات در مجلس شورای ...
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از طلب 170 میلیارد تومانی مراکز درمانی و بیمارستانی این دانشگاه از سازمان های بیمه گر استان خبر داد.
سبا724   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
محمدحسن زدا با صدور پیامی، انتصاب دکتر مصطفی سالاری به عنوان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی را تبریک گفت.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از طلب 170 میلیارد تومانی مراکز درمانی و بیمارستانی این دانشگاه از سازمان های بیمه گر استان خبر داد. به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه سمنان ...
خلیج فارس   ۶ ساعت پیش    
خلیج فارس: با تایید هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی و حکم وزیر رفاه، مصطفی سالاری به عنوان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی منصوب شد.
مصطفی سالاری سی و دومین مدیری خواهد بود که بر صندلی بزرگترین سازمان بیمه ای کشور ( سازمان تامین اجتماعی ) خواهد نشست که از سوابق وی می توان به استانداری در بوشهر و گیلان اشاره کرد.
سرمد نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق های تابعه با استناد به پیشنهاد هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق های تابعه طی حکمی مصطفی سالاری را به سمت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی منصوب کرد
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
پس از گذشت حدود هشت ماه از فوت مرحوم نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، سرانجام "مصطفی سالاری"، از میان گزینه های متفاوتی که نامشان در دو ماه اخیر به گوش می رسید؛ با حکم محمد شریعتمداری، وزیر رفاه به عنوان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی منصوب شد.
برترین ها / ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و صندوق های تابعه در راستای اجرای بند ( ج) ماده واحده قانون اصلاح مدیریت ماده (113) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده 8 اساسنامه صندوق تامین اجتماعی با اتفاق آراء "مصطفی سالاری" را به عنوان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی پیشنهاد کرد و در جلسه مورخ 4 تیر ...
تامین اجتماعی   ۸ ساعت پیش    
به مناسبت روز ملی اصناف مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی با رئیس اتاق اصناف استان دیدار کردند .
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، در جلسه امروز هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی که با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همینطور شرکای کارگری، بازنشستگی و کارفرمایی برگزار شد نهایتاً مصطفی سالاری به عنوان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی انتخاب شد. ...
تهران پرس   ۸ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
اکبر شوکت عضو هئیت امنای سازمان تامین اجتماعی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تهران پرس اظهار کرد: در جلسه صبح امروز هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی، مصطفی سالاری به عنون مدیرعامل جدید سازمان تامین اجتماعی شد. ...
گیل خبر   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اختصاصی گیل خبر/ سرویس سیاسی: بعد از اعلام خبر انتصاب احتمالی مصطفی سالاری در راس سازمان تامین اجتماعی گمانه زنی ها از نام های جدید برای کسب کرسی استانداری گیلان آغاز شده
شبستان   ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان، گفت: واحد های تولیدی استان لرستان تا سه ماه فرصت دارند در صورت معرفی به ستاد تسهیل از بخشودگی جرائم تامین اجتماعی بهره مند شوند.
فردا نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی گفت: امیدواریم دولت از محل بودجه عمومی اعتبار مورد نیاز برای این کار را تأمین کند و این موضوع را با جدیت تمام پیگیری می کنیم.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، یک منبع آگاه از قطعی شدن انتصاب مصطفی سالاری به عنوان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور خبر داد. مصطفی سالاری که فارغ التحصیل دوره ی دکترای مدیریت اجرایی از دانشگاه بوردوی فرانسه و دانش آموخته ی دوره دکترای حقوق عمومی دانشگاه تهران است ...
خانه ملت   ۹ ساعت پیش    
نماینده مردم کاشان در مجلس از وزیر کار خواست تا نسبت به تسریع در احداث بیمارستان تامین اجتماعی کاشان اقدام کند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
رشت - ایرنا - مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان گفت: پایگاه های کنترل فشار خون در 13 مرکز درمانی تامین اجتماعی در این استان فعال است.
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
هیات امنای سازمان تامین اجتماعی در جلسه امروز حکم مدیرعاملی مصطفی سالاری را به عنوان مدیرعامل این سازمان تایید کرد.
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
هیات امنای سازمان تامین اجتماعی در جلسه امروز حکم مدیرعاملی مصطفی سالاری را به عنوان مدیرعامل این سازمان تایید کرد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد، بر اساس ماده 90 قانون تامین اجتماعی، معاینه پزشکی کارگران بدو استخدام الزامی است.
همشهری   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی ایلام از بیمه تامین اجتماعی شدن 2334 زن سرپرست خانوار مددجوی زیر پوشش این اداره کل در مناطق روستایی، عشایری و شهری این استان خبر داد ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شرکت های سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) در سال 97 سودهای خوبی داشتند به طوری که رشد کم نظیر سود برخی شرکت های تابعه شستا به طور کامل قابل مشاهده است.
سیتنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل رایتل در گزارشی به هیات مدیره ی سازمان تامین اجتماعی از رشد 18 درصدی درآمد رایتل در شش ماه اخیر خبر داد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بیجار گفت: با همکاری سازمان تامین اجتماعی بیش از 2 هزار و 700 نفر از قالیبافان بیجاری این شهرستان زیر پوشش بیمه هستند.
پول نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
پول نیوز - دکتر احمدرضا خراعی مدیر کل اتباع سازمان تامین اجتماعی در سفر به استان کرمان و بازدید از منطقه ویژه اقتصادی شهرستان رفسنجان بیان کرد : تمامی اتباع خارجی در هرجای کشور که مشغول به کار هستند در راستای قوانین ومقررات بین المللی و همچنین مسائل حقوق بشری باید تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۵۳    
دهقان کیا با اشاره به کاستی های موجود در سازمان تامین اجتماعی، چاره کار را در احیای ساختار سه جانبه می داند و معتقد است: سازمان باید بتواند مطالبات خود را از دولت وصول کند.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۴۷    
حمید رضا قاسمی در گفتگو با خبرنگار کردپرس ضمن ابراز تأسف از واقعه پیش آمده برای کارمندان تامین اجتماعی شهرستان جوانرود، گفت: فرد خاطی که مسئول آموزش اداره بود از سمتش برکنار شد. وی افزود: این برنامه با همکاری استانداری کرمانشاه برگزار خواهد شد.