شنبه ۰۲ تیرساعت ۰۲:۵۲Jun 2018 23
 

جدیدترین خبرهای «بازنشستگان»

فرهنگیان نیوز   ۶ ساعت پیش    
فرهنگیان نیوز -تدبیر تلگرام https://telegram.me/edufarhangian : دست بازنشستگان در پوست گردوی همسان سازی حقوق بازنشستگان و همراهان عزیز :: لطفا متن زیر را دست نویس کرده وپس امضا ...
فرهنگیان نیوز   ۶ ساعت پیش    
مشکل سامانه پاسخگویی 8523 برطرف شده
فرهنگیان نیوز   ۶ ساعت پیش    
فرهنگیان نیوز -تدبیر تلگرام https://telegram.me/edufarhangian : دوستان و همراهان عزیز سلام حکم ها زده شد و همه در کم و کیف افزایش حقوق قرار گرفتند. بارها اعلام شد که این همسان سازی و افزایش حقوق پلکانی و قطره چکانی دردی از دردها درمان نخواهد کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۰:۴۴    
گرگان- مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: اجازه نمی دهیم حق بازنشستگان به تاراج برود و با فساد بخش های شرکتی مبارزه می کنیم.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۷:۵۲    
مدیران عامل عضو شورای هماهنگی بانک ها به وزارت اقتصاد برای افزایش حقوق و همسان سازی حقوق بازنشستگان شبکه بانکی کشور نامه نوشتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۴۹    
مسائل مالی و خدمات بهداشت و درمان بازنشستگان دارای مشکل است و تا زمانی که تغییری صورت نگیرد، باید خودمان را با مشکلات تطبیق دهیم.
ساعت24   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۴    
ساعت 24-روزگار بازنشستگان ایران اصلا تعریفی ندارد و حال آنها ناخوش است . این روزگار ناخوش بازنشستگان و مستمری بگیران اگر در آینده بهتر می شد، شاید اندوه امروز به چشم نمی آمد ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۹:۳۶    
فرماندار اردستان، گفت: پرداختن به مطالبات کادر آموزشی مهم بوده تا دغدغه های آن ها در زمینه حقوق و تسهیلات توجه شود و همه این اتفاق ها شکل می گیرد تا انسانی به نام دانش آموز تعلیم دیده و آینده ساز خوبی برای کشور باشد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۹:۰۴    
ذوالقدر گفت: ما در مجلس درباره ماده 10 اصلاحی قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی و عواقبی که دربرخواهد داشت را، شفاف سازی می کنیم. اینکه پیمانکار اختیار این را داشته باشد هر کاری بخواهد با کارگر بکند، مورد تایید نمایندگان مجلس نیست.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۸:۰۲    
درحالی که بازنشستگان کشوری و لشکری از خلف وعده سخنگوی دولت در خصوص پرداخت حقوق بازنشستگان تا عید سعید فطر می گویند مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: حقوق بازنشستگان این صندوق براساس احکام جدید سال 1397 که از روز سه شنبه 22 خرداد ماه صادر شده، با حقوق خرداد پرداخت می شود. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۲:۴۵    
جمعی از فرهنگیان بازنشسته که در سال گذشته از آموزش و پرورش بازنشسته شده اند بعد ظهر روز گذشته مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. به گزارش ایسنا حدود 100نفر از بازنشستگان فرهنگی که در سال 1396 از وزارت آموزش و پرورش بازنشسته شدند خواستار دریافت حق سنوات بازنشستگی خود شدند ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۲۱    
رییس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران کشور معتقد است که حذف ماده 41 باعث ورشکستگی سازمان تامین اجتماعی خواهد شد.
عصر خبر   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۴۳    
گفتنی است محمدجواد عسکری مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد پیش از این جلسه، در فضایی صمیمی به مشکلات بازنشستگان گوش فرا داده و اقداماتی جهت حل فوری مشکلات این قشر فرهیخته اتخاذ نمود.
ساعت24   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۲۱    
ساعت24-وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه واریز قسط اول پاداش پایان خدمت فرهنگیان از 10روز آینده آغاز می شود، گفت: این معوقات که مربوط به بازنشستگان سال 96 است را در سه مرحله تسویه می کنیم.
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۰۵    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: تلاش ما در صندوق بازنشستگی کشوری فقط برای یک میلیون و 400 هزار نفر بازنشسته نیست، بلکه خانواده آن ها یعنی برای 4- 5 میلیون نفر است و این فعالیت ها برای افرادی است که صدایشان شنیده نمی شود و باید من حرف هایشان را بزنم. ...
نصر نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۷:۵۲    
نصر: رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، گفت:افزایش 10 درصدی حقوق بازنشستگان خلاف بودجه سال 97 است و حقوق بازنشستگان باید تا 20 درصد افزایش یابد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۶:۰۹    
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه واریز قسط اول پاداش پایان خدمت فرهنگیان از 10روز آینده آغاز می شود، گفت: این معوقات که مربوط به بازنشستگان سال 96 است را در سه مرحله تسویه می کنیم.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۱۰    
بانک کارآفرین در راستای تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت تصدی سمت "رئیس شعبه" در شهرستان قزوین، از همکاران بازنشسته سیستم بانکی با شرایط ذیل دعوت به همکاری می کند:
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۴۸    
تهران - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه واریز قسط اول پاداش پایان خدمت فرهنگیان از 10روز آینده آغاز می شود، گفت: این معوقات که مربوط به بازنشستگان سال 96 است را در سه مرحله تسویه می کنیم.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۳۲    
خرداد:جمعی از فرهنگیان بازنشسته که در سال گذشته از آموزش و پرورش بازنشسته شده اند بعد ظهر امروز مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. به گزارش خرداد به نقل از ایسنا ، حدود 100نفر از بازنشستگان فرهنگی که در سال 1396 از وزارت آموزش و پرورش بازنشسته شدند خواستار دریافت حق سنوات بازنشستگی خود شدند. ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۳:۰۲    
معاون سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از افزایش حقوق بازنشستگی رانندگان خبر داد. داریوش امانی با بیان این که مشکل پرداخت 50 درصد حق بیمه رانندگان از سوی دولت حل شده، گفت: با هماهنگی مسئولان سازمان بیمه تأمین اجتماعی حقوق بازنشستگی رانندگان تا یک میلیون و 700 هزار تومان افزایش یافت ...
فرهنگیان نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۲:۴۵    
فرهنگیان نیوز -تدبیر تلگرام https://telegram.me/edufarhangian : سهمیه مرحله اول وام قرض الحسنه توانمندسازی سال 97 ابلاغ شد معاون توانمندسازی و کارآفرینی کانون بازنشستگان ناجا از ابلاغ سهمیه مرحله اول وام قرض الحسنه توانمندسازی سال 97 خبر داد. ...
پانا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۳    
تهران(پانا) - وزیر آموزش و پرورش با اشاره به این که هنوز هیچ وزارتخانه ای پاداش پایان خدمت کارکنان خود در سال 96 را پرداخت نکرده است، خبر داد که پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش و پرورش در سال 96 در سه مرحله تسویه می شود. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۸:۳۶    
عدم توازن در خروجی و ورودی نیرو یا به عبارتی نبود تناسب یمان تعداد بازنشستگان و استخدامی های وزارت اموزش و پرورش به یک مشکل جدی و اثرگذار در کیفیت و کمیت آموزش در کشور بدل شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۷:۵۲    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: دولت نباید 3 هزار میلیارد تومان برای همسان سازی حقوق بازنشستگان را در قالب افزایش 10 درصدی سنواتی بگنجاند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۰:۱۹    
بطحایی با تاکید بر پیگیری پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان از تسویه حساب قطعی با فرهنگیان بازنشستگان تا شهریور امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۰:۰۱    
وزیر آموزش و پرورش از پرداخت سه مرحله ای پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته شده این وزرتخانه در سال 96 تا 15 شهریور سال جاری خبر داد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۸:۵۹    
خبرگزاری میزان- مدیر کل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی در گفتگویی تلویزیونی درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: به محض تامین منابع مالی مورد نیاز، تا پایان سال همسان سازی حقوق بازنشستگان انجام خواهد شد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۸:۰۹    
همسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی موضوع پرچالشی است که با وجود تصویب قانون، تأکید و قول و وعده ها تا کنون اجرایی نشده است. اواخر سال گذشته یکی از نمایندگان مجلس با اشاره به لزوم اجرایی شدن این قانون گفت: هم اکنون حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی نسبت به دیگر بازنشستگان (کشوری و.. ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۶:۳۲    
جمعی از بازنشستگان سال 96 وزارت آموزش و پرورش بعد از ظهر امروز در اعتراض به پرداخت نشدن پاداش های خود مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.