سه شنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۲:۴۰Feb 2020 25

جدیدترین‌های «بودجه»

کیهان   ۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرونا رژیم صهیونیستی و کره جنوبی را به جان هم انداخته، ژاپنی ها را مجبور به دورکاری کرده و دولت آمریکا را به فکر اختصاص یک بودجه 2/5 میلیارد دلاری برای مقابله با آن واداشته و حتی رزمایش دو کشور کره جنوبی و آمریکا را هم تحت الشعاع قرار داده است.
کیهان   ۴ دقیقه پیش    
برای این هیچ ندارها یک فکری بکنید، هی ننشینید دعوا بکنید، هی هم دنبال این نروید که همان طوری که در طاغوت می کرد، شهرها را خیلی مزین کنید و شهرها را خیلی بزرگ بکنید و همه همّ دولت و همه بودجه مملکت خرج شهرها بشود و خرج شمال شهر بشود که باز همان طاغوتی ها از آن استفاده بکنند ...
دنیای اقتصاد   ۷ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
مهر : کاخ سفید اعلام کرد دولت ترامپ برای مقابله با ویروس کرونا 2.5 میلیارد دلار بودجه اضافی درخواست کرده است.
سلام نو / روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، علی لاریجانی در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز (سه شنبه) با اشاره به رد کلیات بودجه سال 99 توسط نمایندگان مجلس، گفت: تبصره 3 ماده 189، راه حل آئین نامه به ما داده است ...
خبرگزاری مهر   ۴۴ دقیقه پیش    
کاخ سفید اعلام کرد دولت ترامپ برای مقابله با ویروس کرونا 2.5 میلیارد دلار بودجه اضافی درخواست کرده است.
بورس نیوز   ۵۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس یازدهم تا مرداد ماه درگیر بررسی اعتبارنامه خود خواهند بود
خبرگزاری دانشجو   ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: باید در بودجه سال 99 مقوله عدالت محوری تقویت شود آن هم در نظام پرداخت ها. درحال حاضر در بخش مصارف بودجه بخش عظیمی از ارقام به پرداخت ها و حقوق اختصاص یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
شورای شهر اهواز با انتقاد از عدم حضور شهردار برای ارائه کلیات بودجه سال 99 و رعایت نکردن تشریفات تصویب بودجه و ضرورت ارائه گزارش سالیانه تصویب کلیات بودجه سال 99 را به هفته بعد موکول کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 99 کل کشور: کمیته ای متشکل از اعضای هیئت رئیسه تلفیق و یک نفر از هر کمیسیون کار اصلاحات بودجه را امروز عصر بررسی می کند.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-معاون توسعه منابع انسانی سازمان برنامه و بودجه گفت: امروز زمان آن فرا رسیده است که این سازمان با استفاده از ظرفیت نخبگان، به تغییر ایجاد فکر و جریان جدید بپردازد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون توسعه منابع انسانی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: مردم ایران نشان داده اند که با سختی ها و فشارها پویاتر، زنده تر و فعال تر شده اند و اکنون نیز به دنیا ثابت می کنند که کمبودها ما را ضعیف نمی کند.
سلام نو   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، کاخ سفید دیروز (دوشنبه) اعلام کرد که دولت ترامپ از کنگره خواسته است بودجه مکمل 2.5 میلیارد دلاری را برای مقابله با گسترش سریع ویروس کرونا از جمله بیش از 1 میلیون دلار برای تهیه واکسن تصویب کند. ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون توسعه منابع انسانی سازمان برنامه و بودجه گفت: باید در سازمان مدیریت و برنامه ریزی از ظرفیت نخبگان استفاده شود.
جماران   ۲ ساعت پیش    
نعمت الله ترکی روز سه شنبه با اعلام این خبر به ایرنا تصریح کرد: سند اقتصادی برای روستاهایی صادر می شود که فضای مورد نیاز ایجاد کارگاه های صنعتی در پیرامون خود را دارند که استفاده از آن ها از می تواند تحولات آینده روستا در استان تهران را به عنوان فضای مطلوب اقتصادی تحت شعاع قرار دهد. ...
می متالز   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با اشاره به رشد 25 درصدی بودجه سال آینده شهرداری تهران گفت: بودجه سال آینده بر حمل و نقل و تکمیل پروژه های نیمه تمام تمرکز دارد.
می متالز   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - پس از رفت و برگشت های دو روزه در نهایت طبق اعلام رئیس مجلس لایحه بودجه سال 99 برای اصلاح نهایی به کمیسیون تلفیق ارجاع شد.
می متالز   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - عضو کمیسیون انرژی مجلس معتقد است با توجه به اختصاص 14/5 درصد فروش درآمدهای نفتی به کارهای توسعه ای حوزه نفت و گاز، وزارت نفت باید بیش از این به توسعه میادین نفتی و گازی توجه کند.
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 کل کشور گفت: تلاش می کنیم بودجه سال 99 تا قبل از پایان سال تعیین تکلیف شود.
نماینده مردم محلات در مجلس با اشاره به اقدام امروز علی لاریجانی در ارجاع ایردات لایحه بودجه 99 به کمیسیون تلفیق گفت: این اقدام رئیس مجلس سلب حق نمایندگان ملت محسوب می شود.
روزنامه نصف جهان   ۳ ساعت پیش    
اگر Mi Note 10 ادعا دارد امکانات گوشی های روز بازار را با بودجه هفت میلیون تومانی عرضه می کند، این افتخار برای A50s دوچندان خواهد بود، چون خریدارانش تقریبا نصف آن پول را هزینه می کنند. شاید دوربین A50s به اندازه Mi Note 10 قدرتمند نباشد، اما هنوز هم می توان با کمک آن عکس های باکیفیتی گرفت ...
صدا نیوز   ۳ ساعت پیش    
نبود قانون بودجه سالانه و تنظیم بودجه به شکل یک دوازدهم در جهت ازهم گسیختگی تاروپود بی رمق اقتصادی عمل خواهد کرد که بیش از آنکه از قواعد حقوقی و مقررات قانونی تبعیت کند، تابع قواعد پنهان کارانه پشت پرده گروه های رانتی قدرت و ثروت است.
اکو فارس   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اکوفارس: اداره بودجه کاخ سفید اعلام کرد به منظور مقابله با ویروس کرونا، دولت آمریکا درخواست برای تخصیص بودجه 2. 5 میلیارد دلاری را تقدیم کنگره کرده است.
خبر آنلاین   ۳ ساعت پیش    
بودجای که برای سال آینده پیش بینی شده در حوزه منابع به نظر می رسد قدری آرمانی و بالاتر از سطح واقعی دیده شده است.
پانا   ۳ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بررسی گزارش کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در خصوص بودجه سال 1399 از امروز در صحن علنی مجلس آغاز شد. نمایندگان موافق در مجلس شورای اسلامی دلایل موافقت خود را با مفاد پیش بینی شده در لایحه بودجه سال آینده اعلام کردند. ...
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس گفت: مردم انتظار دارند بخشی از بودجه عمومی شهر برای رفع گسترش بیماری کرونا به کار گرفته شود.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران خبر داد: شورای شهر از روز یکشنبه تا چهارشنبه در دو نوبت صبح و بعدازظهر جلسه علنی دارد.
جماران   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید سعیدرضا عاملی، سه شنبه در نشست روسای دانشگاه های استان فارس در شیراز، بیان داشت: تصویب سند استانی علم و فناوری با همراهی سازمان برنامه و بودجه کشور، منتج به توسعه علم و فناوری می شود. ...
مرکز پژوهشهای مجلس با اشاره به بیش برآورد بسیار زیاد درآمدهای نفتی در لایحه بودجه 99، تاکید کرد: منابع حاصل از صادرات گاز مایع به عنوان بخشی از منابع حاصل از صادرات نفت خام، میعانات گازی و خالص صادرات گاز منعکس شده در منابع عمومی در نظر گرفته شود.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی روز گذشته صحن علنی شورای شهر اراک به مانند دو روز قبل خود به موضوع بررسی بودجه سال 99 شهرداری اراک اختصاص داشت، با این تفاوت که از 11 عضو شورا تنها 6 نفر حاضر بودند و جلسه رسمیت داشت، اما حد نصاب نداشت.
شعار سال   ۴ ساعت پیش    
کلیات لایحه بودجه کل کشور سال 99 در دستور جلسه علنی روز دوشنبه پنجم اسفند ماه مجلس شورای اسلامی قرار گرفت و نمایندگان با کلیات بودجه مخالفت کردند. آنها معتقدند بودجه غیر واقعی بوده است. این برای اولین بار است که بودجه نه در کمیسیون تلفیق که در صحن علنی رد می شود.
خبرگزاری تابناک   ۵ ساعت پیش    
کلیات لایحه بودجه 99 در روز گذشته و در حالی که 90 نماینده غایب بودند، رد شد. از دیروز و با استناد به یک تبصره از آیین نامه داخلی جدید مجلس، زمزمه هایی در مورد بازگشت لایحه بودجه 99 به دولت جهت اصلاح کلیات شنیده شد ...
ربیع   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس، دولت 17 آذرماه 1398 درحالی لایحه بودجه 99 را تقدیم مجلس کرد که یکسال از دستور مقام معظم رهبری برای اصلاح ساختار بودجه می گذشت و باید شاهد اصلاحات ساختاری در آن بودیم ...
عصر شهروند   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: افزایش بودجه عمرانی وزارت آموزش و پرورش، همسان سازی حقوق بازنشستگان، همسان سازی حقوق و مزایای فرهنگیان را از دیگر نکات مثبت کمیسیون تلفیق دانست و تاکید کرد: همچنین کمیسیون تلفیق اعتبارات دانشگاه ها را نیز به میزان قابل قبولی افزایش داده است.
افق تازه   ۵ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
لایحه بودجه 1399 در شرایطی با تائید از کمیسیون تلفیق خارج شد که در نهایت نمایندگان آن را نپذیرفتند و برگشت خورد؛ اتفاقی که گفته می شود در کنار ایرادات اقتصادی و اجتماعی وارده به بودجه، مواضع سیاسی در رابطه با این تصمیم بی تاثیر نیست ...
اقتصادگردان   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته نمایندگان مجلس کلیات لایحه بودجه 99 را رد کردند؛ لایحه ای که از ابتدا نقدهایی درباره وضعیت منابع آن مطرح بود. برخی می گفتند منابعی که دولت پیش بینی کرده قابلیت تحقق ندارد و دولت در تهیه این لایحه اهمال کرده است ...
همه درآمدهای کسب شده از قطعه یک آزادراه تهران-شمال صرف ساخت منطقه دو خواهد شد و قرار شده تا پایان دولت دوازدهم یک مسیر از منطقه دو افتتاح شود.
دفتر هیئت دولت   ۶ ساعت پیش    
موضوعات مورد بررسی - اصلاح آیین نامه اجرایی حمایت از صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی موضوع تصویب نامه شماره 27057/ 40527 مورخ 89/2/8. - تسعیر دارایی ها و بدهی های ارزی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران. ...
نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال 99 با بیان اینکه این کمیسیون اصلاحاتی را در بخش معیشت، یارانه ها، مالیات و حقوق ها در بودجه اعمال می کند گفت که احتمالا گزارش جدید کمیسیون تلفیق یکشنبه آینده در صحن مجلس مطرح خواهد شد.
می متالز   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 99 کل کشور گفت: اکثریت نمایندگان با پیشنهاد بررسی مجدد لایحه بودجه سال آینده در کمیسیون تلفیق موافقت کردند و بنابراین اکنون ما اولین جلسه را برای اصلاح لایحه بودجه برگزار کردیم.
جماران   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
هادی زارع پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به اهمیت مدارس در شیوع بیماری کرونا و محدودیت بودجه آموزش و پرورش خیران سلامت برای کمک به آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد سهیم شوند. ...
صراط نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کاخ سفید از کنگره آمریکا برای مقابله با ویروس کرونا و شیوع آن، درخواست بودجه حداقل 2.5 میلیارد دلاری کرده است.
ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس سازمان بهزیستی از واریز 178 میلیارد تومان بودجه سازمان بهزیستی از محل هدفمندی یارانه ها خبر داد.
مرکز پژوهشهای مجلس با اشاره به بیش برآورد بسیار زیاد درآمدهای نفتی در لایحه بودجه 99، تاکید کرد: منابع حاصل از صادرات گاز مایع به عنوان بخشی از منابع حاصل از صادرات نفت خام، میعانات گازی و خالص صادرات گاز منعکس شده در منابع عمومی در نظر گرفته شود.
افکار نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران درباره حاشیه های بودجه نیروی انتظامی توضیحاتی ارائه کرد.
درحالی که دونالد ترامپ گفته است که کرونا در آمریکا کاملا تحت کنترل است، دولت او از کنگره خواسته است مبلغ 2.5 میلیارد دلار را برای مقابله با شیوع این ویروس خطرناک در این کشور تصویب کند.
میزان   ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 کل کشور گفت: کمیته ای متشکل از اعضای هیئت رئیسه تلفیق و یک نفر از هر کمیسیون کار اصلاحات بودجه را امروز عصر بررسی می کند. تاریخ انتشار: 15:53 - 06 اسفند 1398 - کد خبر: 600317
قدس آنلاین   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم میانه در مجلس با بیان اینکه به جای آنکه 191 نماینده در جلسه رسمی مجلس حضور داشته باشند اما فقط 172 نماینده درصحن بودند گفت: ارجاع اصلاحات بودجه به کمیسیون تلفیق بهانه لاریجانی برای عدم رسمیت جلسه بود.
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: بدترین نوع خدمت به آسیب دیدگان در زمان بحران، تصمیمات هیجانی و احساسی و دست و پاگیرشدن برای مدیریت واحد بحران است، بگذاریم شهرداری تهران بر اساس وظایف قانونی خود عمل کند.
وانا   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران، طرحی را به تصویب رساندند که بر اساس آن شهرداری ملزم است که اقدامات لازم و فوری جهت افزایش تاب آوری شهر تهران برای پیشگیری و کاهش اثر آلودگی ناشی از کرونا ویروس ارائه دهند.