سه شنبه ۳۰ مردادساعت ۰۹:۱۰Aug 2018 21

جدیدترین خبرهای «مدیریت بحران»

بازتاب   ۵۱ دقیقه پیش    
به گزارش بازتاب به نقل از خراسان بر اساس ابلاغیه جدید یک مقام مسئول به تعدادی از مدیران اجرایی، به آن ها اعلام شده با توجه به ضرورت جابه جایی ساختمان های دولتی با اهمیت خیلی زیاد و خطرزا که در حریم گسل های زلزله در شهرهایی چون تهران واقع شده اند ...
بنا بر گزارش واحد روابط عمومی آبفا برخوار ، جلسه مدیریت بحران آب ولزوم برقراری تدابیرپدافند غیرعامل آب منطقه در محل دفتر مدیریت برگزارگردید.این جلسه باهدف تشریح وضعیت بحرانی آب شرب حاکم براستان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان با اشاره به اهمیت ورود فناوری در حوزه "آی.سی.تی." برای مدیریت بحران در این استان گفت: برای این مهم باید اپراتورهای تلفن همراه مشارکت و همراهی کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۹:۲۱    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به پیش بینی هواشناسی و افزایش سرعت طوفان در منطقه سیستان ادارات این منطقه فردا تعطیل اعلام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۸:۴۴    
زاهدان - مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: به دلیل وزش باد شدید، افزایش غلظت ریزگردها و آلودگی هوا، فردا تمامی ادارات منطقه سیستان تعطیل است.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۸:۴۱    
تهران - ایرنا - نگاه مردسالار در جامعه عکاسی ایران، اخلاق و منش عکاسانه، محدودیت های امنیتی عکاسان خبری، دستمزد پایین حق التصویرها بخشی از مباحثی بود که از طرف اساتید و پیشکسوتان عکاسان خبری در نشست تخصصی عکاسی خبری و مدیریت بحران مطرح شد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۸:۳۵    
زاهدان - ایرنا - مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید، افزایش غلظت ریزگردها و آلودگی هوا، فردا /سه شنبه/ تمامی ادارات و نهادهای شهرستانهای زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز را به تعطیلی کشاند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۸:۳۵    
زاهدان - ایرنا - مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید، افزایش غلظت ریزگردها و آلودگی هوا، فردا /سه شنبه/ تمامی ادارات و نهادهای شهرستانهای زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز را به تعطیلی کشاند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۸:۳۳    
تهران - ایرنا - نگاه مردسالار در جامعه عکاسی ایران، اخلاق و منش عکاسانه، محدودیت های امنیتی عکاسان خبری، دستمزد پایین حق التصویرها بخشی از مباحثی بود که از طرف اساتید و پیشکسوتان عکاسان خبری در نشست تخصصی عکاسی خبری و مدیریت بحران مطرح شد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۸:۰۹    
عدم توجه به احزاب، عدم توجه به قانون انتخابات، عدم توسعه سیاسی، آسیب های اجتماعی، نابسامانی در صدور گذرنامه ها و عدم کفایت در مدیریت بحران به خصوص در وقوع زلزله از جمله محورهای مهم سوالات نمایندگان از رحمانی فضلی بود که وزیر هم به این سوالات پاسخ داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۸:۰۰    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: فردا ادارات و نهاد های 5 شهرستان شمالی سیستان و بلوچستان تعطیل اعلام شد.
کودک پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۵۹    
مدیرکل مدیریت بحران و مناطق محروم کمیته امداد با اشاره به جزئیات خدمات بیمه ای حوادث به مددجویان این نهاد، گفت: هر ساله 50 هزار بسته لواز م التحریر بین دانش آموزان مناطق محروم توضیح می شود.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۰۸    
کارگاه دو روزه درس آموخته های زلزله کرمانشاه با حضور دکتر میرکتولی رییس دبیرخانه ستاد پدافند غیرعامل وزارت بهداشت برگزار شد. به گزارش وبدا، این کارگاه با تولیت ستاد پدافند غیرعامل وزارت بهداشت و سازمان جهانی بهداشت با مشارکت سازمان ملل متحد، مرکز مدیریت بحران وزارت بهداشت،سازمان انتقال خون ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۳:۲۱    
مدیرکل مدیریت بحران مازندران از پایان ناپایداری های جوی و خطر جاری شدن روان آب ها تا پایان امشب خبر داد.
فرمانداری گلپایگان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۲:۴۹    
با توجه به فرارسیدن عید سعید قربان و با پیگیری مدیریت بحران فرمانداری و همکاری اداره اوقاف و امور خیریه و شبکه دامپزشکی جلسه توجیهی-آموزشی در راستای رعایت اصول شرعی-بهداشتی ذبح دام های نذری با حضور مدعوین در محل امامزاده ناصر بن علی(ع) برگزار گردید ...
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۲:۳۳    
مانور دوسالانه کامل طرح اضطراری فرودگاه شهرکرد با سناریوی حریق هواپیما و عملیات اطفا و نجات با موفقیت انجام شد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه شهرکرد، این مانور ابتدای هفته جاری با هدف کسب آمادگی ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۴۸    
بروشور اطلاع رسانی نقش آب باران در کاهش اثرات فرونشست زمین در شهر تهران در خصوص ضرورت تفکیک سیستم دفع آب باران از فاضلاب شهری در ساختمان ها از سوی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران طراحی شد.
یزدی نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۲۵    
نشست کمیته نظارت و ارزیابی مانورهای استان به ریاست مدیرکل مدیریت بحران استانداری و با حضور نمایندگانی از دستگاه های امدادی استان در مرکز عملیات اضطراری مدیریت بحران برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۰۴    
ساری - ایرنا - در پی هشدار روز گذشته هواشناسی مازندران مبنی بر تشدید بارندگی ها و احتمال آبگرفتگی معابر و سیلاب مناطق کوهپایه ای ، مدیریت بحران مازندران به حالت آماده باش درآمده است .
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۷:۰۰    
باوجود هشدارهای کارشناسان اقتصادی، به دولت و بانک مرکزی از تقبل زیان صندوق ها و مؤسسات غیرمجاز اخیراً از سوی برخی از مقامات اقتصادی کشور خبر می رسد بانک مرکزی 35 هزار میلیارد تومان پول صرف مدیریت بحران مؤسسات مالی غیرمجازی کرده است که تعدادی از آن ها همچنان بدهی های کلانی به سپرده گذاران دارند.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۳:۰۳    
سید صمصام الدین قوامی می گوید: لقب باقر العلوم برای پیشوای پنجم ما یک رمز در فرهنگ شیعه است. امام خمینی(ره) به ایشان در وصیت نامه خود اشاره می کنند و امام(ع) را مایه مباهات شیعه می دانند.
ربیع   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۷:۵۶    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس، خداوند در آیه 30 سوره انبیا می فرمایند: وَ جَعَلْنَا مِنَ الْمَاءِ کلَّ شَیءٍ حَی. هر چیز زنده ای را از آب قرار دادیم. ...
فانوس زاگرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۶:۲۰    
فانوس زاگرس؛ مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد از اختصاص 120 میلیارد ریال برای مقابله با خشکسالی خبر داد. به گزارش فانوس زاگرس ، مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد با رئیس سازمان مدیریت بحران کشور دیدار کرد. اسماعیل نجار در این دیدار با ابراز تاسف از حادثه سقوط [...]
شهر فردا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۶:۱۱    
دبیر ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه شش از برگزاری جلسه کمیته ایمنی منطقه خبر داد و گفت: بر اساس مصوبه توسعه و بهبود خدمات ایمنی و آتش نشانی تمامی مراکز اداری، تجاری، فرهنگی و مسکونی منطقه شش ایمن سازی می شود.
فرمانداری خور و بیابانک   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۴:۴۳    
جلسه مدیریت بحران شهرستان خوروبیابانک با حضور جناب آقای مهندس شیشه فروش مدیرکل محترم مدیریت بحران استان اصفهان و معاونت سازمان آب و فاضلاب شهری استان به ریاست فرماندار محترم شهرستان جناب آقای مهندس بلانیان و با حضور روسای ادارات و کارشناسان مربوطه در محل فرمانداری برگزار گردید
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۴:۴۳    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل درا دیداربا نماینده سپاه در ستاد مدیریت بحران وزارت کشور بر ضرورت تشکیل مدیریت واحد بحران جهت ساماندهی جامع تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۴:۳۳    
نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات و اسلام شهر در مجلس با تشریح وضعیت ایمنی شهر تهران در برابر زلزله از تخصیص منابع بودجه ای برای مدیریت بحران شهر تهران و بافت فرسوده شهری در سال 98 خبر داد.
برق نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۰    
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان فارس در جلسه تخصصی کارگروه ارتباطات و مخابرات مدیریت بحران استان فارس که به میزبانی این شرکت برگزارشد، گفت: در راستای مدیریت بحران این شرکت توانسته گام های موثری را بردارد که از جمله آن ها می توان به برخورداری از تجهیزات مانوری و انجام عملیات گسترده خط گرم در اقصی نقاط ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۳:۱۰    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: در سانحه هوایی یاسوج-تهران با توجه به برودت هوا و برف شدید باید نگاه بلندمدتی می داشتیم، به همین دلیل حلقه امنیتی اطراف کوه دنا ایجاد کردیم که مردم و خانواده ها رأسا اقدام به صعود نکنند.