دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۱۶:۲۳Jun 2018 18
 

جدیدترین خبرهای «مدیریت بحران»

تهران پرس   ۲ ساعت پیش    
رشت- ایرنا- مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان گفت: شرایط ناشی از سیلاب و رانش در منطقه رحیم آباد در محل روستای کاکرود رودسر ، در حال بازگشت به شرایط عادی است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
رشت- ایرنا- مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان گفت: شرایط ناشی از سیلاب و رانش در منطقه رحیم آباد در محل روستای کاکرود رودسر ، در حال بازگشت به شرایط عادی است.
گفتارنو   ۲ ساعت پیش    
معاون بازسازی و بازتوانی ستاد مدیریت بحران کشور گفت: ما به شدت پیگیر احداث سدهای زیرزمینی هستیم زیرا اینگونه سدها نه تنها خسارتی ندارد بلکه بسیار مفید است.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
مدیر بخش زلزله مرکز تحقیقات راه و مسکن درباره بررسی طرح تأسیس وزارت مدیریت بحران گفت: ایجاد چنین وزارتی فایده ای ندارد؛ بلکه باید نهاد مدیریت بحران به عنوان معاونت رئیس جمهور ایجاد شود.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
با توجه به مدیریت بحران زده برخی وزرا و انتقادهای رئیس جمهور و معاون اول وی به نظر می رسد، موعد خانه تکانی در پاستور فرا رسیده است.
قدس آنلاین   ۴ ساعت پیش    
رشت - استاندار گیلان با اشاره به حضور همه دستگاه های حوزه مدیریت بحران استان در رودسر گفت: به برقراری وضعیت عادی در مناطق آسیب دیده از رانش زمین و سیلاب در این شهرستان اهتمام داریم.
شهر فردا   ۵ ساعت پیش    
رئیس ستاد مدیریت بحران رودسر در تشریح خدمات ستاد مدیرت بحران رودسر به مردم سیل زده بخش رحیم آباد از احتمال تخلیه کامل روستای کاکرود خبر داد.
شهر فردا   ۵ ساعت پیش    
رئیس ستاد معین مدیریت بحران استان در روستای کاکرود گفت: درصورتی که دهیاران زمینی ایمن را به بنیاد مسکن معرفی کنند به سیل زدگان وام بلاعوض برای احداث منازل پرداخت می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
مدیرکل مدیریت بحران مازندران با اشاره به نفوذ سامانه پرفشار در آسمان مازندران، گفت: شنا در سواحل مازندران تا روز چهارشنبه ممنوع شد.
آنا   ۹ ساعت پیش    
معاون امور آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور ضمن تشریح مصوبات شورای هماهنگی استان گیلان برای جبران خسارت سیل و آبگرفتگی گفت: پیشنهاد و پیگیری اختصاص 10 میلیارد تومان اعتبار اضطراری توسط سازمان مدیریت بحران نیز به دولت ارائه شده است تا نسبت به بازسازی و نوسازی منازل تخریب شده و راه های ...
تابا نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۲:۲۲    
با توجه به اطلاعیه شماره 10 مورخ 27خرداد 97اداره کل هواشناسی خوزستان در خصوص پیش بینی وزش بادهای قابل ملاحظه و بعضا شدید و تندباد موقت از امروز یکشنبه مورخ 27خرداد97 تا روز سه شنبه 29خرداد97 و همچنین احتمال برخاستن گرد و غبار موقت در مناطق غربی و مرکزی و جنوب غربی در بعدازظهر روز جاری و روز دوشنبه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۱    
جلسه مدیریت بحران استان به میزبانی قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش برگزار شد.
میاندوآب پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۰۹    
جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان میاندوآب در محل فرمانداری تشکیل شد. رقیه خاکپور بخشدار مرکزی میاندوآب گفت:همه دستورالعمل ها را نمی توانیم بکار بگیریم، اول باید دستورالعمل ها بومی سازی شده و سپس در این منطقه بکار گرفته شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۴۹    
سرپرست مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به تعیین محل احتمالی مفقود شدن قربانیان سیل گیلان توسط سگ های زنده یاب گفت: این محل هم اکنون در حال آواربرداری ا ست.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۵۰    
دزفول - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی دزفول گفت:بر اساس اعلام مدیریت بحران خوزستان اولویت کشت تابستانه در شهرستان دزفول ذرت دانه ای و تامین آب کشت های دائمی مثل باغ های مرکبات است.
شهر فردا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۳۲    
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 3 از اجرای طرح ایمن سازی ساختمان های پرخطر با هدف مدیریت بحران این ساختمان ها خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۹    
مدیریت بحران استانداری خوزستان نسبت به وقوع وزش باد شدید و تندبادهای لحظه ای در استان هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۴۰    
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان از احتمال آب گرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۶    
معاون سازمان مدیریت بحران کشور از مناطق سیل در اشکورات رودسر گیلان به صورت میدانی و از طریق بالگرد بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۳:۲۵    
دزفول - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی دزفول گفت: 25 هزار هکتار از مزارع این شهرستان تابستان امسال به زیر کشت ذرت دانه ای می رود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۵۶    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی گفت: بلافاصله مشکل ابگرفتگی در شهرهای که بارندگی داشتند حل شد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۴۴    
رئیس شورای شهر از لزوم افزایش تاب آوری شهر تهران در برابر بروز حوادث و سوانح خبر داد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۷    
معاون امور آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور از ادامه جستجوها برای یافتن اجساد 4 جان باخته در سیل و آبگرفتگی رودسر خبر داد و گفت: تاکنون 10 تیم واکنش سریع هلال احمر در شهرستان املش و رودسر درحال جستجو هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۳۱    
شهردار منطقه22 گفت: نیروهای مدیریت بحران برای موفقیت در مواقع بحرانی باید در جهت بالا بردن توانمندی های تخصصی خود تلاش کنند.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۱    
استاندار گیلان گفت: فعالیت اکیپ های گشت زنی و تجسس برای یافتن اجساد و آسیب دیدگان حادثه سیلاب و رانش زمین رودسر در حال انجام است. به گزارش ایسنا، مصطفی سالاری گفت: همه دستگاه های حوزه مدیریت بحران استان و شهرستان آماده به کار هستند ...
پانا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۰۸    
تهران (پانا) - رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران با اشاره به گزارش تفریغ بودجه سال 95 شهرداری تهران و حذف برخی منابع حوزه های مأموریت خدمات شهری، ایمنی و مدیریت بحران از اینکه اعتباراتی که باید در سال 95 در این دو حوزه هزینه می شد تخصیص داده نشد و آن اعتبارات در حوزه اجتماعی هزینه شده است ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۵۲    
همدان- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان گفت: مرد 65 ساله ساکن لرستان هنگام صعود به ارتفاعات گرین نهاوند بر اثر سقوط از ارتفاع جان خود را از دست داد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۴۷    
همدان- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری همدان گفت: مرد 65 ساله ساکن لرستان هنگام صعود به ارتفاعات گرین نهاوند بر اثر سقوط از ارتفاع جان خود را از دست داد.
برق نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۴۴    
مسوول مدیریت بحران فرمانداری میاندوآب گفت: اتصال سیم برق با اجسام فلزی در یک گاوداری جان یک زن را در روستای داش تپه از توابع بخش مرکزی این شهرستان گرفت.
شهر فردا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۳۹    
مدیر کل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی گفت: امسال خسارت 800 میلیارد تومانی به بخش کشاورزی استان وارد شد و نیز مبلغ آسیب به بخش مسکن روستایی از بابت بارش های اخیر 100 میلیارد تومان بوده است.