شنبه ۲۸ مهرساعت ۰۰:۱۸Oct 2018 20

جدیدترین خبرهای «اقتصادی»

کرد پرس   ۶ دقیقه پیش    
سرویس آذربایجان غربی- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: ایجاد زنجیره صنایع دامی نیاز اساسی اقتصاد آذربایجان غربی است و می تواند ظرفیت های کشاورزی و دامپروری استان را شکوفا سازد.
وکیل ملت   ۶ دقیقه پیش    
وکیل ملت: بهمن کشاورز، حقوقدان و وکیل دادگستری در روزنامه اعتماد نوشت: در اصل 20 قانون اساسی آمده است: همه افراد ملت اعم از زن و مرد یکسان در حمایت قانون قرار دارند و از همه حقوق انسانی ، سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی با رعایت موازین اسلام برخوردارند.
امین   ۸ دقیقه پیش    
نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به شرایط سخت اقتصادی و زندگی خطاب به مسئولان گفت: به داد مردم برسید زیرا مشکلات زیادی دارند.
دنیای اقتصاد   ۱۲ دقیقه پیش    
توسعه بنگاه های اقتصادی و گسترش دامنه تجارت لزوم توجه و اهمیت بیشتر به مدیریت ریسک را بیش از گذشته نمایان می کند. به این ترتیب مدیریت صحیح بنگاه های اقتصادی باید به جای حذف ریسک، به ایجاد زمینه های مناسب برای مدیریت بهینه ریسک بپردازد ...
امین   ۱۳ دقیقه پیش    
نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: کشور ما وضعیت اقتصادی مناسب دارد اما این ثروت باید عادلانه تقسیم شود زیرا مردم با کمال نجابت این وضعیت را تحمل می کنند.
روزنامه تعادل   ۱۳ دقیقه پیش    
راهکار عبور از چالش های پیش روی کشور چیست؟ این پرسشی است که معاون اول رییس جمهوری در جمع نمایندگان ادوار مجلس با طرح آن تلاش می کند
الف   ۲۶ دقیقه پیش    
یک کارشناس مسائل اقتصادی گفت: در این شرایط سهم عمده مشکلات متعلق به دولت و کابینه است؛ چرا که تصمیمات خود دولت این اتفاقات را رقم زده و می زند و کنترلش هم باید توسط خود دولت انجام شود.
پارسینه   ۵۳ دقیقه پیش    
عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران روز چهارشنبه 25 مهرماه در نشست با معاونین دادسرای تهران و دادستان های شهرستان ها به تبیین شرایط جاری کشور پرداخت و اظهار کرد ...
نصر نیوز   ۱ ساعت پیش    
نصر: نائب رئیس کمسیون اقتصادی مجلس گفت: اگر میخواهیم محصولی استاندارد داشته باشد، باید کمک کنیم تولید کننده دستگاه و تکنولوژی های خود را به روز کند تا بتواند به سطح استاندارد مورد قبول سازمان ملی استاندارد برسد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
بندرعباس - معاون اول قوه قضائیه بر لزوم تسریع در رسیدگی به پرونده های مفاسد اقتصادی تاکید کرد.
آفتاب نیوز   ۱ ساعت پیش    
دادستان تهران اظهار کرد: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در مورد همکاری قوای سه گانه برای حل مشکلات کشور اقتضا دارد که همه مسئوولین جهادگونه کار کرده و بیش از گذشته فعالیت ها را افزایش داده و بیش از گذشته در میدان حضور داشته باشند؛ چراکه در شرایط جنگ اقتصادی با دشمن به سرمی بریم.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران – ایرنا – روزنامه واشنگتن پست روز جمعه گزارش داد که استیون منوچین وزیر خزانه داری آمریکا که در پی فشار افکار عمومی، از شرکت در کنفرانس اقتصادی عربستان سعودی انصراف داده بود، تصمیم به سفر به این کشور برای شرکت در کنفرانسی با موضوعی دیگر گرفته است.
دیار آفتاب   ۱ ساعت پیش    
از این گردنه و شرایط خطیر می توان عبور کرد به شرط آنکه اتاق جنگ اقتصادی هرچه زودتر تشکیل شده و کارگروهی پرتلاش و جوان، به صورت شبانه روزی مشغول حل مشکلات مردم باشند.
ساعت24   ۱ ساعت پیش    
ساعت24-احتمال این وجود دارد که همین روزها سرمایه گذاران و سیاست گذاران جهان با هشدار شدیدی در مورد هزینه جنگ تجاری آمریکا-چین روبرو شوند؛ رشد اقتصادی چین ممکن است کند شده باشد.
شعار سال   ۱ ساعت پیش    
مجمع جهانی اقتصاد برای چهلمین سال متوالی، شاخص رقابت پذیری اقتصادی کشورهای جهان را با توجه به معیارهایی چون سرمایه انسانی، مهارت کارکنان، انعطاف پذیری، میزان باز بودن اقتصاد و نوآوری منتشر کرد. در این رده بندی 140 کشور جهان بر حسب 98 شاخص در 12 رکن، رده بندی شده اند ...
شعار سال   ۱ ساعت پیش    
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: پس از بازنگری نرخ خدمات بندری از اول مهرماه سال جاری، تعرفه های بندری بر اساس نرخ برابری دلار در سامانه ارزی نیما محاسبه می شود.
شعار سال   ۱ ساعت پیش    
در آستانه تغییرات تیم اقتصادی دولت، فعالان اقتصادی به تشریح بایدها و نبایدهایی که دولت در انتخاب وزیران جدید باید مورد توجه قرار دهد، پرداخته و تاکید کردند وزیران پیشنهادی باید افرادی کاردان و روزآمد باشند.
بولتن نیوز   ۱ ساعت پیش    
رسانه های خبری روز جمعه گزارش دادند که مقام های شرکت های ایرباس فرانسه و دویچه بانک آلمان هم به صف تحریم کنندگان کنفرانس اقتصادی هفته آینده...
بلاغ مازندران   ۱ ساعت پیش    
در اوج جنگ اقتصادی و در شرایطی که انتظار می رود بانک مرکزی با تمام توان مقابل آمریکا و سیاست های خطرناک آن بایستد، شاهد تجویز نسخه خودتحریمی از سوی مقامات این بانک هستیم.
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
گروه سیاست و اقتصاد نماینده رهبر معظم انقلاب در استان فارس تأکید کرد که ساختار اقتصادی کشور باید متحول شود و به سمت عدل و انصاف حرکت کند.
شعار سال   ۱ ساعت پیش    
باتوجه به اینکه مدیرکل امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی خبر از عدم انباشت سیب های صنعتی در کنار جاده ها داده بود اما امروز شاهد این اتفاق در اکثر جاده ها هستیم که عدم تناقض وعده های مسئولان و و عمل آن ها را نشان می دهد.
دیار آفتاب   ۲ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ایجاد تسهیلات برای ورود ارز و طلا به کشور جزء پیشنهادات مطرح شده در کمیسیون اقتصادی مجلس برای برون رفت از وضع موجود است.
شعار سال   ۲ ساعت پیش    
رییس شورای عالی جنگل ها و مراتع کشور گفت: در قانون برنامه ششم توسعه مشخصا ذکر شده که دولت باید اعتبارات لازم برای طرح تنفس جنگل ها را تامین کند. با وجود تمام مشکلات اقتصادی و مالی دولت مبلغ 80 میلیارد تومان اعتبار مصوب شده است که 50 درصد آن تخصیص داده شد و 50 درصد دیگر آن نیز تا پایان سال جاری ...
ایسکانیوز   ۲ ساعت پیش    
جعفری دولت آبادی در نشست با معاونین دادسرای تهران و دادستان های شهرستان ها به تبیین شرایط جاری کشور پرداخت.
عصر ایران   ۲ ساعت پیش    
سازمان ملل متحد از عدم شرکت برخی رهبران اقتصادی و مقامات بین المللی در کنفرانس بین المللی ابتکار سرمایه گذاری آینده در ریاض، پایتخت عربستان سعودی حمایت کرد. ...
کیهان   ۲ ساعت پیش    
پنجمین کنگره سراسری جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، صبح پنج شنبه 26 مهر با حضور شخصیت های سیاسی اصولگرا در تالار تفاهم برگزار شد، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در این کنگره طی سخنانی اظهار داشت: جنگ اقتصادی امروز برای آینده منطقه بسیار مهم و تعیین کننده است.
کیهان   ۲ ساعت پیش    
سرویس سیاسی- در یک سال اخیر صحن مجلس شورای اسلامی به محلی برای سنجیدن فاصله حرف تا عمل نزد طیف های مختلف سیاسی تبدیل شد. موضوعاتی از قبیل سؤال از رئیس جمهور، استیضاح وزرا، طرح شفافیت آرای نمایندگان ...
کیهان   ۲ ساعت پیش    
مصلحت اندیشی دیوان محاسبات در این ماجرا و عدم اجرای حکم انفصال از خدمت رئیس بانک مرکزی خسارات زیادی به کشور وارد کرد.
کیهان   ۲ ساعت پیش    
یک روزنامه حامی دولت تصریح کرد 76 درصد فعالان اقتصادی معتقدند وضعیت بخش خصوصی نسبت به 4 سال گذشته بدتر شده است.
روزنامه اطلاعات   ۲ ساعت پیش    
سرویس خارجی: همزمان با روشن شدن زوایای پنهان پرونده جمال خاشقجی ، روزنامه نگار منتقد و مخالف رژیم سعودی با کشف مدارکی جدید و تقویت گمانه زنی ها درباره قتل وی توسط بن سلمان ، مقامات مختلف دولت های اروپایی سفرهای خود به عربستان برای نشست در اجلاس مهم اقتصادی این کشور را لغو کردند و از طرفی ...