جمعه ۲۳ آذرساعت ۰۳:۰۲Dec 2018 14

جدیدترین‌های «بانک مرکزی»

ایکنا   ۲ ساعت پیش    
گروه اقتصاد عضو مجمع تشخیص مصلت نظام اظهار کرد: مسئله مهم در رابطه با افزایش قدرت پول ملی این است که ابزارهای در اختیار بانک مرکزی به خوبی مورد استفاده و رهنمود مقام معظم رهبری، کاملا مورد باور و اجرا قرار بگیرد. در اینصورت حتما شاهد افزایش قدرت پول ملی خواهیم بود.
نسیم   ۳ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- روابط عمومی بانک مرکزی در اطلاعیه ای با اعلام اینکه برخی جملات منتسب به رییس کل این بانک در فضای مجازی جعلی است، خواستار آن شد تا مردم توجهی به اخبار غیر رسمی بازار پول و ارز نکنند.
مشرق نیوز   ۳ ساعت پیش    
به گزارش مشرق ، یک فعال فضای مجازی در توییتر درباره اظهارات عبدالناصر همتی رئیس بانک مرکزی در خصوص کنترل بازار، نوشت:
فرتاک نیوز   ۳ ساعت پیش    
جدیدترین بخشنامه بانک مرکزی برای ایجاد محدودیت در تراکنش به وسیله هر کارت ملی و عابر بانک در کنار سامان دادن به ورود و خروج نقدینگی و ارز بیش از هر چیز مسئله پولشویی را هدف قرار داده است. در شهرهای مرزی ایران با دو همسایه شرقی و غربی (عراق و افغانستان)، تعداد زیادی دستگاه p.o ...
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
ایران رتبه اول محصولات کشاورزی در آسیا،بررسی مشکلات کامیون داران و مردم مراقب دلالان باشند از اخبار اقتصادی امروز است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۶ ساعت پیش    
بانک مرکزی فرانسه ضرر ناشی از اغتشاشات اخیر پاریس را بر روی اقتصاد فرانسه در سه ماه پایانی امسال 140 میلیارد دلار اعلام کرد. تهران – اقتصاد برتر – 22 آذر 97 ...
خبر آنلاین   ۶ ساعت پیش    
در آخرین روز کاری هفته،اقتصاد با اخبار تازه ای در خصوص قیمت گذاری قیمت خودرو و هشدار رییس کل بانک مرکزی در خصوص مراقبت خریداران ارز روبرو بود.
رویداد 24   ۶ ساعت پیش    
بانک مرکزی در تاریخ 5 آذر امسال 88 میلیارد تومان از خزانه برداشت کرد! چیزی که هیچ وقت به آن اشاره نشد. اما ماجرای این برداشت چه بود؟
اقتصاد نیوز   ۷ ساعت پیش    
طهماسب مظاهری اولین گام اصلاح نظام بانکی را تقویت استقلال بانک مرکزی و وجود رئیسی دانست که قدرت نه گفتن به رئیس جمهور را داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
رئیس بانک مرکزی اروپا: بعد از سال دو هزار و هفده، که ما رشد اقتصادی دو ممیز سه دهم درصدی داشتیم اقتصاد اروپا به نظر می رسد روند نزولی را در پیش گیرد.
می متالز   ۸ ساعت پیش    
می متالز - بانک مرکزی اعلام کرد با توجه به روند مساعد بازار ارز، همه اشخاص حقیقی و حقوقی و صادرکنندگان می توانند ارز در اختیار خود را علاوه بر صرافی ها، در بانک ها نیز به فروش برسانند.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
دبیرکارگروه ساماندهی کاغذ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تأمین15 میلیون دلار ارز برای بیش از 11 هزار تن کاغذ از سوی بانک مرکزی خبر داد.
اخبار بانک   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس کل بانک مرکزی ضمن اشاره به اینکه با توجه به ریسک بازار ارز مردم مراقب سفته بازی دلالان باشند تاکید کرد: بازار ارز در کنترل بانک مرکزی است و نحوه دخالت در بازار بخشی از مدیریت بازار است.
منجیل خبر   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش اقتصادنیوز، اولین روایت مربوط به رئیس کل پیشین بانک مرکزی و دو روایت دیگر مربوط به دولتمردان فعلی بود که تمامی آنها، مسوولیت تصمیم اخذ شده را به طرف دیگری محول می کردند. اما این جلسه حاضران دیگری نیز داشته است که می توانند در این زمینه روشنگر باشند ...
همسو نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
مذاکرات صلح یمن امروز با حضور آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد به پایان می رسد. انتهای پیام منبع:ایکنا
دیار آفتاب   ۱۰ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح اصلاح نظام بانکی و قانون بانک مرکزی را آماده کرده ایم و قریب به دوسوم این طرح در کمیسیون اقتصادی موردبررسی قرارگرفته است و امیدواریم با تبدیل شدن این طرح به قانون شاهد تحول اساسی در کشور باشیم.
نقدینه   ۱۰ ساعت پیش    
نقدینه- بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی شرایط جدید صدور چک های تضمین شده را ابلاغ کرد تا از این پس چک های تضمین شده صرفا در وجه ذینفع صادر و درج مشخصات وی بر روی چک الزامی شود . ...
ایران جیب   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۶:۰۱    
رئیس کل بانک مرکزی ضمن اشاره به اینکه با توجه به ریسک بازار ارز مردم مراقب سفته بازی دلالان باشند تاکید کرد: بازار ارز در کنترل بانک مرکزی است و ...
آرمان پرس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۵۳    
اقدام های بانک مرکزی در تامین و تسهیل عرضه اسکناس و حواله توسط فعالان بازار و نیز گشایش تدریجی کانال های مالی با کشورهای هشتگانه و اتحادیه اروپا ثبات لازم در بازار در مسیر هدف تعیین شده را بوجود خواهد آورد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۴۷    
مشهد- ایرنا- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون جدید بانک مرکزی به عنوان یکی از مهمترین دغدغه های نظام پولی و فعالان اقتصادی پس از ماهها تلاش در این کمیسیون نهایی و تصویب شد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۳۷    
دولت و نهادهای اقتصادی چون بانک مرکزی پس از شوک ناگهانی افزایش قیمت ارز اقدامات بسیاری را برای ایجاد آرامش در این بازار انجام داده اند و حالا به اعتقاد کارشناسان این تلاش ها به ثمر نشسته و شاهد ادامه حرکت ارز به سمت قیمت واقعی هستیم.
شارا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۲۶    
"بانک های ملت، صادرات، ملی، تجارت، مسکن، پاسارگاد در صدر بانک های برتر اسلامی منطقه"، "بانک ملت رتبه یک تراکنشهای شاپرکی مهرماه 97 "، "دکتر حسین زاده رییس شورای هماهنگی بانک های دولتی: تاکید رئیس کل بانک مرکزی بر حمایت بانک ها از واحدهای تولیدی" ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۸    
با توجه به روند کاهشی نرخ ارز در بازار و تقویت مداوم ارزش پول ملی، برخی کانال های ناشناخته مجازی با انتشار جملات جعلی در مورد "وضعیت اقتصادی کشور" ، "هزینه بربودن پایین نگاه داشتن قیمت ارز برای بانک مرکزی" و انتساب آن به دکتر همتی رئیس کل بانک مرکزی تلاش می کنند نسبت به بازار پول و ارز در بین مردم ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۱    
افزایش بی سابقه نقدینگی در سال های اخیر در کنار عواملی چون انباشت تورم و عدم ساماندهی تراکنش ها موجب نوسانات شدید قیمت ها به ویژه در بازار ارز شده است. محدودیت سقف عمومی تراکنش از طریق پوز یکی از اقدامات مثبت و تأثیرگذار بانک مرکزی در کنترل نوسانات قیمتی به ویژه در نرخ ارز بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۴:۱۸    
رئیس کل بانک مرکزی ضمن تاکید بر کنترل بازار ارز از سوی بانک مرکزی، از ایجاد ثبات در بازار در مسیر هدف تعیین شده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۴:۰۲    
اجرای سیاستهای ارزی بانک مرکزی و کاهش تقاضا برای خرید ارز،سبب کاهش نرخ آن در بازار شد .
همشهری   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۳:۵۶    
با تداوم سیاست های کنترلی بانک مرکزی دیروز قیمت هر دلار آمریکا به مرز 10هزار تومان رسید و در محدوده 10هزار و 100 تا 200تومان خرید و فروش شد. به گزارش همشهری ...
بانک مرکزی ایران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۳:۴۲    
رییس کل بانک مرکزی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود با بیان اینکه آنچه امروز در بازار ارز شاهد آن هستیم روند طبیعی تعدیل تدریجی قیمت ارز در مسیر واقعی شدن آن است افزود: بانک مرکزی به دور از هیجانات غیر ضرور و با تدبیر لازم بازار را مدیریت و هدایت می کند.
طلا نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۳:۲۳    
طلانیوز:یک کارشناس مسائل اقتصادی گفت: به نظر می رسد سیاست دولت این است که نرخ ارز را در محدوده بین سامانه نیما و بازار آزاد تنظیم کند که این نرخ هم صادر کننده و هم وارد کننده را راضی نگه می دارد. ...
بانکداران 24   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۳:۲۱    
رئیس کل بانک مرکزی ضمن اشاره به اینکه با توجه به ریسک بازار ارز مردم مراقب سفته بازی دلالان باشند تاکید کرد: بازار ارز در کنترل بانک مرکزی است و نحوه دخالت در بازار بخشی از مدیریت بازار است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۳:۲۰    
داده های بانک مرکزی کره جنوبی، در روز پنج شنبه نشان داد که با ارزان شدن نفت خام، در ماه نوامبر، هزینه واردات این کشور به پایین ترین میزان 4 ساله خود رسیده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۳:۰۱    
رئیس کل بانک مرکزی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی خود، اوضاع فعلی بازار ارز را تحت مدیریت کامل این بانک توصیف کرد و دخالت بانک مرکزی در بازار ارز را بخشی از برنامه مدیریت اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۵۳    
تهران- ایرنا- رئیس کل بانک مرکزی با اعلام اینکه بازار در کنترل این بانک است، اظهار کرد: بانک مرکزی به دور از هیجانات غیر ضرور و با تدبیر لازم بازار ارز را مدیریت و هدایت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۴۵    
رئیس پلیس فتا همدان با بیان اینکه قرار بود ابلاغ بانک مرکزی ارائه رمز یک بار مصرف از اول آذرماه در کشور اجرا شود، گفت: این طرح از دیدگاه امنیتی بسیار اثرگذار است و می تواند در کاهش برداشت های غیرمجاز اینترنتی اثرگذار باشد.
صدای ایران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۴۵    
بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ هفت ارز نسبت به دیروز کاهش و قیمت 22 واحد پولی دیگر از جمله یورو و پوند افزایش یافت و نرخ 10 ارز دیگر مانند دلار هم ثابت ماند. ...
طلا نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۲۳    
طلانیوز:رییس سابق بانک مرکزی آمریکا به دلیل افزایش بدهی 9.1 تریلیون دلاری شرکت های آمریکایی و به وجود آمدن یک بحران مالی در این کشور هشدار داد. به گزارش راشاتودی ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۲۰    
بانک مرکزی امروز نرخ 39 ارز عمده در برابر ریال را اعلام کرد که بر این اساس نرخ 22ارز افزایش، 11 ارز ثابت و 6 ارز کاهش داشته است.
تیک   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۱۹    
بانک مرکزی فرانسه ضرر ناشی از اغتشاشات اخیر پاریس را بر روی اقتصاد فرانسه در سه ماه پایانی امسال 140 میلیارد دلار اعلام کرد. به نوشته راشاتودی، بانک مرکزی فرانسه پیش بینی خود از رشد اقتصادی این کشور در سه ماه پایانی سال جاری میلادی به دلیل شورش ها و اغتشاشات موجود در فرانسه که فعالیت های اقتصادی ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۱۸    
با توجه به روند مساعد بازار ارز کشور، همه اشخاص حقیقی و حقوقی و صادرکنندگان می توانند ارز در اختیار خود را علاوه بر صرافی ها، در بانک ها نیز به فروش برسانند.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۱۶    
قیمت خرید دلار امروز با کاهش بیش از 644 تومانی نسبت به روز قبل در شعب ارزی بانک ها 10 هزار و 9 تومان تعیین شد. به گزارش تسنیم ، بعد از شتاب ریزش قیمت ها در بازار ارز و افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز برای فروش ارزهای خانگی ...
هارپی نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۱۰    
تهران- ایرنا- رسانه های داخلی در پی آرامش بازار ارز در روزهای اخیر، عوامل اصلی این موضوع را مورد واکاوی قرار داده و در این راستا سیاست های بانک مرکزی در کنترل این بازار را از مهم ترین علل آن معرفی کرده اند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۱۰    
بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ هفت ارز نسبت به دیروز کاهش و قیمت 22 واحد پولی دیگر از جمله یورو و پوند افزایش یافت و نرخ 10 ارز دیگر مانند دلار هم ثابت ماند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۱    
رئیس بانک مرکزی عراق از نزدیک بودن امضای توافقنامه ای با آمریکا برای دستیابی به معافیت مالی در مبادلات تجاری با ایران پس از اجرای تحریم ها خبر داد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۵۳    
رئیس بانک مرکزی عراق به جدیدترین پیشرفت های حاصل شده میان بغداد و واشنگتن درباره بحث معافیت از تحریم های آمریکا علیه ایران اشاره کرد.
تیتر ۱   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۴۹    
بانک مرکزی امروز نرخ 39 ارز عمده در برابر ریال را اعلام کرد که بر این اساس نرخ 22 ارز افزایش، 11 ارز ثابت و 6 ارز کاهش داشته است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۴۶    
رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: سیاست ها و اقدامات کنترلی بانک مرکزی در حوزه ارز سبب شده تا قیمت ارز در بازار کاهش چشمگیری یابد و امروز (20آذر) دلار به 10هزار و 500 تومان سقوط کرد. ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۳۵    
در پی اعلام بانک مرکزی مبنی بر این که بانک ها نیز مجاز به خرید ارز حاصل از صادرات و دیگر ارزها هستند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۳۱    
وزیر انرژی آمریکا در دیدار با عادل عبدالمهدی، نخست وزیر جدید عراق تأکید کرد: این کشور خود را به بازسازی ساختار آسیب دیده صنعت نفت عراق در جریان نبرد با داعش متعهد می داند. مقامات بانک مرکزی عراق در ماه اوت اعلام کرده بودند، اقتصاد این کشور ارتباط نزدیکی با ایران دارد ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۳۱    
بانک مرکزی امروز نرخ 39 ارز عمده در برابر ریال را اعلام کرد که بر این اساس نرخ 22 ارز افزایش، 11 ارز ثابت و 6 ارز کاهش داشته است.