چهارشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۱:۱۵Oct 2018 17

بورس نیوز (boursenews.ir)

بورس نیوز 29 اسفند 1393 بورس نیوز 27 اسفند 1394 بورس نیوز 28 اسفند 1395 بورس نیوز 15 مرداد 1396 بورس نیوز 31 فروردین 1397 بورس نیوز 31 اردیبهشت 1397 بورس نیوز 31 خرداد 1397 بورس نیوز 31 تیر 1397 بورس نیوز 31 مرداد 1397 بورس نیوز 31 شهریور 1397 بورس نیوز 1 مهر 1397 بورس نیوز 2 مهر 1397 بورس نیوز 3 مهر 1397 بورس نیوز 4 مهر 1397 بورس نیوز 5 مهر 1397 بورس نیوز 6 مهر 1397 بورس نیوز 7 مهر 1397 بورس نیوز 8 مهر 1397 بورس نیوز 9 مهر 1397 بورس نیوز 10 مهر 1397 بورس نیوز 11 مهر 1397 بورس نیوز 12 مهر 1397 بورس نیوز 13 مهر 1397 بورس نیوز 14 مهر 1397 بورس نیوز 15 مهر 1397 بورس نیوز 16 مهر 1397 بورس نیوز 17 مهر 1397 بورس نیوز 18 مهر 1397 بورس نیوز 19 مهر 1397 بورس نیوز 20 مهر 1397 بورس نیوز 21 مهر 1397 بورس نیوز 22 مهر 1397 بورس نیوز 23 مهر 1397 بورس نیوز 24 مهر 1397 
  ۷ ساعت پیش    
نخستین همایش تولید و توسعه پایدار، صنایع پایین دستی پتروشیمی و تعاون در برج میلاد برگزار می شود.
  ۷ ساعت پیش    
ساعت پنج و نیم عصر امروز نیم نگاهی دارد به بانک هایی که از جیب مردم ارزان می برند و همایشی که موتور تولید را گرم می کند.
  ۸ ساعت پیش    
به دلیل کوتاهی دولت در تعیین به موقع قیمت و قیمت گذار، بلاتکلیفی صنعت و بازار خودرو تا پایان سال با همین فرمان ادامه پیدا خواهد کرد.
  ۸ ساعت پیش    
از اواخر سال گذشته نوسانات نرخ ارز، فشار بر تولیدکنندگان را افزایش داد و این اتفاق هزینه تولید خودرو و قطعه را نیز چندین برابر کرد درحالی که قیمت محصول نهایی افزایشی نداشته است.
  ۹ ساعت پیش    
خرازی گفت: بورس یکی از جذاب ترین و پر هیجان ترین بازار ها برای جوانان بویژه زنان خانه دار که دارای تحصیلات دانشگاهی هستند به شمار می آید.
  ۹ ساعت پیش    
دولت روسیه در حال کار بر جزئیات طرح حذف حداکثری دلار از اقتصاد خود است که در ماه اکتبر آن را رسانه ای کرد.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی گفت: به دلیل مشکلات موجود در تامین خوراک طیور وزن مرغ های پرورشی کاهش یافته است.
  ۹ ساعت پیش    
بانک کارگشایی امروز 11 شمش طلا را که متعلق به معادن خصوصی است، به حراج خواهد گذاشت.
  ۹ ساعت پیش    
رییس اتاق بازرگانی ایران نسبت به برخی سیاست های اعمال شده در بخش کشاورزی انتقاد کرد و گفت: سهم تسهیلات بانکی در بخش کشاورزی طی سال های گذشته همواره رو به کاهش بوده است.
  ۹ ساعت پیش    
معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین گفت: خدمات فروش یونیت های صندوق (واحد صندوق سرمایه گذاری قابل معامله در بورس) بزودی در شعبه تمام دیجیتال بانکی ایران زمین امکانپذیر می شود.
  ۹ ساعت پیش    
نفت این روزها، مرکز داغ خبرهای جهانی شده است. تحریم های ایران از یک طرف، جبران نفت ایران توسط عربستان، حوادث اخیر در عربستان و کشته شدن خاشقچی ...
  ۹ ساعت پیش    
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: چند روزی است قیمت بلیت هواپیما در پروازهای خارجی بر اساس ارز سامانه نیما لحاظ شده است.
  ۹ ساعت پیش    
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: زیتون از محصولاتی است که با هزینه بالا تولید می شود و به دلیلی سرما زدگی های اخیر خسارات زیادی به تولیدکنندگان و باغداران وارد شد که نیاز به حمایت ...
  ۹ ساعت پیش    
در معاملات امروز بورس های آسیایی نگرانی نسبت به تشدید تنش تجاری بین چین و آمریکا و تاثیر احتمالی آن بر کاهش رشد اقتصادی چین، باعث شد تا بورس های آسیایی منفی شوند.
  ۹ ساعت پیش    
با دستور اخیر بانک مرکزی برای لغو معافیت صادرکنندگان به عراق و افغانستان که ارز خود را در بازار ثانویه عرضه نمی کردند، دیگر استثنایی برای عدم عرضه ارز ناشی از صادرات غیرنفتی به این بازار وجود ندارد ...
  ۹ ساعت پیش    
در طرح شناسایی و دستگیری دلالان که روز گذشته با رصدهای اطلاعاتی و دستور قضایی و طی دو مرحله در سطح بازار انجام شد 40 نفر دستگیر شدند.
  ۹ ساعت پیش    
شاخص بورس استانبول نیز به دنبال افزایش قیمت لیر، دو درصد افزایش یافت.
  ۹ ساعت پیش    
تحلیلگران موسسه متال فوکوس پیش بینی کردند که جنگ تجاری بین آمریکا و چین دو قدرت بزرگ اقتصادی جهان تاثیر چندانی بر تقاضای صنعتی نقره نخواهد داشت.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس سازمان مدیریت بحران گفت: از 10 میلیون جمعیت تهران 2 میلیون نفر در زمان وقوع زلزله تحت آسیب مستقیم قرار می گیرند.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی: خیلی از کسانی که جواز تاسیس داشتنداما تولید کننده نبودند هیچگاه متقاضی مواد اولیه نبودند، اما با نوسانات نرخ ارز همه آنها آمدند و درخواست مواد اولیه کردند.. ...
  ۱۰ ساعت پیش    
شفافیت آماری و اطلاعات دقیق از عملکرد و بازده کاری استارت آپ ها وجود ندارد که این مهم باعث شده است تا شرکت های سرمایه گذار برای عرضه خدمات خود به این کسب وکارها محتاط تر عمل کنند.
  ۱۰ ساعت پیش    
عشقی نژاد با بیان اینکه صندوق"فنابا"نخستین صندوق VC بازنشستگی و هفتمین صندوق در فرابورس است،عنوان کرد ...
  ۱۰ ساعت پیش    
طرح توسعه ای نیز در شرکت در دست اجرا است که با بهره برداری از آن ظرفیت تولید شرکت تقریبا 100 درصد افزایش خواهد یافت.
  ۱۰ ساعت پیش    
وزیر جهاد کشاورزی از بررسی نرخ خرید تضمینی پیشنهادی وزارت جهاد کشاورزی در شورای اقتصاد خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران گفت: اگر می خواهیم بازار عراق را به عنوان بازار هدف صادراتی برای خودمان حفظ کنیم، باید اقتضائات آن را نیز بپذیریم.
  ۱۰ ساعت پیش    
در گزارش رقابت پذیری سال جاری که با حضور 140 کشور توسط مجمع جهانی اقتصاد انجام شده است، ایران با کسب امتیاز 54.9 (از مقیاس 0 تا 100) در رتبه 89 رتبه بندی ها جای گرفته است.
  ۱۰ ساعت پیش    
براساس جدیدترین آمار وزارت صنعت، معدن و تجارت در رابطه با تولید کالاهای منتخب صنعتی تا پایان مردادماه از مجموع 31 گروه کالای منتخب صنعتی 18 کالا با کاهش تولید روبه رو شده اند.
  ۱۰ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی گفت: صنعت هوانوردی صنعت سختی است؛ از یک طرف به فناوری وابسته است و از طرف دیگر اولین تیر تحریم ها به آن اصابت کرده و اداره این صنعت را بسیار سخت کرده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون بازار پول و سرمایه گفت: در هفته جاری شاخص کل بازار سرمایه بیش از 5 هزار واحد ریزش کرد و پس از آن رشد یافت.
  ۱۰ ساعت پیش    
دارندگان سکه های پیش فروش اگر در مهلت شش ماهه تعیین شده برای تحویل سکه ها به بانک مراجعه نکنند، بانک مرکزی تعهدی برای تحویل سکه ندارد و قرارداد لغو و مبلغ اولیه پرداخت شده از سوی ثبت نام کننده به وی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۱    
عضو انجمن فولاد گفت: اگر مانعی برای صادرات فولاد ایجاد شود عرضه این محصول بیش از تقاضا می شود که به تبع آن بسیاری از شرکت های تولیدی تعطیل می شوند اما برای جلوگیری از ایجاد این مشکل باید با کشورهایی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۱    
وزیر جهاد کشاورزی امروز در حاشیه جلسه صبحانه کاری با اعضای اتاق بازرگانی ایران گفت: با توجه به قانون جدید عرضه برخی محصولات کشاورزی مانند جو وذرت در بورس کالا ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۱    
وزیر نفت با تاکید بر اینکه تولیدکنندگان نفت توانایی تولید نفت بیشتر را ندارند به ترامپ توصیه کرد برای خارج شدن بازار از حالت بی تعادلی، دست از تحریم بردارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۱    
رئیس اتاق تهران گفت: باید قبول کنیم که تحریم هایی که به وجود آمده است مخرب بوده و هست و اثراتی را در اقتصاد گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۱    
قرار بر این بود که در سال 1397 شرکت بورس هر ماه بخشی از سهام یک شرکت جدید را عرضه اولیه کند؛ امروز با گذشت هفت ماه فقط دو شرکت عرضه شده و این یعنی این رکن بازار سرمایه تاکنون در این مورد خاص به حدود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۱    
اطلاعیه عرضه نفت خام سبک شرکت ملی نفت ایران در سایت بورس انرژی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۱    
بانک مرکزی در جریان قیمت گذاری ارزهای دولتی امروز سه شنبه 24 مهر ماه قیمت 30 ارز دولتی را نسبت به دیروز افزایش داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۶    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: پراکندگی و تنوع مواد معدنی در گستره 97 هزار و 491 کیلومتر مربع به گونه ای است که معادن استان سمنان دارای بیش از 23 میلیون تن ظرفیت استخراج مواد معدنی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۱    
رییس سازمان صنعت؛معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 100هزار مترمربع فرش دستباف در چهارمحال و بختیاری تولید شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۱    
به هر حال تثبیت نرخ دلار در محدوده 10 هزار تومانی یعنی رشد 100 درصدی هزینه های تولید و این شرایط نگرانی هایی بابت احتمال وقوع رکود تورمی در کشور ایجاد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۱    
این شرکت سیمانی در گزارش تعدیل سود سهام خود 67 درصد کاهش را تجربه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۶    
با نزدیک شدن به مهلت قانونی اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان، گمانه زنی ها درباره نام مدیرانی که باید به کار خود پایان بدهند، افزایش یافته است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۶    
تحلیلگر بازار سرمایه گفت: ابه طور مشخص ریزش های شدید شاخص های معروف بورس آمریکا مانندS&P 500و میانگین صنعتی داوجونز از روز چهارشنبه شروع شد و تا روز پنجشنبه هم ادامه یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۶    
وزیر خزانه داری آمریکا اعلام کرد کسری بودجه فدرال آمریکا در سال مالی 2018 به 779 میلیارد دلار رسید که بالاترین حد خود در شش سال گذشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۶    
رئیس صنعت، معدن و تجارت استان چهار محال و بختیاری گفت: امسال تاکنون 62هزارتن ورق در تنها کارخانه گالوالوم ایران معادل نیمی از ظرفیت سالیانه این کارخانه تولید شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۶    
سود این شرکت سرمایه گذاری در دوره 9 ماهه منتهی به پایان شهریور 1397 افزایش چشم گیری داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۶    
شرکت کارتن ایران به شرکت های داخلی همکار با خود که سال هاست نیاز بسته بندی خود را از طریق محصولات این شرکت تأمین می کنند، وفادار خواهد ماند و این وفاداری را فدای صادرات نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۱    
مدیر کل وصول حق بیمه سازمان تامین اجتماعی گفت: کارفرمایان می توانند لیست حقوق و دستمزد هرماه را حداکثر تا پایان ماه بعد به سازمان تامین اجتماعی ارسال و پرداخت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۱    
رییس قوه قضاییه درخصوص محکومین تأدیه مهریه بر اساس تعداد سکه طلا، بخشنامه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۱    
آنکتاد اعلام کرد سرمایه گذاری مستقیم خارجی جهان در نیمه اول سال 2018 ، 41 درصد کاهش یافت و در آمریکا نیز این رقم 73 درصد کاهش یافت و به 46 میلیارد دلار رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۶    
تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز سه شنبه 24 مهر ماه میزبان عرضه 43 هزار و 944 تن مواد پلیمری شامل گریدهای مختلف پلی اتیلن، پلی استایرن، پلی پروپیلن و اکریلونیتریل است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۶    
بنا به گزارش متال بولتن، قیمت فولاد در بازار داخلی چین به دلیل احتمال اعمال محدودیت های کمتر در مناطق شمالی این کشور در فصل زمستان، تحت فشار قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۶    
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: درصد افزایش مصرف سوخت در 6 ماه نخست امسال در مقایسه بامدت مشابه پارسال با یک درصد افزایش به 8,9 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۶    
قیمت سنگ آهن 62 درصد در چین در روز دوشنبه با 0.25 دلار کاهش 71.25 دلار معامله شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۶    
شاخص نفت خام برنت و دبلیوتی آی آمریکا روز گذشته رشد داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۶    
در روزهای اخیر و با افزایش دوباره نرخ ارز، بار دیگر بحث بر سر چگونگی صدور بیمه نامه های مسافرتی داغ شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۱    
رئیس ستاد مرکزی اربعین گفت: برای تبدیل ریال به دینار، سه بانک در شهرهای نجف، کربلا و بغداد مشخص شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۱    
کارشناس بانکی گفت: تقریبا شش یا هفت سال پیش قانونی نوشته شد که به تایید بانک مرکزی رسید و حتی صندوق بین المللی پول نسبت به آن نظر داد اما متاسفانه هنوز این قانون در مجلس تصویب نشده است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۶    
پس از ماه ها انتظار و حواشی متعدد، شب گذشته بالاخره یک میلیون بشکه طلای سیاه با قیمت 79.15 دلار وارد بورس انرژی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۶    
بانک تجارت پرداخت تسهیلات باحداقل سود4درصد را دربرابر سپرده گذاری در قالب طرح تسهیلات آنی آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۱    
احتمالا در ماه های آینده با رکود اقتصادی مواجه خواهیم شد. با توجه به افزایش قیمت ها و احتمال رکود و تهدید اشتغال، سرمایه گذاری در صنایع صادرات محور و نیز صنایعی که نقدشوندگی بالاتری دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۱    
از مجموع 9 بانک مورد بررسی، نسبت تسهیلات قرض الحسنه پرداختی به کارمندان بانک ها در 5 بانک کمتر از 8 درصد است اما بررسی اعداد و ارقام نشان می دهد، از مجموع این 9 بانک ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۱    
دبیر انجمن صنایع همگن پلاستیک گفت: به طور حتم می توان ادعا کرد هرآنچه هم در ثبات یافتن نسبی بازار بوجود آمده از ناحیه تلاش های فعالان صنف است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۱    
انواع ضمانت نامه های بانکی به عنوان یکی از ابزارهای رشد و شکوفایی صنایع داخلی و چرخه اقتصاد کشور، در شعبه های بانک پاسارگاد صادر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۱    
رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: در جهان فقط ونزوئلا با فروش هر لیتر بنزین به قیمت سه سنت، بنزینی ارزان تر از ایران دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۵    
قیمت فلز زرد که در اوایل جلسه دیروز بیش از یک درصد افزایش داشت و تا رقم 1233 دلار و 26 سنت بالا رفته بود، امروز با 0.11 درصد کاهش به 1225 دلار و 72 سنت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۰    
شواهد حاکی از آن بوده که بورس تهران از روند نزولی شدیدی که پیش گرفته بود فاصله پیداکرده و مجدد رنگ سبز بر بازار پاشیده شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۵    
صنایع پایین دستی پتروشیمی ایران که یکی از ارزش آفرین ترین صنایع پولساز کشور بوده و در دوران تحریم، بخش عمده ای از ارزش افزوده صنعتی را برای کشوررا به ارمغان می آورد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۵    
وزیر نفت گفت: اکثر کارهایی که آمریکا در این زمینه باید انجام می داد، انجام داده است و کار زیادی نمانده که علیه ایران انجام دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۰    
آمارهای منتشر شده مبین این نکته است که صادرات محصولات پلاستیک و پلیمر طی سال های گذشته، رقم های قابل توجهی را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۰    
چهارمین کنگره راهبردی نفت و نیرو از دقایقی پیش شروع به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۰    
رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: در 3 هفته گذشته ممنوعیت هایی که در صادرات محصولات کشاورزی به وجود آمد بسیاری از محصولات کشاورزی را راهی بیابان ها کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۰    
رییس کل سازمان امور مالیاتی اخذ سفته با درج مبلغ ارزی به عنوان وثیقه غیرنقدی تعهدات ارزی در انجام امور مالیاتی را بلامانع و قابل اجرا اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۰    
فروش تضمینی یکی از مهم ترین امتیاز نیروگاه ها بوده که از ارزش جایگزینی بسیار بالایی برخوردار است بنابراین با افزایش نرخ ارز ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۵    
در بین شرکت های زیرمجموعه تبرک، غشهداب شناخته شده تر بوده و این شرکت نیز زیرمجموعه ای در دل خود دارد که حجم بالایی از دارایی ها را به نام خود زده و سرمایه گذاری بالا به همراه رشد نرخ ها ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۵    
شرکت های فعال در زمینه پالایش نفت به سبب ساختار فروش اغلب رقم بالایی در مقابل حساب های دریافتنی دارند. اما نگاهی به سمت چپ ترازنامه این شرکت های قدرتمند، جالب توجه است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۵    
معاون سیاسی دولت در دوران دفاع مقدس می گوید: بر اساس یک آمار، ایرانیان مهاجر در خارج از کشور 1.2 تریلیون دلار سرمایه دارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۳:۵۰    
پس از سال ها معطلی بی مورد، پای نفت خام به بورس انرژی باز شد و به زودی اولین محموله نفت خام از این درگاه به فروش می ر سد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۰:۱۰    
بورس انرژی تا ساعاتی دیگر میزبان عرضه طلای سیاه خواهد شد و این میهمان طی ماه های آینده حکایت های فراوانی را برای درآمدهای اقتصاددی کشور رقم خواهد زد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۰    
طرح یارانه دستمزد یکی از برنامه ها و سیاست های دولت در حوزه اشتغال در شرایط بحران اقتصادی است،این طرح اکنون در کشور در حال اجراست و به کارآفرینانی که دانش آموختگان دانشگاهی را جذب کنند 30 درصد یارانه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۵    
عضو انجمن فولاد گفت: در شرایط فعلی بیش از 24 میلیون تن فولاد در کشور تولید می شود اما نیاز بازار بین 12 تا 14 میلیون تن بوده در نتیجه تولید فولاد به راحتی نیاز داخل را تامین می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۵    
بنا به مصوبه شورای عالی اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی در آخرین جلسه این شورا، این مهلت حداکثر تا پایان مهرماه سال جاری برای مشمولان تمدید شده است و پس از پایان مهرماه به هیچ وجه مشمولین سهام ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۵    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، گفت: اتفاقات عجیبی در زمینه خودرو رخ داده و متاسفانه ایران خودرو و سایپا به نحوی عمل می کنند که تعهدات 270 هزار خودرو بوده است که از سال گذشته بوده و در ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۵    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: باید مشخص شود نماینده مجلس، هر مدیری و مسئولی چه میزان دریافت می کند نمی دانم چرا پنهان کاری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۵    
رئیس کمیته اقتصادی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به سهم دولت در التهابات اقتصادی گفت: هیچ کس نمی تواند خود را از مشکل اقتصادی پیش آمده مبرا کند، دولت، مجلس ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۵    
توزیع و تولید روغن موتور در شش ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال قبل 31 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۵    
معاون اقتصادی استاندار مازندران گفت: شرکت های چینی در مازندران پالایشگاه نفت می سازند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۵    
رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی گفت: زنان روستایی ستون فقرات موضوع های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشورند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۵    
وزارت نفت در واکنش به انتشار گفت وگویی در خبرگزاری مهر با عنوان کارشکنی مافیای وزارت نفت در تشکیل بورس نفت تاکید کرد: وزارت نفت مصمم به عرضه نفت خام در بورس انرژی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۵    
رئیس آژانس بین المللی انرژی گفت: ما درباره وضع کنونی بازار نفت نگران هستیم، اما نگرانی مان درباره ماه های آینده بیشتر است،
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۵    
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: تولید بنزین پالایشگاه ستاره خلیج فارس با اتمام فاز سوم تا پایان امسال به روزانه 40 میلیون لیتر می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۵    
در طول چهار روز برگزاری نمایشگاه سنگ حجم معاملات و قراردادهای تجاری بسته شده میان فعالان این صنعت به 45 میلیارد تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۵    
وزیر صمت صدور کارت های بازرگانی مرتبط با سرمایه گذاری های خارجی، عملیات احیا و لغو ابطال کارت های بازرگانی و عملیات تعلیق و ابطال کارت های بازرگانی را برای اجرا توسط سازمان های استانی، ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۵    
8 هزار و 851 فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری 79.3 هزارمیلیارد تومان صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۵    
42 مورد طرح به ارزش 3400 میلیارد ریال به بانک های عامل در قم جهت دریافت تسهیلات معرفی که 10 طرح موفق به دریافت تسهیلات شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۵    
معاون صنایع سازمان صنعت معدن و تجارت استان گفت: این تسهیلات تا سقف 300 میلیون تومان و با کارمزد 2 درصد است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۵    
معاون اقتصادی استانداری مرکزی گفت:صادرات استان مرکزی به کشور ازبکستان در شش ماهه نخست سال جاری 735 هزار دلار به میزان 430 تن بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۵    
رئیس ستاد مدیریت و حمل ونقل و سوخت کشور از کاهش سهم خودروسازان در جریان نوسازی خودروها از 30 به 25 درصد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۵    
مدیرعامل کارگزاری آفتاب درخشان خاورمیانه گفت: 70 درصد بازار سهام ما وابسته به بازار کامودیتی است و به همین دلیل رونق بازار کامودیتی ها میتواند اثرات مثبتی بر بازار سرمایه داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۵۵    
رئیس اتاق اصناف مراغه گفت: عدم ثبات نرخ ارز فعالیت صنوف تولیدی را با مشکل مواجه کرده است که درکنار سود بالای تسهیلات بانکی که بعضا بیش از25درصد است ...
مشاهده نتایج بیشتر...