جمعه ۳۱ فروردینساعت ۰۹:۲۸Apr 2018 20

بورس نیوز (boursenews.ir)

بورس نیوز 29 اسفند 1393 بورس نیوز 27 اسفند 1394 بورس نیوز 28 اسفند 1395 بورس نیوز 15 مرداد 1396 بورس نیوز 5 فروردین 1397 بورس نیوز 6 فروردین 1397 بورس نیوز 7 فروردین 1397 بورس نیوز 8 فروردین 1397 بورس نیوز 10 فروردین 1397 بورس نیوز 11 فروردین 1397 بورس نیوز 12 فروردین 1397 بورس نیوز 14 فروردین 1397 بورس نیوز 15 فروردین 1397 بورس نیوز 16 فروردین 1397 بورس نیوز 17 فروردین 1397 بورس نیوز 18 فروردین 1397 بورس نیوز 19 فروردین 1397 بورس نیوز 20 فروردین 1397 بورس نیوز 21 فروردین 1397 بورس نیوز 22 فروردین 1397 بورس نیوز 23 فروردین 1397 بورس نیوز 24 فروردین 1397 بورس نیوز 25 فروردین 1397 بورس نیوز 26 فروردین 1397 بورس نیوز 27 فروردین 1397 بورس نیوز 28 فروردین 1397 بورس نیوز 29 فروردین 1397 بورس نیوز 30 فروردین 1397 بورس نیوز 31 فروردین 1397 
  ۸ ساعت پیش    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی گفت: با ورود سامانه ای جدید از روز شنبه به کشور، هفته خوش بارشی به ویژه برای نواحی غربی و سواحل خزر پیش بینی شده است.
  ۸ ساعت پیش    
به دنبال انتشار فیلمی از نحوه برخورد نامتعارف مامور نیروی انتظامی"گشت ارشاد" با یکی از بانوان که متظاهر به عدم رعایت قانون بود، وزیر کشور دستور بررسی جامع و ارائه گزارش آن تا روز شنبه را صادر کرد.
  ۸ ساعت پیش    
محمد جواد ظریف ساعتی پیش وارد نیویورک شد.
  ۸ ساعت پیش    
استاندار کرمانشاه گفت: هیچ بانکی حق ارسال پیامک به زلزله زدگان را ندارد و تسهیلات بانکی باید امهال شود.
  ۸ ساعت پیش    
امروز در بازارهای جهانی قیمت فلز زرد تحت تاثیر دو عامل افزایش تنش های تجاری بین آمریکا و چین و نیز بالا رفتن قیمت سایر فلزات، 2.7 دلار افزایش یافت.
  ۸ ساعت پیش    
وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه بالغ بر 800 هزار نفر خالص اشتغال ایجاد شده در کشور در سال 96 بود گفت: همه این علائم نشان می دهد وضعیت اقتصاد رو به بهبود است و رقابت ما بهتر شده است.
  ۸ ساعت پیش    
رییس فراکسیون زنان مجلس تاکید کرد: ماموران نیروی انتظامی حق اعمال خشونت ندارند و موضوع برخورد گشت ارشاد با زن جوان را پیگیری می کنم.
  ۸ ساعت پیش    
وزیر آموزش و پرورش ایران به روسیه پیشنهاد کرد که زبان فارسی و روسی در مدارس دو کشور به عنوان زبان دوم آموزش داده شود.
  ۸ ساعت پیش    
قیمت نفت تحت تاثیر کاهش ذخایر نفت آمریکا و حمایت کشورهای عضو اوپک از تمدید کاهش تولید نفت به 73.94 دلار رسید.
  ۸ ساعت پیش    
پلیس آگاهی استان خبر توقیف خودروهای وارداتی از گمرک بوشهر توسط پلیس را تکذیب کرد.
  ۸ ساعت پیش    
رییس سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان گفت: تولیدکنندگان باید توجه داشته باشد که حوزه تقاضا در کشور بسته است و در خصوص صادرات محصولات خود به کشورهای دیگر سرمایه گذاری کنند.
  ۸ ساعت پیش    
نخست وزیر اسرائیل می گوید ایران دشمن مشترک اسرائیل و اعراب است و دیپلمات های خارجی مقیم سرزمین های اشغالی باید با استفاده از ظرفیت رسانه ای خود، ایران را به صورت گسترده در مجامع جهانی محکوم کنند.
  ۸ ساعت پیش    
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت که سال 96 با تمرکز دولت بر تولید و اشتغال بر اساس دستور مقام معظم رهبری ، 819 هزار نفر جذب بازار کار شدند.
  ۸ ساعت پیش    
مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار تصویر متعلق به دو سارق خانه از شهروندان جهت شناسایی و دستگیری این دو نفر درخواست همکاری و کمک کرد.
  ۸ ساعت پیش    
معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: سرمازدگی فروردین ماه به باغات 17 استان کشور خسارت جدی وارد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۹:۲۳    
دهقانی نیا گفت: اگر کسی گوشی سامسونگ و یا سایر گوشی های متفرقه را تا پایان وقت روز جمعه استفاده نکند تا یک ماه بعد از این تاریخ خدمات آن قطع می شود و به هیچ وجه امکان استفاده از آن گوشی وجود نخواهد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۹:۱۸    
شب گذشته چندین کامیون حامل خودروهای وارداتی در خروجی گمرک بوشهر توسط نیروی انتظامی توقیف شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۹:۰۸    
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام: قیمت کالاهای اساسی به ویژه گوشت قرمز وارداتی باوجود تک نرخی شدن ارز افزایش نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۹:۰۳    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: مسئولان استان کرمانشاه به خوبی توانسته اند تهدید زلزله را به فرصت تبدیل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۸:۵۳    
مشاور فرابورس، با اشاره به انتقال پول از خارج به عنوان یکی از کاربردهای بلاک چین، گفت: برای جابه جایی ارزهای دیجیتال، هیچ مانعی وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۳    
رویترز در گزارشی درباره سفر امانوئل ماکرون به آمریکا نوشته که رابطه خوب ماکرون و ترامپ در موضوعات کلیدی شامل سوریه، ایران و مسائل تجاری بین اروپا و آمریکا، مورد آزمون قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۵:۰۷    
در حالی که روز گذشته پیش فروش سکه در بانک ها متوقف شد رییس سازمان بورس امروز گفت: با بانک مرکزی وارد مذاکراتی شده ایم که معاملات سکه به بورس کالا بیاید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۷    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: جایگزینی یورو، تک قطبی بودن دلار را می شکند و می تواند مبنای خوبی برای مراودات اقتصادی و معاملات بین المللی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۴:۵۲    
بانک مرکزی چند روز قبل پیش فروش سکه را آغاز کرد و هدف آن را نیز ایجاد تعادل در بازار سکه اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۲    
هرچه به روزهای تابستان نزدیک تر می شویم بحران آب بیشتر رخ نمایی می کند تا جایی که وزیر نیرو نسبت به کم آبی تابستان پیش رو هشدار داد و از مسئولین خواست تا برنامه ریزی های لازم را انجام دهند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۷    
رییس سازمان بورس با اشاره به دستورالعمل جدید توقف و بازگشایی معاملات گفت که در سال 1395 حدود 70 نماد متوقف داشتیم اما این آمار در حال حاضر به 15 نماد رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۲    
با افزایش سختگیری های جهانی برروی ارزهای مجازی، این نوع ارز در ماه مارس 29.2 درصد از ارزش خود را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۸    
200 هزار دلار قاچاق در فرودگاه مشهد کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۸    
مجموع کل تولید صنعت پتروشیمی دراسفند ماه امسال حدود 4.59 میلیون تن و عملکرد تولید از ابتدای سال تا پایان این ماه حدود 53.62 میلیون تن بوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۳    
رییس کل سابق بانک مرکزی بیان کرد: اگر دولت برای نرخ ارز زودتر تصمیم گیری نمی کرد، دلار به قیمت 10 هزار تومان می رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۳    
نرخ جهانی نفت افزایش یافته و قیمت شاخص نفت خام برنت در معاملات بازارهای جهانی نفت در روزهای گذشته از مرز 70 دلار برای هر بشکه نیز گذشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۳    
افزایش قیمت تمام سکه در این روزها باعث شده معاملات مشتقه این سکه نیز با نوساناتی همراه باشد به طوری که بورس کالای ایران حداقل وجه تضمینی که باید معامله گران به صورت اعتبار داشته باشند طی چند روز ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۲۸    
خبرگزاری فرانسه گزارش داد که یکی دیگر از متهمان حوادث 11 سپتامبر، در شمال سوریه دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۱۸    
استاندار آذربایجان شرقی از سفر دو روزه رئیس جمهور به آذربایجان شرقی در هفته آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۹    
ک کارشناس هواشناسی با اشاره به روند افزایش 8 تا 10 درجه ای دما در دو روز آینده گفت: از عصر شنبه یک سامانه بارشی وارد کشور خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۸    
معاون نظارت بر بورس ها و ناشران گفت: های وب ملزم به تهیه صورت های مالی بر اساس نظر جامعه است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۳    
مدیر عامل فرابورس گفت: مهمترین اقدام فرابورس در زمینه حمایت از دانش بومی و نه تنها کالای ایرانی، سرمایه گذاری برای طراحی سامانه معاملات بر مبنای دانش بومی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۸    
زمین لرزه ای به بزرگی 5.9 ریشتر حوالی کاکی در استان بوشهر را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۸    
عضو کمیته راهبری مرکز نوآوری ICT دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به ویژگی های منحصر به فرد فناوری بلاکچین گفت که غیرقابل فیلتر شدن تلگرام به لحاظ عملی ممکن است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۸    
همچنانکه خوشبینی ها درباره اقتصاد جهان به کاهش نگرانی های سرمایه گذاران درباره خطرات ژئوپولیتیکی کمک کرده است، شاخص سهام روز پنجشنبه در بازار آسیا افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۸    
یک اقتصاددان گفت: برای نیازهای کمتر مهم و نیازهای لوکس و غیرضروری در حوزه ارز باید تمهیداتی بیاندیشیم و یکی از راه ها این است که بورس ارز را ایجاد کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۰:۵۸    
یک تحلیلگر بازار طلای جهانی با بیان اینکه وقتی صحبت از طلاست، باید صبور باشیم، پیش بینی کرد قیمت این فلز ارزشمند در سه ماهه دوم سال 2018 با تقاضای فیزیکی قوی و ضعیف شدن ارزش دلار آمریکا افزایش خواهد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۰:۵۳    
رئیس پلیس راه استان مازندران گفت: هراز فردا یکطرفه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۸    
رئیس سازمان میراث فرهنگی گفت: مشکلات گردشگران درباره ارز در جلسه یکشنبه هیئت دولت و در جلسه ای جداگانه با معاون اول رئیس جمهوری بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۳    
صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد که سیاست های مالی برای اقتصادهای پیشرفته در سال 2018 و 2019 به یک پروژه گسترده تبدیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۳    
یک منبع در نیروی هوایی یمن وابسته به جنبش انصارالله از شلیک یک موشک بالستیک "بدر 1 "به فرودگاه منطقه جیزان در عربستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۸    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با اجرای طرح رجیستری تاکنون 12 هزار میلیارد ریال درآمد نصیب کشور شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۳:۲۸    
سازمان ملل متحد با دخالت آمریکا، مجوز مشارکت دو گروه فعال در زمینه حقوق بشر در ایران و کره شمالی در نشست های شورای حقوق بشر را صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۳:۲۳    
رییس جمهور با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران و ترکیه از اشتراکات تاریخی و فرهنگی فراوانی برخوردار هستند، توسعه و تعمیق روزافزون روابط دوجانبه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۳:۲۳    
سازمان امور مالیاتی کشور با صدور اطلاعیه ای، میزان عوارض خروج از کشور در سال 1397 را بر اساس قانون بودجه سال 1397 کل کشور مصوب مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۳:۱۸    
مناطق مختلف عربستان سعودی بویژه تاسیسات نفتی آن اکنون در تیررس موشک های یمن قرار دارد که این مساله از بُعد اقتصادی فراتر از بُعد نظامی آن برای عربستان نگران کننده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۳:۱۸    
همراه اول اعلام کرد: در روزهای آینده به دلیل عملیات فنی احتمالا مشکلاتی در خرید شارژ یا تعویض بسته ها و طرح های تشویقی ایجاد می شود، سرویس های پایه درگیر نخواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۳:۱۳    
قیمت طلا پس از افزایش در سه روز گذشته، به دنبال قوی شدن ارزش دلار در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۳:۰۸    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه حق امتیاز در بورس کالا برای شفاف سازی و سهولت معاملات قدم بزرگی است ، گفت: با کمک موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۲:۵۸    
معاون اول رئیس جمهور در بخشنامه ای به همه دستگاههای دولتی و عمومی، تاکید کرد: ظرف یک هفته هرگونه فعالیت و ارایه خدمات از طریق پیام رسان های اجتماعی داخلی انجام گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۲:۵۳    
معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در نشست خبری امروز این ستاد درباره تعداد گوشیهای غیرفعال شده در طرح رجیستری توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۲:۴۸    
رئیس کمیته روابط خارجی سنا گفت در روزهای گذشته پیشرفت هایی در مذاکرات با اروپایی ها به سمت اهداف مد نظر ترامپ حاصل شده و مقداری امید هم وجود دارد که در جریان سفر ماه آینده آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۲:۳۸    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تاکنون حکمی مبنی بر فیلتر تلگرام به ما نرسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۸:۵۲    
سخنگوی طرح رجیستری موبایل از اجرای کامل این طرح از اول اردیبهشت ماه جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۸:۴۷    
در دو روز آینده خلیج فارس، تنگه هرمز و سواحل عمان به سبب وزش باد شدید مواج است؛ از بعدازظهر جمعه با ورود سامانه بارشی به کشور در شمال غرب و مناطقی در غرب کشور، رشد ابر، رگبار باران ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۸:۲۶    
رییس صندوق بین المللی پول در تازه ترین اظهارات خود اعلام کرد که ارزهای رمزنگار دارای مزیت های جهانی هستند و ریسک های آن باید کاهش پیدا کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۸:۲۱    
فراخوانی در رابطه با مشمولان لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در اردیبهشت ماه سال 97 صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۸:۱۶    
پایگاه خبری فوربز طی گزارشی نوشت: عوامل ژئوپلتیک و نه عوامل بنیادین اقتصادی موجب کاهش ارزش ریال در ایران شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۸:۱۱    
سامانه سجام، با حضور شاپور محمدی، ریاست سازمان بورس، حسین فهیمی، مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی و جمعی از معاونان سازمان بورس رونمایی و آماده بهره برداری شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۶:۵۷    
پس از این که در معاملات دیشب، وال استریت با درآمدهای شرکتی بالا قوت گرفت، سهام آسیایی رشد کرد، هرچند با وجود نگرانی هایی در مورد موانع تجاری و چشم انداز رشد جهانی، ارزها و اوراق افت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۶:۵۲    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا) با اشاره به راه اندازی 2 مجتمع پتروشیمی در ماه های پیشرو گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۸    
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفته که در راستای حمایت از کالا و خدمات داخلی امکانات پیام رسان های داخلی همچون محل استقرار سرورها و پهنای باند و اینترنت توسط این شرکت ارتباطات به صورت رایگان فراهم می ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۸    
سخنگوی نیروی انتظامی از پلمب بیش از 80 صرافی غیرمجاز در شش روز گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۳    
معاون اول رییس جمهور با اشاره به اهمیت جلوگیری از هر گونه وقفه در جریان صادرات و واردات کشور گفت: یکی از اصلی ترین اولویت ها در سیاست های ارزی جدید بازگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصاد کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۵:۲۸    
یک عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه با تاکید بر اینکه بنایی بر فیلتر و بسته شدن شبکه های مجازی و پیام رسان های خارجی همچون تلگرام، واتس آپ و اینستاگرام وجود ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۸    
وزیر اقتصاد با بیان اینکه در حال حال حاضر مبادلات کشور با یورو انجام می شود، گفت: حذف کامل دلار از مبادلات خارجی کشور دور از دسترس نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۵:۰۸    
معامله گران بورس تهران امروز در حالی شاهد معاملات کم حجم در محدوده صفر تابلو بودند که عطش نقدینگی در این بازار به خوبی محرز بود، این در حالی بود که گروه قندی ها تنها گروه پیشرو بازار امروز بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۴:۵۳    
اسناد تنظیم شده در سازمان تجارت جهانی نشان داد اتحادیه اروپا به دنبال دریافت خسارت از آمریکا بابت تعرفه های وضع شده برای واردات فولاد و آلومینیوم است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۴:۵۳    
نماینده مردم لنگرود گفت: واردات مرغ و نهادهای دام وطیور همه در دست یک نفر است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۸    
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران از اعمال نرخ های جدید بلیت مترو از شنبه اول اردیبهشت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۳    
هیأت وزیران در جلسه روز چهارشنبه خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، کلیه وزارتخانه ها ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۴:۳۸    
روح الله حسینی مقدم معاون شرکت بورس تهران در گفت و گو با بورس نیوز عمده ترین دلیل پایین بودن حجم معاملات را فرصت مورد نیاز فعالان این بازار برای تحلیل و بررسی شرایط دانست که پس از طی این مدت و با ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۴:۲۳    
رهبر انقلاب با تأکید بر اینکه آحاد وزارت اطلاعات پدید آمده انقلاب و فرزندان امام و انقلاب هستند، خاطرنشان کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۸    
یک عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به گزینه های مطرح برای شهرداری تهران، گفت که عارف خواستار بررسی موضوع شهردار شدنش در فراکسیون امید شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۳    
روزنامه آمریکایی در گزارشی درباره حمله به پایگاه تی 4 سوریه مدعی شده که ارتش اسرائیل هفته گذشته با حمایت ضمنی آمریکا، یک سامانه پیشرفته دفاعی هوایی ایرانی را در یک پایگاه سوریه هدف قرار داد .
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۳:۵۸    
در صورتی که ایران بتواند در سال 2018 پیش پرداخت های خود را به ایرباس پرداخت کند 3 فروند هواپیمای ایرباس تحویل ایران ایر خواهد شد. همچنین کمپانی ای. تی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۳    
وزیر خارجه کشورمان فردا به نیویورک سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۸    
رئیس مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری در بخشنامه ای به کلیه دستگاه های اجرایی، استفاده از پیام رسان های خارجی در تمامی نهادها و موسسات دولتی و عمومی غیر دولتی را ممنوع اعلام کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۸    
تخصیص ارز برمبنای دلار 4200 تومانی برای واردات کالا آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۸    
رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به موضوع ارز افزود: ارز متعلق به همه ملت ایران است و باید از آن استفاده بهینه شود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۳    
جزئیات حقوق و مزایا و دریافتی کارگران اعم حداقلی بگیران و سایر سطوح مزدی برای سال 97 اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۸    
دبیر انجمن کارفرمایان صنعت سیمان ضمن اشاره به وضعیت صادرات در سال گذشته از رشد منفی صادرات این محصول خبر داد و با بیان اینکه اختلالات قیمت ارز پیش بینی های بازار را در سال 1397 برای صنعت سیمان دشوار ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۳    
آذری جهرمی اظهار داشت: آنتن هایی که خارج از ضوابط سازمان انرژی اتمی نصب می شوند و استانداردهای لازم را ندارند با شکایت های موجود جمع آوری می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۲    
وجه تضمین سکه آتی به 5 میلیون و 400 هزار تومان افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۲    
مدیرعامل اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور گفت: از اول اردیبهشت معاینه فنی برتر در سراسر کشور اجرایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۲    
در شرایط کنونی سقف تسهیلات اوراق در حالت انفرادی 60، 50 و 40 میلیون تومان در تهران، مراکز استان و شهرهای بزرگ و همچنین سایر شهرها است و برای زوجین نیز بین 100 ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۳    
اگرچه دولت برای کنترل نرخ ها در بازار سکه و طلا، تصمیم به پیش فروش سکه در مقاطع مختلف کرده است، اما اکنون پیش فروش سکه یکماهه متوقف شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۳    
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور آخرین وضعیت راه های کشور را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۳    
معاون نخست وزیر ترکیه اعلام کرد که هیأت دولت طرح تمدید وضعیت فوق العاده به مدت سه ماه دیگر را تصویب و به پارلمان این کشور ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۹    
رییس جمهور، ملت را بزرگترین پشتوانه نیروهای مسلح دانست و با تاکید بر اینکه هر سلاحی که ارتش و سپاه برای دفاع نیاز داشته باشند تولید یا تهیه می کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۹    
نمایندگان مجلس در مصوبه ای قواعد جدیدی را در مورد سهام بانک ها و موسسات اعتباری به تصویب رساندند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۹    
صندوق بین المللی پول در جدیدترین گزارش چشم انداز اقتصاد جهان اعلام کرد که در سال 2017 رشد اقتصادی ایران به 3.4 درصد،نرخ تورم به 9.9 درصد و نرخ بیکاری به 11.8درصد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۸:۴۱    
میری گفت:برای اعمال تعدیلات مورد نظر بورس چندین روش مختلف وجود دارد که از 50 میلیارد تا 65 میلیارد تومان بسته به اینکه چه روشی برای تعدیل سنوات 94_93 و 95_94 انتخاب شود، اعمال خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۸:۱۷    
مدیر عامل بورس انرژی گفت:از ابتدای امسال برای معاملات داخلی نیز این شرکت ها ملزم به فروش کالاهای خود از طریق بورس انرژی شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۰۰:۵۴    
عادل جبیر، وزیر خارجۀ عربستان سعودی روز سه شنبه اعلام کرد که کشورش آمادگی دارد تا نیروهای نظامی خود را در قالب یک ائتلاف گسترده به سوریه اعزام کند.
مشاهده نتایج بیشتر...