چهارشنبه ۲۱ آذرساعت ۲۱:۱۰Dec 2018 12

بورس نیوز (boursenews.ir)

بورس نیوز 29 اسفند 1393 بورس نیوز 27 اسفند 1394 بورس نیوز 28 اسفند 1395 بورس نیوز 15 مرداد 1396 بورس نیوز 31 فروردین 1397 بورس نیوز 31 اردیبهشت 1397 بورس نیوز 31 خرداد 1397 بورس نیوز 31 تیر 1397 بورس نیوز 31 مرداد 1397 بورس نیوز 31 شهریور 1397 بورس نیوز 30 مهر 1397 بورس نیوز 30 آبان 1397 بورس نیوز 1 آذر 1397 بورس نیوز 2 آذر 1397 بورس نیوز 3 آذر 1397 بورس نیوز 4 آذر 1397 بورس نیوز 5 آذر 1397 بورس نیوز 6 آذر 1397 بورس نیوز 7 آذر 1397 بورس نیوز 8 آذر 1397 بورس نیوز 9 آذر 1397 بورس نیوز 10 آذر 1397 بورس نیوز 11 آذر 1397 بورس نیوز 12 آذر 1397 بورس نیوز 13 آذر 1397 بورس نیوز 14 آذر 1397 بورس نیوز 15 آذر 1397 بورس نیوز 16 آذر 1397 بورس نیوز 17 آذر 1397 بورس نیوز 18 آذر 1397 بورس نیوز 19 آذر 1397 بورس نیوز 20 آذر 1397 بورس نیوز 21 آذر 1397 
  ۳ ساعت پیش    
ساعت پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به عرضه اولیه و حاشیه های آن تا دنده معکوس خودروسازان برای شتاب بیشتر.
  ۳ ساعت پیش    
آژانس فورمایند به خانواده dnaunion پیوست و تاکیدی مجدد بر چشم انداز مثبت دو طرف در صنعت بازاریابی و تبلیغات کشور داشت ...
  ۳ ساعت پیش    
شاخص بازار اول با 947 واحد کاهش به 121936 واحد بالغ گردید و شاخص بازار دوم با 318 واحد کاهش رقم 328815 واحد را تجربه کرد.
  ۳ ساعت پیش    
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی، رفع موانع و چالش های پیش روی طرح های در حال اجرا را از سیاست های شرکت ملی صنایع پتروشیمی عنوان کرد.
  ۳ ساعت پیش    
در راستای توافق نامه اجرایی منعقده فیمابین سازمان بورس و اوراق بهادار و معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در سال1394 ...
  ۳ ساعت پیش    
نخستین جایگاه فشرده (کامپکت) عرضه بنزین در ناحیه شرق شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران راه اندازی شد.
  ۳ ساعت پیش    
نسخه الکترونیکی نشریه تخصصی مدیریت دارایی های فیزیکی صنعت نفت، پتروپم به صاحب امتیازی دانشگاه صنعت نفت منتشر شد.
  ۳ ساعت پیش    
به منظور گسترش فرهنگ سرمایه گذاری و تخصیص بهینه منابع مالی و سرمایه ای کشور تالار منطقه ای سمنان در آذر ماه 1384 افتتاح و آغاز به کار کرد.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: 90 درصد صادرات استان به کشور افغانستان و 10 درصد دیگر مربوط به کشورهای عراق و پاکستان بوده است.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در هشت ماهه سالجاری، یکهزار و 96 فقره جواز صنعتی در استان صادر شده که در مقایسه با کل کشور رتبه نخست را دارا است.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون درخواست 297 واحد و طرح تولیدی جهت دریافت 1219 میلیارد تومان تسهیلات از محل طرح رونق تولید پس از تصویب در کارگروه تسهیل و رفع موانع ...
  ۳ ساعت پیش    
مدیرعامل صندوق توسعه صنایع دریایی گفت:صنایع دریایی جزء صنایع مادر بوده که با رشد و گسترش آن می توان سایر صنایع وابسته را تقویت کرد و باعث رشد اشتغالزایی در کشور شد.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس سازمان صمت هرمزگان گفت: با توجه به اینکه سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان دبیر کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان است به منظور افزایش حجم مبادلات تجاری بین کشور ایران و عمان ...
  ۴ ساعت پیش    
رئیس سازمان صنعت آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد بستر مناسب برای صادرات محصولات فولادی از سوی دولت ادامه داد ...
  ۴ ساعت پیش    
شرکت ایران ترانسفو با سرمایه 3 هزار و 750 میلیارد ریال، در نیمه نخست سال جاری، مبلغ یک هزار و 53 میلیارد و 414 میلیون ریال سود خالص کسب کرد.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت: برنامه ما این است تا همه کسانی که خودرو دارند کارت سوخت داشته باشند. هدف اصلی و مهم ترین اقدام ما جلوگیری از قاچاق سوخت به کشورهای همسایه است.
  ۴ ساعت پیش    
چین تعرفه های واردات خودرو را کاهش داده است. اتفاقی که باعث شد خودروسازان آسیا با سود و منفعت رو به رو شوند.
  ۴ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس در خصوص ممنوعیت واردات پوشاک به کشور، اظهار داشت: واردات پوشاک در حال حاضر هیچ توجیه علمی، منطقی ...
  ۴ ساعت پیش    
یکی از کمبودهای اصلی بانک ها در ایران نبود واحد کامپلاینس (اداره کنترل نظارت بر اجرای قوانین و مبارزه با فساد) است.
  ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلام گفت: اول اینکه اعلام شد سامانه هوشمند سوخت سالانه 20 میلیارد تومان هزینه نگهداری دارد و برای حذف این هزینه ...
  ۴ ساعت پیش    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس از آغاز اجرای پروژه فرودگاه جدید چابهار خبر داد و گفت: اجرای این پروژه از سال های گذشته مطرح شده بود و خوشبختانه در ماه های اخیر روند اجرای آن سرعت گرفته است.
  ۴ ساعت پیش    
مدیر تامین و توزیع شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: تولید گاز مایع بیش از نیاز داخلی است و هیچ مشکلی در تامین گاز مایع مورد نیاز مردم سیستان و بلوچستان وجود ندارد.
  ۴ ساعت پیش    
به طور کلی ابزار مشتقه یکی از پرکاربردترین ابزارهای بازار سرمایه به شمار می رود که نقش ویژه ای در نقدشوندگی و تعمیق این بازار دارد.
  ۴ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی گفت: ادغام دو وزارت راه و ترابری و مسکن و شهرسازی کار به جایی بود و باید از این فرصت استفاده کنیم.
  ۵ ساعت پیش    
برداشت های بدون اجازه از حساب بانکی مردم طی روزهای اخیر سر و صدای زیادی به پا کرده است؛ کلاهبرداران با کپی کردن کارت بانکی مردم، از طریق کارتخوان های ناشناس، اقدام به برداشت پول می کنند.
  ۵ ساعت پیش    
تالار صادراتی بورس کالای ایران روز سه شنبه 20 آذرماه، میزبان دادوستد 43 هزار و 895 تن انواع قیر بود.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: در نگاهی واقع بینانه و کارشناسی باید تاکید کرد که مسیر اصلی و نهایی برای اصلاح بخش کشاورزی و حمایت های اصولی، تمرکز معاملات در بورس کالا است.
  ۵ ساعت پیش    
عضو فراکسیون توسعه صادرات مجلس معتقد است که بورس کالا طی سال های فعالیت خود توانسته مبادلات کالاها در بازار داخلی را نظامند و شفاف کند، از این رو باید پس از تمرکز عمده کالاهای قابل معامله در بورس ...
  ۵ ساعت پیش    
بخش خصوصی به دلیل شرایط سهل تر و فرآیند کوتاه تر استفاده از اوراق سلف استاندارد موازی در بورس کالا و بورس انرژی، تمایل بیشتری به تامین مالی از طریق این اوراق دارد ...
  ۷ ساعت پیش    
امروز سهام کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت در فرابورس با خرید 93 میلیون و 532 هزار سهم توسط مشارکت کنندگان مواجه شد.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: SPV در دو یا سه هفته آینده اجرایی می شود.
  ۷ ساعت پیش    
مدیرعامل اتحادیه ماهیان گرم آبی گفت: مالکان مزارع پرورش ماهی به دلیل عدم پرداخت غرامت ها ازسوی صندوق بیمه کشاورزی تمایلی به خرید بیمه نامه ندارند.
  ۷ ساعت پیش    
معاون کسب و کار بیمه سامان از ایجاد زیرساختی با همکاری گروهی از متخصصین به منظور حل مشکل استارتاپها در راستای ارائه طرح ها و ایده های خودشان خبر داد و گفت ...
  ۸ ساعت پیش    
عضو انجمن حرفه ای صنعت بیمه اعلام کرد که سندیکای بیمه گران و بیمه مرکزی در برخورد با مشتریان بدحساب درشت منفعل برخورد می کنند و شرکت های بیمه هم در این رابطه متحد عمل نمی کنند.
  ۸ ساعت پیش    
مدیرعامل تامین سرمایه نوین گفت: ساعت عرضه اولیه این سهام به 12:30 تغییر یافت.
  ۸ ساعت پیش    
حباب سکه ناشی از عدم تعادل عرضه و تقاضای بازار شکل گرفته و مادامی که عرضه و تقاضا به تعادل نرسد، حباب سکه کاملا از بین نخواهد رفت.
  ۹ ساعت پیش    
نماد معاملاتی شرکت سیمان باقران سباقر1 پس از برگزاری مجمع عمومی بازگشایی خواهد شد.
  ۹ ساعت پیش    
سهام غیرمدیریتی در نماد معاملاتی قجام4 به صورت یکجا عرضه می شود.
  ۹ ساعت پیش    
نماد معاملاتی حق تقدم خرید سهام شرکت دامداری تلیسه نمونه (سهامی عام) در نماد تلیسهح1 با محدودیت دامنه نوسان، امروز چهارشنبه مورخ 1397/09/21 آماده انجام معامله است.
  ۹ ساعت پیش    
بر اساس اطلاعیه شماره 1348/الف/97 مورخ 1397/09/19 این شرکت، بازارگردانی سهام شرکت سنگ آهن گهر زمین در نماد معاملاتی کگهر1 با محدودیت دامنه نوسان اعلام گردیده است.
  ۹ ساعت پیش    
وزیر انرژی روسیه، اعلام کرد: این کشور در ماه ژانویه 2019، طبق تازه ترین توافق با سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک)، تولید روزانه نفت خود را 50 تا 60 هزار بشکه کاهش می دهد.
  ۹ ساعت پیش    
تعداد 62,564,954 حق تقدم استفاده نشده شرکت سرمایه گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان(سهامی عام) در نماد سدبیرح1 ، پذیره نویسی خواهد شد.
  ۹ ساعت پیش    
بانک آمریکایی سیتی باور دارد قیمت شاخص نفت خام برنت در سال آینده میلادی 60 دلار برای هر بشکه خواهد بود ...
  ۹ ساعت پیش    
دادستان تهران با بیان اینکه از 19 تیرماه تا کنون اقدامات گسترده ای در شعب ویژه (رسیدگی به پرونده های اقتصادی) انجام شده است ...
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیر روابط عمومی فرابورس ایران ضمن تکذیب خبر لغو عرضه اولیه سهام زکشت گفت: عرضه این سهام براساس اطلاعیه منتشره انجام خواهد شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
خروج ایران از لیست اقدام متقابل FATF مستلزم تصویب لوایح چهارگانه ازجمله CFT است که هنوز اماواگرهایی در این باره وجود دارد ...
  ۱۰ ساعت پیش    
شرکت سرمایه گذاری مسکن شمالغرب برای برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه آگهی داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس جمهور هدف بنیانگذار انقلاب از تشکیل ستاد انقلاب فرهنگی را تزکیه دانشگاه ها از اقدامات و تحرکات گروهک ها و تمرکز بر توسعه علم و فرهنگ دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۰۳    
رئیس کمیته مزد کانون عالی شوراها با اشاره به اینکه تا عقب ماندگی مزدی 97 جبران نشود وارد بررسی دستمزد 98 نمی شویم گفت: شش جلسه شورای عالی کار طلبکار هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۵۸    
با اجرایی شدن برجام فرصت های جدیدی به روی شرکت های حمل و نقل دریایی باز شد و درب های بازارهای سنتی همچون مدیترانه و آمریکای جنوبی گشوده شد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۵۳    
بازنگری نرخ خرید برق از نیروگاه ها و منطقی کردن این تعرفه برای تداوم حیات صنعت نیروگاهی و نیروگاه هایی که عمدتا سهامدار خصوصی دارند، ضروری است و امیدواریم هر چه زودتر در این زمینه تدبیری اندیشیده شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۸    
سهم شرکت هایی که قیمت محصولات آنها تابع قیمت های جهانی است ولی بازار فروش داخلی دارند، گزینه های مناسب تری برای سرمایه گذاری است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۸    
میانگین نرخ امروز ارز در سامانه نیما به ازاء هر یورو حدود 9718 تومان بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۳    
مانیتورینگ معاملات نشان می دهد بازار مسکن شهر تهران در مسیر پایانی مقطع هیجانی قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۳۳    
بازار سرمایه به قدری از اهمیت بالایی برخوردار است که به آینه اقتصاد معروف است. به همین جهت، همواره در کانون توجهات وزرای دولت قرار دارد اما مدت هاست چشم سهامداران به حمایت های مدیران خشک شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۲۳    
سود خالص منتهی در این شرکت محصولات شوینده در پایان آذر ماه سال جاری افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۲۳    
از ابتدای سال جاری تاکنون در قالب طرح رونق تولید به 2141 واحد تولیدی کوچک و متوسط، رقمی معادل 3 هزار و هشت میلیارد و 347 میلیون تومان پرداخت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۰۸    
در حالی که آپارتمان های 15 تا 20 ساله هم اکنون جزو آپارتمان های مسن در بازار مسکن شهر تهران محسوب می شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۲:۴۵    
در دوازدهمین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران نمونه جوان؛زر ماکارون، لوح و تندیس یادبود دریافت کرددر دوازدهمین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان، از مهدی دارابی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۲:۳۰    
رئیس خانه صنعت معدن وتجارت ایران گفت: امروز بدون شک جوانان می توانند همچون 8 سال جنگ تحمیلی در جنگ اقتصادی پرچمدار دفاع از کشور باشند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۲:۲۵    
رییس هیات مدیره خانه صنعت معدن و تجارت جوانان ایران، گفت: خودتحریمی و تحریم های داخلی بیشتر از تحریم های غرب، سد راه تولیدکنندگان کشور شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۸:۰۰    
ساعت پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به دودی به تلخی دلار و آتشی که فولادی ها را سرد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۴۰    
مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران گفت: قراردادهای آتی سبد سهام یکی از ابزارهای مشتقه است که از روز یکشنبه هفته آینده مورخ 25/09/1397 در بورس اوراق بهادار تهران راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۴۰    
حضور بازار سرمایه در نهادهای مختلف بین المللی می تواند دریچه ای برای تعاملات اقتصادی با کشورهای خارجی باش و این موضوع که توانسته ایم در یک سازمان بین المللی همچون آیسکو پذیرش شویم ارزش فراوانی برای ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۴۰    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب وضع طرح های نگهداشت و افزایش تولید مخازن این شرکت را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۳۵    
مدیرعامل سبدگردان پاداش سرمایه گفت: کاهش تحرک این روزهای بورس تهران تحت تاثیر سطح انتظارات سهامداران نسبت به خبرهای پیرامون این بازار و ریسک های سیستماتیک و غیرسیتماتیک قرار داشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۳۰    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان در راستای حمایت از کالای ایرانی گفت: تحول مناسبی در نوسازی ناوگان حمل ونقل عمومی کشور، کاهش مصرف سوخت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۳۰    
در بازارهای جهانی، افت شاخص های اصلی در معاملات سهام بازار ژاپن به ثبت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۱۵    
راه اندازی فاز نخست نیروگاه سیکل ترکیبی هرمز، مهمترین طرح افتتاح شده به شمار می آید که سرمایه گذار آن ایمیدرو است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۱۵    
رئیس جمهور گفت: هدف آمریکایی ها این بود که جلو صادرات نفت ما را بگیرند، می خواهم به صراحت به مردم بگویم که صادرات نفت ما پس از 13 آبان به مراتب بهتر از پیش شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۱۰    
وزیر انرژی عربستان، اعلام کرد روز گذشته در عربستان با ریک پری، وزیر انرژی آمریکا، دیدار کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۱۰    
ثامر عباس غضبان، وزیر نفت عراق، روز گذشته اعلام کرد که انتظار دارد به تدریج افت قیمت نفت متوقف شود و افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۵    
رئیس مجموعه تخصصی حفاری با هوای مدیریت خدمات فنی شرکت ملی حفاری ایران در زمینه مزایای حفاری با هوا توضیح داد: در این عملیات تخصصی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۰    
یکصد دستگاه نفتکش به ناوگان حمل و نقل منطقه خراسان رضوی اضافه شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۰    
14 سرمایه گذاری خارجی از چین، روسیه، تونس و امارات متحده عربی برای سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی این استان اعلام آمادگی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۵۰    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت طبس گفت: پیرو جلسه ستاد سرمایه گذاری استان در خصوص همکاری در شروع مراحل واگذاری زیرساخت ها و صدور مجوز تأسیس پروژه تولید پی وی سی از کک، جواز تأسیس این کارخانه صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۴۵    
رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی گفت: بخش خارجی صندوق توسعه ملی هنوز راه اندازی نشده و در این زمینه نیازمند همکاری بخش خصوصی خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۴۰    
درحالی که این روزها روند فرسایشی معاملات در بازار سهام و سایه سنگین رکود اقتصادی بر سر تالار حافظ باعث شده تا اندک انگیزه های سهامداری نیز ذره ذره آب شود و سرمایه گذاران تازه واردی که پس اندازهای ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۲۵    
معاون اول رئیس جمهور از طرح توسعه بندر شهید رجایی و گمرک بازدید کرد و در جریان ظرفیت بارگیری، ترخیص و تخلیه کالا قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۰۵    
شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال شرق با سرمایه 900 میلیارد ریال، در دوره 12 ماهه یاد شده، مبلغ 51 میلیارد و 233 میلیون ریال سود خالص کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۰    
شرایط بانک های کشور این روزها چندان مطلوب نیست و بانک های بزرگ کشور نیز از این قاعده مستثنی نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۰    
تکمیل 2هزار و 66 واحد صنعتی و معدنی با 60 درصد پیشرفت فیزیکی و ایجاد بیش از 130 هزار فرصت شغلی از جمله برنامه های مورد تاکید در این تفاهم است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۰    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران درخصوص تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی گفت: از جمله مشکلات پیش رو بخش صادرات و صنایع کشور تامین مواد اولیه است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۲۵    
رئیس هیئت مدیره انجمن بهره وری گفت: توسعه سرمایه گذاری یکی از مشکلات بخش صنعت محسوب می شود بنابراین فعالان بخش خصوصی، دولتی و سرمایه گذاران خارجی باید در این زمینه سرمایه گذاری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۲۵    
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش قیمت خرید تضمینی گندم و اعلام قیمت جدید به مزارن یکهزار 600تومان برای هر کیلوگرم قابل قبول نیست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۵۵    
مدیرعامل شرکت ایران تولید گفت: تولید تجاری واشرهای DTIپس از تلاشی 4 ساله توسط این شرکت در سال جاری آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۴۵    
پیگیری های فراوان بورس نیوز از مسئولین عزیز بورسی به نتیجه ای نرسید و دائما از ملاصدرا به حافظ و برعکس، دنبال اتاق مقصر می گشتند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۴۵    
دبیر علمی سومین کنفرانس بین المللی سازه و فولاد گفت: در کنفرانس سازه و فولاد 175 مقاله دریافت کردیم که از این تعداد، 104 مقاله برای چاپ انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۴۰    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سهم ما در جهان از صنعت ساخت نیز کم نیست اما استفاده ای از پتانسیل های موجود در این بخش نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۰    
در این شرایط رکودی حاکم بر بازار همچنان متقاضیان خرید آپارتمان های با سن بنای دورقمی و به قول واسطه ها به قیمت رسیده در حال جست وجو هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۰    
رئیس کمیسیون گردشگری اتاق تهران گفت: ما باید به یک سیستم اقتصادی مشخص پایبند باشیم و استراتژی اقتصادی داشته باشیم و نمی توان که هرروز برای اقتصاد تصمیم گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۰    
شاخص نفت خام برنت روز گذشته با 75 سنت کاهش به 60 دلار و 96 سنت و شاخص دبلیو تی آی آمریکا با 95 سنت کاهش به 51 دلار و 66 سنت رسید
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۵    
هیات مدیره این شرکت سرمایه گذاری پیشنهاد افزایش سرمایه این شرکت را به مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام این شرکت فرستاد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۵    
به زودی سه جلد کتاب در حوزه ایمنی و مسائل مرتبط با ایمنی با همکاری دبیرخانه اچ اس تی این کار انجام شده و منتشر خواهد شد و به عنوان منبع رسمی آموزش مهندسان در موضوع اچ اس تی مورد استفاده می گیرد و ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۰    
این شرکت تولید سیمان موفق به اخذ مجوز افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی های این شرکت شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۵    
کطبس از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه 174 هزار تن زغالسنگ تولید کرده و به فروش 177 هزار تنی دست یافته که این روند نشان از وضعیت مساعد عملیاتی شرکت دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۰    
سرمایه گذاری در زمینه تولید داروهای جنرال توجیه اقتصادی نخواهد داشت مگر آنکه باب صادرات مازاد نیاز بازار داخل گشوده شود که البته در حال حاضر صادرات دارو چندان پررنگ نیست اما در مقابل این سرمایه گذاری ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۳:۳۰    
قیمت خودروهایی که افزایش یافته جزو محصولاتی نبوده که زیرنظر شورای رقابت باشد بنابراین این وظیفه به ستاد تنظیم بازار تنفیض شده تا افزایش قیمت ها بررسی شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۷:۳۱    
ساعت پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به نگاهی گذرا به بازار تا خوشحالی بانک ها از طرحی پوچ.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۷:۲۶    
قیمت نفت برنت دریای شمال در معاملات نخستین روز کاری هفته روند افزایشی را در پیش گرفت در حالی که قیمت نفت آمریکا با افت همراه شد.
مشاهده نتایج بیشتر...