شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۷:۲۶Apr 2019 20

جدیدترین‌های «صادرات»

سازمان بنادر و دریانوردی   ۲۵ دقیقه پیش    
در نشست مشترک محمد سعیدی؛ مدیرعامل و اعضای هیات مدیره کشتیرانی جمهوری اسلامی با محمد راستاد مدیرعامل و اعضای هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی، راهکارهای حمایتی و تشویقی برای جذب کالاهای ترانزیتی، ترانشیپی و صادرات مجدد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
نوش آنلاین   ۵۱ دقیقه پیش    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین ، بر اساس آخرین آمار و اطلاعات ارائه شده توسط گمرک جمهوری اسلامی ایران مجموع صادرات محصولات آب بسته بندی شده در دو تعرفه جداگانه (22011000 و22021000) در سال 97، 6 / 989 / 653 دلار است که بر اساس نامگذاری انجام گرفته توسط گمرک ...
بورس نیوز   ۱ ساعت پیش    
کارگزاری بانک صادرات در دوازدهمین نملیشگاه بورس، بانک و بیمه با تمام توان خود حضور خواهد یافت.
فرارو   ۱ ساعت پیش    
آنچه به عنوان محورهای اصلی توسعه و در نهایت پیشرفت حائز اهمیت است رشد تولید ، افزایش سود دهی و شاخص سودمندی است البته در کنار اینها موضوع صادرات ، ورود و خروج ارز و شفافیت های مالی از دیگر مواردی هستند که نقش تعیین کننده ای در رسیدن به پایداری و رشد اقتصادی دارند. ...
در شش ماهه گذشته بیش از 300 تن انواع آبزیان از آذربایجان غربی به کشورهای خارجی صادر شده است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان با اشاره به وضعیت مرزهای استان و موانع پیش پا افتاده در مقابل صادر کنندگان کالا گفت: مدیریت واحد، ایکس ری کامیونی و موانعی از این قبیل در شأن استان استراتژیک خوزستان نیست.
شما نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و سرمایه های انسانی بانک صادرات ایران گفت: مشتریان و کارکنان نوع دوست بانک صادرات ایران تاکنون بیش از 25 میلیارد ریال به هموطنان آسیب دیده از سیل کمک کردند.
ماین نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
گروه صنایع معدنی فولاد - اولین جلسه نوردکاران در سال 98 با استقبال پر شور این کارخانجات و حضور بیش از 30 شرکت نوردی از سراسر کشور همراه شد و مسائلی از جمله ابلاغیه اخیر وزارت صمت در خصوص کف عرضه در بورس کالا و همچنین اعطای مجوز صادرات صرفا به تولیدکنندگان یا نماینده آن ها مورد بررسی قرار گرفت.
می متالز   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: با توجه به سیاست های هفت گانه ای که توسط وزارت صمت ابلاغ شده، توسعه صادرات را دنبال می کنیم.
شما نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه صادرات و هیات همراه از شرکت تجارت معماران آفتاب در شهرک صنعتی خلیج فارس بندرعباس بازدید کرده و روش های تامین مالی این شرکت را بررسی کردند.
فلزات آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش فلزات آنلاین و به نقل از دنیای اقتصاد، نام گذاری سال 98 با عنوان رونق تولید به طور حتم مسوولیت تولید کنندگان را سنگین تر خواهد کرد، اما در شرایط کنونی که کشور تحت فشار و محدودیت های بین المللی است برای تحقق این هدف علاوه بر برنامه ریزی دقیق ازسوی واحدهای تولیدی ...
ماین نیوز   ۳ ساعت پیش    
گروه معادن فلزات گرانبها - رئیس اتحادیه صادرکنندگان طلا گفت: یکی از راهکارهای برون رفت از رکودی که صنعت طلا و جواهر به آن مبتلا شده است، صادرات طلای ساخته شده به خارج از کشور است.
ماین نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گروه صنایع معدنی فولاد - با تجزیه و تحلیل جدول تولید و مصرف فولاد در یک دهه اخیر می توان به این نتیجه دست یافت که طی یک دهه اخیر، افزایش صادرات محصولات فولادی و به حداقل رساندن واردات، کلید توسعه این صنعت و افزایش ظرفیت تولیدی آن بوده است.
می متالز   ۳ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
می متالز - کارشناس صنعت سیمان از تقاضای جدید تجار هندی و چینی برای خرید سیمان ایران خبر داد و گفت: پیش بینی می شود صادرات سیمان امسال 20 تا 30 درصد افزایش یابد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در مکاتبه ای با رئیس کل گمرک ایران موضوع لغو ممنوعیت صادرات سیب درختی و پرتقال را اعلام کرد.
می متالز   ۳ ساعت پیش    
می متالز - جمهوری کنگو اولین صادرات سنگ آهن خود را در روز جمعه قبل از افزایش پیش بینی شده برای تولید از معادن متعلق به Obambi's Sapro Congolese و Glencore انجام داد.
می متالز   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - ارزش لیره پول رسمی ترکیه 18 آوریل نیز کاهشی بود و گرچه تقاضای میلگرد در ترکیه هنوز کم است اما کاهش ارزش پول این کشور همچنان عامل افزایش قیمت هاست.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل گمرک استان سمنان گفت: 300 هزار تُن کالا در سال 97 از استان سمنان به 45 کشور جهان صادر شد.
تجارت امروز   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات از هدف گذاری 7/ 2 میلیارد دلاری این صندوق در صدور بیمه نامه ها و ضمانت نامه های صادراتی در سال جاری خبر داد و بخشی از برنامه های این صندوق در سال جاری را تشریح کرد.
دکتر صالح آبادی مدیرعامل بانک توسعه و صادرات ایران در بازدید از شرکت فولاد هرمزگان با تاکید بر لزوم حمایت از صادرات ، از تلاشهای صورت گرفته در این شرکت و نقش آن شرکت در تولید و صادرات محصولات تقدیر و تشکر کرد .
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
کرمانشاه- ایرنا- میزان صادرات کالاهای غیرنفتی از کشورمان به عراق براساس برنامه باید به 20 میلیارد دلار برسد که در این میان استان کرمانشاه با 2 مرز رسمی و چهار بازارچه مرزی در تحقق این میزان صادرات نقش موثری دارد.
شما نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
آمار صادرات فولادسازان بزرگ کشور نشان داد که این فولادسازان در سال قبل بالغ بر 5 میلیون و 547 هزار تن فولاد و محصولات فولادی صادر کردند که نسبت به سال 96 حدود 25 درصد افت داشت.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - 'اسماعیل دمیر' رییس سازمان صنایع دفاعی ترکیه اعلام کرد که صادرات این سازمان در سال گذشته میلادی (2018) با بیست درصد رشد در مقایسه با سال 2017، به 2 میلیارد و 200 میلیون دلار رسید.
برترین ها / موج   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: وزیر صنعت، معدن و تجارت در مکاتبه ای با رئیس کل گمرک ایران موضوع لغو ممنوعیت صادرات سیب درختی و پرتقال را اعلام کرد. رضا رحمانی درنامه ای به مهدی میراشرفی لغو ممنوعیت صادرات سیب درختی و پرتقال را اعلام و از وی خواست موارد اجرایی این تصمیم را به گمرکات کشور ابلاغ کند. ...
دانا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مجری طرح گیاهان دارویی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به افزایش صادرات گیاهان دارویی در سطح کشور به 520 میلیون دلاری گفت: این ظرفیت در کشور وجود دارد و از طرح توسعه گیاهان دارویی حمایت می کنیم.
در آستانه اتمام معافیت شش ماهه تحریم نفتی ایران، صادرات نفت ایران به چین 33 درصد افزایش یافت. *** ادامه ذخیره نفت در تأسیسات استراتژیک چین به گزارش خبرگزاری صنایع ...
روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: سیاست های ارزی در سال 97، دو بال تجارت خارجی را با آسیب های جدی روبه رو کرد؛ هم صادرات و هم واردات با مشکلات جدی روبه رو شد.
مردم نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : یکی دیگر از گام های تاسیس و راه اندازی شرکت بازار متشکل ارزی برداشته شد و اعضای هیات مدیره، مدیرعامل و سخنگوی این شرکت تعیین و انتخاب شد. ...
برترین ها: حمید بعیدی نژاد سفیر کشورمان در لندن در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به گزارش مؤسسه تحقیقات صلح استکهلم (سیپری) که اطلاعات صادرات و واردات کشورهای جهان را جمع آوری می کند ...
اگرو فود نیوز   ۵ ساعت پیش    
به گزارش اگروفودنیوز در این مراسم که در دو بخش صورت گرفت در بخش اول خاطرات و مراسم یادبود از شاهرخ ظهیری توسط حاضرین بود و در بخش دوم نیز به بررسی مشکلات صنعت غذا و همچنین صادرات بود که در پایان مهندس مودودی به اظهار نظرات حضار پاسخ داد و مقرر گردید کمیته ای در خصوص بررسی صادرات صنایع غذایی کشور ...
راه پرداخت   ۵ ساعت پیش    
هر سال رقمی حدود 30 درصد کل منابع حاصل از صادرات نفت و گاز کشور به صندوق توسعه ملی می رود. چندی پیش یک موسسه بین المللی، موجودی این صندوق را 91 میلیارد دلار تخمین زده بود. ...
رجا نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
روزنامه فایننشال تایمز می نویسد دولت ترامپ تمایل دارد فشار بر ایران را افزایش دهد، اما اگر بخواهد نفت بیشتری را از بازار حذف کند، باید به جهش قیمت نفت نیز رضایت بدهد.
خانه ملت   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون تولید ملی و اشتغال مجلس می گوید دولت با ممنوعیت صادرات محصولات کشاورزی مورد نیاز در داخل کشور، نبض تنظیم بازار ماه مبارک رمضان را در دست دارد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست گمرک چذابه با اشاره به بسته بودن این مرز به دلیل آبگرفتگی جاده های دسترسی گفت: تاجران و فعالان اقتصادی برای صادرات از مرزهای جایگزین استفاده کنند.
حامیان ولایت   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
از زمان خروج آمریکا از برجام در ماه می سال گذشته آمریکا به طور مداوم فشار اقتصادی علیه ایران را افزایش داده است. در واقع سیاست متمرکز دولت ترامپ فشار حداکثری به ایران از طریق کاهش صادرات نفت این کشور است که یک سوم درآمدهای نفتی آن را تامین می کنند. ...
ارانیکو   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی معتقد است، قسمت عمده ای از صادرات کشور وابسته به انرژی بسیار ارزان است و تنها 500 شرکت از منافع ارز صادراتی بهره مند می شوند.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست گمرک چذابه با اشاره به بسته بودن این مرز به دلیل آبگرفتگی جاده های دسترسی گفت: تاجران و فعالان اقتصادی برای صادرات از مرزهای جایگزین استفاده کنند. ...
پول نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
پول نیوز - رئیس جمهور کریمه گفت: طرح هایی برای صادرات مشتقات نفتی و تاسیسات برق به سوریه دارد و خطوط راه آهن را هم در این کشور بازسازی می کند. سرجی اکسینوف، رئیس جمهور کریمه قصد دارد دربحبوحه بحران سوخت به سوریه کمک کند ...
تجارت امروز   ۶ ساعت پیش    
رییس اتحادیه صنف میوه و سبزی فروش شهرستان اصفهان با اشاره به روند نزولی قیمت پیاز در اصفهان گفت: دولت و جهاد کشاورزی باید برای نجات کشاورزی از نابودی، بیشترین تمرکز خود را بر روی یافتن بازار جهانی و صادرات بگذارند.
شبکه خبر   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان با بیان اینکه 4 هزار و 300 شرکت دانش بنیان شناسایی و ثبت شده اند گفت: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای این شرکت ها برنامه های حمایتی با هدف توانمندسازی صادرات دارد.
خرداد نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
خرداد: موسی مهدی در العربی الجدید نوشت: اطلاعات بدست آمده از دولت آمریکا، از تلاش ترامپ برای تشدید تحریمهای نفتی تهران و توقف کامل صادرات نفت خام آن حکایت دارد ...
ایفنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - آخرین قیمت سنگ آهن خلوص 62 درصد استرالیا در بازار واردات چین 25 سنت بالا رفته 91.75 دلار هر تن سی اف آر ثبت شد. البته قیمت نسبت به یک هفته قبل تا 4 دلار افت داشته که به دلیل افزایش عرضه استرالیا و برزیل و بازگشایی معدن بروکوتای شرکت واله بوده است. ...
مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه گفت:در پی اقدامات ماموران گمرک بازارچه مرزی سومار بیش از 21 تن برنج خارجی قاچاق که صادرات آن ممنوع است از قاچاقچیان کشف گردید.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در مکاتبه ای با رئیس کل گمرک ایران موضوع لغو ممنوعیت صادرات سیب درختی و پرتقال را اعلام کرد.
به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، محسن صالحی نیا با بیان این مطلب در گردهمایی دانش آموختگان دوره آمادگی برای مشارکت با شرکت های آلمانی که صبح امروز (چهارشنبه) در سالن اجتماعات صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد ...
شعار سال   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
کارنامه تجارت خارجی در سال 97 منتشر شد که براساس آن مازاد تجارت خارجی به یک میلیارد و 698 میلیون دلار رسید.بنابراین گزارش، روند ترخیص کالاهای وارداتی به صورت لحظه ای به کمک سامانه جامع گمرکی در مرکز پایش گمرک رصد می شود و کالاهایی که مجوز ثبت سفارش و دیگر مجوزهای قانونی را دارند و ارز این کالاها ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، آمار منتشرشده از سوی اداره اطلاعات اقتصادی اتحادیه اروپا (یورو استات) نشان می دهد مبادلات تجاری ایران و 28 عضو این اتحادیه در دوماهه نخست سال جاری میلادی با افت قابل توجه نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن مواجه شده است. ...
طلا نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
طلانیوز:وزیر صنعت، معدن و تجارت در مکاتبه ای با رئیس کل گمرک ایران موضوع لغو ممنوعیت صادرات سیب درختی و پرتقال را اعلام کرد. به گزارش از گمرک ایران، رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در مکاتبه ای با رئیس کل گمرک ایران موضوع لغو ممنوعیت صادرات سیب درختی و پرتقال را اعلام کرد. ...
آفتاب نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره کنفدراسیون صنعت ایران کمبود نقدینگی واحدهای تولیدی، افزایش قیمت مواد اولیه و موانع صادرات را از جمله مهمترین دلایل رشد منفی 7.9 درصدی بخش صنعت عنوان کرد.
مدیرکل شیلات گیلان با تأکید بر اینکه صادرات فرآورده های شیلاتی ارزآوری خوبی برای کشورمان به همراه دارد گفت: گیلان زمینه بسیار خوبی برای صادرات این گونه از محصولات دارد.