سه شنبه ۰۲ آبانساعت ۱۰:۵۷Oct 2017 24

عصر بانک (asrebank.ir)

  ۲۲ دقیقه پیش    
دربی 85 در استادیوم تختی آبادان پخش خواهد شد.
  ۵۲ دقیقه پیش    
حواشی اطراف لامبورگینی همیشه زیاد بوده است به طوری که بسیاری از طراحان هر روز طرح های جدید از کانسپت های متفاوت لامبورگینی را ارائه می دهند که برخی از آن ها بسیار هیجان انگیز هستند.
  ۱ ساعت پیش    
برخی تصورات ورزشی که غالبا ورزشکاران به آنها عمل می کنند نادرست هستند و کارایی ورزش را کاهش می دهند یا ورزشکار را از اهداف ورزشی خود دور می کنند.
  ۱ ساعت پیش    
در حال حاضر خط تولید کارخانه 60 پرسنل بومی دارد که این تعداد در صورت افزایش ظرفیت تولید سالانه بالاتر از 200 هزار دستگاه، به 100 نفر خواهد رسید.
  ۲ ساعت پیش    
اگر شرکت ها برای پست های مدیریتی، فقط به دنبال افرادی هستند که فارغ التحصیل مدیریت باشند، پس شاید بهتر باشد وقت خودم را تلف نکنم ...
  ۲ ساعت پیش    
چنانچه فردی از کار بیکار شود باید ظرف حداکثر یک ماه از روزی که بیکار شد به شعب تامین اجتماعی مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام کند.
  ۲ ساعت پیش    
با راهکار +TSB بانکها قادر خواهند بود مستقلاً نسبت به توسعه خدمات و فرآیندهای جدید اقدام کنند.
  ۲ ساعت پیش    
جادوگر می گوید قلیان کشیدن فوتبالیست ها حتی ضد عرف هم نیست.
  ۳ ساعت پیش    
جلال طالبی می گوید افتخار می کند که زمانی سرمربی تیم ایران در جام جهانی بوده است.
  ۴ ساعت پیش    
"ن" و "ع" تنها دختران کلاس نهم یک مدرسه دخترانه نیستند که در چالش حضور دارند "این گفته یکی از اقوام "ع" است که البته تأیید می کند از شخص دیگری شنیده است با این حال دقیقا در روز فوت "ع" به مدیر مدرسه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۲۱:۰۱    
گمرک ایران گرانترین و ارزانترین خودروهای وارداتی در 6 ماه گذشته را اعلام کرد که خودروی پورشه ماکان مدل 2017 گرانترین خودروی وارداتی در نیمه اول سال جاری بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۲۰:۰۱    
اگر دوست دارید در زمان شنا اطلاعات محیط اطراف را به طور آنی دریافت کنید تا از آسیب دیدن خود جلوگیری کنید، می توانید به زودی از عینک شنای هوشمند زوئیم بهره بگیرید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۹:۰۱    
برخی که بابک زنجانی را ترغیب می کنند به مسئولان اطلاعات غلط بدهد، به دنبال این هستند که زودتر کلک وی کنده و اعدام شود تا پرونده با اعدام بابک زنجانی مختومه اعلام شود و این افراد از پاسخگویی به قانون ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۸:۰۱    
آنچه امروز بهارستان با آن روبه روست این است که آیا بهارستان میراثی با هویت تاریخی باقی می ماند یا قرار است هویت تازه ای به آن بخشیده شود ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۷:۰۶    
شرکت به پرداخت ملت که اخیرا" بزرگترین پروژه پرداخت بر خط وجوه محصولات پستی را آغاز کرده، گزارش عملکرد 6 ماهه را با ارقام جالب توجهی همراه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۷:۰۱    
استیون هاوکینگ تصمیم به استفاده از تکنولوژی مدرن برای ایجاد علاقه به فضا گرفته است. وی در این راستا پایان نامه دکتری خود را در فضای اینترنت به صورت آنلاین در دسترس عموم قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۶:۴۱    
در مبحث خلق پول توسط بانک مرکزی، منافع ناشی از خلق پول به دولت منتقل می شود درحالی که در خلق پول توسط بانک ها؛ سهام داران و مدیران بانک هستند که منتفع خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۶:۴۱    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در نامه ای به وزیر اقتصاد بر ضرورت تعیین تکلیف وضعیت تراکنش های مشکوک بانکی تاکید کرد و 70 درصد این تراکنش ها را مربوط به کسانی دانست که فاقد کد اقتصادی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۶:۱۱    
در نتیجه عملکرد شبکه بانکی این بانک های خصوصی هستند که در کنار دارا بودن بالاترین مانده تسهیلات دهی بیشترین بدهی به بانک مرکزی و در عین حال بالاترین طلب از دولت ها را به خود اختصاص داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۶:۰۱    
گذر به نسخه 6 آی پی (IPv6) موضوع مهمی است که این روزها در کشورهای مختلف دنیا مورد توجه قرار گرفته و برای آن برنامه ریزی های مختلفی انجام شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۱    
در جهان بیش از 200 کشور وجود دارد که بسیاری از آن ها را دست کم به نام می شناسید، اما شاید برایتان جالب باشد بدانید که کشورهایی در جهان هستند که حتی نام آن ها هم به گوشتان نخورده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۱    
آیین قرعه کشی جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز صندوق بانک پارسیان تحت عنوان جشنواره هفت گنج پارسیان در تاریخ 30 مهرماه 1396 برگزار شد و برندگان نیکوکار این قرعه کشی مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۱    
پرداخت الکترونیک سامان، در 7 ردیف شغلی دعوت به همکاری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۱    
تصاویری از نیروهای بارزانی که با سلاح هایی که قرار بود برای مبارزه با داعش استفاده شوند به سمت نیروهای ارتش و پلیس عراق حمله می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۱    
خواباندن و بیدار کردن کودک در زمان مناسب به طوری که ساعت بیولوژیک بدن او تنظیم شود یکی از دردسر های والدین است که با استفاده از یک فناوری نوین این مشکل تا حد زیادی برطرف می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۱    
اگرچه ارز مجازی راهی برای دور زدن تحریم های اقتصادی بین المللی محسوب می شود ولی در کشورما بدون اصلاح نظام مالی این امکان وجود نخواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۱    
حمید بقایی، دولتمرد حبس کشیده احمدی نژادی، دیروز با زنبیلی قرمز و پلاستیکی به دادگاه رفت. با جوانفکر چند عکس یادگاری گرفت و درنهایت با عصبانیت زیاد از دادگاه خارج شد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۱    
وزیر ارتباطات به خودکشی دو دختر جوان در اصفهان واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۱    
اهوازی ها با افتتاح یک نمایشگاه از آثار طراحی و نقاشی، فاطمه 15 ساله را به آرزویش رساندند. این نمایشگاه متشکل از 5 اثر از فاطمه و 5 اثر از دیگر هنرمندان نقاش خوزستانی است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۱    
یادمان نرفته که در روزهای نه چندان دور، مردم مجبور بودند برای پرداخت یک قبض آب و برق، مدتها پشت باجه های بانک صف بکشند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۱    
در صنعت بانکداری معیارهای زیادی برای ارزیابی به کار می رود از آن جمله می توان به مواردی همچون سودآوری ، مجموع درآمد ، گردش مالی ، سپرده ها ، سرمایه ، تعداد شعبه ها و... اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۱    
در تصویر زیر منظره زیبا و شگفت انگیز در ایسلند را شاهده میکنید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۱    
صیادان گیلانی با آغاز فصل صید ماهی در این استان، به دل دریا زده و کسب روزی می کنند. در گیلان چهار هزار صیاد در قالب 51 تعاونی صید (پره) به فعالیت مشغول هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۰:۰۱    
بیلت های اعتباری یا همان کارت های مترو که در مترو و اتوبوس های تندرو(BRT) استفاده می شود، چندماهی است در برخی از تاکسی ها نیز قابل بهره برداری بوده به طوری که مسافران می توانند تنها با قرار دادن این ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۰:۰۱    
بررسی های سالانه گوگل نشان می دهد تعداد وب سایت هایی که تبادل داده های خود را به صورت رمزگذاری شده انجام می دهند روز به روز در حال افزایش است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۱    
تقریبا تمام شغل ها دارای پتانسیل اتوماسیون هستند و تعداد انگشت شماری از مشاغل نیز این قابلیت را دارند که کاملا خودکارسازی شوند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۶    
همایش بزرگ تجارت ایران و عراق با حمایت مالی بانک کارآفرین برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۱    
دنیای اقتصاد جدول زیر را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۰۸:۰۱    
چینی ها کپی آیفون ایکس اپل را ساختند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۰۷:۳۱    
عکس روز نشنال جئوگرافیک عبور یک غواص از کنار یک صخره دست ساز به شکل فیل در سواحل دریای سرخ مصر را نشان می دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۰۷:۰۱    
فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: تحقیقات برای دستگیری پدر و ضارب سارینا برای تکمیل پرونده یک مورد کودک آزاری در سمنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۰۶:۳۱    
فلورانس ایتالیا، شهر رنسانس به عنوان بهترین مقصد گردشگری اروپا به انتخاب مسافران معرفی شد و جایزه Travel + Leisure World’s Best Awards را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۰۶:۰۱    
مرکز ماهر از آسیب پذیری بحرانی در پروتکل WPA2 خبر داده که ترافیک اینترنت وای فای ( WI-FI ) را در معرض سوءاستفاده قرار می دهد و راههای جلوگیری از این آسیب پذیری را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۲۳:۳۱    
اشتباه وارد کردن کد PUK و یا تعلل در پرداخت بدهی قبض موبایل، دلایلی هستند که می توانند سیم کارت شما را برای مدتی غیرقابل استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۲۳:۰۱    
مهد ساعت جهان بار دیگر دنیای ساعت را متحول کرد. یک شرکت سوییسی با جایگزینی چرخ دنگ با نوسان ساز سیلیکونی موفق به ساخت دقیق ترین ساعت مکانیکی دنیا شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۲۲:۳۱    
یکی از بحث های داغ این روزهای فضای مجازی، تبلیغات آنلاین و انواع و روش های استفاده از آن است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۲۲:۰۱    
مددکار بهزیستی استان البرز وقتی به خاطر اهمال و کوتاهی در نگهداری از یک کودک از کار برکنار شد، برای انتقام جویی تصویری دلخراش از بدن زخمی پسرک 2 ساله منتشر کرد و خواستار عزل مسئولان بهزیستی استان شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۲۱:۳۱    
بر اثر سقوط تخته سنگ بزرگ روی دو خانه در حاشیه شهر اهواز دو کودک کشته و 7 تن دیگر مجروح شدند. در حال حاضر عملیات آواربرداری همچنان به منظور پاکسازی و ایمن سازی محل ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۲۱:۰۱    
80 درصد افراد در طول زندگی دچار کمر درد می شوند. گاهی اوقات دلیل این کمردرد، دیسک کمر است. می توان با انجام برخی از حرکات ورزشی میزان کمردرد را کاهش داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۲۰:۳۱    
نتیجه بررسی مشترک برنامه غذایی سازمان ملل متحد و شرکت کارت اعتباری مسترکارت،نشان می دهد که هزینه های واقعی غذا در برخی از کشورهای دنیا تنها یک بشقاب بیشتر از حقوق روزانه فرد است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۱    
تیم های ایرانی تا هشتم آبان فرصت دارند تا اسناد و مدارکشان برای کسب مجوز حرفه ای به AFC ارسال کنند و با توجه به محرومیت هایی که گریبان تیم های عربستانی و اماراتی را برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۹:۳۱    
خودروسازی تویوتا و برند لوکس زیرمجموعه اش، لکسوس، در نظرسنجی مشتریان، به عنوان برترین خودروسازان انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۹:۰۱    
شرکت مایکروسافت به دنبال سرمایه گذاری 3.5 میلیون دلاری در شرکت های نوپای حوزه هوش مصنوعی است که در آمریکای شمالی و اروپا مشغول فعالیت هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۱    
مجموعه آبشارهای اوتره روستای شفیع آباد فندرسک در دره ای به همین نام که رودخانه اوتره از آن عبور می کند قرار دارد که از چهار آبشار دیدنی و بسیار زیبا به نام های (اوشرشره، او گردگر ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۱    
شب ها در زندان خوابم نمی برد، 13 ماه است که در بند قتل زندانی هستم ولی به خاطر عذاب وجدان، همواره کابوس می بینم!
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۶    
با اجرایی شدن طرح کاهش سود بانکی بحث کاهش نرخ سود تسهیلات مطرح می شود که مسئولان آن را وعده داده بودند، اما با گذشت یک ماه از زمان کاهش نرخ سود بانکی هنوز خبری از تغییر نرخ سود تسهیلات نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۱    
برای هر 8 ساعت کار باید یک روز بیمه رد شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۶    
رئیس سابق بانک مرکزی با اشاره به نقش مخرب صرافی های غیرمجاز در بازار ارز کشور گفت:دولت موظف است با تکیه بر ضوابط و در عین حال با قوه اجرایی جلوی فعالیت آنها را بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۱    
یک رژیم غذایی درست و برنامه ریزی شده می تواند بدن و روان تان را در بلند مدت سالم نگه دارد
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۱    
مسعود کرباسیان می گوید این سخنان که این روزها مطرح می شود مبنی بر اینکه برنامه دولت این است که دلار را در بالای 4000 تومان ثابت نگه دارد صحت ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۱    
مسترکارت تا سال 2018 تأیید خرید با استفاده از امضا را حذف خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۱    
اپل در آی او اس 11 به نرم افزار Notes قابلیتی اضافه کرده است که کاربران به وسیله آن می توانند اسناد خود را اسکن نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۶    
در راستای سیاست ها و برنامه های دولت و حمایت از تولید و رونق اقتصادی درسطح کشور، هیأت مدیره پست بانک ایران با تمدید مهلت بخشودگی جرائم دیرکرد بدهکاران تسهیلات مبادله ای ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۶    
شرکت آمازون به دنبال استخدام 120 هزار نفر نیرو به طور فصلی و موقت است تا بتواند پاسخگوی نیاز خود به کارشناسان فروش در فصل کریسمس باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۱    
نهنگ آبی دانش آموز دختر اصفهانی را به کام مرگ کشاند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۱    
در معاملات بازار جهانی ارزهای مجازی ارزش بیت کوین از مرز 6 هزار دلار گذشت و افزایش ارزش خود را از ابتدای سال جاری تاکنون به بیش از 500 درصد رساند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۱    
بسیاری از افراد هزینه زیادی صرف می کنند تا پوستی زیبا و سالم داشته باشند، اما با برخی روش های طبعی می توان این زیبایی را به دست آورد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۱    
در گذشته شعب بانکها اصلی ترین نقش را در مدیریت امور بانکی ایفاء می کردند و تمامی امور بانکی تنها در شعب بانک قابل انجام بود ولیکن در حال حاضر این تحول دیجیتال است که انقلابی وسیع در صنعت بانکداری ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۶    
رگولاتور بخش بانکی ترکیه از افکار عمومی این کشور خواست تا به شایعات در مورد موسسات مالی توجهی نکنند. این موضع گیری ظاهرا در رد گزارش روزنامه خبرتورک ترکیه مبنی بر جریمه چند میلیارد دلاری بانک های ترک ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۱    
شرکت مادر گوگل اینترنت بالنی را برای مجمع الجزایر پورتوریکو فراهم کرده و کاربران موبایل اکنون می توانند پیامک و ایمیل دریافت و ارسال کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۶    
پرداخت الکترونیک سامان، رتبه نخست خود را در تراکنش های اینترنتی کشور تداوم بخشید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۱    
در پست جدیدی که از سوی انجمن برنامه نویسان گوگل منتشر شد، گزینه Try Now هم رسما برای این دسته از برنامه ها معرفی شد که البته این گزینه برای تمامی کاربران قابل دسترس نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۱    
بانک ها سالهاست که در حال گردآوری داده هستند اما موضوعی که اینجا تازگی دارد قدرت فزاینده ی آنها در گردآوری داده و مهمتر از آن، استفاده از آن داده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۱    
با توجه به اجرای طرح ریجستری از امروز در بازار، تشخیص اصالت کالا حائز اهمیت است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۱    
بدل ایرانی لیونل مسی در ورزشگاه نیوکمپ حضور دارد!
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۸:۳۱    
به منظور آشنایی نوجوانان با فعالیت های روزانه بانک ها، جمعی از دانش آموزان مجتمع آموزشی طاهره با حضور در شعبه فلکه صادقیه بانک اقتصادنوین از نزدیک با فرآیند ارائه خدمات بانکی آشنا شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۸:۱۶    
چند سالی بود که رودخانه خروشان روابط کارگزاری بانکی خشک شده بود. پیش از آن، بانک های ایرانی با بهترین بانک های اروپایی همکاری می کردند و مسوولان بانک های درجه دو و سه دنیا برای دیدار با مدیران بین ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۸:۰۶    
یک روزنامه ترکیه ای می گوید چند بانک این کشور احتمالاً به دلیل زیر پا گذاشتن تحریم های ایران، از سوی دولت آمریکا به پرداخت چندین میلیارد دلار جریمه محکوم خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۸:۰۱    
مسوول ارزشیابی لاینسس حرفه ای AFC می گوید: اگر یک تیم ایرانی در لیگ قهرمانان حاضر شود سورپرایز می شوم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۷:۰۱    
احمدرضا عابدزاده و توماس دوولی کاپیتان های تیم ملی ایران و آمریکا در جام جهانی 98 پس از 19 سال با یکدیگر دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۶:۰۱    
شبکه های اجتماعی عجیب و متفاوت در دنیا کم نیستند و حتی ممکن است هر روزه شبکه ای که جامعه هدف مشخصی دارد، متولد شود! در این گزارش با برخی از این ایده ها آشنا می شوید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۲۳:۳۱    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: شمار ابتلا به بیماری ام. اس در کشور بالاتر از نرم جهانی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۲۳:۰۵    
جوان 39 ساله مجردی که از توصیه های دلسوزانه عمویش برای ازدواج عصبانی شده بود، پس از یک مشاجره لفظی با پدرش، چاقویی را برداشت و عموی خود را با ضربات متعدد به قتل رساند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۲۲:۳۵    
یک شرکت پست آلمانی به طور آزمایشی رباتی را به کار گرفته که محموله های سنگین را حمل می کند و با کمک حسگرهای مخصوص مسیر خود را در شهر ردیابی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۲۲:۰۵    
اپلیکیشن پیام رسان محبوب واتس اپ به تازگی در رقابتی تنگاتنگ با تلگرام، قابلیت جدید موقعیت زنده مکانی کاربران را افزوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۲۱:۳۵    
فیفا درصدد است قوانین تیم بازی در تیم ملی را تغییر دهد تا برخی بازیکنان بتوانند در شرایطی در تیمی جدید بازی کنند که در تیمی دیگر هم بازی کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۲۱:۰۵    
دم دمای غروب جمعه بود که جواب تماسم را داد. غم سنگینی در صدایش پنهان بود، در ابتدای جوانی سیاهپوش دردانه پسرش شد، بی آنکه بداند اهورایش قربانی چه کینه و قساوتی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۲۰:۳۵    
4 ماه درگیری شدید در شهر رقه در شمال سوریه به حدود 4سال حضور داعش در این شهر پایان داد؛ شهری که داعش آن را پایتخت خلافت خودخوانده اش می نامید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۰    
بعد از سقوط شهر رقه سوریه ورزشگاه این شهر به زندان داعش تبدیل شده بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۹:۳۵    
عادل فردوسی پور بی شک محبوب ترین و بهترین گزارشگر ورزشی ایران است اما او هم همان طور که آقای قرائتی درباره خودش گفته، معصوم که نیست!
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۵    
یک شرکت ژاپنی طراح شکلک یا ایموجی های متحرک، اپل را به علت استفاده بدون مجوز از نام تولیدات خود مورد پیگرد قضایی قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۵    
اینها همه اش بهانه است. زن هایی که فال می گیرند در استیصال مطلقند. می دانی؟ یک جورهایی در نقش و نگارهای قهوه دنبال نقش یار می گردند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۵    
پنج نفر از جوان ترین میلیاردر های آمریکا که هر کدام ثروت های هنگفتی را در اختیار دارند بشناسید
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۰    
فدراسیون فوتبال عربستان به اتفاق عجیبی که در لیگ این کشور رخ داد واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۵    
کارمند طلافروشی که برای اخاذی یک میلیاردی ربوده شده بود، قبل از انتقال به افغانستان با دستگیری دو گروگان آزاد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۵    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر از کاهش 10هزار تومانی قیمت هر قطعه سکه به یک میلیون و 300هزار تومان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۶:۴۰    
مدیرعامل بانک سپه از کشف و شناسایی صدور تعدادی ضمانتنامه واهی در یکی از شعب بانک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۶:۳۵    
در سال های آینده با فراگیر شدن اینترنت نسل پنجم شاهد تغییرات زیادی در سبک زندگی افراد خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۰    
اگرچه بانک مرکزی گام هایی آهسته برای ارز تک نرخی برداشته و حذف ارز مسافرتی، افزایش آرام نرخ ارز رسمی و تغییرات ارز مبادله ای را انجام داده، اما فرمان راه اندازی بورس صادر نشده است.
مشاهده نتایج بیشتر...