یکشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۲۱:۵۰May 2019 19

عصر بانک (asrebank.ir)

عصر بانک 29 اسفند 1394 عصر بانک 30 اسفند 1395 عصر بانک 29 اسفند 1396 عصر بانک 1 فروردین 1397 عصر بانک 31 فروردین 1398 عصر بانک 1 اردیبهشت 1398 عصر بانک 2 اردیبهشت 1398 عصر بانک 3 اردیبهشت 1398 عصر بانک 4 اردیبهشت 1398 عصر بانک 5 اردیبهشت 1398 عصر بانک 6 اردیبهشت 1398 عصر بانک 7 اردیبهشت 1398 عصر بانک 8 اردیبهشت 1398 عصر بانک 9 اردیبهشت 1398 عصر بانک 10 اردیبهشت 1398 عصر بانک 11 اردیبهشت 1398 عصر بانک 12 اردیبهشت 1398 عصر بانک 13 اردیبهشت 1398 عصر بانک 14 اردیبهشت 1398 عصر بانک 15 اردیبهشت 1398 عصر بانک 16 اردیبهشت 1398 عصر بانک 17 اردیبهشت 1398 عصر بانک 18 اردیبهشت 1398 عصر بانک 19 اردیبهشت 1398 عصر بانک 20 اردیبهشت 1398 عصر بانک 21 اردیبهشت 1398 عصر بانک 22 اردیبهشت 1398 عصر بانک 23 اردیبهشت 1398 عصر بانک 24 اردیبهشت 1398 عصر بانک 25 اردیبهشت 1398 عصر بانک 26 اردیبهشت 1398 عصر بانک 27 اردیبهشت 1398 عصر بانک 28 اردیبهشت 1398 عصر بانک 29 اردیبهشت 1398 
  ۳ ساعت پیش    
گزارش پیش رو صنعت برنامه های موبایل اندرویدی در سال 1397 را بررسی می کند.
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
سایت کافه بازار با انتشار آماری اعلام کرد اپلیکیشن پرداخت ایوا در سال گذشته جزو نرم افزارهای رکورددار نصب و دانلود بوده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
آمریکا و چین کماکان میزبان با ارزش ترین شرکت ها هستند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو سابق شورای عالی بورس با اشاره به مزایای رتبه بندی شرکت ها از نظر ریسک، اظهار کرد: با رتبه بندی انواع صندوق های سرمایه گذاری که در بورس وجود دارد و همچنین رتبه بندی شرکت های مختلف ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
تغییر در سقف انتقال وجه کارتی در اپلیکیشن های غیربانکی، نه تصمیم اپلیکیشن هاست و نه بانک مرکزی در آن دخالتی دارد، بلکه برخی بانک ها به سیاست خود، این تغییر را ایجاد کرده اند.
  ۵ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
پرداخت وجه چک از محل سایر حساب های مشتری دارای شروطی است که بانک ها باید آن را رعایت کنند.
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی بانک مرکزی افغانستان اعلام کرد آرین بانک ایرانی نیست، بلکه تنها سهامدار ایرانی دارد و مجوز آن بر اساس نقض قوانین بانکی این کشور لغو شده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
با کاهش ارزش بیت کوین در روز گذشته، برخی تحلیل های غلط در مورد این ارز مطرح شد که امروز با افزایش 9 درصدی ارزش آن، این تحلیل ها رد شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
آماده سازی زیرساخت های فناوری اطلاعات برای ارتباط شرکت بازار متشکل ارزی و بانک ها مراحل پایانی را می گذراند و قرار است این بازار پس از تکمیل این زیرساخت ها به زودی راه اندازی شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در این مطلب به بعضی از شغل ها و دلایل رو به افول بودن آن ها به طور خلاصه اشاره می کنیم.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
ارز دیجیتال با 2 ویژگی به خصوصی که دارد ابزاری کاملا متناسب با دور زدن تحریم ها محسوب میشود. اما متاسفانه بانک مرکزی و وزرات ارتباطات در طراحی رمز ارز ملی کم کاری و امروز و فردا می کنند.
  ۹ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
سلیمانی از آغاز به کار سامانه "سنحاب" برای تحقق اهداف دیجیتالی و تجمیع مراکز نرم افزاری صنعت بیمه خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
بخش پرداخت های B2B بانک آمریکا اپل واچ را برای شرکت ها توکنیزه می کند.
  ۹ ساعت پیش    
حتماً شما هم برای فروش محصولات و خدمات تان در فضای مجازی، نیاز به درگاه پرداخت داشته اید، اما از نحوه درخواست و دریافت یک درگاه پرداخت اینترنتی و ملزومات آن اطلاعی نداشتید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۳۵ سایت دیگر  
بانک دی در راستای افزایش ضریب امنیت تراکنش ها و به حداقل رساندن تهدیدهای سایبری ، امکان استفاده از رمز دوم یکبار مصرف کارت را برای مشتریان فراهم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
یک تماس تلفنی از طریق واتس اپ دارید. چه به آن جواب بدهید چه ندهید تلفن شما به نوعی جاسوس افزار آلوده شده که می تواند تمام محتواهای متنی یا تصویری داخل موبایلتان را به سرقت ببرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
شرکت توسن تکنو به عنوان نخستین شرکت ایرانی در حوزه پرداخت الکترونیک و بانکی کشور، موفق به دریافت گواهینامه PCI PA-DSS برای سوییچ تکنوسیپا شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عده ای بر این باورند که مقصر اصلی سقوط بازار ارزهای دیجیتال در سال 2018 میلادی ارزهای پایدار هستند چرا که تا پیش از آن معامله گران دارایی های دیجیتالشان را باید بر بستر ارزی پرنوسان نگهداری می کردند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی افغانستان اعلام کرده که جواز فعالیت آرین بانک، تنها بانک ایرانی در افغانستان را لغو کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۱۵   + ۸۶ سایت دیگر  
بانک ملی ایران نسبت به هر گونه سوء استفاده افراد کلاهبردار از طریق تماس تلفنی برای نصب و راه اندازی اپلیکیشن 60 و رمز یکبار مصرف بانکی هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تجزیه و تحلیل دنیای کاربران پلتفرم بازار نشان می دهد تهرانی ها همچنان در خرید و تردد با اپلیکیشن های حمل ونقل شهری در صدر هستند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۸:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
گزارش های زیادی منتشر شده که نشان می دهد گوگل برای مدتی طولانی به اطلاعات و تاریخچه خریدهای اینترنتی کاربران دسترسی داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۸:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در صحن علنی مجلس از بانک رفاه کارگران به دلیل واگذاری املاک مازاد و عزم جدی برای چابک و مولدسازی دارایی ها تمجید کرد .
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
فرصت فروش سهام پنج بانک و موسسه اقتصادی نظامی (انصار، مهر اقتصاد، حکمت ایرانیان، قوامین و کوثر) که قرار است در بانک سپه ادغام شوند، فردا (یکشنبه) پایان می یابد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۵   + ۵۴ سایت دیگر  
چرا بانکها از سرویس پیامک برای ارسال رمز یکبارمصرف استفاده نمی کنند؟
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
رییس پژوهشکده پولی و بانکی اعلام کرد: همایش سیاست های پولی و ارزی با درک شرایط اقتصادی حاضر و همسو با سایر اقدامات بانک مرکزی و دولت محترم در راستای کاهش هزینه ها امسال برگزار نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۱۰۸ سایت دیگر  
دژپسند گفت: گزارش وجود باجه های VIP به وزارت امور اقتصادی و دارایی ارائه شود تا با بانک های ایجاد کننده این باجه ها برخورد شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
تولید و مصرف کاغذ، مدتی است که در جهان به شدت مورد توجه قرار گرفته و آثار زیانبار استفاده بی رویه از کاغذ به آحاد مردم گوشزد می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تکنولوژی صوتی به سرعت مورد توجه برندهای مختلفی قرار می گیرد که به دنبال بهبود تعامل با مشتریان و جلب نظر مشتریان بالقوه و جدید هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
این روزها پدیده ای عجیب و نامبارک در اقتصاد کشور ظهور کرده که اغلب بازارها و قیمت ها را به کنترل خود درآورده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
شرکت فناپ پرداخت به شرکت فناپ تک تغییر نام داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران درباره اصلاح نظام بانکی و ساماندهی بازار پول گفت: نبود نظارت کافی باعث ایجاد مشکل در نظام بانکداری کشور شده و با افزایش تعداد بانک ها، رسالت نهاد ناظر دشوار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
سامانه جدید بانکداری اینترنتی اشخاص حقیقی بانک ملت با هدف افزایش کیفیت و ارتقای خدمات غیرحضوری در بستر اینترنت، با تغییرات گسترده در نمای ظاهری و اضافه شدن امکانات جدید، در دسترس مشتریان قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
قائم مقام موسسه اعتباری ملل گفت: اگر بانک مرکزی، سپرده های بلندمدت را احیا کند این امر منجر به استقرار پول و در نتیجه ارائه تسهیلات بلندمدت به واحدهای تولیدی خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
به گفته کارشناسان حمله سایبری به صرافی های فعال در حوزه ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده همچون بیت کوین در بازارهای جهانی بی تاثیر بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۷:۳۰   + ۳۶ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: بانک رفاه کارگران از بانک هایی بوده که در واگذاری اموال و دارایی های خود نسبت به سایر بانک ها عملکردی مطلوب داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی از عملکرد بانک ملت در واگذاری اموال و دارایی های مازاد خود، اظهار رضایت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۴۰ سایت دیگر  
قیمت هر برگ از تسهیلات مسکن در حال حاضر حدود 50 هزار تومان معامله می شود، با این حساب زوج ها با توجه به این که در کجای ایران زندگی می کنند و چقدر وام مسکن به آن ها تعلق می گیرد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
قصد داریم در این گزارش پر رونق ترین مشاغل در سال 2020 را به شما معرفی کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۴:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
بانک ها برای اجرای طرح رمز های یکبار مصرف، در نظر داشتند کارمزد 20 هزار تومانی بگیرند که بانک مرکزی مانع این کار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
اجرای طرح رمز دوم پویا (یک بار مصرف) که قرار بود در خرداد ماه اجرایی شود، به تعویق افتاده است. پیش تر براساس یک بخشنامه به بانک ها ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نه اجرای اتوماسیون، پایان ارائه خدمات بانکی توسط اشخاص است، و نه مفهوم شعبه بانکی ورای این مفاهیم است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
صبح دیروز، چهارشنبه، در نشست خبری مدیران شرکت ایران کیش با رسانه ها، پیمان طبری، که از اواخر سال 97 از سمت معاون فناوری اطلاعات شرکت به عنوان سرپرست مدیرعامل شرکت تعیین شده است، به همراه آقابابائی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور استان ها و بازاریابی بانک مسکن از گام عملیاتی و جدی این بانک برای ادغام و انحلال شعب در راستای افزایش بهره وری عملکرد بانک خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۲   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: فروش بلیت هواپیما از سوی اپلیکیشن های موبایلی که ویژه تراکنش های مالی و بانکی هستند، غیر قانونی است و باید از این سازمان مجوز دریافت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بنابر نظرسنجی جدید ساعت "YouGov"، دستگاه های هوشمند خانگی در تشخیص مردان بهتر از زنان عمل می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سرویس سامسونگ پی که از سال 2015 این امکان را برای کاربران فراهم کرده که از تلفن همراه خود به عنوان کیف پول دیجیتال، برای پرداخت بدون تماس (contactless payment) استفاده کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
بورس تهران روزهای خاصی را پشت سر می گذارد، این بازار در این روزها آنقدر غیرتحلیلی کار می کند که یک روز فشار عرضه و یک روز فشار تقاضا سبب تشکیل صف برای خرید یا فروش سهام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۷   + ۳۴ سایت دیگر  
سامانه نهاب (سامانه یکپارچه حاوی اطلاعات هویتی مشتریان) در بانک سرمایه راه اندازی شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ارائه خدمات بانکی با رسید ثبت نام کارت ملی هوشمند به شرطی که مشتری بانک همزمان دارای کارت ملی سابق خود هم باشد، بلامانع است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۷   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران درباره اصلاح نظام بانکی و ساماندهی بازار پول، اظهار داشت: نبود نظارت کافی باعث ایجاد مشکل در نظام بانکداری کشور شده و با افزایش تعداد بانک ها ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۷   + ۴۹ سایت دیگر  
رشد بیش از 19 درصدی پرداخت تسهیلات اعطایی بانک آینده، به بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط، در سال
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۷   + ۸۲ سایت دیگر  
سازمان امور مالیاتی شیوه نامه اخد مالیات از خریداران حقیقی و حقوقی ارز را به سازمان امور مالیاتی شهرها و ادارات کل امور مالیاتی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۲   + ۴۷ سایت دیگر  
طرح استفاده اجباری از رمز دوم یکبار مصرف که قرار بود از اول خردادماه اجرا شود، تا مدتی نامعلوم به تعویق افتاد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت خدمات انفورماتیک که روز سه شنبه 24 اردیبهشت ماه به ریاست مهندس محمد حسن انتظاری رییس هیات مدیره و حضور اکثریت سهامداران این شرکت برگزارشد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صنعت و معدن تأکید کرد: حمایت از اجرای طرح های دانشگاهی در ارتباط با موضوعات صنعتی و معدنی وظیفه حرفه ای این بانک بوده که نتیجه آن کمک به ایجاد شرکت های دانش بنیان است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیر امور بازاریابی بانک شهربا اشاره به اهمیت صدور کارت هدیه در پیشخوان های شهرنت و تامین نیاز مشتریان، گفت: به منظور کاهش هزینه ها و با توجه به مشکلات موجود کشور در خصوص واردات بدنه کارت خام ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
پس از سقوط گسترده قیمت ارزهای مجازی در انتهای سال گذشته، قیمت بیت کوین حالا به حدود 8000 دلار جهش کرده است، که بالاترین سطح 9 ماهه است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
پس از یکسال فرصت های متعدد ایران به طرف های اروپایی برجام برای اجرای سازوکار ویژه مالی اروپا و ایران (اینستکس) و اولتیماتوم 60 روزه تهران به آنها ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل ونقل علت ارسال پیامک اشتباه به مالکان خودروها درباره پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی را تشریح کردو گفت:کسانی که عوارض را پرداخت نکرده اند جریمه می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۶:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی یعقوب مطهری مطلق را به عنوان سرپرست موسسه اعتباری توسعه انتخاب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر واحد کسب و کارهای نوین اتاق بازرگانی تهران گفت: در شرایطی که عرصه فعالیت بر استارت آپ ها تنگ می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
وب سایت "استک اورفلو" تلاش کرد تا در یک نظرسنجی، تاثیرگذارترین شخص حوزه فناوری را در سال 2019 مشخص کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۷   + ۹۶ سایت دیگر  
در جلسه ادغام بانک های وابسته به نیروهای مسلح با حضور رئیس کل بانک مرکزی اعلام شد: ادغام بانک های وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه، گام به گام به خوبی در حال پیشرفت است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
با حضور رامین طباطبایی رییس فدراسیون فدراسیون بسکتبال ایران از حامد منصوری مدیرعامل و مهدی شهیدی قائم مقام مدیرعامل آسان پرداخت تقدیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
دریافت رمز یکبار مصرف برای مشتریان بانک ملی ایران هیچ هزینه ای در بر ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۷    
کارکنان شرکت داده ورزی فرادیس البرز به مناطق سیل زده استان لرستان کمک کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سند هویت یا ID دیجیتال یک ویژگی است که می توان از آن برای دسترسی به امور بانکداری، مزایای دولتی، تحصیل و بسیاری خدمات مهم دیگر استفاده کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
واردات بدنه کارت به دیوار تحریم خورده است و همین باعث شده ایرانی ها در انتظار صدور کارت ملی، کارت خودرو یا کارت سوخت خود باشند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
بانک مرکزی به منظور ایمن سازی تراکنش های بانکی در بستر بانکداری الکترونیک، بانک های کشور را موظف کرده تا از ابتدای خردادماه سال جاری صرفا رمز دوم یک بار مصرف را برای تراکنش های غیرحضوری مشتریان خود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۸:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
تازه ترین گزارش کمیسیونر اطلاعات استرالیا نشان می دهد تنها در یک حمله هکری، اطلاعات شخصی بیش از 10 میلیون نفر از مردم استرالیا به دست هکرها افتاده است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۸:۰۲   + ۴۴ سایت دیگر  
به منظور گسترش خدمات بانکداری الکترونیکی و همچنین افزایش رفاه حال مشتریان، خدمات جدید مبتنی بر کارت بر روی دستگاه های خودپرداز بانک پاسارگاد افزوده شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۸:۴۸   + ۲۶ سایت دیگر  
به منظور افزایش ضریب امنیت و صیانت از حقوق مشتریان و جلوگیری و پیشگیری از مشکلات آتی، بانک توسعه تعاون شرایط پویاسازی رمز دوم کارت را در نرم افزارهای اینترنت بانک و همراه بانک فراهم نموده است
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
بانک خزانه داری هند مناقصه ای برای ساخت اپلیکیشن شناسایی اسکناس جعلی برگزار می کند. هدف آن است که اپلیکیشن مذکور به افراد نابینا کمک کند بین اسکناس های جعلی و واقعی تمایز قایل شوند
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۷:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک کشاورزی جایگاه برتر شاخص سهم بازار از کل مبلغ تراکنش های شبکه پرداخت کارتی کشور را در فروردین ماه 1398 کسب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۷:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
بسیاری از مردم معتقدند که تبدیل رمز دوم کارت های بانکی از ایستا به پویا (یک بار مصرف) باید به صورت اختیاری باشد و به نظر می رسد که این طرح می تواند سبب کاهش استفاده از خدمات بانکی شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
دومین فروشگاه اینترنتی کشور تعطیل شد و جای خود را به سوپر مارکت اینترنتی داد. حذف یکی از مدعیان اصلی از رقابت فروشگاه های اینترنتی، از جهات مختلفی قابل تامل است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۳   + ۳۰ سایت دیگر  
هکرها و مجرمان سایبری اطلاعات کاربرانی را که از درگاه های پرداخت آنلاین استفاده کرده اند، از بالغ بر چهار هزار و 600 وب سایت به سرقت برده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
دادستان نیویورک به دلیل احتمال برخی تخلفات در خرید و فروش این ارز مجازی دستور تحقیق و تفحص در این مورد را داد که این بحث بازار را با واکنش مواجه کرد و در نتیجه بیت کوین روند صعودی داشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۳   + ۷۵ سایت دیگر  
بانک ایران زمین در راستای ارائه خدمات نوین و پیاده سازی بانکداری دیجیتال برای مشتریان خود امکان سفارش هدیه کارت بصورت آنلاین و شارژ به مبلغ دلخواه را ایجاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۸   + ۱۰۶ سایت دیگر  
دو سایت فیشینگ با هدف کلاهبرداری از مردم با گرفتن اطلاعات هویتی و بانکی افراد سعی در سوء استفاده از آن ها دارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
تراکنش های شرکت پرداخت الکترونیک سامان در ماه فروردین، با رشد مواجه بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۲:۴۸    
شرکت هایی که در مورد POS موبایلی تحقیق می کنند، به دنبال کشف این حقیقت هستند که چگونه بازیگران کلیدی صنایع مالی و پرداخت در حال ایجاد نوآوری های جدید و کاربردهای بیش تر از کیف پول های موبایلی در خرده ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ظاهرا بحران ها و رکودهای اقتصادی؛ همیشه هم بد و ویرانگر نیستند. با این اوصاف است که سال های بعد از بحران اقتصادی که می توانستند بدترین زمان برای اقتصاد آمریکا باشند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
پرداخت مالیات یکی از روش های تامین مالی یک کشور است ، از این رو بسیاری از دولت ها در کشور های مختلف برای ایجاد زیر ساخت های یک کشور از بعد اقتصادی ، اجتماعی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۹   + ۴۵ سایت دیگر  
تازه ترین تغییر رخ داده در اپلیکیشن بله ، افزوده شدن بانک سپه به مبدا کارت به کارت است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل بانک تجارت در امور فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه در حال حاضر دریافت رمز یک بار مصرف فقط مختص رمز دوم خدمات کارتی مشتریان بانک تجارت است خاطرنشان کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۰   + ۵۱ سایت دیگر  
مستند پیش نویس الزامات، ضوابط و فرآیندهای اجرایی چک الکترونیکی به منظور آگاهی و کسب نظر کارشناسان و صاحب نظران منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۸:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
هفت بانک از جمله سه بانک مطرح آمریکایی به دلیل تخلف در تراکنش های ارزی خود جریمه شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
کارشناسان امنیتی به تازگی دریافته و اعلام کرده اند که هدف اکثر حملات سایبری و بدافزاری، شرکت های کوچک و متوسط هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور ضمن توضیح درباره ی پیامک هایی که اشتباها به مالکان خودروهای عبوری از آزادراه های دارای عوارض الکترونیکی ارسال شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۰   + ۴۱ سایت دیگر  
در راستای توسعه خدمات و افزایش قابلیت های همراه بانک سینا، سرویس قبوض پیامکی در این نرم افزار راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۰    
با محصول OpenSesame ابرآروان، هر خدمات دهنده ی آنلاین بانکی یا مالی یا هر مشتری که کلید خصوصی به هر دلیلی برایش اهمیت زیادی دارد می تواند از تمام خدمات DDoS Protection و CDN استفاده کند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
بیشتر بانک ها برای فعال سازی ساز و کار دریافت رمز دوم یکبار مصرف به تولید نرم افزارهای ویژه گوشی های هوشمند اقدام کرده اند و در این میان، مشتریانی را که گوشی های ساده و غیرهوشمند دارند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۰   + ۴۵ سایت دیگر  
طبق ابلاغ بانک مرکزی به بانک ها، اطلاعات تمام تراکنش های بانکی مودیان باید ماهانه در اختیار سازمان مالیاتی قرار بگیرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی:حمایت بانک صادرات ایران از نمایشگاه قرآن کریم اقدام مناسب و خداپسندانه ای است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
گزارش فروردین ماه شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) نشان می دهد که بانک ملت توانسته رتبه نخست در نظام بانکی کشور را در بسیاری از شاخص ها برای خود حفظ کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۹:۰۵   + ۱۹۳ سایت دیگر  
بانک مرکزی پیرو بخشنامه ای در خصوص جایگزینی رمزهای پویا به جای رمزهای ایستا در پرداخت های بدون حضور کارت و باتوجه به لزوم ارتقای سطح امنیت پرداخت های مردم و جلوگیری از تضییع حقوق سپرده گذاران و ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۸:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
اگر تاثیرات مثبت و حتی کارآفرینی که امروزه از طریق شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها ایجاد شده را نادیده بگیریم، شاید بخشی اعظمی از این فضا به سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت افراد محدود باشد ...
مشاهده نتایج بیشتر...