چهارشنبه ۰۳ بهمنساعت ۰۷:۲۹Jan 2019 23
 

عصر بانک (asrebank.ir)

  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۸:۱۰    
سایت تک کرانچ، فهرست سه استارتاپ پردرآمد حوزه هوش مصنوعی در سال 2018 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۷:۱۰    
بنیاد خیریه "آکسفام" در گزارش جدید خود اعلام کرد که ثروت 26 نفر از افراد ثروتمند جهان با ثروت 3.8 میلیارد نفر از دیگر انسان ها برابر است!
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۶:۵۰    
همزمان با شروع تحریم های آمریکا علیه کشور در تاریخ 13 آبان سال جاری، تحلیلهای فراوانی پیرامون آثار و نحوه مدیریت تحریم ها ارائه شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۰    
رئیس کانون بانکها و موسسات اعتباری غیردولتی از کاهش هزینه چاپ، نشر و امحاء اسکناس خبر داد و گفت: روزانه 60 میلیون تراکنش در نظام بانکی ایران به ثبت می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۰    
در دنیایی که استفاده از کیف پول الکترونیک روز به روز بیشتر می شود، یک شرکت تجاری خودپردازی طراحی کرده که با دریافت پول به افراد بیت کوین تحویل می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۰    
یک اقتصاددان بیماری هلندی را یکی از مسائل مهم اقتصاد کشور عنوان کرد و گفت: بیماری هلندی در این شرایط به معنای تثبیت نرخ ارز زیر نرخ تعادلی و پرداخت یارانه به کالاهای خارجی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۰    
دبیر سازمان " دی 8" گفت: کارت پرداخت واحد، تجارت بین اعضا با استفاده از ارزهای ملی را ممکن خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۰    
لازمه نظارت و کنترل بر معاملات بخش غیرمولد اقتصاد، ساماندهی تراکنش های بانکی است زیرا با ساماندهی این تراکنش ها، سیاستگذار می تواند به صورت متوازن بر همه بخش های غیرمولد، سیاست های تنظیمی اعمال نماید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۰    
در حالی بانک ها مدعی هستند که بدهی شرکت ها و موسسات دولتی به آنها از حدود 37 هزار میلیارد تومان می گذرد که دولت معتقد است این مبلغ را نباید جزئی از بدهی اش به سیستم بانکی تلقی کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۴:۴۰    
در شرایطی که برخی کسب و کارها از احتمال قطع سرویس های مبتنی بر کارت در روزهای آینده خبر داده اند، معاون شرکت پرداخت الکترونیک سداد اعلام کرد: طبق قرارداد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۰    
مدیرعامل بانک مسکن گفت: برنامه ریزی این بانک برای امسال تامین منابع مالی و تسهیلات برای خرید و ساخت 700 هزار واحد مسکونی در کشور بود اما به دلیل افزایش قیمت مسکن و خارج شدن بازار مسکن از رونق ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۴    
سازمان پدافند غیر عامل در راستای ایمن سازی زیرساخت های پولی به شرکت های پرداخت رزمایش قطع ارتباط سرورهای مقیم در خارج از ایران را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۴    
با بازو (بات) ثبت نام آزمون استخدامی سال 97 در پیام رسان مالی بله که توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی ارائه شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۴    
در جمعِ کل ، صاحب نظران، افراد کلیدی و درگیر در حوزه بانکداری الکترونیکی و نظام های پرداخت، به 8 پرسش کلیدی، پاسخ می دهند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۵    
آینده صنعت بانکداری و پرداخت از رویکرد تراکنشی محض فراتر خواهد رفت و بانک ها و شرکت های پرداخت به شریک سالم مالی برای مشتریانشان تبدیل می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۵    
مدیر کل امور بین الملل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از توقف دریافت عوارض خروج از کشور به صورت نقدی در فرودگاه امام (ره) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۵    
دستیارهای صوتی مانند الکسای آمازون، گوگل آسیستانت، سیری اپل و کورتانای مایکروسافت در سال های اخیر این قدر کاربردهای مختلفی پیدا کرده و در میان کاربرانشان به محبوبیت رسیده اند که انتظار می رود در سال ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۳:۰۵    
شیائومی اعلام کرده که قصد دارد مبلغی معادل 1.457 میلیون دلار را در زمینه فناوری هوش مصنوعی و اینترنت اشیا سرمایه گذاری کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۲:۰۵    
آمارهای بانک مرکزی نشان می دهد سهم چک های رمزدار در مبادلات فعالان اقتصادی کم شده به طوری که در آذر ماه گذشته به ازای صدور حدود 939 هزار فقره از این نوع چک ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۱:۰۵    
گوگل قابلیت جدیدی را به برنامه نقشه موسوم به گوگل مپ خود اضافه کرده است تا سرعت مجاز رانندگی در بزرگراهها و خیابان ها را برای کاربران نمایش دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۰:۰۵    
سخنگوی اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی در واکنش به برخی اظهارات در خصوص اعطای مجوز به سایت سکه ثامن گفت: ما هیچ جوازی به سایت سکه ثامن نداده ایم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۹:۰۵    
مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی بیشترین کلماتی که از سوی محققان در پایگاه های علمی SID، اسکوپوس و گوگل جستجو کرده اند را استخراج کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۸:۰۵    
شبکه خبری تلویزیونی سی ان ان گزارش داد: مجموع دارایی و تمکن 26 فرد ثروتمند طراز اول جهان به یک تریلیون و 400 میلیون دلار رسید ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۲۵    
بانک مرکزی توضیح دهد چه شد که حذف چهار صفر را در دستور کار قرار داد .
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۱۵    
خالص درآمد تسهیلات و سپرده گذاری بانک صادرات ایران در گزارش های 9 ماهه نخست سال 97 نسبت به مدت مشابه سال گذشته 188 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۷:۰۵    
رئیس کل بیمه مرکزی جزئیات راننده محور شدن در بیمه های شخص ثالث را اعلام کرد و اطمینان داد که برای اضافه کردن افراد به بیمه نامه های جدید شخص ثالث، هزینه اضافه ای دریافت نمی شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۵    
از اول بهمن،سود سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت به صورت ماه شمار محاسبه می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۵    
مجمع جهانی اقتصاد، احتمال وقوع رکود در اقتصاد جهانی را به عنوان مهم ترین نگرانی مدیران عامل شرکت ها و بنگاه های تجاری معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۵    
زهرا کریمی، اقتصاددان نوشت:به تازگی از سوی دانشگاه دولتی تایوان برای انجام پژوهش همراه با همسرم به این کشور دعوت شدم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
شرکت توسن تکنو، به عنوان یکی از شرکت های پیشروی ارائه دهنده راهکارهای جامع در حوزه بانکداری دیجیتال و تحول شعب در بازار بانکداری و پرداخت ایران شناخته می شود که راه اندازی خط تولید کارتخوان های ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
یک کارشناس بانکداری اظهار داشت: متاسفانه بانک ها از نظر ساختار مالی در قالب بسیار بدی قرار دارند و اگر اصلاحات جدی صورت نگیرد و افزایش سرمایه را در دستور کار قرار ندهند دچار سرنوشت موسسات غیرمجاز ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
از خرید شارژ گرفته تا انتقال وجه، این روزها موبایل ها حساب جیبمان را بهتر از خودمان دارند. آمارها نشان می دهد استقبال مردم از اپلیکیشن های امور مالی روز به روز بیشتر می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
رئیس پژوهشکده پولی و بانکی با بیان اینکه گذشت زمان در مورد عملکرد آقای سیف در بانک مرکزی قضاوت خواهد کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
رییس کل بانک مرکزی گفت: در حدود 20 میلیارد دلار وامی که از حساب ذخیره ارزی به تسهیلات گیرندگان اعطا شده، بالغ بر 10.5 میلیارد دلار همچنان باقی مانده که سهم بخش خصوصی 4 میلیارد دلار است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
با جلوگیری از فرار مالیاتی پزشکان، بین 6500 تا 8000 میلیارد تومان به درآمدهای کشور افزوده می شود؛ در واقع 4 برابر بودجه ای که دولت -برابر با 2 هزار میلیارد تومان- برای اجرای همسان سازی حقوق ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
بسیاری از مشکلات اجتماعی کشورها از جمله آموزش، تأمین اشتغال های کوچک، ازدواج جوانان، گسترش روستاها، توسعه بهداشت و ... از طریق اعتبارات خرد قابل رفع خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
مدیرگروه بانکداری الکترونیک پژوهشکده پولی وبانکی گفت: ارائه سرویس های بانکداری باز درکشور بر مبنای کارت است که برای همگرا شدن با استانداردهای PSD2 باید به سمت مبدا حساب بانکی در ارائه APIها حرکت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
یکی از طراحان سامانه ملی سککوک با تشریح جزئیات کارکرد تامین مالی مبتنی بر ابزارهای بلاک چین گفت:خانه های تخصصی تامین مالی از سال98 به منظور حمایت از صنایع در دوران تحریم راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
دو کشور امارات متحده عربی و عربستان سعودی از راه اندازی یک شبکه مالی مشترک مبتنی بر ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷    
معمار نژاد گفت: تعداد شعب نظام بانکی کشور باید در مجموع 12 هزار شعبه باشد و بانک ها باید بهینه سازی شعب را در دستور کار قرار دهند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷    
بیش از 90 درصد از شرکت کنندگان در یک نظرسنجی خواستار نصب اجباری کارتخوان در مطب پزشکان شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۳    
امروز کیف پول های موبایلی به یکی از مهمترین روش های پرداخت خُرد در دنیا تبدیل شده است. در اینفوگرافیک پیش رو تعداد کاربران مشهورترین کیف پول های دنیا و پیش بینی حجم بازار این روش پرداخت آمده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۸:۳۳    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه تشکیل، خرید ساختمان ها، جذب نیرو و پرداخت وام توسط بانک شهر در جلسه امروز کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۷:۰۳    
اپلیکیشن هایی که درخواست دسترسی به مکالمه و پیامک روی گوگل پلی را دارند، حذف می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۲:۰۳    
آمازون یک جلیقه برای کارمندان خود ابداع کرده که با ربات های موجود در انبارهای شرکت ارتباط برقرار می کند و از بروز حوادث جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۲:۰۳    
با تداوم تعطیلی دولت آمریکا و بحرانی شدن وضعیت بسیاری از کارکنان دولت که در حدود یک ماه است حقوقی دریافت نکرده اند، برخی کاربران اینترنت ابتکارعمل هایی را در این زمینه راه اندازی کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۱:۰۳    
مهم ترین عامل برای داشتن یک زندگی خوب، داشتن شغلی با درآمد مناسب و کافی است. این روزها در سر تاسر دنیا با مشکل بیکاری افراد تحصیلکرده مواجه هستیم ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۹:۱۳    
رئیس دادگستری استان تهران آخرین وضعیت پرونده سیف رئیس سابق بانک مرکزی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۸:۵۳    
بانک ایران زمین در 9 ماهه منتهی به آذر 1397 برای هر سهم 2192 ریال زیان محقق کرد. وزمین در مدت مشابه سال قبل 73 ریال زیان برای هر سهم شناسایی کرده بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۳    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای از احتمال تصویب CFT و FATF خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۳    
شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم مفسدان و اخلالگران اقتصادی احکام 5 صرافی که با همکاری تعدادی از دلالان بازار ارز و سوءاستفاده از کارت های ملی افراد مختلف ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۳    
تازه ترین گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که درآمد فروشگاه اینترنتی اپ استور اپل در سال 2018 میلادی، 88 درصد بیشتر از درآمد بزرگترین رقیب آن گوگل پلی استور بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۳    
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1398 کل کشور گفت: جرایم و سود وام های کمتر از 100 میلیون تومان در صورتی که وام گیرنده کل وام را یکجا پرداخت کند، بخشیده می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۳    
اصلاح قوانین خدمات بانکی مربوط به اتباع خارجی در راستای اعطای خدمات الکترونیک به آنها، نه تنها امری انسانی به حساب می آید ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۳    
با وجود آن که جهان در حال حرکت به سمت حذف پول فیزیکی است، منطقه یورو یکی از بیشترین شمار سکه های جهان را دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۳    
بر اساس تصمیم شورای پول و اعتبار، بانک ها از فردا اول بهمن 97 اجازه پرداخت سود روزشمار به سپرده های کوتاه مدت را نخواهند داشت و معیار پرداخت سود سپرده های سرمایه گذاری عادی از روزشمار به ماه شمار ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۳    
مدیرعامل بانک ملی ایران از کارکنان بانک خواست تا حد امکان دریافت کپی مدارک از مشتریان را کاهش دهند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۳    
همین طور که تکنولوژی تغییر و پیشرفت می کند، متخصصان و مشاوران امنیت دیجیتال هم روش های جدید و بهتری را برای در امان ماندن کاربران دنیای دیجیتال و مجازی ارائه می دهند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۴    
معاون وزیر ارتباطات میزان صرف وقت کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی را 30 برابر زمان مطالعه روزنامه و 9 برابر زمان کتابخوانی عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۴    
در این رویداد شرکت پویا اقدام به رونمایی از سه محصول جدید خود شامل یک محصول نرم افزاری، یک محصول سخت افزاری و محصول دیگری که تلفیق نرم افزار و سخت افزار است می نماید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۰۴    
مدیر عامل بانک رفاه در جمع آموزشی- تخصصی روابط عمومی ها اظهار داشت: وجود یک روابط عمومی قدرتمند، فعال و همراه با ارتباطات گسترده درون و برون سازمانی زمینه ساز ایجاد توسعه سازمانی و مدیریت افکار عمومی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۳    
باید اعتراف کنم تمام پروژه هایی که روی آنها کار کرده ام دارای موفقیت های شگرفی نبوده اند. برخی از آنها کاملا فاجعه بودند و من با نگاه به گذشته این درس کلیدی را فراگرفتم ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۸:۳۳    
به منظور افزایش انگیزه، قدرت خرید و تکریم بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی، امکان شارژ مجدد کاراکارت از سوی بانک رفاه فراهم شد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۹:۰۳    
نرخ شکست در استارت آپها عددی در حدود 90% است که تا حد زیادی ترسناک است. اما این آمار خطرناک، با پیش زمینه هایی همراه خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۳    
این سئوال از سوی کاربران اینترنت مطرح شده که آیا سال آینده در صورت تغییر قیمت ارز نیمایی، قیمت اینترنت تغییری خواهد داشت یا خیر؟
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۳    
الزامات حذف چهار صفر از پول ملی چیست؟حذف صفر مرحله ابتدایی اصلاحات نظام بانکی است یا مرحله پایانی؟
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۳    
شرکت به پرداخت ملّت موفق شد تندیس برنزی جایزه ملی تعالی ارتباطات بازاریابی و برندینگ دانشگاه تهران را در سومین دوره از این کنفرانس کسب کند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۰۳    
مطالبات بانک ها از دولت محدود به پرداخت این بدهی و راهکارهای تسویه آن نیست، بلکه در این بین اختلاف آماری بین آنها مورد توجه است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۰۳    
یک کارشناس اقتصادی گفت: حذف صفر از پول ملی بدون سیاست هدف گذاری تورم، آزادی اقتصادی و خصوصی سازی موفق نیست و فقط بار روانی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۳    
تنها وسیله مورد نیاز برای انجام پرداخت ها در کشورهای فقیر آفریقایی از طریق کیف پول موبایلی، داشتن یک گوشی و یک اپراتور است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۳    
برای دور زدن تحریم های دلاری از بلاک چین ها می توان استفاده کرد و به همین دلیل گروهی از متخصصان و کارشناسان کشور در زمینه استفاده از بلاک چین ها به جای دلار کار می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۳    
تحلیلهای کارشناسی از آینده بازار مسکن حاکی از آن است که احتمال جهش نرخ واقعی قیمتها بسیار بعید است اما رشد اجاره بها محتمل به نظر می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۳    
یک مدیر بانکی گفت: سالانه ارقام هنگفتی در قالب هزینه های خدمات بانکداری و پرداخت الکترونیک در شبکه بانکی صرف می شود که هیچ شفافیت قابل اتکایی در مورد آنها برای همه بهره برداران وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۳    
یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از ورود مجلس به قانون جدید بیمه شخص ثالث خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۳    
حساسیت و اهمیت صنعت بانکداری موجب شده تا غیر از اعمال تحریمهای سنگین بانکی از جانب آمریکا، هر از چندگاهی برخی رسانه ها نیز به شبکه بانکی کشورمان حمله کنند تا نظم اقتصاد و آرامش مردم را به هم بریزند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۳    
به گفته برخی فعالان، رشد دلار در آخرین هفته دی ماه، حالت پلکانی داشت و افزایشی های بازار این ریسک را نمی پذیرفتند که بی محابا اقدام به خریدهای شدید کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۳    
سه شنبه 25 دی ماه 1397، جمعی از مدیران ارشد بانک ایران زمین از سایت تولید شرکت توسن تکنو در شهرک صنعتی کاسپین قزوین بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۳    
کارت می کشید؟ این را فروشنده ای می گوید که برای پس دادن بقیه پول مشتری، سکه و اسکناسی در دخل خود ندارد؛ کارت مشتری را می گیرد و می گوید دوره پول نقد به سر آمده .
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۳    
بنیانگذار پین تک تاکید کرد که قرار است دردهای استارت آپ ها را بشنویم، کنار شکست خورده ها بنشینیم و موارد را مستند کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۳    
اقتصاد ایران از ابتدای دهه 1380 به تدریج به وضعیتی تغییر مسیر داد که برخلاف حدود دو دهه قبل از آن نرخ سود حقیقی شروع به افزایش و مثبت شدن کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۳    
مدت هاست صحبت ها و تحلیل های هر کارشناس در حوزه بانکداری و پرداخت الکترونیک که در ایران منتشر می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۸:۱۳    
جانشین فرمانده ناجا درباره خبر مرگ خاوری گفت: در مورد مرگ این فرد خبری نداریم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۸:۰۳    
چه عمواملی موجب رشد نرخ بیکاری در برخی استان ها شده است؟ برخی از این عوامل ریشه های اقتصادی و زیست محیطی دارند اما برخی دیگر فرهنگی هستند و به نگرش های مسئولان برمی گردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۳    
سخنگوی شرکت توزیع برق مازندران در خصوص اطلاع رسانی به مشترکان برق مبنی بر اینکه مشترکان از پرداخت قبض در درگاه های بانک انصار خودداری کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۵:۰۲    
بررسی لایحه بودجه 98 نشان می دهد، کل سود و مالیات وصولی دولت از بانکهای دولتی در سال آینده حدود 2230 میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۵:۰۲    
بر اساس مطالعات انجام شده تغییرات فناورانه را می توان در سه دسته اصلی و سه پیشرانِ کلان همچون هوشمند سازی، دیجیتالی شدن و پایداری دسته بندی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۲    
محصول" نهاب" شرکت خدمات انفورماتیک در تمام مراحل ارزیابی سومین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی موفق به دریافت لوح زرین و گواهینامه محصول برتر در سال 1397 شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۲    
سامانه ی صدور حواله ی الکترونیک از آبان ماه سال جاری برای دستگاه های اجرایی راه اندازی شد، این سامانه جایگزین صدور چک شده و از این پس انتقال وجه دستگاه اجرایی به صورت مکانیزه جابه جا شده و پس از ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۲    
مدیرعامل به پرداخت ملت گفت: فین تک ها به عنوان بازیگران و کسب و کارهای جدید در تحقق بانکداری باز می توانند نقش بسیار مهمی داشته باشند و حرکت به سمت بانکداری باز را تسریع کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۹:۰۱    
آمازون روی کمپانی فرانسوی Balyo سرمایه گذاری می کند تا بتواند از ربات های بارکش خودران این کمپانی برای توسعه سیستم انبارگردانی خود استفاده کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۱    
کارشناسان بر این باورند که فناوری بلاک چین می تواند تا حد زیادی به ارتقای سطح امنیت سایبری دستگاه های هوشمند و متصل به اینترنت اشیا کمک کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۱    
پدرام سلطانی نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران در صفحه فضای مجازی خود، خبر استعفایش را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۱    
در حالی که نوسانات شدید بازارها در سال گذشته، به تجارت اوراق قرضه بانکی آسیب زد، سود ربع سالانه بانک جی پی مورگان آمریکا، برای اولین بار در 15 ربع سال اخیر از پیش بینی تحلیل گران کمتر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۱    
تحقیقات جدید نشان می دهد حدود 90 درصد رسیدهای خرید حاوی مواد شیمیایی سرطان زا هستند و نباید آنها را در کیف یا خودرو نگهداری کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۴:۴۱    
کارشناسان بر این باورند که قانونی شدن ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده در کشورهای جهان، ریسک سرمایه گذاری و معاملات آن را به شدت کاهش خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۱    
بیشتر صندلی های کلاس های دانشگاه را اشغال کرده اند، دو و نیم واگن ابتدا و انتهای قطار هم که در تصرف آ ن هاست ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۰    
حجت اله صیدی با بیان اینکه بانک صادرات ایران در حال حاضر جایگاه مطلوبی در بورس دارد، گفت: سهام این بانک، یکی از نقدشونده ترین سهام ها با افزایش بالاتر از 140 درصد است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۸    
گروه شرکت های علی بابا از هتل پیشرفته ی خود رونمایی کرد! امکانات مدرن هتل فلای زو (Flyzoo) باعث شده تا به آن لقب هتل آینده را بدهند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۸    
رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت هفته گذشته در حساب کاربری خود در توییتر اعلام کرد خدمات دولت الکترونیک طی دو هفته آینده از طریق پیام رسان های بومی قابل دسترس خواهد بود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۸    
پرداخت های دیجیتالی به سرعت در حال رشدند. Capgemini شرکت مشاوره فناوری اطلاعات فرانسوی و چندملیتی پیش بینی می کند که بین سال های 2018 تا 2021 میزان رشد ترکیبی سالانه تراکنش های دیجیتالی حدود 13 درصد ...
مشاهده نتایج بیشتر...