پنجشنبه ۲۸ دیساعت ۰۵:۱۴Jan 2018 18

عصر بانک (asrebank.ir)

عصر بانک 29 اسفند 1394 عصر بانک 30 اسفند 1395 عصر بانک 31 فروردین 1396 عصر بانک 31 اردیبهشت 1396 عصر بانک 31 خرداد 1396 عصر بانک 31 تیر 1396 عصر بانک 31 مرداد 1396 عصر بانک 31 شهریور 1396 عصر بانک 30 مهر 1396 عصر بانک 30 آبان 1396 عصر بانک 30 آذر 1396 عصر بانک 1 دی 1396 عصر بانک 2 دی 1396 عصر بانک 3 دی 1396 عصر بانک 4 دی 1396 عصر بانک 5 دی 1396 عصر بانک 6 دی 1396 عصر بانک 7 دی 1396 عصر بانک 8 دی 1396 عصر بانک 9 دی 1396 عصر بانک 10 دی 1396 عصر بانک 11 دی 1396 عصر بانک 12 دی 1396 عصر بانک 13 دی 1396 عصر بانک 14 دی 1396 عصر بانک 15 دی 1396 عصر بانک 16 دی 1396 عصر بانک 17 دی 1396 عصر بانک 18 دی 1396 عصر بانک 19 دی 1396 عصر بانک 20 دی 1396 عصر بانک 21 دی 1396 عصر بانک 22 دی 1396 عصر بانک 23 دی 1396 عصر بانک 24 دی 1396 عصر بانک 25 دی 1396 عصر بانک 26 دی 1396 عصر بانک 27 دی 1396 
  ۶ ساعت پیش    
شرکت خودروسازی "بی.ام.و" به امید مقابله با ترافیک شهری یک اپلیکیشن پارک خودرو خریداری کرده است.
  ۶ ساعت پیش    
به پرداخت ملت با شعار " همراه توسعه کسب و کار شما" به عنوان حامی الماس، هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت که دوم و سوم بهمن ماه در مرکز همایش های برج میلاد برگزار می شود ...
  ۶ ساعت پیش    
پست بانک ایران به عنوان کارگزار بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای انجام خدمات شعبه ای حساب های دولتی تعیین گردیده است.
  ۷ ساعت پیش    
دکتر مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی، روح الله خدارحمی را به سمت رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی منصوب کرد.
  ۷ ساعت پیش    
یک پژوهشگر چینی در بخش تقدیر و تشکر مقاله منتشر شده خود از همکارش خواستگاری کرد.
  ۸ ساعت پیش    
با این ظرف سیلیکونی تا شدنی و قابل حمل می توانید در هر جای دلخواه غذایتان را درون آن گرم کنید.
  ۹ ساعت پیش    
دکتر صائبی به عنوان مخترعی در جهان شناخته می شود که توانسته یک "سیستم سازه ساختمانی کاملا جدید ضد زلزله" ابداع کند که می توان این خانه ها را در کمتر از 24 ساعت ساخت و آماده سکونت کرد و علاوه بر ...
  ۱۰ ساعت پیش    
نخستین سفرشان بود اما آخرین سفرشان شد. مقصد، کره جنوبی بود؛ مقصدی که هرگز نرسیدند و در نیمه راه بازماندند. پوریا و سجاد دو پسرخاله، دو هم دانشگاهی، دو رفیق و دو همکار بودند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۸:۰۵    
کن راسک یک کانادایی است که در فاصله سال های 1971 تا 1973 به همراه خانواده در ایران زندگی کرده و عکس های بسیاری گرفته است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۵    
با وحشت سرمایه گذاران از احتمال این که قانون گذاران، تجارت ارزهای دیجیتال را ممنوع کنند، بیت کوین به افت 24 ساعت اخیر خود ادامه داد و روز چهارشنبه بیش از 7 درصد سقوط کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۵    
مجسمه سازان با ساختن بیش از 2200 آدم برفی موجب جذب هزاران گردشگر برای تماشای جشنواره امسال هاربین شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۰    
کمیسیون تلفیق مقرر کرد سپرده گذاری کلیه دستگاه های اجرایی در بانک ها برای دریافت سود ممنوع شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۵    
یک مقام ارشد بانک مرکزی چین گفته است که باید وجود مراکز تجارت ارزهای دیجیتال را ممنوع کرده و تجارت هایی که چنین خدماتی ارائه می دهند را هم، از این کار منع نمود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۰    
در حال حاضر حدود 53 هزار و 500 میلیارد تومان اسکناس و سکه در شبکه بانکی موجود است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۵    
بسیاری افراد با وجود تیزهوشی و در اختیار داشتن فرصت مناسب برای مطالعه، زمان امتحان به مشکل بر می خورند و نمره های بدی کسب می کنند، رمز درس خواندن موفق نیاز به آموزش و اجرا دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۵:۵۰    
به گفته یکی از مقامات رسمی بانک صادرات مکزیک، هکرها و مجرمان سایبری به منظور سرقت اطلاعات و پول، وب سایت این بانک دولتی را هک کردند اما موفق به سرقت نشده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۵    
خرید کردن در فضای مجازی امروزه جدای از اینکه افراد را از رفتن و گشتن در بازار بی نیاز می کند به دلیل گسترده تر کردن قدرت انتخاب برای کاربران جذابیت بالایی پیدا کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۰    
بررسی های جدید نشان می دهد سالمندان دانمارکی با فاصله زیادی از سالمندان سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا، از خدمات بانکی آنلاین استفاده می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۵    
به تازگی تصاویری از سردترین دهکده زمین با دمای متوسط 50- درجه سانتیگراد ثبت شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۵    
پنج بخش عامل رقم خوردن رشد اقتصادی 4.5 درصدی در نیمه اول امسال بوده اند."نفت"همچنان بالاترین سهم را در بین سایر بخش های اقتصادی دارا است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۰    
نفتکش سانچی، این روزها همه این اسم و عبارت را می شناسند. نفتکش غول پیکر ایرانی که در دریای چین در اثر تصادف با یک کشتی دیگر دچار حریق شد و روزها سوخت تا غرق شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۰    
با اضافه شدن بانک سامان، با سکه از مبدا 18 بانک کارت به کارت کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۵    
اهالی 4 روستای ایلام هرگونه دودی را از خود دور و عنوان پاک ترین روستاهای کشور را کسب کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۵    
پاول دوروف مؤسس تلگرام با انتشار پست توئیتری از بررسی علل کاهش سرعت تلگرام در ایران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۵    
مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر آغاز تحولات بنیادین در این بانک گفت: با توجه به تدوین راهبردها و برنامه ریزی های صورت گرفته، این بانک به یک بانک مدرن ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۰    
مردم با نصب اپلیکیشن پرداخت پات و کسب امتیاز در آن قادر خواهند بود جزو 50 نفری باشند که از طریق ایران کیش به همراه پژمان جمشیدی با هواپیما به جام جهانی روسیه می روند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۵    
گزارش تصویری از مراسم یادبود جانباختگان کشتی سانچی با حضور چند تن از هنرمندان سینما و تلویزیون کشورمان را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۰    
شرکت کاسپین بار دیگر موفق به کسب رتبه اول شورای عالی انفورماتیک در کلیه شاخص ها در سال مالی 96-97 گردید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۰    
بدهی بخش دولتی که بزرگترین بدهکار بانکی است، در هشت ماهه امسال 2541.3هزار میلیارد ریال است که نسبت به آبان ماه سال 95 به میزان 21.6درصد و نسبت به اسفندماه سال گذشته 15.6رشد نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۵    
جانورشناسان از مدتها پیش می دانند که هر یک از اصواتی که توسط حیوانات مختلف از دهانشان خارج می شود، معنا و مفهومی خاص دارد. ولی درک آنها برای دانشمندان ساده نبوده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۵    
مجله نشنال جئوگرافی عکس روز خود را به کویر لوت ایران اختصاص داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۵    
هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت در تاریخ های دوم و سوم بهمن ماه 96 در برج میلاد تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۵    
چگونه اطمینان یابیم که کارمندان فضای باز اداری را دوست خواهند داشت؟
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۵    
برخی شرکت های بزرگ فعال در حوزه فناوری اطلاعات از قبیل آی بی ام، آمازون و مایکروسافت از ناتوانی خود برای شناسایی و استخدام نیروهای کاری ماهر و باتجربه خبر داده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۰    
بسیاری متعجب بودند که آیا اپلیکیشن Zelle می تواند با محصول محبوب پی پال به نام Venmo رقابت کند؟!
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۵    
تازه ترین عکس رضا عطاران در فیلم مصادره منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۵    
هوش مصنوعی شرکت های علی بابا و مایکروسافت در آزمون درک مطلب دانشگاه استنفورد، نمرات بهتری از انسان کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۵    
پزشکان اکیدا توصیه می کنند که هرگز جلوی عطسه خود را نگیرید، حتی اگر در مکانی ساکت حاضرید. مردی انگلیسی به این توصیه گوش نکرد، گلویش سوراخ شد و مجبور شد یک هفته در بیمارستان بستری شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۰    
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت در جمع کارکنان بانکداران اجتماعی و روسای شعب استان مازندران گفت: بانکداری اجتماعی یکی از اهداف کلان بانک است و استان مازندران این مسیر را به خوبی پیموده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۴۵    
رئیس کل بانک مرکزی ریشه موسسات غیرمجاز را به دهه 70 منسوب کرد. در آن زمان مجوز فعالیت صندوق های قرض الحسنه ازسوی نیروی انتظامی و مجوز فعالیت موسسات تعاونی اعتبار از سوی وزارت تعاون صادر می شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۰    
تلگرام می گوید پلت فرم جدیدش با عنوان TON قابل مسدود شدن نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۵    
پلیس کالیفرنیا یک زوج را به اتهام شکنجه 13 فرزندشان بازداشت و زندانی کرد. زمانی که پلیس فرزندان آنها را پیدا کرد برخی از بچه ها به تخت زنجیر شده بودند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۷:۰۵    
عکس روز نشنال جئوگرافیک بچه فیل چند روزه ای را به تصویر کشیده که از میان گل و لای در دلتا تانا (Tana Delta) کنیا نجات داده شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۶:۰۵    
امروزه سازندگان خودرو ترجیح می دهند از یکی از دو دستیار هوشمند اندروید اتو یا کار پلی در تولیداتشان استفاده کنند. اما در نمایشگاه اتومبیل دیترویت خودرویی مجهز به هر دو محصول عرضه شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۳:۰۵    
خالق فیسبوک، مارک زاکربرگ که تقریبا همیشه تی شرت خاکستری ساده ای را بر تن دارد، در مصاحبه سال 2014 گفت که پوشیدن پیراهن های مشابه کمک می کند تا او کمترین امکان را برای تصمیم گیری داشته باشد و ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۵    
پسر موتورسواری که در اقدامی عجیب، یک دختر نوجوان را به داخل جوی آب هل داد و به او تجاوز کرد، صبح دیروز در جلسه دادگاه به پای شاکی افتاد تا او را ببخشد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۱:۰۵    
درحالی که اپلیکیشن ویز چندی قبل به دلیل اسرائیلی بودن از دسترس خارج شده بود، حالا کاربران چند هفته است از این اپلیکیشن بدون فیلتر استفاده می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۰:۰۵    
شرکت گوگل، با اپلیکیشن جدید خود، به کاربرانش این امکان را می دهد که اثر هنری مشابه چهره شان را پیدا کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۹:۰۵    
کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در آخرین جلسه خود، جدول تعرفه های جدید اینترنت را اصلاح کرد؛ برمبنای این اصلاحات صورت گرفته، کف تعرفه ماهانه اینترنت ارزان تر از قبل شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۵    
شرکت "کوئیکا"(Quika) اولین ماهواره خدمات اینترنت رایگان برای کشورهای در حال توسعه را به فضا می فرستد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۵    
رئیس پژوهشکده پولی و بانکی از اقدامات گسترده ایران در مبارزه با پولشویی خبر داد و گفت: اغلب بانکها واحد کامپلاینس ایجاد کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۵    
مدیرعامل سابق همراه اول با تقدیر از همکاران خود در این اپراتور به ارائه آمارهایی از عملکرد 12 ساله خود در این مجموعه پرداخت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۵    
به تازگی با استفاده از لوله های سیمانی انتقال آۤب واحدهایی مسکونی ویژه مجردها در هنگ کنگ ساخته شده که هزینه هرکدام از آنها 15 هزار دلار است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۰    
مدیر امور فن آوری اطلاعات بانک شهر از ارتقای سامانه های پرداخت الکترونیک و اتصال به نسخه جدید شبکه شتاب با عنوان"شتاب 7" در این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۵    
عیدی و پاداش پایان سال، یکی از دغدغه های شیرینی است که بیشتر کارمندان و کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران این روزها دارند و هرچه به آخر سال نزدیک تر می شویم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۵    
هکرها و مجرمان سایبری با حمله و نفوذ به وب سایت شرکت وان پلاس چینی، اطلاعات کارت های اعتباری مشتریان این وب سایت را به سرقت برده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۵    
قیمت بیت کوین در بازار جهانی در کمتر از 24 ساعت 14 درصد سقوط کرد و به زیر 12 هزار دلار رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۵    
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و هند با تأکید بر اینکه برای توسعه روابط تجاری 2 کشور باید انعقاد قرارداد تعرفه ترجیحی در اولویت قرار گیرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۰    
با پیگیری دیده بان شفافیت و عدالت، کارکنان مؤسسات مالی و اعتباری ثامن الحجج در یک بانک خصوصی به کار گرفته می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۵    
معمولا بعد از کوتاهی موهایمان، آن ها را جارو می کنیم و در سطل زباله می ریزیم و دیگر هرگز دوباره آن ها را نمی بینیم. اما برخی افراد روش های منحصر به فردی برای استفاده از موی انسان پیدا کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۶    
رییس پژوهشکده پولی و بانکی از سفارش بانک مرکزی به این پژوهشکده برای مطالعه درباره بیت کوین و پول های رمزی خبر داد و گفت: درحال مطالعه برای بررسی امکان ایجاد پول رمزی ملی هستیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۱    
بانک آینده، با اجرای طرح زرین 4 در سه ماهه پایانی سال 1396 و در بازه زمانی 01/10/1396 تا 15/12/1396 طرح بخشودگی جرایم تأخیر تسهیلات اعطایی را اجرا میکند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۱    
تقریبا 60 درصد از 2.54 میلیون خودروی جدید بریتانیا که خرید آنها در سال 2017 به ثبت رسیده است، مشکی، خاکستری یا سفید هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۶    
طی مراسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی ابوالقاسم رحیمی انارکی به عنوان مدیرعامل بانک مسکن معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۶    
پیام رسان بله که این روزها در فضای مجازی جای خود را به خوبی باز کرده، جوایز قابل توجهی نیز برای کاربرانش در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۱    
به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی متعادل، صرف منظم آجیل منافع زیادی برای شما دارد، کنترل کننده کلسترول است و می تواند فواید زیادی برای قلب تان داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۶    
مجوزهای دریافت وجه بدون کارت از خودپردازهای بانک صادرات ایران در راستای افزایش ضریب ایمنی و امنیت مشتریان تا 24 ساعت اعتبار دارد و مشتری می تواند تا سقف 2 میلیون ریال به صورت یکجا و یا به دفعات ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۱    
گوگل یک استارت آپ انگلیسی به نام Redux را خریداری کرده است که بعد از 20 سال توانسته از طریق پنهان کردن یک آرایه خاص از فعال کننده ها در زیر صفحه نمایش، آن را به اسپیکر تبدیل کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۱    
شرکت آسان پرداخت پرشین در 8 عنوان شغلی استخدام می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۱    
رئیس پلیس فتا اصفهان گفت: مردی 29 ساله با راه اندازی سایت همسریابی، کاربران را فریب داده و از آنان می خواست که اطلاعات حساب بانکی خود را در درگاه جعلی که ساخته بود وارد کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۱    
شرکت توسن تکنو به عنوان یکی از ارائه دهندگان راهکارهای جامع پرداخت الکترونیک، از راهکار جدید خود در راستای افزایش امنیت تراکنش های پرداخت رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۱    
دو مقام کنونی و پیشین پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در تازه ترین واکنش نسبت به نسخه جدید طرح ترافیک که قرار است در تهران اجرا شود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۷    
مدیرعامل بانک سپه در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری امید با اشاره به عملکرد برتر بانک سپه در زمینه فعالیت های ارزی اظهار داشت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۲    
همزمان با خبر غرق شدن نفتکش ایرانی در آب های دریای شرق چین، شایعه ای منتشر شد که روایت متفاوتی از شروع حادثه به دست می دهد؛ اینکه کشتی سانچی مورد حمله آمریکایی ها قرار گرفته است!
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۷    
بندهای مرئی و نامرئی قوانین دولتی این بار به دست و پای فعالان کسب و کارهای آنلاین کاریابی پیچیده شده و در چند روز اخیر چندین سایت کاریابی در فضای مجازی گرفتار فیلتر کمیته تعیین مصادیق مجرمانه شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۸:۰۲    
نیروهای اورژانس برای کمک به بیمارانی که به طور ناگهانی با حملات قلبی مواجه شده اند کار دشواری پیش رو دارند و باید با طرح سوالات تلفنی راهی برای نجات جان آنها بیابند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۷:۰۲    
میکای (Meicai) استارت آپ چینی است که به کشاورزان کمک می کند تا سبزیجاتشان را بدون واسطه به رستوران ها بفروشند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۶:۰۲    
تلسکوپ های فضایی هابل و اسپیتزر موفق شدند با بهره گیری از اثر همگرایی گرانشی، کهکشانی کوچک و نوزاد را در شرایطی کشف کنند که فقط 500٬000٬000 سال از عمر عالم می گذشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۲:۰۲    
بر اساس گزارش شاخص میلیاردرهای بلومبرگ در 20 دسامبر، جف بزوس، مدیرعامل آمازون بیشترین درآمد را در سال 2017 کسب کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۱:۰۲    
خانه های کوچک متراژ به طور معمول مشتریان و طرفداران زیادی دارد و بازار آن به نسبت سایر خانه ها، همواره در رونق است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۰:۰۲    
مقتول که در بندر کیاشهر مغازه لباس فروشی داشت، چند ماه پیش از همسر خود جدا شده بود و یک دختر 6 ساله دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۹:۰۲    
فدراسیون فوتبال امارات و عربستان بار دیگر تاکید کردند که به هیچ وجه در خاک قطر به میدان نخواهند رفت. آنها تهدید کردند که در غیر این صورت از لیگ قهرمانان آسیا کنار خواهند رفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۸:۰۲    
دیگر انگار نام ماه دی را باید بگذاریم ماه داغ که هر چه داغ است در دی بر دل مان می نشیند؛ بم، پلاسکو، سانچی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۷:۰۲    
جرثقیل غول پیکر حین کار در یک کارگاه ساختمانی در سعادت آباد ناگهان از ناحیه جکها دچار نقص فنی شد و به شدت با دو دستگاه خودروی سواری پراید و پژو207 برخورد کرد و جرثقیل روی خودروی پراید قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۶:۴۷    
رییس بانک مرکزی سنگاپور ابراز امیدواری کرد که تکنولوژی های زیرساختی ارزهای مجازی، مانند بلاک چین، تحت تاثیر سقوط ارزهای دیجیتال، از بین نرود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۲    
با حکم وزیر اقتصاد، ابوالقاسم رحیمی انارکی به عنوان مدیرعامل جدید بانک عامل حوزه مسکن منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۲    
ژاپن، کشوری که به گزارش صندوق بین المللی پول یکی از قدرت های اصلی اقتصادی جهان و سومین اقتصاد بزرگ جهان از نظر تولید ناخالص داخلی است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۶:۰۲    
در این تصاویر خطرناکترین ماهی بادکنکی خاردار جهان را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۷    
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی از جلسه امروز این کمیسیون برای بررسی چالش بانک ها خبر داد و گفت که این کمیسیون قرار است برای نظارت بر بانک ها ورود کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۷    
فروش دستگاه های خودپرداز به بخش خصوصی و اشخاص حقیقی از سال 1395 روند پرشتابی به خود گرفت و تاکنون نیز ادامه دارد؛ به صورتی که تعداد زیادی در صف خرید این دستگاه ها قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۷    
پیرو درخواست مشتریان مبنی بر ارائه نسخه پیامکی سامانه همراه بانک ملت، نسخه 1.1.2 سامانه مذکور مبتنی بر سیستم عامل اندروید برای مشتریان این بانک راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۲    
سرکه سیب محصول طبیعی تخمیر سیب خرد شده می باشد الان هزاران سال است که از سرکه برای درمان بیماری های مختلف از آن استفاده می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۷    
معاون بندری سازمان بنادر و دریانوردی گفت: جعبه سیاه سانچی در شانگهای است که با حضور نماینده ایران، چین و پاناما پلمب شد و به زودی رسماً در کمیته بررسی، بازگشایی و رمزخوانی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۲    
دولت کره جنوبی تایید کرده که قصد دارد تجارت ارزهای دیجیتال را در کل این کشور ممنوع کند و به طور جدی با استفاده از این نوع ارزها مقابله به عمل آورد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۲    
حتما شما تاکنون با افرادی مواجه شده اید که سعی دارند خود را نسبت به همه چیز بی توجه نشان دهند اما در حقیقت حواسشان به همه چیز هست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۲    
امروزه و با پیشرفت تکنولوژی می توان بدون وجود سرمایه هنگفت، کسب و کار موفقی راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۲    
اپلیکیشن مسیریاب ویز که چندی پیش فیلتر شده بود هم اکنون در دسترس کاربران قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۲    
مجموعه مقررات بزرگ حوزه پرداخت به نام PSD2 در اروپا اجرایی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۲    
مجمع جهانی اقتصاد در یکی از تازه ترین گزارش های خود، رتبه بندی گذرنامه های جهان را اعلام کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۲    
در پی جان باختن تعدادی از هموطنان مان در حادثه سانچی علی دایی در صفحه شخصی اینستاگرام خود مطلبی را منتشر نمود.
مشاهده نتایج بیشتر...