پنجشنبه ۲۹ شهریورساعت ۱۷:۴۲Sep 2018 20

عصر بانک (asrebank.ir)

عصر بانک 29 اسفند 1394 عصر بانک 30 اسفند 1395 عصر بانک 29 اسفند 1396 عصر بانک 31 فروردین 1397 عصر بانک 31 اردیبهشت 1397 عصر بانک 31 خرداد 1397 عصر بانک 1 تیر 1397 عصر بانک 31 مرداد 1397 عصر بانک 1 شهریور 1397 عصر بانک 2 شهریور 1397 عصر بانک 3 شهریور 1397 عصر بانک 4 شهریور 1397 عصر بانک 5 شهریور 1397 عصر بانک 6 شهریور 1397 عصر بانک 7 شهریور 1397 عصر بانک 8 شهریور 1397 عصر بانک 9 شهریور 1397 عصر بانک 10 شهریور 1397 عصر بانک 11 شهریور 1397 عصر بانک 12 شهریور 1397 عصر بانک 13 شهریور 1397 عصر بانک 14 شهریور 1397 عصر بانک 15 شهریور 1397 عصر بانک 16 شهریور 1397 عصر بانک 17 شهریور 1397 عصر بانک 18 شهریور 1397 عصر بانک 19 شهریور 1397 عصر بانک 20 شهریور 1397 عصر بانک 21 شهریور 1397 عصر بانک 22 شهریور 1397 عصر بانک 23 شهریور 1397 عصر بانک 24 شهریور 1397 عصر بانک 25 شهریور 1397 عصر بانک 26 شهریور 1397 عصر بانک 27 شهریور 1397 عصر بانک 28 شهریور 1397 
  ۶ ساعت پیش    
آنلاین ماندن به خصوص در سفرهای بین المللی کار ساده ای نیست. این در حالی است که دسترسی به اینترنت در خارج از کشور محل سکونت به یک ضرورت مبدل شده است.
  ۷ ساعت پیش    
عمران خان از نژاد شرقی و غربی و محلی زن داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۳:۰۳    
اگر فکر می کنید طلا و نقره که ما به آنها فلزات بهادار می گوییم، گران ترین فلزات جهان هستند، اشتباه می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۲:۰۳    
در حالی که هکرها می توانند با هدایت شما به جای سایت واقعی به دامنه فیشینگ، حساب کاربری شما را هک کنند، با تصدیق دو مرحله ای می توان از حملات فیشینگ آن ها جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۱:۰۳    
محققان با شبیه سازی رایانه ای قدرتمندترین ماده جهان را رصد کردند. این ماده پاستای هسته نام دارد و در پوسته ستاره نوترونی جای گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۳    
نتیجه پروژه تحقیقاتی دانشگاه صنعتی دلفت در هلند منجر به ساخت حشره رباتیکی به نام DelFly Nimble شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۹:۴۲    
مدیریت یک اقتصاد کار بسیار دشوار و پیچیده ای است و مطابق نظر کارشناسان و تحلیلگران، نیازمند سه فاکتور کارشناسی مالی، تجربه واقعی جهانی و شهامت سیاسی است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۹:۰۲    
در حال حاضر حدود 56 هزار میلیارد تومان اسکناس و سکه رایج بین مردم و شبکه بانکی در حال گردش است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۲    
محمد طبیبیان، اقتصاددان درباره ساماندهی اقتصاد معتقد است: دولت نباید از کنترل نقدینگی شروع کند؛ دولت تا زمانی که بودجه را اصلاح نکند، نمی تواند اقتصاد را سامان دهد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۷:۴۲    
رئیس کل بیمه مرکزی گفت: قرار است بر اساس برنامه توسعه ششم بخش هایی از مسئولیت های حاکمیتی را به بدنه خصوصی صنعت بیمه واگذار کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۷:۰۲    
چه اتفاقی می افتد اگر دوربین هایی که فرض می شود شما با آن ها باید احساس امنیت کنید، پر از حفره های امنیتی باشند؟ چه می شود اگر کسی بتواند این دوربین ها را علیه شما بچرخاند و به نوبه خود به حریم خصوصی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۷:۰۲    
اطلاعات 14 میلیون مشتری عضو سایت پرداخت الکترونیکی حکومت آمریکا govpaynow.com لو رفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۷:۰۲    
براساس بخشنامه ای که به گمرکات سراسر کشور ابلاغ شده، ورود ارز به صورت اسکناس به داخل کشور بدون محدودیت و مطابق مقررات بانک مرکزی و مقررات مبارزه با پولشویی مجاز بوده و انجام تشریفات گمرکی با رعایت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۶:۴۲    
بانک مرکزی اروپا اعلام کرد اسکناس های جدید 100 و 200 یورویی از ماه می سال آینده جایگزین اسکناس های فعلی خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۱    
معاون اجتماعی پلیس فتا در خصوص فریب و کلاهبرداری ثانویه افراد سودجو از مالباختگان موسسه سکه ثامن هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۱    
برخورداری اظهار داشت: به صرافی ها مجوز خرید ارز از سامانه نیما داده شده است در حالی که برخی صرافی ها بالا برنده نرخ ارز در بازار هستند و از سویی سیستم نظارت کافی بر صرافی ها نیز وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۲    
تحقیق جدید مجمع جهانی اقتصاد پیش بینی می کند تا 4 سال دیگر هوش مصنوعی و ربات ها 75 میلیون شغل در سراسر جهان را نابود می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۰۸:۰۲    
عکس امروز نشنال جئوگرافیک مزرعه های برنج با طرح های پیچیده و رنگارنگ در استان یون نان چین را نشان می دهد. این رنگ ها از جلبک هایی تولید می شوند که در آب مزارع برنج رشد می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۳:۰۳    
صدها نفر با عضویت در جنبش با من بازی کن نه با موبایل در هامبورگ آلمان، اعتیاد به فناوری را طور دیگری بیان کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۲:۰۳    
درحالی که استانداردهای 5 جی همچنان درحال توسعه و تکامل است، کره ای ها اولین شبکه تجاری 5 جی را در المپیک زمستانی تست زدند و چینی ها و آمریکایی ها از چند ماه آینده فاز اول را به بهره برداری می رسانند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۱:۰۳    
هوشمندسازی شهرها و ایجاد شهرالکترونیک که به عنوان پیش نیاز تحول دیجیتال مطرح است به توسعه زیرساخت فیبرنوری و اینترنت ثابت نیاز دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۰:۰۳    
نظر سنجی یک موسسه انگلیسی در حوزه سلامت روان نشان می دهد شبکه اجتماعی اینستاگرام علاوه بر اینکه شبکه ای با بیشترین تاثیر منفی بر خواب است، اضطراب، افسردگی و ناامیدی نیز به همراه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۹:۰۳    
وبسایت کوآرتز با بررسی عوامل مختلف بهترین کشور جهان برای افراد سالمند را معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۳    
چندین مطالعه نشان داده اند که ورزش های بدنی می تواند به پیشگیری از علائم آلزایمر کمک کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۳    
قبیله ای عجیب در کشور نامیبیا که تا آخر عمر موهای خود را کوتاه نمی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۳    
طرح ارائه کوپن الکرتونیکی در قالب شارژ کارت عابر بانک موضوعی است که با توجه به کاهش قدرت خرید مردم به خصوص دهک های پایین جامعه مرود توجه قرار گرفته و ین طرح که از سوی وزارت رفاه ارائه شده قرار است تا ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۳    
سامانه های ارائه خدمات غیرحضوری بانک ملت در بامداد روزهای پنج شنبه و جمعه 29 و 30 شهریورماه سال جاری با قطعی موقت مواجه خواهند بود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۳    
به تازگی تصاویری از EQ Silver Arrow، جدیدترین خودروی مفهومی شرکت خودروسازی مرسدس بنز، منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۳    
نقدینگی نزدیک به 1600 هزار میلیارد تومانی که امروز به عنوان متهم ردیف اول خروج بازارهای از تعادل مطرح می شود، می تواند در سیستم بانکی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۳    
بانک ها و شرکت های پرداختی که نیازهای مشتری را می شناسند و پیوسته تجربه مشتری را ارتقا می دهند، موقعیت رهبری در صنعت پرداخت را به دست می آورند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۳    
نگهداری یک گربه توسط یک مرد میانسال در داخل خانه موجب انتقال یک بیماری وحشتناک به او و در نتیجه تغییر عجیب صورتش شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۳    
مقایسه وزن گوشی های مختلف نشان می دهد که بهترین گوشی اپل، iPhone XS Max سنگین ترین گوشی جهان است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۳    
شرکت توسن تکنو در راستای تحقق استراتژی های رشد و توسعه خود طی سال جاری، ارائه انواع تکنولوژی و راهکارهای مرتبط با مفهوم Branch Transformation در مسیر توسعه بانکداری دیجیتال را در برنامه های عملیاتی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۳    
پس از معرفی خرید آنلاین از طریق استوری، اینستاگرام راه های جدیدی برای خرید آنلاین از طریق استوری و اکسپلور معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۳    
یک کارشناس بازار سرمایه عوامل موثر بر سوق نقدینگی به سمت بازار های طلا و ارز را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۳    
با حضور اعضای مجمع عمومی بانک صنعت و معدن صورت های مالی بانک صنعت و معدن مربوط به سال مالی منتهی به پایان سال 1396 این بانک مصوب و از اقدامات بانک یاد شده تقدیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۳    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس،عملکرد بانک پارسیان درحوزه قرض الحسنه ستودنی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۳    
بانک ملی ایران از ابتدای سال جاری تا پایان مردادماه بیش از 99 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به زوج های جوان پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۳    
بانک قرض الحسنه رسالت با امضای تفاهم نامه با دانشگاه آزاد اسلامی به دانشجویان این دانشگاه وام قرض الحسنه پرداخت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۳    
در هر خانه، مغازه یا اداره ای مودم های وای فای وظیفه اشتراک گذاری اینترنت در آن مکان را دارند؛ اما برخی به حق خود قانع نیستند و سعی می کنند با روش هایی، از اینترنت دیگران استفاده کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۳    
یک اقتصاددان معتقد است: هجوم مردم برای خرید سکه و ارز و افزایش تقاضای آنها به تنهایی عامل اصلی این افزایش روزانه در بازارهای غیر رسمی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۳    
در سومین روز هفته، دلار و سکه افزایش قیمت را تجربه کردند؛ با این حال، هر دو دارایی زیر سطوح مهم مقاومتی باقی ماندند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۳    
وزیر اسبق اقتصاد با اشاره به سه عامل رشد نقدینگی در کشور گفت: باید دقت بیشتری در اعطای مجوز به بانک های خصوصی صورت گیرد تا بنگاه های اقتصادی در بانک ذی نفع نباشند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۳    
دفتر بانکداری شرکتی و اختصاصی بانک رفاه کارگران در شهر مشهد افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۲:۰۲    
گرانی های اخیر در بازار مسکن، قدرت خرید را از خریداران مسکن گرفت؛ به طوری که بررسی فایل های پیشنهادی مشاوران املاک برای خرید خانه حاکی از آن است که حتی خانه های کوچک متراژ هم قیمت هایی نزدیک به نیم ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۲:۰۲    
جف بزوس، مؤسس و مدیر اجرایی آمازون به عنوان ثروتمندترین مرد کره زمین روتین روزانه جالبی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۱:۰۲    
شرکت "اوبر"(Uber) در حال حاضر برای تخمین و ارزیابی ترافیک خیابان ها، برنامه ای را آزمایش می کند که شرایط ترافیکی خیابان ها را می سنجد. با استفاده از این برنامه، اوبر دیگر به گوگل نیازی نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۹:۰۲    
دبیر شورای عالی فضای مجازی می گوید، ممکن است اینستاگرام هم مثل تلگرام فیلتر شود و گروهی در کشور هستند که این تقاضا را دارند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۸:۰۲    
یک شرکت فناوری، ابزار جدیدی ابداع کرده که قابلیت اتصال به اینترنت را در سفرها فراهم می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۷:۴۲    
در دهمین سالگرد بدترین بحران مالی جهان در تاریخ اخیر، نگاهی به این که چه کسانی مسئول انتشار آگاهانه اوراق وام مسکنی بودند که منجر به آغاز این بحران شد، خالی از لطف نیست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۷:۰۲    
دفتر برنامه توسعه سازمان ملل متحد در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد ایران از نظر شاخص توسعه انسانی در سال 2018 از بین 189 کشور در رده 60 قرار دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۷:۰۲    
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری اعضای باندی خبر داد که با هک کردن حسابهای بانکی افراد متمول، مبالغ هنگفتی را کلاهبرداری می کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۷:۰۲    
بانک مرکزی از رشد اقتصادی 1.8 درصدی در بهار خبر داد. این نرخ در مقایسه با رشد 4.6 درصدی بهار سال گذشته 2.8 درصد کاهش دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۶:۵۲    
یک اقتصاددان با اشاره به نوسانات نرخ ارز در روزهای گذشته این نرخ را بین حداقل 8 هزار تومان تا حداکثر 14 هزارتومان در نوسان توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۶:۴۲    
عصر بانک ؛امروز (دوشنبه) در بازار آزاد ارز هر یورو تا 16 هزار و 400 تومان و دلار تا 14 هزار و 300 تومان معامله می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۲    
عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی با اشاره به فشارهای ناشی از طرح افزایش حقوق ها به تولیدکنندگان توصیه کرد تا دولت به جای این کار با توزیع کارت های خرید بین اقشار مختلف از قدرت خرید آنها دفاع کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۲    
مدیرکل پیشگیری های مردمی و مشارکت های مدنی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، گفت: اگر مردم بابت دادن وام ها و سودهای کلان گلایه مند هستند یا بدهکاران کلان بانکی را می شناسند و مدرک و ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۲    
مرکزمدیریت و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای درباره افزایش شدید حمله های بدافزاری پی.اچ.پی.مای.ادمین (phpMyAdmin )روی سرویس دهنده های وب هشدار داد و اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۲    
معاون امور رفاهی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: خانوارهای تحت پوشش کمیته امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی یارانه حمایتی خود را به زودی در قالب کوپن الکترونیک دریافت می کنند که سقف آن برای ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۵۲    
گروه فن آوا برنده مناقصه ارائه خدمات سرویس، نگهداری، پشتیبانی و تعمیرات سامانه هوشمند سوخت شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۲    
قیمت مسکن در تهران در کمتر از 26 سال گذشته، یعنی در دوره زمانی سال های 72 تا سه ماهه نخست سال 97، 120 برابر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۲    
مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: پس از ارائه سوپر محصولاتی مانند سامانه بام ، پیام رسان بله و اپلیکیشن 60 ، بانک ملی ایران به زودی سوپر محصول دیگری با عنوان ملی پلاس را رونمایی خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۲    
کبال قرار است مرجع آنلاین خدمات خانه و ساختمان باشد؛ اما چطور قرار است این کار را بکند؟
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۲    
شهرهای هوشمند باعث تغییر نوع زندگی ما می شوند اما روندهای پرداخت در پس هر نوآوری هوشمند باید در ابتدا تکامل یابد تا با این دستاوردهای فنی همسو شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۲    
تا به حال نام سابلیموشن (sublimation) را شنیده اید؟ این اسم متعلق به رستورانی فوق مدرن و لوکس است. غذاخوری شیک سابلیموشن در جزیره ی ایبیزای اسپانیا قرار دارد، اگر این جزیره را برای سفر انتخاب کنید ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۲    
صنعت پیچیده موبایل هوشمند، حالا یک صنعت جهانی و تاثیرگذار است. در سال جاری میلادی 5/ 1 میلیارد دستگاه توسط میلیون ها کارگر در صدها شرکت در ده ها کشور ساخته شده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۲    
واتس اپ قصد دارد امکانات جدیدی را به این برنامه گپ و پیام رسان اضافه کند و برخی امکانات از طریق یک نسخه آزمایشی برای تعدادی از کاربران در دسترس است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۲    
دبیر شورای عالی فضای مجازی از طی مراحل قانونی شدن واردات دستگاه های استخراج بیت کوین و ارز رمزنگار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۸:۰۲    
ایران نوشت: این روزها درکنار خارج شدن برخی مشاغل قدیمی از دور، شغل های جدیدی به فضای کسب و کار کشور افزوده می شود که بسیاری از آنها در محیط مجازی فعال شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۷:۰۲    
پلیس راهور با همراهی یگان امداد و گشت های انتظامی طرح ارتقای انضباط ترافیکی را اجرا کرد. در این طرح با خودروهایی که با سرعت و اقدامات مخاطره آمیز آرامش شهروندان را به خطر می انداختند و همچنین ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۶:۰۲    
شرکت یوروک که به دلیل تولید محصولات فناوری عجیب و خاص شهرت دارد، ساعت مچی تازه ای را عرضه کرده که از امکانات خاص و جالبی برخوردار است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۲۳:۰۱    
تسنیم به نقل از مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت نوشت: مصرف بالای سوخت در کشورمان در شرایطی است که سرانه مالکیت خودرو در ایران پایین تر از نرم جهانی است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۲۱:۰۱    
آمارهای منتشر شده نشان می دهد که کاربران شبکه های اجتماعی تا سال آینده 2019 میلادی به 2 میلیارد و 77 میلیون نفر خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۲۰:۰۱    
کم کم ربات ها به جای داروهای آرام بخش برای مبتلایان به زوال عقل استفاده می شود تا اضطراب و پریشانی بعدازظهر آن ها کمتر شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۹:۰۱    
یکی از عواملی که موجب می شود کاربران از آنتن دهی و سیگنال دهی مودم و روترهای اینترنت بی سیم وای فای خود رضایت کافی نداشته باشد، قرار دادن آن در فضاهای نامناسب است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۸:۴۱    
رئیس کانون بانک های خصوصی با بیان اینکه امکان افزایش نرخ سود بانکی نیست، گفت: یکی از پیشنهادهای ما به بانک مرکزی، بازگشت سپرده های 2 ساله و 3 ساله بود تا منابع سیستم بانکی، بیش تر قابل مدیریت شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۸:۱۰    
یک شرکت فناوری موسوم به "نووتو"(Noveto) یک سیستم جالب توسعه داده است که امواج موسیقی را به طور متمرکز و مستقیم به سرنشینان خودرو می رساند و مانند یک هدفون عمل می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۷:۲۰    
کشور روسیه یکی از اولین کشورهایی بود که عرضه رمزروبل آن مورد توجه جهانی قرار گرفت و ابتدا این طور شایع شد که ریاست جمهوری روسیه دستور داده است که استفاده از رمزارزها برای ایجاد یک پول ملی بررسی شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۷:۱۰    
علی سرزعیم،اقتصاددان در یادداشتی که ایسنا آن را منتشر کرده است نوشت:چندی پیش به اتفاق جمعی از دانش آموختگان اقتصاد به دیدن یکی از مسئولان ارشد کشور رفتیم ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۶:۲۰    
ظاهرا فیلتر سایت های خدمات گردشگری و فروش آنلاین بلیت در شرایطی که دریافت مجوز این کسب وکارهای نوپا بسیار دشوار است، درحالی اتفاق افتاده که به آن ها از پیش اطلاعیه ای داده نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۰    
بانک ملّی ایران در ادامه سیاست های حمایتی خود از اشتغال و تولید کشور، در پنج ماه ابتدای امسال 237 فقره تسهیلات به بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط پرداخت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۰    
10 سال از ورشکستگی تاریخ ساز بانک سرمایه گذاری لیمن برادرز گذشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۰    
امید کیلر رییس شورای روابط بازرگانی ترکیه ایران پیشنهاد کرد که در پی گسترش روابط سیاسی و اقتصادی و توافق بر سر تجارت با ارز ملی، بانک مشترکی برای انجام معاملات و تجارت بین دو کشور تاسیس شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۰    
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه از برگزاری جلساتی با بانک مرکزی به منظور تبدیل کارت بانکی یارانه افراد به کالا کارت خبر داد و گفت: برای 10 میلیون نفر کوپن الکترونیکی صادر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۰    
قرارداد واگذاری زمین به شرکت پرداخت الکترونیک سامان در پارک فناوری پردیس، طی مراسمی با حضور مدیرعامل این شرکت و مدیرکل امور شرکت های دانش بنیان پارک، امضا شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۰    
دبیرکل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی از تقاضای بانک ها برای به جریان افتادن کارمزد خدمات الکترونیکی از سوی بانک مرکزی خبر داد
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۰    
به منظور جلوگیری از هر گونه عارضه در هنگام ورزش کردن در هوای گرم، رعایت نکات زیر هنگام تمرین ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۰    
گمرک ایران در بخشنامه ای نحوه اخذ ضمانت نامه بانکی برای واردات کالا و همچنین ترخیص کالاهای صادراتی مشمول عوارض را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۰    
همان طور که می دانید طی چند سال گذشته کسب و کارهای اینترنتی در کشور ما رشد چشمگیری داشتند. این رشد چشمگیر کسب و کارهای اینترنتی به خصوص فروشگاه های اینترنتی فروش کالا و خدمات ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۰    
میزان واگذاری سرمایه گذاری های بورسی و املاک مازاد بانک رفاه کارگران طی سال های 1396 و 1397 بالغ بر 11000 میلیارد ریال بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۰    
گوگل کروم برای افزایش امنیت مجازی کاربرانش در آپدیت جدید خود امکان استفاده از اثرانگشت به جای رمزعبور را اضافه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۰    
شرکت تاپ در 4 عنوان شغلی دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۹    
اگر توکنیزاسیون و رمزنگاری در کنار هم استفاده شوند، یک امنیت چندلایه برای حفاظت از داده های حساس کارت فراهم می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۹    
به نظر شما جذابترین شغل دنیا چیست؟ تا به حال چه حرفه هایی را دیده اید که برایتان جالب بوده اند؟ امروز شغلی را معرفی می کنیم که از عجیب ترین مشاغل دنیاست و به تازگی در یونان به وجود آمده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۹    
اگر توکنیزاسیون و رمزنگاری در کنار هم استفاده شوند، یک امنیت چندلایه برای حفاظت از داده های حساس کارت فراهم می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۹    
درآمد تجارت الکترونیکی ایران سال گذشته بالغ بر 174هزار میلیارد تومان بوده که برآورد می شود این رقم در سال جاری به 220 تا 230 هزار میلیارد دلار برسد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۸:۰۹    
یک عکاس ایرانی با کمک یک دوربین شکسته، ساعتی ساخته که عکس می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۷:۰۹    
با توجه به زیبایی کم نظیر شهر پاریس، به هرکسی پیشنهاد می شود حداقل یکبار به آنجا سفر کند، اما فرانسه شهرها و نقاط گردشگری بسیاری دارد و به همین علت گفته می شود اگر در سفر به فرانسه فقط به پاریس بروید ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۲۲:۰۵    
به هرشهری که بخواهید سفر کنید تعدادی جاذبه ی گردشگری مشهور وجود دارد که همه از آن ها باخبرند و حتما یک بار هم که شده در طول سفرشان از این مکان ها دیدن خواهند کرد اما جاهایی مثل کافه، رستوران ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۲۱:۰۵    
گفته می شود قابلیت دو سیم کارته بودن گوشی های آیفون 10 اس و آیفون 10 اس مکس تنها در 10 کشور پشتیبانی می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...