سه شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۶:۱۰Mar 2020 31

جدیدترین‌های «معاون اول رئیس جمهور»

 
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۰۰    
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ایران امروز در مراسم رونمایی از کیت آزمایش کرونا گفت: "روزانه امکان انجام بیش از ده هزار تست و آزمایش تشخیص بیماری کرونا در کشور مهیا شده که روز های آینده افزایش خواهد داشت." ...
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۴۱   + ۳۰ سایت دیگر  
جدول تعرفه ها و حقوق ورودی کالاهای وارداتی جهت اجرا در سال 1399 با امضای معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
جدول تعرفه ها و حقوق ورودی کالاهای وارداتی جهت اجرا در سال 1399 که به تصویب دولت رسیده، برای اجرا از اول سال جاری با امضای معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۳۵   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با تأکید بر اینکه سلامت مردم مهمترین اولویت دولت است گفت: سلامت جامعه چیزی نیست که بتوان نسبت به آن مسامحه کرد و آن را نادیده گرفت و اگر نیاز باشد دولت و ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا باید ها و نباید های جدی تری را برای قطع چرخه انتقال ویروس در نظر خواهد گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور: اگر نیاز باشد باید ها و نباید های جدی تری را برای قطع چرخه انتقال ویروس کرونا در نظر می گیریم.
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- جهانگیری معاون اول رئیس جمهور گفت: همه دستگاه های دولتی و غیر دولتی، اجرایی و نهاد های مدنی به صحنه آمدند. دولت در صورت نیاز برای مهار کرونا تصمیمات سخت گیرانه تری می گیرد. تاریخ انتشار: 11:46 - 11 فروردین 1399 - کد خبر: 608949
معاون اول رئیس جمهور در انستیتو پاستور گفت: همه نهاد های مدنی و غیر دولتی به کمک آمدند. مشارکت بخش وسیعی از مردم به صورت کامل شکل گرفته است. با کار بسیار استثنایی که جامعه پزشکی و درمانی کشور انجام دادند باید همیشه قدردان مجموعه تیم پزشکی، درمانی و پرستاری مثل موسسه تحقیقاتی و اجرایی پاستور باشیم.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۴۵   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: معاون اول رییس جمهوری تاکید کرد: اگر نیاز باشد حتما باید و نباید های جدی تری را وضع می کنیم چرا که ما به هیچ وجه نمی توانیم با سلامت مردم مسامحه کنیم و آن را نادیده بگیریم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۱۶    
معاون اول رئیس جمهور گفت: موضوع اصلی برای ما سلامت مردم است و هر جا لازم باشد تصمیم گیری سخت تری خواهیم داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با حضور در انستیتو پاستور گفت: همه دستگاههای دولتی واجرایی به صحنه آمدند.موضوع اصلی سلامت مردم است اگر نیاز باشد برای حفظ سلامت مردم هرتصمیم سختی گرفته می شود.
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه دولت اگر نیاز باشد مجبور است باید نبایدهای جدی تری وضع کند، گفت: به هیچ وجه نمی توانیم در برابر سلامت مردم مسامحه کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور از آزمایشگاه های تخصصی انستیتو پاستور بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران خبر داد، در آینده نزدیک مشکلات و آسیب های اقتصادی کرونا به اصناف طی نامه ای به معاون اول رئیس جمهور اعلام خواهد شد تا در جهت رفع این مشکلات اقدام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۰:۰۴    
جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در ارتباط تلفنی با فدایی استاندار کرمان در خصوص آمادگی این استان در رویارویی با سیل با توجه به بارندگی های پیشِ رو و مدیریت بیماری کرونا گفت و گو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در تماس های تلفنی با استانداران 5 استان درگیر سیل های اخیر بر ضرورت آمادگی همه جانبه آنان برای مدیریت بارش ها و مهار سیل تأکید کرد.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۴۶    
بحث هایی در خصوص معافیت پزشکان از محدودیت های ترافیکی و نیز ارائه تسهیلات حمایتی مالی مالیاتی صورت گرفت که نهایتا مقرر شد تا مکاتباتی با معاون اول رئیس جمهور و رئیس سازمان امور مالیاتی انجام شود
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۵۲    
رئیس انجمن نمایشگاه های بین المللی ایران از معاون اول رئیس جمهور خواست تسهیلاتی فراهم کند که زیان فعالان صنعت نمایشگاهی کشور در پی شیوع ویروس کرونا به حداقل ممکن برسد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
جلسه بررسی آخرین وضعیت لوایح مرتبط با پولشویی عصر شنبه به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۵۹ سایت دیگر  
حوزه/ معاون اول رئیس جمهور در تماس تلفنی با استانداران سیستان و بلوچستان، هرمزگان، فارس، کرمان و بوشهر، بر ضرورت آمادگی همه جانبه آنان برای مدیریت بارش های و مهار سیل تاکید کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس امور هماهنگی و نظارت بر همکاری های منطقه ای حوزه معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد: برای تحقق شعار جهش تولید در کشور نیازمند بازنگری در ساختار اقتصادی کشور هستیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: اگر نیاز باشد در آینده ممکن است برای مقابله با کرونا محدودیت ها بیشتر شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: آمریکایی ها به دروغ می گویند که تحریم هایشان علیه ایران شامل دارو و کالاهای اساسی نمی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۲:۲۶   + ۶۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: در تاریخ کشور چنین انسجام و همراهی بی نظیر بوده و همه بخش های کشور در جنگ با این ویروس که علیه مردم است پای کار آمدند.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۰:۵۱   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: دکتر جهانگیری از نزدیک در جریان نحوه ویزیت و خدمت رسانی به بیماران قرار گرفت. معاون اول رییس جمهور صبح امروز (شنبه) با حضور در مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی امام حسین(ع) از بیماران بستری در بخش کرونا و عفونی این بیمارستان عیادت و از خداوند متعال برای آنان طلب شفای عاجل کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۰۰    
همزمان با ولادت امام حسین(ع)، اسحاق جهانگیری در حساب توییتری خود این را به همه پاسداران کشور تبریک گفت.
اسحاق جهانگیری از روند درمان بیماران مبتلا به بیماری کرونا در این بیمارستان کسب اطلاع کرد، وی از بخش های مختلف این بیمارستان به ویژه بخش عفونی بازدید و از شماری از بیماران مبتلا به کرونا عیادت کرد.
اسحاق جهانگیری به مناسبت میلاد امام حسین علیه السلام با یادی از سپهبد شهید سلیمانی پیام تبریکی منتشر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۹:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد- نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: از معاون اول رئیس جمهور و از مدیران مربوطه انتظار می رود گام های بلندتری برای توسعه صادرات کشور بردارند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
محمدجواد فدائی در جلسه فوق العاده شورای هماهنگی مدیریت بحران استان از کمبود امکانات ارتباطات و نامناسب بودن آنتن دهی در زمان بحران گلایه و عنوان کرد: این مسئله را از طریق معاون اول رئیس جمهور و نهاد ریاست جمهوری پیگیری می کنیم.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - معاون اول رئیس جمهور با اعلام تخصیص 100 هزار میلیارد تومان وام و بیمه بیکاران گفت: از امروز به روش بایدها و نبایدهای حکومتی و اعمال جرایم و مجازات هایی با متخلفین برخورد خواهد شد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۸:۵۱    
معاون اول رئیس جمهور گفت: گزارش ها نشان می دهد که 85 درصد مردم در برخی استان ها به سفر نرفته اند، اما 15 درصد باقی مانده یا خطر کرونا را جدی نگرفته اند و یا به سلامت خود و دیگران بی توجه هستند، چرا که هر فرد مبتلا می تواند تعداد زیادی از اطرافیان و افراد دیگر را نیز درگیر کند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۸:۲۰    
معاون اول رئیس جمهور گفت: گزارش ها نشان می دهد که 85 درصد مردم در برخی استان ها به سفر نرفته اند، اما 15 درصد باقی مانده یا خطر کرونا را جدی نگرفته اند و یا به سلامت خود و دیگران بی توجه هستند، چرا که هر فرد مبتلا می تواند تعداد زیادی از اطرافیان و افراد دیگر را نیز درگیر کند.
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۲۱    
معاون اول رئیس جمهور گفت: اگر نیاز باشد و ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا اعلام کند، تعطیلی ها استمرار خواهد داشت.
پانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۵۴    
ساری (پانا) - استاندار مازندران با اعلام روند رو به کاهش تعداد مبتلایان به بیماری کووید 19 در استان، آن را مرهون سیاستگذاری های ستاد ملی مقابله با کرونا نظیر اجرای طرح غربالگری، افزایش ظرفیت بیمارستان ها و اطلاع رسانی دقیق برشمرد. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۵۷    
معاون اول رئیس جمهور گفت: در حوزه اقتصادی و جبران خسارت های اقتصادی ناشی از کرونا تصمیمات خوبی در دولت اتخاذ شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر محمد جواد فدایی بعد از ظهر پنجشنبه در جلسه فوق العاده شورای مدیریت بحران استان ضمن گلایه از نامناسب بودن ارتباطات و ضعیف بودن آنتن دهی در زمان بحران، اظهار کرد: از طریق معاون اول رئیس جمهور پیگیر این مسئله خواهم بود. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۰۶   + ۷۹ سایت دیگر  
حوزه/ معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه برای تضمین سلامت جامعه و مقابله با کرونا راهی جز رعایت فاصله اجتماعی و در خانه ماندن مردم نداریم، بر لزوم مشارکت همگانی در جهت اجرایی شدن این راهبرد تأکید کرد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی استانداری مازندران، دکتر اسحاق جهانگیری گفت : آمار و ارقام ارایه شده از سوی استاندار و رؤسای دانشگاه های علوم پزشکی مازندران و بابل نشان می دهد که به فضل الهی در مقابله با بیماری کرونا به نقطه بهتری رسیده ایم. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۸:۰۰   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به تبعات اقتصادی و اجتماعی بیماری کرونا گفت: تصمیمات خوبی در ستاد اقتصادی دولت برای کاستن از تبعات منفی این بیماری در حوزه تولید و اقتصاد اتخاذ شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: عامل تعیین کننده در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا مردم هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به نامگذاری امسال به نام جهش اقتصادی ، گفت: آنچه مهم است قرار داشتن سیاست های کلان اقتصاد در جهت جهش تولید است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: عامل تعیین کننده در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا مردم هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در گفتگو با استاندار قم از طریق ویدئو کنفرانس گفت: سیاست دولت تامین و حفظ سلامت مردم در مقابله با ویروس کرونا است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: رهنمودهای مراجع تقلید زمینه بسیاری از تصمیمات مهم و کلیدی را برای مقابله با کرونا فراهم کرد.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۶:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: رهنمودهای مراجع تقلید زمینه بسیاری از تصمیمات مهم و کلیدی را برای مقابله با کرونا فراهم کرد.
اقتصاد آنلاین / بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۳:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: سیاست جدید دولت برای کنترل کرونا که از امشب یا فردا آن را وزیر کشور اعلام می کند وارد یک دوره سختگیری جدید خواهیم شد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۰:۳۸   + ۵۴ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با تأکید بر اینکه عامل تعیین کننده در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا مردم هستند، گفت: ستاد مقابله با کرونا به همین منظور مصوبه ای را از فردا عملیاتی خواهد کرد تا با اعمال محدودیت های بیش تر این زنجیره قطع شود.