دوشنبه ۳۰ دیساعت ۰۶:۳۵Jan 2020 20

جدیدترین‌های «مهارت آموزی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۰۸    
رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور از اجرای طرح مهارت آموزی برای 10 هزار نفر از متقاضیان در استان البرز حبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۸:۱۱    
کرج - ایرنا - مرکز مهارت آموزی عصر یکشنبه با حضور علی اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای در شرکت آذین خودرو در کرج راه اندازی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور با بیان اینکه در بسیاری از استان ها مقوله مهارت ضعیف یا کم است،گفت:نگاه به مهارت آموزی در استان های صنعتی باید مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۷:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه مهارت آموزی در این استان با توجه به مهاجر پذیر بودن اهمیت فراوانی دارد،گفت: البرز پس از تهران مهاجرپذیرترین استان کشور است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت: بازار کار فعلی کشور به نیروی کار ماهر احتیاج دارد و بر این اساس باید به دنبال افزایش مهارت واجدین ورود به بازار کار باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۰    
کارگاه آموزشی مسئولان واحدهای آموزش نیروهای مسلح با موضوع مهارت آموزی سربازان امروز در کرمان بر گزار شد .
آزمون جامع استانداردهای مهارت آموزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمعه 27 دیماه در استان قزوین و هم زمان در شهرستان ها برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۷    
مدیرکل فنی و حرفه ای استان البرز از اشتغال 9 هزار و 400 نفر در البرز از طریق مهارت آموزی با افتتاح مراکز جوار کارگاهی در آذین خودرو و دانشکده تهران _پردیس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۵    
کارگاه آموزشی مسئولان واحدهای آموزش نیروهای مسلح با موضوع مهارت آموزی سربازان امروز در کرمان بر گزار شد .
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان کنگان گفت: کنگان قطب پرورش مربی فنی وحرفه ای در جنوب کشور است. به گزارش خبرنگار مهر، سیدعلی پاک نژاد در اولین دوره آموزشی مرکز تربیت مربی شهرستان کنگان اظهار داشت: اگر ما مهارت آموزی داشته باشیم می توانیم محدودیت ها را رفع و اشتغال زایی ایجاد کنیم. ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیر کل آموزش فنی و حرذفه ای استان بوشهر گفت: در 9 ماهه سال جاری 2010 نفر در حوزه های صنایع ضمن کار،صنایع و اصناف و مهارت آموزی در محیط کار واقعی با تنوع بیش از 165 حرفه آموزشی مهارت های فنی و حرفه ای را فرا گرفتند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
آزمون سراسری نظری و عملی مراکز مهارت آموزی فرهنگ و سیمرغ در بندر ماهشهر برگزار شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۸:۰۹    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس ؛ طرح جامع مهارت آموزی کارکنان وظیفه که در سه سطح قبل از خدمت، حین خدمت و پس از خدمت توسط ستاد کل نیروهای مسلح ( قرارگاه مهارت آموزی سربازان ) با همکاری دستگاه های اجرایی کشور، اجرا می شود ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۲۱:۱۵    
سبزوار- ایرنا- معاون وزیر و رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: مهارت آموزی یکی از اولویت های مهم این سازمان برای دانش آموزان دارای نیاز ویژه است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۲۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار آستارا از اداره ورزش و جوانان، مرکز آموزش فنی و حرفه ای و سازمان های مردم نهاد خواست برای مهارت آموزی و اشتغال جوانان دوره های آموزشی برگزار کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا – رییس دانشگاه پیام نور کشور گفت: مهارت آموزی برای دانشجویان در راس برنامه های این دانشگاه قرار دارد که در راستای حل مشکلات جامعه بسیار راهگشا و کمک کننده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۴    
آزمونی که پس از طی آموزش های مهارت نظری و عملی (بر اساس استانداردهای مهارتی کاردانش مصوب مجموعه هشتم و نظام جدید آموزش و پرورش) و اتمام آموزش استاندارد مهارت فراگیران ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۶    
با حضور 2580 هنرجو ، اولین آزمون نظری جامع وسی امین آزمون ادواری استانداردهای مهارت آموزی شاخه کار و دانش سال تحصیلی 99- 98 استان روز بیست و هفتم دی ماه در دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۵۱    
اولین دوره آزمون جامع استانداردهای مهارت آموزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 99-98 جمعه 27 دیماه بصورت نظری و عملی در بوئین زهرا برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۷    
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان از برپایی نمایشگاه استانی آثار و دستاوردهای حاصل از طرح های خوداتکایی و مهارت آموزی در استان خبر داد و گفت: این نمایشگاه در مدارس شبانه روزی برپا می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر گفت: آزمون جامع مهارت آموزی غرب مازندران در حالی به میزبانی نوشهر برگزار شد که مدیران دستگاه های اداری و آموزشی همکاری و تعامل بسیار خوب و نزدیکی در برگزاری بسیار موفق این آزمون مهم داشتند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۱    
اولین آزمون جامع استانداردهای مهارتی کار و دانش سال تحصیلی 99-98 و سی امین آزمون ادواری مراکز مهارت آموزی صبح امروز (27 دی) در مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان ایلام و 4 حوزه امتحانی دیگر در سایر شهرستان های استان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: جوانان با تکیه بر بازو و فکر خود از طریق خلاقیت و مهارت آموزی نسبت به اشتغالزایی اقدام کنند و دیگر به دنبال جذب در اداره های دولتی نباشند.
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز به اهمیت موضوع کارآفرینی و مهارت آموزی دانش آموزان در این استان تاکید کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۵:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
سرویس ایران جوان آنلاین: با حضور قائم مقام وزیر علوم، شش پروژه در دانشگاه بیرجند، با اعتبار 75 میلیارد و 600 میلیون ریال افتتاح یا کلنگ زنی شد. با حضور عبدالرضا باقری، قائم مقام وزیر علوم ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۳:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
هاشمی بیان کرد: امروزه تمام ارزش ها را در مسیر دانشگاه قرار داده ایم و در ظرف 40 سال، همه جهت گیری ها نیز معطوف به این بود که جستجوی همه ارزش ها با بودن دانش است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: منطقه آزاد اروند می تواند نقش اصلی مهارت آموزی را حتی در کشورهای همسایه ایفا کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۲۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از واگذاری مجوز تاسیس مجتمع فنی و حرفه ای در منطقه آزاد اروند خبر داد و گفت: منطقه آزاد اروند به مرکز مهارت آموزی در کشورهای همسایه تبدیل می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیرکل فنی وحرفه ای خوزستان گفت: خوزستان در همه زمینه ها که می توان متصور شد، ظرفیت توسعه مهارت آموزی و ایجاد اشتغال را دارد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۱    
شریعتی مدرک گرایی را آفت جامعه دانست و گفت: 600 آموزشگاه آزاد در استان فعالیت می کنند از این رو باید فضای بیشتری به بخش خصوصی بدهیم تا بتوانند بیش از این در مسیر توسعه مهارت آموزی گام بردارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور گفت: بخش عمده ای که بیکار نام دارند مهارت ندارند ولی اگر جایگاه مهارت آموزی به صورت مشخص پررنگ شود دیگر شاهد قشر بیکار در کشور نخواهیم بود.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
اوسط هاشمی با بیان اینکه 50 درصد نظام آموزش و پرورش رسمی کشور باید به سمت ارتقای مهارت و مهارت آموزی دانش آموزی حرکت کند گفت: برای وزارت علوم هم برنامه ای تعیین شده که 30 درصد از جهت گیری های خود را به این سمت حرکت دهد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان گفت: امسال 2 هزار و 900 سرباز در سپاه استان وارد شدند که از این تعداد تاکنون 2 هزار و 691 سرباز، گواهینامه مهارت آموزی دریافت کردند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۱    
عبدالمالکی با بیان اینکه کمیته امداد در سال 97، 148 هزار فرصت شغلی با تسهیلات 2 هزار و 500 میلیارد تومان ایجاده کرده است گفت: کمیته امداد با این میزان اشتغال توانسته یک سوم کل اشتغال خالص کشور را ایجاد کند.
تابا خبر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان با اشاره به مشارکت در اجرای طرح های مهارت آموزی تا اشتغال در این استان تصریح کرد: خوزستان با تمام ظرفیت هایی که می توان برای آن متصور شد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: افزایش مهارت آموزی دانشجویان و توسعه اشتغال پذیری آنان در بخش آموزش رویکرد جدید این وزارتخانه است.
ای بی نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اولین آزمون جامع استانداردهای مهارت آموزی مراکز مهارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال تحصیلی 99-1398 در حوزه شهرستان های کاشان، آران و بیدگل، نطنز و بادرود برگزار می شود.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
از حدود 10.5 میلیون جوان 15 تا 24 ساله کشور، 30 درصد آنان نه در حال تحصیلند (ترک تحصیل کرده اند) نه مشغول مهارت آموزی و نه در جایی مشغول به کار هستند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۰:۰۰    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) منطقه دو در زمینه مهارت آموزی و فراهم نمودن زمینه های اشتغال به 652 نفر مددجو از ابتدای سال جاری تا کنون خبرداد
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۶:۲۴    
کمیته اجرایی اولین آزمون جامع و سی امین آزمون ادواری استانداردهای مهارت آموزی شاخه کار و دانش بخش فرهنگ و هنر سال 98-99 تشکیل جلسه داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل از حضور بیش از یکصد مهارت آموز آران و بیدگلی در نخستین آزمون جامع استانداردهای مهارت آموزی مراکز مهارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.
پانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در انتهای مدار تعلیم و تربیت کنکور است که ظرفیت دانش آموزان را برای تست زدن می سنجد، خبر داد این وزارت خانه در صدد تدوین برنامه ای مهارتی است که هدف آن داشتن یک مهارت برای هر دانش آموز بعد از خروج از مدرسه است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
322 نفر در آزمون جامع و ادواری مراکز مهارت آموزی خراسان شمالی ثبت نام کردند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۲۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
با هدف مهارت افزایی دانش آموزان سیستان و بلوچستان نشست هم اندیشی مدیرکل آموزش و پرورش استان و اعضای شورای عالی هماهنگی هاسب در تهران برگزار شد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان نشست هم اندیشی مهارت افزایی دانش آموزان سیستان و بلوچستان با مشارکت و بهره گیری ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۳۴    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال استان سمنان از بسترسازی برای اشتغال به کار جویدندگان کار امسال در این استان خبر داد و گفت: 54 درصد افراد مشغول به کار شده امسال در این استان فاقد مهارت بودند. ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تهران پرس ، طرح کارانه اشتغال (کاج) به عنوان یکی از طرح های اشتغالزای دولت ذیل برنامه اشتغال فراگیر است که سه طرح کارورزی ویژه فارغ التحصیلان دانشگاهی بیکار ، مهارت آموزی در محیط کار واقعی و مشوق بیمه ای کارفرمایی را شامل می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر با بیان اینکه امروز بی سوادی مهارتی بر جامعه حاکم است، گفت: آموزش های فنی و حرفه ای باعث رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار می شوند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر آموزش مهارت های کار و دانش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: اولین آزمون جامع استانداردهای مهارتی کار و دانش سال تحصیلی99-98 و سی امین آزمون ادواری مراکز مهارت آموزی در این استان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - هر کس در مدرسه ای را باز کند، در زندانی را بسته است ؛ این گفته ویکتور هوگو نویسنده فرانسوی است. گفته ای که بوضوح اهمیت آموزش را نشان می دهد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۹:۲۱    
جشنواره دستاورد های کانون های فرهنگی تربیتی شهرستان مهاباد با هدف مهارت آموزی به دانش آموزان برگزار می شود.