پنجشنبه ۲۱ فروردینساعت ۲۲:۵۳Apr 2020 9

جدیدترین‌های «دانشگاه فرهنگیان»

 
شفا آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
مبنای انتقال در درون استان (پس از محاسبه ورود و خروج نیرو اعم از بازنشستگی، ورودی های دانشگاه فرهنگیان و ...)، ضرایب اشتغال نیروی انسانی و شدت نیاز است
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - فرزند شهید و عضو هیات علمی دانشگاه فرهنگیان گفت: ارسال پیام های ویژه بهداشتی برای جانبازان و خانواده های ایثارگران در کاهش استرس آن ها بسیار حائز اهمیت است اما در کنار این، ارسال پیام های حفظ و مراقبت از بهداشت روان نیز برای این قشر ضروری است.
رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: قول داده بودیم که برای شروع سال تحصیلی جدید 38 هزار معلم تربیت کنیم که با توجه به آموزش هایی که تاکنون انجام شده دچار عقب افتادگی درسی نیستیم و مشکلی برای تحویل این میزان معلم برای شروع سال تحصیلی جدید نداریم.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۲۱:۰۶    
امیر بحرینی فرد، دانشجوی دانشگاه فرهنگیان در یادداشتی ارسالی به انصاف نیوز با عنوان رفراندوم ؛ آری یا خیر؟ نوشت: بسمه تعالی... دولت موقّت انقلاب اسلامی/وزارت کشور/تعرفهٔ انتخابات رفراندم/تغییر رژیم سابق به جمهوری اسلامی/که قانون اساسی آن از تصویب ملّت خواهد گذشت ...
معلمان ورودی 98 به مدارس که فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان هستند، برای پیگیری حقوق شان به دیوان محسابات کشور نامه نوشتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۳:۱۷    
تهران - ایرنا - رییس دانشگاه فرهنگیان برخی اخبار مبنی بر واگذاری وظایف این دانشگاه به دانشگاه پیام نور را نادرست دانست و گفت: نمی گذاریم به حیثیت و ماموریت خطیر دانشگاه فرهنگیان در امر ترتیب دانشجو معلمان خدشه وارد شود.
جمعیت بسیج فرهنگیان خوزستان با ارسال نامه ای به وزیر آموزش و پرورش درباره تبعات طرح همکاری دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه پیام نور برای تربیت دانشجو معلمان هشدار داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۷:۳۳    
از میان انبوه پیامک های رسیده در تاریخ نوزدهم فروردین مهمترین آن ها در ادامه قابل مشاهده است.
معلمانی که مهر سال 98 وارد مدارس شدند و 4 سال قبل از آن در دانشگاه فرهنگیان درس می خواندند، نسبت به وضعیت حقوقی خود گلایه دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۳:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر تسریع در احداث دانشگاه جامع فرهنگیان؛ ابراز امیدواری کرد با تربیت و جذب نیروی مورد نیاز حوزه آموزش، کمبود 16هزار معلم در استان رفع شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۰:۲۶    
رییس و جمعی از کارکنان دانشگاه فرهنگیان همدان با مدیرکل آموزش و پرورش استان دیدار کردند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، در این دیدار که جمعی از اعضای شورای معاونین استان نیز حضور داشتند، محمد پورداود با تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس دانشگاه فرهنگیان سیستان و بلوچستان گفت: این دانشگاه برای پذیرش دانشجو در سال تحصیلی پیش رو با کمبود نیرو و فضای فیزیکی روبروخواهد شد که حل این مشکل همکاری و مساعدت آموزش و پرورش استان را می طلبد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۴:۴۶    
دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در اعتراضی اعلام کردند که این دانشگاه با وجود تعطیلی دانشگاه ها هنوز هزینه خدمات رفاهی را از حقوق آن ها کسر می کند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اختلاف چندین ساله دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان با مسئولان این دانشگاه در رابطه با کسرحقوق دانشجو معلمان همچنان ادامه دارد و در ایام قرنطینه و کرونا نیز این کشمکش طولانی مدت کمتر نشده است. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با صدور نامه ای به وزارت آموزش و پرورش، دستورالعمل اخیر تداوم آموزش در مناطق روستایی و عشایری فاقد دسترسی به تلویزیون، اینترنت و دستگاه های الکترونیکی را نقد کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی اولین شماره از نشریه دانشجویی مکتب منتشر شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۱:۱۳    
قاسمی با اشاره به سخنان نماینده ولی فقیه در البرز در خصوص واگذاری دانشگاه فرهنگیان به دانشگاه پیام نور گفت: مخالف واگذاری دانشگاه فرهنگیان به دانشگاه پیام نور هستیم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از فرهنگیان بسیجی استان البرزدر خصوص اهمیت و نقش دانشگاه فرهنگیان به وزیر آموزش و پرورش نامه گلایه آمیزی نوشتند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی در نامه ای به مدیر کل آموزش و پرورش استان آمادگی خود را برای حضور در کلاس های درسی که معلمان آنان به ویروس کرونا مبتلا شده اند، اعلام کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تحصیل دانشجو در دو مکان آموزشی متفاوت ،با دو نظام آموزشی و تربیتی متفاوت مشکل اساسی دیگری است که میتواند باعث دوگانگی و تناقض در شکل گیری شخصیت رفتاری یک معلم باشد.
کانون تربیت اسلامی طی بیانیه ای، موضوع خرید خدمات از دانشگاه پیام نور برای دانشگاه فرهنگیان را چوب حراج به دانشگاه فرهنگیان عنوان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان اردبیل گفت: طرح واگذاری پذیرش دانشجو معلم به پیام نور در نظام تعلیم و تربیت انحراف ایجاد می کند؛ بنابراین باید جذب دانشجو معلم تنها بر عهده دانشگاه فرهنگیان باشد.
گام خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۶    
هیات اندیشه ورز سازمان بسیج فرهنگیان سپاه استان بوشهر: به گزارش گام خبر هیات اندیشه ورز سازمان بسیج فرهنگیان سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در نامه ای به ریاست شورای عالی انقلاب فرهنگی جمهوری اسلامی ایران ...
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۹    
منتخب مردم شهرستان های بجنورد، گرمه و جاجرم، راز و جرگلان، مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی و رئیس هیات اندیشه ورز بسیج فرهنگیان خراسان شمالی سپردن آموزش دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان را به دانشگاه پیام نور را در تضاد با سند تحول بنیادین اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس دانشگاه فرهنگیان گفت: دانشگاه در صورت تداوم تعطیلی ها، امکان برگزاری حجم وسیعی از امتحانات به صورت مجازی را دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: خدمات دانشگاه فرهنگیان قابل واگذاری به دانشگاه دیگری نیست و ما نیز مخالف این موضوع هستیم.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به حرفه ای و تخصصی بودن کار معلم، اشتغال به شغل معلمی یا فقط از دانشگاه فرهنگیان بوده و یا آن عده از دانش آموختگانی که از سایر دانشگاها به طول طویل المدت در مدارس مختلف بصورت حق التدریس مشغول فعالیت آموزشی اند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۸:۳۶    
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: پرچمداران جوان عرصه ی تعلیم و تربیت و فرهنگی استان، در ادوار مختلف انقلاب اسلامی نشان دادند علی رغم همه کاستی ها با پیروی از حضرت علی اکبر (ع) به عنوان یک جوان آگاه، بصیر و ولایت مدار همواره در عرصه های مختلف حضوری آگاهانه و هوشمندانه، پرشور و با نشاط دارند ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۰:۲۱    
برای حفظ جایگاه تعلیم و تربیت و توسعه کمی و کیفی دانشگاه فرهنگیان این مصوبه را باطل کنید
ماجرای خرید خدمات از دانشگاه پیام نور برای دانشگاه فرهنگیان، موجب نگرانی دلسوزان تعلیم و تربیت شده است؛ هرچند که دانشگاه فرهنگیان طی اطلاعیه ای اعلام کرده است که موافق این اتفاق نیست اما نگرانی ها همچنان وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس هیأت اندیشه ورزی بسیج فرهنگیان اردبیل گفت: جذب دانشجومعلم توسط دانشگاه فرهنگیان انجام می شود و واگذاری آن به سایر دانشگاه ها مغایر با سند تحول بنیادین بوده و سبب انحراف نظام تعلیم و تربیت می شود.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سلیمی رئیس هیأت اندیشه ورز بسیج فرهنگیان استان اردبیل با انتقاد از طرح جذب دانشجو معلم در دانشگاه پیام نور این طرح را مغایر با سند تحول بنیادین آموزش و پرورش عنوان کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در پی انتشار خبر واگذاری خدمات دانشگاه فرهنگیان به دانشگاه پیام نور،هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج فرهنگیان استان زنجان بیانیه ای صادر کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اعضای هیئت اندیشه ورز بسیج فرهنگیان استان در خطاب به به وزیر آموزش و پرورش و شورای عالی انقلاب فرهنگی با موضوع درخواست عدم ادغام دانشگاه فرهنگیان با دانشگاه پیام نور نامه ای نوشتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
کرج –ایرنا- مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان البرز گفت: با توجه به پایان یافتن تعطیلات نوروزی و تداوم بیماری ویروس کرونا، کلاس های دانشجو معلمان این استان در فضای مجازی درحال برگزاری است.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مردم نیوز : آموزش و پرورش و وزارت علوم 2 وزارتخانه با ماموریتی مشابه، اما مستقل از همدیگر که گاه در واگذاری ماموریت های مرتبط همچون تغییر در نحوه گزینش دانشجو و کنکور، حل برخی چالش های دانشگاه فرهنگیان و غیره دچار چالش هستند ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی گفت: مسئولان باید بدانند که واگذاری امر تربیت معلم یا حراج تربیت معلم خیانتی آشکار به آینده دانش آموزان است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۷:۰۵    
معاون علمی و فناوری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان فارس گفت: طرح آموزش مجازی برای ارتباط دانش آموز و معلمان در فضای مجازی و پیام رسان روبیکا در حال اجرا است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی با انتشار نامه ای خواستار لغو آزمون جذب شدند. در روزهای گذشته، آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی از استان های مختلف، بارها با خبرنگار ایلنا تماس گرفتند و خواستار لغو آزمون جذب دانشگاه فرهنگیان شدند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۸:۱۱    
مسئول هیئت دانشجویی استان قزوین دانشگاه فرهنگیان قزوین گفت: کار تولید ماسک در دانشگاه فرهنگیان قزوین در دو شفیت با حضور نیرو های جهادی ادامه دارد و تمام ماسک های تولیدی بین افراد بی بضاعت توزیع می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۷    
آیت الله حسینی همدانی با اشاره به اهمیت اقتصاد آموزش و پرورش گفت: واگذاری دانشگاه فرهنگیان به دانشگاه پیام نور خسرانی برای آموزش و پرورش است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۰۸:۵۵    
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کردستان گفت: تربیت نیروی انسانی متعهد، کارآمد و کارآفرین، انجام پژوهش های کاربردی، افزایش تولیدات علمی و تبدیل دانش و فناوری به ثروت و پرهیز از گسیل دانش آموختگان بی مهارت به جامعه رسالت مهم دانشگاهیان برای تحقق شعار سال است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان پردیس رسالت زاهدان گفت: ویروسِ واگذاری دانشگاه فرهنگیان به پیام نور بسیار خطرناک تر از ویروس کرونا بوده، چراکه تربیت نسل آینده ایران را هدف قرار داده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۹:۴۱    
دبیر کانون خیریه دانشگاه فرهنگیان خراسان شمالی گفت: در طرح نذر کتاب قریب به 900 جلد کتاب طی 2 ماه جمع آوری و در کتابخانه های مدارس حاشیه شهر بجنورد توزیع شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرهنگیان اصفهان نسبت به مصوبه اخیر کمیسیون علمی ریاست جمهوری با نظر معاون اول رئیس جمهور مبنی بر جذب دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان توسط سازمان سنجش از طریق دانشگاه پیام نور و تبعات این تصمیم واکنش نشان دادند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۰    
فرهنگیان اصفهان نسبت به مصوبه اخیر کمیسیون علمی ریاست جمهوری با نظر معاون اول رئیس جمهور مبنی بر جذب دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان توسط سازمان سنجش از طریق دانشگاه پیام نور و تبعات این تصمیم واکنش نشان دادند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
هشت تشکل دانشجویی طی نامه ای به رئیس جمهور خواستار توسعه کمی و کیفی دانشگاه فرهنگیان شدند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان بسیج فرهنگیان استان قم در نامه ای به دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، نسبت به طرح جذب نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش از مجموعه ای غیر از دانشگاه فرهنگیان واکنش نشان داد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
همین چند روز پیش بود که ماجرای انتقال بخشی از آموزش دانشجومعلمان جدید الورود دانشگاه فرهنگیان به دانشگاه پیام نور مطرح شد، آنطور که از ظواهر امر بر می آمد پیشنهادی یکطرفه از سوی پیام نوری ها به آموزش و پرورش برای این کار مطرح شده بود ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون گفتمان سازی و مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان پردیس نسیبه تهران گفت: انتقال زیر ساخت های فیزیکی دانشگاه پیام نور به دانشگاه تربیت معلم بهترین و عقلانی ترین راه برای تربیت دانشجومعلمان است. ...