شنبه ۳۰ تیرساعت ۲۰:۵۷Jul 2018 21

جدیدترین خبرهای «استان فارس»

ریواس جنوب   ۱۲ دقیقه پیش    
پارسایی، نماینده مردم شیراز در مجلس با اظهار امیدواری نسبت به جدیت در عملیات اجرایی بیمارستان تأمین اجتماعی شیراز، خواستار به کارگیری نیروهای استان فارس در این پروژه شد.
ایرنا   ۱۳ دقیقه پیش    
شیراز- ایرنا- مرحله نخست اردوی تیم ملی راگبی هفت نفره در کرمان پایان یافت و هفت راگبی باز از استان فارس به مرحله دوم راه یافتند.
تهران پرس   ۱۵ دقیقه پیش    
شیراز- ایرنا- مرحله نخست اردوی تیم ملی راگبی هفت نفره در کرمان پایان یافت و هفت راگبی باز از استان فارس به مرحله دوم راه یافتند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
شیراز- ایرنا- محمد فرهادی، ووشو کار اهل شهرستان کوار از توابع استان فارس در هفتمین دوره ووشو جوانان جهان در کشور برزیل با کسب نشان طلا، قهرمان شد.
تهران پرس   ۳ ساعت پیش    
شیراز- ایرنا- محمد فرهادی، ووشو کار اهل شهرستان کوار از توابع استان فارس در هفتمین دوره ووشو جوانان جهان در کشور برزیل با کسب نشان طلا، قهرمان شد.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
استاندار فارس گفت: استان فارس در حوزه درمان از نرم کشوری عقب است و این در حالی است که این استان عنوان قطب گردشگری سلامت را نیز یدک می کشد.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
قصه تکراری بی آبی و تشنگی روستاهای استان فارس به روستای " بگدانه" در منطقه کهمره سرخی نیز رسیده است.
تامین اجتماعی   ۵ ساعت پیش    
عملیات احداث بیمارستان 320 تختخوابی تخصصی و فوق تخصصی تامین اجتماعی شیراز ، همزمان با سفر دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان فارس آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
مدیرکل ارشاد استان فارس گفت: جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) با زبان، هنر، فرهنگ و ادبیاتی از جنس نور و با جنبه های فرهنگی و هنری خود حال و هوای شیراز و استان فارس را دگرگون کرده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۵ ساعت پیش    
اعضای انجمن راهنمای تور های گردشگری استان فارس از مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان بازدید کردند و با مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس به گفت وگو و تبادل نظر پرداختند.
جهان نیوز   ۵ ساعت پیش    
نمایندگی های منتخب شرکت ایران خودرو در استان فارس در هفدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو این استان حضور فعالی دارند.
ایثار   ۶ ساعت پیش    
شهید عباس روستا یکی از شهدای استان فارس در دوران دفاع مقدس است. آن چه در ادامه مشاهده می کنید بخشی از وصیت نامه این شهید بزرگوار است که به صورت مکتوب و فایل صوتی ارائه شده است.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
دبیر اجرایی خانه کارگر استان فارس ساخت بیمارستان 320 تخت خوابی تامین اجتماعی شیراز را پتانسیلی برای سرمایه گذاری بر روی گردشگری درمانی توصیف کرد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
استاندار فارس خاطرنشان کرد: علی رغم قطب پزشکی بودن استان فارس برای استان های همجوار و کشورهای حاشیه، اما تعداد بیمارستان های تامین اجتماعی در این استان حتی از بیمارستان های استان های همجوار مانند بوشهر و اصفهان هم کمتر است.
قوه قضاییه   ۶ ساعت پیش    
با حضور رئیس کل دادگستری استان، جلسه شورای عالی سازمان بسیج حقوق دانان استان فارس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دادگستری استان فارس، علی القاصی مهر در این جلسه اظهار کرد ...
ایکنا   ۶ ساعت پیش    
گروه فعالیت های قرآنی داور بین المللی مسابقات قرآن کریم کشورمان که در مسابقات مرحله استانی اوقاف فارس به قضاوت پرداخته است، معتقد است که قاریان، مرتلان و مؤذنان استان فارس امسال رشد داشته اند.
در پی اعلام توزیع منصفانه لاستیک و جلوگیری از افزایش قیمت آن در فارس، توزیع لاستیک با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار و ابلاغ شده به کانون انجمن های صنفی آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
مدیرکل استاندارد فارس از صدور 16 مجوز استاندارد جهت استفاده از ظرفیت های خالی کارخانه های استان فارس خبر داد.
سیمان خبر   ۸ ساعت پیش    
به گزارش سیمان خبر و به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان سفید استهبان، در مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن، که با حضور آقایان محسن صالحی نیا معاون امور صنایع وزیر صنعت و معدن ، و تبادار استاندار فارس و جمعی از مسوولان استانی برگزار گردید ...
روزنامه شهروند   ۸ ساعت پیش    
خطیب نماز جمعه تهران گفت: فساد خوره هر نظامی است. فرقی هم میان نظام حق و باطل در این زمینه نیست. پس ما هم باید مواظب باشیم که این خوره به جان نظام ما نیفتد ...
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
استان فارس در هفته گذشته رویدادهای خبری زیادی را پشت سرگذاشت که از مهمترین آن ها می توان به حرف های قشنگ ، یک حرکت نمادین و ساماندهی سرویسِ...! اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش    
شیراز- تعدادی از روستاهای بخش کربال استان فارس خواستار رسیدگی به نحوه آبرسانی به این روستاها شدند.
سیمرغ   ۸ ساعت پیش    
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس تصریح کرد که نباید و نمی توان فردی که جرمی را خارج از فضاهای ورزشی انجام داده به جامعه ی ورزش و مکان های ورزشی نسبت داد.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان فارس با تاکید بر آشنایی شبکه دانش آموزی استان با سیره حضرت شاهچراغ (ع) گفت: این امر با برنامه های ویژه ای برای دانش آموزان در دهه کرامت دنبال می شود.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس گفت: برنامه هایی پیش بینی شده است که کودکان و نوجوانان دیار فارس در حوزه های فرهنگی و هنری با تاسی از سیره رضوی با مفاهیم آن انس بگیرند.
صما   ۸ ساعت پیش    
آخرین وضعیت مشکلات بیمه ای، توزیع لاستیک با نرخ مناسب، حذف دلالان، افزایش نرخ کرایه، مطالبات رانندگان از شرکت های حمل ونقل، سامانه سپهتن در گفتگو با مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان فارس تشریح شد.
ایران اکونومیست   ۹ ساعت پیش    
اداره کل ثبت احوال گلستان هویت حسین فوری شهروند داراب استان فارس را به او بازگرداند.
شیرازه   ۹ ساعت پیش    
با وجود خشکسالی در سالهای اخیر متاسفانه همچنان در شهرستان مرودشت که جز شهرستانهای کم آب استان فارس محسوب میشود شاهد کشت برنج در برخی از زمین های کشاورزی هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی استان فارس گفت:ساماندهی وضعیت مجموعه جهانی کاخ ساسانی در دستور کار قرار گرفته است.