دوشنبه ۱۹ آذرساعت ۲۲:۱۲Dec 2018 10

جدیدترین‌های «سامانه بارشی»

اغلب مناطق کشور در سه روز آینده جوی پایدار را تجربه خواهند کرد و از همین رواین مساله طی این مدت سبب می شود شهرهای صنعتی و پرجمعیت کشور شاهد افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا باشند.
انتخاب   ۶ ساعت پیش    
طبق اعلام هواشناسی فردا و پس فردا (20 و 21 آذرماه) افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت پیش بینی می شود، همچنین اواخر روز چهارشنبه (21 آذرماه) با ورود سامانه بارشی به شمال غرب، بارش در این مناطق آغاز می شود.
جماران   ۹ ساعت پیش    
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی از نفوذ سامانه بارشی جدید از روز چهارشنبه به آذربایجان شرقی، خبر داد. محمد اشجعی در گفت وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی در تشریح این خبر گفت: طی امروز و فردا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از ورود سامانه بارشی به استان و احتمال وقوع رگبار پراکنده باران خبر داد.
رویداد 24   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۱۲    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به آلودگی شهر های صنعتی طی دو روز آینده از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از اواخر وقت روز چهارشنبه (21 آذرماه) خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۵    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به این که طی سه روز آینده برای اغلب مناطق کشور جوی پایدار پیش بینی می شود، اظهارکرد: براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی امروز (19 آذرماه) در برخی نقاط شمال شرق همچنین در دامنه های زاگرس واقع در جنوب غرب و غرب خلیج فارس و استان بوشهر وزش باد ...
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۲۵    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به آلودگی شهرهای صنعتی طی دو روز آینده از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از اواخر وقت روز چهارشنبه (21 آذرماه) خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۱۶    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به آلودگی شهرهای صنعتی طی دو روز آینده از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از اواخر وقت روز چهارشنبه (21 آذرماه) خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۸:۴۱    
ایرنا-سنندج- همزمان با ورود سامانه بارشی از روز چهارشنبه به غرب کشور، بیشتر نقاط کردستان به ویژه مریوان و سروآباد با بارش برف قابل توجهی مواجه شده است. تصاویر مناطق تیژتیژ به گاران و گردنه توارملا در مسیر سنندج مریوان را نشان می دهد.*11*
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۸:۴۱    
مسئول ایستگاه هواشناسی میاندوآب گفت: بارشها در میاندوآب نسبت به سال قبل 70 درصد بیشتر شده است. احمدعلی بنایی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی افزود ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- کارشناسی سازمان هواشناسی گفت: در روز سه شنبه و و چهارشنبه پایداری نسبی هوا در استان های کشور و همچنین با افزایش غلظت آلاینده ها برای شهر های صنعتی و پر جمعیت را داریم.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۷:۰۳    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان لرستان به ایرنا گفت: بارش برف اواخر هفته گذشته در شمال و غرب استان از جمله شهرهای الیگودرز، بروجرد و نورآباد نیز رخ داد و از شب گذشته نیز ارتفاعات خرم آباد را سفیدپوش کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۵:۳۳    
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان با بیان اینکه با توجه به بررسی های نقشه های هواشناسی شاهد خروج تدریجی سامانه بارشی از استان هستیم، گفت: هوای امروز استان نیمه ابری گاهی افزایش ابر، احتمال بارش پراکنده باران دور از انتظار نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۴    
روزهای سه شنبه و چهارشنبه در بسیاری از مناطق جو پایدار است که سبب افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت می شود، از روز چهارشنبه با ورود سامانه بارشی به شمال غرب، بارش در این مناطق آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۰۳    
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی همدان با بیان اینکه کمینه دمای هوای شهر همدان در 24 ساعت گذشته یک درجه سانتیگراد زیر صفر بود، گفت: با خروج سامانه بارشی از استان دمای صبحگاهی بین یک تا سه درجه سانتی گراد کاهش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۰۰    
پیش بینی کارشناسان هواشناسی برای آسمان استان، خروج سامانه بارشی و کاهش محسوس دمای هواست.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۳    
مازیار غلامی روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان داشت: بررسی نقشه های هواشناسی نشاندهنده فعالیت سامانه بارشی در منطقه است که بر این اساس طی امروز ابرناکی، مه آلود بودن هوا و در بعضی ساعت ها بارندگی پیش بینی می شود. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۲۱:۴۵    
سامانه بارشی فردا کشور را ترک می کند و از روز دوشنبه به علت سکون هوا احتمال انباشت آلاینده ها وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۷:۱۴    
مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: با پایان فعالیت سامانه بارشی در آسمان استان از عصر امروز، تا پایان هفته آینده بارشی نخواهیم داشت.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۶:۰۰    
رئیس پلیس راه مازندران به رانندگان محورهای کوهستانی توصیه کرد خودروهای خود را به تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ مجهز کنند. سرهنگ علیرضا قدمی در گفت وگو با خبرنگار ایلنا ...
میرملاس نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۲    
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری برناازلرستان؛سرهنگ "چغلوند " گفت: باتوجه به ورود سامانه بارشی به استان لرستان شاهد بارش برف در محورهای کوهستانی و باران در دیگر محورها هستیم ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۴۵    
اردلان محمدپور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با شروع فعالیت سامانه بارشی از روز سه شنبه هفته گذشته تاکنون 99 میلی متر بارندگی در سردشت ثبت شده است. ...
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۹    
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به خروج سامانه بارشی از کشور گفت: روز دوشنبه ( 19 آذر) اغلب مناطق کشور جوی پایدار و آرام خواهند داشت.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۸    
معاون پیش بینی هواشناسی مازندران گفت: آسمان مناطق غربی و ارتفاعات استان ، امروز و فردا در ساعات بعدازظهر بارانی است. به گزارش ایلنا، احمد اسدی گفت: با فعالیت سامانه بارشی از پنج شنبه شب در استان مازندران، در ارتفاعات جاده کندوان و هراز و نیز مناطق بالادست، 15 تا 30 سانتی متر برف بر زمین نشست. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۱    
سنندج - با ورود سامانه بارشی جدید از روز جمعه به مان استان بارش برف در ارتفاعات و گردنه های کردستان آغاز شده و تردد در بعضی از محورهای مواصلاتی تنها با زنجیر چرخ ممکن است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۵۵    
کارشناس هواشناسی : سامانه بارشی فردا کشور را ترک می کند و از روز دوشنبه به علت سکون هوا احتمال انباشت آلاینده ها وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۶    
کرج - هواشناسی استان البرز با توجه به خروج تدریجی سامانه بارشی از منطقه برای ارتفاعات بارش برف را پیش بینی کرد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۸:۵۶    
مدیر کل هواشناسی لرستان گفت: میزان بارش های سال زراعی در استان لرستان به 268 میلیمتر رسید و سامانه بارشی تا اواخر امروز در منطقه فعال است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۸:۳۵    
سامانه بارشی تا روز دوشنبه دراستان زنجان فعال خواهدبود .
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۸:۲۱    
به دنبال ورود سامانه بارشی در روز چهارشنبه (97.9.14) از شمال غرب و غرب به کشور، شاهد وزش باد، بارش باران و برف درشمال، جنوب غرب، جنوب، مرکز و استان های واقع در جنوب البرز در روزهای پنجشنبه و جمعه گذشته بودیم که این شرایط جوی باعث آبگرفتگی معابر شهری و روستایی و جاده ها ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۲۳:۱۰    
تداوم فعالیت سامانه بارشی و روند کاهش دمای هوا تا دوشنبه، پیش بینی کارشناسان هواشناسی برای آسمان استان است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۸:۴۷    
ناصرملکی عصر روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این سامانه بارشی که بیشتر مناطق جنوب استان ایلام را تحت تاثیرخود قرار داده تا فردا به فعالیت جوی خود ادامه می دهد و روزشنبه با تضیعف آن به تدریج از آسمان استان ایلام خارج می شود. ...
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۸:۲۳    
رئیس اداره هواشناسی بروجرد گفت: با ورود این سامانه بارشی تا کنون 43 میلی متر باران باریده است. رئیس اداره هواشناسی بروجرد گفت: با ورود این سامانه بارشی تا کنون 43 میلی متر باران باریده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۸:۱۰    
فعالیت این سامانه بارشی از فردا تضعیف وبه تدریج از استان خارج می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۷:۴۹    
کارشناس اداره کل پیش بینی هواشناسی آذربایجان غربی گفت: بارش باران امروز و فردا در آذربایجان غربی ادامه یافته و سامانه بارشی روز یکشبه از استان خارج خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۷:۴۴    
سلطانی با اعلام اینکه این سامانه بارشی تا اواخر روز جمعه دراستان فعال خواهد بود گفت:مه آلودگی، لغزندگی جاده ها وکاهش دید افقی و احتمال آب گرفتگی معابر دور از انتظار نخواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۶:۲۶    
مهاباد- ایرنا- رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: سامانه بارشی که از چند روز گذشته آذربایجان غربی را تحت تاثیر خود قرار داده است، تا اواخر روز یکشنبه به طور متناوب همچنان فعال خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۳    
سنندج - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: راهداران این استان در 24 ساعت گذشته همزمان با فعالیت سامانه بارشی 400 کیلومتر از راه ها را برف روبی کردند.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۵:۵۳    
کارشناس هواشناسی گفت: بارش های شدید تا بعدازظهر امروز با فعالیت سامانه بارشی در استان قزوین ادامه دارد. کارشناس هواشناسی گفت: بارش های شدید تا بعدازظهر امروز با فعالیت سامانه بارشی در استان قزوین ادامه دارد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۶    
منصور رحمانیان روز جمعه به ایرنا گفت: بررسی الگوهای پیش یابی حاکی از خروج تدریجی سامانه بارشی از منطقه البرز مرکزی می باشد که پیامد آن برای امروز ، در پاره ای نقاط بارش خفیف و پراکنده ، وزش باد و در ارتفاعات بارش باران و برف و مه آلودگی مورد انتظار خواهد بود. ...
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۰    
سامانه بارشی که دیروز فعالیت خود را شروع کرده بیشترین باران را نصیب نقاط مرکزی و جنوبی استان بوشهر کرد. سامانه بارشی که دیروز فعالیت خود را شروع کرده بیشترین باران را نصیب نقاط مرکزی و جنوبی استان بوشهر کرد.
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۷    
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: سامانه بارشی امروز ظهر از آسمان استان عبور کرد و جو پایدار بر استان حاکم خواهد شد. میانگین دمای هوای استان بین سه تا پنج درجه کاهش می یابد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۶    
کارشناس اداره هواشناسی قزوین گفت: در طی این روزها با ادامه بارش ها به صورت برف و باران در پاره ای نقاط استان پدیده مه پیش بینی می شود.
ثلاث   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۵    
ثلاث- با ورود یک سامانه بارشی در کنگان شب گذشته پنجشنبه 15 آذرماه شروع شد و تا ساعات اولیه صبح جمعه ادامه داشت ، میزان بارندگی به 33 میلی متر رسید
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۵    
معاون توسعه و پیش بینی مدیرکل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: در پی فعالیت متناوب سامانه بارشی از امروز احتمال کولاک برف و یخبندان در جاده های مواصلاتی استان وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۲:۲۳    
قزوین – ایرنا – کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت:پیش بینی می شود فعالیت سامانه بارشی که از عصر روز گذشته در قزوین آغاز شده همچنان تداوم داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۲:۰۵    
با ورود سامانه بارشی به سمنان دمای هوای این استان سه تا پنج درجه کاهش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۲:۰۰    
سامانه بارشی امروز در استان های واقع در شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر، شمال شرق و استان های واقع در دامنه جنوبی البرزغربی و مرکزی فعال است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۷    
کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد میزان بارش های آخرین سامانه بارشی استان را اعلام کرد که براساس آن تا ساعت 6 و 30 دقیقه امروز 22 میلی متر باران در شهرستان لنده بارید.
سلامت نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۷    
سلامت نیوز : سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که با فعالیت سامانه بارشی از اوایل امشب دمای هوای پایتخت بین 5 تا 8 کاهش می یابد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از پانا ...