شنبه ۲۳ فروردینساعت ۰۰:۴۳Apr 2020 11

جدیدترین‌های «هشدار سازمان هواشناسی»

 
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه بارش ها تا 26 فروردین در کشور ادامه دارد، گفت: از روز 27 فروردین سامانه بارشی دیگری وارد کشور می شود.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از اضافه شدن مولفه رنگ در عنوان هشدارهای هواشناسی به منظور اشاره به اثرات مخرب پدیده های جوی خبر داد.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۹   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: باتوجه به پیش بینی های صورت گرفته استان های چهارمحال بختیاری، لرستان، کهگیلویه و بویراحمد، مناطق شمالی استان فارس، بخشی از استان مرکزی حتی برای روز شنبه استان خراسان رضوی بارشهای قابل توجهی را تجربه خواهند کرد. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
متن هشدار سازمان هواشناسی به شرح زیر است. توصیف: تداوم فعالیت سامانه بارشی نوع مخاطره: بارش باران گاهی رعد و برق وزش باد شدید موقت، در نقاط مستعد بارش تگرگ و در مناطق سردسیر بارش برف ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۵:۴۱   + ۳۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور نسبت به تداوم فعالیت سامانه بارشی در کشور تا روز یکشنبه (24 فروردین) و بارش باران، وزش باد شدید موقت، بارش تگرگ و بارش برف در مناطق سردسیر هشدار داده است.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۲۱ - ۱۵:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه بارش های بهاری در کشور ادامه دارد، گفت: در تهران تا ساعتی دیگر بارش های شدید خواهیم داشت.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۲۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
صادق ضیاییان مدیرکل مرکز پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از بارش خفیف باران در برخی نقاط کشور خبر داد و گفت: امشب در برخی نقاط شمال شرق خوزستان، چهار محال و بختیاری، گیلان و مازندران، خراسان رضوی، همدان، لرستان و مرکزی بارش از شدت بیشتری برخوردار است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه بارش ها در کشور ادامه دارد، گفت: آسمان تهران فردا ابری و بارانی است، همچنین فردا در پایتخت و وزش باد شدید و بارش تگرگ پیش بینی می شود.
تحلیل بازار / صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۰۹:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران، برف، تگرگ و وزش باد شدید موقتی طی امروز تا بکشنبه هفته آینده در اکثر مناطق کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۷:۴۸   + ۳۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به رگبار و رعد و برق ،گاهی وزش باد شدید، وقوع تگرگ و بارش برف در ارتفاعات در برخی استان های کشور از امروز تا جمعه (19 تا 22 فروردین ماه) هشدار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه بارش های اخیر فعلا تا روز شنبه 23 فروردین ادامه دارد، گفت: آسمان تهران فردا نیز ابری و بارانی است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، احمد حمزه زاده امروز ظهر ضمن اعلام این خبر در نشست خبری گفت: با توجه به آغاز بارش های فصلی و هشدار سازمان هواشناسی کشور مبنی بر شدت این سامانه در شمال غرب کشور ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با توصیه نسبت به مدیریت سدها، اتخاذ تمهیدات لازم برای عبور سیلاب احتمالی، فاصله گرفتن از رودخانه ها و مسیل ها، احتیاط در تردد جاده ای و اجتناب از سفرهای غیرضروری بر اقدامات پیشگیرانه در جهت حفظ محصولات کشاورزی تاکید کرده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۹:۱۶    
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشداری نارنجی از تشدید فعالیت سامانه بارشی در کشور، رگبار باران و گاهی رعد و برق، وزش باد شدید موقت در برخی نقاط کشور و وقوع تگرگ در مناطق مستعد و بارش برف در ارتفاعات مناطق سردسیر خبر داده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۶:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشداری نارنجی از تشدید فعالیت سامانه بارشی در کشور، رگبار باران و گاهی رعد و برق، وزش باد شدید موقت در برخی نقاط کشور و وقوع تگرگ در مناطق مستعد و بارش برف در ارتفاعات مناطق سردسیر خبر داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه روز 19 فروردین سامانه بارشی که وارد کشور شده است تقویت خواهد شد، گفت: فردا آسمان تهران ابری و بارانی است.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
خرداد: سازمان هواشناسی با صدور هشدار قرمز رنگ از رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت از فردا (18 فروردین) در بیشتر استان های کشور خبر داده است و گفته است که در مناطق مستعد رخداد تگرگ و در ارتفاعات مناطق سردسیر، بارش برف پیش بینی می شود. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۲۲:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار قرمز رنگ از رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت از فردا (18 فروردین) در بیشتر استان های کشور خبر داده است. ...
سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه ای نسبت به کاهش دما از روز سه شنبه و سرمازدگی شکوفه ها به کشاورزان و باغداران مناطقی از کشور هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۵:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه از دوشنبه 18 فروردین سامانه بارشی تازه به کشور وارد می شود، گفت: با فعالیت این سامانه بارشی در ارتفاعات و مناطق مستعد، بارش برف و تگرگ خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل آتش نشانی مشهد، در پی هشدار سازمان هواشناسی استان مبنی بر بارش شدید باران، از آماده باش قریب به 500 نیروی آتش نشان در 50 ایستگاه، پایگاه و مراکز فرماندهی و ستادی این سازمان برای امداد رسانی به شهروندان در خصوص آبگرفتگی های احتمالی خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۸:۱۷    
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه امروز در برخی استان ها نظیر اردبیل، گیلان، آذربایجان شرقی و خراسان شمالی بارش داریم، گفت: از دوشنبه 18 فروردین سامانه بارشی دیگری وارد کشور می شود و تا پایان هفته فعال است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۷:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه امروز در برخی استان ها نظیر اردبیل، گیلان، آذربایجان شرقی و خراسان شمالی بارش داریم، گفت: از دوشنبه 18 فروردین سامانه بارشی دیگری وارد کشور می شود و تا پایان هفته فعال است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناس نسبت به تشدید بارش باران، وزش باد شدید و افزایش ارتفاع موج در برخی مناطق کشور طی چهار روز آینده هشدار داد.
تحلیل بازار / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم بارش ها تا پایان هفته در بیشتر مناطق کشور خبر داد و برای تهران نیز هوایی بارانی همراه با رعد و برق پیش بینی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۷:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه از روز دوشنبه سامانه بارشی تازه از شمال غرب وارد کشور می شود، گفت: روزهای 19 و 20 فروردین کاهش دما در سواحل شمالی و شمال غرب کشور بین 8 تا 10 درجه پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل مرکز پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: بارش های رگباری و سیل و خشکسالی های پی در پی 2 لبه شمشیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۶:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: با ورود سامانه بارشی تازه به کشور از امروز در شمال غرب، غرب، جنوب غرب و دامنه های زاگرس جنوبی و مرکزی بارش داریم و از اواخر وقت امروز در استان های قزوین، البرز و تهران باران می بارد.
تحلیل بازار / صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۹:۵۳   + ۳۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش بارن، برف، تگرگ و وزش باد شدید طی امروز تا یکشنبه آینده در 26 استان خبر و نسبت به سیلابی شدن رودخانه ها هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز 13 فروردین سامانه بارشی تازه ای وارد کشور می شود و موجب بارندگی در نیمه غربی کشور و استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی و البرز مرکزی خواهد شد.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۱۶   + ۶۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، صادق ضیائیان اظهارکرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی امروز(11 فروردین ماه) برای نیمه شرقی کشور بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی و در نواحی مستعد تگرگ پیش بینی می شود همچنین از بعد از ظهر امروز در نواحی از شمال غرب کشور ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: با توجه به پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر ادامه بارشهای رگباری، نیروهای خدمات شهری شهرداری مشهد به حالت آماده باش درآمدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه فردا در شرق و غرب کشور بارش ها ادامه دارد، گفت: روز سه شنبه 12 فروردین سامانه بارشی به تدریج از کشور خارج می شود و از روز چهارشنبه 13 فروردین سامانه بارشی تازه ای وارد کشور خواهد شد.
عصر امروز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه بارندگی در بسیاری از نقاط غرب کشور از امشب آغاز می شود، گفت: روز آینده 10 فروردین در اغلب نقاط کشور بارش باران و در ارتفاعات بارش برف داریم.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۷:۱۲   + ۲۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه ای ضمن اشاره به آغاز بارش شدید باران در برخی مناطق کشور از عصر امروز (9 فروردین)، تاکید کرده است که کلیه دستگاه ها باید برای عبور سیلاب آماده باشند.
مشهد- سازمان هواشناسی خراسان رضوی با صدور اطلاعیه ای نسبت به سیلابی شدن مسیل ها و بالا آمدن آب رودخانه های این استان طی هفته آینده هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۱۲   + ۲۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه ای نسبت به بارش شدید باران همراه با رعدوبرق، وزش باد شدید و بارش برف در ارتفاعات و مناطق سردسیر و بارش تگرگ در مناطق مستعد هشدار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز شنبه 9 فروردین در نیمه غربی کشور ، مرکز و جنوب کشور بارش باران، رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود و در برخی استان ها نظیر فارس، لرستان، همدان و شمال خوزستان بارش تگرگ خواهیم داشت.
تحلیل بازار / صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به بارش شدید باران و برف در برخی استان ها نسبت به احتمال وقوع سیل، بالاآمدن آب رودخانه ها، طغیان رودخانه های فصلی و آب گرفتگی معابر شهری از امروز (پنجشنبه، هفتم فروردین) هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۸:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر جمعه 8 فروردین سامانه بارشی جدید وارد کشور می شود و موجب بارش در غرب، شمال غرب، جنوب غرب و دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۷:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه ای نسبت به بارش شدید باران همراه با رعد و برق، وزش باد شدید و بارش برف در ارتفاعات و مناطق سردسیر هشدار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۵۱ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر جمعه 8 فروردین با ورود سامانه بارشی تازه در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی بارش باران و وزش باد پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه سامانه بارشی امروز درنیمه شرقی و بخش هایی از شمال فعال است، گفت: روز 6 فروردین در اغلب شهرها غیر از خراسان رضوی، کردستان و کرمانشاه آسمان صاف است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۴:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز در بسیاری از استان ها نظیر قم، اصفهان، مرکزی، همدان، فارس و سیستان و بلوچستان و فردا در استان های شمال شرق و شرق کشور بارش پرحجم و بیش از 30 میلی متر داریم.
برترین ها / خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۲۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: صادق ضیاییان مدیر کل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی در گفت وگویی از فعالیت سامانه بارشی در برخی مناطق کشور خبر داد و گفت: امروز سامانه بارشی در بخش هایی از شمال شرق و شرق کشور فعال است و به تدریج از اواخر وقت این روز از کشور خارج می شود . ...
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۸:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
عصرایران: با ورود سامانه بارشی تازه از شمال غرب بارش پراکنده در این مناطق آغاز خواهد شد. با تقویت این سامانه بارشی گستره فعالیت آن جنوب کشور و غرب را در برمی گیرد. ...
سازمان هواشناسی از ورود سامانه جدید بارشی در نخستین روز از سال نو به کشور خبر داد و اعلام کرد: در اولین هفته سال جدید، بسیاری از شهرها بارانی می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۸    
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: سامانه بارشی تازه ای از اواخر وقت روز جمعه یکم فروردین از غرب وارد کشور می شود و موجب بارش پراکنده در دامنه های زاگرس مرکزی در نوار غربی کشور خواهد شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۰   + ۴۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشورمان در قالب اطلاعیه ای در خصوص وقوع بارش های پراکنده در 11 استان هشدار داد.