جمعه ۲۴ آبانساعت ۱۹:۴۸Nov 2019 15

جدیدترین‌های «هشدار سازمان هواشناسی»

ایلنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی قزوین با صدور اطلاعیه ای نسبت به کاهش دمای هوای این استان هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: با ورود سامانه جدید به کشور، از امروز و فردا شاهد بارش برف و باران و کاهش محسوس دما به تدریج در بسیاری از نقاط کشور خواهیم بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار البرز با اشاره به وضعیت جوی و هشدار سازمان هواشناسی در مورد کاهش دما در این استان، گفت: به مدیران دستگاه های اجرایی از استان خارج نشوند تا در مواقع اضطرار بتوانند تصمیمات مقتضی در هنگام حوادث احتمالی اتخاذ کنند.
اکو فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۲۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اکوفارس: سازمان هواشناسی در اطلاعیه ای از کاهش 5 تا 10 درجه ای دما به دلیل نفوذ توده هوای سرد از شمال کشور خبر و هشدارهایی را در این زمینه به کشاورزان داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به سرمای هوا تا 10 درجه زیر صفر درجه در میانه و سراب، گفت: دمای هوا از جمعه تا یکشنبه بین 6 تا 12 درجه در نیمه شمالی ، غرب و جنوب غرب کشور کاهش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۴:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به سرمای هوا تا 10 درجه زیر صفر درجه در میانه و سراب، گفت: دمای هوا از جمعه تا یکشنبه بین 6 تا 12 درجه در نیمه شمالی ، غرب و جنوب غرب کشور کاهش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۳۳   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی تازه به کشور از پنجشنبه، گفت: با کاهش محسوس دما از روز جمعه در نیمه غربی و شمالی کشور، بارش برف در مناطق سردسیر و مرتفع نقاط مذکور، پیش بینی می شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
هشدار سازمان هواشناسی درباره تشدید آلودگی هوا و احتمال تعطیلی مدارس در برخی شهرستانهای استان تهران و برخی استان های دیگر به دلیل افزایش آلایندگی ها، سوژه کارتونی از محمدرضا ثقفی در روزنامه همشهری شد. 6060
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۶:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه فردا در 15 استان کمینه دما صفر و زیر صفر درجه خواهد بود، گفت: در 3 روز آینده آسمان در مناطق زلزله زده صاف است.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، صادق ضیائیان با اشاره به اینکه تا پنجشنبه هفته جاری جوی آرام و پایدار در اغلب شهرهای کشور حاکم است، اظهار داشت: به دلیل پایداری هوا، افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۴:۲۶   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از صبح دوشنبه 20 آبان ماه، پایداری هوا موجب افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا تا حد هشدار، برای همه گروه ها د ر استان های تهران، البرز، مرکزی و قزوین می شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
کارشناسان سازمان هواشناسی ضمن هشدار درباره رگبارهای دو روز آینده در برخی نقاط کشور بخصوص سواحل جنوب شرقی تاکید کردند تغییرات جوی در این مناطق باعث متلاطم شدن دریا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۰۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور گفت: بارش های اخیر تنها 10 درصد خشکسالی ها را کاهش داده و مردم همچنان در مصرف انرژی و آب صرفه جویی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: جوی آرام و پایدار از امروز تا اواسط هفته آینده در نیمه شمالی کشور خواهیم داشت که این امر موجب می شود، در شهرهای صنعتی و پرجمعیت آلودگی افزایش و کیفیت هوا کاهش یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ضیاییان گفت: امروز در مناطق جنوب استان سیستان و بلوچستان، کرمان و بخش های شرقی هرمزگان افزایش ابر و رگبار پراکنده دور از انتظار نیست. صادق ضیاییان مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی در گفت وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۵:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر دفتر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه از چهارشنبه در اغلب مناطق کشور جوی آرام و پایدار حاکم است، گفت: در همین راستا از روز چهارشنبه در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش آلودگی و کاهش کیفیت هوا خواهیم داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ضیاییان گفت: در بعدازظهر امروز و اوایل شب به سبب بارش شدید باران در استان های گلستان و مازندران احتمال وقوع سیلاب وجود دارد. صادق ضیاییان مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی در گفت وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۶:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا شاهد کاهش محسوس دما بین 8 تا 10 درجه در استان های اردبیل، خراسان شمالی و سواحل خزر هستیم، همچنین دوشنبه و سه شنبه در نیمه شرقی کشور کاهش دما بین 4 تا 6 درجه پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۶:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: بعدازظهر امروز بارش شدید باران بین 50 تا 60 میلیمتر در گلستان و شرق مازندران پیش بینی می شود که به علت احتمال بروز سیلاب، توصیه می شود از تردد و توقف در حاشیه رودخانه ها خودداری شود.
سلام نو / پارسینه   ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۴:۵۴   + ۴۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه ای نسبت به احتمال وقوع سیلاب در دو استان گلستان و شرق استان مازندران هشدار داد. به گزارش سلام نو، در اخطاریه سازمان هواشناسی آمده است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مرکز پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: با توجه به رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد برخی استان های کشور احتمال آب گرفتگی معابر و برخورد صاعقه وجود دارد.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی در مناطقی از جنوب و شرق کشور رگبار باران و رعد و برق و وزش باد و در استان های گیلان، اردبیل، سمنان، تهران و البرز بارش پراکنده باران پیش بینی کرد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۵:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مرکز پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: با توجه به رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد برخی استان های کشور احتمال آب گرفتگی معابر و برخورد صاعقه وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۵:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر شنبه با شمالی شدن جریانات روی دریای خزر، بارش در سواحل خزر و شمال غرب کشور خواهیم داشت، روز یکشنبه این سامانه بارشی در سواحل خزر و شمال غرب کشور تقویت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه روز جمعه آسمان در اغلب مناطق کشور صاف است، گفت: روز یکشنبه هفته آینده در استان خراسان شمالی و سواحل شمالی کشور بارش باران، وزش باد و کاهش دما بین 5 تا 8 درجه پیش بینی می شود.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، اطلاعیه سازمان هواشناسی به شرح زیر است؛ توصیف سامانه مورد انتظار: تداوم فعالیت بارشی در کشور نوع مخاطره: بارش باران گاهی همراه با رعدوبرق و وزش باد منطقه اثر: ...
پایگاه خبری گسترش / ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۱۸:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه ای به مالکان و دریانوردان شناورهای سبک و نیمه سنگین توصیه کرد از تردد در دریای عمان خودداری کنند. گسترش نیوز: سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه ای به مواج شدن دریای عمان ظرف امروز و فردا (سه شنبه و چهارشنبه) اشاره و به مالکان و دریانوردان شناورهای سبک و ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ضیاییان گفت: با توجه به استمرار بارش باران در 8 استان کشور و آبگرفتگی مسیل ها به افراد توصیه می شود که هنگام تردد احتیاط لازم را به عمل آورند. صادق ضیاییان مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی در گفت وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۵:۲۷   + ۴۹ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: بعدازظهر فردا با ورود سامانه بارشی از غرب به کشور، شاهد بارش باران، رعد و برق و وزش باد در شمال غرب و غرب کشور و استان های قزوین، البرز و تهران خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران در بسیاری از استان های کشور، گفت: امروز تا چهارشنبه در ارتفاعات البرز مرکزی و زاگرس مرکزی، بارش ها به صورت برف است.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۵:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سازمان هواشناسی در پی تداوم فعالیت سامانه بارشی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: بر اثر این شرایط آبگرفتگی معابر عمومی، بالا آمدن سطح رودخانه ها، اختلال در تردد شهری و مه آلود شدن جاده های کوهستانی پیش بینی می شود. ...
شورا آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۵:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در اطلاعیه ای آخرین تمهیدات صورت گرفته از سوی مدیریت شهری همزمان با بارش شدید باران را تشریح کرد. به گزارش شوراآنلاین ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ضیاییان گفت: با توجه به فعالیت سامانه بارشی در برخی استان های کشور، احتمال طغیانی شدن رودخانه ها و آب گرفتگی معابر دور از انتظار نیست. صادق ضیاییان مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی در گفت وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز سه شنبه هفته جاری با ورود سامانه بارشی از غرب به کشور، عمده بارش ها در غرب و شمال غرب خواهد بود و روز چهارشنبه هم این بارندگی ها سواحل دریای خزر را در برمی گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۰۹:۵۰   + ۵۵ سایت دیگر  
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تشدید فعالیت بارشی در کشور تا اواسط این هفته، گفت: با توجه به تعطیلات پیش رو و احتمال افزایش سفرها توصیه می شود که مسافران و دستگاه های مسئول تمهیدات لازم برای جلوگیری از خسارات را در نظر داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با اشاره به بارش باران از شنبه در پایتخت، در مورد آبگرفتگی معابر عمومی، اختلال در تردد شهری و مه آلود شدن جاده های کوهستانی در برخی مناطق کشور، به دلیل فعالیت سامانه بارشی، هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ضیاییان گفت: از بعدازظهر روز جمعه، سامانه بارشی در بخش های غربی، جنوب غرب، مرکز کشور، دامنه های زاگرس مرکزی، البرز مرکزی و غربی شدت می گیرد. صادق ضیاییان مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی در گفت وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۹:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سازمان هواشناسی در جدیدترین اطلاعیه ای که صادر کرده با اشاره به بارش باران، در غرب و جنوب غرب کشور نسبت به وقوع آبگرفتگی معابر، رعد و برق و وزش باد در 13 استان کشور هشدار داده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه فعالیت سامانه بارشی تا اواسط هفته آینده در اغلب مناطق کشور ادامه دارد، گفت: فعالیت این سامانه موجب بارش برف در ارتفاعات، بارش باران، رعدوبرق و کاهش دما در برخی شهرها می شود.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۶:۲۵   + ۴۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه ای ضمن اشاره ادامه فعالیت سامانه بارشی تا اواسط هفته آینده دراکثر مناطق کشور نسبت به مه آلود شدن و لغزندگی جاده های کوهستانی هشدار داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه کمینه دما در تهران امروز و فردا 12 درجه است، از بارش باران در بسیاری از شهرهای کشور طی روزهای آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ضیاییان گفت: امروز برای مرز های خسروی و مهران بارش پراکنده همراه با رعد و برق و شلمچه بارش پراکنده پیش بینی می شود. صادق ضیاییان مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی در گفت وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۹    
طی این آماده باش ، لزوم آمادگی کامل اعضای ستاد و تمرکز بر روی شرح وظایف تاکید شد و مقرر گردید تلفن همراه تمامی اعضاء به صورت شبانه روز آماده پاسخگویی باشند
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۲   + ۵۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: بر اساس اطلاعیه سازمان هواشناسی امروز بعد ازظهر (27 مهر) با ورود سامانه بارشی از شمال غرب و غرب به کشور، فعالیت این سامانه آغاز می شود و با توجه به گذر متناوب امواج این سامانه از امروز تا روزهای پایانی هفته ضمن تشدید فعالیت این سامانه بخش هایی از شمال غرب، سواحل دریای خزر، غرب ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۳۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور به ساکنان مناطق شمالی کشور توصیه کرد، هنگام تردد و یا توقف در حاشیه مسیل ها، رودخانه ها و مناطق کوهستانی احتیاط لازم را به کار بندند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مرکز پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از روز یکشنبه 28 مهر تا پایان هفته آ ینده، در غرب، شمال غرب، مرکز کشور، مناطق واقع در زاگرس مرکزی و همچنین مناطق واقع در دامنه شمالی و جنوبی البرز مرکزی، بارش باران پیش بینی می شود.
جام نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از یکشنبه هفته آینده تا سه شنبه، دمای هوا در دامنه های البرز غربی و البرز مرکزی، سواحل غربی خزر، دامنه های زاگرس مرکزی، غرب و شمال غرب کشور 4 تا 7 درجه کاهش می یابد.
سلام نو / صبحانه انلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه ای وقوع رگبار گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی را طی امشب (24 مهرماه) برای جنوب کشور پیش بینی کرد. به گزارش سلام نو در اطلاعیه سازمان هواشناسی آمده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی: تا روز جمعه آسمان تمامی مرز ها و کشور عراق کماکان صاف است و از این حیث زائران هیچ مشکلی ندارند. صادق ضیائیان مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی در گفت وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...