یکشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۱۵:۳۴May 2019 19

جدیدترین‌های «سازمان آب و برق»

تابا خبر   ۵ ساعت پیش    
براساس ابلاغ رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان رئیس و اعضای شورای درمان سازمان منصوب شدند. به گزارش تابا ؛ با صدور احکام جداگانه از سوی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان آقایان سیدمهران علم الهدایی به عنوان رئیس شورای درمان سازمان ...
شعار سال   ۶ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خطاب به اعضا قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده خوزستان، گفت: جابجایی روستاهای سیل زده خوزستان امکان پذیر نیست لذا نباید بر جابجایی برخی روستاها در مناطق سیل زده پافشاری کرد ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۴۳    
بر اساس ابلاغ رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان، رئیس، دبیر و اعضای شورای فرهنگی سازمان منصوب شدند.با صدور احکام جداگانه، از سوی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان، آیت الله سید ابوالحسن حسن زاده به عنوان رئیس و عضو شورای فرهنگی سازمان ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان با اشاره به اهم کارهایی که تاکنون در قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده خوزستان انجام شده است، گفت: در این حوزه در خصوص روستاهای واقع در حریم و بستر رودخانه ها مباحثی مطرح شد که این مساله همچنان ادامه دارد و بنا شد سازمان آب و برق خوزستان تا یکشنبه هفته ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان از برگزاری نشست تخصصی واکاوی سیلاب در سال آبی 98-97 در 21 خردادماه سال جاری خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
شاهین هاشمی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه حجم این رسوب ها بسیار زیاد است، افزود: در آینده با کوچکترین بارندگی مجدد روستاهای حمیدیه که در حاشیه رودخانه کرخه قرار دارند دچار آبگرفتگی می شوند. ...
تابا خبر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نفت، با ارسال لوح تقدیر، تلاش مجدانه فرهاد ایزدجو، مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان، را در ساخت و اجرای طرح های توسعه پارس جنوبی مورد قدردانی قرار داد. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیر دفتر حفاظت و مهندسی رودخانه ها و سواحل سازمان آب و برق خوزستان، از تأمین حقابه و آبگیری 87 درصد از سطح تالاب بین المللی هورالعظیم در سال آبی 98-97 خبر داد. ...
پاون   ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیر دفتر حفاظت و مهندسی رودخانه ها و سواحل سازمان آب و برق خوزستان، از تامین حقابه و آبگیری 87 درصد از سطح تالاب بین المللی هورالعظیم در سال آبی 98-97 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان: لایروبی مسیر رودخانه کارون در اهواز تا دارخوین ضروری است
تابا خبر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۳:۳۰    
در جایی که تصمیمات سازمان آب و برق چه در خشکسالی و چه ترسالی، تبعات اجتماعی به دنبال داشته باشد شورای تامین استان ورود می کند و تصمیمات با هماهنگی این شورا صورت می گیرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری از منابع آب سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به ضرورت جابجایی روستاهای واقع در بستر رودخانه ها گفت: 245 روستای خوزستان در بستر سیلابی رودخانه ها قرار دارند.
پاون   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به مشکل تجمع لای در پشت سد دز گفت: هم اکنون بیش از 600 میلیون مترمکعب رسوب در پشت سد تجمع یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۲۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان، دخالت سیاسی در مدیریت سیلاب در این استان را رد کرد و گفت: تمام تصمیم گیری های فنی در زمینه رهاسازی آب سدها با نظر شورای بحران خوزستان منطبق بوده است.
تابا خبر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۹:۲۰    
پیش از ظهر امروز یکشنبه با حضور مدیرعامل، مدیران و معاونین سازمان آب و برق خوزستان و نمایندگان مطبوعات در محل سالن جلسات این سازمان نشست خبری با موضوع آخرین وضعیت سیلاب خوزستان برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، فرهاد ایزدجو در نشست خبری که امروز 22 اردیبهشت ماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: در سازمان آب و برق خوزستان تمام تلاش انجام می گیرد تا بهترین خدمات به مردم ارائه شود اما قطعا کاستی هایی وجود دارد که باید شناسایی شوند تا بتوانیم خدمات بهتری را ارائه دهیم. ...
شوشان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۰    
نشست مطبوعاتی فرهاد ایزدجو مدیرعامل و رئیس هیات مدیره سازمان آب و برق خوزستان پیش از ظهر امروز باحضور خبرنگاران و نمایندگان رسانه های محلی و سراسری برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۲    
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به وجود رسوب بالا در سد دز اظهار داشت: یک تیم علمی بین المللی برای مسئله سد دز تشکیل شده و نتایج این تیم نشان از ضرورت افزایش ارتفاع سد دز است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: سازمان هواشناسی کشور مطرح کرد که بارش های فروردین کمی بیشتر از حد نرمال خواهد بود اما چیزی که رخ داد بیش از 2 برابر حد نرمال و پیش بینی هواشناسی بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: طبق پیش بینی، هواشناسی بارندگی در فروردین را بیشتر از نرمال اعلام شد در حالی که دو برابر نرمال اتفاق افتاد.
تابا خبر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
از سوی معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا، سیدمهران علم الهدایی معاون منابع انسانی مالی و پشتیبانی، به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره شرکت سهامی سازمان آب و برق خوزستان منصوب شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: اجرای سیفونی زهاب نیشکر به دریا در هیأت دولت مصوب و به سازمان آب وبرق خوزستان ابلاغ شده که این سازمان تا امروز به بهانه های مختلف این پروژه را معطل گذاشته است.
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، غلامرضا شریعتی شامگاه جمعه در جلسه ستاد مدیریت بحران خرمشهر ضمن تاکید بر استفاده بهینه از این آب در نقاط کانونی ریزگردها، اظهار کرد: متأسفانه سازمان آب و برق خوزستان در اجرای پروژه طرح سیفونی تعلل کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۶:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: اساتید دانشگاه و کارشناسان سازمان آب و برق معتقد هستند که لایروبی رودخانه ها تأثیر علمی بر کنترل سیلاب ندارد و حتی در خصوص رودخانه کارون ممکن است نتیجه عکس داشته باشد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره حریم بانی سازمان آب و برق خوزستان از اجرای طرح عملیاتی و ضربتی تخریب سازه های زیر پل مارون بهبهان خبر داد. به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، علی غلامعلی نژاد اظهار کرد: پس از جلسات انجام شده با مسئولان و شورای تامین امنیت شهرستان بهبهان و برنامه ریزی های صورت گرفته ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیر دفتر برنامه ریزی منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: خروجی از سد کرخه به منظور بازگرداندن شرایط عادی به منطقه، آماده شدن اراضی برای کشت تابستانه و بازگشت روستاییان درگیر با سیل در خوزستان، به 650 مترمکعب بر ثانیه کاهش یافته و طی روزهای آینده مجدد کاهش خواهد یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۱:۳۹    
روزی که خوزستان به درد خشکسالی دچار شد هیچ کس حتی فکرش را هم نمی کرد که روزی آنقدر باران بیاید که سیلابی بی سابقه خوزستان را فرا بگیرد. سیلاب، فاجعه خشکسالی را به تراژدی تبدیل کرد. تراژدی آوارگی و مرگ گندم زارها ...
اعتدال   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۰۰:۳۹    
معاون حفاظت و بهره برداری از منابع آب سازمان آب و برق خوزستان، نسبت به ادامه شرایط بحرانی سدهای دز و کرخه به دلیل پر شدن ظرفیت این سدها هشدار داد.
اعتدال   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۵:۲۶    
مدیر دفتر برنامه ریزی منابع آب معاونت مطالعات پایه سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به ورود اولین موج سیلاب به سدهای خوزستان گفت: در حال حاضر خروجی از سدهای خوزستان منطبق با تاب آوری و دبی ایمن عبوری رودخانه ها تنظیم شده است.
اعتدال   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۳:۴۱    
معاون حفاظت و بهره برداری از منابع آب سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به افزایش تدریجی خروجی آب سدهای استان با هدف کنترل سیلاب های احتمالی، گفت: در حال حاضر وضعیت در خوزستان عادی است و هیچ گزارشی از وقوع سیلاب گزارش نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۳:۳۱    
مدیر دفتر بودجه سازمان آب و برق خوزستان گفت: سیلابهای اخیر 545 میلیارد تومان به تاسیسات آب و برق خوزستان خسارت وارد کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا بارش سیل آسای باران در مناطق بالادست، سازمان آب و برق خوزستان را مجبور به رهاسازی آب از سدهای این استان کرد که این موضوع باعث آبگرفتگی وسیع زمین های کشاورزی و روستاهای حاشیه رودخانه ها شد. ...
اعتدال   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۲    
معاون حفاظت و بهره برداری از منابع آب سازمان آب و برق خوزستان، نسبت به افزایش دبی در همه رودخانه های استان در روزهای آینده به دلیل پیش بینی بارندگی شدید هشدار داد و گفت: در همه رودخانه های استان برای مقابله با سیلاب احتمالی، حالت آماده باش اعلام شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
دستیار ویژه مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: متأسفانه در جریان سیل اخیر حرف های ناروا و مهمل گویی هایی در خصوص سدهای خوزستان در فضای مجازی توسط برخی چهره های سیاسی گفته شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر دفتر بودجه سازمان آب و برق خوزستان از تعیین 610 میلیارد ریال برای لایروبی رودخانه کرخه و استحکام بخشی سیل بندها در حوضه آبریز این رودخانه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
اهواز-مدیر دفتر برنامه ریزی منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: برای احداث سد جدید در بالادست سد دز نباید احساسی برخورد کرد بلکه باید نگاهی فنی و علمی به مقوله سدسازی داشت.
پاون   ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، پس از بازدید از مرکز مانیتورینگ ایستگاه های آب و هواشناسی سازمان آب و برق گفت: فعالیت شبانه روزی در سازمان آب و برق خوزستان خسارات سیل اخیر را کاهش داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۰۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری حمیدیه گفت: از سازمان آب و برق درخواست کردیم شکستگی لوله در روستاهای خسرج حمیدیه را رفع کند تا مشکل قطع راه ارتباطی 6 روستا تا حدود زیادی حل شود.
تابا خبر   ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۲۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ماهشهر، بندر امام خمینی، امیدیه و هندیجان در بازدید از مرکز مانیتورینگ و ایستگاه های آب و هواشناسی سازمان آب و برق خوزستان، مدیریت منابع آب کشور را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت بنا بر شرایط خاص کشور و نیازمندی های آن، باید در بحث مدیریت منابع آب، حساسیت ...
تابا خبر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مهندس محمدرضاشمسایی به عنوان مشاور وزیر نفت در امور عمرانی منصوب شد. به گزارش تابا ، طی صدور حکمی از سوی بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت، محمدرضا شمسایی، مدیرعامل سابق سازمان آب و برق خوزستان، به عنوان مشاور عمرانی وزیر نفت، منصوب شد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اعضای ستاد بحران در آبادان برای مدیریت روان آبهای بالادست تشکیل جلسه دادند. به گزارش ، شریعتی استاندار خوزستان در نشست ستاد بحران آبادان گفت: در قسمت شهرک های صنعتی مشکلی وجود ندارد، سیل بندها زده شده، سازمان آب و برق مشخص میکند که چه زمان کالبرت بسته شوند و دیگر خروجی نداشته باشیم ...
تابا خبر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس ابلاغ رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان سرپرست معاونت بهره برداری و توسعه نیروگاه ها، منصوب شد. به گزارش تابا ؛بر اساس ابلاغ رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری از منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: امسال محدودیت کشت تابستانه برای کشاورزان وجود ندارد و آن ها می توانند بر اساس الگوی تعریف شده نسبت به کشت موردنظر خود اقدام کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری از منابع آب سازمان آب و برق خوزستان گفت: امسال محدودیتی برای هیچ کدام از انواع کشت ها وجود ندارد و در بحث کشت برنج نیز برنجکاران می توانند بدون دغدغه نسبت به کشت برنج اقدام کنند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۰۰:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مسعود انصاریان شامگاه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در این خصوص توضیح داد: برای نحوه جابجایی چنین روستاهایی یک کمیته تخصصی متشکل از سازمان آب و برق استان، معاونت عمرانی استانداری و دیگر دستگاه های مرتبط ایجاد شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۲۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رئیس سازمان آب و برق خوزستان با بیان اینکه رفع محدودیت کشت برای کشاورزان یک سیاست اصلی در سال جاری است، گفت: برای تحقق این امر شبکه های زهکشی و آبیاری زمین ها باید مورد بررسی قرار گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری اهواز گفت: مقرر شد شهرداری اهواز و سازمان آب و برق خوزستان برای شناخت و بررسی نقاط آسیب پذیر شهر اهواز در سیل فروردین ماه جلسات کارشناسی تدوین و برگزار کنند و برای نقاط بحرانی و آسیب پذیر طراحی و تعریف پروژه صورت بگیرد.
فاخته نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش فاخته ، مسعود برومند روز شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: تعدادی از تیم های دانشگاهی نیز در ستاد بحران حضور یافته و در برخی سازمان ها نظیر سازمان آب و برق به تحلیل و شبیه سازی اطلاعات می پردازند و به استان داری ها در جهت اتخاذ تصمیمات صحیح کمک می کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر دفتر برنامه ریزی منابع آب سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به تداوم کاهش خروجی از سدهای استان گفت: هم اکنون تمامی جریان های ورودی آب به خوزستان تثبیت شده است، همچنین سدهای استان حجم کنترل سیلاب ناگهانی و یا حاصل از تغییر شرایط را دارا هستند.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۲:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر دفتر برنامه ریزی منابع آب سازمان آب و برق با بیان اینکه در حاضر شرایط رودخانه ها تثبیت شده است، افزود: چنانچه باران شدید یا سیلاب در راه نباشد وضعیت سدها از حالت قرمز بحرانی که آب زیادی وارد مخازن می شد خارج شدند.