سه شنبه ۱۹ آذرساعت ۰۸:۱۳Dec 2019 10

جدیدترین‌های «استاندار خوزستان»

ابتکار با بیان اینکه حضور زنان در عرصه های مدیریتی از اهمیت بالایی برخوردار است، بیان کرد: در این زمینه صحبت هایی با استاندار خوزستان داشتم. ابتدای دولت دوازدهم ریاست جمهوری ابلاغی را به این معاونت داشتند تا بر اساس آن31 درصد از مناصب رده های مدیریتی در اختیار بانوان قرار بگیرد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان تاب آوری در خوزستان را به واسطه بلایای طبیعی و مشکلات عمیق، پیچیده و لایه به لایه نگران کننده عنوان کرد و گفت: این شرایط می تواند عاملی برای تشدید مشکلات اجتماعی، اقتصادی و محیط زیستی در استان باشد.
رهیاب   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۰:۵۶    
استاندار خوزستان عنوان کرد: هم اکنون دستگاه های مکش در حال تخلیه فاضلاب از خیابان های کوت عبدالله هستند و پس از آن نیز لایروبی معابر صورت خواهد گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- وزیر کشور در ابلاغیه ای به استاندار خوزستان با تاسیس شهرداری در شهر جندی شاپور شهرستان دزفول موافقت کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به رونمایی و ابلاغ سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده استان گفت: سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده خوزستان منطبق با شرایط زنان در کشور و در این استان تدوین شده و ترمیم فضای گفتگو بین مردان و زنان از اهداف سند ارتقای زنان است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: اگر به دنبال نقش آفرینی زنان در جامعه ایم، نیازمند تغییر نگرش زنان و خودباوری در زمینه اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی هستیم. تغییر نگرش نخست باید در حوزه زنان رخ دهد و سپس به کل جامعه تعمیم یابد.
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر کشور در ابلاغیه ای به استاندار خوزستان با تاسیس شهرداری در شهر میانکوه شهرستان امیدیه موافقت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: غنی سازی اوقات فراغت، تقویت سرمایه اجتماعی کشور است و به افزایش توان نقش پذیری و مشارکت اجتماعی و نوآوری منجر می شود.
برترین ها / خوزنیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: فاضل عبیات، معاون عمرانی استاندار خوزستان عصر امروز یکشنبه در جلسه ستاد بحران استان خوزستان اظهار کرد: در راستای پرداخت تسهیلات و رفع آسیب های ناشی از سیل بسیاری از ارگان ها و دستگاه های اجرای فعالیت های خوب و قابل قبولی را انجام دادند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۲:۴۶    
اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان گفت: دولت،نظام و مجموعه حاکمیت تا آخرین لحظه برای بازسازی و جبران خسارت مناطق سیل زده استان در کنار مردم ایستاده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان با اشاره به موافقت رییس جمهوری با ساخت کانال های سیلاب بَر در این استان، گفت: گیرودار اداری باعث تاخیر در تامین منابع مورد نیاز این کانال ها در حوضه های آبریز مختلف خوزستان شده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان ، سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر استان خوزستان با سفر به شوش دانیال از خانواده شهید رضا صیادی از شهدای مدافع امنیت تجلیل کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان بر لزوم احداث کانال های سیلاب بر برای کنترل سیلاب های احتمالی تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- استاندار خوزستان گفت: مشکل فاضلاب یکی از معضلات جدی شهر اهواز به شمار می رود که رفع آن نیازمند عزم ملی است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: احداث کانال های سیلاب بر برای کنترل سیلاب بسیار ضروری است و امیدواریم اعتبار لازم برای این کار و حل مشکلات زیر ساختی فاضلاب اهواز، تامین شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با بیان اینکه 10 هزار واحد ساختمانی در بافت فرسوده مسجدسلیمان در معرض خطر جدی قرار دارند، از افزایش پایداری مسجدسلیمان در مقابل حوادث احتمالی در صورت تصویب در دولت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- استاندار خوزستان با بیان اینکه حتماً ساماندهی مدیریت بحران برای استان های بحران خیز لازم است، گفت: باید چارت سازمانی خود را متناسب با مقیاس بحران در استان های مختلف تنظیم کنیم.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
آیین بهره برداری از مرکز سیار فرماندهی مدیریت بحران خوزستان و تحویل 18دستگاه خودروی شستشوی معابر روز یکشنبه با حضور رییس سازمان مدیریت بحران کشور در اهواز برگزار شد. ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۲۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان گفت: تاکنون 828 نفر برای انتخابات مجلس در خوزستان ثبت نام کردند که تا ساعات پایانی زمان ثبت نام این تعداد افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۲۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان گفت: تاکنون 828 نفر برای انتخابات مجلس در خوزستان ثبت نام کردند که تا ساعات پایانی زمان ثبت نام این تعداد افزایش خواهد یافت.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عبدالحسن مقتدایی استاندار پیشین خوزستان با حضور در ستاد انتخابات اهواز، رسماً وارد کارزار انتخاباتی مجلس یازدهم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۸:۰۳    
استاندار خوزستان گفت: در زمینه کنترل قیمت های بازار پس از سهمیه بندی بنزین بدون مسامحه عمل می کنیم و افراد کم کار را عزل خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا- استاندار خوزستان گفت: ستاد راهنمای زائر اربعین حسینی در جهت تردد هرچه بهتر زائران از مرزهای خوزستان نقش محوری داشت .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه خرمشهر گفت: تاخیر در تعیین فرماندار برای خرمشهر از سوی استاندار خوزستان به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۲۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- معاون سیاسی و اجتماعی استاندار خوزستان گفت: تا کنون 447نفر برای شرکت در رقابت انتخابات و کسب یکی از 18 کرسی استان خوزستان در مجلس ثبت نام کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۶:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- استاندار خوزستان گفت: نصب سامانه لیدار و سیستم آی ال اس(ILS) در فرودگاه اهواز به زودی ،سازگاری استان برای مقابله با ریزگردها را ارتقا و توان پیش بینی ما از زمان وقوع پدیده ریزگرد را متحول خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان همزمان با سراسر کشور در قالب اجرای طرح ملی نهال کاری، امروز، 14 آذرماه با حضور استاندار خوزستان کاشت 345 هزار اصله نهال در سطح خوزستان به صورت نمادین در منطقه غیزانیه آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
اهواز استاندار خوزستان گفت: موافق تخریب رستوران های حاشیه کارون نیستیم که سرمایه ملی از بین برود، ضمن اینکه عموم از آنها استفاده می کنند و در مواقع لازم بسته می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- استاندار خوزستان گفت: بیش از 40 هزار هکتار بیابان در چند سال اخیر در استان کنترل شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان همزمان با سراسر کشور در قالب اجرای طرح ملی نهال کاری، امروز با حضور استاندار خوزستان کاشت 345 هزار اصله نهال در سطح خوزستان به صورت نمادین در منطقه غیزانیه آغاز شد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۴۵    
برخی از رسانه های خبری از دیروز مدعی انتخاب دکتر شریعتی استاندار خوزستان بعنوان رییس سازمان هلال احمر کشور شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا- استاندار خوزستان با اشاره به نا آرامی های پس از اصلاح قیمت بنزین گفت: اغتشاشگران با حمله به اماکن مهم شهرستان ماهشهر از جمله شبکه توزیع برق و شرکت آرد اهداف پلیدی در سر داشتند.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۲۲:۴۵   + ۵۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان شامگاه چهارشنبه 13 آذرماه همراه با سردار شاهوارپور فرمانده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان، سردار عباس زاده فرمانده نیروی انتظامی استان و حجت الاسلام امام ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: امسال روز جهانی ایدز با امیدی جدید گرامی داشته می شود به گونه ای که سازمان ها و نهادهای متولی برنامه ایدز در قالب کمیته های استانی و شهرستانی همدل هستند تا در قالب اهداف توسعه پایدار در چهارچوب چهارمین برنامه ملی استراتژیک ایدز تلاش خود را به ثمر برسانند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۷:۳۵    
پیش از ظهر امروز چهارشنبه 13 آذرماه همایش آگاهی، پیشگیری، آزمایش و درمان HIV در دانشگاه علوم پزشکی اهواز با حضور استاندار خوزستان و دیگر مسئولین متولی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اورند از تأمین وثیقه میلیاردی خود توسط استاندار خوزستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با بیان اینکه برنامه کنترل عفونت HIV موفق نخواهد شد مگر با مشارکت همه ادارت و سازمان های مرتبط، گفت: انتظار می رود فرمانداران نظارت مستمر بر اجرای برنامه چهارم ملی کنترل بیماری ایدز توسط ادارات و سازمان های مسئول اجرای برنامه داشته باشند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان گفت: در حوزه عدالت آموزشی، نه تنها در خوزستان بلکه در سطح کشور مشکلات فراوانی وجود دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۰    
مشکلات خوزستان در دیدار استاندار خوزستان با رئیس مجلس شورای اسلامی مطرح شد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۰۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان اظهار کرد: اجرای پروژه شناسایی و جذب کودکان بازمانده از تحصیل برای سومین سال پیاپی انجام می شود. امسال 2 هزار و 165 کودک بازمانده از تحصیل شناسایی شدند. همچنین در طول سه سال 5 هزار و 700 کودک بازمانده از تحصیل شناسایی شدند و در حال پرداخت هزینه تحصیل این دانش آموزان هستیم.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۸:۱۶    
استاندار خوزستان امروز دوشنبه 11 آذرماه با دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۰۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: بازارچه های خوداشتغالی با هدف خود اتکایی زنان سرپرست خانوار باید در مناطق کمتر برخوردار و محروم توسعه یابند. غلامرضا شریعتی شامگاه یکشنبه در حاشیه افتتاح بازارچه خود اشتغالی زنان سرپرست خانوار در منطقه کوی رمضان اهواز اظهار داشت ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۰۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - اهواز : استاندار خوزستان گفت: عقب ماندگی های کوی مهدیس اهواز باید هرچه سریع تر توسط دستگاه های متولی جبران و شتاب خدمت رسانی به مردم این منطقه بیشتر شود ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: با توجه به اهمیت سلامت مردم، توجه به مسئله آب و فاضلاب منطقه اسلام آباد اهواز از ضروریات و اولویت ها است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۲۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
علی حسین حسین زاده روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: بیشترین تعداد داوطلبان ثبت نام کرده در اهواز با 10 نفر و آبادان هفت نفر بوده است. وی افزود: ثبت نام داوطلبان در 14 حوزه انتخابیه خوزستان از صبح روز یکشنبه بدون مشکل انجام شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان بازارچه خوداشتغالی بانوان اهوازی با هدف احیای صنایع و خوداشتغالی اقشار مختلف به ویژه بانوان خودسرپرست و حمایت از این قشر، عصر امروز با حضور استاندار خوزستان در منطقه کوی رمضان افتتاح شد.
شوشان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۸:۵۱    
طی حکمی از سوی استاندار خوزستان مهران حق پرست بعنوان مشاور در امور گردشگری سلامت منصوب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۷:۵۱    
فرماندار حمیدیه گفت: با حکم استاندار خوزستان بخشدار بخش گمبوعه شهرستان حمیدیه منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- استاندار خوزستان گفت: فرمانداران برای تامین هزینه سرویس مدارس مناطق محروم به این موضوع ورود کرده و با مدیریت مناسب برای حل مشکل رفت و آمد دانش آموزان مناطق کم برخوردار تلاش کنند و از اعتبارات دهیاریها برای تامین هزینه سرویس دانش آموزان مناطق روستایی و محروم خوزستان استفاده کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: آموزش و پرورش در استان نیازمند چرخش از حوزه آموزش نظری به مهارت آموزی و فنی حرفه است.