شنبه ۱۶ فروردینساعت ۱۱:۴۱Apr 2020 4

جدیدترین‌های «افزایش تولید»

 
رادیو گفت و گو   ۲۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
حمید زادبوم با بیان اینکه افزایش تولید با جهش تولید متفاوت است گفت: یکی از مهم ترین الزامات جهش تولید توجه به اقتصاد داخلی و خروج از وابستگی اقتصاد کشورمان به خارج است.
ایرنا   ۵۹ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: حفظ و افزایش تولید در همه بخش های اقتصادی بویژه کشاورزی نیازمند مهار کرونا است.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: وزارت خارجه رابطه اقتصادی خود را باید با کشورهای همسایه و منطقه حل و فصل کرده و منابع مالی وارد کشور کنیم تا تولید را بالا ببریم.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان سرپرست معاونت تولید نیروگاه شهید مفتح اعلام کرد: نیروگاه شهید مفتح همدان با تولید شش میلیارد و 330 میلیون کیلووات انرژی در سال 98 بیش از 10 درصد افزایش تولید نسبت به قرارداد فروش انرژی داشته است.
انتخاب   ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه خواهان کاهش تولید نفت تا 10 میلیون بشکه در روز از سوی غولهای نفتی جهان (آمریکا و عربستان) برای افزایش قیمت نفت شد. رئیس جمهوری روسیه در بخش دیگری از سخنان خود گفت: یکی از دلایل سقوط بهای نفت، خروج عربستان سعودی از توافق اوپک پلاس ...
همزمان باافزایش تولیدگاز، پتروشیمی ها خود را آماده استفاده از سبدمتنوعی از انواع خوراک های گازی می کنندکه این سبد می تواند باعث تحول جدیدی درتولید محصولات جدید پلیمری وپتروشیمی در تحریم شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۱:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون سابق وزیر صنعت، معدن و تجارت چند پیشنهاد برای تحقق جهش تولید اعلام کرد.مهدی کرباسیان ضمن ارائه چند پیشنهاد برای تحقق جهش تولید در سال 99 درباره چگونگی تحقق این شعار، اظهار داشت:تولید داخلی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۷:۲۳    
شیراز-ایرنا- رئیس پردیس تحقیقات کشاورزی شهرستان جهرم گفت: گرده افشانی از مهم ترین و حساس ترین عملیات زراعی در نخلستان هاست از این رو رعایت اصول و دقت در انجام این کار ضروری است زیرا این امر نقش بسیار مهمی در افزایش تولید و کیفیت محصول خرما دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس افزایش تولید را مهمترین عامل در جبران کمبود کالاهای پزشکی دانست و افزود: در راستای افزایش ظرفیت تولید چنین واحدهایی پیگیری ها و حمایت های لازم را خواهیم داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۶:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر با تاکید بر افزایش تولید در صنایع مختلف استان بوشهر، از جمله مواد معدنی، کشاورزی، آبزی پروری از افزایش تولید میگوی پرورشی از 23 هزار تن به 53 هزار تن در سال خبر داد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میاندورود گفت: کشاورزان شهرستان برای کاهش صعوبت کار و افزایش تولید محصول خود، کشت مکانیزه راجایگزین کشت سنتی کرده اند، اما هنوز این فعالیت همه گیر نشده و کشاورزانی هستند که با انجام کشت سنتی در شالیزار خود، سختی های فراوانی را تحمل می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی موسسه مطالعات بین المللی انرژی گفت: در شرایط فعلی سرمایه گذاری ها بر روی افزایش تولید نفت و انرژی های دیگر بسیار کاهش یافته است و این بعد از عادی شدن شرایط جهان و رونق گرفتن اقتصاد می تواند مشکل ساز شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سفیر آمریکا در عربستان سعودی تصمیم ولیعهد این کشور را درباره افزایش تولید نفت در شرایط کنونی ناشی از خشم وی علیه روسیه دانست.
وزیر انرژی روسیه معتقد است شرایط کنونی قیمت نفت خام به نفع هیچ یک از فعالان عرصه بازارهای جهانی این کالای راهبردی نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سناتور جمهوری خواه آمریکا گفت عربستان سعودی بازار نفت را در پی اختلاف خود با روسیه از نفت پر کرده است و باید رفتار خود را تغییر دهد.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری با بیان اینکه کمبودی در زمینه تامین اقلام بهداشتی در استان تهران وجود ندارد، گفت: در خصوص تامین اقلام ضروری در استان هیچ مشکلی وجود ندارد، در تمامی فروشگاه های زنجیره ای و سوپرمارکتها همه اقلام مورد نیاز مردم در دسترس است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۰۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
پس از گذشت 44 روز از شیوع کرونا در کشور براساس اعلام وزارت بهداشت 53183 نفر به این بیماری مبتلا شده اند که از این تعداد 3294 نفر فوت شده و 17935 نفر بهبود یافته اند.
برترین ها / شانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر به نقل از رویترز: الکساندر نواک اعلام کرد که با توجه به شرایط مازاد عرضه در بازارهای جهانی نفت خام، روسیه برنامه ای برای افزایش تولید نفت ندارد. وی افزود: روسیه هنوز با عربستان سعودی درباره شرایط بازارهای جهانی نفت خام مذاکره نکرده است. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
احمد پادیاب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه بیش از 80 درصد از شخم زمستانه در این شهرستان انجام شده است، افزود : بانک های نشاء زمینه ساز جهش تولید در شهرستان صومعه سرا شده و امسال افزایش تولید خواهیم داشت. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- وزیر انرژی روسیه ضمن محتمل دانستن مذاکره با عربستان در مورد بازار نفت تاکید کرد مسکو برنامه ای برای افزایش تولید نفت خود ندارد. تاریخ انتشار: 15:04 - 14 فروردین 1399 - کد خبر: 609478
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: تهاتر زمین دولتی با واحدهای مسکونی ساخته شده یا نیمه کاره نیز می تواند در افزایش تولید مسکن استیجاری یاری رسان باشد، در هر صورت اراضی بسیاری در شهرهای مختلف دارد که از این ظرفیت می تواند برای تأمین مسکن و ارائه آن به مستأجران استفاده کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-با توجه به نیاز مراکز بهداشتی و درمانی و همچنین شهروندان به مواد ضدعفونی کننده و شوینده، الکل، ماسک، دستکش و لباس یک بار مصرف بیمارستانی، تمام امکانات صنعتی و کارگاهی در شهرستان جهرم برای تولید این اقلام به کار گرفته شده و با افزایش ظرفیت از حداکثر توان مراکز تولیدی جهرم برای تهیه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل خانه صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: باید برای تحقق شعار سال و افزایش تولید در کشور اعتماد بخش خصوصی و دولتی نسبت به یکدیگر بیش از گذشته افزایش پیدا کند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۶:۴۲    
حسین مدرس خیابانی، قائم مقام وزیر صمت اظهار داشت: علی رغم آنکه قیمت نفت کاهش یافته و مشکلات بازار رکودی و نزول بورس های دنیا رقم خورده است، اما قیمت موادغذایی در سراسر جهان گران شده و بسیاری از کشورها صادرات موادغذایی را ممنوع کرده اند و به نظر می رسد تأمین موادغذایی از خارج کشور بسیار سخت باشد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - کارشناس بهره برداری و نگهداری از تاسیسات برق آبی شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: در سال جدید که از طرف مقام معظم رهبری به نام سال جهش تولید نامگذاری شده، برای افزایش تولید نیروگاه برق آبی مغان تلاش خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۶:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصاد مسکن با بیان اینکه قدرت اقتصادی در پساکرونا از کشورهای غربی به کشورهای شرقی منتقل می شود، نقش ایران را ممتاز دانست و گفت: دنیا به تولید چین احتیاج پیدا می کند و چین به سوخت ایران نیازمند می شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۲:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تولید نفت اوپک در ماه میلادی گذشته در پی افزایش تولید عربستان سعودی و سایر تولیدکنندگان بزرگ این گروه پس از فروپاشی توافق اوپک پلاس، افزایش پیدا کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۰:۳۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ با فروپاشی توافق تولیدکنندگان عضو و غیرعضو اوپک، تولید نفت اوپک در ماه مارس با افزایش 90 هزار بشکه در روز نسبت به ماه گذشته توسط عربستان و امارات به 27 میلیون و 970 هزار بشکه در روز رسید.
برترین ها / تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
برترین ها: تغذیه غذا های خاص ممکن است به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک کند. اگر به دنبال راه هایی برای جلوگیری از سرماخوردگی در زمستان و آنفولانزا هستید، اولین قدم باید مراجعه به فروشگاه مواد غذایی محلی باشد. وعده های غذایی خود را طوری برنامه ریزی کنید که شامل این 15 تقویت کننده سیستم ایمنی بدن باشد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۳۸    
ازبکستان تولید مخلوط پروپان- بوتان را در این کشور تا 61 هزار تن در سال افزایش می دهد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۲۶    
ساری - استاندار مازندران گفت: مازندران برای افزایش تولید کیت های تشخیص بیماری کرونا ویروس به 100 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۲    
تهران – ایرنا – کشور ترکمنستان همسایه شمال شرقی ایران در آسیای میانه که برنامه هایی برای افزایش تولید و صادرات برق دارد، با سفارش سامانه کنترلی به یک شرکت ژاپنی در حال تکمیل ساخت یک نیروگاه گازی جدید است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار تبریز گفت: با افزایش تولید گوشت و افزایش فعالیت کشتارگاه شهرداری در روزهای کرونایی، اجازه سوء استفاده به فرصت طلبان نمی دهیم.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس جدیدترین آمار از میزان تولید کالاهای منتخب صنعتی و معدنی در بهمن ماه سال 98 که با تاخیر چندین ماهه توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر می شود، 30 کالای صنعتی و معدنی با رشد تولید همراه بوده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران: 17 واحد تولیدی مستقر در این شهرک مواد ضدعفونی کننده مورد نیاز مردم استان را تامین می کنند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۹:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: نماینده مردم بهشهر در مجلس گفت: دو خبر خوش را به مردم نوید می دهم؛ یکی افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان و دیگری افزایش تولید محصولات کشاورزی است.
تولید جهانی نیکل در سال 2019 میلادی 2 میلیون و 700 هزار تن به ثبت رسید و اندونزی در رتبه یک تولیدکنندگان این ماده معدنی قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۶:۰۲    
دبیر کل خانه پرستار ایران با اشاره به افزایش تولید اقلام بهداشتی مورد نیاز برای کادر درمان گفت: در بیمارستان ها و مراکز درمانی کمبودی در زمینه تجهیرات و لباس های حفاظتی در کشور نداریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کردستان گفت: یکی از برنامه های استان کردستان در سال 99، افزایش تولید و تکمیل پروژه های تولیدی است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۸:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
عبدالمجید شریفی عصر یکشنبه با اعلام این خبر افزود:همچنین شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با تولید یک میلیون و 157 هزار تن فولاد در سال 98 رکورد تولید سال گذشته شرکت را 7/14 درصد افزایش داد. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مرکزی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معاون و کشاورزی استان مرکزی با اشاره به اینکه افزایش تولید نیازمند بازار فروش است، ادامه داد: جهش تولید و رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال با همکاری دولت و بخش خصوصی می تواند محقق شود و دولت نباید بخش خصوصی و نظرات او را در این راستا نادیده بگیرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سال هاست مسئولان و سیاست گذاران کشور بر موضوع تولید و سیاست گذاری هایی برای افزایش تولید در جهت رونق اقتصادی تمرکز کرده اند. افزایش تولید در هر کشور، نیازمند داشتن عواملی است که اگر این عوامل فراهم شود، تولید رشد می کند و اگر آن عوامل یکباره و جهش وار افزایش پیدا کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز تجارت جهانی ایران گفت:رونق تولید یکی از اساسی ترین فاکتورها و روشهای مقابله با نفوذ دشمنان و تحریمهای اقتصادی و همچنین غلبه بر مشکلات اقتصادی بود و بدنبال آن "جهش تولید" موجب افزایش تولید و در نتیجه رشد اشتغال و تقویت اقتصاد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: به دنبال شروع دو پروژه بزرگ برای اصلاح نژاد دام ها در استان برای افزایش تولید شیر و گوشت هستیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
خمسه گفت: علاوه بر حفظ و پایداری تولید، با برنامه ریزی مناسب باید در تولید محصولات کشاورزی جهش خوبی داشته باشیم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
عطا بهرامی گفت: کمبود تقاضای موثر یکی از مشکلات اصلی کشور است چرا که مردم پولی برای خرج کردن ندارند و شاید علت آن خرج شدن نقدینگی در مسیر حفاظت از بانک هاست که اگر این پول ها به سمت تولید پیش برود می توان انتطار افزایش تولید و همچنین آغاز رخدادهای خوبی در مسیر عبور از بحران اقتصادی کرونا داشته ...
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی گلستان برنامه های این سازمان برای توسعه بخش کشاورزی و دام و طیور در سال 99 را تشریح کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه دولت در اجرای شعار جهش تولید نقش اساسی دارد، گفت: دولت هم به دلیل سیاستگذاری و حمایت هایی که می تواند داشته باشد و هم به جهت تصویب قوانینی با کمک مجلس می تواند در افزایش تولید داخلی نقش موثری داشته باشد. تاریخ انتشار: 16:25 - 09 فروردین 1399 ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، عبدالرضا بازدار شامگاه شنبه در سخنانی اظهار داشت: توسط بیش از 600 واحد مرغ گوشتی فعال در استان لرستان در سال گذشته 75 هزار تن گوشت مرغ تولید شده است که این مقدار تولید در مقایسه با تولید 65 هزار تن سال ما قبل آن 10 هزار تن افزایش تولید را نشان می دهد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: سال گذشته در بیش از 600 واحد مرغ گوشتی فعال در لرستان 75 هزار تن گوشت مرغ تولید شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل آن 10 هزار تن افزایش تولید داشته است.