شنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۴:۰۲Jan 2020 25

جدیدترین‌های «خرید تضمینی»

شعار سال   ۸ ساعت پیش    
دولت حاضر است برای هر کیلو گندم وارداتی سه هزار تومان بپردازد اما در نرخ خرید تضمینی 2200 تومان گندم داخلی تجدیدنظر نکند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: با وجود پیگیری از سازمان بازرسی و مجلس، تاکنون اصلاح نرخ خرید تضمینی گندم حاصل نشده است.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۴:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
گیتی آنلاین - علی اصغر نجفیان،رئیس نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی استان البرز با انتقاد از این که نرخ 2 هزار و 865 تومانی برای خرید تضمینی گندم مورد موافقت شورای اقتصاد قرار نگرفت، گفت: چنانچه دولت با رقم پیشنهادی خود به خرید گندم اقدام کند، نه تنها کشاورزان رغبتی برای تولید نخواهند داشت ...
آناج   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
صدیقیان گفت: هرگاه قیمت بازار از قیمت مصوب پایینتر باشه برای جلوگیری از خسارت های احتمالی به تولیدکننده اقدام به خرید گوشت مرغ می کنیم تا در مواقعی که پیک مصرف زیاد است در بازار تزریق شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام آذربایجان شرقی گفت: به منظور تعادل قیمت گوشت مرغ در بازار، شرکت پشتیبانی امور دام استان اقدام به خرید تضمینی گوشت مرغ کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیر تعاون روستایی استان سمنان گفت: 100 درصد مطالبه کشاورزان در زمینه خرید تضمینی دانه روغنی آفتابگردان از مزرعه های منطقه کالپوش میامی پرداخت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۲۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی از افزایش 450 تومانی قیمت مرغ نسبت در بازار خبر داد .
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: قرار گیری یارانه آرد نانوایی ها و خرید تضمینی گندم در کنار هم باعث می شود تا مطالبات کشاورزان گندم کار با تاخیر پرداخت شود.
برق نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۹   + ۵۲ سایت دیگر  
ضمانت پرداخت تعهدات قرارداد خرید تضمینی برق درنیروگاه های مقیاس کوچک در ساختگاه آمل و بابل از پیشنهادات وزارت نیرو در جلسه شورای اقتصاد امروز بود که پس از بحث و تبادل نظر و ارائه نظر کمیسیون تخصصی شورای اقتصاد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز گفت: نمایندگان در نامه ای خطاب به رئیس جمهور اعتراض خود را نسبت به قیمت پائین خرید تضمینی گندم از کشاورزان اعلام داشتند.
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۴    
مدیرعامل شرکت ساتکاب با اشاره به اینکه 30 شرکت دانش بنیان در حال بومی سازی کالاهای مورد نیاز صنعت آب و برق هستند، گفت: ساتکاب در حال ایجاد بازار لازم برای خرید تضمینی محصولات دانش بنیان ها و حمایت از کالای ایرانی است.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساتکاب با اشاره به اینکه 30 شرکت دانش بنیان در حال بومی سازی کالاهای مورد نیاز صنعت آب و برق هستند، گفت: ساتکاب در حال ایجاد بازار لازم برای خرید تضمینی محصولات دانش بنیان ها و حمایت از کالای ایرانی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - معاون جهاد کشاورزی کردستان گفت: به منظور تعادل قیمت گوشت مرغ در بازار، شرکت پشتیبانی امور دام استان اقدام به خرید تضمینی گوشت مرغ در سطح استان کرده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۴    
عطااله هاشمی رئیس بنیاد ملی گندمکاران کشور با انتقاد از این مسئله که پیگیری ها برای اصلاح نرخ خرید تضمینی گندم راه به جایی نبرده است، اظهار کرد: با وجود پیگیری های مکرر مبنی بر اصلاح نرخ خرید تضمینی گندم مطابق با هزینه های تولید، اما هنوز خبری از اصلاح نرخ خرید تضمینی نیست. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۹:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین دام کشور با بیان اینکه گوشت قرمز دام سنگین به مرحله مازاد تولید رسیده و مشتری برای آن نیست، افزود: در شرایط کنونی راهکارهای خرید تضمینی یا خرید برای مصرف کننده عمده دیگر کارساز نیست و تنها راه نجات صنعت دامپروری اجرای طرح 60 روزه صادرات است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۷:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
با توجه به فرموده رهبر انقلاب مبنی بر اینکه "باید قوی شویم" ، باید دید این روزها حال و روز ذخایر گندم کشور چقدر قوی است؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان چای از پرداخت 95 درصد مطالبات چایکاران خبر داد و گفت: مطالبات تا نیمه اول مهر تسویه شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت بازرگانی فرش و صنایع دستی مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در کنار حمایت از تولید محصولات مددجویان را در حوزه فرش با قیمت مناسب خرید کرده و نقدی به حساب آنها واریز می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 4 میلیارد تومان مطالبات سویاکاران نکایی واریز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۲۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره کانون سراسری مرغداران گوشتی گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ آماده به طبخ 11 هزار و 700 تومان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازرگانی فرش و صنایع دستی مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: با هدف حمایت از اقشار محرو و کم برخوردار استان، طرح خرید تضمینی فرش دستباف در مناطق محروم استان اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۳    
مدیرعامل شرکت بازرگانی فرش و صنایع دستی مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: در قالب حمایت از تولیدات روستاییان، طرح خرید تضمینی و نقدی فرش دستبافت از مناطق محروم در استان اردبیل اجرا شد.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کارآفرینی بسیج سازندگی استان زنجان با تاکید بر اینکه در حال حاضر تولیدکنندگان خرد در زنجان با مشکل بازار فروش مواجه هستند گفت: در صورت رفع مشکل بازار فروش و ایجاد ساز و کار خرید تضمینی توسط دولت تولیدکنندگان نوپا روز به روز توانمند تر می شوند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر دفتر تحقیقات و تولید پراکنده شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: با ابلاغ وزیر نیرو قیمت خرید تضمینی برق از نیروگاه های تولید پراکنده افزایش یافته و بر این اساس توجیه اقتصادی ساخت این نیروگاه ها افزایش یافته است.
نوش آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین : حبیب جهانساز با بیان اینکه سازمان چای کشور علاوه بر بحث خرید تضمینی برگ سبز، حمایت های مالی از چایکاران را نیز در دستور کار خود دارد اظهار داشت: در حال حاضر بالغ بر 95 درصد از کل مطالبات چایکاران دو استان شمالی گیلان و مازندران به حساب آنان واریز شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۷:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست وزارت جهاد کشاورزی با رد وجود ضایعات در گندم های خریداری شده، علت استانداردسازی الک خرید تضمینی گندم را ارتقای کیفیت آن اعلام کرد.
مشاور نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی گفت: قیمت خرید تضمینی گندم که از سوی شورای اقتصاد برای سال 99 مصوب و اعلام شده هیچ تناسبی با هزینه های تولید این محصول راهبردی در کشور ندارد.
اکو فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۲۲:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
اکوفارس: مجری طرح گندم با بیان اینکه انداره الک های خرید تضمینی گندم از 2*2 میلیمتر به 2*1. 7 میلیمتر تغییر یافته است. گفت: از آغاز سال زراعی جاری تاکنون، در سطح نزدیک به 6 میلیون هکتار از اراضی کشاورزی، گندم کشت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مجری طرح گندم با بیان اینکه انداره الک های خرید تضمینی گندم از 2*2 میلیمتر به 2*1.7 میلیمتر تغییر یافته است.گفت: از آغاز سال زراعی جاری تاکنون، در سطح نزدیک به 6 میلیون هکتار از اراضی کشاورزی، گندم کشت شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه، گفت: قیمت تعیین شده خرید تضمینی گندم در سال زراعی جاری مصوبه شورای اقتصاد است افزایش آن نیاز به مصوبه این شورا دارد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۴:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: از وزارت جهاد کشاورزی تقاضا داریم نسبت به ارائه درخواست بازنگری افزایش نرخ خرید تضمینی گندم پیش قدم شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: واگذاری 30 درصد درآمد حاصل از صادرات برق و افزایش مدت قرارداد خرید تضمینی برق، دو راه حل برای پرداخت بدهی صندوق توسعه ملی است.
برق نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس هیأت مدیره انجمن تولید پراکنده ایران گفت:یکی از مشکلات موجود، بلاتکلیفی نیروگاه های مقیاس کوچک پس از پایان دوره 5 ساله خرید تضمینی است، به طوری که طبق مصوبه 310 هیات تنظیم بازار برق ایران ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۰۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سیدجعفر حسینی، مشاور ارشد نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران، درباره آخرین پیگیری ها پیرامون اصلاح نرخ خرید تضمینی گندم، اظهار کرد: با توجه به اینکه زمان زیادی تا پایان فصل کشت باقی نمانده است، از این رو امیدی به افزایش سطح زیر کشت گندم برای سال زراعی جدید نداریم ...
شمال نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۲:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران از خرید تضمینی پنج هزار و 440 تن دانه روغنی سویا فصل زراعی جاری از کشاورزان استان خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مهندس رضایی، رئیس اداره برق شهرستان بیضا در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری گفت: استفاده از پنل خورشیدی مزیایی بسیار زیادی دارد و اداره برق هم خرید آن را تضمین می کند. مزایای پنل های خورشیدی ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
هرساله در ایام بررسی بودجه کل کشور، بحث ها درباره قیمت گذاری خرید گندم تکرار می شود. این موضوع از جهتی مورد اهمیت است که قیمت گذاری نامناسب، منجر به کاهش تولید داخلی و سرانجام افزایش واردات را به دنبال خواهد داشت.
کیهان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۲۱:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
* به گزارش خبرگزاری مهر، بنیاد ملی گندمکاران ایران در نامه ای به رئیس سازمان بازرسی کل کشور، از کاهش 10 الی 15 درصدی سطح زیر کشت گندم خبر داده و خواستار تجدیدنظر در نرخ خرید تضمینی این محصول اساسی شده است ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۹:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر نیرو گفت: در لایحه بودجه سال 99 اعتباری بالغ بر یک هزار و 120 میلیارد تومان برای خرید تضمینی آب و پساب از بخش غیردولتی پیش بینی شده است.
میزان   ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: نرخ خرید تضمینی گندم برای سال 99 باید بین 2700 تا 3000 هزار تومان تعیین شود تا به نیازمندی ها در این بخش پاسخ بدهیم. تاریخ انتشار: 03:12 - 13 دی 1398 - کد خبر: 582255
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۲۳:۳۳    
سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه فرصت زیادی تا آغاز سال زراعی جدید نداریم و باید در شهریورماه #قیمت_خرید_تضمینی_گندم تعیین تکلیف می شد. تهران – اقتصادبرتر – 12 دی 98 ...
اقتصاد آنلاین / معدن نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ؛ همتی در دیدار با رییس هیات عامل ایمیدرو با برشمردن خدمات مدیریت غریب پور تصریح کرد: نوع همکاری که امروزه ایمیدرو با استان هرمزگان دارد در گذشته سابقه نداشته و اقدامی "بی نظیر" محسوب می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۰۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
رویکرد مسئولان شورای اقتصاد در تضاد با شعارسال و سیاست های اقتصاد مقاومتی است. گزارش خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، علی رغم تاکید مقام معظم رهبری بر خودکفایی محصولات استراتژیک و اهمیت بالای امنیت غذایی در شرایط فعلی تحریم ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
روح اله سلیمانی روز چهارشنبه در همایش توجیهی طرح راهبری شغلی که با موضوع زنبورداری هوشمند برگزار شد، اظهار داشت: سهولت دسترسی به مواد اولیه در زمینه تولید، ارائه خدمات آموزشی و مشاوره های تخصصی، دسترسی به بازار فروش ...
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
استناد نیوز، سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: منابعی که دولت در زمینه کشاورزی پیش بینی کرده همانند سنوات گذشته مناسب با نیازهای واقعی این حوزه نیست و باعث بروز مشکلات اساسی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۴:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
پارس آباد - سرپرست وزارت جهاد کشاورزی گفت: دولت حمایت خود از برخی محصولات استراتژیک کشاورزی مانند گندم، دانه های روغنی و چغندر قند را با خرید تضمینی ادامه می دهد.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۳:۵۱    
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان نیشابور گفت: نحوه خرید، مورد اصلی ورود دستگاه قضایی است و اطلاعاتی بیشتری امکان انتشار ندارد، سه نفر در رابطه با این پرونده بازداشت شده اند که با قید وثیقه آزاد شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
برای حمایت از کشاورزان شاهرودی ، دو هزار و 885 تن گندم به صورت تضمینی مباشرتی از کشاورزان این شهرستان خریداری شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس بنیاد ملی گندمکاران ایران گفت: اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در تلاش برای گنجاندن اعتبار افزایش قیمت خرید تضمینی گندم در بودجه سنواتی 99 هستند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۰۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر نیرو گفت: اعتباری بالغ بر یک هزار و 120 میلیارد تومان برای خرید تضمینی آب و پساب از بخش غیردولتی در لایحه بودجه سال آینده پیش بینی شده است ...