سه شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۲۱:۱۱May 2019 21

جدیدترین‌های «فناوری اطلاعات»

اقتصاد آنلاین   ۱ ساعت پیش    
کارشناس ارشد پایگاه داده Sql Server DBA تسلط کامل به نسخه های مختلف MS-SQL Server تجربه کافی در رپلیکیشن، میرورینگ، کلاسترینگ دانش عملیاتی تولید و نگهداری انباره داده ها (data warehouse) دانش عملیاتی زیرساخت شبکه تجربه کافی در ابزارها و شیوه های پایش کارآیی و ریشه یابی مشکلات ...
برترین ها / تهران پرس   ۴۷ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: پس از اعلام زمان قطعی لغو رجیستری فعلی گوشی مسافری، برخی واردکنندگان اقدام به ثبت سفارش موبایل کرده اند که این کالاها قرار بود پس از بسته شدن سامانه به بازار برسند، با اعلام تعویق در اجرای طرح، تکلیف بخشی از بازار که درصدد فعالیت قانونی بودند در ابهام فرو رفت. ...
معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به تاکیدات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر استفاده مشتریان شبکه بانکی از رمزهای یکبار مصرف برای تبادلات مالی بر بستر اینترنت ...
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور وارد شهرستان شوط شد.
روزنامه کسب و کار   ۳ ساعت پیش    
فراخوان تشویق و ترغیب دستگاههای اجرایی برای به کارگیری محصولات بومی حوزه فناوری اطلاعات از سوی مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری منتشر شد.
حوزه   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر فناوری اطلاعات پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، گفت: چند نرم افزار موبایلی و یک سایت اینترنتی بعنوان جدیدترین محصولات قرآنی دفتر تبلیغات، با حضور شخصیت های حوزوی رونمایی خواهد شد.
سیتنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای افتتاح پروژه های ارتباطی استان آذربایجان غربی وارد شهرستان شوط شد.
دانا   ۳ ساعت پیش    
سوال ملی تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه، محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام وصول شد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-عضو هیات رییسه مجلس گفت: سوال ملی تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه، محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام وصول شد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری همدان گفت: رویکرد مدیران شهرداری در سال های گذشته در حوزه فناوری و ارتباطات بسیار ضعیف بوده و شهرداری همدان پس از 15 سال در جایگاه بالایی قرار ندارد. ...
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان فناوری اطلاعات گفت: این سازمان آمادگی دارد تا در قالب وام وجوه اداره شده به کارگزاران مراکز توانمندسازی استارت آپها در استانها برای تاسیس شتابدهنده، تسهیلات اعطا کند.
اقتصاد ملت   ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
به منظور حفظ امنیت حساب های مشتریان و آماده سازی زیرساخت ها تا اطلاع ثانوی سیستم استفاده از رمز دوم در بانکداری الکترونیک به شیوه فعلی ادامه خواهد داشت. ...
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
فراخوان تشویق و ترغیب دستگاههای اجرایی برای به کارگیری محصولات بومی حوزه فناوری اطلاعات از سوی مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری منتشر شد.
آی تی آنالایز   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات گفت: برای جلوگیری از ایجاد محدودیت در جامعه دسترسی به سامانه احراز هویت کاربران تنها برای درخواست منطقی و ضروری فراهم می شود که تمامی کسب و کارهای خرید و فروش آنلاین مجاز به استفاده از سامانه خواهند بود. ...
سیتنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی دکتر سعیدرضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر محمد خوانساری رئیس پیشین پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، به عنوان معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات دبیرخانه این شورا منصوب شد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: مشاغل جدیدی که بیشتر آنها بر پایه فناوری اطلاعات شکل گرفته اند با توجه به نوپا بودنشان نیازمند حمایت دولت و بخش خصوصی هستند.
دنیای بانک   ۶ ساعت پیش    
آخرین روز معاملات بازار سهام در گروه صنایع شرکت های رایانه های، خدمات ارتباطی و پرداخت های الکترونیکی با داد و ستد 7 هزار و 438 سهم به ارزش بیش از 23 میلیارد تومان رقم خورد که بیشترین رشد ارزش را سهامداران توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی، ایران ارقام و داده پردازی ایران تجربه کردند.
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری همدان گفت: شهرداری همدان تاکنون برای اجرای طرح های خود در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات حدود 15 میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده است که از محل اعتبار های عمرانی شهرداری هزینه می شود.
به دنبال تصویب آیین نامه توسعه اقتصاد دیجیتالی با هدف تشویق و حمایت از کسب و کارهای نوپا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت های فعال در این حوزه از معافیت های مالیاتی و بیمه ای بهره مند می شوند.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری همدان گفت: راهبرد شهرداری همدان در برنامه جامع، ارایه خدمات الکترونیکی، حرکت به سمت شهر هوشمند و الکترونیک است.
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به تصویب طرح نوآفرین در هیات دولت گفت: با تصویب این طرح، مشکلات استارت آپ هایی که در مراحل نخست رشد هستند رفع می شود.
جماران   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا حامد اسماعیلی روز سه شنبه در نشست سواد رسانه ای تولید محتوا و آموزش عمومی که با حضور اصحاب رسانه، فعالان فضای مجازی و مدرسان برگزار شد، افزود: مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، شناسه الکترونیکی ملی ثبت محتوا را با عنوان شامد برای تحقق و ارتقای سواد رسانه ای ...
سید رحمت اله اکرمی طی احکام جداگانه ای علیرضا عسکری، فرح نصیری دهقان، مرتضی عبداله پور و محمود زالی تروجنی را به ترتیب به سمت ذیحساب و مدیر امور مالی وزارت ورزش و جوانان، مرکز آمار ایران ...
سیتنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جدید پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات در آغازین روزهای فعالیت خود به عنوان ریاست پژوهشگاه با خانواده شهدای این پژوهشگاه دیدار کرد.
مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان کرمان با بیان اینکه برای جبران عقب ماندگی استان کرمان در تکنولوژی ارتباطات اتفاقات خوبی افتاده است گفت: ظرفیت پهنای باند ورودی استان کرمان 48 درصد رشد داشته است.
نقدینه   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نقدینه- معمارنژاد معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارائی در نشست مشترک با مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران ارشد پست بانک ایران گفت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۰ ساعت پیش    
سامانه تولیدی مرکز آپای دانشگاه محقق اردبیلی به عنوان سامانه برگزیده کشوری، با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی شد.
ایبنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از عملیاتی شدن احراز هویت با سامانه شاهکار در نظام بانکی و پرداخت با توافق بانک مرکزی و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در آینده ای نزدیک خبر داد.
راه پرداخت   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شبکه ققنوس ، پلتفرمی بر مبنای فناوری دفتر کل توزیع شده است که متشکل از میزبان های غیرمتمرکز است. شبکه ققنوس پلتفرمی جهت توکنایز کردن انواع دارایی ها است و در تلاش است تا بتواند بانک ها و شرکت های فناوری اطلاعات کشور را برای ورود به انقلاب صنعتی چهارم که اقتصاد دیجیتالی است، آماده کند ...
شما نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
دکتر معمارنژاد معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارائی در نشست مشترک با مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران ارشد پست بانک ایران گفت ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری کل استان البرز از اجرای طرح مراقبت الکترونیکی در استان البرز خبر داد.
افق تازه   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به مناسبت روز جهانی ارتباطات از چهار طرح مهم ارتباطی با حضور آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی شد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۱   + ۷۴ سایت دیگر  
هیئت دولت در جلسه عصر امروز خود،سند توسعه اقتصاد دیجیتالی را با هدف تشویق و حمایت از کسب و کارهای نوپا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، به تصویب رساند.
آفتانا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان فناوری اطلاعات ایران، نحوه امکان استفاده کسب وکارهای دیجیتال از داده های دولتی را تحت پلتفرم سروا اعلام کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۰۷    
مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری چهارمحال و بختیاری از آغاز ثبت نام نخستین نظام صنفی رایانه ای استان خبر داد و گفت: علاقه مندان و فعالان این حوزه می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.ostan-chb.ir اقدام به ثبت نام در این نظام صنفی کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کردستان گفت: تا پایان سال گذشته یک هزار و 758 دکل BTS تلفن همراه در نقاط مختلف استان نصب و راه اندازی شده است.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۸:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور در حکمی مهندس رضا باقری اصل را به عنوان دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات منصوب کرد
شبکه   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۲:۱۱    
هر فردی دوست دارد در شغلی مشغول به کار شود که بالاترین دستمزد را عاید او کند. سایت بالانس کریرز در مطلبی پژوهشی آورده: فرصت های شغلی در بخش مراقبت های پزشکی، فناوری اطلاعات، تجزیه وتحلیل داده ها، مشاوره، امور مالی، مهندسی و وکالت جزو سودآورترین مشاغل سال 2019 هستند ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۱:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک شهر با اشاره به تاکیدات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر استفاده مشتریان شبکه بانکی از رمزهای یکبار مصرف برای تبادلات مالی بر بستر اینترنت ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۰:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
فاطمه بهادری گروه بنگاه ها : معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین گفت: بیش از 160 پروژه برای دیجیتالی شدن بانک ایران زمین از سه سال قبل آغاز شده است. فرهاد اینالویی با بیان اینکه بانک ایران زمین به صورت کامل بانک دیجیتالی خواهد شد ...
می متالز   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
می متالز - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: وضعیت بازار تلفن همراه خوب نیست و برای رفع مشکلات باید چرخه معیوب واردات اصلاح شود.
دیجیاتو   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۵    
مهدی محمدی از آن افرادی است که وقتی شروع به صحبت می کند می توانید سطح بالای سواد و تحقیقات گسترده ای که انجام داده را تشخیص دهید. آذر 97 بود که به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری آمد تا دبیر ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال شود ...
قم نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
قم نیوز: رئیس سازمان فناوری اطلاعات شهرداری قم با اشاره به طرح قم کارت گفت: زیرساختی در حال تامین در شهرداری است تا هر شهروند حساب الکترونیکی در شهرداری داشته باشد و از آن طریق تمام هزینه های فعالیت های مرتبط با شهرداری را پرداخت کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
کرمانشاه - مدیر دفتر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری کرمانشاه گفت: سامانه سجاد برای جمع آوری اطلاعات خسارات سیل راه اندازی شده است.
ایستنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
هم زمان با روز جهانی ارتباطات از چهار طرح ارتباطی با حضور آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی شد. این چهار طرح شامل طرح دژفا (سپر امنیتی شبکه ملی اطلاعات)، طرح سروا ...
برترین ها / ایستنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۸:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: محمدجواد آذری جهرمی دیروز یکشنبه در حاشیه مراسم روز جهانی ارتباطات در جمع خبرنگاران درباره وضعیت بازار گوشی موبایل و جعل شناسه گوشی ها در طرح رجیستری گفت ...
برترین ها / عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: امیر ناظمی در جمع خبرنگاران با اشاره به شرایط کسب و کارهای نوپا پس از حذف اپلیکیشن های ایرانی از مارکت های آنلاین از جمله اپ استور، گفت: 10 درصد از سیستم های عامل ما در ایران متعلق به اپل است اما پولی که آن ها هزینه می کنند ...
عصر بانک   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۹:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سامانه شاهکار (شبکه احراز هویت کاربران ایران) توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران توسعه داده شد تا به کمک کسب وکارها بیاید. یکی از دستگاه هایی که می تواند از این سیستم استفاده کند، بانک مرکزی است. اما رئیس سازمان فناوری می گوید در این مسیر مشکلاتی وجود دارد که باید حل شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۹:۱۵    
دبیر کمیته فناوری اطلاعات قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده گفت: اطلاعات 43 هزار کمک نقدی و غیرنقدی به سیل زدگان را در بانک اطلاعاتی ثبت و برای اولین بار در کشور، سامانه توزیع اقلام اساسی را نیز راه اندازی کرده ایم.
ایستنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۹:۰۵    
امروز (29 اردیبهشت) وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم گرامیداشت روز جهانی ارتباطات از انجام 142 آزمایش برای تاب آوری شبکه داخلی کشور در صورت قطع اینترنت خبر داد. ...