چهارشنبه ۳۱ مردادساعت ۰۵:۰۲Aug 2018 22

جدیدترین خبرهای «وزیر ارتباطات»

ایسنا   ۴۲ دقیقه پیش    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با یک ساله شدن حضور خود در این جایگاه وعده داد که گزارشی از دستاوردهای یک ساله ی دولت در این حوزه را ارائه می کند.
سیتنا   ۶ ساعت پیش    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، بار دیگر به صورت سرزده از پاساژ چارسو دیدن کرد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۸    
دقایقی پیش وزیر ارتباطات وارد مجموعه تجاری/ فرهنگی چارسو شد. وی ضمن بازدید از فروشگاه های مختلف با فروشندگان و خریداران تعاملات کلامی داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۰:۴۲    
کاظم پالیزدار در برنامه 10:10 دقیقه ، از تفاوت زیاد بین تخصیص و تامین اعتبار توسط وزارت ارتباطات سخن گفت.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۹:۳۴    
مدیرعامل جدید بانک صنعت و معدن طی مراسمی صبح امروز معرفی شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما ، با تصویب و انتخاب مجمع عمومی بانک صنعت و معدن، حسین مهری به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل معرفی شد. ...
ایثار   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۸:۳۸    
مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور ایثارگران، مشاور امور ایثارگران در شرکت مخابرات ایران به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از خانواده شهید خیرالله صمدی دیدار و تجلیل کردند.
ایثار   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۸:۲۹    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان به همراه مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از خانواده شهید خلیل نوروزی مقدم دیدار و تجلیل کردند.
آنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۷:۵۲    
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان فضایی ایران در دیدار با رئیس مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری گفت در تولیدات علمی رتبه اول منطقه هستیم و بهترین دانشگاه های ما در حوزه فضایی ورود پیدا کرده اند و فعالیت های ارزشمندی داشته اند که باید از این ظرفیت ها در جهت صادرات و تجاری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۲:۴۶    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طی جلسه ای با مدیران اپراتورهای تلفن همراه مهلت دو هفته ای برای ساماندهی وضعیت خدمات ارزش افزوده داد. اما این مهلت ابهامات زیادی را برای شرکت های ارائه دهنده خدمات ارزش افزوده خلق کرد.
ایثار   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۳۶    
معاون امور ایثارگران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیری مشاور امور ایثارگران در شرکت مخابرات ایران به همراه جمعی از مسوولان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در مزار شهدای گمنام واقع در گاوازنگ زنجان حضور یافتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۹:۴۱    
یکی از جالب ترین پست های لایک شده توسط وزیر ارتباطات مربوط به کاربری با نام فیله مرغ با سس سیر است.
ایثار   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۹:۲۴    
معاون امور ایثارگران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه مشاور امور ایثارگران در شرکت مخابرات ایران با حضور در منزل شهید خلیل نوروزی مقدم با خانواده این شهید دیدار و گفتگو کردند
ایثار   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۴    
معاون امور ایثارگران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه مشاور امور ایثارگران در شرکت مخابرات ایران از موزه شهدای زنجان بازدید کردند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۸:۰۵    
اسنپ استارت آپ هست یا نیست؟ این پرسش مهمی است که اگر به آن پاسخ مناسب داده شود، بسیاری از مشکلات امروز این شرکت کارآفرین، برطرف خواهد شد. به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، در نشستی که چندین روز پیش با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای دانشگاهیان کرمان برگزار شد ...
موج   ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۰:۰۰    
شاید برای عده ای جالب باشد که سکاندار متولی ارتباطات در کشور چه میزان از زمان خود را در شبکه های اجتماعی می گذراند، ارزیابی موج از شبکه های اجتماعی وزیر جهرمی نشان می دهد این مقام مسئول روزانه 2 ساعت از توییتر استفاده می کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۳:۰۱    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت یک سالگی پذیرش مسئولیت این وزارتخانه اعلام کرد تلاش دارد در هفته جاری، گزارشی از دستاوردهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را ارائه کند.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۹:۰۵    
با تصویب هیات مدیره بانک صنعت و معدن و با حکم وزیر اقتصاد، حسین مهری به عنوان مدیرعامل این بانک انتخاب شد. به گزارش خبرگزاری فارس، در جلسه مجمع عمومی بانک صنعت و معدن به ریاست وزیر امور اقتصاد و دارایی، حسین مهری به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این بانک انتخاب شد. ...
سیتنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۹:۰۳    
طی حکمی از سوی محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سجاد فلاح به سمت عضو موظف هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران منصوب شد.
ایستنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۶:۱۶    
نسترن محسنی معاون بررسی های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در خصوص اینکه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات چندی پیش در مصاحبه ای گفته بود که ارائه ی بسته های ترکیبی شبانه و روزانه توسط اپراتورها ممنوع شده و دیگر ارائه نمی شوند اما هنوز این بسته ها ارائه می شود ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۶:۰۰    
رئیس شورای راهبری توسعه مدیریت سازمان فضایی ایران با حکم وزیر ارتباطات منصوب شد.
پانا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۴:۴۳    
تهران (پانا) - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از نگاه ویژه این وزارت خانه به هوشمندسازی مدارس و اتصال همه مدارس مناطق روستایی به اینترنت و تلفن تا پایان سال خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۸    
عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران با حکم وزیر ارتباطات منصوب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۲:۲۰    
محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در یادداشتی به تشریح انقلاب صنعتی چهارم و نقش آن در دگرگونی جهان پرداخته است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۱:۴۹    
اقتصاد ایران: سؤال نماینده مردم مشهد از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص علت دور زدن فیلترینگ تلگرام علی رغم حکم قانونی اعلام وصول شد.
کوگانا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۱:۴۱    
فتح الله نوروزی ظهر پنجشنبه در نشست شورای اداری با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: انسان موجودی اجتماعی است، نیاز به ارتباط با محیط خود دارد، پس نیاز به وسلیه های ارتباطی دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۱:۰۲    
سوال ملی نصرالله پژمانفر ، نماینده مردم مشهد در مجلس، از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص علت دور زدن فیلترینگ تلگرام با وجود دستور قضایی و مسدودسازی کامل اعلام صول شد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۳۲    
عکسی که امروز در رسانه ها توجه بسیاری از کاربران را جلب کرد ، تصویر وزیر ارتباطات محمدجواد آذری جهرمی بود در حال چک کردن تلگرام.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۳    
در حالی که بیش از یک ماه از توقیف گوشیهای احتکار شده می گذرد هنوز از سرنوشت توزیع این گوشیها در بازار اطلاعاتی منتشر نشده است. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، حدود 2 ماه قبل وزیر ارتباطات لیست دریافت کنندگان ارز دولتی برای واردات گوشی تلفن همراه را منتشر کرد ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۵۴    
مدیرعامل سابق شرکت بورسی با تصمیم وزیر اقتصاد ، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بانک صنعت و معدن شد تا افخمی بعد از حدود 5 سال از این بانک دولتی کنار گذاشته شود. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۲    
اقتصاد نیوز:رسول سراییان معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر از توسعه فناوری های نوین خانه هوشمند به صورت آزمایشی داده و اعلام کرده که به زودی کنتورهای آب و برق منازل هوشمند می شوند.