سه شنبه ۰۳ مهرساعت ۱۶:۴۴Sep 2018 25

جدیدترین خبرهای «معاون وزیر»

خبرگزاری صدا و سیما   ۴ دقیقه پیش    
معاون وزیر امور خارجه سوریه گفت با جنگ یا بدون جنگ به ادلب خواهیم رفت و آن را تحت کنترل خواهیم گرفت.
خبرگزاری فارس   ۳۰ دقیقه پیش    
عباس کشاورز معاون وزیر جهاد کشاوزی روز سه شنبه در نشستی در قزوین با هیات فرانسوی در خصوص بذر و امور دام به مذاکره پرداخت. عکس: الیاس خزائی 16:10 - 1397/07/03
انتخاب   ۳۴ دقیقه پیش    
معاون وزیر امور خارجه گفت: وزرای خارجه در بیانیه ای اظهار تاسف عمیق خود را نسبت به خروج آمریکا از برجام اعلام کردند و در یک مقابله آشکار با تحریم های یک جانبه آمریکا بر تعهدات خود مندرج در بیانیه قبلی در تاریخ 15 تیر 97 در موضوعاتی همچون حفظ و ارتقای روابط گسترده تر اقتصادی با ایران ...
قدس آنلاین   ۴۷ دقیقه پیش    
معاون وزیر خارجه سوریه با اشاره به عزم دمشق برای آزادسازی خاک ادلب از دست تروریستها تصریح کرد که سران روسیه در اجرای قطعنامه های بین المللی در زمینه مبارزه با تروریسم نقش سازنده ای ایفا کردند.
ایسکانیوز   ۵۵ دقیقه پیش    
معاون وزیر بازرگانی چین، روز سه شنبه در مورد چالش های موجود بر سر بازنگری مذاکرات با آمریکا اعلام کرد: چگونه وقتی چاقو روی گردن شماست می توانید با فردی مذاکره کنید.
جماران   ۱ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران به نقل از روسیا الیوم، آلمان در فهرست صادرکنندگان خودرو به چین بر ایالات متحده آمریکا برتری یافته و در صدر صادرکنندگان خارجی به خودروی بازار چین که بزرگترین بازار در جهان به شمار می رود، قرار گرفت. ...
جام نیوز   ۱ ساعت پیش    
معاون وزیر خارجه روسیه بیان داشت؛ اعلامیه آمریکا در باره تهدید تشدید اوضاع در سوریه به دلیل تحویل سامانه دفاع ضد موشکی اس-300 قابل توجیه نیست.
تهران 24   ۱ ساعت پیش    
معاون وزیر خارجه روسیه بر آمادگی روسیه جهت بررسی موضوع تجهیز سوریه به سامانه های موشکی اس-300 با آمریکا تاکید کرد اما در عین حال از واشنگتن خواست در ارزیابی گام های مسکو از موضع متکبرانه اش حرف نزند.
شفقنا   ۱ ساعت پیش    
شفقنا- سوریه تاکید کرد با جنگ یا بدون جنگ ادلب را از دست تروریست ها آزاد خواهد کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز؛ فیصل المقداد معاون وزیر خارجه سوریه ضمن تاکید بر حق دمشق برای آزادی وجب به وجب خاک کشور از اشغالگران داخلی و خارجی گفت: با جنگ یا بدون آن، ادلب آزاد خواهد شد ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نامه ای به مدیرکل هنرهای تجسمی دستور داد ساز و کاری برای پیشگیری از ارائه آثار کپی و رسیدگی به این موضوع برنامه ریزی شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد: به دنبال گسترش شبکه آزادراهی کشور، هم اکنون تفاهم نامه احداث 1745کیلومتر آزادراه جدید در دست بررسی و اقدام است که معادل 70 درصد کل آزادراه های موجود در کشور محسوب می شود.
شاخص نیوز   ۳ ساعت پیش    
شاخص : معاون وزیر و رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران سفری یک روزه به استان قزوین خواهد داشت.
خبر خودرو   ۳ ساعت پیش    
ایسنا نوشت: معاون وزیر خارجه روسیه بر آمادگی روسیه جهت بررسی موضوع تجهیز سوریه به سامانه های موشکی اس-300 با آمریکا تاکید کرد اما در عین حال از واشنگتن خواست در ارزیابی گام های مسکو از موضع متکبرانه اش حرف نزند. ...
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
معاون وزیر امور خارجه کوبا با وزیر امور خارجه ازبکستان در تاشکند دیدار و گفت وگو کرد.
روزنامه گسترش تجارت   ۴ ساعت پیش    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس کل سازمان توسعه تجارت درباره تعدد بخشنامه های نهادهای دولتی در 3، 4ماه گذشته نکته هایی را مطرح کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، مجتبی خسروتاج مهم ترین دلایل و عوامل بالابودن تعداد بخشنامه ها و مصوبات در اقتصاد ایران را برشمرد. ...
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش    
معاون وزیر خارجه روسیه از آمادگی مسکو برای گفتگو با آمریکا درخصوص مسائل سوریه از جمله تحویل اس-300 به این کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
معاون وزیر بازرگانی چین گفت پیشبرد مذاکرات تجاری میان این کشور و آمریکا دشوار است زیرا واشنگتن شیوه ناسازگاری در پیش گرفته است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۴ ساعت پیش    
هاتف فرج اللهی عصر اقتصاد: روز گذشته دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با حضور وزیر نفت و معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی به طور رسمی با شعار رونق کسب وکار جهانی صنعت پلاستیک و با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت و رضا نوروززاده، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مرضیه شاهدایی ...
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
معاون وزیر خارجه سوریه متذکر شد که نیروهای ارتش این کشور، چه با جنگ و چه با صلح وارد ادلب خواهند شد و دولت کنترل خود بر این استان را تثبیت خواهد کرد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
دمشق - ایرنا - 'فیصل مقداد' معاون وزیر خارجه سوریه تاکید کرد : از تصمیم مسکو برای تحویل سامانه موشکی اس 300 غافلگیر نشدیم چرا که در مبارزه با تروریسم بین المللی در یک طرف قرار داریم.
از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ،احمد جمشیدی به عنوان دبیر کمسیون مدیریت اجرایی ایمنی و حمل و نقل استان منصوب شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان چهارمحال و بختیاری؛ ...
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
معاون وزیر اقتصاد چین اعلام کرد کشورش اقدامات تعرفه ای دولت آمریکا را تلافی می کند و در این صورت صادرکنندگان آمریکا مانند تأمین کنندگان گاز مایع مطمئنا ضربه می خورند.
هارپی نیوز   ۶ ساعت پیش    
معاون وزیر خارجه سوریه در واکنش به اعلام مسکو برای تحویل سامانه اس 300 روسیه به سوریه گفت که روابط میان دو طرف هر روز عمیق تر می شود.
گیل خبر   ۶ ساعت پیش    
معاون وزیر صنعت در واکنش به این سؤال مردم انتظار تنظیم بازار را دارند، برای پاسخگویی به این انتظارات چه اقداماتی را در دستور کار دارید؟ گفت: رسانه ها این قدر چرت وپرت نگویند تا ما حرف مان را بزنیم .
سیرنیوز   ۶ ساعت پیش    
سیرنیوز : ساخت ماهواره و پرتاب گر آن از جمله صنایع بالادستی صنعت فضایی کشور به شمار می رود که به گفته معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اکنون هفت هزار و 600 نفر در این بخش فعالیت دارند.
ایلنا   ۶ ساعت پیش    
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که کشورش آماده مذاکره با آمریکا درخصوص تمامی مسائل مرتبط با سوریه از جمله تحویل سامانه اس- 300 به آن، است.
اعتدال   ۶ ساعت پیش    
معاون وزیر خارجه روسیه بر آمادگی روسیه جهت بررسی موضوع تجهیز سوریه به سامانه های موشکی اس-300 با آمریکا تاکید کرد اما در عین حال از واشنگتن خواست در ارزیابی گام های مسکو از موضع متکبرانه اش حرف نزند.
ماین نیوز   ۶ ساعت پیش    
گروه صنایع معدنی سایر حوزه ها - عضو کمیسیون برنامه و بودجه ماجرای استعفای دسته جمعی 7 معاون وزیر صنعت معدن تجارت را تشریح کرد و گفت: نباید با یک استعفا تمام تخلفات و سوء مدیریت های وی نادیده گرفته شود.
پارسینه   ۶ ساعت پیش    
فیصل مقداد، معاون وزیر خارجه سوریه در افتتاحیه جشنواره باشگاه خبرنگاران در دمشق گفت: ما به سوی ادلب می رویم چه با صلح و چه با جنگ، اما دولت سوریه گزینه صلح را بر جنگ ترجیح می دهد. ...
شفاف نیوز   ۶ ساعت پیش    
معاون وزیر کشور قزاقستان در نشست مطبوعاتی با اشاره به عدم رعایت برخی تدابیر امنیتی گفت: در فصل گردشگری 300 شهروند کشور جان خود را از دست دادند.