شنبه ۲۳ آذرساعت ۰۵:۳۱Dec 2019 14

جدیدترین‌های «معاون وزیر راه و شهرسازی»

ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۰:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: 350 دستگاه ماشین آلات برای تقویت ناوگان راهداری کشور از شرکت هپکو خریداری می شود.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۳:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: در قالب طرح اقدام ملی مسکن، ساخت 70 هزار واحد در شهرهای جدید تعریف شده که از این تعداد 25 هزار واحد در شهرهای پرند، پردیس و هشتگرد در استان های تهران و البرز قرار دارند. ...
ارانیکو   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در نشست مشترک با مدیران بانک ها مقرر شد در کارگروهی با مشارکت بانک مرکزی، بانک ها و وزارت راه و شهرسازی مکانیزم پرداخت تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن تعیین شود.
دولت   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان هواشناسی کشور متعادل نگه داشتن تراز آب دریای خزر را نیازمند هماهنگی کشورهای حاشیه این دریا خواند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت و به نقل از وزارت راه و شهرسازی، سحر تاجبخش مسلمان ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۵۱    
معاون وزیر راه و شهرسازی از ایجاد بیش از 100 هزار فرصت شغلی در جریان طرح اقدام ملی مسکن در استان اصفهان خبر داد و توسعه گردشگری، رفع مشکلات حاشیه نشینی و تولید مسکن را از اولویت های این وزارتخانه برشمرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در نشست مشترک با مدیران بانک ها مقرر شد در کارگروهی با مشارکت بانک مرکزی، بانک ها و وزارت راه و شهرسازی مکانیزم پرداخت تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن تعیین شود.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۲    
معاون وزیر راه و شهرسازی از توافقی میان این وزارتخانه ها و بانکها خبر داده که بر مبنای آن، بانکها موظفند 20 درصد از منابع خود را به بخش مسکن برای تولید مسکن ملی تخصیص دهند.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اقدامات این سازمان در خصوص راهداری زمستانی سال 98 از آماده باش کامل سازمان راهداری برای برقراری ترددهای ایمن برای سفرهای مردم در فصل زمستان خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - همدان- مجید ملکیان : در مراسمی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسوولان استانی، داریوش حسینی به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی همدان معرفی شد و از زحمات حسن ربانی ارشد مدیرکل سابق این اداره کل قدردانی شد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۶:۴۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه شاهد روند کاهشی تراز آب دریای خزر هستیم، گفت: در صورت تداوم این روند امکان وقوع شرایط ناگوار زیست محیطی در مناطق ساحلی کشور های حاشیه خزر وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه شاهد روند کاهشی تراز آب دریای خزر هستیم، گفت: در صورت تداوم این روند امکان وقوع شرایط ناگوار زیست محیطی در مناطق ساحلی کشورهای حاشیه خزر وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی میزان خسارت سیل فروردین امسال به جاده های کشور را 5 هزار و 339 میلیارد تومان اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواشناسی گفت: همچنان شاهد کاهش تراز آب دریای خزر هستیم که در صورت تداوم این روند، امکان وقوع شرایط ناگوار زیست محیطی در مناطق ساحلی کشورهای حاشیه این دریا وجود دارد.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۹:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: پروژه اتوبان همت امسال به پایان رسیده و برای بهره برداری آماده خواهد شد، چرا که هم اکنون در مراحل پایانی خود قرار دارد. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۹:۱۳   + ۴۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در حال حاضر هیچ دلیل فنی و علمی برای گران شدن مسکن وجود ندارد و برنامه هایی را برای کنترل این بازار در آینده در دستور کار قرار داده ایم. ...
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۵:۵۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان، مهندس یوسف عابدینی از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به عنوان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان منصوب شد. ...
دولت   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی در جریان سفر به خراسان شمالی با استاندار این استار دیدار و درخصوص مسائل مختلف از جمله اقدام ملی مسکن به گفت و گو پرداخت. ...
گذار نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۶    
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این که حدود 25 درصد کسانی که برای مسکن ملی ثبت نام می کنند فاقد شرایط قانونی هستند گفت: به فاصله دو روز از آغاز نام نویسی در پنج استان همدان، یزد، چهارمحال و بختیاری، خوزستان و کرمانشاه ظرفیت ثبت نام تکمیل شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه بیمارستان 270 تختخوابی تربت حیدریه در صورت تخصیص اعتبار امسال تکمیل می شود، گفت: این بیمارستان 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در مجموع برای تکمیل آن 110 میلیاردتومان هزینه می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۲:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این که حدود 25 درصد کسانی که برای مسکن ملی ثبت نام می کنند فاقد شرایط قانونی هستند گفت: به فاصله دو روز از آغاز نام نویسی در پنج استان همدان، یزد، چهارمحال و بختیاری، خوزستان و کرمانشاه ظرفیت ثبت نام تکمیل شد.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی اختصاص 1500 میلیارد تومان به طرح های زیربنایی شهرهای جدید و بازآفرینی را مناسب دانست و گفت: منابع دولتی در کنار سرمایه های بخش خصوصی را به تکمیل خدمات و زیرساخت ها اختصاص می دهیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۶:۵۶    
معاون وزیر راه و شهرسازی از اجرای طرح ملی "ابرار" برای احداث و بهسازی 5500 کلیومتر از راه های روستایی کشور خبر داد.
همدان پرس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۲۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
در آیینی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسئولان استانی، "داریوش حسینی" به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی همدان معرفی و از زحمات حسن ربانی ارشد مدیرکل سابق این اداره کل قدردانی شد | اجرای طرح ملی مسکن، بازآفرینی شهری و ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی از جمله موضوعات مورد توجه است.
اکو فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اکوفارس: معاون وزیر راه و شهرسازی در هشتمین نشست کمیته راهبری حمل و نقل جاده ای بخش مسافربری بر بررسی راهکارهای اقتصادی شدن حمل و نقل مسافربری از سوی تشکل ها و انجمن های صنفی این بخش و مدیران و مسئولین ذیربط ، تاکید کرد.
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به راه اندازی سامانه ملی املاک و اسکان تا پایان سال، 4 برنامه وزارت راه برای کنترل بازار اجاره بها را تشریح کرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به راه اندازی سامانه ملی املاک و اسکان تا پایان سال، 4 برنامه وزارت راه برای کنترل بازار اجاره بها را تشریح کرد. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- در آیینی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و جمعی از مسئولان استانی، "داریوش حسینی" به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی همدان معرفی و از زحمات حسن ربانی ارشد مدیرکل سابق این اداره کل قدردانی شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه وشهرسازی گفت: ثبت نام از داوطلبان طرح اقدام ملی و تولید مسکن از امروز در همدان و چند استان دیگر آغاز شده است که بر اساس آن در مجموع حدود 9 هزار واحد مسکونی تنها در استان همدان ساخته می شود.
سیتنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواشناسی کشور با تاکید بر ضرورت توسعه فعالیت ها در حوزه هواشناسی با استفاده از خدمات هوشمندانه شرکت های دانش بنیان، از آمادگی این سازمان برای بهره گیری از دستاوردهای فناورانه این شرکت ها خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۵۰   + ۵۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به راه اندازی سامانه ملی املاک و اسکان تا پایان سال، 4 برنامه وزارت راه برای کنترل بازار اجاره بها را تشریح کرد.
عصر خودرو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
عصر خودرو- معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز طرح زمستانی راهداری امسال از 20 آذرماه خبر داد و گفت: این طرح به صورت رسمی تا 20 فروردین ماه سال آینده ادامه دارد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از حمایت 100 درصدی خود جهت راه اندازی سازمان باز آفرینی و تشکیل دفاتر تسهیل گری در شهر مشهد توسط شهرداری خبر داد.
پایگاه خبری گسترش / تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز طرح زمستانی راهداری امسال از 20 آذرماه خبر داد و گفت: این طرح به صورت رسمی تا 20 فروردین ماه سال آینده ادامه دارد. گسترش نیوز - عبدالهاشم حسن نیا اظهار کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۰۹:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز طرح زمستانی راهداری امسال از 20 آذرماه خبر داد و گفت: این طرح به صورت رسمی تا 20 فروردین ماه سال آینده ادامه دارد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۹   + ۲۸ سایت دیگر  
شفقنا- با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در روسیه پروتکل افزایش تجارت دریایی ایران و روسیه به امضاء رسید. محمد راستاد معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی سه شنبه 12 آذر ماه با یوری توتسکوف ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: معاون وزیر راه و شهرسازیخوشبختانه در حوزه افزایش ایمنی در برابر آتش سوزی در مشهد اقدامات ستودنی انجام شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مهرداد سالاری روز پنجشنبه در نشست با محمدجعفر علیزاده معاون وزیر راه و شهرسازی در استانداری کرمانشاه افزود: روند ساخت و ساز در مناطق زلزله زده اعم از پروژه های مسکن مهر و ساخت مناطق مسکونی از روند خوبی برخوردار بوده اما ساخت بیمارستان اسلام آبادغرب به هیچ عنوان مناسب نیست و از روند ساخت آن گله مند ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از صدا و سیما، محمود محمودزاده، با اشاره به اینکه برای کلان شهرها ، زمین برای اجرای طرح اقدام ملی در شهرهای جدید پیش بینی کرده ایم، گفت: زمان ثبت نام همه استان ها مشخص شده است و 30 آذر زمان ثبت نام طرح ملی مسکن در استان تهران است. ...
شرکت بازآفرینی شهری ایران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۸:۴۷    
چهارمین جلسه کمیته پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت بازآفرینی شهری ایران با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و سایر اعضا تشکیل گردید. به گزارش روابط عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران، در ابتدای این نشست سید مجتبی علوی مقدم معاون فنی و نظارت شرکت در خصوص آخرین اقدامات ...
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد طی رایزنی ها، علاوه بر تسهیل بر صدور ویزا؛ زمینه برای راه اندازی پرواز مجدد بین ایران و قرقیزستان تا پایان آذر نهایی شد.
ایسنا: مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به افزایش مبلغ تسهیلات مسکن مهر به 450 میلیون ریال، گفت: پرونده مسکن مهر باید تا پایان سال جاری در سراسر کشور بسته شود. ...
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ایران و قرقیزستان تمایل زیادی دارند که ارتباطات حمل و نقلی هرچه بهتر با یکدیگر داشته باشند و این امیدواری وجود دارد که بتوان به این شکل در راستای توسعه روابط دو کشور گام برداشت.
در سفر معاون وزیر راه و شهرسازی و دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری کشور به استان کرمان، مسائل طرح های 5 شهر بررسی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از بازنگری طرح جامع شهر کرمان و تهیه طرح تفصیلی جامع برای شهر بم خبر داد.
معاون وزیر راه و شهرسازی از ورود 432 دستگاه انواع ناوگان ریلی به چرخه حمل ونقل ریلی کشور با سرمایه گذاری بخش خصوصی و بهره مندی از تسهیلات قانونی خبر داد و گفت: این تعداد نسبت به مدت مشابه 97 درصد رشد داشته است.
موج   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه شهر تهران در این طرح واحد ثبت نامی ندارد، گفت: هیچ گاه اعلام نکرده ایم قرار است در شهر تهران هم طرح ملی مسکن اجرا شود.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از تسنیم، حبیب الله طاهرخانی، با اعلام اتمام کارهای سیویل مترو هشتگرد، اظهار کرد: علاوه بر این، کارهای مربوط به برق دار کردن این پروژه نیز به اتمام رسیده است. ...
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
پس از قطع شدن اینترنت در هفته های گذشته، ثبت نام طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن از سوی وزارت راه و شهرسازی به حالت تعلیق درآمده بود. معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرده بود پس از وصل شدن اینترنت مجددا نام نویسی انجام خواهد شد و دو روز قبل اطلاع رسانی می شود. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۱    
مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری قزوین گفت: پیرو بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه های بازآفرینی قزوین، موضوع راه اندازی خانه گفتمان در این شهر مطرح و مورد تایید قرار گرفت.