شنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۸:۵۷Mar 2020 28

جدیدترین‌های «معاون وزیر راه و شهرسازی»

 
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به استفاده حداکثری راه آهن از چهار ظرفیت قانونی برای استفاده حداکثری از تولید داخل و سرمایه گذاری در حوزه ریلی گفت: امسال موتور ملی در لکوموتیوهای مانوری نصب می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: پیش از این شرایط، روزانه 120 قطار بین شهری فعال بود اما در حال حاضر به کمتر از 15 قطار رسیده است و به برخی از شهرها هر سه روز یک بار تردد انجام می شود و سعی شده سفرها تجمیع و با رعایت اصول بهداشتی با یک قطار انجام شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام این که بارش های فروردین خشکسالی استان های غربی را جبران می کند، گفت: میزان متوسط بارش ها در کشور حدود 20 درصد بالاتر از میانگین بلند مدت است.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۵:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی 12 اسفندماه سال گذشته با بیان این که این طرح برای دهک های 3 تا 7 است، گفته بود: متقاضی در ابتدا باید 30 تا 40 میلیون آورده داشته باشند، ضمن این که 100 میلیون تومان وام دولتی نیز به آنها تعلق می گیرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۰۴:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی یکی از مهمترین برنامه های این وزارتخانه در سال 1398 را کنترل بازار مسکن از طریق ساخت و ساز دانست. محمودزاده گفت که اولین مسکن ملی اوایل سال جاری تحویل داده می شود. او همچنین از آمادگی برای وارد طرح اقدام ملی کردن 200 هزار واحد نیمه تمام بخش خصوصی خبر داد.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۳:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
پیام رئیس سازمان هواشناسی کشور به مناسب روز جهانی هواشناسی رئیس سازمان هواشناسی کشور، شعار سازمان جهانی هواشناسی در سال 2020 را " اقلیم و آب " اعلام کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از اختصاص بیمارستان 235 تختخوابی شفا در شهرستان سقز استان کردستان به بیماران کرونایی خبر داد..
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۶:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از تامین منابع مالی 36 هزار میلیارد ریالی صنایع دریایی کشور در سال جهش تولید برای ناوگان دریایی موردنیاز سازمان بنادر خبر داد.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در سال جدید با توجه به شرایط موجود در کشور برنامه های ویژه ای در حوزه حمل و نقل انجام گرفت که از جمله آن بسیج در تخلیه هرچه سریع تر بار و کالاهای اساسی از بنادر کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
راستاد گفت: 3600 میلیارد تومان به صنایع دریایی کشور برای تامین ناوگان عملیاتی مورد نیاز خود در سال "جهش تولید" تزریق خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: بیش از 70 هزار واحد مسکن مهر را در راستای جهش تولید در نیمه اول سال 99 بهره برداری می کنیم.
معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در آستانه بهار طبیعت و آغاز سال 1399 که با شهادت باب الحوائج حضرت امام موسی کاظم(ع) مقارن شده است، ضمن ادای احترام به پیشگاه آن حضرت ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۲۳:۲۷    
معاون وزیر راه و شهرسازی در حکمی مهناز آقاجانی را به مدیرکلی برنامه، بودجه و کنترل پروژه سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی منصوب کرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در بحث بومی سازی و توسعه تجهیزات و زیرساخت های سازمان هواشناسی با چندین شرکت دانش بنیان تفاهمنامه و قرارداد امضا شده که در حوزه پایش و پیش بینی هوا در بحث ساخت رادار و نرم افزار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۷:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از تکمیل سامانه ملی املاک و اسکان پس از رفع بحران کروناویروس خبر داد. این سامانه 29 بهمن امسال رونمایی شده بود.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۷:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از تکمیل اطلاعات سامانه املاک و اسکان پس از حل بحران کرونا خبر داد و سازمان های نظام مهندسی را مکلف به حمایت ویژه از اعضای عضو بزرگترین NGO کشور دانست.
معاون وزیر راه و شهرسازی از احتمال اختصاص بیمارستان 235 تختخوابی سقز در استان کردستان به درمان بیماران کرونایی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از ثبت نام 1.6 میلیون متقاضی در طرح ملی مسکن و آغاز پالایش ثبت نام کنندگان مرحله دوم این طرح خبر داد.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
پیام تبریک نوروزی رئیس سازمان هواشناسی کشور معاون وزیر راه و شهرسازی طی پیامی فرا رسیدن سال 1399 را به هم وطنان عزیز به ویژه همکاران خود در سازمان هواشناسی کشور تبریک گفت. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: 81 پروژه خدماتی به ارزش 3 هزار و 335 میلیارد ریال در شهرهای جدید طی سال 1398 احداث شده است.
برترین ها / کیهان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۲۰:۳۶   + ۵۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: آزادراه همت کرج به طول 14.5 کیلومتر صبح فردا (سه شنبه 27 اسفندماه) با حضور حسن روحانی رئیس جمهور و محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری می رسد. ...
اقتصاد آنلاین / صما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: به غیر از شهر جدید پردیس حدود 9هزار واحد مسکن مهر در سایر شهرها آماده بهره برداری و تحویل به متقاضیان است که برگزاری مراسم افتتاح آنها به دلیل شیوع ویروس کرونا به زمانی دیگر موکول خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: در اولین نشست اعضای قرارگاه مدیریت بحران بخش راهداری و حمل و نقل بر ضرورت اهتمام جدی این بخش ها در خدمات رسانی به مردم با توجه به شرایط حاکم بر سلامت عمومی کشور، تاکید شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از ثبت نام 87 هزار متقاضی طرح ملی مسکن در 18 شهر جدید کشور خبر داد و گفت:در شهر سیراف 19 نفر برای طرح مذکور ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از انتقال 30 درصد از ترافیک آزادراه تهران-کرج به آزادراه همت-کرج خبر داد. *** انتقال 30 درصد از ترافیک آزادراه تهران-کرج به آزادراه همت-کرج ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از افتتاح و بهره برداری 4 آزادراه طی سال آینده و سال 1400 خبر داد و گفت: تا پایان دولت دوازدهم 582 کیلومتر آزادراه به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با بهره برداری از آزاد راه شهید همت – کرج بین 25 تا 30 درصد ترافیک محورهای دو کلان شهر تهران – کرج به سمت این محور سوق پیدا می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه 1162 کیلومتر آزادراه در دست ساخت داریم گفت: تا کنون برای این آزادراه ها 9500میلیارد تومان هزینه شده است اما ارزش روز آن 25 هزار میلیارد تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: بعد از بارگذاری اطلاعات متقاضیان مسکن ملی که از طریق پیامک ثبت نام کرده اند حدود 45 روز زمان برای پالایش نیاز داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۲:۵۴   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: روز آینده قطعات 2 و 3 آزادراه شهید همت-کرج با حضور رئیس جمهور افتتاح می شود.
فانوس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با ابراز تأسف از اینکه وزارت صمت بخشی از دولت را به احتکار اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم متهم می کند، گفت: طبق قانون سازمان بنادر دخل و تصرفی در نوع و ماهیت کالای وارده و صادره و خروج آنها از بندر ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۳   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با ابراز تأسف از اینکه وزارت صمت بخشی از دولت را به احتکار اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم متهم می کند، گفت: طبق قانون سازمان بنادر دخل و تصرفی در نوع و ماهیت کالای وارده و صادره و خروج آنها از بندر ندارد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از افتتاح آزادراه همت – کرج با حضور رئیس جمهور خبر داد. *** افتتاح آزادراه همت – کرج با حضور رئیس جمهور به گزارش خبرگزاری صنایع ، قرار است 27 اسفند آزادراه شهید همت – کرج با حضور رئیس جمهور و محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی از 10 سال پس از کلنگ زنی پروژه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۰۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: تاکنون هیچ گونه ناوگان خارجی وارد سیستم ریلی کشور نشده است.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۷:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از ثبت نام 625 هزار نفر از طریق سامانه پیامکی در طرح اقدام ملی مسکن خبر داد. *** ثبت نام 625 هزار نفر از طریق سامانه پیامکی در طرح اقدام ملی مسکن ...
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
پیام رئیس سازمان هواشناسی کشور به مناسبت گرامیداشت روز شهدا دکتر سحر تاج بخش معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور به در گرامیداشت 22 اسفند، روز شهدا، پیامی صادر نمود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: انتخاب متقاضیان در مرحله دوم بر اساس اولویت ها خواهد بود و شاید آن ها از طریق قرعه کشی انتخاب نشوند.
خودرو بانک   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به منظور رعایت نکات بهداشتی، پرداخت نقدی عوارض آزادراهی در سراسر کشور ممنوع اعلام شده است. عبدالهاشم حسن نیا، معاون وزیر راه و شهرسازی و همچنین رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور اعلام کرد که از روز شنبه 17 اسفندماه ...
پول نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۳:۲۰    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در نامه ای به معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سامان هواپیمایی کشور، با اشاره به تعطیلی مراکز اقامتی، هتل ها و مراکز تجاری در چابهار، خواستار کاهش پروازهای تهران چابهار تهران به یک پرواز در روز و اعمال محدودیت در این خط پروازی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۳   + ۴۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از توقف گردشگری دریایی نوروز خبر داد و گفت: تردد دریایی در ایام نوروز 99 فقط مختص افراد بومی و در صورت ضرورت انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: بابت کنسلی بلیت قطارهای اسفندماه و ایام نوروز 99، تاکنون حدود 80 میلیارد تومان پول به مسافران قطار پرداخت شده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی از تخصیص 689 تخت در سه بیمارستان تازه احداث شده توسط سازمان مجری ساختمان ها و تاسیسات عمومی و دولتی به درمان بیماران مبتلا به ویروس کویید19 خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد که با وجود تنگناهای مالی ، اکنون پروژه های بزرگ ریلی و آزاد راهی در کشور در دست اقدام است که طی 2 سال آینده نتایج خوبی حاصل می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون وزیر راه وشهرسازی با اشاره به تکمیل و اجرای پروژه های بزرگ راه سازی در البرز ،گفت : گره های ترافیکی این استان یکی پس از دیگری گشوده می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه به همراه معاون وزیر راه و شهرسازی روز پنجشنبه از پروژه ادامه آزاد راه شهید همت در استان البرز بازدید کردند.
ربیع   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۰۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، مهدی عبوری در دومین نشست راهبری و مدیریت تولید 145 هزار واحد مسکن در بافت های ناکارآمد شهری (طرح اقدام ملی تولید مسکن)، اظهار داشت ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۲۱:۱۱    
طی حکمی از سوی معاون وزیر راه وشهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور ، امان محمد کمالی به سمت سرپرست اداره کل هواشناسی استان منصوب شد.
برترین ها / شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۰۲:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
ایسنا: معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام سرشماره دریافت پیامک ثبت نام برای طرح اقدام ملی مسکن، هدف از این اقدام را جلوگیری از شیوع ویروس کرونا دانست و گفت: با توجه به تمدید زمان ثبت نام در 17 استان، نام نویسی در استان تهران به روز شنبه 24 اسفند ماه موکول شد. ...
وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی بر حفاظت از اراضی ملی در تمامی ماه های سال به ویژه روزهای پایانی امسال و ماه های ابتدایی سال 99 تاکید کرد و از رفع تعرض و تصرف از 2209 هکتار اراضی دولتی در 11 ماه نخست امسال به ارزش چهار هزار و 11 میلیاردتومان خبر داد.