پنجشنبه ۲۵ مردادساعت ۰۵:۵۱Aug 2018 16

جدیدترین خبرهای «شهرسازی»

خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی گفت: تمامی طرح های مشهد با رویکرد اقتصادی اما در عمل به صورت کاملا غیراقتصادی انجام شد و نتیجه اش طرحی غیراقتصادی و بدون بازده بود و به ضد خود مشهد تبدیل شد.
دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران گفت: مشکلات بافت فرسوده با جابه جایی دستوری جمعیت از یک محله به محله دیگر حل نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
فرماندار ویژه سبزوار از سفر وزیر راه و شهرسازی به منظور بازدید از چند پروژه و بررسی مشکلات به این شهرستان خبر داد.
خزر آنلاین   ۹ ساعت پیش    
خزر: مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی اخیراً در پاسخ به پویش #فرزندت_کجاست؟ گفته است: قبل از نمایندگی یکی از پسران کارمند اداره مسکن و شهرسازی در قسمت بافت فرسوده بود. او اکنون شهردار چاف و چمخاله است ...
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: بابت کم وکاستی ها در طول این چند سال از رانندگان عذرخواهی می کنیم.
عصر خودرو   ۹ ساعت پیش    
عصر خودرو- معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با اشاره به مشکل تأمین لاستیک، قطعات و تعمیرات کامیون داران گفت: با توجه به برگزاری جلسات متعدد، مقرر شد تا لاستیک با ارز دولتی وارد شده و در اختیار رانندگان قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
ساخت باند دوم محور مبارکه - بروجن به طول 26کیلومتر و تقاطع های غیرهمسطح بلوار امیرکبیر و لاو - مجلسی با اعتباری افزون بر 60میلیارد تومان آغاز شد.
دراستفتایی از سوی دفتر رهبر معظم انقلاب مطرح شد: اگر مسافران در هواپیما نتوانند قبله را مشخص کنند، به هر سمتی که گمان دارند قبله است، نماز بخوانند. به گزارش ایسنا ...
نصر نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۸:۳۷    
نصر: قائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در امور فرودگاه ها از اتمام پرواز های رفت حج تا پایان امروز خبر داد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۸:۳۳    
مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هیچ مشکلی برای تأمین سوخت هواپیماهای خود ندارد. معصومه اصغرزاده مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در گفت وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۳۵    
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر همدان گفت: کاربری های مغایر، نخستین مشکل کارگاه های مشاغل خانگی در حاشیه شهر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۲۰    
معاون شهرسازی و معماری شهرداری یزد با بیان اینکه دفاتر تسهیل گری در پنج محله یزد تشکیل می شود، گفت: جلسات بازآفرینی شهری در یزد پیشرفت خاصی را شاهد نبوده است.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۵    
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: شرایط حاکم در کشور آمادگی جهش در زمینه توسعه فن آوری ها و هوشمندسازی را به وجود آورده است که مهم ترین آن ها تامین زیرساخت ها و نیروهای انسانی تحصیلکرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۵۷    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: سالانه حدود 80 هزار میلیارد ریال اعتبار برای توسعه شبکه بزرگراهی کشور نیاز است، در این زمینه نیازمند مساعدت مسؤولان کشور برای رفع این نیازها هستیم.
میزان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- اگر وزیر صنعت، معدن و تجارت، به اتفاق وزیر راه و شهرسازی تصمیم میگرفتند برای مهار رشد غیرواقعی قیمت مسکن اعلام کنند که قرار است ارز دولتی به چند قلم مصالح اصلی ساختمانی تعلق گیرد، بی تردید این بازارِ متاثر از شایعات، حداقل در بخش مسکن بکلی می شکست.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۰۸    
سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی در پاسخ به کمپین #فرزندت_کجاست؟ گفت: پسرم پیش از اینکه من نماینده شوم کارمند اداره مسکن و شهرسازی بود. سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی در پاسخ به کمپین #فرزندت_کجاست؟ گفت: پسرم پیش از اینکه من نماینده شوم کارمند اداره مسکن و شهرسازی بود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۰۵    
اصفهان - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: شهرستان های اصفهان و مبارکه از قطب ها و کریدورهای حمل و نقل کشور و از اهمیت خاصی برخوردارند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۵۹    
اصفهان - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: شهرستان های اصفهان و مبارکه از قطب ها و کریدورهای حمل و نقل کشور و از اهمیت خاصی برخوردارند.
موج   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۵۵    
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید علوی گفت: نزدیک 100 میلیارد تومان پروژه در شهر جدید علوی در حال اجرا بوده که عمدتاً از اعتبارات ملی، وزارت راه و شهرسازی و شرکت عمران شهرهای جدید تأمین می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۴۲    
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه برنامه علمی و راهبردی کاهش تلفات جانی جاده ای باید توسط اداره مسکن و شهرسازی تا پایان ماه تدوین و ارائه شود بر کاهش 10 درصدی تلفات جاده ای در سال جاری تاکید کرد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۳۲    
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه برنامه علمی و راهبردی کاهش تلفات جانی جاده ای باید توسط اداره مسکن و شهرسازی تا پایان ماه تدوین و ارائه شود بر کاهش 10 درصدی تلفات جاده ای در سال جاری تاکید کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۱۵    
اقتصاد ایران: اردبیل- مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: پارس آباد مغان بیشترین سکونت گاه های غیر رسمی در بین شهرهای استان را دارد و حاشیه نشینی مشکل اصلی آن است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۱۳    
معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: شهرداری ها و اداره راه و شهرسازی نسبت به شناسایی زمین های بلااستفاده دستگاه ها اهتمام ورزند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۰۸    
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان با اشاره به آغاز عملیات اجرایی جاده میانبر مسجدسلیمان گفت: با احداث این جاده چهارخطه علاوه بر ارتقا سطح ایمنی، شاهد کاهش 30 کیلومتری مسیر اهواز به سمت مسجد سلیمان خواهیم بود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۴۱    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت : تا کنون 538 هزار نفر از رانندگان و همسرانشان برای استفاده از بیمه تکمیلی ثبت نام کرده اند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۳۹    
استاندار مازندران به همراه مدیرکل راه و شهرسازی مازندران و چند تن از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان از قطعه 5 محور تنکابن – الموت قزوین بازدید و دستوراتی را در جهت شتاب بخشیدن به عملیات بهسازی و ارتقاء محور ارتباطی تنکابن به الموت قزوین مصوب کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۳۶    
همدان - رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر همدان با تاکید بر تامین نیروهای ناظر کیفی اجرای آسفالت، تاکید کرد: آسفالت ریزی در هیچ منطقه ای از همدان نباید بدون حضور ناظر فنی انجام شود.
کرد پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۳۰    
سرویس کردستان- معاون شهرسازی و معماری شهرداری سنندج از تشکیل کارگروه فنی حفاظت و احیاء تپه ها و چشمه های سطح شهر سنندج خبر داد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۱۴    
ضیایی گفت: با برنامه ریزی های انجام شده از سوی سازمان بنادر، سوخت سوبسیدی به خطوط کشتیرانی ارائه می شود. یحیی ضیایی رئیس اتحادیه مالکان کشتی در گفت وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۲۹    
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی در جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره حراست اداره کل راه و شهرسازی استان گفت: انتظار من از حراست اداره کل این است که کمک کند مدیرکل و تمام همکارانی که عضو این سیستم هستند بر مدار قانون حرکت کنند.