پنجشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۳:۱۷Feb 2019 21
 

جدیدترین‌های «شهرسازی»

دانا   ۹ دقیقه پیش    
وزیر راه و شهرسازی گفت: دولت برنامه ای در خصوص افزایش وام مسکن ندارد چرا که با افزایش این وام قیمت مسکن هم بیشتر شده و قشرهای هدف دچار مشکل می شوند.
ایرنا   ۱۵ دقیقه پیش    
اراک - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی گفت: حمایت از انبوه سازان و سازندگان مسکن از مهمترین برنامه های دولت تدبیر و امید است که پس از ابلاغ در بخش هایی از کشور کلید خورده است.
روزنامه شهروند   ۴۲ دقیقه پیش    
تسنیم | دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی میانگین قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در معاملات بهمن ماه در تهران را درحالی 10 میلیون و 66 هزار تومان اعلام کرد که قیمت ها نسبت به ماه گذشته 2.9 درصد افزایش و معاملات مسکن 49 درصد کاهش یافته است ...
دانا   ۴۲ دقیقه پیش    
دهیار حاجی آباد بیرجند گفت: اداره راه و شهرسازی در خصوص روشنایی بین امیرآباد و حاجی آباد اعلام کرد این قسمت در دستور کار ما نیست اما جهت ورودی از پل زیرگذر تا حاجی آباد قول دادند در اعتبارات سال آینده برای این قسمت اعتباری را پیش بینی کنند.
ایمنا   ۵۱ دقیقه پیش    
وزارت راه و شهرسازی مجاز شد تا از طریق اجاره زمین های متعلق به شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید درآمد سه هزار میلیارد تومانی کسب کند.
ایرنا   ۵۵ دقیقه پیش    
جیرفت - ایرنا - معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان با اشاره به ترافیک شدید در محورهای خروجی جیرفت گفت: تکمیل پلهای جنگل آباد و سرجاز این شهرستان به 170 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
وزیر راه و شهرسازی بر ضرورت ایجاد توقفگاه برای استراحت مسافران در مسیر اتوبان ساوه تاکید کرد و از تلاش برای بهره برداری از کمربندی ساوه در پاییز سال 98 خبر داد.
وزیر راه و شهرسازی از عملیات اجرایی پروژه ساخت آزادراه اراک-خرم آباد به طول 134.2 کیلومتر بازدید کرد و از نزدیک در جریان جزییات پروژه قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی در سفر به زرندیه از بهره برداری باند دوم ساوه- زرندیه نیمه اول سال 98خبرداد.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر خود به استان مرکزی از پروژه بازآفرینی شهری 336 واحدی مهر و ماه در کوی سجادیه اراک بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سال 98 عملیات اجرایی احداث 3 هزار و 700 واحد مسکن ارزان قیمت در استان آغاز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
اراک- وزیر راه و شهرسازی گفت: پروژه آزادراه اراک - خرم آباد طی سه سال آینده به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
اراک - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی گفت: تقاطع غیرهمسطح سنجان اراک باید در اولویت کار مدیریت شهری این شهر و مسئولان استان مرکزی قرار گیرد.
پروژه 528 واحدی مسکن اقشار کم درآمد کوی کوثر اراک امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
نمایندگان مجلس بندی از لایحه بودجه مربوط به واگذاری بخشی از املاک وزارت راه و شهرسازی به دانشگاه های تهران را حذف کردند.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر فنی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: به نظر می رسد وزارت راه و شهرسازی در خصوص این پروژه کم کاری کرده است، پروژه ای که می توانست با تزریق اعتبار در هر سال تاکنون به نتیجه برسد مورد کم لطفی قرار گرفت و اعتباراتی ناچیز برای آن در نظر گرفته شد که کفاف این طرح را نمی دهد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
نوشهر- ایرنا - فرماندار رامسر اعلام کرد بنا به ابلاغ نامه وزیر راه و شهرسازی به شرکت هواپیمایی ایران ایر تا پیش از نوروز پروازهای مسیر رفت و برگشت مشهد و اصفهان در فرودگاه این شهر گردشگرپذیر برقرار می شود.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
اراک- وزیر راه و شهرسازی گفت: شتاب بخشی به جریان تولید مسکن در کشور مدنظر قرار دارد و از سازندگان و انبوه سازانی که می توانند در این زمینه اثرگذار باشند، حمایت خواهد شد.
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر ضرورت توجه به بحث مسکن و ایجاد فضای کسب و کار در بافت های فرسوده گفت: تعادل بخشی به بازار مسکن وظیفه اصلی وزارت راه و شهرسازی است.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
اسلامی گفت: بستر سازی برای احداث مسکن مناسب از برنامه های آتی وزارتخانه راه و شهرسازی است.
وزیر راه و شهرسازی در جریان سفر به استان مرکزی از پروژه بازآفرینی شهری 336 واحدی کوی سجادیه اراک بازدید کرد.
دیار آفتاب   ۲ ساعت پیش    
طرح 528 واحدی مسکن اقشار کم درآمد کوی کوثر اراک با حضور وزر راه و شهرسازی به بهره برداری رسید.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
پروژه 528 واحدی مسکن اقشار کم در آمد در کوی کوثر اراک با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی گفت: تعادل بخشی عرضه و تقاضا در بخش مسکن کشور پیگیری می شود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
اراک - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی گفت: ساخت 400 هزار واحد مسکونی برای اقشار کم درآمد در سال های 99 و 98 هدفگذاری شده است.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
اراک- استاندار مرکزی از تخصیص 100میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل پروژه تقاطع غیرهمسطح سنجان اراک توسط وزارت راه و شهرسازی خبر داد.
سروش نیوز   ۲ ساعت پیش    
برنامه زمان بندی وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان مرکزی اعلام شد.
روزنامه کسب و کار   ۲ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی، اجرای طرح هوشمندسازی در آزادراه ساوه- تهران را از اقدامات وزارت و راه و شهرسازی برشمرد و افزود: با اجرای این طرح ضریب ایمنی این محور پرتردد افزایش یافته و سوانح و حوادث رانندگی کاهش خواهد یافت.
تین نیوز   ۲ ساعت پیش    
دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی میانگین قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در معاملات بهمن ماه در تهران را در حالی 10 میلیون و 66 هزار تومان اعلام کرد که قیمت ها رشد و معاملات مسکن 49 درصد کاهش یافته است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی، اجرای طرح هوشمندسازی در آزادراه ساوه- تهران را از اقدامات وزارت و راه و شهرسازی برشمرد و افزود: با اجرای این طرح ضریب ایمنی این محور پرتردد افزایش یافته و سوانح و حوادث رانندگی کاهش خواهد یافت.
همسو نیوز   ۲ ساعت پیش    
وزیر راه و شهر سازی گفت: اتوبان ساوه همدان و آزادراه تهران ساوه خشک و بی روح است. به گزارش خبرگزاری همسو، محمد اسلامی در نشست بررسی مشکلات حوزه راه و شهرسازی ساوه و زرندیه در فرمانداری ساوه با اشاره به مشخص بودن مشکلات این دو شهرستان در حوزه راه و شهرسازی اظهار کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
مدیرکل راه و شهرسازی گیلان گفت: 3 هزار و 785 واحد مسکونی در بافت های فرسوده شهری گیلان وجود دارد که برای مقاوم سازی و نوسازی تسهیلات 9 درصدی به صاحبان این واحدها پرداخت می شود.
روزنامه اصفهان زیبا   ۲ ساعت پیش    
دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران در نشست هم اندیشی ساماندهی یا انتقال پایتخت گفت: به استناد دیدگاه کارشناسی و بررسی ظرفیت های موجود به این جمع بندی رسیدیم که امکان انتقال پایتخت به مکان دیگری عملی نیست ...
وزیر راه و شهرسازی ضمن بازدید از روند اجرایی پروژه تقاطع غیرهم سطح سنجان بیان کرد: درحال حاضر روند اجرا متوقف شده و ادامه کار به تعامل مردم بستگی دارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی گفت: کار اجرایی پروژه تقاطع غیرهم سطح سنجان اراک متوقف شده است.
ملیت   ۳ ساعت پیش    
جدیدترین آمار وزارت راه و شهرسازی درباره بازار مسکن حاکی از آن است که متوسط قیمت هر مترمربع مسکن طی بهمن امسال از مرز 10میلیون تومان عبور کرده، ضمن این که معاملات نیز در ماه گذشته نسبت به دی ماه حدود 39درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی گفت: نقشه ای که از سوی دولت در راستای اجرای طرح بازآفرینی شهری در کشور و به تبع آن در استان عملیاتی شده به منظور کنترل آسیب های اجتماعی در مناطق حاشیه شهر است.
صدای ایران   ۳ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی گفت: سقف تسهیلات مسکن با هدف جلوگیری از رشد قیمت مسکن و بالا بردن توان خرید مردم افزایش ندارد. به گزارش صدای ایران، محمد اسلامی روز پنجشنبه در آیین بهره برداری از طرح 528 واحدی کوی کوثر اراک در جمع اصحاب رسانه ...
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
گروه استان ها وزیر راه و شهرسازی گفت: قصد افزایش وام مسکن را نداریم، دلیل آن هم این است که افزایش وام مسکن به افزایش و رشد قیمت خانه کمک می کند.
توریسم آنلاین   ۳ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که قیمت های جدید بلیط اتوبوس های مسافربری بین شهری 25 اسفند توسط انجمن صنفی مربوطه اعلام می شود اظهار کرد: هر ساله به دلیل آنکه اتوبوس های بین شهری یک طرف از مسیر خود را خالی از مسافر طی می کنند افزایش قیمت با نظارت سازمان راهداری اعمال می شود.
شعار سال   ۳ ساعت پیش    
دبیر انجمن تولید کنندگان و فناوران صنعتی ساختمان از انتخاب معاون مسکن وساختمان وزارت راه و شهرسازی به عنوان هماهنگ کننده و مسئول پیگیری صدور خدمات فنی و مهندسی به کشور سوریه خبر داد.
دیار آفتاب   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: به منظور تکمیل و بهره برداری از تقاطع غیر هم سطح سنجان 24 میلیارد ریال برآورد شده است.
خانه ملت   ۳ ساعت پیش    
نمایندگان مردم در خانه ملت وزارت راه و شهرسازی را مجاز کردند تا سقف هزار و 500 میلیارد تومان از منابع داخلی و تهاتر ارضی برای اجرای طرح مسکن مهر استفاده کنند.
شعار سال   ۳ ساعت پیش    
جدیدترین آمار وزارت راه و شهرسازی درباره بازار مسکن حاکی از آن است که متوسط قیمت هر مترمربع مسکن طی بهمن امسال از مرز 10میلیون تومان عبور کرده، ضمن این که معاملات نیز در ماه گذشته نسبت به دی ماه حدود 39درصد افزایش یافته است ...
همسو نیوز   ۳ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز محمد اسلامی صبح پنجشنبه در مراسم افتتاح 528 واحد مسکونی کوی کوثر اراک اظهار داشت: دولت تلاش دارد عرضه مسکن را تسهیل کند و در این زمینه برنامه ای استمراری و مداوم را دنبال کند. ...
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
صبح امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی و برخی مسوولین استان مرکزی پروژه 528 واحدی سپاس کوی کوثر اراک به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی گفت: نباید با حرف های منفی انگیزه را برای پیشرفت گرفت.
نسیم   ۳ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی گفت: امید است احداث کنارگذر ساوه در نیمه نخست سال آینده به اتمام برسد.
فردا نیوز   ۳ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی گفت: قصد و برنامه ای برای افزایش وام مسکن نداریم، چرا که معتقدیم این اقدام موجب افزایش قیمت مسکن خواهد شد و اقشار کم درآمد برای تامین مسکن بیشتر دچار مشکل می شوند.
سروش نیوز   ۳ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی با ورود به شهر اراک، مورد استقبال مسئولان این استان قرار گرفت.