چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۰۸:۴۰Aug 2018 15

جدیدترین خبرهای «نمایندگان مجلس»

پایگاه خبری خاورستان   ۲۶ دقیقه پیش    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه بسیج برای مبارزه با محتکران و شناسایی و معرفی آنها، این برنامه ها را عاملی برای بستن راه های سوءاستفاده از شرایط اقتصادی عنوان کرده و بر ضرورت حمایت بخش های دیگر از آیین برنامه تاکید کردند.
روز نو   ۱ ساعت پیش    
علی ربیعی اولین قربانی چالش های کنونی جامعه بود. به نظر می رسد نمایندگان مجلس برای پاسخگویی به مطالبات مردم که در هفته های اخیر برای بیان مطالبات خود تجمع کرده بودند راه حل را در استیضاح وزرای کابینه دیدند و به همین دلیل ربیعی را از وزارت کنار زدند.
خبرگزاری تابناک   ۶ ساعت پیش    
برای دومین بار در تاریخ جمهوری اسلامی ایران قرار است نمایندگان مجلس از رییس جمهور سوال بپرسند، مساله ای که حاشیه های فراوانی داشته است. نمایندگان مجلس مواضع جالبی در این زمینه مطرح کرده اند و حتی برخی از آنها تاکید کرده اند سوال از رئیس جمهور سیاسی نیست ...
روزنامه ابتکار   ۸ ساعت پیش    
نیکنام ببری *- با گذشت بیش از دو سال از آغاز به کار مجلس دهم، شاید یکی از مهم ترین پرسش های افکار عمومی داخل و اهل نخبگان، کارایی و کارامدی نمایندگان مجلس در مدیریت و هوشمند سازی چالش ها و تهدیدات اجتماعی و اقتصادی کشور است ...
ایران آنلاین   ۸ ساعت پیش    
تجربه سؤال و استیضاح و همچنین طرح تحقیق و تفحص از سوی نمایندگان مجلس حکایت از این دارد که تاکنون کمتر توانسته ایم از ظرفیت های قانونی این ابزار نظارتی بهره برداری کرده و به نفع و مصلحت مردم اقدام کنیم.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۰:۵۶    
انزلی- رئیس مجمع نمایندگان گیلان از بررسی و پیگیری نمایندگان مجلس درباره تصویب لایحه ای برای افزایش نرخ برنج در فصل برداشت محصول کشاورزان خبر داد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۹:۱۶    
به گزارش ایرنا محمدرضا امیرحسنخانی روز سه شنبه در نشست مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با مدیران سازمان تبلیغات اسلامی استان افزود: این سازمان در شهرستان های نهبندان، قاین و بیرجند اقدام به تاسیس مدارس صدرا کرده است که انتظار می رود در سایر شهرستان ها نیز در این زمینه اقدام شود. ...
تبریزمن   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۸:۱۸    
آیا راست است که سهم 50 درصدی ایران به 11 درصد سقوط کرده؟! آیا ترکمنچای دیگری در راه است؟ مردم بدانید! نمایندگان مجلس اصلا در جریان توافقات پشت پرده نیستند. بعد از این توئیت بود که شاهد واکنش های مختلفی در فضای رسانه ای مجازی بود که در بسیاری از موارد برگرفته از تصورات نادرست بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۰۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه نمایندگان مجلس برطرف کردن مشکلات جامعه به ویژه مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم از طریق ایجاد اتحاد و انسجام در کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۱۹    
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهوری بر اساس قانون باید به صورت شفاف به سوالات نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی پاسخ دهد.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۱۵    
عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه در حال حاضر استیضاح 3 وزیر در دستور کار مجلس قرار دارد، از بحث درباره طرح استیضاح وزرای اقتصاد، کشور و آموزش و پرورشخبر داد. ...
سخت افزار   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۰۶    
وزیر ارتباطات چند ماهی می شود که پیگیر رفع فیلتر شبکه اجتماعی توئیتر است و دیروز نیز در مصاحبه ای اعلام کرده بود که موضوع را از طریق قوه قضاییه پیگیری کرده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۱    
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت حضور بانوان در عرصه های سیاسی و اجتماعی گفت: در حال حاضر تنها حدود 5 درصد از نمایندگان مجلس را زنان تشکیل می دهند و برای رسیدن به حداقل 30 درصد نیازمند تبعیض مثبت در خصوص بانوان هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۱۱    
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، گفت: هدف نمایندگان مجلس پیگیری مشکلات اقتصادی بود، ولی این مسئله با ورود یک طیف سیاسی و تعلل دولت به سمت وزارت کار کشیده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۸    
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: بخش قابل توجهی از پاسخ های رئیس جمهور به سوال نمایندگان مجلس بستگی به نحوه سوال، ادبیات و واژگان سوال کنندگان دارد.
فرارو   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۵۳    
گویی بازی پیچیده ای که بر سر برجام شروع شد و افکار عمومی را درباره این توافق مسموم می کرد، حالا در مورد توافق خزر در حال تکرار است. فضای مجازی پر شده است از اطلاعاتی نادرست درباره خزر که برخی شان حتی به نقل از نمایندگان مجلس مطرح می شود و... . ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۳۳    
پس از انتشار خبر تصادف ماشین در نزدیکی مجلس نمایندگان انگلیس، پلیس این کشور برای حفظ جان نمایندگان پارلمان وارد این ساختمان شد.
راک نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۲۵    
در حاشیه نمایشگاه بزرگ توانمندیهای صنایع کشور، یک شرکت ایرانی با طرف عراقی تفاهم نامه همکاری به امضا رساند. به گزارش راک نیوز "، این تفاهم نامه میان شرکت سیم افشان یاسوج با یک شرکت عراقی در خصوص تولید سیم و کابل به امضا رسید. ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۲۱    
قم – ایرنا- استاد حوزه و دانشگاه گفت: موضوع سئوال برخی نمایندگان مجلس از رئیس جمهوری، باید از جنبه حقوقی و اخلاقی در کنار هم مورد تحلیل قرار گیرد، به این معنا که، هرچند سئوال از رئیس جمهوری از نظر حقوقی حق مجلس است ولی آیا از نظر اخلاقی در این شرایط به مصلحت هست؟
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۱۵    
سیدمهران عالم زاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با اجرای این لایحه ضمن افزایش منابع درآمدی شهرداری ها، تحقق آن نیز آسان تر می شود زیرا پیشتر در این حوزه شفافیت وجود نداشت و بسیاری از درآمدها در قانون تعریف نشده بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۱۲    
قم – ایرنا- استاد حوزه و دانشگاه گفت: موضوع سوال برخی نمایندگان مجلس از رییس جمهوری، باید از جنبه حقوقی و اخلاقی مورد تحلیل قرار گیرد و نسبت به شرایط موجود و مصلحت بررسی شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۴۰    
نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس عزم استیضاح وزرای اقتصادی دولت را دارد.
توسعه   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۳۹    
عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان گفته بود که این شورا به یکی از نمایندگان مجلس به دلیل اظهاراتش درباره وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تذکر داده است.
عصر خودرو   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۸    
عصر خودرو- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: بسیاری از اعضای کمیسیون صنایع و معادن و بسیاری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از مفاد قراردادهای خودروسازان بی خبر هستند و این موضوع یکی از مشکلات ما است.
دولت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۷    
معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دیدار با دو تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اهمیت حوزه گردشگری در ایجاد اقتصاد پویا و اشتغال پایدار گفت: نقش گردشگری در توسعه کشور با توجه به محدودیت منابع و شرایط پیش رو کم نظیر است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۲    
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است.
ایبنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۴۸    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، بر ضرورت حفظ استقلال بانک مرکزی با هدف بهبود اقتصادی کشور تاکید کرد و گفت: بررسی طرح بانکداری با هدف تقویت استقلال بانک مرکزی در دستور کار نمایندگان مجلس واقع شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۱۲    
مسئول علمی بسیج دانشجویی استان قم گفت: مسئولین بسیج دانشجویی قم روز گذشته در دیداری با امیرآبادی نماینده استان قم در مجلس طرح CGT را برای وی تبیین کرده و خواستار حمایت از این طرح در مجلس شدند.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۱۰    
احمد شیرزاد، نماینده سابق مجلس با روزنامه آرمان گفتگو کرده است. بخشی از این گفتگو را بخوانید: با توجه به مصاحبه اخیر آقای روحانی در تلویزیون، برخی معتقدند که آقای روحانی ناگفته هایی داشته که در مجلس بیان خواهد کرد بنابراین همه منتظرند ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۴    
به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی کل دادگستری کرمان، حجت الاسلام محمد شفیعی افزود: پیشنهاد می شود در قالب طرحی از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و یا لایحه پیشنهادی قوه قضائیه به هیات دولت و ارسال آن توسط دولت به مجلس شورای اسلامی در زمینه ممنوعیت ثبت سکه بهار آزادی به عنوان مهریه توسط دفاتر رسمی ...