سه شنبه ۳۰ مهرساعت ۱۲:۵۷Oct 2019 22

جدیدترین‌های «نمایندگان مجلس»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۷ دقیقه پیش    
به اعتقاد نمایندگان مجلس شورای اسلامی، پیاده روی اربعین بهترین فرصت برای به نمایش گذاشتن اقتدار و انسجام امت اسلامی، احیای عاشورا، اسلام ناب محمدی (ص)، نماد عزت، اقتدار و حرکت وحدت آفرین در جامعه اسلامی است.
ایسنا   ۵۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر گفت: تمام تلاش مدیر ارشد استان ورود سرمایه گذاران به همدان است و در این زمینه رایزنی های مختلفی را در مرکز و با حضور نمایندگان مجلس داشته است.
سخنگوی قوه قضائیه با بیان اینکه خبر بازداشت کارگران هفت تپه در مسیر دیدار با نمایندگان مجلس کذب بود گفت: از طریق دادگستری خوزستان به این ادعا جواب دادیم اما آن روزنامه تکلیف خود را به درستی انجام نداد.
ششمین دوره نمایشگاه بین المللی چرم، کیف، کفش و صنایع وابسته با حضور "قاسم نوده فراهانی" رئیس اتاق اصناف تهران ، "مهدی صادقی نیارکی" سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)، "محرابی" مدیرکل دفتر نساجی وزارت صمت ...
شعار سال   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سیاست ارز 4200 تومانی که از ابتدای فروردین 97 آغاز شد از همان ابتدا با مخالفت گسترده بسیاری از نمایندگان مجلس همراه بود با اینحال تا کنون هیچ اقدام موثری برای بهبود معیشت مردم در مجلس صورت نگرفته است.
افکار نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: طبق جلسات غیرعلنی مجلس پیرامون افزایش قیمت بنزین، در یک نوبت از نمایندگان رأی استمزاجی اخذ شد و نمایندگان طبق نظر خود عنوان کردند که در شرایط فعلی به شدت مخالف افزایش حامل های انرژی و بنزین هستند.
موج   ۲ ساعت پیش    
برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز از تولیدکننده های داخلی لوازم خانگی که از نام برند خارجی برای عرضه محصولات خود استفاده می کنند انتقاد کرده و اعلام کردند سیاست های بازار لوازم خانگی باید مبتنی بر صداقت و در راستای کیفی سازی تولید باشد.
دانا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به گذشت بیش از هزار روز از دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با برخی از نمایندگان در خصوص ارزیابی عملکرد این مجلس به گفتگو نشسته ایم که مشروح آن را در گزارش زیر می خوانید.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
تهران-ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی شرکت های دولتی را موظف کردند که اصل و سود اوراق مالی منتشر شده را حداکثر تا 5 سال از محل منابع داخلی خود تسویه کنند.
خبر آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نخستین پیاده روی کاملاً زنانه به مدت 7 ساعت بر روی کره ماه انجام شد. این موضوع به همراه انتقاد یکی از نمایندگان مجلس به بی نتیجه ماندن پیگیری ماجرای دکل های نفتی پس از 11 سال، سوژه طنز شهرونگ شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۵ ساعت پیش    
ویژگی ساختار قدرت سیاسی در ایران عمودی و از بالا به پایین بودن آن بود و مردم در تصمیم گیری ها نقشی نداشتند. نمایندگان مجلس هم نماینده واقعی مردم نبودند، بلکه کاملاً تحت سلطه شخص شاه و حکومت مرکزی بودند ...
یکی از نمایندگان مجلس در برنامه فرمول یک به سوالی درباره عاقبت شناسنامه دار شدن اتباعی که مادر ایرانی دارند، پاسخ داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۰۰:۳۲    
دنیای اقتصاد : فعال شدن دو اقدام مقابله ای از سوی گروه ویژه اقدام مالی در قبال ایران، با وجود آنکه با ششمین مهلت FATF به کشورمان برای اجرایی کردن پیش شرط هایش همراه بود، اما با انتقاد برخی از مقامات ایران از جمله وزیر امور خارجه، سخنگوی دولت، سخنگوی دستگاه وزارت خارجه و برخی نمایندگان مجلس مواجه شد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۳:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
محمود علیزاده طباطبایی، وکیل دادگستری که بیشتر به دلیل مواضع سیاسی و یا برعهده گرفتن وکالت سیاسیون شناخته می شود، در سخنانی اولاً با خروج سازمان زندان ها از زیر مجموعه دستگاه قضایی مخالفت کرده است، ثانیاً نمایندگان مجلس موافق طرح را متهم کرده که به دلیل آنکه فکر زندان نرفتن خودشان هستند ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۱:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
صدای تذکرات محیط زیستی نمایندگان مجلس شورای اسلامی هر روز در صحن علنی خانه ملت می پیچد. آیا وعده های انتخاباتی همین نمایندگان عامل برخی تخریب های محیط زیستی نیست؟
می متالز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۱:۴۰    
می متالز - واکنش ها نسبت به بیانیه اخیر گروه ویژه اقدام مالی (FATF) که برای ایران فرصت زمانی قایل شده، تنها به دولتی ها ختم نشد و نمایندگان مجلس هم نسبت به این مساله واکشن نشان دادند.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۹:۴۳    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی از یک شنبه 12 آبان فعالیت پاییزی خود را به مدت سه هفته با تشکیل صحن علنی آغاز می کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۰   + ۳۴ سایت دیگر  
در پی انتشار گزارشی از سوی خبرگزاری مهر، درباره چگونگی سفر رئیس و شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای شرکت در اجلاس آی پی یو (بین المجالس جهانی) به کشور صربستان، اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی توضیحاتی ارائه کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نمایندگان مردم استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی در نشستی با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بیان مشکلات و توانمندی های واحدهای تولیدی استان پرداخته و خواستار توجه بیشتر وزیر به مسائل کارگری استان شدند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۶    
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۰    
گفته می شود قرار است امروز نمایندگان مجلس انگلیس درباره توافق جدید برگزیت که نخست وزیر این کشور با کمسیون اروپا به دست آورده است، رای گیری کنند.
نماینده   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۲    
برخی تذکرات جریان ساز نمایندگان مجلس از نگاهتان می گذرد.
عیار آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
انتقادات نمایندگان مجلس در ارتباط با شیوۀ ساخت واحد های مسکونی طرح اقدام ملی مشخص می کند، این شیوۀ ساخت مسکن مناسب شرایط فعلی بازار مسکن در کشور نیست و وزارت راه و شهرسازی مکلف است، به منظور صاحب خانه کردن اقشار کم درآمد در شیوۀ ساخت این طرح تجدید نظر کند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی از روز یکشنبه 12 آبان ماه در جلسات علنی مجلس شورای اسلامی حضور می یابند.
598   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۸   + ۶۹ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی از همه مراجع قضایی خواست که با بهره مندی از ظرفیت های قانونی، در جهت سیاست حبس زدایی و کاهش جمعیت کیفری حرکت کنند.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : تفسیر و پژوهش های خبری ایرنا، نزدیک به سه سال ونیم پس از برگزاری همه پرسی خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا (برگزیت) هنوز آینده این اقدام سیاسی که باعث سقوط چند دولت در بریتانیا شد مشخص نیست ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی از روز یکشنبه 12 آبان ماه در جلسات علنی مجلس شورای اسلامی حضور می یابند.
دبیرکل شورای عالی آموزش وپرورش گفت: ازنظر شورای عالی آموزش وپرورش به عنوان مرجع قانون گذار منعی برای آموزش زبان های دیگر وجود ندارد. اگر تاکنون این اتفاق نیفتاده است باید بررسی شود. این موافقت ضمنی آموزش و پرورش ماجرای آموزش زبان های خارجی ا وارد فاز تازه ای میکند. ...
نجف آباد نگار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده نجف آباد گفت: بسیاری از نمایندگان با دولت رودربایستی دارند ابوترابی نماینده نجف آباد گفت: بسیاری از نمایندگان مجلس با دولت رودربایستی دارند و از همین رو کمتر به نظارت به اقدامات این قوه می پردازند. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۶    
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
برترین ها / روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران به ارائه طرح جدایی ری از تهران به هیات رئیسه مجلس واکنش نشان داد. زهرا نژاد بهرام صبح امروز پیش از آغاز جلسه شورای شهر تهران با اشاره به توییت یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر ارائه طرح جدایی ری از تهران گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۸    
معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از ایرادات اساسی برخی نمایندگان مجلس و نیروهایی اجرایی را نگاه هزینه ای آنها به آموزش و پرورش و دانشگاه است.
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۷    
یک نماینده مجلس شورای اسلامی می گوید: نمایندگان مجلس به ویژه نمایندگانی که در حوزه خودرو اشراف دارند گله مند و شاکی هستند و نظرات کارشناسی شان تامین نشده است. بخش عمده مشکلات مربوط به مسایل کلی و کلان است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان گیلان گفت:41 پروژه نیمه تمام ورزشی در سطح این استان وجود دارد که برخی از این پروژه ها در حال تکمیل و تعدادی هم با حمایت و رایزنی های نمایندگان مجلس و مسئولان ارشد استانی، به دنبال تخصیص اعتبار هستیم .
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون عمران با بیان اینکه چه کسی گفته بلیت هواپیما برای نمایندگان مجلس رایگان است، گفت: بلیت هواپیما برای نمایندگان مجلس رایگان نبوده و نیست.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
موافقت سازمان حفاظت محیط زیست با انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی کشور با واکنش منابع طبیعی، نمایندگان مجلس و برخی کارشناسان بسیاری روبه رو شده است. هر چند که وزارت نیرو می گوید راهی به جز انتقال آب خزر نداریم و سازمان حفاظت محیط زیست آن را تایید می کند اما بعضی کارشناسان می گویند که در بخش ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
از ابتدای سال 98 تا امروز نمایندگان مجلس نزدیک به 24 سوال از وزرای دولت دوازدهم پرسیده اند که بالای 80 درصدتوضیحات وزرا برای نمایندگان قانع کننده بوده است.
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
پروانه مافی روز دوشنبه در کانال تلگرامی خود ضمن انتقاد از سازمان برنامه و بودجه در رابطه با عدم افزایش حقوق سربازان، نوشت: 15 تن از نمایندگان مجلس در نامه ای به هیات رئیسه ...
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به برگزاری باشکوه راهپیمایی اربعین حسینی گفت: این راهپیمایی عظمت اسلام و برادری و اخوت مردم ایران و عراق را نشان داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
نماینده فریمان در مجلس با بیان اینکه مصوبه قانونی درباره محرمانه بودن دارایی نمایندگان وجود ندارد، گفت: خوداظهاری علنی نمایندگان درباره اموالشان برای شفافیت در جامعه مفید است.
پانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
کمتر کشوری را در جهان می توان یافت که مسوولان آن بیش از زمامداران کشور ما در ضرورت حمایت از تولید و صنعت سخن بگویند. اعضای کابینه و نمایندگان مجلس در سخنرانی ها و مصاحبه هایشان تلاش برای رونق تولید و صنعت را اولویت نخست کاری خود قلمداد می کنند ...
برترین ها / امین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
برترین ها به نقل از بی بی سی: سعد حریری، نخست وزیر لبنان در واکنش به تظاهرات ضددولتی در بیروت با بسته ای از اصلاحات اقتصادی موافقت کرده است. خبرگزاری رویترز به نقل از مقام های دولتی در لبنان گزارش کرده است که آقای حریری اصلاحات پیشنهادی را دوشنبه به هیات وزیران ارائه می دهد. ...
اقتصاد آنلاین / خبر خودرو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، علیرضا محجوب، رییس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی از سایت شماره 2 شرکت کروز فعالیت ها و خطوط تولید و مراکز طراحی و تولید دستگاه های صنعتی این بنگاه اقتصادی بازدید کرد. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
طرح رفع انحصار زبان انگلیسی با انتقادهای کارشناسان و برخی نمایندگان مجلس مواجه شده است، حال باید بررسی شود اجرای این طرح به نفع دانش آموزان مناطق محروم است یا مجلس شورای اسلامی؟
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری با اشاره به مشکلات طرح یک فوریتی نمایندگان مجلس در مورد رفع انحصار زبان انگلیسی از مدارس گفت: جریان تربیتی مدرسه در آموزشگاه های آزاد زبان شکل نمی گیرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۶    
تهران- ایرنا- کارشناس مسائل آموزش و پرورش معتقد است که طرح رفع انحصار زبان انگلیسی از مدارس که از سوی برخی نمایندگان مجلس ارائه شده است، به بهبود آموزش این زبان کمکی نمی کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۳    
متن طرح اینست: ماده واحده – به موجب این مصوبه، کلیه مراکز اداری، مراکز استان ها و شهرستان ها همانند تهران از تاریخ تصویب این قانون تعطیل می باشند. ساعات کار کارمندان دولت چهل و چهار ساعت در هفته تغییری با این مصوبه نخواهد داشت. ...
روز نو   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۹    
نمایندگان و شاگردان ؛ دو گروهی که از نظر وزیر نفت هم صلاحیت احراز سمت های سازمانی ریز و درشت را دارند و هم نیازی به مصاحبه و طی کردن مراحل اداری ندارند، با هر مدرکی که هم بخواهند می توانند در نفت استخدام شوند چه جامعه شناسی، چه معماری و چه فقه شیعه. ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس عوام انگلیس، اصلاحیه پیشنهادی موسوم به اصلاحیه لِتوین برای به تعویق انداختن اجرای برگزیت را تصویب کردند.