دوشنبه ۳۰ بهمنساعت ۰۱:۴۶Feb 2018 19

شعار سال (shoaresal.ir)

شعار سال 28 اسفند 1394 شعار سال 1 فروردین 1395 شعار سال 31 فروردین 1396 شعار سال 31 اردیبهشت 1396 شعار سال 1 خرداد 1396 شعار سال 31 تیر 1396 شعار سال 31 مرداد 1396 شعار سال 1 شهریور 1396 شعار سال 1 مهر 1396 شعار سال 30 آبان 1396 شعار سال 30 آذر 1396 شعار سال 1 دی 1396 شعار سال 1 بهمن 1396 شعار سال 2 بهمن 1396 شعار سال 3 بهمن 1396 شعار سال 4 بهمن 1396 شعار سال 5 بهمن 1396 شعار سال 6 بهمن 1396 شعار سال 7 بهمن 1396 شعار سال 8 بهمن 1396 شعار سال 9 بهمن 1396 شعار سال 10 بهمن 1396 شعار سال 11 بهمن 1396 شعار سال 12 بهمن 1396 شعار سال 13 بهمن 1396 شعار سال 14 بهمن 1396 شعار سال 15 بهمن 1396 شعار سال 16 بهمن 1396 شعار سال 17 بهمن 1396 شعار سال 18 بهمن 1396 شعار سال 19 بهمن 1396 شعار سال 20 بهمن 1396 شعار سال 21 بهمن 1396 شعار سال 22 بهمن 1396 شعار سال 23 بهمن 1396 شعار سال 24 بهمن 1396 شعار سال 25 بهمن 1396 شعار سال 26 بهمن 1396 شعار سال 27 بهمن 1396 شعار سال 28 بهمن 1396 شعار سال 29 بهمن 1396 شعار سال 30 بهمن 1396 
  ۱ ساعت پیش    
در کشورهای در حال توسعه به طور عام و نظام های سیاسی تمرکزگرا به طور خاص، تحقق حکمروایی شایسته شهری بیش از آنکه به مدیریت های محلی وابسته باشد، تحت تأثیر مناسبات حاکمیت ملی و محلی است.
  ۱ ساعت پیش    
هم زمان با چهلمین سالگرد قیام مردم تبریز در 29 بهمن 1356، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم استان آذربایجان شرقی، صبح امروز (یکشنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱ ساعت پیش    
کلان شهرهای جهان دستخوش مشکلات و مسائل متعددی هستند. شهر تهران نیز با افزایش جمعیت به یکی از کلان شهرهای جهان تبدیل شده و در معرض تهدید مشکلات متعدد اقتصادی، اجتماعی و محیط زیستی است.
  ۱ ساعت پیش    
پادنا منطقه ای در جنوب اصفهان و از توابع شهرستان سمیرم است. این منطقه میان استانهای اصفهان، فارس، چهارمحال بختیاری و کهگیلویه می باشد.
  ۱ ساعت پیش    
یک دکترای روانشناسی عمومی درباره عواملی که سبب بروز کابوس شبانه در افراد می شوند و راهکار های درمان این عارضه توضیحاتی را داد.
  ۱ ساعت پیش    
روند توسعه فناوری های جدید با سرعت باورنکردنی خود به تمام حوزه ها از جمله بخش نظامی ورود کرد که نتیجه آن تولید سلاح های فوق پیشرفته شد.
  ۱ ساعت پیش    
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی گفت: سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در قبال بیمه هنرمندان خود را مسئول می داند.
  ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین زمانی منشور روحانیت حضرت امام(ره) را چراغ و نقشه راه حوزه های علمیه دانست و خواستار تدریس و ترویج آن در حوزه شد.
  ۱ ساعت پیش    
حزب الله لبنان با رهبری سید حسن نصرالله یکی از موانع جدی در برابر سیاست های سلطه جویانه اسرائیل محسوب می شود به طوری که پدر خوانده اسرائیل (آمریکا) و متحدانش ...
  ۱ ساعت پیش    
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع)، اقامه دین، حرکت به سوی جهانی شدن دین و امر به معروف و نهی از منکر را راه های رسیدن به وحدت و تمدن نوین اسلامی عنوان کرد و گفت ...
  ۱ ساعت پیش    
معاون پرستاری وزارت بهداشت می گوید طی سی سال آینده کشور دچار سالمندی زنانه می شود.
  ۱ ساعت پیش    
یک سایت حامی دولت طی یادداشتی با انتقاد از بی خیالی دولت نسبت به بازار ارز افشا کرد خانواده خود رئیس کل بانک مرکزی خارج از ایران قرار دارد و فشار مالی بر دوش مردم را نمی فهمند.
  ۱ ساعت پیش    
یک اقتصاددان: دولت در بن بست کامل اقتصادی قرار گرفته است/ صادرکنندگان درآمدهای ارزی خود را در امارات پس انداز می کنند
  ۱ ساعت پیش    
حجم آب ذخیره شده در سد زاینده رود به 130 میلیون متر مکعب رسید که کمترین میزان از ابتدای بهره برداری از این سد از سال 1349 تا کنون است.
  ۱ ساعت پیش    
دبیر فدراسیون کشتی تاکید کرد: بدون شک در صورتی که حاضر نشدن کشتی گیران یا ورزشکاران ایران مقابل رقیبان اسراییلی تکرار شود، این بار کشتی یا هر رشته ورزشی دیگر تعلیق خواهد شد.
  ۱ ساعت پیش    
فضای سیاسی و دانشگاهی ما با موضوع فقر بیگانه نیست؛ سال هاست موضوعات مرتبط با فقر در تریبون های مختلف جایی برای خودشان باز کرده اند ...
  ۱ ساعت پیش    
مدیریت شهری زمانی صاحب ساختاری پایدار، هوشمند و کارآمد می شود و می تواند بهترین فرصت های رشد را شناسایی و تغذیه کند و امنیت و رفاه شهری تمامی شهروندان را تضمین کند که مدیریت اقتصاد کلان هم منابع ...
  ۱ ساعت پیش    
محمدعلی نجفی شاید راه سختی را پیموده تا در قامت شهردار تهران پاسخ گوی ما باشد. چه از ماراتن رقابت اصلاح طلبان برای تصدی این پست و چه ورود به بازی قدرتی که شاید آمادگی آن در هر دو سمت ماجرا مهیا نبود.
  ۱ ساعت پیش    
پرسش اساسی ای که این یادداشت در پی پاسخ به آن است، نظام بودجه ریزی و چرایی ناکارآمدی آن در سطح شهرداری است ...
  ۱ ساعت پیش    
وزارت کشور و وزارت مسکن و شهرسازی (وزارت راه و شهرسازی امروز)، در 40 سال اخیر تلاش های متعددی برای تعیین نظام درآمدی شهرداری ها به عمل آورده اند ...
  ۱ ساعت پیش    
مشاور انجمن رادیولوژی ایران گفت: رادیولوژیست ها به نوعی فرزند خوانده وزارت بهداشت محسوب می شوند و همیشه مورد تبعیض قرار گرفته اند.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس هیأت مدیره جامعه راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی به تشریح علت سفر حرفه ای ترین گردشگران جهان به ایران پرداخت.
  ۱ ساعت پیش    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه سه میلیون میلیارد تومان ( سه هزار تریلیون تومان ) سرمایه کل کشور است ...
  ۱ ساعت پیش    
ارزش معاملات بورس کالای ایران از ابتدای امسال تاکنون برای نخستین بار در تاریخ معاملات آن از مرز 100 هزار میلیارد تومان فراتر رفت.
  ۱ ساعت پیش    
تیم ملی فوتسال ایران نیز با وجود قهرمانی در جام ملت های آسیا و افزایش امتیازهایش در رده ششم باقی ماند.
  ۱ ساعت پیش    
ظریف در پاسخ به نمایش امروز نتانیاهو، لاشه پهپادی را که پدافند هوایی سپاه پاسداران در دوم شهریور ماه سال 93 در حوالی نطنز ساقط کرد، در یک اجتماع بین المللی به نمایش بگذارد تا مشخص شود متجاوز کیست.
  ۱ ساعت پیش    
رییس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه 12 فعالیت کلانتری ها را برون سپاری کرده و به حوزه پلیس + 10 وااگذار کرده ایم و گفت: در سال جاری موفق شدیم 6 میلیون بار مراجعه به کلانتری ها را کاهش دادیم.
  ۱ ساعت پیش    
مدیر کل دفتر آموزش های کاردانش وزارت آموزش و پرورش جزییات مشوق های مهارت آموزی کارکنان نظام وظیفه را تشریح کرد.
  ۱ ساعت پیش    
سید بهاءالدین حسینی هاشمی، کارشناس مسائل اقتصادی گفت: سیاست بانک مرکزی برای افزایش سود بانکی عاقلانه بود.
  ۱ ساعت پیش    
معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان در حاشیه نشست نواب رییس والیبال گفت: تلاش ما این است تا فضا بهبود یابد و حضور بانوان تماشاگر همانند مردان اتفاق افتد.
  ۱ ساعت پیش    
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: در ترویج حقوق شهروندی نیازمند همکاری شبکه ای هستیم تا بتوانیم هنجارسازی لازم را انجام دهیم.
  ۱ ساعت پیش    
طی بیش از پنج سال اخیر در آمریکا، 1624 مورد تیراندازی با تلفات انبوه در آمریکا رخ داده است که طی آن دستکم 1875 تن جان باخته اند.
  ۱ ساعت پیش    
دبیر پانزدهمین جشن تصویر سال در نشست خبری این دوره اظهار کرد که اگر این جشن به دوره پانزدهم خود رسیده به این دلیل است که زیرا سایه دولتی ها نبوده است.
  ۱ ساعت پیش    
معاون پیشین آسیا و اقیانوسیه وزیر امور خارجه گفت:هند درحال حاضر از مسیر سوئز برای جابجایی کالاهای خود استفاده می کند اما مسیر ایران هم از نظر زمان و هم هزینه صرفه جویی قابل ملاحظه ای برای هندیها ...
  ۱ ساعت پیش    
رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گفت که بسته های گردشگری ارزان قیمت برای گردشگران خارجی تعریف شده است که برای نخستین بار در نوروز 97 با هدف افزایش جذب گردشگر به کشور اجرایی می شود.
  ۱ ساعت پیش    
دادستان عمومی و انقلاب یاسوج گفت: به عنوان مدعی العموم و در مقام پیگیری حقوق عامه ماجرای تلخ و تاسف بار سقوط هواپیما را پیگیری می کنیم.
  ۲ ساعت پیش    
علی عابدزاده، رئیس سازمان هواپیمایی کشور :شرکت های هواپیمایی، لازم است نسبت به مدیریت فروش خود با هدف حذف تدریجی پروازهای چارتری اقدامات لازم را انجام دهند.
  ۲ ساعت پیش    
در حوادث و اغتشاشات دی ماه، تلگرام نقش اساسی ایفا کرد تا حدی که اکثر مسئولان جمهوری اسلامی ایران بر ناامن بودن این پیام رسان خارجی تاکید داشتند.
  ۲ ساعت پیش    
گروه مؤسسات قرآنی مردم نهاد مدیر مؤسسه قرآنی معجزه ماندگار خاتم پیرو گفته حسن محمدی مبنی بر اینکه تخلفاتی در مجامع استانی دیده شد اما به دلیل نبود شکایت با مشورت دوستان، چشم پوشی شد ...
  ۲ ساعت پیش    
از سوی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر، سومین کنگره بین المللی و پانزدهمین کنگره ملی علوم زراعت و اصلاح نباتات ایران برگزار خواهد شد.
  ۲ ساعت پیش    
آمریکا در حالی که سرمایه های مادی و معنوی خود را در میز قمار داعش از دست رفته می دید این بار بساط قمار خود را روی میز کرد ها پهن کرد ...
  ۲ ساعت پیش    
حجت الاسلام اینانلو از مبلغان فعال در منطقه 12 تهران با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در این منطقه، خواستار حمایت نهادها از فعالیت های تبلیغی در مناطق محروم شد و گفت ...
  ۲ ساعت پیش    
به گفته عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای، این سازمان موضوع بازنگری تعرفه واردات لپ تاپ را از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پیگیری می کند.
  ۲ ساعت پیش    
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش از برگزاری جلسه ای درباره تاثیر نمرات دروس نهایی در آزمون سراسری سال 97 در فردا 30 بهمن خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
نخستین ردیف شیرین سازی گاز پالایشگاه فاز 13 پارس جنوبی آماده ارسال گاز به شبکه سراسری است.
  ۲ ساعت پیش    
معاون رئیس سازمان امور دانشجویان با تاکید بر اینکه دانشجویان سال آخر از سال اولی ها ناامیدتر و دانشجویان مقاطع بالاتر از مقاطع پایین تر ناامیدتر هستند ...
  ۲ ساعت پیش    
آبروی فوتبال ایران در آسیا این روزها در عزای سقوط به چهارمین رده فوتبال ایران نشسته است.
  ۲ ساعت پیش    
مجلس با اختصاص 750 میلیارد ریال به آبرسانی شهری و روستایی در سال 97 از محل اعتبارات بودجه سال آینده موافقت کرد.
  ۲ ساعت پیش    
شهریار پرهیزکار معتقد است سیستمی که در کشور بر فعالیت های قرآنی حاکم است، قهرمانان قرآنی را ارج نمی نهد و جایی که اساتید قرآنی تکریم نشوند، حرکت به سمت قرآن صورت نمی گیرد.
  ۲ ساعت پیش    
میرسجاد سعیدمهر وکیل مدافع حمید فلاح هروی متهم ردیف سوم پرونده نفتی با اعلام این خبر گفت که دیوان عالی کشور حدود یک ماه پیش حکم خود را در ارتباط با این پرونده صادر و پرونده را به دادگاه بازگردانده ...
  ۲ ساعت پیش    
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: هم اکنون فوتبال دنیا با قضاوت داوران ایرانی مواجه است که این امر یک رویکرد بسیار مناسب و مطلوب برای کمیته داوران محسوب می شود.
  ۲ ساعت پیش    
شهردار تهران گفت: ریشه بسیاری از مشکلات امروز پایتخت محصول حاکمیت نگاه خودرو محور در طول سال های گذشته است.
  ۲ ساعت پیش    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: 19 میلیون نفر جمعیت کشور در بافت فرسوده ناکارآمد سکونت دارند که از بسیاری امکانات رفاهی مانند بهداشت و درمان بی بهره هستند.
  ۲ ساعت پیش    
مدیر عامل شرکت بین المللی حفاری ایران گفت: ایران به دانش فنی تعمیرات اساسی دکل های حفاری صنعت نفت دست یافت.
  ۲ ساعت پیش    
وزیر خارجه سابق آمریکا در کنفرانس امنیتی مونیخ ادعا های ضد ایرانی نخست وزیر رژیم صهیونیستی را رد کرد.
  ۲ ساعت پیش    
سرمربی تیم ملی ووشو گفت: هدف اصلی همه ما یک چیز است و آنهم تلاش برای بالا بردن پرچم جمهوری اسلامی ایران در میادین بین المللی و اینکه ورزش ایران همواره بتواند با عزت و غرور در مسابقات حاضر شود.
  ۲ ساعت پیش    
تاریخ ثبت نام کارت ملی هوشمند بنابر آخرین اخبار 20 اسفند اعلام شد که حواشی های زیادی را در پی داشت. سخنگوی سازمان ثبت احوال ضمن رد این خبر گفت: کارت های ملی تا اولین روز سال 97 اعتبار دارند.
  ۲ ساعت پیش    
وزیر کشور گفت: با واقعیت فضای مجازی، جز ساماندهی و مدیریت هیچ کاری نمی توان کرد و نظام به دنبال قلع و قمع و بستن فضای مجازی نیست.
  ۳ ساعت پیش    
سعید اکبری معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، در افتتاحیه سومین کارگاه آموزشی ASBU تاکید کرد که ایران تنها کشور منطقه است که راه اندازی راه های مستقیم هوایی را در چشم انداز ...
  ۳ ساعت پیش    
گاهی در سطح جهان با قوانینی برخورد می کنیم که بسیار عجیب و در عین حال خنده دار هستند. در این اینفوگرافی با بعضی از این قوانین عجیب و خنده دار آشنا می شوید.
  ۳ ساعت پیش    
این روز ها روز های سرنوشت سازی برای کارگران است. در هفته های پیش رو حداقل حقوق برای سال آینده تعیین می شود، حال آنکه فعالان کارگری انتظار دارند قانون در مورد حداقل حقوق رعایت شود.
  ۳ ساعت پیش    
معاون توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی استان تهران از ممنوعیت عرضه گل" بونسای" از ابتدای اسفند96 و آغاز جمع آوری این گیاه زینتی درصورت مشاهده خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
یاسوج شرکت آسمان که با هواپیمای ای تی آر در حال انجام بود سقوط کرد و سرنشینان آن جان باختند. در ادامه حوادث مشابهی که برای این نوع از هواپیما رخ داده را می خوانید.
  ۳ ساعت پیش    
با گذشت دو هفته از وقوع ریزگرد نسبتاً شدید در خوزستان که غلظت غبار در هوای اهواز را به بیش از 5برابر حد مجاز رسانده بود ...
  ۳ ساعت پیش    
حضرت آ یت الله نوری همدانی با تأکید بر تقویت بنیه علمی حوزه، خواستار برنامه ریزی مدیریت حوزه برای عمق بخشی به تحصیل و تدریس ها و افزایش مهارت طلاب شد
  ۳ ساعت پیش    
نشان حلال مدتی است که طرفداران زیادی در داخل کشور پیدا کرده است و بسیاری از واحدهای تولیدی را به سمت اخذ آن سوق داده است ...
  ۳ ساعت پیش    
مدیریت آستان مقدس علوی در نجف اشرف از افتتاح شبکه ماهواره ای این آستان خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
موزه ملی ایران، به شبکه هشدار الکترونیک مها متصل شد.
  ۳ ساعت پیش    
با دستور رئیس جمهور وزیر راه و شهرسازی مامور پیگیری علت حادثه سقوط هواپیمای شرکت آسمان شد.
  ۳ ساعت پیش    
استعدادهای برتر با روش های بدون آزمون شناسایی می شود
  ۳ ساعت پیش    
ناهمگونی دانش آموزان در کلاس های درس سبب افزایش بهره وری می شود
  ۳ ساعت پیش    
دبیر پانزدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر از نمایش عکس های مرتضی نیکوبذل درباره جنگ با داعش خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
در پی سقوط هواپیمای مسافربری تهران-یاسوج و جان باختن تعدادی از هم وطنانمان در این حادثه، حضرت آیت الله خامنه ای پیام تسلیتی صادر کردند.
  ۳ ساعت پیش    
کنفرانس امنیتی مونیخ در کنار اجلاس مجمع جهانی اقتصاد داووس و همچنین اجلاس غیررسمی بیلدربرگ، سه گردهمایی بزرگ سالیانه میان سیاستمداران و صاحبان قدرت ...
  ۳ ساعت پیش    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ابتدای سخنان خود در کنفرانس امنیتی مونیخ توافق هسته ای موسوم به برجام را با قرارداد 1938 مونیخ مقایسه کرد.
  ۳ ساعت پیش    
تولید نفت 14 کشور عضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت در ماه ژانویه بر اساس گزارش منابع ثانویه به 32 میلیون و 302 هزار بشکه در روز رسید که نشان دهنده پایبندی بیش از 100 درصدی اعضای این سازمان به توافق ...
  ۳ ساعت پیش    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در دیدار پرشور هزاران نفر از مردم متدین و انقلابی تبریز ...
  ۴ ساعت پیش    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: با این سیاست هایی که صنعت خودروسازی در پیش گرفته و پول و پول اندوزی در آن حرف اول و آخر را می زند، قادر نخواهیم بود حقوق محیط زیستی نسل های بعدی را حفظ کنیم ...
  ۴ ساعت پیش    
آخرین همایش ارگان های دریایی که دیروز برگزار شد، با بحث کلامی و تیکه پرانی بین وزیر راه وشهرسازی و فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران همراه بود ...
  ۴ ساعت پیش    
استاد دانشگاه با بیان اینکه هیچ کدام از بندهای حقوق هسته ای ایران در برجام محقق نشده است، گفت: رفع تمام تحریم های ظالمانه به عنوان مهم ترین شرط برای اجرایی شدن برجام عملی نشد.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: درحال برنامه ریزی هستیم تا پردیس دوم این دانشگاه را در تهران راه اندازی کنیم.
  ۵ ساعت پیش    
استاندار زنجان گفت: ما با ارائه تسهیلات به شرکت های دانش بنیان از آنها حمایت و پشتیابی خواهیم کرد.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه با تشریح برنامه های ارتقای سطح همکاری با صنعت از اخذ استاندارد 17025 برای آزمایشگاه های این واحد دانشگاهی در آینده نزدیک خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
بنا به گفته برخی منابع آگاه هواپیمای فرودگاه یاسوج که از تهران به سمت یاسوج در حرکت بود دقایقی از صفحه رادار محو شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۰    
اداره کل حفاظت از محیط زیست استان خوزستان اعلام کرد: غلظت گرد و غبار موجود در هوای رامشیر تا ساعت 10 امروز به 18 برابر حد مجاز رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۰    
فرماندار شاهرود بابیان اینکه نمایشگاه نوروزی این شهرستان برای چهارمین سال متوالی برگزار می شود، گفت: برای نمایشگاه تولیدات و توانمندی های شهرستان 50 غرفه پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۰    
فرماندار شهرستان تنگستان گفت: فضاهای آموزشی در شهرستان تنگستان گسترش می یابد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۰    
استاندار قزوین گفت: برای حرکت با علم روز باید مدیران نگاه خود را تغییر دهند و با روش جدید و نو و استفاده از ایده های جدید حرکت کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۰    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از برگزاری آیین نوروزگاه در 15 نقطه استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۰    
استاندار سمنان گفت: در سال جاری چهار هزار و 866 تن سرب تصفیه نشده به ارزش 5.9 میلیون دلار به کره جنوبی صادر و 5.1 میلیون دلار چسب و کائوچو از این کشور وارد شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۰    
استاندار کرمان جزئیات پروژه های انتقال آب به استان کرمان را تشریح کرد و گفت: نسل های آینده از منافع این پروژه ها بهره مند می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۷    
استاندار خراسان شمالی معتقد است تا سال 1400 در استان می ماند اما این زوها زمزمه تغییر او بیش از همیشه به گوش می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۷    
منابع آبی استان خراسان شمالی بسیار کاهش یافته و تنش آبی در تابستان سالی که پیش رو است٬ دور از ذهن نیست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۷    
استاندار تهران با اشاره به مصوبه جایگزینی خودروهای فرسوده گفت: دستگاه های استان تهران در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده مشارکت فعال داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۴    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از احداث سوله نگهداری آثار باستانی در منطقه شهریری مشگین شهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۴    
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از ثبت 96 طرح صنایع دستی و گردشگری در این استان جهت دریافت تسهیلات اشتغال روستایی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۴    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد طی بخشنامه ای، جزئیات ادامه تحصیل دانشجویان بازمانده از تحصیل رشته های غیرپزشکی این دانشگاه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۴    
معاون میراث فرهنگی استان همدان گفت: هر گونه دخل و تصرف در حریم غار علیصدر و سراب ممنوع است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۴    
استاندار خراسان رضوی گفت: تا ابتدای سال 97 نیمی از پروژه های هدف گذاری شده در حوزه تولید صنایع فولادی استان، محقق شده و به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۴    
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه فلسفه تشکیل جلسات شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی، بهبود فضای کسب و کار است ...
مشاهده نتایج بیشتر...