جمعه ۳۱ فروردینساعت ۰۹:۴۳Apr 2018 20

شعار سال (shoaresal.ir)

شعار سال 28 اسفند 1394 شعار سال 1 فروردین 1395 شعار سال 29 اسفند 1396 شعار سال 1 فروردین 1397 شعار سال 2 فروردین 1397 شعار سال 3 فروردین 1397 شعار سال 4 فروردین 1397 شعار سال 5 فروردین 1397 شعار سال 6 فروردین 1397 شعار سال 7 فروردین 1397 شعار سال 8 فروردین 1397 شعار سال 9 فروردین 1397 شعار سال 10 فروردین 1397 شعار سال 11 فروردین 1397 شعار سال 12 فروردین 1397 شعار سال 13 فروردین 1397 شعار سال 14 فروردین 1397 شعار سال 15 فروردین 1397 شعار سال 16 فروردین 1397 شعار سال 17 فروردین 1397 شعار سال 18 فروردین 1397 شعار سال 19 فروردین 1397 شعار سال 20 فروردین 1397 شعار سال 21 فروردین 1397 شعار سال 22 فروردین 1397 شعار سال 23 فروردین 1397 شعار سال 24 فروردین 1397 شعار سال 25 فروردین 1397 شعار سال 26 فروردین 1397 شعار سال 27 فروردین 1397 شعار سال 28 فروردین 1397 شعار سال 29 فروردین 1397 شعار سال 30 فروردین 1397 شعار سال 31 فروردین 1397 
  ۶ دقیقه پیش    
یکی از ویژگی های شاخص و تفاوت های اصلی تلگرام با دیگر پیام رسان ها این بوده که تلگرام همواره جسارت زیادی برای آزمایش و اضافه کردن ویژگی های جدید به اپلیکیشن خود دارد و از این حیث در مقایسه با رقبای ...
  ۶ دقیقه پیش    
درحالی که در نخستین نشست سال 97 علی اصغر مونسان، رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، در مورد استفاده از حساب های اقماری در حوزه گردشگری ابراز امیدواری شده بود که امسال بتوانند این اقدام ...
  ۱۶ دقیقه پیش    
یک پنجم معاملات مسکن در ماه گذشته به آپارتمان های 60 تا 80 مترمربع تعلق داشته است و سهم این گروه در بازار مسکن به دلیل تناسب با میزان بودجه متقاضیان خرید مسکن، قابل توجه است.
  ۱۶ دقیقه پیش    
مارتین سورل، مدیرعامل بزرگ ترین گروه تبلیغاتی جهان به نام WPP از این شرکت استعفا کرده است. این استعفا به دنبال تحقیقاتی درباره استفاده بد از منابع مالی این شرکت اتفاق می افتد ...
  ۲۵ دقیقه پیش    
بازار فروش واحدهای مسکونی شهر تهران در مناطق مختلف اگر چه پس از ورود بازار معاملات ملک به فاز رونق با افزایش محسوس قیمت مواجه شده است اما هنوز هم فایل های قیمت مناسب در بازار مسکن برای متقاضیان قابل ...
  ۲۵ دقیقه پیش    
دولت در چند روز گذشته تصمیماتی در زمینه ارز گرفته که براساس اطلاعاتی که مطرح شده، توجیه آنها ساده به نظر نمی رسد ...
  ۳۶ دقیقه پیش    
صبح امروز تعدادی از مال باختگان برخی از موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز در یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه با بیان شعارهایی نظیر پول های ما حق ماست ...
  ۴۵ دقیقه پیش    
در میان اطرافیان خود تا کنون شنیده ایم که فردی به ناگاه به بیماری مهلکی دچار شده است که تا کنون از آن بی خبر بوده است ...
  ۴۵ دقیقه پیش    
نتایج یک مطالعه نشان می دهد بیش از 95 درصد جمعیت جهان هوای آلوده و خطرناک تنفس می کنند.
  ۴۵ دقیقه پیش    
استاندار لرستان به نهادینه کردن مفهوم همکاری در بین دستگاه ها ی اجرایی و مدیران تاکید کرد.
  ۴۵ دقیقه پیش    
ناصر مقدسی رئیس پیشین شورای عالی جنگل ها با حکم عیسی کلانتری به سرپرستی امور بین الملل و کنوانسیون های سازمان حفاظت محیط منصوب شد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور پایتخت گفت : خراب بودن برف پاک کن های وسایل نقلیه در شرایط جوی بارندگی ، نمونه بارز نقص فنی است و برابر مقررات ، راننده متخلف ...
  ۱ ساعت پیش    
رئیس سازمان بهزیستی کشور از وقوع یک طلاق به ازای هر 2.5 ازدواج در سال 95 و وقوع یک طلاق به ازای هر 2.3 ازدواج در سال 96 در تهران خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: تاریخی برای مسدود کردن تلگرام مطرح نشده، اما هرآن ممکن است شرایطی برای انسداد تلگرام پیش بیاید.
  ۱ ساعت پیش    
محمود واعظی: پس از جلسه امروز هیات دولت اعضای هیات دولت، تصمیم گرفتند که از پیام رسان خارجی تلگرام خارج شوند.
  ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام محمد ادریسی: از هم گفتن بهتر از باهم گفتن نیست. مردها و زن ها فرشته نیستند که بدون غذا و ازدواج بتوانند زندگی کنند البته پر خوری و چند همسری از نگاه بسیاری ممنوع است ...
  ۱ ساعت پیش    
قائم مقام مدیرمسئول روزنامه فرهیختگان نوشت:در برهه هایی کشور دست مدیران گوناگون در عرصه اقتصادی بوده است که بعضا بدون سواد آکادمیک و با مدرک دیپلم بودند که بعدها به سمت گرفتن مدرک دکتری در حوزه ...
  ۲ ساعت پیش    
دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: 450 هزار نفر در مناطق آزاد مشغول به کار هستند و صادرات مجموع هفت منطقه آزاد و مناطق ویژه اقتصادی بین 18 تا 19 میلیارد دلار است.
  ۲ ساعت پیش    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از به تعویق افتادن اجرای طرح ترافیک سال 97 به مدت دو هفته خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
ابوالفضل رضوی: 70درصد سهم اعتبارات استان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شده است و 30 درصد اعتبارات استان مانده که این اعتبار در صورتی جذب می شود که استان بتواند 70 درصد اولیه را جذب کرده باشد.
  ۲ ساعت پیش    
قائم مقام سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران درباره زمان و نحوه ثبت نام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن کارت های خرید کارت توضیحاتی ارایه کرد.
  ۲ ساعت پیش    
سرویس شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان از شما دعوت می کند تا عکس ها و ویدئوهایتان را از طریق این سرویس به اشتراک بگذارید.
  ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس از ارسال نامه نمایندگان به روحانی درباره لزوم تغییر رئیس بانک مرکزی خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
با فرا رسیدن ماه شعبان، صدوبیست ونهمین شماره از نشریه خط حزب الله منتشر شد.
  ۳ ساعت پیش    
شک نیست که تعرض به حریم خصوصی افراد چه در فضای مجازی باشد چه در غیر آن شرعا جایز نیست و مسنولیت شدید دارد.
  ۳ ساعت پیش    
مسئولان قضایی همه باید تلاش مضاعفی در جهت تسهیل دسترسی عمومی بخصوص محرومان به عدالت داشته باشند و هر کمکی در این زمینه عبادت محسوب می شود.
  ۳ ساعت پیش    
دانش آموزان دهه شصتی و هشتادی از تفاوت های ظاهری و قوانین انضباطی در مدارس شان می گویند.
  ۳ ساعت پیش    
ما خوشبخت هستیم که ایران بیابان نشد. سراسر ایران باید خشک و بیابانی می شد. مثل دبی و مثل یزد ولی خوشبختانه به دلیل دو اتفاق در تکامل کره زمین ایران سراسر بیابانی نشد.
  ۷ ساعت پیش    
وزیر اسبق جهاد کشاورزی گفت: بندی در قانون بهره وری وجود دارد که تعداد و رشته های مورد نیاز باید توسط وزارت جهاد کشاورزی به وزارت علوم اعلام شود، ولی در حال حاضر این قانون اجرایی نمی شود.
  ۷ ساعت پیش    
معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت در خصوص آخرین وضعیت ساخت 21 خوابگاه دانشجویی استاندارد دانشگاه علوم پزشکی توضیحاتی را ارایه داد.
  ۷ ساعت پیش    
سخنگوی شورای شهر کرج از پذیرش استعفای اصغر نصیری توسط اکثریت اعضا شورا در جلسه غیرعلنی خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
سوال ملی نصرالله پژمانفر و 13 نماینده به همراه سوالات ملی جواد کریمی قدوسی و سید علی ادیانی از وزیرامورخارجه توسط یک عضو هیئت رئیسه مجلس اعلام وصول شد.
  ۷ ساعت پیش    
با فرارسیدن ماه شعبان اعمال مشترکه ماه شعبان را اینجا بخوانید.
  ۷ ساعت پیش    
محققان استرالیایی هشدار داده اند، استفاده از برخی دستگاه ها در شب بر روی عادت های خواب کودکان تأثیر می گذارد و به سلامت روان آن ها آسیب می رساند.
  ۷ ساعت پیش    
توسعه تعاونی ها و کمک به بخش خصوصی باعث رشد میزان اشتغال می شود.
  ۷ ساعت پیش    
شب گذشته یک تیم تروریستی از داخل خاک پاکستان به برجک مرزبانی ناجا در میل مرزی 889 حمله کرد.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس بانک مرکزی گفت: سامانه الکترونیکی"نیما" (نظام یکپارچه معاملات ارزی) دوشنبه رونمایی می شود.
  ۷ ساعت پیش    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، مشاور وزیر علوم در امور ایثارگران را منصوب کرد.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس سازمان سنجش گفت: همان طور که از قبل پیش بینی می شد سه رشته مدیریت، حقوق و روان شناسی رشته های پرطرفدار میان داوطلبان برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد است.
  ۷ ساعت پیش    
براساس آمار منتشر شده، 455 هزار و 134 نفر در گروه علوم انسانی، 37 هزار و 843 نفر در گروه علوم پایه، 160 هزار و 979 نفر در گروه فنی و مهندسی، 21 هزار و 557 نفر در گروه کشاورزی ...
  ۷ ساعت پیش    
قائم مقام معاونت زراعت وزارت جهاد کشاورزی از اجرای پروژه ایکاردا (مرکز تحقیقات بین المللی مناطق خشک) در سطح اراضی کشاورزی 10 استان کشور خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: با نظام تک نرخی شدن ارز، افزایش قیمتی در نهاده های تولید و کالاهای اساسی بخش کشاورزی نخواهیم داشت.
  ۷ ساعت پیش    
وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد که سیاست گذاری جدید ارزی دولت برای پرداخت مابه التفاوت و اختصاص دلار 4200 تومانی به واردات کالاهای اساسی و نهاده های تولید ...
  ۷ ساعت پیش    
معاون امور برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی گفت: قرار بر این شد واردکننده های بخش کشاورزی با همان دلار 4200 تومان واردکنند تا افزایشی در قبمت تمام شده تولیدات نداشته باشیم.
  ۷ ساعت پیش    
چندی پیش خبری از سمت سهل آبادی رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران مبنی بر واردات 160 تن کود انسانی از ترکیه در برخی از رسانه ها منتشر شد که سازمان توسعه تجارت اعلام کرد ...
  ۷ ساعت پیش    
وزیر جهاد کشاورزی گفت که اجازه واردات برنج با تعرفه پنج درصد داده نشده و در حال حاضر تعرفه واردات برنج 26 درصد است.
  ۷ ساعت پیش    
بنابر آنچه اعلام شده تا اطلاع ثانوی کلیه درخواست های مجوزی که مربوط به سازمان غذا و دارو می شوند، بدون پاسخ خواهند ماند.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس کمیته دام، طیور و آبزیان کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روز گذشته وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرده بود تغییر قیمت ارز مشمول نهاده هایی که تاکنون وارد شده اند نیست ...
  ۷ ساعت پیش    
وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد: براساس فرهنگ و روحیه جهادی و باور به توانایی ساختن کشور هیچ توقفی در جریان پیشرفت و توسعه کشور نباید ایجاد شود.
  ۷ ساعت پیش    
پس از گوجه فرنگی و هندوانه حالا قیمت پیاز هم با افت شدید مواجه شده است، کشاورزان جنوب کرمان این روزها هر محصولی که می کارند سودش به جیب دلال ها می رود.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: ساعات کاری اساتید دانشگاه آزاد کم می شود و ساعات حضور آن ها به زودی به واحد های دانشگاه ابلاغ می شود.
  ۷ ساعت پیش    
سه هزار نفر از فعالان دانشجویی فعلی و سابق دانشگاه ها ی سراسر کشور در نامه ای خطاب به ملت شریف و انقلابی ایران نوشتند: مردم سالاری نه دموکراسی غربی است و نه توده گرایی افراطی ...
  ۷ ساعت پیش    
مردان موفقی که از سطح هوش بالاتری نسبت به دیگران برخوردارند کمتر در زندگی دچار برخی بیماری ها می شوند.
  ۷ ساعت پیش    
یک کارشناس ارشد مشاوره خانواده گفت: رانندگان با رعایت قوانین رانندگی و درک طرف مقابل می توانند در نهایت آرامش و خونسردی رانندگی کنند.
  ۷ ساعت پیش    
قائم مقام نمایشگاه کتاب تهران از برگزاری آئین افتتاحیه این رویداد در روز 11 اردیبهشت با حضور رئیس جمهور و برپایی آئین اختتامیه این دوره با حضور رئیس مجلس در روز 22 اردیبهشت خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
عضو هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار درباره تاثیر دلار تک نرخی بر بازار سرمایه از تلاش برای تهیه یک بسته حمایتی برای جلوگیری از اثرات نامطلوب این تصمیم بر بازار سرمایه خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران از تلاش برای ارزان کردن تامین مالی شرکت های بورسی خبر داد و گفت: سازمان بورس برای تامین مالی شرکت های بورسی ...
  ۷ ساعت پیش    
دولت حسن روحانی پس از افتضاحی که در قضیه حقوق های نجومی به وجود آمد موظف شد تا بر اساس قانون و تصویب نمایندگان سامانه ای طراحی شود تا حقوق مدیران و وزرا شفاف سازی شوداما دولت این سامانه را زراحی ...
  ۷ ساعت پیش    
عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با بیان اینکه سیف باید سریعا استعفاء دهد و یا از سوی رئیس جمهور عزل شود، گفت: اصرار بر ماندن سیف توجیه پذیر نیست.
  ۷ ساعت پیش    
این تصور که افزایش فشارها موجب تسلیم ایران خواهد شد، در مورد ایران نتیجه نداد و در مورد کره شمالی هم نتیجه نخواهد داد.
  ۷ ساعت پیش    
تا چند سال پیش، کمتر کسی نام محمد بن سلمان را شنیده بود. اما فرزند حدودا 33 ساله ملک سلمان، به سرعت به یکی از جنجالی ترین چهره های ریاض تبدیل شد.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون محیط زیست شورای شهر تهران، گفت: طرح جامع پسماند بزودی تدوین می شود و تلاش می کنیم کیفیت کمپوست تولیدی افزایش یابد.
  ۷ ساعت پیش    
اعضای انجمن داروسازان ایران در اعتراض به تاخیر طولانی مدت مطالبات خود از بیمه ها و همچنین ابطال تعرفه خدمات دارویی، در محل سازمان نظام پزشکی گردهم آمدند.
  ۷ ساعت پیش    
اضطراب یکی از شایع ترین مشکلات سلامت روان است و تقریبا احتمال ابتلای تمامی افراد به آن وجود دارد.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه توزیع کنندگان گوشت گوسفندی گفت: با نوسانات نرخ دلار انگیزه برای قاچاق گوسفند افزایش یافته که باعث گرانی گوشت قرمز شده است ...
  ۷ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: لایحه مالیات بر ارزش افزوده را بدون در نظر گرفتن نظر بخش خصوصی به صحن علنی مجلس نمی فرستیم و احتمالا خرداد ماه به صحن می آید.
  ۸ ساعت پیش    
فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو قرار است برای دومین بار میزبان بانوان شناگر خارجی باشد. زنان شناگر ایرانی در حالی به دلیل داشتن محدودیت در نوع پوشش اجازه شرکت در رویدادهای برون مرزی را ندارند که ...
  ۸ ساعت پیش    
قوه قضائیه لایحه تأمین امنیت زنان در برابر خشونت را از 92 ماده به 51 ماده تقلیل داده است . این بخشی از اظهارات زهرا آیت اللهی، رئیس شورای فرهنگی اجتماعی ...
  ۸ ساعت پیش    
وقتی واژه پروفسور را می شنوید چه تصویری در ذهن شما نقش می بندد؟ سعی کنید نخستین تصویر شکل گرفته در ذهن خود را مرور کنید ...
  ۸ ساعت پیش    
سرخط اخبار هواپیمایی،فرودگاه ها و سفر در 30 فروردین 1397 به شرح زیر می باشد
  ۸ ساعت پیش    
چندوقتی است که صداهایی درباره ضرورت بازبینی و بازگشت دانشگاه ها به دوره های کارشناسی شنیده می شود. این صداها دیدگاه های تقریبا تازه ای هستند که نقدا از جانب اندیشمندان و نظریه پردازان آسیب شناسی ...
  ۸ ساعت پیش    
جلسه هشت صبح شروع می شود. خمیازه از سر نماینده ها می پرد. اطلاعات و آمار مرتبط با آب و برق در ایران دیگر شوخی نیست.
  ۸ ساعت پیش    
هم زمان با سالگرد ثبت نام ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری، ویدئویی از او در فضای مجازی باز نشر شده است ...
  ۹ ساعت پیش    
دولت در اولین گام به فکر اصلاح تیم اقتصادی باشد و افرادی را تعیین کند که بتوانند مدیریت بحران انجام دهند و به آثار حرف ها و تصمیماتشان در حوزه های مختلف آگاه باشند
  ۹ ساعت پیش    
نگاهی گذرا به طرح های آبی سیستان وبلوچستان نشان می دهد که به ظاهر از آینده نگری در این طرح ها خبری نیست ...
  ۹ ساعت پیش    
در حالی حجم هشدارها و تهدیدات مقامات رژیم صهیونیستی درباره واکنش ایران به حمله به پایگاه هوایی تی4 افزایش یافته که رسانه های این رژیم تلاش می کنند افکار عمومی را برای آنچه آن را جنگ می نامند ...
  ۹ ساعت پیش    
اسفند ماه 1396 تولید انواع وانت به طور میانگین 18 درصد کاهش یافت.
  ۹ ساعت پیش    
با تاکید بر لزوم انحصار بر خروج از انحصار پیام رسان غالب در ایران، مسوولان رده بالای کشوری در صدر فهرست کوچ از تلگرام و استفاده از پیام رسان های داخلی قرار گرفتند.
  ۹ ساعت پیش    
در کنار آمارهای اعلام شده از سوی مرکز آمار مبنی بر کاهش نرخ بیکاری، حالا صندوق بین المللی پول نیز از کاهش آن در سال 1396 برابر با سال 2017 میلادی خبر می دهد.
  ۹ ساعت پیش    
نابر پیش بینی ها و با توجه به مجموعه اتفاقات رخ داده که سبب بالا رفتن هزینه تولید خودروهای داخلی شده اند، افزایش قیمت رسمی محصولات خودروسازان کشور، اتفاقی قطعی به نظر می رسد.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: عزت و اقتدار نظام مقدس و شکوهمند جمهوری اسلامی ایران مرهون ایستادگی و ایثارگری های فرزندان رشید و برومند این مرز و بوم در نیروهای مسلح خصوصاً ارتش جمهوری اسلامی است.
  ۹ ساعت پیش    
درحالی که وضعیت مدارس سمپاد در دوره متوسطه اول همچنان بلاتکلیف است و آموزش وپرورش مصوبه ای را به مرحله اجرا گذاشته که هنوز امضای رئیس جمهور به پای آن نخورده است ...
  ۹ ساعت پیش    
سرپرست اداره کل نوسازی مدارس استان تهران با بیان اینکه تهران از لحاظ نیاز به فضاهای آموزشی و وجود مدارس فرسوده در رده های بالایی قرار گرفته و وضعیت خوبی ندارد ...
  ۹ ساعت پیش    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: جایگزینی یورو، تک قطبی بودن دلار را می شکند و می تواند مبنای خوبی برای مراودات اقتصادی و معاملات بین المللی باشد.
  ۹ ساعت پیش    
امروز بدون ICT زندگی امکان پذیر نیست و بخش قابل توجهی از زندگی عادی آدم ها با این مسئله گره خورده است و آموزش هم بخش جدی زندگی آدم هاست و به نظر می آید که بدون ICT زندگی با کیفیت و فراگیر امکان پذیر ...
  ۹ ساعت پیش    
شبکه های اجتماعی امکانی را برای اعتراض دائمی فراهم کرده اند. به گونه ای که هر روز هشتگی یا مسئله ای مطرح می شود ...
  ۹ ساعت پیش    
اواخر سال گذشته بود که معاملات مسکن رونق پیدا کرده و زمزمه ها برای احتمال خروج جدی مسکن از رکود مطرح شد ...
  ۹ ساعت پیش    
شاید برای سیروس مقدم و گروهش در پایتخت حجمی از حواشی در فصل پنجم غافلگیر کننده بود، نظرات متفاوتی که از ابتدای پخش سریال از سوی مخاطبان و اقشار مختلف درباره این مجموعه تلویزیونی که حالا دیگر نامش به ...
  ۱۰ ساعت پیش    
عده ای ناشناس با نارنجک های دست ساز به کتیبه های آرامگاه فردوسی آسیب زدند.
  ۱۰ ساعت پیش    
صید آبزیان در آبهای ایران توسط چینی ها تکذیب شدرئیس سازمان شیلات با تکذیب صید آبزیان توسط شناورهای چینی در آبهای ایران گفت ...
  ۱۰ ساعت پیش    
شهیدی گفت: نیاز کشور به تلویزیون در سال حدود 2 میلیون و 200 هزار دستگاه است که حدودیک میلیون دستگاه به صورت قاچاق وارد بازار مصرف می شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
در مطلب زیر برخی از رایج ترین تله های ذهنی که شما را در زندگی از رسیدن به موفقیت باز می دارند بیان شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
مسئولان امر براین باورند که واردات پرسود محصولات تراریخته به سبب اثرات سوء آن بر انسان و محیط زیست به قیمت نابودی امنیت غذایی کشور تمام شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
جمهوری همان واژه ای بود که در دوران رضاخان مطرح شده بود اما با مقتضیات زمانه وفرهنگ ایرانی - اسلامی هماهنگ شده بود. از این رو توانست موافقت 98 درصدی مردم ایران را در 12 فروردین 58 جلب کند.
  ۱۰ ساعت پیش    
روزنامه الشرق قطر مطلبی خواندنی با عنوان سیاست جدید عربستان در300 کلمه نوشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۲۱:۵۷    
از چند ماه پیش مدیریت شهری و شورای شهر در مورد طرح ترافیک تصمیمات گرانی گرفتند تا هزینه های سنگینی را بر دوش شهروندانی بیاندازند که قصد تردد در محدوده طرح دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۲۱:۵۷    
جهانبخش محبی نیا مشغول صحبت درباره یک طرح در مجلس بود. میان دو جمله اش سکوت کرد تا نفسی بگیرد، صدای مجلس از رادیو پخش مستقیم می شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۲۱:۵۷    
در آینده ای نزدیک، بسیاری از شهرهای ایران، شاهد ایستگاه های فروش آب تصفیه شده چاه ها خواهند بود. احتمالاً اصفهان بزرگ ترین شهری است که در ابتدای صف این وضعیت قرار دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۲۱:۵۷    
قاضی حیدری اظهار کرد: کاظم دبیری معاون مدیر کل و رئیس ارشاد مشهد امروز دستگیر شده است و تصمیم های دیگر در زمان مناسب اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۲۱:۵۷    
یک منبع در نیروی هوایی یمن وابسته به جنبش انصارالله از شلیک یک موشک بالستیک "بدر 1 "به فرودگاه منطقه جیزان در عربستان خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...