پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۱۰:۲۲Jan 2017 19

شعار سال (shoaresal.ir)

شعار سال 28 اسفند 1394 شعار سال 31 فروردین 1395 شعار سال 31 اردیبهشت 1395 شعار سال 31 خرداد 1395 شعار سال 31 تیر 1395 شعار سال 31 مرداد 1395 شعار سال 31 شهریور 1395 شعار سال 30 مهر 1395 شعار سال 30 آبان 1395 شعار سال 30 آذر 1395 شعار سال 1 دی 1395 شعار سال 2 دی 1395 شعار سال 3 دی 1395 شعار سال 4 دی 1395 شعار سال 5 دی 1395 شعار سال 6 دی 1395 شعار سال 7 دی 1395 شعار سال 8 دی 1395 شعار سال 9 دی 1395 شعار سال 10 دی 1395 شعار سال 11 دی 1395 شعار سال 12 دی 1395 شعار سال 13 دی 1395 شعار سال 14 دی 1395 شعار سال 15 دی 1395 شعار سال 16 دی 1395 شعار سال 17 دی 1395 شعار سال 18 دی 1395 شعار سال 19 دی 1395 شعار سال 20 دی 1395 شعار سال 21 دی 1395 شعار سال 22 دی 1395 شعار سال 23 دی 1395 شعار سال 24 دی 1395 شعار سال 25 دی 1395 شعار سال 26 دی 1395 شعار سال 27 دی 1395 شعار سال 28 دی 1395 شعار سال 29 دی 1395 
  ۵۰ دقیقه پیش  
مسؤول بسیج سازندگی سپاه شهرستان خاش گفت: بانوی بلوچ با هنر زیبای سوزن دوزی برای 16 نفر اشتغال ایجاد کرده و از این طریق امرار معاش می کند
  ۱ ساعت پیش  
طرح مسکن مهر یکی از طرح های مهم در زمینه احداث مسکن برای اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه بود، اما این طرح پس از گذشت سالیان بسیار نتوانسته رضایت مردم را به خود جلب کند.
  ۱ ساعت پیش  
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو از 5 تا 8 بهمن ماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش  
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: یکی از محورهای توسعه بوشهر بر اساس دریا و سواحل تدوین شده که صنعت گردشگری دریایی این استان را توسعه ممی دهد .
  ۱ ساعت پیش  
معاون وزیر نفت از سرمایه گذاری 14 میلیارد دلاری برای 5 پالایشگاه کشور خبر داد.
  ۸ ساعت پیش  
عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی اعلام کرد که پس از خبر روز گذشته، ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی دوشنبه آینده تشکیل جلسه می دهد.
  ۸ ساعت پیش  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: نشست بررسی استیضاح آخوندی وزیر راه به طور حتم هفته پس از تعطیلات مجلس در کمیسیون عمران برگزار خواهد شد.
  ۸ ساعت پیش  
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: لحن ادبیات روحانی در شأن یک رئیس جمهور نبود، وی بهتر است عینکی بزند که دنیای غیر واقعی و پوشالی اعتماد به آمریکا را ببیند.
  ۸ ساعت پیش  
یک نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هوای محیط زیست هم مانند هوای شهر آلوده به جنجال های سیاسی شده است ...
  ۸ ساعت پیش  
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: دولت اگر در کلان شهرها همت خود را به کار گیرد، انقلابی در حمل و نقل عمومی و کاهش آلودگی هوا رخ می دهد، ولی به نظر می آید وزارتخانه های مختلف در این خصوص ...
  ۸ ساعت پیش  
نیروهای عراقی به اسنادی از داعش دست یافته اند که نشان می دهد، نیروهای خارجی این گروه تروریستی دیگر رغبتی به ماندن در موصل و جنگیدن ندارند.
  ۸ ساعت پیش  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: مجلس در بحث مترو چندین بار تسهیلات داد و اعتبارات 2.5 میلیارد تومانی به توسعه مترو چند بار تکرار شد اما دولت یک دلار از آن را نداد به نظر می رسد با این موضوع ...
  ۸ ساعت پیش  
با روی کارآمدن دولت یازدهم برخی از مسؤولان به دلایل کاملا سیاسی به دنبال توقف تولید بنزین در داخل بودند و اعلام کردند بنزین پتروشیمی ها علت آلودگی هوای کلانشهری مانند تهران است اما سه سال بعد از این ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۱۴  
تحریم های اتحادیه اروپایی علیه شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت، دو شرکت دیگر و یک بانک ایرانی لغو شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۱۴  
نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: به دلیل مخالفت ایران با مشارکت آمریکا در اجلاس آستانه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۱۴  
دبیر شورای نگهبان از حضور پرشور مردم در مراسم تشییع و ختم رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام تجلیل کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۱۴  
وزیر خارجه آمریکا تمدید تحریم ها علیه ایران را بی ارتباط با برجام و بحث هسته ای خواند و دلایل دیگری را برای این موضوع گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۱۱  
جعفری دولت آبادی با اشاره به آغاز بازجویی از متهم دستگیر شده پرونده فساد نفتی گفت: متهم دستگیر شده، جعبه سیاه فعالیت های مجرمانه بابک زنجانی در خصوص اخذ مجوز فعالیت و خرید بانک اف.آی.آی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۱۱  
چهارمین گزارش سه ماهه وزارت امور خارجه در مورد اجرای برجام در 38 صفحه که شامل سه بخش است روز 26 مهر با امضای محمد جواد ظریف به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ارائه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۱۱  
رئیس تالار تشریح مرکز تشخیص آزمایشگاهی پزشکی قانونی استان تهران از مرگ 9 بی سرپناه در استان تهران ظرف حدود سه ماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۱۱  
در طول 9 ماهه سال جاری، 3هزار و 447 جلد گواهینامه در سراسر کشور به دلیل رسیدن صاحبانشان به مراحل مختلف محرومیت، ضبط شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۱۱  
فساد صندوق ذخیره فرهنگیان چه آن بخش بزرگ که در دولت قبل رخ داده و چه بخش جدیدش که البته سراسر تاسف آور است، برند تعلیم و تربیت و همین اعتماد و محبوبیت را با گسل سختی مواجه کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۱۱  
کودک 7 و 8 ساله، اهل کشور افغانستان در گاراژی که پدرشان مشغول به فعالیت بوده، حضور پیدا کرده تا ضایعاتی که جمع آوری کرده اند را تحویل پدر دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۲:۵۳  
در حالی از روزهای گذشته رئیس و معاونان محیط زیست مشغول کارهای نمایشی چون برگزاری همایش روز هوای پاک هستند که امروز همزمان با روز هوای پاک ، بازهم مردم تهران در هوای ناسالم و ناپاک، نفس می کشند!
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۲:۵۳  
پس از دستگیری بابک زنجانی بود که نخستین بار نام علیرضا منفرد جسته و گریخته در جلسات دادگاه زنجانی شنیده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۲:۵۰  
رئیس فدراسیون والیبال گفت: بعد از المپیک شرایط مربیان مختلف را بررسی و مذاکرات خود را از 14 شهریور با گزینه ها آغاز کردیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۲:۰۲  
فرماندار رودسر با بیان اینکه این شهرستان رتبه هشتم را در حوزه بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان به خود اختصاص داده است گفت: بیش از 6 هزار رودسری تحت پوشش این بیمه هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۲:۰۲  
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر از سرمایه گذاری یک هزار و 500 میلیارد ریالی بنیاد برکت برای محرومیت زدایی و توانمندسازی اقتصادی مناطق محروم استان آذربایجان غربی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۹  
"با انواع کارشکنی ها به جان برجام افتادند. می خواستند مردم متوجه نشوند کار خوب چیست و از این کار خوب به این نتیجه برسند دولت قبلی چه فاجعه ای را رقم زده است."
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۹  
معاون سیاسی سپاه با بیان اینکه تقویم رزمایش های موشکی هیچ ربطی به مسائل سیاسی ندارد، گفت: نداشتن دانش و عمق کافی درباره مسائل امنیتی و سیاسی گاهی سبب می شود برخی افراد در میدان دشمن بازی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۹  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم از تعیین سقف دریافتی ماهانه 12 میلیون و 600 هزار تومانی برای مدیران و مقامات دستگاه های اجرایی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۹  
بین 20 تا 25 میلیون تومان در سال شهریه می دهند. بیشترشان در تعطیلات، مسافرت های خارجی می روند و طبیعتاً وقتی مهرماه یا بعد از عید به مدرسه می آیند، اشتیاق دارند برای هم از سفر و خاطراتشان تعریف کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۹  
شاید روزگاران خوشی را پشت سر گذاشته ایم، زمانی که سخنان روزنامه نگاران مورد توجه بود، تیراژ روزنامه ها بالا بود و دانشجویان در دانشگاه ها به نظرات استادان توجه می کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۹  
به دنبال انتشار اخباری از وجود اطلاعات "حساس و حیاتی" از دونالد ترامپ در نزد روسیه، پوتین هرگونه ارتباط میان رئیس جمهوری منتخب آمریکا و مسکو را رد کرد و گفت، ادعاهای جنسی مطرح شده "دروغ محض" است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۹  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به واکنش ها به مصاحبه اخیرش گفت که اظهاراتش به معنی انکار ضرورت تقویت صنایع موشکی نبوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۹  
دی ماه امسال اهالی مناطق مرکزی تهران دو بار شاهد شلیک پدافند ضدهوایی پایتخت بودند؛ بار اول جمعه، سوم دی ماه و بار دوم دوشنبه، بیست وهفتم دی ماه، هدف هر دو هم آن گونه که منابع خبری گفتند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۹  
روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی تحقیقی از روابط اقتصادی ترامپ با روسیه رونمایی کرد. این در حالی است که او هفته گذشته در یک کنفرانس خبری تاکید کرد: من هیچ معامله ای در روسیه نداشتم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۹  
سبک بودجه نویسی فعلی براساس عدم ارزش گذاری بخش مصرف داخلی از منابع فسیلی برداشت شده بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۹  
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در تشریح جزئیاتی تازه از دستگیری 32 نفر از مدیران و اعضای کانال های تلگرامی در این استان گفت: این افراد با تحریک اشخاص به انحرافات جنسی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۹  
بیشتر از یک سال از آغاز پیگیری ها برای احقاق حقوقِ شهدای فاجعه منا می گذرد، اما روابط سرد دیپلماتیک عربستان و ایران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۹  
در حاشیه پخش تصاویر برخی خوانندگان قبل از انقلاب در سریال معمای شاه
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۹  
فرمانده انتظامی گیلان امنیت اقصادی را لازمه امنیت اجتماعی دانست و گفت: اگر امروز به فکر فرهنگ و اقتصاد نباشیم، مدیون آیندگان خواهیم بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۹  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با اشاره به سیاست دولت در افزایش صادرات و تحقق توسعه پایدار، از صادرات هشت میلیارد دلار کالای غیرنفتی از این استان در 9 ماه گذشته به خارج از کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۹  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی بوشهر از آزادسازی حریم بنای کوشک اردشیر در دشتستان خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۹  
میزان گازگرفتگی در استان کردستان طی 9 ماهه اول سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 22 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۹  
برگزاری همایش روزپاک، ارائه سرویس رایگان عمومی به شهروندان و برگزاری فستیوال دوچرخه سواری از جمله برنامه های شهر رشت برای روز هوای پاک است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۳  
بالاخره مبنای قضاوت درباره رشد اقتصادی چه باید باشد؟ اظهارات رئیس جمهور یا گزارش نهادهای تولیدکننده آمار؟ اگر مبنا گزارش نهادهای رسمی است نرخ سرمایه گذاری به شدت کاهش و موجودی انبارها به شدت افزایش ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۷  
در جریان مذاکرات هسته ای و بعد از آن توافق برای برجام که حدود یک سال از آن می گذرد، اکنون 22 میلیارد دلار از دارایی های ارزی ایران که طی سال های تحریم بلوکه و خارج از دسترس قرار گرفته بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۷  
از کل 2 میلیون و 220 هزار واحد مسکن مهر تاکنون یک میلیون و 774 هزار و 761 واحد افتتاح و یک میلیون و 511 هزار و 90 واحد تحویل متقاضیان شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۷  
رئیس پلیس فتا تهران با اشاره به اینکه بیشتر پرونده های موجود در پلیس فتا مربوط به سوء استفاده از عکس های خصوصی کاربران در فضاهای مجازی است به کاربران هشدار داد که مراقب عکس های همین الان یهویی خود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۷  
نیروهای سوری و مقاومت با پیشروی به عمق شهرک عین الفیجه در وادی بردی به نزدیکی میدان التحتانی رسیده و مواضع خود را در مناطقی که دیروز آزاد شده بود تثبیت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۷  
مدیر عامل انجمن اهدای عضو ایرانیان گفت :یک کار بسیار جالب و مهم که در کشور های دیگر صورت گرفته است ولی در ایران تا به حال انجام نشده ثبت تمایل به اهدای عضو در کارت گواهینامه است که در صدد هستیم آن را ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۷  
یک کارشناس اقتصاد مسکن گفت: به دلیل بدعهدی های طرف مقابل، منابع حاصل از فروش نفت در شرایط پسابرجام وارد کشور نشد و به همین دلیل بخش مسکن که متاثر و تاثیرگذار در اقتصاد ملی است رونق نگرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۷  
در روزهایی که اصولگرایان هنوز بر سر کاندیدای واحد داشتن یا با چند کاندیدا به مصاف روحانی رفتن به توافق نرسیدند برخی زمزمه ها از احتمال معرفی یک کاندیدای متفاوت از سوی این اردوگاه خبر می دهد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۷  
قدرت نظامی و اقتصادی ایالات متحده امریکا هنوز با فاصله قابل اعتنا در صدر کشورها و مناطق جهان قرار دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۷  
تصاویر برگزاری مراسم مذهبی و آیینی در کشورهای مختلف ،سرما در اروپا و افغانستان ،ماشینی با سنگ های کریستال و....
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۷  
اوباما به تنهایی بیش از 12 رییس جمهور پیشین آمریکا مجازات حبس ابد محکومان زندانی را کاهش داده است. او در مجموع در 8 سال گذشته مجازات زندان 1385 نفر را مورد عفو یا کاهش قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۷  
این روزها و با نزدیک تر شدن به زمان دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، افراد و احزاب سیاسی از دو جناح اصلی سیاسی کشور و طیف های گوناگون آنها به مرور شعارها و حرف های تازه ای سر داده و از این پس ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۷  
بر اساس طرحی که از سوی اتاق انتخاباتی دولت اجرایی شده، قرار است تا ایام انتخابات توزیع سبدهای کالایی و کنسرو در مناطق محروم و میان اقشار ضعیف جامعه، در قالب طرح توانمندسازی انجام شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۴  
در سالگرد برجام رییس پیشین اتاق بازرگانی ایران بدون آن که با دلواپسان هم داستانی و رفع تحریم های نفتی و هوایی را انکار کند، به بررسی این پرسش پرداخته که چرا نتوانستیم از همه این ظرفیت استفاده کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۴  
بخش بزرگی از ضعف و ناتوانی برندهای ایرانی در رقابت با برند های هم رده ی خارجی را در کمبود دانش تخصصی مالکان و مدیران ایرانی باید جستجو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۴  
در 10 روز گذشته قیمت 10 خودروی داخلی در بازار از 200 هزار تومان تا 1 میلیون کاهش یافت
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۴  
هر چند رییس جمهوری در پاسخ به یکی دو پرسش احتیاط به خرج داد و نخواست بر پایه شایعه یا آرزو داوری یا پیش داوری کند اما آنجا که گفت خواب های قبلی تعبیر نشده و پیش گویی های بعدی نیز به عکس خواهد بود هیچ ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۴  
به لطف مدیریت درخشان مدیران پرتلاش هر روز بر تعداد کودکان کار داخلی و خارجی که سر چهارراه ها اسپند دود می کنند، دستمال کاغذی می فروشند، شیشه ماشین ها را به زور تمیز می کنند و ... اضافه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۴  
آیا می دانید دردسرسازترین دندان ما دندان عقل است؟ به بیان دیگر، دندانی که نامش عقل است، چندان هم عاقل نیست!
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۴  
سایپا 111، سایپا 132، سایپا 131، تیبا، تیبا هاچ بک، ام وی ام S 110، پژو پارس، سمند، پژو 405، لیفان X60 و ام وی ام 550 در پایین ترین سطح کیفی قرار دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۴  
یک خبرنگار ایتالیایی بار دیگر واتیکان را به آزارجنسی کودکان در دوران پاپ فرانسیس متهم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۴  
رئیس کل دادگستری استان تهران، آخرین وضعیت پرونده متهم جدید نفتی(ع.ز.م) و سعید مرتضوی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۴  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بار دیگر مدعی شد این کشور به تعهدات خود بر اساس توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 عمل کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۵  
مسئولان باید از طریق نظارت بر قوانین بانکی زمینه را برای شفافیت در فضای اقتصادی فراهم کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۵  
عمر مفید ساختمان در کشور نسبت به متوسط جهانی بسیار پائین است و سالانه حجم عظیمی از سرمایه های ملی صرف ترمیم ساختمان های بی کیفیت در کشور می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۵  
معاون آب و خاک وزیر کشاورزی گفت: انتقال کشت محصولات آب بر به محیط های کنترل شده و حمایت دولت از توسعه کشت های متمرکز و مدیریت آب مجازی از دیگر مباحث تاکید شده در برنامه ششم توسعه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۵  
با توجه به سوالات کاربران به دلایل کند شدن سرعت ویندوز می پردازیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۵  
اوایل هفته بود که خبر برگزاری رزمایش مشترک نظامی عربستان و سودان تحت عنوان فلک 2 در رسانه ها منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۵  
مخترع نام آور کشور با اشاره به اختراع نخستین پلیمر هوشمند افزایش مدت زمان نگهداری غذا در دنیا، از حذف مواد نگهدارنده شیمیایی برای افزایش طول عمر محصولات غذایی در آن خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۵  
مدیر عامل شرکت تلگرام در توییتر از اضافه شدن قابلیت تماس صوتی به این پیام رسان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۵  
ازآنجایی که آقای رئیس جمهور خیلی وقتشون تنگ است، و نمی توانستند به سوالات مردم و حتی نماینده های مردم در رسانه های منتقد پاسخ دهند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۵  
دبیر کل حزب وحدت و همکاری ملی با بیان اینکه بهترین سازوکاری که می شود برای انتخابات طراحی کرد، همان شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۵  
نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد: درآمد حاصل از افزایش قیمت حامل های انرژی به خزانه دولت واریز نشده است/ از 80 هزار میلیارد تومان درآمد حاصله ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۵  
دومین کنگره بین المللی روش های کم تهاجمی زنان و مامایی و سیزدهمین کنگره بین المللی زنان و مامایی ایران، از روز پنج شنبه 30 دی ماه جاری در مرکز همایش های رازی آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۲  
داعش این روزها حملات وحشتناکی را به نقاط مختلف دیرالزور انجام داده و در حال جداسازی فرودگاه این شهر، از مناطق مسکونی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۲  
گروه های تروریستی داعش و القاعده قصد دارند حمله ای وحشتناک در مراسم تحلیف دونالد ترامپ انجام دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۲  
جاش ارنست شب گذشته در آخرین نشست خبری خود با خبرنگاران از عملکرد دولت اوباما دفاع کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۲  
عباسعلی کدخدایی درباره پرایدسواری اش، تحصیل در انگلستان و دیگر موضوعات صحبت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۲  
سفیر ژاپن در ایران، یادداشتی به زبان فارسی به منظور ادای احترام به آیت الله هاشمی رفسنجانی نوشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۲  
رییس جمهور گفت: آزادسازی حلب این پیام را برای جهان داشت که مردم سوریه قادرند از سرزمین خود در برابر تروریست ها به خوبی دفاع کنند و گروههای تروریستی و حامیان آنها ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۲  
یک مقام اتحادیه اروپا از تماس تلفنی مقامات این اتحادیه با تیم ترامپ برای رفع سوء تفاهم های ایجاد شده درباره توافق هسته ای ایران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۳  
متاسفانه شهرکرد از کمبود سونوگراف زن رنج می برد، این درحالی است که از دیگر نقاط استان چهارمحال و بختیاری نیز برای انجام سونوگرافی به مرکز استان مراجعه می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۳  
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری روزهای 17 و 18 اسفندماه در محل سابق مجلس شورای اسلامی در تهران تشکیل می شود و 19 اسفند علاوه بر زیارت مرقد مطهر امام راحل با مقام معظم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۳  
وزارت امور خارجه کشورمان چهارمین گزارش سه ماهه خود را در 38 صفحه درباره روند اجرای برجام به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۳  
مدیرکل محیط زیست البرز با بیان اینکه 1000 تن لجن تصفیه خانه شهرک صنعتی اشتهارد و لجن های مخازن بنزین و نفت روی دستمان مانده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۳  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: بر اساس تصمیم گیری صورت گرفته در کمیته 5 نفره ذیل کمیته آب، زاینده رود بامداد 30 دی بازگشایی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۳  
رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای اسلامی شهر شهرکرد گفت: پروژه برج های دوقلو از نظر معماری و شهرسازی جایگاهی در کالبد شهر ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۳  
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: میزان مطالبات نهاد کتابخانه ها از شهرداری های استان 350 میلیون تومان برآورد شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۳  
گسترش روز افزون مشکلات معیشتی در جامعه از نگاه کاریکاتوریست ها در کاریکاتور زیر به تصویر در آمده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۰  
یک مطالعه مقدماتی نشان می دهد جنسیت فرزند آینده یک زن ممکن است با فشار خون او شش ماه قبل از بارداری، تعیین شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۰  
دقایقی قبل سردار حسین دهقان وزیر معین اقتصاد مقاومتی و مسؤولان استانی پشت درهای بسته پیرامون وضعیت اقتصادی چهارمحال و بختیاری، بدون حضور خبرنگاران به مذاکره نشستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۰  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جهت شرکت در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری وارد این استان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۰  
ذبیح الله غریب امروز در شهرکرد، اظهار کرد: با مکانیزه شدن و اجرای سیستم های آبیاری، اشتغال مستقیم در بخش کشاورزی کاهش یافته است اما اشتغال غیرمستقیم از جمله در بخش صنایع تبدیلی و تکمیلی افزایش یافته ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۰  
مدیرکل دامپزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: حفظ سرمایه آبزیان با کنترل بیماری ها یکی از وظایف اصلی دامپزشکی است از این رو لزوم مبارزه همه جانبه و کنترل بیماری های ماهیان سردآبی در این استان همواره مورد ...
مشاهده نتایج بیشتر...