شنبه ۲۹ مهرساعت ۰۶:۵۳Oct 2017 21

شعار سال (shoaresal.ir)

شعار سال 28 اسفند 1394 شعار سال 1 فروردین 1395 شعار سال 31 فروردین 1396 شعار سال 31 اردیبهشت 1396 شعار سال 1 خرداد 1396 شعار سال 31 تیر 1396 شعار سال 31 مرداد 1396 شعار سال 1 شهریور 1396 شعار سال 1 مهر 1396 شعار سال 2 مهر 1396 شعار سال 3 مهر 1396 شعار سال 4 مهر 1396 شعار سال 5 مهر 1396 شعار سال 6 مهر 1396 شعار سال 7 مهر 1396 شعار سال 8 مهر 1396 شعار سال 9 مهر 1396 شعار سال 10 مهر 1396 شعار سال 11 مهر 1396 شعار سال 12 مهر 1396 شعار سال 13 مهر 1396 شعار سال 14 مهر 1396 شعار سال 15 مهر 1396 شعار سال 16 مهر 1396 شعار سال 17 مهر 1396 شعار سال 18 مهر 1396 شعار سال 19 مهر 1396 شعار سال 20 مهر 1396 شعار سال 21 مهر 1396 شعار سال 22 مهر 1396 شعار سال 23 مهر 1396 شعار سال 24 مهر 1396 شعار سال 25 مهر 1396 شعار سال 26 مهر 1396 شعار سال 27 مهر 1396 شعار سال 28 مهر 1396 شعار سال 29 مهر 1396 
  ۴۷ دقیقه پیش    
تجربه سایر کشورها برای خانه دار کردن مردمشان را ببینید. چرا به راحتی به مردم می گوییم" چهاردیواری، اختیاری "؟!
  ۵۳ دقیقه پیش    
تعطیلی کلوب دات کام خبری بود که امروز محمدجواد شکوری راد در بلاگ میهن بلاگش منتشر کرد. هر خط از نوشته او را خواندم فقط یاد روزهای قدیم افتادم. روزهایی که ورود به کلوب برایمان آرزو بود ...
  ۱ ساعت پیش    
هنگامی که تعارض شدیدی در حال وقوع است، یک مهلتی بدهید. بروید قدم بزنید، دوش بگیرید، کتاب بخوانید، هرکاری می خواهید بکنید تا چند نفس عمیق بگیرید، آرام شوید، و با چارچوب ذهنی بهتر بازگردید.
  ۱ ساعت پیش    
در باره اهمیّت تصادفات وسائط نقلیه موتوری زمینی و تلفات انسانی و هزینه های مادی و معنوی که برای آنها می پردازیم مکرّر سخن به میان آمده است و همچنان موضوع در مقام طرح مسئله است ...
  ۱ ساعت پیش    
نمایندگان مجلس میزان جریمه ایجاد آلودگی صوتی از سوی منابع متحرک و ثابت را مشخص کردند.
  ۱ ساعت پیش    
پرسش درباره اجاره محل به نام فروشگاه شرکت تعاونی و جواب این پرسش را مشاهده می کنید.
  ۱ ساعت پیش    
جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی بیرجند نسبت به کیفیت غذای سلف این دانشگاه معترض شدند.
  ۱ ساعت پیش    
او چندی پیش در برنامه نود شایعه قلیانی بودنش را تکذیب کرده بود .
  ۱ ساعت پیش    
باید برای شب زنده داری بازیکنان در اردوها فکری کرد! سوژه کارتون امروز محمدرضا میرشاه ولد در خبر ورزشی شده است.
  ۱ ساعت پیش    
در این مطلب سعی بر این داریم تا مطالب مهمی را در هنگام خرید خودرو دست دوم به شما آموزش دهیم.در هنگام خرید خودرو دست دوم باید بدانیم به چه مواردی باید توجه نماییم
  ۲ ساعت پیش    
کسبه یکی از اصناف بازار تبریز در اعتراض به کسادی یازار دست به اعتراض جالبی زدند که در زیر عکس آن را مشاهده می کنید.
  ۲ ساعت پیش    
یکی از شایع ترین بیماری هایی که اغلب ، زنان به آن دچار می شوند بیماری سرطان پستان است که در مراحل اولیه شاید دچار علائمی نباشد و تشخیص آن توسط فرد بیمار سخت است.
  ۲ ساعت پیش    
محرمیت و عقد موقت یا همان صیغه در دوران نامزدی مخالفان و موافقان بسیاری دارد. عده ای این اقدام را شرعی و واجب می دانند و برخی آن را مانعی برای تصمیم سازی درست در انتخاب ...
  ۲ ساعت پیش    
کسانی از مسئولین دیپلماتیک و اقتصادی دولت در جریان برنامه آمریکا برای خروج از برجام گفته اند به رغم خروج آمریکا از برجام، اگر طرف های اروپایی بمانند ما هم هستیم!
  ۲ ساعت پیش    
ایجاد شفافیت در مسائل زیست محیطی معادن می تواند راه حلی پایدار برای مشکلاتی مانند ضعف نظارت بر عملکرد زیست محیطی معادن، وجود ضعف در قوانین ...
  ۲ ساعت پیش    
هر فردی که فوت می کند ممکن است مال و اموالی داشته باشد که به طور طبیعی به وراثش می رسد اما افرادی هم هستند که موقع مرگ نه تنها ...
  ۳ ساعت پیش    
معاون استاندار لرستان گفت:در تغییرات آینده مدیریت دستگاه های اجرایی از ظرفیت بانوان لرستانی بیشتر استفاده می کنیم.
  ۳ ساعت پیش    
دونالد ترامپ در سخنرانی خود برای اعلام رویکرد جدید آمریکا در قبال ایران، ایران را دلیل همه مشکلات در خاورمیانه و جنوب غربی آسیا معرفی کرد.
  ۳ ساعت پیش    
نقش تشکل های مردم بومی در مدیریت و بهره برداری آب در حقیقت از مهم ترین نقاط قوت مدیریت پایدار کشاورزی در تاریخ تمدن ایران زمین بوده است.
  ۴ ساعت پیش    
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: دولت تدبیر و امید به طور جدی به الگوی واگذاری 30 درصد از پست های مدیریتی به بانوان پای بند است و در همین دولت این موضوع محقق می شود.
  ۴ ساعت پیش    
مسئولیت صدور چک بلامحل، فقط متوجه مدیری است که چک را امضا یا صادر کرده است؛ به این معنا که مسئولیت کیفری متوجه شخص حقوقی نمی شود.
  ۴ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ پراید را پرسرقت ترین خودرو در تهران دانست و تصریح کرد که بیشترین سرقت خودرو در تهران متعلق به شرکت های خودروسازی است که به ایمنی خودروها توجه نمی کنند.
  ۴ ساعت پیش    
وزیر ارتباطات گفت: با راه اندازی سامانه دریافت پیامکی شکایات از پیامک های مزاحم شخصی، مشترکان می توانند متن شماره پیامک مزاحم را به شماره 195 پیامک کنند تا سیم کارت مزاحم مسدود شود.
  ۴ ساعت پیش    
با حضور نماینده رئیس قوه قضائیه و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعضای جدید هیئت منصفه مطبوعات استان تهران انتخاب شدند.
  ۴ ساعت پیش    
درخواست حمید فرخ نژاد برای رسیدگی به وضعیت نامناسب فضای سبز پادگان 06، با ورود شورای شهر برای حل این مشکل همراه شد.
  ۴ ساعت پیش    
در این مطلب می خواهیم در خصوص روش های شادتر بودن صحبت کنیم. روش هایی که از نظر علمی نیز به اثبات رسیده اند و به ما کمک می کنند تا ابر غم و غصه را از آسمان زندگی مان پس بزنیم ...
  ۴ ساعت پیش    
محمد جواد شکوری مقدم، مدیر آپارات در یادداشتی در وبلاگ خود با عنوان کلوب دات کام پس از 12 سال فعالیت خاموش می شود نوشت: 12 سال پیش ...
  ۴ ساعت پیش    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سمنان توضیحاتی درباره واکنش تند نماینده سمنان در مجلس در یادواره شهدای مدافع حرم ارائه داد.
  ۴ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: اقدام نماینده سمنان اهانت به مجلس ،شهدا و خانواده شهدای مدافع حرم بود و من ایرادی در سخنان مجری ندیدم.
  ۴ ساعت پیش    
حقایقی عجیب از نتایج برنامه مشکوک سازمان ملل در قالب طرح ترسیب_کربن در شهرستان بجستان خراسان رضوی
  ۴ ساعت پیش    
غروب هفتم مهرماه 1360 هواپیمایی نظامی در اطراف تهران سقوط کرد. اگرچه به دلیل اهمیت برخی از مسافران این پرواز ...
  ۴ ساعت پیش    
ظرفیت های آبی استان سیستان و بلوچستان بواسطه صید بی رویه چینی ها به مخاطره افتاده است.
  ۴ ساعت پیش    
در جنگ جهانی دوم این سگ استرالیایی حملات دشمنان را 20 دقیقه قبل از وقوع تشخیص می داد!
  ۴ ساعت پیش    
در این مطلب می خواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه می توان دوباره به عکس های پاک شده در گوشی اندرویدیتان دسترسی پیدا کنید و آن ها را بازگردانید.
  ۴ ساعت پیش    
یک بازی بسیار عالی وجود داره که خانم استر هیکس اون رو طراحی کرده و نتیجه فوق العاده ای در تغییر باورهای مالی وکسب پول وثروت داره.
  ۴ ساعت پیش    
سایت بانک صادرات در امارات برای اینکه به مشتریاش برنخوره از کلمه خلیج بجای خلیج_فارس استفاده کرده .
  ۴ ساعت پیش    
ارزش فرانک سوئیس طی چهل سال گذشته در مقابل دلار دو برابر شده است و این روند همچنان تا سه سال آینده ادامه خواهد داشت.
  ۴ ساعت پیش    
مدیر تنظیم بازار و نهاده های کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از کاهش 20 هزار تنی برداشت گندم نسبت به سال گذشته در سطح استان خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی، جزئیات بهره مندی بازنشستگان از خدمات درمانی بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ را اعلام کرد.
  ۴ ساعت پیش    
شش هزار و 200 میلیارد تومان در ماه هزینه تأمین اجتماعی است درحالی که 145 هزار میلیارد تومان از دولت طلبکاریم.
  ۴ ساعت پیش    
لیست تکمیلی نمایندگان رسمی فروش بلیط پروازهای ایام اربعین حسینی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام شد.
  ۷ ساعت پیش    
امام جمعه موقت گرگان با اشاره به اینکه کمک به دیگر مسلمین از وظایف ماست، گفت: مسلمانان با همه توان برای کمک به مسلمانان یمن و میانمار به میدان بیایند و دل مومنان را در آن کشورها شاد کنند.
  ۷ ساعت پیش    
امام جمعه موقت زنجان گفت: اگر ملت متحد باشند قطعا همه مسائل را می توان به خوبی حل و نقشه های دشمن را نقش بر آب کرد.
  ۷ ساعت پیش    
امام جمعه دامغان ضمن تقدیر از حضور باشکوه و پرشمار اقشار مختلف مردم دامغان در تشییع و تدفین سه شهید گمنام دفاع مقدس، این حضور را حماسه ای از بصیرت و اقتدا به سیره امام و شهدا برشمرد.
  ۷ ساعت پیش    
استاندار بوشهر با تاکید بر حل مشکلات آبرسانی در منطقه گفت: برای بررسی پروژه های آبرسانی استان بوشهر، کارگروه ویژه ایجاد و موانع پیشرفت طرح های این حوزه تشکیل شود.
  ۷ ساعت پیش    
معاون استاندار بوشهر گفت: با توجه به طراحی پروژه 35 هزار متر مکعبی آب شیرین کن بوشهر و تامین زیرساخت های اجرای آن، به زودی با انتخاب پیمانکار با مشارکت بخش خصوصی عملیاتی می شود.
  ۷ ساعت پیش    
مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز گفت: البرز جزء محروم ترین استان های کشور از نظر زیرساخت های ورزشی است.
  ۷ ساعت پیش    
امام جمعه موقت بوشهر ضمن تبریک به گراوند استاندار بوشهر گفت: با توجه به آشنایی گراوند از استان بوشهر انتظار می رود از همه ظرفیت ها از جمله نخبگان علمی و فرهنگی برای توسعه و پیشرفت استان بوشهر استفاده ...
  ۷ ساعت پیش    
امام جمعه موقت تبریز با تاکید بر اینکه امروز ایران ابرقدرت منطقه است، گفت: اراجیف رئیس جمهور آمریکا به دلیل از دست رفتن اقتدارش در منطقه بوده و برجام بهانه است.
  ۷ ساعت پیش    
خطیب جمعه شهرکرد با بیان اینکه تنها راه رشد کشور حرکت در مسیر سیاست های اقتصاد مقاومتی است گفت: مردم ایران هرگز باور نکردند که برجام سایه جنگ را برداشته، سایه جنگ را اقتدار درونی و دفاعی برداشته است.
  ۷ ساعت پیش    
شهردار یاسوج با بیان اینکه شهرداری یاسوج 40 درصد نیروی مازاد دارد، گفت: ایجاد مکان های فرهنگی و ورزشی، ساماندهی وضعیت ترافیکی و المان سازی شهری باید همگام با افزایش نرخ جمعیت در این شهر توسعه یابد.
  ۷ ساعت پیش    
امام جمعه ساری با تاکید بر حمایت بیشتر مردم از اهداف اسلامی، گفت: سخنان ترامپ ماهیت آمریکا را به دنیا نشان داد.
  ۷ ساعت پیش    
ناظر شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری گفت: شورای فرهنگ عمومی یک شورای حاکمیتی و کاملاً فرابخشی است که پایگاه شورای عالی انقلاب فرهنگی در استان ها شوراهای فرهنگ عمومی استان هاست
  ۷ ساعت پیش    
شهردار ایلام در احکامی جداگانه سرپرست سازمان های حمل و نقل وبار و مسافر، فرهنگی،اجتماعی و ورزشی، مدیریت پسماند، شهرسازی و معماری شهرداری منطقه یک و مدیریت مشاغل شهری را منصوب کرد
  ۷ ساعت پیش    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: بیکاری در اردبیل بیداد می کند و هیچ اشتغال جدیدی در این استان انجام نشده و همه آمارسازی ها در این زمینه غلط و اشتباه است.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس سازمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی تاکید کرد: صادرات خدمات فنی مهندسی در آذربایجان شرقی از وضعیت خوبی برخوردار نیست.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان اعلام کرد: همدان مرکز علمی و پژوهشی تیراندازی با کمان کشور می شود.
  ۷ ساعت پیش    
رییس سازمان نظام مهندسی استان اصفهان گفت: استفاده از فناوری های نوین در ساختمان سازی علاوه بر اینکه کیفیت ساختمان ها را افزایش می دهد، باعث کاهش وزن ساختمان ها نیز خواهد شد.
  ۷ ساعت پیش    
امام جمعه مشهد با تاکید بر اینکه مشکلات کشور را آمار و شعار حل نمی کند، گفت: مشکلات مان را با تکیه برقدرت حودمان حل کنیم.
  ۷ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی ماکو گفت: نقشه برداری 330 هکتاراز اراضی زراعی روستای سنگر جهت اجرای سیستم های نوین آبیاری تحت فشار به روش تیپ آغاز شده است.
  ۷ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: رئیس جمهور آمریکا در آینده نزدیک تاوان گستاخی های خود را نسبت به ایران اسلامی خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۴    
احداث فضای سبز یکی از مصداق های مهم توسعه شهرهاست که در دنیای صنعتی و مکانیزه امروزی، درختان شریان های حیات شهرها بوده و احداث فضاهای سبز برای سلامت روحی و جسمی جامعه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۴    
موافقت "حسن روحانی" رئیس جمهور با توقف پرداخت سود سهام عدالت تکذیب شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۴    
تک تیراندازان ارتش یمن و انصارالله روز گذشته 9 نفر از عناصر مزدور وابسته به ائتلاف سعودی را در پایگاه های مختلف در استان مأرب و الجوف یمن از پای درآوردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۴    
آیت الله مجتهدی اظهار کردند: :ازپروردگارت بترس.تقوای خدااختیار کنید پلیس مخفی داشته باشید که گناه نکنید. چشمتان،گوشتان، زبانتان، اعضا و جوارحتان بترسد از اینکه گناه بکنید ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۸    
معاون وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران به شبکه خبری سی.ان.بی.سی آمریکا گفت: ایران اکنون سرگرم مذاکره با 15 شرکت نفتی اروپایی، روسی و آسیایی برای انعقاد قراردادهایی برای اکتشاف ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۸    
طی یک ماه اخیر طرح جمع آوری کودک کار به شدت مورد پیگیری قرار گرفت اما این طرح با اعتراض و حمایت برخی ارگان ها رو به رو شد
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۵    
رئیس اتاق اصناف در نامه ای به رئیس کل سازمان امور مالیاتی خواستار ممانعت از صدور برگه تشخیص تا پایان سال 95 شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۲    
از سوی دیگر، آیا خزان کردی در پیش خواهد بود؟ در حال حاضر شایعات نشان می دهد که بارزانی به نفع پسرش، مسرور، استعفا خواهد داد و سپس جمعیت و توده ای را سازماندهی می کند تا القا کند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۲    
قزاقستان از برگزاری دور جدید مذاکرات صلح سوریه در آستانه، در تاریخ 8 و 9 آبان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۹    
دبیر شورای علوم، تحقیقات و فناوری از راه اندازی شهرک های دانش سلامت خبر داد و گفت: آیین نامه ایجاد این شهرک ها در شورای عتف درحال بررسی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۳    
بی توجهی به شخصیت های کلیدی در محیط ریاست جمهوری یعنی در مسیر باد چوب حراج به سرمایه های اجتماعی و مدیریتی زدن ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۳    
کلید تصویرگری کتاب های درسی به معنای علمی و حرفه ای کلمه، از دهه 40 زده شد. قبل از آن چیزی به نام تصویرسازی کتاب درسی نداشتیم ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۰    
دبیر فدراسیون هندبال گفت: سه مربی اروپایی برای هدایت تیم ملی هندبال در نظر گرفته شده است که به زودی یکی از آنها را انتخاب می کنیم چرا که تا مسابقات قهرمانی آسیا زمان کمی باقی مانده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۷    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: این سروصدها و جار و جنجال ها به خاطر ترساندن و عقب زدن ماست؛ ترامپ غلط کرد که این گونه صحبت کرد
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۷    
مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: 2 میلیون 800 هزار نفر مصرف کننده مواد مخدر در کشور وجود دارند و سن شروع مصرف به 20 تا 24 سال رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۷    
موضوع سپنتا نیکنام منتخب زرتشتی شورای شهر یزد اکنون به اختلاف نظر میان شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۴    
برآیند (میانگین وزنی) صورت گرفته از مولفه های محیط کسب وکار در بهار امسال، نمره 69/ 5 از 10 (بدترین ارزیابی) بوده که تا حدودی بهتر از نمره ارزیابی شده در زمستان سال گذشته (83/ 5) است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۴    
رئیس جمهوری آمریکا با اذعان به پایبندی تهران به چارچوب فنی برجام مدعی شد که ایران از سایر چارچوبهای مقرر در توافق هسته ای تخطی کرده است!
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۴    
مدیر کل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با موادمخدر یکی از علت های عود یا رفتن مجدد به سمت مواد را نحوه انتخاب شیوه درمانی بیان و اظهار کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۱    
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، از بررسی افزایش قیمت بلیت هوایی اربعین در نشست هفته آینده کمیسیون متبوعش با حضور رئیس سازمان هواپیمایی و تعزیرات حکومتی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۱    
بعد از دو سال تمدید قرارداد خرید سیمان توسط وزارت راه و شهرسازی برای استفاده در پروژه های عمرانی و جاده ای جهت کمک به تولید سیمان در داخل ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۱    
با حذف پرسپولیس در حالی پرونده تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا بسته شد که برخی با انتقاد از داوری مسابقه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۱    
جهانگیری دیروز در حالی از ایجاد 1.5میلیون فرصت شغلی در شش ماهه اول امسال خبر داد که به گفته وزیر کار، از از تیر95 تا پایان خرداد 96 جمعا 700هزار شغل ایجاد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۱    
رئیس جمهور سوریه در دیدار با سردار باقری از حمایت های رهبر انقلاب و دولت ایران از کشورش، قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۸    
معاون بازاریابی و فروش همراه اول با اشاره به اتمام شماره های فعلی همراه اول از آغاز ارائه سیم کارت های این شرکت با یک پیش شماره اضافه تر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۵    
رئیس هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان نفت، گاز و پتروشیمی با بیان اینکه بخش خصوصی فعلا خواهان صادرات گاز نیست،گفت: فعالیت بخش خصوصی در بخش صادرات گاز در حد صادرات کپسول گاز به کشورها است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۵    
افتتاح خوابگاه دانشجویی تدبیر و امید که با استقبال و تعریف و تمجیدهای بسیاری همراه شده بود امکان اسکان 400 دانشجو(200 دانشجوی دختر و 200 دانشجوی پسر) را فراهم کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۵    
رئیس جمهور ترکیه ضمن اعلام حمایت از ایران در برابر تحریم های آمریکا، درباره همه پرسی جدایی کردستان نیز گفت اربیل قصد اشغال کرکوک و دیگر مناطق را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۲    
مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت ایران گفت:به استناد تبصره ذیل ماده (9) قانون هوای پاک؛ خودروهای برقی- بنزینی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۹    
محمدحسن رادمان، رهبر ارکستر و مدرس نوازنده ویولن، در سن 85 سالگی دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۹    
مدیر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش با اشاره به امکان تحصیل دختران متاهل، کودکان کار، معلولان و زنان خانه دار در مدارس آموزش از راه دور از آموزش 250 زندانی در 4 استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۶    
در هفته اخیر پنج عامل موجب تضعیف ارزش دلار در بازارهای جهانی شد، روندی که در دو هفته ماقبل معکوس بود به گونه ای که عوامل پنج گانه موجب تقویت و رشد دلار شده بودند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۶    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی اعلام کرد: دشمن با فعال سازی همه تهدیدات بی ثمر خود علیه ملت بزرگ ایران به ما نشان داد هنوز ارتقای آمادگی دفاعی برای بارش گلوله های آتشین بر پیکره دشمن ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۳    
عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، موفقیت طرح ساماندهی زنان آسیب پذیر جامعه را در گرو حمایت دولت در جهت به رسمیت شناختن فعالیت تشکل های مردم نهاد دانست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۳    
اکبر نبوی مجری کارشناس سینمایی چشم شب روشن شامگاه چهارشنبه 26 مهر میزبان ابراهیم داروغه زاده دبیر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۰    
حجت الاسلام رهبر درباره جلسه اخیر جامعه روحانیت با حضور روحانی گفت: موضوعاتی مانند اینکه همه باید در خط ولایت حرکت کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۰    
دسترسی به امکانات در روستاها نیز خیلی زیاد است و شهری شدن روستاها، بیشتر به چشم می خورد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۷    
بعد از روی کار آمدن دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و سخنرانی هایی که او پیرامون کشورها و مسائل دنیا انجام داد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۴    
این روزهای منتهی به اربعین حسینی شور و حال خاصی برپاست. ستادهای مردمی برای تسهیل امور زائران برپا شده و در رسانه ها اخبار مربوط به این حماسه معنوی دست به دست می چرخد.
مشاهده نتایج بیشتر...