دوشنبه ۲۰ آذرساعت ۲۱:۱۵Dec 2017 11

شعار سال (shoaresal.ir)

شعار سال 28 اسفند 1394 شعار سال 1 فروردین 1395 شعار سال 31 فروردین 1396 شعار سال 31 اردیبهشت 1396 شعار سال 1 خرداد 1396 شعار سال 31 تیر 1396 شعار سال 31 مرداد 1396 شعار سال 1 شهریور 1396 شعار سال 1 مهر 1396 شعار سال 30 آبان 1396 شعار سال 1 آذر 1396 شعار سال 2 آذر 1396 شعار سال 3 آذر 1396 شعار سال 4 آذر 1396 شعار سال 5 آذر 1396 شعار سال 6 آذر 1396 شعار سال 7 آذر 1396 شعار سال 8 آذر 1396 شعار سال 9 آذر 1396 شعار سال 10 آذر 1396 شعار سال 11 آذر 1396 شعار سال 12 آذر 1396 شعار سال 13 آذر 1396 شعار سال 14 آذر 1396 شعار سال 15 آذر 1396 شعار سال 16 آذر 1396 شعار سال 17 آذر 1396 شعار سال 18 آذر 1396 شعار سال 19 آذر 1396 شعار سال 20 آذر 1396 
  ۲ ساعت پیش    
پیرو برنامه سالیانه شورای انجمن های علمی ایران در خصوص برگزاری سلسله همایش های پیشرفت و توسعه علمی کشور،پنجمین همایش با موضوع راهکارهای رسیدن به دانشگاه نسل سوم ...
  ۴ ساعت پیش    
پیرو برگزاری پنجمین همایش پیشرفت و توسعه علمی کشور با موضوع محوری راهکارهای رسیدن به دانشگاه نسل سوم، توسط شورای انجمن های علمی ایران و دانشگاه تربیت مدرس ...
  ۵ ساعت پیش    
فرماندار ملایر با بیان اینکه اطلاع رسانی درباره تسهیلات اشتغال در ملایر ضعیف است، گفت: تاکنون یک هزار و520 اشتغال در ملایر ایجاد و در سامانه ثبت شده است.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی با بیان اینکه یکی از دلایلی میزبانی استان در چهارمین جشنواره تئاتر معلولان شرق کشور ...
  ۵ ساعت پیش    
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز از اجرای 1000 برنامه غنی سازی اوقات فراغت با بیش از 700 هزار مخاطب توسط شهرداری تبریز خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل از راه اندازی مجهزترین کتابخانه با موضوع مهدویت در این واحد دانشگاهی خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرکل استاندارد استان گلستان با اشاره به غیراستاندارد بودن آسانسور استانداری گلستان و پلمب آن، گفت: از ابتدای سال تاکنون 35 آسانسور دولتی و غیردولتی در استان گلستان به علت مشکل فنی پلمب شده است.
  ۵ ساعت پیش    
شهردار تبریز گفت: انسان محوری، شفافیت سازمانی و احصای نیازهای واقعی شهر، رویکرد اصلی برنامه و بودجه سال 97 شهرداری تبریز است.
  ۵ ساعت پیش    
شهردار ساوه گفت: روزانه بیش از 160 تن زباله خانگی در این شهرستان تولید شده و سایت پردازش پسماند شهرداری با ظرفیت 250 تن در روز کار تفکیک و بازیافت را انجام می دهد.
  ۵ ساعت پیش    
شهردار زنجان به استفاده از ظرفیت های آموزش و پرورش در راستای فرهنگسازی حقوق شهروندی تأکید کرد و گفت: فضاهایی برای عرضه محصولات هنری دانش آموزان توسط شهرداری زنجان اختصاص می یابد.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مرکزی گفت: 43 درصد از 89 هزار و 763 دانشجویان استان در دانشگاه آزاد مشغول به تحصیل هستند.
  ۵ ساعت پیش    
استاندار قزوین گفت: مردم آبیک از کمبود تخت بیمارستانی رنج می برند و ضرورت دارد تا دانشگاه علوم پزشکی هر چه سریع تر نسبت به ساخت و تجهیز بیمارستان 64 تخت خوابی آبیک اقدام کند.
  ۵ ساعت پیش    
درست مثل سال گذشته، ایجاد اشتغال، رفع فقر و عدالت اجتماعی مهم ترین بخش های نطق بودجه ای رییس جمهور در مجلس بود.
  ۵ ساعت پیش    
دیوان عدالت اداری طی یک اخطار 48 ساعته به شرکت ملی گاز اعلام کرد که اخذ هرگونه وجه با عنوان آبونمان از مشترکان ممنوع است.
  ۵ ساعت پیش    
عصبانیت و واکنش های پرخاشگرانه، دعوا و نزاع های خانگی و خیابانی ، رفتارهایی ناشی از عوامل درونی و بیرونی است که دست به دست هم داده تا مرزهای اخلاق کنار گذاشته شود ...
  ۶ ساعت پیش    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 1800 پروژه نیمه تمام در سطح این استان وجود دارد که 3 درصد پروژه های نیمه تمام کشور است.
  ۶ ساعت پیش    
مدیر اداره بندر و دریانوردی کیش گفت: 8 سرنشین ایرانی یک لنج باری از خطر غرق شدن حتمی در آب های خلیج فارس در محدوده پنج مایلی جنوب جزیره مرجانی کیش نجات یافتند.
  ۶ ساعت پیش    
معاون محیط طبیعی حفاظت محیط زیست استان سمنان، از وجود بیش از 15 هزار واحد دامی علف خوار در زیستگاه های استان سمنان خبر داد و گفت ...
  ۶ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از برآورد خسارت پنج میلیارد تومانی زلزله اخیر به بناهای تاریخی و زیرساخت های گردشگری استان خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
استاندار خراسان رضوی گفت: در حوزه نیروگاه های کوچک همکاری مان را با بهزیستی و کمیته امداد آغاز کرده ایم و تاکنون 600 نیروگاه کوچک راه اندازی شده است.
  ۶ ساعت پیش    
هم اکنون بعد از گذشت حدود 13 سال از تلاش لرستان برای توسعه شبکه آب و فاضلاب، این استان درجا زده و پیشرفت خاصی نداشته است.
  ۶ ساعت پیش    
هم اکنون گردشگری خراسان جنوبی با وجود پتانسیل های مختلف با چالش ها و مشکلات فراوانی روبه رو است که باعث شده استان آنطور که باید معرفی نشود.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان گفت: وضعیت استان در لایحه بودجه 97 نسبت به بودجه سال 96 مطلوب گزارش شده است.
  ۶ ساعت پیش    
استاندار ایلام از تصویب احتمالی منطقه آزاد تجاری و صنعتی مهران در مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: نشست مشترک تجار و بازرگانان ایلام و واسط برگزار می شود.
  ۶ ساعت پیش    
مدیر روابط عمومی اداره کل محیط زیست خوزستان گفت: هیاتی از نمایندگان سازمان ملل و سازمان محیط زیست عراق، در سفری سه روزه به خوزستان از تالاب "هورالعظیم" بازدید می کنند.
  ۹ ساعت پیش    
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ملایر گفت: حلقه ی حفاظتی نمایده مردم ملایر، با ضرب و شتم دانشجوهای معترض و با زور، کاظمی را وارد سالن همایش روز دانشجو کردند.
  ۹ ساعت پیش    
پدر علم کویرشناسی ایران با بیان اینکه آثار خشک شدن دریای خزر نمایان شده است، گفت: دریای خزر شوری یک درصدی دارد و مناسب کشاورزی است ...
  ۹ ساعت پیش    
چگونه می توان از مجرد بودن خواستگار مطمئن شد؟ اگر خلاف این امر پس از ازدواج روشن شد، قانون در این مورد چه می گوید؟
  ۹ ساعت پیش    
با حکمی از سوی شهردار تهران، مهدی داوری دولت آبادی بعنوان مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهر تهران انتخاب شد.
  ۹ ساعت پیش    
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، بر لزوم ایجاد تسهیلات برای افزایش ثبت بین المللی اختراعات ملی تاکید کرد و گفت: در حال حاضر کمتر از 10 درصد اختراعات ملی، ثبت جهانی می شوند.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: از سازمان برنامه و بودجه درخواست کرده ایم هر چه زودتر اعتبارات مورد نیاز برای اجرای طرح های حفاظت و بهبود خاک کشاورزی را اختصاص دهد.
  ۱۰ ساعت پیش    
دولت در سال 97 برای سرمایه گذاری در طرح های نفت و گاز با اولویت میادین مشترک و طرح های زیربنایی وزارت صنعت، 50 هزار میلیارد ریال اوراق ارزی و ریالی مالی اسلامی منتشر خواهد کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور شاخص ترین اقدام این معاونت در 100 روز نخست عملکرد دولت دوازدهم را سیاستگذاری در حوزه زنان دانست و گفت ...
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی گفت: یکی از مشکلاتی که بعد از برجام درباره نقل و انتقالات مالی و بانکی هنوز پابرجاست این است که بین بانک ها هنوز آن روان سازی انجام نشده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
در حالیکه کشور قطر تا مرز دریایی ایران در بوشهر 185 کیلومتر فاصله دارد، اما کشورمان در 7 ماه نخست امسال 139 میلیون دلار به این کشور صادرات داشته است.
  ۱۰ ساعت پیش    
آذربایجان درحالی پرونده دلمه را به نام خود در یونسکو ثبت کرد که ایران می توانست پرونده مشترکی با آن کشور داشته باشد اما دست خالی ماند.
  ۱۰ ساعت پیش    
پوشش یکی از زنان هیات همراه وزیر خارجه انگلیس هنگام ورود به وزارت امور خارجه ایران مناسب نبود که با تذکر ظریف به او همراه شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
سرپرست واحد نجف آباد در واکنش به نامه رئیس هیت امنا و هئیت موسس دانشگاه آزاد اسلامی نکاتی را درباره مراسم روز دانشجو این دانشگاه اعلام کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار علیرضا کریمی و خانواده ی او، از خودگذشتگی و عزت آفرینی این پهلوان جوان را مورد تجلیل و تقدیر قرار دادند.
  ۱۰ ساعت پیش    
لاریجانی در دیدار بوریس جانسون گفت: انگلیس پس از تصویب برجام اقدام جدی برای همکاری اقتصادی انجام نداد ...
  ۱۰ ساعت پیش    
سد شهر چای از جمله جاذبه های ارومیه می باشد.
  ۱۰ ساعت پیش    
در تاریخ 116 ساله جایزه معتبر بین المللی نوبل، 48 زن موفق به کسب این جایزه شده اند.
  ۱۰ ساعت پیش    
نخست وزیر عراق از پایان جنگ علیه داعش در عراق خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
نشست اصلی ترین مسئله جامعه ایران در چهار نگاه از سوی گروه مسائل و آسیب های اجتماعی انجمن جامعه شناسی ایران، گروه علوم اجتماعی انجمن اندیشه و قلم و مجتمع فرهنگی رحمان برگزار شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مسئول بازرسی و نظارت اتاق اصناف از کشف 1.2 میلیارد تومان قطعات یدکی که با برچسب هلوگرام تقلبی انبار شده بودند خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آیین معارفه دکترغلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: در فعالیت های فرهنگی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی ...
  ۱۰ ساعت پیش    
تاریخ خستگی خود را با خمیازه ای بزرگ در غار ایوب به عنوان بزرگترین دهانه غار آذرین ایران و در جوار حوض آرزو در ارتفاع سه هزار و 200 متری زمین به نمایش گذاشته است.
  ۱۰ ساعت پیش    
فرودگاه ها را می توان نوعی ماشین زمان قلمداد کرد که مسافران را در قالب کپسول زمان، با سرعتی بسیار زیاد و بدون درک مسیر بین دو شهر یا کشور، به مقصد می رسانند ...
  ۱۰ ساعت پیش    
پوستر سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر توسط حمیدرضا بیدقی طراحی و رونمایی شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
امین پاسی شیرازی عکاس جوان شهرکردی موفق به کسب مدال برنز جشنواره بین المللی عکاسی نیویورک شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیر اداره مطالعات و مقررات بانکی بانک مرکزی از تسهیل وثایق تسهیلات بانکی مبتنی بر اصلاحیه اخیر آئین نامه تسهیلات اعطای بانکی از سوی هیئت وزیران خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مجری شبکه MBC به علت انتقاد از انفعال پادشاهی عربستان درباره انتقال سفارت آمریکا به قدس برکنار شد العالم نوشت ...
  ۱۰ ساعت پیش    
وزارت خارجه عراق شنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که این کشور از بند هفتم منشور سازمان ملل موسوم به برنامه نفت در برابر غذا توسط شورای امنیت سازمان ملل خارج شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
رنکینگ وزنه برداران برتر سال 2017 توسط فدراسیون بین المللی وزنه برداری اعلام شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
رییس جمهوری در دیدار وزیر خارجه انگلیس بر گسترش روابط و همکاری های بانکی ایران و انگلستان در راستای برجام تاکید کرد و گفت: اجرا و حفظ برجام حائز اهمیت است ...
  ۱۰ ساعت پیش    
نورس کوت پارکینسون، مورخ و نویسنده انگلیسی در سال 1957 اصل پیش پاافتادگی یا قانون علاقه به چرندیات را مطرح کرد. او متوجه شد مردم به موضوعات مبتذل و پیش پاافتاده ارزشی بیشتر از موضوعات تخصصی می دهند.
  ۱۰ ساعت پیش    
علت اصلی تاخیر در عرضه های اولیه شرکت های بورسی و فرابورسی مشخص شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
یکی از مهم ترین کارکردهای علم اقتصاد، هدایت مردم به سمت رفتار صحیح است. یک نظام اقتصادی کارآمد با استفاده از محرک های اقتصادی و مالی خصلت ذاتی سودجویی و کسب منفعت فردی را در حد ممکن با رفتارهای درست ...
  ۱۰ ساعت پیش    
بوریس جانسون، وزیر خارجه بریتانیا روز گذشته درصدر هیاتی سیاسی-اقتصادی طی سفری دو روزه و باهدف رایزنی با مقامات ایرانی وارد تهران شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
نصیر احمدنور ، سفیر افغانستان در ایران، از روابط دوجانبه می گوید.
  ۱۰ ساعت پیش    
کارگران فصلی که سن در خیابان بودن و انتظار کشیدنشان برای کار بیشتر از در رفاه و امنیت به سر بردنشان است ، قشری آسیب پذیرند که در سرما و گرما با مشکلات زیادی مواجه هستند.
  ۱۰ ساعت پیش    
یکی از مسئولان سابق کمیته بین الملل فدراسیون فوتبال پس از محرومیت از سوی کمیته اخلاق، اکنون در سازمان لیگ مشغول فعالیت است.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: تاکنون در سه میلیون هکتار از اراضی کشور طرح آبخیزداری انجام شده و این مقدار تا پایان برنامه ششم باید به 10 میلیون هکتار افزایش پیدا کند.
  ۱۰ ساعت پیش    
استدلال سخنگوی قوه قضائیه در صبر داشتن این قوه به عنوان یک حکمت در قبال احمدی نژاد چه می تواند باشد. آیا همه این مسائل به رفتار شخص احمدی نژاد و تحرکات آینده او وابسته است؟
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، با بیان اینکه باید مشخص شود چقدر ظرفیت آب و خاک داریم، گفت: وقتی از بالا بدون توجه به ظرفیت ها، میزان تولید را تحمیل می کنند، محیط زیست تخریب می شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
این حاکمیت است که تعیین می کند، کدام بخش جهان اسلام خوب است و کدام قسمت جهان اسلام بد است. حاکمیت است که تصمیم می گیرد مردم درباره چه عنصری در جهان اسلام واکنش نشان دهند و در قبال چه عناصر دیگری سکوت ...
  ۱۰ ساعت پیش    
2کارشناس اقتصاد انرژی و بازار سرمایه با ارائه گزارشی، آخرین وضعیت پالایشگاه ها را با میانجی گری مکانیزم سودآوری این شرکت ها ...
  ۱۰ ساعت پیش    
تعرفه واردات خودرو از کف 40 درصدی به 50 درصد افزایش یافته و در عین حال هم، پیشنهاد شده تا تعرفه خودروهای با حجم موتور 2000 تا 2500 سی سی نیز که تاکنون 55 درصد بوده؛ به 130 درصد افزایش یابد.
  ۱۰ ساعت پیش    
این سوالی است که با خواندن سخنان روز گذشته معاون وزیر خارجه مبنی بر این که سهم ایران از خزر 20 درصد نیست به ذهن متبادر می شود .
  ۱۰ ساعت پیش    
صادق زیباکلام و پیام فضلی نژاد درباره خاستگاه انقلاب، تفکر انتقادی و سرنوشت دموکراسی در ایران مناظره کردند.
  ۱۰ ساعت پیش    
روزنامه 'هافینگتون پست عربی' در گزارشی به استعفای 'سعد الحریری' نخست وزیر لبنان پرداخت و تاکید کرد که محاسبات عربستان در مجبور کردن الحریری به استعفا، کاملا اشتباه بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۵    
در حالی لایحه بودجه سال آینده با رقم یک هزار و 194 تریلیون تومان بسته شده که این رقم در قانون بودجه سال 1396 حدود یک هزار و 152 تریلیون تومان بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۰۹    
سیدمحمد هاشمی پدر حقوق اساسی ایران در خصوص مفهوم رجل سیاسی معتقد است: وقتی در مذاکرات مجلس خبرگان قانون اساسی شرط مرد بودن رأی نیاورده ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۰۶    
کارن خانلری گفت: یکی از خواسته های ما از روحانی، به کارگیری ارامنه در سطوح عالی دولتی در سمت های معاونت و مشاوره است. مشکل حقوقی سپنتانیکنام، ممکن است شامل دیگر اقلیت ها نیز بشود
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۰۶    
فقط در این حد می توانم بگویم که من کسانی را می شناسم که قبل از انقلاب هیچ چیز نداشتند؛ اما پس از انقلاب با پیوندهای سیاسی و یا کلاه گذاری بر سر قدرت سیاسی، حقوق عامه را تصاحب کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۰۳    
رئیس جمهور که صبح یکشنبه برای تقدیم لایحه بودجه 97 در مجلس حاضر شده بود، این لایحه را تقدیم مجلس کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۱    
شهر راهبردی و کردنشین عفرین و مناطق حومه در شمال غرب استان حلب با مناطق جنوبی و کردنشین ترکیه هم مرز است و همین مسئله نگرانی های آنکارا را برای تشکیل یک اقلیم کرد چند برابر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۸    
قائم مقام مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت: اجازه تولید داروی داخلی زمانی داده می شود که از لحاظ کیفیت با برند اصلی هم سطح باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۸    
سخنان او پس از آن صورت می گیرد که ترامپ دو ماه پیش از کنگره خواست تا به طور یکجانبه توافق هسته ای با ایران را کنار بگذارد و لغو کند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۵    
به دنبال اقدام اخیر آمریکا در به رسمیت شناختن اورشلیم به عنوان پایتخت فلسطین اشغالی، وزیر دفاع مالزی برای دفاع مسلحانه از قدس اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۵    
رئیس سازمان مالیاتی: اگرچه دیجیتالی شدن فعالیت های اقتصادی همه ابعاد کسب و کار را تحت تاثیر قرار داده است، اما ماهیت مجازی آن ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۵    
در گذشته 10 هزار تومان از عوارض خروج از کشورِ هر شخص به سازمان می رسید که اکنون این میزان سهم، به 40 هزار تومان افزایش یافته و در کل 160 میلیارد تومان اعتبارات عوارض به این سازمان تعلق خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۲    
دو سال بعد از بازگشایی مجدد سفارت انگلیس در تهران، همانطور که پیش از این نیز سخنگوی وزارت خارجه کشورمان اعلام کرده بود در روزهای ابتدایی ماه پایانی سال میلادی 2017 ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۲    
سردار یزدی، فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ امروز در جلسه علنی شورای شهر خواستار کمک اعضای شورا به گسترش تفکر بسیجی در شهر تهران شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۳۳    
مردم اوکراین کمترین دستمزد را در کل اروپا می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۳۰    
سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت :همه زنان ایرانی که با اتباع خارجی ازدواج می کنند ،حتما باید از استانداری ها مجوز یا پروانه ازدواج با اتباع خارجی را بگیرند .
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۳۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نتیجه بذل و بخشش کشورهای منطقه را آمریکا اینگونه پاسخ داد، پول را از آنان گرفت اما همه آرمان های عربی و اسلامی را به پای رژیم صهیونیستی ذبح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۲۷    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت:روزانه 9500 تن پسماند در تهران تولید می شود. با وجود قانون مصوب و مصوبات شورا و اشکالات مختلف در جهت فرهنگ سازی کاهش تولید پسماند کوتاهی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۲۷    
رفته بود پیش روحانی تیپ و از او خواسته بود که اذان شیعه را به او بیاموزد. شب تقاضای آب کرد و گفت می خواهم غسل#شهادت کنم. صبح روز اربعین مانند ما نماز صبح خواند و همراه بچه ها به عملیات رفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۲۷    
سیاست هیچگاه از جغرافیا جدا نبوده و نخواهد بود، به عبارت دیگر ژئوپلتیک یا سیاست جغرافیایی، یک علم جدید نیست و از زمان های بسیار قدیم متفکران یونانی و پس از آن مسلمانان قرون وسطی سعی در توجیه رفتار ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۲۴    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: باید طول دوره های رشته های پزشکی کم، و کیفیت آموزش ارتقا پیدا کند، فارغ التحصیل پزشکی اگر مهارت و توان کافی نداشته باشد با تجویز آزمایش و تصویربرداری های زیاد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۲۴    
اگر سباستین کورتز 31 ساله صدراعظم اتریش شود، او تنها فردی نیست که در جوانی به بالاترین مقام سیاسی رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۲۱    
حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز یکشنبه با حضور در صحن علنی مجلس، لایحه بودجه سال 97 کل کشور را تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۰۶    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در تقویم جدید تعطیلات رسمی کشور، به احتمال زیاد پنج روز از روزهای تعطیل فعلی از تقویم تعطیلات کشور حذف خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۰۶    
یک عضو شورای شهر کرمان از تایید صلاحیت مهران عالم زاده شهردار منتخب کرمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۰۶    
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان همدان با اشاره به شوک روانی ناشی از ممنوعیت واردات برنج در بازار همدان، گفت: این شرایط درآبان ماه سال جاری ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۰۶    
تهیه نان مناسب و فرستادن آن بر سر سفره های مردم به یک مشکل غیر قابل حل تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۰۶    
افزایش غلظت ریزگردها بار دیگر نفس اهواز را به شماره انداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۰۶    
معلولان کرمانی هزینه برگزاری مراسم روز معلولان را به خرید کانکس برای زلزله زدگان کرمانشاهی اختصاص دادند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۰۶    
پیشگیری 25 درصد از مرگ و میر ها برعهده دانشگاه هاست و 75 درصد مابقی برعهده دیگر بخش های دولتی و خصوصی است.
مشاهده نتایج بیشتر...