چهارشنبه ۲۹ خردادساعت ۱۳:۲۵Jun 2019 19

جدیدترین‌های «قوه قضائیه»

خبرگزاری فارس   ۲۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
دادستان کل کشور با بیان اینکه سیاست راهبردی قوه قضاییه این است که تا می توانیم پرونده ها را با صلح و سازش خاتمه بدهیم، گفت: مردم از قوه قضائیه انتظار اجرای عدالت را دارند، لذا اگر این اعتماد عمومی در جامعه نهادینه شود بزرگ ترین خدمت را به مردم ارائه کرده ایم.
شبستان   ۳۳ دقیقه پیش    
دهشیری با اشاره به سالروز شهادت شهید بهشتی گفت: همزمان با هفته قوه قضائیه بیش از 20 برنامه در یزد برگزار می شود.
شبستان   ۴۳ دقیقه پیش    
عتباتی، گفت: افزایش فرهنگ و دانش حقوقی شهروندان یک امر ضروری است و در راستای تحقق این امر میز خدمات در مناسبت های مختلف به ویژه به صورت هفتگی در مصلی ها راه اندازی خواهد شد تا شاهد کاهش حجم پرونده های قضایی باشیم.
خیبرآنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بسیج جامعه زنان استان قم، در واکنش به ضرب و شتم آمران به معروف در بیانیه ای از ریاست قوه قضائیه خواستار برخورد قاطع با متجاوزین به حریم آمرین به معروف شد و از دستگاه های اجرایی نیز خواست تا با حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر زمینه را برای فعالیت گسترده آنها فراهم سازند.
معاون فرهنگی قوه قضائیه با بیان اینکه وضعیت قانونگرایی در کشور ما به شدت آسیب دیده است، گفت: الان تولیدکننده ای بخواهد وارد عرصه تولید شود مثل دوی با مانع است.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی قوه قضائیه با بیان اینکه قوانین کشور به شدت ضد تولید هستند گفت که این قوانین نه تنها حمایتی از تولید کننده نمی کنند بلکه موانع فراوانی بر سر این کار مفید و قانونی ایجاد می کنند.
آنا   ۱ ساعت پیش    
معاون فرهنگی قوه قضائیه گفت: قوانین اقتصادی کشور به شدت ضد تولید و ضد کار هستند و تولیدکننده با دیدن این قوانین ترجیح می دهد به سمت دلالی در بازار برود.
مدآرا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
راه مقابله با آثار و رفتارهای سوء فضای مجازی، فراهم کردن شرایط برای استفاده های درست از آن است به گزارش سایت خبری مدآرا ، عباس عبدی در روزنامه شهروند نوشت: در میان مجموعه اخبار خوب و بدی که هر روز می شنویم ...
شبستان   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هاشمیان گفت: حضور بیشتر در بین مردم و تبیین عملکرد دادگستری و آرای صادر شده در محاکم استان، رویکرد برنامه های امسال هفته قضائیه گلستان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
رئیس کل دادگستری استان یزد با بیان اینکه پلیس قضایی یکی از ابتکارات بسیار خوب شهید بهشتی در دستگاه قضا بود گفت: بیش از 20 برنامه به مناسبت هفته قوه قضائیه در استان یزد برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
رئیس دادگستری استان اردبیل گفت: دستگاه قضا به عنوان ملجاء و پناهگاه مردم ستم دیده است.
فرهنگ سدید   ۳ ساعت پیش    
نیم نگاهی کلی به صفحه نخست مطبوعات نشان می دهد که رویداد های سیاسی و قضایی در روزنامه های امروز جریان غالب را تشکیل می دهد. برگزاری چهارمین و آخرین جلسه رسیدگی به پرونده محمدرضا خاتمی در خصوص ادعای تقلب 8 میلیونی در انتخابات ریاست جمهوری سال 88 و برگزاری سومین مناظره علیرضا زاکانی با مصطفی تاج زاده ...
آنا   ۴ ساعت پیش    
معاون اول قوه قضائیه گفت: نزار زاکا به جای اظهارنظرهای نادرست باید ممنون دستگاه قضائی باشد، چرا که تمام اقدامات، اسناد و مدارک وی موجود است.
پایان تیتر   ۴ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: قرار است ظرف دو ماه آینده سامانه ثبت اموال و دارای مسئولان راه اندازی شود. به گزارش پایان تیتر، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه، در رابطه با فراخوان رئیس قوه قضائیه در فضای مجازی برای استفاده نظرات جوانان و نخبگان در فضای مجازی اظهار کرد: این فراخوان دارای دو بخش است ...
شبستان   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عرشیان گفت: اجرای موفق طرح تکریم ارباب رجوع که از مهمترین موضوعات در قوه قضائیه می باشد منجر به توسعه سلامت اداری و تسریع در روند خدمت رسانی به مردم می شود.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی گفت: ابلاغ قانون رسیدگی به دارایی های مقامات و مسئولان توسط رئیس قوه قضائیه فی نفسه اقدام خوبی است؛ چرا که بر دارایی مسئولان باید نظارت وجود داشته باشد.
میزان   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- علیرضا منظری توکلی گفت: رشته حقوق را با مشورت همکاران قوه قضائیه در مدارس عالی مهارتی تشکیل دادیم و این مدارس به وسیله ی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب که از قطب های آموزش حقوق در کشور هست تاسیس و اداره می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
یزد رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: دو طرح برای حمایت از صنایع به قوه قضائیه تقدیم شده که امیدواریم با تصویب آن در مجلس، بتوانیم راهی برای حمایت از صنایع پیدا کنیم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۰۰:۰۹    
دنیای اقتصاد : معاون اول قوه قضائیه دیروز در نشست خبری خود با خبرنگاران اعلام کرد که تا آخر اردیبهشت 825 پرونده به دادگاه رفت که تعدادی دلال ارزی بودند که در زمان خودش بسیار موثر بود. یک تعداد هم از افراد دارای موقعیت های بالای اجتماعی و اقتصادی بودند. از مجموع 825 نفر برای 241 نفر حکم قطعی صادر شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۰۰:۰۴    
معاون اول قوه قضاییه با اشاره به ماده 477 قانون آیین دادرسی کیفری، گفت: در این مدت کوتاه با یک اقدام انقلابی و زحمت فوق العاده همکاران ما بیش از 600 پرونده از این ماده 477 تعیین تکلیف قطعی شده و بیش از دو هزار پرونده توسط رئیس قوه قضائیه جهت بررسی دوباره امضا شد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۲۳:۲۵    
معاون اول قوه قضائیه برنامه های ریاست جدید دستگاه قضایی را همزمان با گام دوم انقلاب در سه بخش تحولی تشریح کرد؛ تشریح شیوه فرجام خواهی فوق العاده، استیذان قصاص و نیز اشاره به انفصال قضات بخشی از موارد مطرح شده در نشست روزگذشته حجت الاسلام والمسلمین اژه ای با خبرنگاران بود.
قوه قضاییه   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۲۲:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: اراده جدی قوه قضائیه و دادگستری استان کرمان بر برخورد قاطع، سریع و دقیق با مفاسد اقتصادی است . یدالله موحد شامگاه گذشته به همراه رئیس حفاظت اطلاعات دادگستری استان کرمان در دیدار با امام جمعه شهرستان سیرجان اظهار داشت ...
یزدی نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۲۲:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: دشمن با هجمه علیه دستگاه قضایی در پی ضربه زدن به روحیه امید و اعتماد مردم نسبت به قوه قضائیه است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۲۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضائیه در نشست خبری امروز خود به تشریح برنامه های ویژه قوه قضائیه در هفته بزرگداشت این قوه پرداخت.
کیهان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضائیه گفت: از اواسط اردیبهشت تا همین روز های اخیر 60 قاضی در رده های مختلف از دستگاه قضایی منفصل شدند.
پایگاه خبری گسترش / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۲۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس و اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در دیدار رئیس قوه قضاییه با اشاره به قتل علیرضا شیرمحمدعلی در زندان فشافویه و ضرورت نظارت بر بازداشتگاه ها و زندان ها تاکید کردند. ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۲۰:۲۷    
معاون اول دستگاه قضا به تشریح برنامه های هفته قوه قضائیه پرداخت و تأکید کرد که نیازمند اقدامات تحولی متناسب با گام دوم انقلاب هستیم.
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۷:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضائیه در نشست خبری امروز خود به تشریح برنامه های ویژه قوه قضائیه در هفته بزرگداشت این قوه پرداخت.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۷:۲۱    
معاون اول قوه قضائیه گفتک طبیعی است که فردی مثل نزار زکا بعد از آزادی حرف هایی بزند
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ، شما می توانید با مراجعه به این بخش از نحوه پیگیری سوژه های ارسالی خود به سامانه های پیامکی 10001915 مطلع شوید. از میان انبوه پیامک های رسیده در تاریخ بیستم و هشتم خرداد ماه مهمترین آن ها در ادامه قابل مشاهده است. ...
عیار آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۷:۱۹    
یکی از مطالبات جدی مقام معظم رهبری از مسئولین قضایی در سال های اخیر موضوع مبارزه با فساد و اصلاح درونی قوه قضائیه بوده است. ایشان در حکم انتصاب رئیس جدید قوه قضائیه در اسفندماه 1397 ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۷:۱۶    
نماینده مردم زابل در مجلس با انتقاد از عدم پرداخت یارانه کالاهای اساسی به مردم، از رئیس قوه قضائیه خواست آرامش مفسدان اقتصادی را به خطر انداخته و برای عبرت دیگر مفسدان چند نفر از آنان را در ملأ عام آویزان کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۷:۰۱    
وزیر دادگستری گفت: رویکرد جدید قوه قضائیه، اجتناب از برنامه های تشریفاتی و نمادین و حرکت به سمت برنامه های کاربردی و اجرائی به نفع مردم است.
اطلاعات روز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۵:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
آیین نامه نحوه اجرای برخی احکام قضایی از سوی رئیس قوه قضائیه ابلاغ شد.
پانا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۵:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) -: گزارش کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس در خصوص آزاد سازی و بازگرداندن صدها هکتار از اراضی تصرف شده همزمان به قوه قضائیه ارسال شده تا با تخلفات به درستی برخورد شود. این را رئیس این کمیسیون گفته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز وکلا،کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه از نصب گیت های ویژه برای تردد وکلا در دادگستری های کشور خبر داد.
فرارو   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۵:۳۴    
فرارو- قتل علیرضا شیرمحمدعلی زندانی سیاسی که در زندان فشافویه دوران محکومیت خود را سپری می کرد، تبدیل به یک نقطه عطف برای قوه قضائیه شده است. این قتل مرموز که هنوز ابعاد آن روشن نیست سروصدای زیادی به پا کرده و از نمایندگان مجلس تا رییس قوه قضائیه به آن واکنش نشان داده اند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
خبر آنلاین : محمدرضا خاتمی در مقابل ساختمان شماره 2 قوه قضائیه حاضر شد.
صدای ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری هفته قوه قضائیه عکاس: مقداد مددی
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری بزرگداشت هفته قوه قضائیه و اعلام برنامه های آن توسط حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای معاون اول این قوه، صبح سه شنبه 28 خرداد 1398 در ساختمان مرکزی قوه قضائیه برگذار شد.
بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۵:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه، صبح سه شنبه 28 خرداد 1398 در نشست خبری ویژه بزرگداشت هفته قوه قضاییه، ضمن تشریح برنامه های این هفته به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه اعلام کرد در ر استای تشویق و تنبیه در قوه قضائیه از اواسط اردیبهشت تا کنون 60 قاضی در رده های مختلف از دستگاه قضا حکم انفصال گرفتند.
نصر نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۴:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
نصر: معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه در بحث استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 96 مشکل بودجه هست، گفت: احتمال دارد در یکی دو هفته آینده تعداد 2000 نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 96 جذب شوند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: آیین نامه نحوه اجرای قصاص، حد، قطع عضو، تبعید و غیره از سوی رئیس قوه قضائیه ابلاغ شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
آیین نامه اجرای احکام حدود، سلب حیات، دیات، قطع عضو، قصاص نفس و عضو و جرح، دیات شلاق، تبعید، نفی بلد، اقامت اجباری و منع از اقامت در محل یا محل های معین به امضای رئیس قوه قضائیه رسید و ابلاغ شد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
محمدرضا رضایی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با فارس، اظهار داشت: در تدارک ترتیب دیدار روسای کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی با آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه هستیم. وی افزود: این دیدار با هدف تعامل بیشتر مجلس با قوه قضاییه صورت خواهد گرفت. ...
تیتر ۱   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
خاتمی صبح امروز جهت شرکت در جلسه بعدی دادگاه خود در مقابل ساختمان شماره 2 قوه قضائیه حاضر شد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ربیع   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۴:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ایسنا، حجت الاسلام محسنی اژه ای رئیس ستاد بزرگداشت هفته قوه قضائیه در نشست خبری که به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضائیه برگزار شد ...
برترین ها / تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۴:۲۲   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: گزارش یک رسانه لبنانی حاکی از آن است که نزار زکا یک هفته بعد از آنکه قوه قضائیه ایران با درخواست آزادی این متهم امنیتی از زندان موافقت کرد، امروز (سه شنبه) لبنان را به مقصد آمریکا ترک کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم زابل در مجلس گفت: از آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه می خواهم جهت آرامش مردم، آرامش مفسدان اقتصادی به ویژه دانه درشت ها را به خطر اندازد و چند نفر را در ملاء عام اعدام کنند.