یکشنبه ۳۱ تیرساعت ۱۱:۲۳Jul 2018 22

شمال نیوز (shomalnews.com)

شمال نیوز 29 اسفند 1393 شمال نیوز 29 اسفند 1394 شمال نیوز 30 اسفند 1395 شمال نیوز 29 اسفند 1396 شمال نیوز 31 فروردین 1397 شمال نیوز 31 اردیبهشت 1397 شمال نیوز 31 خرداد 1397 شمال نیوز 1 تیر 1397 شمال نیوز 2 تیر 1397 شمال نیوز 3 تیر 1397 شمال نیوز 4 تیر 1397 شمال نیوز 5 تیر 1397 شمال نیوز 6 تیر 1397 شمال نیوز 7 تیر 1397 شمال نیوز 8 تیر 1397 شمال نیوز 9 تیر 1397 شمال نیوز 10 تیر 1397 شمال نیوز 11 تیر 1397 شمال نیوز 12 تیر 1397 شمال نیوز 13 تیر 1397 شمال نیوز 14 تیر 1397 شمال نیوز 15 تیر 1397 شمال نیوز 16 تیر 1397 شمال نیوز 17 تیر 1397 شمال نیوز 18 تیر 1397 شمال نیوز 19 تیر 1397 شمال نیوز 20 تیر 1397 شمال نیوز 21 تیر 1397 شمال نیوز 22 تیر 1397 شمال نیوز 23 تیر 1397 شمال نیوز 24 تیر 1397 شمال نیوز 25 تیر 1397 شمال نیوز 26 تیر 1397 شمال نیوز 27 تیر 1397 شمال نیوز 28 تیر 1397 شمال نیوز 29 تیر 1397 شمال نیوز 30 تیر 1397 شمال نیوز 31 تیر 1397 
  ۱۳ دقیقه پیش    
مدیرکل فرودگاه های مازندران گفت: 3 هزار و 220 نفر از حجاج مازندران در قالب 12 پرواز از 15 مردادماه امسال عازم سرزمین وحی می شوند.
  ۳۸ دقیقه پیش    
خرید و فروش گوشی مسافری با گارانتی اینتر پس از یک بلاتکلیفی کوتاه به روال عادی برگشته و به کسانی که گوشی اینتر می خرند 24 ساعت برای انتقال مالکیت و تست کد فعال سازی مهلت داده می شود و این پایان کار ...
  ۱ ساعت پیش    
بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ تمامی ارز ها بدون تغییر نسبت به روز شنبه ثابت ماند.
  ۱ ساعت پیش    
شمال نیوز : به پاسداشت نام گذاری یک بیمارستان در آفریقا به نام امام رضا(ع) ، کاروان زیر سایه خورشید از آستان قدس رضوی در منزل دکتر سیدناصر عمادی پزشک بدون مرز ایرانی حضور می یابند.....
  ۱ ساعت پیش    
استاندار مازندران با اشاره به برندسازی برنج فریدونکنار گفت: برنج فریدونکنار به عنوان برند ملی باید به برند جهانی تبدیل شود.
  ۱ ساعت پیش    
معاون ورزشی باشگاه استقلال از سمت خود کناره گیری کرده است، اما هنوز به کارش ادامه می دهد.
  ۱ ساعت پیش    
سایپا پس از معرفی مدل رهام که سدانی کوچک و جدید با ابعادی مشابه دنا، محصول موفق ایران خودرو است، حالا تمرکز خود را روی توسعه یک کراس اوور کوچک و اسپورت گذاشته که با ظاهری نزدیک به محصولات شهری ساب ...
  ۱ ساعت پیش    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: زنگ ورزش صبحگاهی برای کارگران باید در کارگاه ها نواخته شود.
  ۱ ساعت پیش    
مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: منتظر هستیم کمیته تعیین وضعیت مثل پرونده طارمی و پرسپولیس تیم های استقلال و تراکتورسازی را به دلیل اغوای بازیکن جریمه و محروم کند.
  ۱ ساعت پیش    
در مورد مقدار چربی که مصرف می کنید نگران نباشید، همیشه به نوع چربی توجه داشته باشید. این موضوع بسیار پر اهمیت است.
  ۲ ساعت پیش    
به بهانه پاسداشت نام گذاری یک بیمارستان در آفریقا به نام امام رضا(ع) کاروان زیر سایه خورشید از آستان قدس رضوی در منزل دکتر سیدناصر عمادی پزشک بدون مرز ایرانی حضور می یابند.
  ۲ ساعت پیش    
زنان نقش بسزایی در شکل گیری خانواده دارند. آن ها پا به پای مردان، یا حتی بیشتر از آن ها کار می کنند. سختی و مشقت های بسیاری را تحمل می کنند. در خانه و بیرون از آن به سختی کار می کنند ...
  ۲ ساعت پیش    
working();
  ۲ ساعت پیش    
تصویری عجیب از حمل مبلمان با خودروی تیبا در تهران.
  ۲ ساعت پیش    
شمال نیوز : یک بار قهرمانی در گروه سنی نوجوانان می ارزد به 10 بار قهرمانی در رده های بالاتر و بزرگسالان چون آینده را خوش و روشن نوید می دهد ...
  ۲ ساعت پیش    
آسمان مازندران امروز یکشنبه 31 تیرماه ابری همراه کاهش نسبی دما پیش بینی شده است.
  ۲ ساعت پیش    
شمال نیوز : قاضی عزیزپور اظهار داشت: سارقانی که به بهانه اجاره کردن خانه، کمک به همسایه و یا عنوان مامور اداره برق وارد مجتمع های مسکونی شده و با تهدید چاقو، طلای زنان را می دزدیدند، دستگیر شدند .....
  ۲ ساعت پیش    
با تعبیر خواب استعفا دادن از شغل، تعبیر خواب استعفا دادن دیگران و تعبیر خواب برکنار شدن از مقام و منزلت در این مقاله همراه ما باشید.
  ۲ ساعت پیش    
کارشناسان بهداشتی به افراد سالمند و میانسال و نیز افرادی که سابقه بیماری های قلبی را دارند توصیه می کنند نسبت به برخی علائم که هشدار وقوع حمله قلبی است بی توجه نباشند.
  ۲ ساعت پیش    
در صورت قبول استعفای شهردار، سرپرست جدید به مدت سه ماه سکان شهرداری را در دست می گیرد. از علی ....
  ۳ ساعت پیش    
رضا نافع، روانشناس و مشاور خانواده گفت: شاید دیده باشید که یک پسر مجرد به سراغ زنی مطلقه رفته است، اتفاقی که از نظر اطرافیان مثبت ارزیابی نمی شود، اما این روز ها در حال شیوع است.
  ۳ ساعت پیش    
در صورت تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان، حدود 1200 مدیر دولتی، 75 سفیر و 100 شهردار قادر به حضور در پست های مدیریتی خود نخواهند بود. از این رو صاحب منصبان
  ۳ ساعت پیش    
به گزارش شمال نیوز به نقل از روابط عمومی بازرسی کل استان مازندران، هیأت بازرسی این اداره کل (گروه زمین ...
  ۳ ساعت پیش    
بازیکن سابق و ملی پوش پرسپولیس از سوی این باشگاه جریمه خواهد شد.
  ۳ ساعت پیش    
الناز حبیبی عکس هایی از خودش با میک آپ یک سالن زیبایی منتشر کرد.
  ۳ ساعت پیش    
امیر حسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال در شروع کار خود به خوبی نگرانی هواداران را درک کرده و تلاش های مهمی در جهت حضور قدرتمند این تیم در لیگ هجدهم کرده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان نوشت:آلکساندر گرست، فضانورد و فیزیکدان آلمانی از سفیه فضایی ISS، تصویری زیبا از دریای خزر به زمین ارسال کرده است: یک سو دلتای رودخانه وولگا و سوی دیگر، سرزمین ایران.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۲۱:۲۵    
شمال نیوز: : خبر درگذشت پدر دو بازیکن سابق فوتبال ایران و باشگاه استقلال دیروز منتشر شد و امروز تا فرهاد مجیدی به همراه برادر کوچکش فرزاد در غم از دست دادن پدر خود به سوگ بنشینند و او را در روستای ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۲۱:۲۵    
امروز در تهران وزش باد ملایم و در 2 روز آینده آسمان آفتابی خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۲۱:۱۵    
به دنبال بخشنامه بانک مرکزی برای عدم فروش ارز به مسافران در فرودگاه، پرواز تهران استانبول لغو شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۲۱:۱۵    
عضو کمیسیون انرژی مجلس از ارائه بسته پیشنهادی دولت به مجلس برای بازنگری در بودجه سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۲۰:۳۵    
خنده های احمدی نژاد در جلسه مجمع تشخیص در این جلسه رای به بازگشت سپنتا نیکنام به شورای شهر نیز صادر شد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۲۰:۲۵    
رئیس دفتر فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه جابجایی فرمانده سپاه "شایعه" است، تاکید کرد: فعلا به هیچ وجه جابجایی و تغییر فرمانده سپاه در برنامه نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۲۰:۲۵    
مروری بر عناوین مهم روزنامه های صبح کشور
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۲۰:۱۵    
حضور کاروان خدام حرم مطهر رضوی همراه با پرچم متبرک امام رضا علیه السلام در پایگاه نظامی حزب الله در منطقه عرسال مرز سوریه
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۹:۱۰    
دو بازیکن خارجی برجسته تیم استقلال برای تمدید قرارداد با این باشگاه شرایط متفاوتی دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۹:۱۰    
سردار سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه همزمان با دهه کرامت و در آستانه میلاد امام هشتم، به خادمی آستان مقدس امام رضا (ع) نائل آمد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۹:۰۵    
در حمله شب گذشته اشرار و تروریست های ضد انقلاب و وابسته به استکبار جهانی به پاسگاه مرزی اقع در روستای دری در منطقه مریوان و متعاقباً انفجار زاغه مهمات، 10 تن از رزمندگان اسلام به شهادت رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۹:۰۰    
محسن رضایی: مصوبه مجمع تشخیص مصلحت یعنی بن بستی در جمهوری اسلامی وجود ندارد گروه سیاسی الف، 30 تیر 1397، 17:40 3970430176 0 نظر ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۸:۱۶    
تصاویر پدیده خشکسالی و خطر نابودی شالیزارها در شرق استان گلستان را نشان می دهد. در سال های اخیر به دلیل افزایش قیمت برنج و صرفه اقتصادی آن ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۸:۱۱    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در دیدار سفیران، کارداران و مسئولان وزارت امور خارجه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۵:۴۹    
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 از پرداخت بیش از 526 میلیارد ریال از مطالبات گندمکاران استان مازندران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۵:۴۴    
پیکر پدر فوتبالیست های صاحب نام قائم شهری برادران مجیدی ظهر امروز در زادگاهش به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۵:۴۴    
رئیس مجمع نمایندگان مازندران، اقتصاد دولتی را بلای جان اقتصاد خصوصی و اصلاح در بسیاری از ساختارهای اقتصادی را ضروری دانست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۵:۴۴    
اثرات افسردگی می تواند از سلامت روان و احساسات فرد فراتر رفته و سلامت جسمی او را نیز تحت تاثیر قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۵:۳۹    
فرمانده انتظامی استان مازندران از کاهش 27 درصدی آمار غریق از آغاز اجرای طرح سالم سازی دریا در سواحل استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۵:۳۹    
حضرت آیت الله خامنه ای، تصور حل مشکلات کشور با مذاکره یا رابطه با امریکا را خطایی واضح خواندند و افزودند: آمریکا با اصل نظام اسلامی مشکل اساسی و مبنایی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۴:۳۴    
حاج قاسم سلیمانی در آستانه سالروز ولادت حضرت رضا علیه السلام با حکم تولیت آستان قدس رضوی مفتخر به خادمی حرم مطهر رضوی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۴:۰۴    
آتش سوزی یک منزل مسکونی در روستای فرح آبادخیل ساری مهار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۳:۵۹    
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه دونرخی شدن نرخ ارز سبب فساد می شود گفت: در حال حاضر چاره ای جز دونرخی شدن نرخ ارز نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۳:۵۴    
دادگستری استان گیلان پس از کش وقوس های فراوان حکم نهایی پرونده مالکیت باشگاه سپیدرود رشت را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۲:۵۴    
وزیر کشور در نامه ای به استاندار مازندران با تاسیس 180 دهیاری در روستا های این استان موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۲:۳۲    
سلاح بیهوشی ساخت مجتمع صنایع دفاعی بعثت قم در اختیار محیط بانان اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۲:۳۲    
برخلاف همه باورهای نادرستی که درباره شکلات داغ وجوددارد، نتایج تحقیقاتی جدید نشان می دهد که یک فنجان شکلات داغ پیش از خواب می تواند از خطر ابتلا به دیابت پیشگیری کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۲:۲۲    
مراسم تشییع و خاکسپاری پدر فرهاد و فرزاد مجیدی در روستای قادیکلای بزرگ قائم شهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۲:۲۲    
جلد مجله تایم در روز 30 ام جولای تصویر مردی بود که از ادغام چهره های پوتین و ترامپ ساخته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۷    
شمال نیوز: اعضای شورای اسلامی شهر نوشهر در حالی در نشست روز پنجشنبه خود علی امانی را به عنوان بیست و ششمین شهردار نوشهر انتخاب کردند که رئیس شورای شهر رودسر در استان گیلان به این خبر واکنشی اعرتاض ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۷    
رئیس اتاق بازرگانی مازندران ارزش افزوده را از چالش های بخش تولید برشمرد و آن را سبب افزایش قیمت تمام شده تولید دانست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۲    
آبشار خروشان سردشت با ارتفاع 50 متر که در دره ای سرسبز و در کنار جنگل های پراکنده جا خوش کرده و منظره ای تماشایی به وجود آورده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۲    
زوال عقلی یکی از بیماری های شایع در میان سالمندان است. این مساله منجر به بیماری هایی از جمله آلزایمر می شود. ورزش می تواند نشانه های آلزایمر را کاهش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۱:۱۵    
مدیرکل میراث فرهنگی مازندران با تاکید بر رعایت ضوابط میراثی در بازسازی مسجد جامع، مرمت واستحکام بخشی دیواره ها و بازسازی مناره ها را از نیازها برشمرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۱    
شمال نیوز : به همت نهادنمایندگی مقام معظم رهبری و مدیریت موفق #دانشگاه_مازندران در سومین اردوی آموزشی و هم اندیشی اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه مازندران زائر و مجاور امام علی ابن موسی الرضاعلیه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۱    
تصاویری از ورود کاروان های کشورهای مختلف جهان جهت برگزاری مناسک حج تمتع به سرزمین وحی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۱    
آقای گل لیگ هلند تصمیم نهایی خود را برای جدایی از این تیم گرفته و به زودی تیم جدید خود را معرفی خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۴۵    
19 نفر به علت حوادث کار سه ماه نخست امسال در مازندران جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۳۵    
آیت الله مرتضی تهرانی صبح امروز 30 تیر 1397 دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۲۵    
شمال نیوز : آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در خطبه های نماز جمعه گرگان اظهار کرد: چند روز پیش در خصوص قطعی برق به من خبر دادند، یکی از مرغ داری ها بر اثر گرما شدید و همچنین قطع برق ضرر هنگفتی دیده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۲۰    
شمال نیوز معاون قضایی دادستان کل کشور با تاکید بر اینکه اگر از قبل حریم دریا مشخص می شد امروز با دخل و تصرف سواحل روبه رو نبودیم و مردم و رسانه ها مطالبه کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۱۵    
امدادگران هلال احمر جویبار دختر 18 ساله را در ساحل لاریم جویبار نجات دادند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۱۰    
working();
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۰۰    
شمال نیوز : نماینده مردم رامسر و تنکابن در مجلس شورای اسلامی خطاب به مدیران شهرستان های حوزه استحفاظی خود، متذکر شد: ما حق نداریم برای شخص خودمان، منافع عمومی را به خطر بیندازیم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۸:۴۰    
گوی های آینه ای کار گذاشته شده در هواپیمای ترامپ قادرند سیستم های موشکی مادون قرمز را منحرف سازند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۸:۴۰    
پرونده انتقال مدافع استقلال به باشگاه ترکیه ای دوباره به جریان افتاد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۸:۲۰    
آهن یکی از مهم ترین مواد معدنی در رژیم غذایی است که نقش مهمی در حفظ سطح انرژی ایفاء می کند. عدم دریافت آهن کافی می تواند منجر به کم خونی شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۸:۲۰    
آسمان مازندران از امروز شنبه 30 تیرماه نیمه ابری همراه با رگبار پراکنده باران پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۸:۱۰    
مسئولان فدراسیون فوتبال ازبکستان از داور بین المللی فوتبال کشورمان برای قضاوت در لیگ فوتبال این کشور دعوت کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۷:۵۰    
بیش از 3 هزار دامدار با حدود 400 هزار واحد دامی در مراتع ییلاقی غرب مازندران به تولید مواد لبنی و پروتئینی می پردازند، این دامداران بر اساس پروانه چرا می بایست تا شهریورماه در مراتع حضور یابند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۷:۳۵    
یافته های محققان دانشگاه پزشکی جان هاپکینگز آمریکا نشان می دهد نیترات (ماده موجود در گوشت های فراوری شده) می تواند منجر به نوعی بیماری روانی به نام شیدایی شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۷:۳۰    
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مازندران شمار مبتلایان به بیماری عفونی و اسهالی ناشی آلودگی آب در روستای بندپی نوشهر را 132 نفر اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۷:۳۰    
سخنگوی اورژانس 115 دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: پیرمرد 60 ساله پس از غرق شدن در رودخانه هراز ناپدید شد و تلاش برای یافتن او ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۷:۲۵    
working();
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۶:۵۰    
پدر پیشکسوت تیم فوتبال استقلال دارفانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۶:۵۰    
مدیر شبکه بهداشت و درمان نوشهر گفت: بر اساس آزمایشات انجام شده، شایعه مسمومیت در نوشهر ناشی از وبا رد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۶:۵۰    
اف بی آی به سندی دست یافته که شامل فایل ضبط شده صدای ترامپ و وکیلش برای پرداخت پول به یک زن مدل بنام کارن مک دوگل برای عدم افشای رابطه جنسی ترامپ با او است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۶:۵۰    
جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مجلس، با انتشار پستی در اینستاگرام از برخی رفتارهای علیرضا فغانی در جام جهانی روسیه انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۶:۵۰    
حملات روزهای گذشته برخی هواداران استقلالی به مدیران وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و باشگاه استقلال، حالا پای پلیس فتا و شکایت علیه بانیان این کار را به وسط کشیده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۱:۰۱    
شمال نیوز: استاندار مازندران با صدور احکامی سرپرستان فرمانداری سه شهرستان مازندران را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۸:۰۵    
امام جمعه موقت ساری گفت:حجاج مازندرانی با توجه به اینکه امسال شعار حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شد از کالا های بازار های عربی خریداری مکنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۸:۰۵    
رییس پلیس راه مازندران از تاخیر یک ساعته اعمال محدودیت ترافیکی جاده چالوس و ترافیک نیمه سنگین برخی جاده های استان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۸:۰۰    
وضعیت جوی مازندران از هفته آینده نیمه ابری همراه با وزش باد و احتمال بارش پراکنده پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۹    
شمال نیوز: استاندار مازندران در حکمی سرپرست فرمانداری میاندورود در شرق مازندران را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۴    
اقتصاد نیوز: آخرین قیمت خودروهای داخلی را در جدول زیر ببینید. working();
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۹    
اعضای شورای اسلامی شهر نوشهر در نشست روز پنجشنبه خود علی امانی را به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۹    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در انتقاد از وضع اقتصادی کشور با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، به نامه ای اشاره کرد که در هجدهم اسفند 1395 خطاب به رئیس جمهور حسن روحانی نوشته بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۲۲:۲۹    
شمال نیوز: پدر معاون امور ویژه دفتر مقام معظم رهبری ساعاتی پیش به دیار باقی شتافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۲۲:۲۴    
شاگردان جواد نکونام موفق شدند با 2 گل برابر سپیدرود رشت به برتری برسند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۷:۰۹    
نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه در دیدار با معاون شورای عالی امنیت ملی ایران گزارش جامعی از گفت وگوهای اخیر ترامپ و پوتین ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۶:۵۹    
سیدیونس حسینی عالمی درباره آخرین جزییات قتل خانوادگی در ساری اظهار کرد: حسب گزارش مأموران کلانتری مبنی بر وقوع دو فقره مرگ مشکوک در خیابان فرهنگ در شهرستان ساری و با توجه به حساسیت موضوع دستورات...
مشاهده نتایج بیشتر...