یکشنبه ۲۲ تیرساعت ۲۰:۴۸Jul 2020 12

جدیدترین‌های «وزیر کشور»

 
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ، به نقل از خبرگزاری فرانسه، انگلیس روز یکشنبه اعلام کرد: یک بسته 705 میلیون پوندی (768 میلیون یورویی) را برای تحکیم مرز های این کشور و آمادگی برای پایان دوره انتقالی پسابرگزیت در آخر سال اختصاص می دهد ...
وزیر کشور جدید چندی پیش در یک پرونده فساد اخلاقی، رسوایی به بار آورد، تظاهرکنندگان این انتصاب ها را "شرم آور" خواندند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
امانوئل مکرون در روزهای گذشته حمایت خود از وزیر کشورش را اعلام کرد و افزود که تحقیقات علیه دارمانین مانع از انتصاب وی به سمت وزارت نخواهد شد.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
امانوئل مکرون در روزهای گذشته حمایت خود از وزیر کشورش را اعلام کرد و افزود که تحقیقات علیه دارمانین مانع از انتصاب وی به سمت وزارت نخواهد شد.
خبربانو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۱۵    
فریبا نظری پورکیایی مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده در نشست مدیران ارشد این وزارتخانه از شجاعت و اقتدار وزیر کشور در بکارگیری زنان در رده های مختلف مدیریتی در کشور قدردانی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - صدها نفر از زنان فرانسوی روز جمعه در اعتراض به انتصاب ژرار درمنن به عنوان وزیر کشور و اریک دوپون مورتی درمقام وزیر دادگستری در کابینه جدید دولت به خیابان ها آمدند، با توجه به برنامه ریزی امانوئل مکرون برای انتخابات آینده ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۱۷    
صدها زن فرانسوی روز جمعه در اعتراض به انتخاب وزیر جدید کشور در شهر پاریس تظاهرات کردند.
روزنامه دریا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۸:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
دریانیوز: در نشست تبیین اهداف و دستاوردهای دفاتر تسهیلگری، که در مرکز رصد اجتماعی وزارت کشور برگزار شد، رئیس سازمان امور اجتماعی گفت: این طرح علمی با کمترین میزان بودجه و هزینه و با بیشترین و سریع ترین بازدهی و کیفیت توانست ظرف مدت سه سال تحول خوبی در مناطق تحت پوشش ایجاد کند. ...
نجف آباد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
صدا و سیما: باغ بانوان شهر گلدشت نجف آباد، طی مراسمی با حضور مهدی جمالی نژاد معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با هزینه 5 میلیارد تومان در مساحت چهار هزار متر مربع به بهربرداری رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۳:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مشاور وزیر کشور با اشاره به مباحث مطرح شده درباره قرارداد همکاری ایران و چین، این موضوع را از جمله میوه های برجام توصیف کرد که می تواند تاثیرات بسیاری در حوزه اقتصادی و حتی اجتماعی و سیاست خارجی ایران به جای بگذارد.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۰:۱۵    
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور در مراسم افتتاح و کلنگ زنی طرحهای عمرانی شهرداری گلدشت همزمان با هفته شهرداری و دهیاری گفت: حفظ باغ ها و فضای سبز باغ شهرهای کشور باید یکی از اولویت های شهرداری ها باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۷:۳۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما؛ سیمون گلینیه (Simon Galinier) خبرنگار فرانسوی در حساب کاربری خود در توئیتر، از اعتراضات به انتخاب وزیر کشور و وزیر دادگستری جدید فرانسه خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کشور آلمان اعلام کرد یک کارمند دفتر مطبوعات فدرال آلمان سال ها برای سرویس مخفی مصر جاسوسی می کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر کشور آلمان در خصوص گسترش تمایلات راست گرایانه افراطی، نژادپرستی و یهودستیزی در بین شهروندان این کشور هشدار داد.
نجف آباد نگار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۳    
در سفر معاون وزیر کشور به گلدشت چه گذشت؟ به گزارش نجف آباد نگار از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری گلدشت، دکتر مهدی جمالی نژاد معاون محترم وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور جهت افتتاح و کلنگ زنی دو پروژه روز پنج شنبه 19 تیر ماه سال 1399 به باغ شهر گلدشت سفر کرد. ...
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۰:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون وزیر کشور با اشاره به اینکه، با وجود همکاری مثبت برخی از دستگاه ها ، متاسفانه تعداد دیگری از دستگاهها با ارائه بهانه های واهی فعلاً از اجرای قانون سرباز زده اند گفت: پیگیری های وزارت کشور برای آزاد سازی سواحل شمال و جنوب کشور تا حصول نتیجه قانونی نهایی و ازادسازی تصرفات غیرقانونی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۳:۵۳    
ایسنا/اصفهان معاون وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها گفت: اجرای پروژه ها و ابر پروژه های شهرداری ها در کشور به هیچ عنوان کند نشده و با سرعت در حال انجام است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون عمرانی وزیر کشور گفت: در خانواده بزرگ شهرداری های کشور اگر کسی خطایی انجام دهد نباید سایر اعضای این خانواده را زیر سوال ببریم.
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۸:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
با دستور وزیر کشور تکلیف 2هزار و 614 دستگاه خودرو و 9 هزار و 400 کانتینر بعد از 12سال تعیین تکلیف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: حفظ باغ ها و فضای سبز باغ شهرهای کشور باید یکی از اولویت های شهرداری ها باشد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
اقدام نخست وزیر جدید فرانسه در انتصاب وزیر بودجه متهم به آزار جنسی بعنوان وزیر کشور که مسئول نظارت بر اجرای قانون را دارد، موجی از خشم و انتقادات مردم این کشور را برانگیخت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر کشور در امور زنان و خانواده با اعلام رشد 100 درصدی این وزارت خانه در حوزه انتصاب مدیران زن، گفت: ضروری است ردیف اعتبار مستقلی برای حوزه زنان و خانواده در سال آینده دیده شود.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۰۷    
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور از تهیه اطلس امنیتی انتخابات در کشور خبر داد و گفت: این اقدام به منظور کنترل و مدیریت رفتارها و کانون های مشکل زا در جریان انتخابات و شناسایی نقاط آسیب پذیر انجام می شود . ...
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور در نشست مدیران ارشد وزارت کشور با معاون اول رئیس جمهور به تشریح عملکرد وزارت کشور در حوزه اقتصادی پرداخت و گفت ...
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها ی کشور با تاکید بر جایگاه شهرداری ها و دهیاری ها در توسعه کشور، گفت ...
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۱۵   + ۴۶ سایت دیگر  
جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به اینکه اساس برنامه های وزارت کشور، پیشبرد مسائل کلان سیاسی و امنیتی کشور است؛ گفت: در انتخابات اسفند ماه 98 عملکرد بسیار خوبی در دو حوزه سلامت و امنیت انتخابات داشتیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۳:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر کشور گفت: در حوزه امنیت، رضایت مندی مردم برای ما اصل است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست مدیران ارشد وزارت کشور عصر چهارشنبه 18 تیر 1399 با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در ساختمان وزارت کشور برگزار شد. همچنین در این نشست با استانداران در مراکز استان ها به صورت ارتباط زنده تصویری بحث و تبادل نظر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۹:۳۵    
ایرنا - تهران - اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری روز چهارشنبه به دعوت عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در وزارت کشور حضور یافت و با مدیران ارشد این وزارتخانه دیدار و گفت و گو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر کشور عضو اصلی شعبه اول هیأت تجدیدنظر رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان وزارت کشور و سازما ن های تابعه را منصوب کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۸:۴۲    
دبیر کمیسیون اجتماعی در صفحه توییتر خود از طرح استیضاح وزیر کشور خبر داد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ائتلاف الفتح در پارلمان عراق گفت که این ائتلاف سوالاتی از نخست وزیر کشور درباره نقض های آشکار حاکمیتی آمریکا و ترکیه دارد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان مردم شیراز و زرقان گفت: متاسفانه شهرداری شیراز در پست هایی که دارد نمی تواند از نیرو های شرکتی و غیررسمی استفاده کند؛ بنابراین باید زودتر تعیین تکلیف شوند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۶    
نماینده مردم مریوان وسروآباد در مجلس شورای اسلامی با معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۰۱    
گروه استان ها نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس گفت: بازگشایی بازارچه میل 73 (گلورده) یکی از مهمترین مشکلات است که باید براساس همکاری وزیر کشور و رایزنی وزارت امورخارجه با کشور افغانستان این معبر مرزی فعال شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- معاون وزیر کشور با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری 7 نهاد علمی و اجرایی برای توسعه طب ایرانی و گیاهان دارویی، گفت: ظرفیت های مدیریت شهری و روستایی در این موضوع به کار گرفته می شود. تاریخ انتشار: 12:15 - 18 تیر 1399 - کد خبر: 635800
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۱۱    
وزیر کشور آلمان در کنفرانس وزرای کشور اتحادیه اروپا با تاکید بر اینکه رفتار فعلی اروپا با پناهندگان شایسته این اتحادیه نیست، از همه کشورهای اروپایی خواست در طرح تقسیم عادلانه پناهندگان نجات یافته از دریای مدیترانه مشارکت کنند.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور همزمان با هفته شهرداری و دهیاری با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری 7 نهاد علمی و اجرایی برای توسعه طب ایرانی و گیاهان دارویی گفت: ظرفیتهای مدیریت شهری و روستایی در این موضوع به کار گرفته می شود.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزیر کشور گواتمالا در این باره گفت: "لوییس انریکه" و "ریکاردو آلبرتو مارتینلی" ظاهراً قصد داشتند به پاناما پرواز کنند و در السالوادور و نیکاراگوئه نیز توقف داشته باشند. برای دستگیری آن ها به اتهام توطئه برای ارتکاب پول شویی، دستور بین المللی از اینترپل صادر شده بود. ...
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۲:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور با تاکید بر اینکه همه ما مسئول اجرای دقیق و هوشمند اهداف عالیه دولت هستیم؛ گفت: باید با احساس مسئولیت و تعهد بالا در صحنه های سیاسی و اجتماعی کشور حضور داشته باشیم و منشا امید و اعتماد اجتماعی در کشور شویم.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بحرین و آمریکا امروز (سه شنبه) توافقنامه تقویت همکاری در زمینه مقابله با تروریسم را امضا کردند. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رسمی بحرین، این توافقنامه همکاری بین راشد بن عبدالله آل خلیفه، وزیر کشور بحرین و سفیر آمریکا در منامه، پایتخت این کشور امضا شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های فرانسوی ساعتی پس از معرفی وزیر کشور جدید فرانسه، بحث درباره پرونده خشونت های جنسی او را بازکردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
نشست عصر امروز کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه 17 تیرماه با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: وزیر کشور و معاونین امنیتی و اجتماعی گزارش های خود را در جلسه کمیسیون قرائت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: وزیر کشور در جلسه امروز این کمیسیون درباره مسائل مربوط به امنیت داخلی کشور گزارشی به نمایندگان ارائه کرد.
سلام نو / رویش افکار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا به نقل از یورو نیوز نوشت: رئیس جمهوری فرانسه روز جمعه گذشته با پذیرش استعفای ادوار فیلیپ، نخست وزیر این کشور، ژان کاستکس را به عنوان رئیس دولت جدید معرفی کرده بود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر کشور آلمان در پی وتوی انجام تحقیقات درباره اتهام نژادپرستی در میان پلیس این کشور به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
این پست 40 بار بازدید شده محمود قاسم نژاد روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : اسماعیل میرغضنفری که پیش از این فرماندار شهرستان لاهیجان بود با حکم وزیر کشور به پیشنهاد استاندار گیلان به سمت فرماندار جدید شهرستان بندر انزلی منصوب شده است. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در تشریح مصوبات نخستین جلسه ستاد ملی پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ بحران در سال جاری گفت: در این نشست شهردار تهران از سوی وزیر کشور به عنوان فرمانده میدان در سطح محلی بحران کلانشهرتهران منصوب شد.