دوشنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۱۷:۵۸Apr 2017 24

کبنا نیوز (kebnanews.ir)

  ۷ ساعت پیش    
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بویراحمد حضور مردم در انتخابات 29 اردیبهشت ماه را بیانگر آگاهی و شعور مردم در تعیین سرنوشت و آینده مملکت عنوان کرد و گفت ...
  ۸ ساعت پیش    
حالا برای پیدا کردن همچین نماینده ای نباید متوسل شد به تعصبات وقوم گرایی که این روزها به عنوان اولین معیار انتخاب در نظر گرفته شده است ...
  ۸ ساعت پیش    
مراکز فرهنگی از جمله دارالقرآن ها از آنجا که زمینه مناسب برای مشارکت اقشار مختلف مردم در امور قرآنی را فراهم می کنند مورد توجه و عنایت دولت قرار گرفت.
  ۸ ساعت پیش    
جدول زمان پخش برنامه های تبلیغی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از شبکه های رادیویی و تلویزیونی مشخص شد.
  ۸ ساعت پیش    
ر انتخابات به عنوان یک ایرانی شرکت می کنم و رأی می دهم و اعتقاد دارم که باید سرنوشت خود را به دست خودمان رقم زنیم
  ۸ ساعت پیش    
آقای دکتر تاجگردون می گویند این عده از دوستان هر کاری کنم من را قبول ندارند پس ملاحظه بفرمایید نه تنها دکتر تاجگردون هر لیدر سیاسی آرزو دارد شخصی با این اوصاف در کنارش باشد
  ۸ ساعت پیش    
جمعه، اولین مناظره زنده؛ برکناری ریاست دانشگاه آزاد؛ وحشت از ظهور پوپولیسم؛ فقر گسترش می یابد؛ زلزله سیاسی در ریاض و جدال قهرمانان برای صعود؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه های امروز کشورند.
  ۹ ساعت پیش    
هشت سالی که ذکر شد یک خلا جدی برای آینده جریان اصلاحات ایجاد کرد. فرض بگیریم چند سال بعد یکایک بزرگان اصلاحات به این باور برسند که بازنشسته شوند واقعا چند مدیر نسل دومی در ابن جریان آماده و تربیت شده ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۳:۲۲    
به استحضار ستادهای تبلیغاتی کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا می رسانیم که تیم پشتیبانی پایگاه خبری کبنانیوز در نظر دارد تا پتانسیل های رسانه ای خود را در اختیار ستادهای تبلیغاتی قرار ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۱:۱۲    
رئیس هیأت فوتبال کهگیلویه گفت: رقابت دوستان بین پیشکسوتان پرسپولیس تهران و دهدشت چهاردهم اردیبهشت برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۱:۰۲    
نشست شورای سلامت کهگیلویه و بویراحمد به ریاست سید موسی خادمی استاندار این استان برگزار شد و موضوعاتی از جمله فاضلاب بیمارستان امام سجاد(ع) و کشتار دام زنده در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۰:۳۲    
نشست مرکز خدمات سرمایه گذاری استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۲:۲۲    
افزایش 26 درصدی ارزش ریالی کالاهای قاچاق/ سرمایه گذاری در استان جدی گرفته شود/افزایش علاقه مندی دانش آموزان به حوزه و علما/11 سال انتظار برای افتتاح کلینیک جدید شهید مفتح
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۲:۰۲    
حتی خانواده هاشمی به ایشان می گفتند اگر شما رئیس جمهور بشوید خیلی خوب می شود. اما این روزها بیشتر اصرارها از سوی مردم در حرم مطرح می شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۴۲    
نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست سید موسی خادمی استاندار برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۲    
حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد با تصمیم اکثریت اعضای هیأت امنای این دانشگاه برکنار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۲۱:۰۲    
در پایان قضاوت و ارزیابی هر دولتی را با توجه به بستر و شرایط خاص آن سنجید و نگارنده عملکرد دولت را در حوزه فرهنگ مثبت ارزیابی می کند ولی درعین حال کاستی ها و انتقاداتی نیز بر آن وارد است و نمی توان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۵۲    
تا چرخ علم و فرهنگ همچنان در این محیط مقدس علمی و فرهنگی بچرخد و همگان از این موهبت بهره مند گردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۲۲    
کبنانیوز؛ کامرانی معاون ستاد روحانی در استان شد طی حکمی از سوی رئیس ستاد روحانی در استان، معاون اقشار و تشکل های این ستاد منصوب شد. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۵۲    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در آستانه انتخابات به مشکلات مردم رسیدگی شود تا شاهد تجمع احتمالی آنها در مقابل استانداری استان نباشیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۴۲    
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: هزار و 507 نفر دانش آموز کهگیلویه و بویراحمدی با طلاب، علما و حوزه های علمیه استان دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۱۲    
به طور قطع شهرداری بدون حمایت قوه قضاییه نمی تواند در جهت رفع بسیاری از مشکلات سطح شهر گام بردارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۰۲    
رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی در کهگیلویه وبویراحمد از انتصاب رؤسای ستادهای شهرستانی حجت الاسلام رئیسی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۲    
این ساختمان در بلوار ارم شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در حال احداث است؛ با استناد به کدام اصول و ضوابط و معیارهای شهرسازی بنا شده است؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۲    
کاش صدای کارگران سد چم شیر پشت سد بی کفایتی ها شنیده می شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۲    
این عرایض تلنگری است بر انتخابات شورای اسلامی شهر که اعضای آن به طور مستقیم توسط تک تک شهروندان انتخاب و بعد از انتخاب مبتلابه سستی اراده و انگیزه می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۲    
چند روز قبل برای دوخت و دوز گذارم به بازارچه خیاطی "بازار روز" دهدشت افتاد. حدود شصت زن در فضای خفه و بدون تهویه سالنی، سخت مشغول کار بودند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۲    
با حکم حجت الاسلام پناهی رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی در گچساران معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۸:۲۲    
در مجموع 378 داوطلب برای انتخابات شورای روستایی ثبت نام کرده اند
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۶:۵۲    
در جایی مدعی غرور و بی پروایی حاج جهادگر شدید و در جای دیگر ایشان را کارمند ساده ای دانستید. آخر دُم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباستان را
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۳:۰۲    
قدر رأی خود را بدانید و از آنانی که تلاش کردند در سنوات گذشته از قوم و جریان سیاسی خود به هر قیمتی کسی را به شورا بفرستند سؤال بفرمایید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۱:۵۲    
جهادگرها باید بدانند اگر عملکرد مثبتی در دور چهارم ارائه میکردند، دیگر نیاز به التماس و تحت فشار قراردادن مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) نداشتند
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۱:۲۲    
باید از مسئولان سئوال کرد که بر چه اساس و با توجه به چه طرح کارشناسی شده این ساختمان ها با هزینه بیت المال احداث و نیمه کاره رها شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۱:۱۲    
اکبر دهبانژادیان، فرهنگی شاغل در آموزش وپرورش گچساران و دبیر جغرافیای دبیرستان های این شهر می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۰:۵۲    
شورایی که در آستانه انتخابات شورای شهر قرار دارند ، گویا خود دلیل اصلی این سوء مدیریت می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۰:۳۲    
رئیس ستاد انتخابات حجت الاسلام رئیسی در کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۰:۴۲    
به میزانی که پایه های اعتقادی و باورهای اجتماعی ملتی مبتنی بر حقایق و ارزش های انسانی و الهی باشد فرهنگ آن ملت درهمان جهت سوق پیدا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۰:۴۲    
چرا شانه ی راه های ارتباطی شرایط مناسبی به منظور فرار رانندگان غیر خاطی ندارد؟ چرا پهنای باند راه های ارتباطی ما به اندازه ای نیست در مواقع ایجاد خطر از جانب رانندگانی که به اعمال خطرساز متوسل می ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۰:۳۲    
به خاطر پنهان کاری فعالیت های چند فرد خاص گفتمان انقلاب را زیر سؤال نبرید، چراکه پخش غیره زنده مناظرات جایگاه ریاست جمهوری را متزلزل می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۰:۲۲    
احسنت برمتولی وچهره محبوب حوزه فرهنگ کهگیلویه سیدی انقلابی ازجنس مردم که با تکیه برتجارب چندین ساله انقلاب فرهنگی دراین شهرستان بوجود آورد
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۰:۲۲    
عده ای از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج مراسم ترحیم نمادین تولید ملی را برگزار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۰:۲۲    
از این طریق به مردم خیانت نکرده و مصالح حزبی و گروهی خود را به مصالح مردم و مصلحت نظام ترجیح ندهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۰:۰۲    
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در بازدید از شهر دهدشت از اماکن ورزشی و پروژه های در دست احداث در شهر دهدشت بازدید کرد .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۰:۰۲    
آیا بهتر نیست که مسئولین این سه استان دست به دست هم داده و به فکر راه و چاره برای امتیاز گیری از سران کشوری برای مردم محرومشان باشند؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۰:۰۲    
بالاترین اقدام در شورای فنی پرداختن به پروژه های دارای نقص فنی و در صورت صلاحدید تخریب این پروژه ها است و هدف اصلی رضایت عمومی مردم و بالا بردن کیفیت پروژه ها است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۹:۵۲    
مسئول باشگاه فرهنگی ورزشی نفت و گاز گچساران گفت: ورزشکار هم استانی به اردوی تیم ملی هاکی دعوت شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۹:۵۲    
شهرداری یاسوج باید برای مقاوم سازی پل خروجی یاسوج اقدامات لازم را انجام دهد و یا پیش از آنکه حادثه ناگواری در این مسیر رخ دهد نسبت به قطع پل اقدام کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۹:۵۲    
اجرای دوره های آموزشی در حوزه شهری کهگیلویه وبویر احمد بهره وری را 30 درصد افزایش داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۹:۴۲    
سید محمدتقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد و هیئت همراه در ادامه سفرهای استانی خود با فرماندار شهرستان کهگیلویه دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۹:۴۲    
منطقه شرف آباد یاسوج زیرپوشش طرح نهضت آسفالت قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۱۷    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: 99درصد از حفاری های غیرمجاز در کهگیلویه و بویراحمد خالی ازهرگونه شئی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۰۷    
به تعهدم در خصوص احداث و بهره برداری از پروژه بازار سنتی، محلی و گردشگری در پایان شهریورماه 96 ، پایبندم و انشاء الله مجموعه اقتصادی و گردشگری در خور و شأن مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد را ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۳:۱۷    
در ادامه ماجرا و کشمکش مسئولان و کارکنان آب و فاضلاب شهری و دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد با پادرمیانی فتاح محمدی معاون سیاسی استانداری موضوع موقتاً حل و فصل و قرار شد در جلسه ای به ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۴۷    
کارگران سد چم شیر مقابل فرمانداری گچساران تجمع کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۴۷    
از مجموع ثبت نام کنندگان شوراهای شهر و روستا تنها سه نفر مدرک دکترا دارند لذا بیان عنوان دکتر برای کاندیدا نوعی فریب افکار عمومی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۷    
فرماندار باشت گفت: 207 نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان باشت ثبت نام کردند که صلاحیت همه آنها مورد تایید قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۷    
پایگاه استعدادیابی ورزش های سه گانه در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۰۷    
مدیر امورآب و فاضلاب شهری سی سخت گفت: ایمن سازی و بهداشتی سازی سرچشمه مخازن تامین آب شرب سی سخت کاملا انجام گرفته و شهروندان هیچگونه نگرانی از این جهت نداشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۴۷    
از نماینده محترم مردم کهگیلویه وفرماندارعزیز شهرستان خواهش می کنم در واگذاری این زمین به نهادهای دیگر ورود کرده و تجدید نظر نمائید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۴۷    
روز مطالبات توگبری ها کجا تشریف داشتید که نیازمندی هایشان را اکنون در رسانه ها غیرضروری یاد کرده اید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۷    
شک ندارم اکثر مخاطبین نامه شما را نخوانده اند و تنها به واسطه جوابیه بنده شاید به مرقومه شما نظر بیندازند و این خواست قلبی من است که دیگران بخوانند و ببیند و بفهمند چرا به بازی گرفته نمیشوید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۷    
بنا به روزشمار هیأت نظارت در خصوص شوراهای شهر و روستا امروز دوم اردیبهشت ماه تایید صلاحیت افراد به آن ها اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۷    
در اینجا باید دقت کرد که آقایی روحانی تنها نامزدی هستند که با برنامه وارد گود میشوند و این خود یک نقطه قوت برای ایشان و حمله به رقبای بی برنامه مقابل میباشد و شانس پیروزی ایشان را چند برابر مینماید .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۷    
به مناسبت هفته سلامت و با تلاش شبکه بهداشت و درمان باشت روزجمعه همایش پیاده روی در مسیر تپه نورالشهدا برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۷    
علی نیکزاد نماد نهضت عظیم راه سازی و مسکن مهر، رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۷    
دبیر اجرایی حزب مؤتلفه اسلامی به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی سیدمصطفی میرسلیم انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۷    
کابوس مناظره؛ تلاش خودروسازان برای راندن در جاده گرانی؛ آتشبازی آمریکا علیه برجام؛ رقابت 6 ضلعی برای پاستور؛ ادامه سریال تعطیلی کارخانه ها و تراکتور امید را از استقلال گرفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۷    
:نکته حائز اهمیت آن است که شخص بنده به عنوان وزیر کشور نه تنها مسئول برگزاری انتخابات بلکه مسئول برگزاری انتخابات در امنیت کامل و سلامت تمام هستم و این دو اصل باعث می شود تا تصمیمات سخت تر شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۷    
تاسف می خورم به حال بعضی خبرنگاران که نون به نرخ خور و وام دار بعضی از مدیران که با سادگی از کنار این خیانت فرهنگی گذشتند و از این برنامه تجلیل و تمجید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۹:۱۷    
رئیس ستاد دکتر حسن روحانی در شهرستان چرام طی پیامی ضمن تقدیر از همه نیروها جهت انتخاب وی خواهان همکاری و همدلی برای فعالیت های انتخاباتی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۷    
باشد که با ورود خانواده ها به بحث اینترنت و فضای مجازی وباکم کردن تفاوت بین نسل ها و دادن آموزشهای لازم به فرزندان وتکنولوژی عصر حاضر که می تواند برای خانوادها مفید و مثمرثمر باشد تبدیل به تهدید و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۲۷    
در طراحی مبلمان شهری باید به نکات ظریف هنری از جمله جنس مصالح، رنگها و مسائل اقلیمی توجه ویژه داشته بهره ی لازم را برد
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۲۷    
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران، رئیس بیمارستان شهید رجایی شهرستان و معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش دربیمارستان شهید رجایی حضور یافته و با اهدای شاخه گل به بیماران ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۰:۴۷    
شورای هماهنگی اصلاح طلبان گچساران در خصوص انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا بیانیه صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۰:۴۷    
با حضورمعاون وزارت راه شهرسازی اجرای عملیات چهار بانده شدن بزرگراه شهرستان ممسنی استان فارس به گچساران از پل فهلیان ممسنی تا پل بریم گچساران شروع شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۳:۰۷    
کبنانیوز؛ رئیسی فعالیت انتخاباتی خود را آغاز کرد حجت الاسلام والمسلمین رئیسی با حضور در محل شهادت شهدای هفتم تیر فعالیت انتخاباتی خود را آغاز کرد. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۲:۵۷    
رئیس هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر گچساران در گفتگو با کبنانیوز اظهار داشت: صلاحیت 5 نفر از کاندیدای شورای شهر دوگنبدان احراز نگردید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۵۷    
کبنانیوز؛ فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان برخی از صفات یک رئیس جمهور گفت: کسی که تابع ولایت باشد، استکبارستیز بوده و جرات بیان مواضع نظام و انقلاب را داشته باشد. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۵۷    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی هواپیمای آمبولانس در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۴۷    
خبرهای هفته سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد /از اهداء شاخه های گل زارعی به بیماران تا افتتاح نمایشگاه دستاوردهای طرح سلامت و تصاویر پیاده روی در یاسوج
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۹:۱۷    
دبیر ستاد انتخابات شهرستان کهگیلویه گفت:همه 151 نفر از کاندیدای شورای شهر کهگیلویه تأیید صلاحیت شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۹:۰۷    
خبرهای نماز جمعه کهگیلویه و بویراحمد / انتخابات بی جا شام و ناهار ندهیم / شورای تأمین پاسخگوی وضعیت دهدشت باشند /مدیرانی که مشکل زا هستند / کمر تولید با قاچاق کالا شکست ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۸:۳۷    
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس معتقد است: لاریجانی خیلی اصولگراست ولی گاهی برای اداره امور مملکت، از هر اصلاح طلبی، اصلاح طلب تر است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۸:۰۷    
عضو هیئت اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری از تصمیم کمیسیون تبلیغات انتخابات برای عدم پخش زنده مناظره ها انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۷    
کبنانیوز؛ به گزارش کبنانیوز، حجت الاسلام مصباح ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه سی سخت ضمن توصیه نمازگزاران به تقوای الهی افزود: تقوا کشتی نجات انسان در دریای عمیق فتنه های آخرالزمانی است. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۷    
کاندیدای محترم شورای اسلامی شهرستان گچساران،خدمت به مردم مشابه حق الناس است،اگر صدای نیتی غیرازخدمت شمارا به این میدان فرامی خواند نه هزینه خودرا دود کنید ونه به رأی مردم دهان کج کنید
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۷    
هواداران گچسارانی نگران نباشند، قطعاً در چهار بازی آینده این شکست ها جبران می شود و با تمام قدرت به مصاف حریفان می رویم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۷    
وزارت جهاد کشاورزی مکلف است؛ مفاد این ماده را به طرف مقتضی به اطلاع بهره برداران بخش کشاورزی، عشایری و منابع طبیعی برساند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۲:۰۷    
البته در سال های دور شهربازی کوچکی در شهر دهدشت احداث شده بود که به دلیل عدم رعایت استاندارهای لازم در حال حاضر تعطیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۷    
گزینه های مطرح برای انتخاب رئیس ستاد روحانی در کهگیلویه حجت الاسلام صدوقی و مهندس مسلمی و طاهری از اصلاح طلبان این شهرستان می باشد
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۷    
محمود باقری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید از احداث تأسیسات گردشگری در کنار رودخانه نقاره خانه خبر داد و گفت: از حاشیه این رودخانه به همراه دهیار ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۲:۲۷    
غلام رضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت با انتشار پست اینستاگرامی به رد صلاحیت محمود احمدی نژاد واکنش نشان داد و مخاطبان این پست به نظر این نماینده مجلس نیز پاسخ های جالبتری دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۱:۳۷    
محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری دولت های نهم و دهم ریاست جمهوری نسبت به ردصلاحیت خود در توییترش واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۱:۱۷    
پخش مناظرات به صورت ضبطی موجبات واکنش های مختلف از سوی دو جریان سیاسی مهم کشور شد که در ادامه به آنها اشاره شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۱:۰۷    
طبق اعلام ستاد انتخابات وزارت کشور، اسحاق جهانگیری، حسن روحانی، سیدابراهیم رئیسی، محمدباقر قالیباف، سیدمصطفی میرسلیم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۴۷    
از جنجال و گاف و طعنه تا ریزش ناگهانی رای، همه از اتفاقاتی است که در حین و پس از برگزاری یک مناظره انتخاباتی تلویزیونی رخ می دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۲۷    
مشاور رسانه ای رئیس جمهور پیشین ایران پس از رد صلاحیت احمدی نژاد و بقایی با ارسال پیامی به این اقدام شورای نگهبان واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۷    
شورای نگهبان اسامی 6 نامزد تایید صلاحیت شده برای انتخابات ریاست جمهوری را به وزارت کشور اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۰:۵۸    
عضو فراکسیون امید گفت: بنده موافق پخش مناظره های کاندیداهای ریاست جمهوری به صورت زنده هستم و این موضوع یک مطالبه مردمی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۰:۴۸    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: بررسی صلاحیت کاندیداهای داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری امروز به اتمام رسید.
مشاهده نتایج بیشتر...