چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۲۲:۲۲Jun 2018 20
 

جدیدترین خبرهای «وزارت خارجه»

اقتصاد آنلاین   ۱ ساعت پیش    
پنجمین دور گفت وگوهای سیاسی ایران و فرانسه امروز (چهارشنبه)به ریاست عراقچی و دبیرکل وزارت خارجه فرانسه در تهران برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه: آمریکا یک بار دیگر به اعتبار خود ضربه سختی زد و بی قیدی خود را به سازمان ملل و ساختارهای آن نشان داد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
وزارت خارجه روسیه در واکنش به دستور رئیس جمهوری آمریکا درباره لزوم تشکیل نیروی فضائی ارتش اعلام کرد: نظامی کردن فضا عواقبی کمتر از مسابقه تسلیحاتی اتمی در پی ندارد.
جام نیوز   ۲ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در کنفرانسی خبری تاکید کرد، واشنگتن تمایل دارد تا روابط محکم تر و قوی تری با مسکو داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه هشدار داد: اقدامات تدارکاتی با هدف تحرکات جدید برای انجام حملات شیمیایی در سوریه وجود دارد؛ می خواهند دمشق را دوباره متهم کنند.
میزان   ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- منابع خبری روز چهارشنبه مدعی شده اند مقام های وزارت خارجه رژیم صهیونیستی با تصمیم آمریکا برای خروج از شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد مخالف هستند.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
منابع خبری روز چهارشنبه مدعی شده اند مقام های وزارت خارجه رژیم صهیونیستی با تصمیم آمریکا برای خروج از شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد مخالف هستند.
برترین ها   ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری فارس: وزارت خارجه روسیه روز چهارشنبه با بیان اینکه ورود جنگ افزار به عرصه فضایی موجب شکل گیری رقابت تسلیحاتی جدید می شود بشدت از تصمیم رئیس جمهور آمریکا در تشکیل نیروی فضایی انتقاد کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
وزارت خارجه روسیه از احتمال وقوع حملات شیمیایی جدید در سوریه خبر داد که هدف از آن، متهم کردن دمشق به دست داشتن در این حملات و بهانه قرار دادن آن برای حمله به سوریه است.
تدبیر و امید   ۴ ساعت پیش    
همه کارکنان وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی بیمه ایران قرار گرفتند. به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، در نشست مشترک آقایان محسن پورکیانی رییس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه ایران و محمدتقی صابری معاون اداری و مالی وزارت امور خارجه که در ساختمان مرکزی وزارت امور خارجه و ...
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
وزارت خارجه چین نسبت به تصمیم واشنگتن مبنی بر خروج از شورای حقوق بشر سازمان ملل ابراز تاسف کرد.
انصاف نیوز   ۴ ساعت پیش    
خبرگزاری فارس خبر داده که وزارت خارجه ی آمریکا در اقدامی مداخله جویانه خواستار آزادی زینب طاهری وکیل محمد ثلاث شده است. محمد ثلاث در بهمن ماه سال گذشته در پرونده ی به شهادت رساندن چند نیروی انتظامی و بسیج با اتوبوس در ماجرای خیابان گلستان هفتم، به اعدام محکوم شده بود و حکم دو روز پیش اجرا شد. ...
آفتاب نیوز   ۴ ساعت پیش    
وزیر مشاور خارجی وزارت خارجه آلمان در دیدار با 'علی اکبر صالحی' رییس سازمان انرژی اتمی ضمن اعلام مجدد حمایت کشورش و اتحادیه اروپا از برجام، تلاش اتحادیه اروپا برای تداوم همکاری با ایران را جدی توصیف کرد.
اکو فارس   ۵ ساعت پیش    
اکوفارس: وزارت خارجه و نیروهای مسلح امارات با به نمایش گذاشتن برخی سلاح ها از جمله پهپاد، مدعی حمایت تسلیحاتی ایران از انصارالله یمن شدند.
پرس شیعه   ۵ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه در واکنش به خروج آمریکا از شورای حقوق بشر اعلام کرد: این اقدام نشان دهنده استاندارهای دوگانه واشنگتن است. به گزارش پرس شیعه به نقل از اسپوتنیک ...
اکو فارس   ۵ ساعت پیش    
اکوفارس: یک منبع در وزارت خارجه سوریه به حضور نیروهای ترکیه و آمریکا در اطراف منبج واکنش نشان داد.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت، طرح ایجاد نیروی نظامی-فضایی در آمریکا تایید دیگری بر نقشه واشنگتن برای استقرار تسلیحات نظامی در فضا و امکان استفاده از آنها در اقدامات نظامی است.
العالم   ۵ ساعت پیش    
وزارت خارجه آمریکا در ادامه مداخله های واشنگتن در پرونده شهادت سه عضو ناجا و بسیج در خیابان گلستان هفتم تهران، حالا درباره وکیل راننده جنایتکار اتوبوس اظهارنظری مداخله جویانه کرد.
انتخاب   ۵ ساعت پیش    
دبیرکل حزب سازندگی ایران با اشاره به اینکه در فضای مجازی نظر من درباره این نامه پرسید شد و من هم آنجا جواب دادم، گفت: این نامه در واقع تحلیل و پیشنهادی بود که اگر شرایط مذاکره فراهم شود، این پیشنهادات هم مطرح شود ...
بازتاب   ۵ ساعت پیش    
وزارت خارجه روسیه اعلام کرده است که در طول 24 ساعت گذشته دست کم 8 بار آتش بس در استان های حلب، حماه و لاذقیه نقض شده است. به گزارش بازتاب به نقل از اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که در طول 24 ساعت گذشته روسیه 8 مورد نقض آتش بس در سوریه را ثبت کرده است. ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
پکن - ایرنا - سخنگوی وزارت خارجه چین با اظهار تاسف از خروج آمریکا از شورای حقوق بشر سازمان ملل اظهار کرد چین از فعالیت شورای حقوق بشر حمایت می کند و در چهارچوب جهانی بطور مشترک به حفاظت از حقوق بشر کمک می کند.
ایلنا   ۵ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خارجه چین گفت که این کشور با تمام اعضای شورای حقوق بشر سازمان ملل همکاری می کند تا با گفت وگوی سازنده توسعه پایدار حقوق بشر را در سراسر جهان محقق کند.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه عنوان داشت که حضور نظامی خارجی در سوریه هیچ کمکی به روند حل سیاسی بحران سوریه نمی کند.
انتخاب   ۶ ساعت پیش    
درحالیکه روز گذشته انتخاب از انتصاب دکتر عبدالناصر همتی به عنوان سفیر فوق العاده وتام الاختیار ایران درچین خبر داد، او صبح امروز تغییر سمت خود از رئیس کلی بیمه مرکزی به سفیر ایران در چین را تایید کرد ...
مجلس نیوز   ۶ ساعت پیش    
عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اعتقاد دارد اقدام مداخله جویانه وزارت خارجه آمریکا در پی اعدام محمد ثلاث، بر اساس قوانین و حقوق بین المللی دخالت در امور داخلی کشورمان محسوب می شود.
مشرق نیوز   ۶ ساعت پیش    
وزارت خارجه آمریکا در ادامه مداخله های واشنگتن در پرونده شهادت سه عضو ناجا و بسیج در خیابان گلستان هفتم تهران، حالا درباره وکیل راننده جنایتکار اتوبوس اظهارنظری مداخله جویانه کرد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۶ ساعت پیش    
وزارت خارجه نروژ از گفت و گوهای سازنده وزیر خارجه این کشور با علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی خبرداد و گفت: اسلو از تلاش های اتحادیه اروپا برای حفظ برجام حمایت می کند. ...
بازتاب   ۶ ساعت پیش    
پس از حذف بخشی از اعترافات قاتلان خانواده دوابشه در دادگاهی اسرائیلی، وزارت خارجه فلسطین تأکید کرد که مردم فلسطین نیازمند حمایت بین المللی هستند. به گزارش بازتاب به نقل از الیوم السابع ...
بازتاب   ۶ ساعت پیش    
معاون وزارت خارجه روسیه می گوید اجرای برجام با جدیت ادامه دارد و در این مسیر، مسکو آماده حمایت از اقدامات حفاظتی اتحادیه اروپا است. به گزارش بازتاب به نقل از اسپوتنیک ...
ایلنا   ۶ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای اعلام کرد که آمریکا معیارهایی دوگانه دارد و می کوشد موضع خود را بر دیگر کشورها تحمیل کند.