جمعه ۲۳ آذرساعت ۰۹:۳۱Dec 2018 14

جدیدترین‌های «نمایندگان آمریکا»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
کوالالامپور- ایرنا- مجلس نمایندگان آمریکا در اقدامی دیرهنگام با اکثریت آرا با تصویب قطعنامه ای جنایات اعمال شده علیه اقلیت روهینگیایی در میانمار توسط ارتش این کشور را نسل کشی اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
مجلس نمایندگان آمریکا با تصویب قطعنامه ای اقدام ارتش میانمار در برابر مسلمانان روهینگیا را نسل کشی توصیف کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
نانسی پلوسی در نشست خبری در کنگره از سرسختی ترامپ برای به تعطیلی کشاندن بخش هایی از دولت در آستانه تعطیلات کریسمس انتقاد کرد.
العالم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۲۰:۴۴    
یک قانونگذار آمریکایی وابسته به گروهک تروریستی منافقین به تازگی قطعنامه ای علیه ایران تقدیم کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۲۰:۱۰    
قانونگذار آمریکایی وابسته به گروهک تروریستی منافقین قطعنامه ای علیه ایران به کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا ارائه کرد.
نامه نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۵۶    
گزارش سیا به نمایندگان مجلس آمریکا درباره نقش ولیعهد سعودی در قتل جمال خاشقجی نشان می دهد که این سازمان به طور کامل در جریان سناریوی عربستان و نقشه قتل بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۳۱    
نماینده دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا می گوید درست است با عربستان روابط خوبی داریم اما نمی توانیم به این کشور چک سفید امضا بدهیم.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۵۶    
رهبر دموکرات ها در مجلس نمایندگان آمریکا توافقی را اعلام کرد که باعث می شود وی بار دیگر به ریاست این گروه برسد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۰۵    
به رغم اقدام سنا، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با پیش کشیدن لایحه ای مرتبط با کشاورزی در آرکانزاس با به جریان افتادن قطعنامه پایان حمایت آمریکا از جنگ یمن مخالفت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۶:۱۱    
قانونگذاران حزب جمهوری خواه در مجلس نمایندگان آمریکا راه تصویب هر قطعنامه ای را بستند که خواستار پایان حمایت دولت این کشور از ائتلاف سعودی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۳:۳۰    
قانونگذاران حزب جمهوری خواه در مجلس نمایندگان آمریکا راه تصویب هر قطعنامه ای را بستند که خواستار پایان حمایت دولت این کشور از ائتلاف سعودی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۳:۱۲    
قانونگذاران حزب جمهوری خواه در مجلس نمایندگان آمریکا راه تصویب هر قطعنامه ای را بستند که خواستار پایان حمایت دولت این کشور از ائتلاف سعودی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۳:۱۱    
قانونگذاران حزب جمهوری خواه در مجلس نمایندگان آمریکا راه تصویب هر قطعنامه ای را بستند که خواستار پایان حمایت دولت این کشور از ائتلاف سعودی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۳:۱۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی سی اس پن؛ نشست اعضای دموکرات کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان با جینا هاسپل رئیس سازمان سیا درباره مرگ جمال خاشقجی پشت درهای بسته برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۲:۰۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، پل رایان رئیس مجلس نمایندگان آمریکا تلاش ها برای طرح قطعنامه توقف کمک های آمریکا به عربستان در جنگ یمن را ناکام گذارد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۰    
اقتصادنیوز؛ کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد، قانونگذاران آمریکایی از دولت خواسته اند تا یک استراتژی برای سوریه جنگ زده با اهداف خروج بشار اسد از قدرت و خروج نیروهای همپیمان اسد از این کشور تدوین کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۲۰    
رهبر اقلیت دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا پس از دیدار با رئیس جمهور این کشور در کاخ سفید بلوغ فکری او را زیر سوال برد و گفت در این دیدار سعی داشته مانند یک مادر رفتار کند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۱    
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در جریان جلسه ای با رهبران دموکرات سنا و مجلس نمایندگان آمریکا در کاخ سفید در مقابل دوربین ها با رهبران دموکرات برسر بودجه درخواستی اش برای ساخت دیوار در مرز مکزیک درگیری لفظی پیدا کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۳۰    
جمهوریخواهان مجلس نمایندگان آمریکا در تلاش هستند تا مانع از رای گیری درباره هر قطعنامه ای ضدعربستان سعودی تا پایان سال 2018 میلادی شوند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۸:۱۲    
یک مقام در مجلس نمایندگان آمریکا به خبرگزاری رویترز گفت، رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) در جلسه ای پشت درهای بسته رهبران مجلس نمایندگان آمریکا و رهبران کمیته های امنیت ملی را در جریان پرونده جمال خاشقجی خواهد گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۲:۲۱    
رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا قرار است فردا گزارشی در مورد عربستان سعودی به نمایندگان کنگره آمریکا ارائه کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۱:۵۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ شبکه تلویزیونی المیادین گزارش داد جینا هاسپل مدیر سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا سیا فردا سران مجلس نمایندگان آمریکا و برخی از روسای کمیته های کنگره را از اوضاع عربستان سعودی مطلع خواهد کرد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۴    
،مجلس نمایندگان آمریکا قطعنامه ای را برای اعلام خشونت علیه مسلمانان میانمار به عنوان نسل کشی ، ارائه می کند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۶    
رسانه وابسته به دموکرات ها در گزارشی به نقل از یک منبع مطلع خبر داده که دونالد ترامپ درباره احتمال استیضاحش نگران است. سی ان ان گزارش داد: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درباره اینکه بعد از تسلط دموکرات ها بر مجلس نمایندگان آمریکا احتمال استیضاح شدن او وجود دارد، ابراز نگرانی کرده است . ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۹    
چهل و چهار سناتور پیشین آمریکایی در یادداشتی ضمن اشاره به تحقیقات درباره دخالت روسیه در انتخابات 2016 و تحقیقات آتی مجلس نمایندگان درباره مواضع ترامپ، از اعضای سنا خواستند بدون توجه به تعلقات حزبی، از کشور دفاع کنند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۲    
به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، چارلز شومر، رهبر دموکرات های سنا و نانسی پلوسی، رهبر دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا در بیانیه ای مشترک پیش از دیدار امروز سه شنبه با دونالد ترامپ تاکید کردند ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۸    
تهران - ایرنا - تارنمای آمریکایی لوبلاگ نوشت: جمهوریخواهان مجلس نمایندگان آمریکا با دریافت پول های هنگفت از لابی های سعودی، مانع مجازات و اقدامات کنگره نسبت به فعالیت های تهاجمی و بی پروای عربستان می شوند.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۱    
شفقنا- یک منبع نزدیک به رییس جمهور آمریکا اعلام کرد که دونالد ترامپ نگران استیضاح احتمالی است. جری نادلر، دموکرات و رییس کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا با اشاره به پرونده مایکل کوهن، وکیل پیشین و شخصی ترامپ گفت: ترامپ در مرکز یک تقلب بزرگ قرار دارد. این اتهامات به استیضاح می انجامد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۲:۵۲    
یک رسانه آمریکایی از تصمیم کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا برای بازنگری فراگیر در سیاست دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور در قبال رژیم سعودی خبر داد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۰:۵۹    
یک روزنامه آمریکایی به نقل از مدیر ارتباطات اعضای دموکرات کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا نوشت که به زودی جلسات استماعی برای بازنگری اساسی در سیاست های کاخ سفید در قبال ریاض برگزار می شود.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۶:۲۴    
جوان آنلاین: آدام شیف، عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا از حوزه انتخابیه ماساچوست، احتمال صدور حکم حبس برای دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، را پس از خروج وی از کاخ سفید رد نکرد. ...
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۵۲    
یک نماینده مجلس نمایندگان آمریکا در سخنرانی اش گفته است که احتمال زندانی شدن دونالد ترامپ پس از دوران ریاست جمهوری وجود دارد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۴۰    
سخنگوی مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا از مردم این کشور خواست تا تعداد فرزندان خانوارهای خود را افزایش دهند. سناتور پائول رایان ( Paul D. Ryan ) عضو مجلس نمایندگان آمریکا گفت : "برای هرچه بهتر کردن آمریکا، ما به جمعیت بیشتری نیاز داریم. من سه فرزند دارم و دین خود را به این هدف ادا کرده ام." ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۱۹    
عضو ارشد دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا می گوید چشم اندازی واقعی از این وجود دارد که ترامپ در پایان کارش از سوی دادگستری آمریکا متهم، محکوم و نهایتاً زندانی شود.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۵۵    
شفقنا- پاسخ های نماینده مسلمان کنگره آمریکا در توئیتر به اظهارات دیگر نماینده کنگره که گفته بود کنگره شبیه جمهوری اسلامی شده ؛ جدال دنباله داری را کلید زده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، هوپ شرایبر نویسنده بخش سبک زندگی سایت یاهو به درگیری های دو سیاستمدار آمریکایی پرداخته است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۳۰    
عضو هیات رئیسه کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد تهیه طرح ضد ایرانی در مجلس نمایندگان آمریکا به دلیل جلوگیری ایران از اجرای نقشه خاورمیانه جدید در منطقه است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۵    
تهران-ایرنا- یک نماینده دمکرات مجلس نمایندگان آمریکا روز گذشته اعلام کرد که دونالد ترامپ زمانی که که دوره ریاست جمهوری اش پایان یابد و کاخ سفید را ترک کند، ممکن است زندانی شود.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۱    
منابع آگاه می گویند با کنار گذاشتن جان کلی از سمت ریاست کارکنان کاخ سفید، 2 گزینه احتمالی برای جانشینی وی وجود خواهد داشت که یکی از آنها استیو منوچین وزیر خزانه داری آمریکا و دیگری، مارک میدوز عضو جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا و رئیس انجمن آزادی این نهاد است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۲۶    
رییس جمهور آمریکا با انتقاد شدید از جیمز کومی وی را متهم کرد که در جریان ادای شهادت در مجلس نمایندگان آمریکا دروغ گفته است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۱۹    
آدام شف، نماینده دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا هشدار داد که دونالد ترامپ با توجه به اذعان چند روز پیش دادستانها به دستور ترامپ به پرداخت پولهای غیرقانونی در زمان کمپین انتخابات ریاست جمهوری 2016 "با احتمال واقعی حبس" روبرو است.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۹    
اظهارات اخیر مایکل کوهن وکیل پیشین دونالد ترامپ درخصوص نقش او در پرداخت حق السکوت به برخی زنان برای عدم افشای روابط نامشروعش، بار دیگر طرح استیضاح و پیگرد قانونی رئیس جمهوری آمریکا را به موضوع بحث نمایندگان و سیاستمداران ارشد دمکرات تبدیل کرد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی نوزدهمین روز آذر ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۲۱:۴۱    
عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد احتمال محاکمه و حتی صدور حکم حبس برای ترامپ پس از پایان دوران ریاست جمهوری وی وجود دارد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۵:۲۳    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اهداف پشت پرده تصویب طرحی در مجلس نمایندگان آمریکا برای تحریم ایران را تشریح کرد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۲۵    
ترامپ به ارتکاب دو فقره جرم متهم شد یکی از اعضای کمیته قضائی مجلس نمایندگان آمریکا اظهار کرد، پرونده ای که به تازگی علیه وکیل سابق ترامپ ثبت شده، حاکی از ارتکاب ترامپ به دو فقره جرم است ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۱۸    
مدیر سابق اف بی آی در جمع قانونگذاران مجلس نمایندگان آمریکا تاکید کرد، تحقیق ضد اطلاعاتی درباره احتمال توطئه میان روسیه و کمپین ترامپ با بررسی عملکرد چهار آمریکایی آغاز شد که ترامپ در میان آنها نبود.
تجارت امروز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۹:۳۳    
در انتخابات سال 2014 حزب جمهوری خواه سکان سنا را به دست گرفت و رای اکثریت را در خانه نمایندگان آمریکا به دست آورد و برنده انتخابات فرمانداری ها و تمام مبارزات قانونگذاری در تمام آمریکا شد. در این انتخابات اما 63 درصد از مردم رای ندادند ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۷:۲۰    
نماینده فلسطینی تبار مجلس نمایندگان آمریکا گفت که انتقاد از رژیم صهیونیستی با یهودستیزی فرق دارد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۱۳    
یکی از اعضای کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا اظهار کرد، پرونده ای که به تازگی علیه وکیل سابق ترامپ ثبت شده، حاکی از ارتکاب ترامپ به دو فقره جرم است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۲    
جیمز کومی، مدیر سابق FBI در نشستی پشت درهای بسته به مدت هفت ساعت با قانونگذاران مجلس نمایندگان آمریکا پرسش و پاسخ داشت و در این جلسه قول داد که رسما امروز (شنبه) شهادت خود را منتشر کند و تضمین می کند که برای یک جلسه پرسش و پاسخ دیگر در اواخر ماه جاری میلادی حاضر شود.