یکشنبه ۲۷ آبانساعت ۰۳:۱۷Nov 2018 18

جدیدترین خبرهای «تل آویو»

روزنامه جوان آنلاین   ۳ ساعت پیش    
پس از شکست سنگین صهیونیست ها رهبران حماس با اعتماد به نفس بیشتری از لزوم مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمن صهیونیستی حرف می زنند و با رد پیشنهاد های بعضی کشور های عربی و تلاش آن ها برای عادی سازی روابط تل آویو خاطرنشان کردند موشک های مان را با پول و غذا عوض نمی کنیم.
العالم   ۴ ساعت پیش    
انتشار بخش هایی از فیلمی که در آن امان پایتخت اردن به عنوان لوکیشن فیلمبرداری از تل آویو انتخاب شده است، موجب خشم محافل اردنی و کاربران شبکه های اجتماعی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
یک عضو کنیست (پارلمان) رژیم صهیونیستی اعتراف کرد که تل آویو قادر به ازبین بردن حماس یا فشار بر آن برای دستیابی به راه حل سیاسی نیست.
مشرق نیوز   ۷ ساعت پیش    
به گزارش مشرق ، یک کاربر فضای مجازی در توییتر از زبان استاد دانشگاه تل آویو درباره ملت یهود و سکونت یهودیان در فلسطین، نوشت:
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - افسر ارشد ارتش رژیم صهیونیستی ضمن انتقاد از سیاست های تل آویو اذعان کرد که این رژیم در بدترین شرایط امنیتی قرار دارد و توان بازدارندگی برابر جنبش حماس در غزه را از دست داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
یکی از افسران ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی گفت: تل آویو در بدترین شرایط امنیتی به سر می برد. به گزارش پایگاه اینترنتی العهد لبنان، یکی از افسران ارشد ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی در مصاحبه ای با روزنامه معاریو گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
تحلیلگران و مقامات مختلف صهیونیست اذعان کردند حماس برنده نبرد اخیر در نوار غزه بوده و شلیک 500 موشک به سمت فلسطین اشغالی بزرگترین دلیل بر از بین رفتن توان بادارندگی تل آویو است.
پرس شیعه   ۱۰ ساعت پیش    
با گذشت چند روز از درگیری میان تل آویو و گروههای مقاومت فلسطین، نظامیان ارشد و تحلیلگران این رژیم به ناکامی در برابر رزمندگان مقاومت فلسطین اذعان کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۲    
تهران-ایرنا-روزنامه فرامنطقه ای العربی الجدید نوشت: تحلیلگران و مقام های نظامی سابق رژیم صهیونیستی با اذعان به شکست این رژیم در غزه و وحشت از پیروزی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) نسبت به نتایج این شکست به مقام های تل آویو هشدار دادند.
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۹    
روند عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با برخی کشورهای عربی حوزه خلیج فارس در نقطه تواصل امشب بررسی می شود.
میزان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- پایگاه دبکا فایل رسانه صهیونیستی از هشدار رئیس حماس در نوار غزه به رژیم صهیونیستی خبر می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۹:۳۵    
فرمانده کل گردان های قسام در پیامی خطاب به ملت فلسطین در خصوص قدرت موشکی مقاومت تأکید کرد: بدون شک موج اول حملات موشکی مقاومت به تل آویو، دشمن را شوکه می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۶:۴۴    
یک ژنرال بازنشسته ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد تل آویو در پایین ترین سطح امنیتی خود از زمان جنگ اکتبر سال 1973 قرار دارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۰:۳۲    
شادی و جشن غزه را فرا گرفته است، اما خشم صهیونیست ها از شکست در مقابل فلسطینی ها باعث شده خیابان های تل آویو و بعضی دیگر از شهرک های صهیونیست نشین مملو از معترضانی باشد که خواهان استعفای نتانیاهو هستند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۹:۲۰    
نخست وزیر اسراییل تاکید کرد که این رژیم در اوج نبرد قرار دارد و خودش را برای مراحل آتی آماده می کند. به گزارش ایسنا، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسراییل گفت: امنیت شهروندان اسرائیلی در جنوب، مانند امنیت شهروندان دیگر نقاط "اسرائیل" برای ما مهم است و شهرک اسدوروت در اطراف غزه مانند تل آویو است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۷:۵۰    
پس از آنکه تصاویری از مرکز نظامی آموزش فارسی با سربازان و نیروهای اطلاعاتی اسرائیل منتشر شد، اکنون تصاویری از یک دبیرستان در اسرائیل منتشر شده که در آن به شماری از دانش آموزان داوطلب زبان و فرهنگ فارسی آموزش داده می شود و شماری از فارغ التحصیلان برای فعالیت در سرویس های اطلاعاتی اسرائیل جذب می شود ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۷:۰۵    
وزیر جنگ مستعفی اسراییل با بیان اینکه حماس می تواند طی یک سال از نظر قدرت نظامی به حزب الله دوم تبدیل شود مدعی شد که کابینه نتانیاهو به مقاومت غزه مصونیت اعطا کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۰    
سردبیر روزنامه فرامنطقه ای رای الیوم نوشت، نخست وزیر رژیم اشغالگر وقتی با آوار خانه های شهرک نشینان بر اثر باران موشک های مقاومت روبرو شد از بیم رسیدن این موشک ها به قلب تل آویو و فراتر از آن ملتمسانه از مصر خواست فورا آتش بس را پیاده کند.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۰    
حدود هزار شهرک نشین از شهرک های اطراف غزه با برگزاری تظاهرات خواهان استعفای بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی به خاطر شکستش در غزه شدند. تظاهرکنندگان همچنین آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ این رژیم را به تقدیم استعفای نمایشی برای دستیابی به آرای بیشتر در انتخابات آتی متهم کردند ...
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۰    
هزاران نفر از ساکنان فلسطین اشغالی با برپایی اعتراضات خیابانی در شهر تل آویو، خواستار استعفای بنیامین نتانیاهو شدند. به گزارش پرس شیعه به نقل از آناتولی، شب گذشته شهر صهیونیست نشین تل آویو شاهد اعتراضات گسترده خیابانی ساکنان این شهر علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم بود. ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۵    
زاحی هنگبی وزیر همکاری های منطقه ای اسرائیل اعتراف کرد که ارتش این رژیم در عملیات اخیر در غزه شکست خورد. وی اذعان کرد که در صورت فراگیر شدن جنگ، اسرائیل چاره ای جز فرستادن سربازان خود به داخل غزه ندارد که در این صورت نیز دستکم 500 سرباز اسرائیلی کشته خواهند شد ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۵    
حدود 1000 شهرک نشین اطراف غزه با برپایی تظاهرات در تل آویو و بستن خیابان های اطراف علیه نتانیاهو شعار دادند. 'نتانیاهو' با اعلام موافقت خود با گروه های فلسطینی درباره آتش بس غزه مدعی شد فرماندهی کاردرست را انجام می دهد هرچند که سخت باشد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۵    
شهر تل آویو پنجشنبه شب شاهد تظاهرات در اعتراض به شکست کابینه نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در برابر مقاومت فلسطین در جریان تجاوز نظامی اخیر این رژیم به نوار غزه بود.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۳    
تحلیلگر مشهور جهان عرب به دلایل پذیرش سریع آتش بس از سوی نتانیاهو و نیز رعب و وحشتی که موشک های مقاومت فلسطین در میان صهیونیستها ایجاد کرده، پرداخته است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۷:۲۹    
تهران - ایرنا - نتایج حاصل از تازه ترین نظرسنجی در سرزمین های اشغالی حکایت از آن دارد که 49 درصد ساکنان سرزمین های اشغالی (اسرائیلی ها) ، بر این باورند که حماس پیروز تنش اخیر در نوار غزه با تل آویو بوده است.
آنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۱:۰۷    
نماینده جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت: پیام حمله موشکی اخیر به رهبران رژیم اشغالگر این بود که اگر مقاومت می خواست می توانست حتی تل آویو را هدف قرار دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۰۰    
وزیر امور منطقه ای رژیم صهیونیستی، دلیل اقدام اسرائیل را در پذیرش آتش بس با جنبش حماس، ترس از رسیدن موشک های حماس به تل آویو خواند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۸:۱۱    
جنگ کوتاه نوامبر 2018 غزه به همان اندازه که دستاوردهای مهمی برای مقاومت فلسطین به دنبال داشت، تبعات ناخوشایندی برای تل آویو و متحدان عربش به همراه داشت.
مدار شرقی   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۸    
جنگی که بیش از دو روز به طول نینجامید؛ اما بحرانی که در کابینه دولت نتانیاهو ایجاد کرد و تبعات آن کماکان ادامه دارد. در اسرائیل کسی از پیروزی سخن نمی گوید اما گروههای فلسطینی جشن گرفته اند. ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- در کنار کسانی که طعم شیرین عدالت به مذاق آن ها خوش نمی آید، دشمنان خارجی هم مترصدند تا با حمله به قوه قضائیه و متهم کردن این رکن اساسی نظام اسلامی، عقده های دیرین خود را در ضدیت با انقلاب بیرون بریزند و بهانه هایی همچون نقض حقوق بشر را مستمسکی برای هجمه به کشورمان کنند.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۰    
سرلشگر صفوی تاکید کرد: جبهه مقاومت اسلامی از لبنان، سوریه، عراق و یمن گرفته تا فلسطین اشغالی گسترش یافته است. اکنون فلسطین یک قدرت بازدارندگی داشته و توازن قدرت را به دست آورده است. امیدوارم تا 25 سال آینده رژیم صهیونیستی از منطقه محو شود.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۵    
فرمانده کل ارتش با بیان اینکه رژیم نامشروع صهیونیستی از دسترسی زمینی ایران به مناطق اشغالی هراسناک است، گفت: حیات این رژیم نامشروع، با شرارت همراه بوده و با جنگ افروزی به دنبال تثبیت موقعیت خود است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۴    
ضیف الله الشامی سخنگوی دولت نجات ملی یمن ضمن تبریک پیروزی مقاومت فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی، تأکید کرد: این پیروزی، موازنه قدرتِ مدنظر تل آویو را برهم زد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۲:۵۲    
تهران- ایرنا- یک تحلیلگر گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تاکید کرد که در آینده حوادث غیر قابل پیش بینی برای رژیم صهیونیستی رخ خواهد داد که تل آویو هرگز در بدترین کابوس های خود نیز آنها را تصور نمی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۰:۳۹    
تهران- ایرنا-پاسخ کوبنده مقاومت فلسطین به آتش افروزی صهیونیست هادر غزه و ارزیابی غلط آنها از قدرت بازدارندگی حماس و دیگر گروه های فلسطینی،معادلات رژیم اشغالگر را به هم ریخت و جنگ افروزان تل آویو را به اعتراف برای پذیرش شکست واداشت و وزیر جنگ این رژیم را در پی ناکامی در نبرد ناگزیر به استعفا کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۳:۵۰    
یک خودرو از کماندو های رژیم صهیونیستی شامگاه یک شنبه همین هفته وارد بخش شرقی خان یونس در نوار غزه شد، اما نیرو های گردان القسام، شاخه نظامی حماس، با آگاهی از ورود این خودرو با آن مقابله کردند.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۱:۳۸    
تصمیم سعودی ها برای ممانعت از ادای فریضه حج تمتع و عمره برای سه میلیون آواره فلسطینی به بهانه نداشتن کد ملی علاوه بر پیامدهای خطرناکی که برای منطقه خواهد داشت در راستای اهداف آمریکا و رژیم صهیونیستی در زمینه حذف مسئله آوارگان از مسئله فلسطین ارزیابی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۹:۳۱    
تهران- جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) و جهاد اسلامی اقدام اخیر آمریکا در گنجاندن شماری از رهبران حماس و حزب الله در فهرست تروریسم را سرپوشی بر شکست های اخیر تل آویو در برابر مقاومت دانستند و افزودند: این تصمیم بیانگر آن است که مقاومت در مسیر درست خود گام برمی دارد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۵۸    
آویگدور لیبرمن، وزیر دفاع اسرائیل یکروز پس از توافق غیر مستقیم میان تل آویو و گروه های فلسطینی برای آتش بس در نوار غزه از ارائه استعفایش به بنیامین نتانیاهو خبر داد. تهران – اقتصاد برتر – 23 آبان 97 ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۴۹    
تهران-ایرنا- تحلیل گر فلسطینی با اشاره به اهمیت پذیرش شرط آتش بس از سوی صهیونیست ها، تاکید کرد که حملات متقابل میان مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی، برای کابینه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر، عواقب سیاسی بسیاری به دنبال دارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۴۹    
اسلام آباد - ایرنا - از زمان انتشار خبر فرود یک فروند هواپیمای رژیم صهیونیستی در فرودگاه اسلام آباد و توقف چند ساعته آن واظهار نظرهای جنجالی عاصمه حدید نماینده مجلس ملی پاکستان، روابط تل آویو و اسلام آباد در کانون توجه رسانه ای قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۱۵    
استعفای آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نخستین پس لرزه شکست مفتضحانه اخیر این رژیم در غزه است که بی تردید تنها به آن محدود نخواهد شد و آثار و تبعات دیگری نیز به همراه خواهد داشت.
نسیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۳۶    
رژیم صهیونیستی که در دور جدید درگیری ها با نوار غزه متحمل چند ضربه سخت شد، به ناچار تن به آتش بس داد تا به کابوس موشک های مقاومت علیه شهرک های صهیونیست نشین پایان دهد.
نسیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۲۱    
تهران-ایرنا-پایگاه شبکه المیادین نوشت:در شرایطی که رژیم اشغالگر تجاوز به باریکه غزه تحت محاصره را از سرگرفته و برخی کشورهای عربی در همدستی با این رژیم و برای محو قضیه فلسطین سعی در عادی سازی روابط با تل آویو دارند سلاح مقاومت نشان موجودیت و هویت فلسطین و مساله آن است.
مردم ترکیه در همبستگی با ملت فلسطین و محکومیت تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به نوار غزه، تظاهرات گسترده ای را در مقابل ساختمان کنسولگری تل آویو در استانبول برگزار کردند.
جام نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۵۶    
وزیر جنگ اسرائیل یک روز پس از توافق غیر مستقیم میان تل آویو و گروه های فلسطینی برای آتش بس در نوار غزه، از ارائه استعفایش به بنیامین نتانیاهو خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۴۱    
دبیر کمیسیون سیاسی و بین الملل جمعیت دفاع از ملت فلسطین معتقد است واکنش مقاومت به تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه نشان می دهد مقاومت وارد مرحله معادل سازی با تل آویو شده است و دیگر عملیات این رژیم علیه فلسطینیان بدون پرداخت هزینه نخواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۱۵    
این اقدامات در واقع به منزله تضعیف موضع فلسطین و کشورهای عربی در مقابله با معامله قرن است.
آنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۱۲    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعتراف کرد واکنش تل آویو به 500 موشک پرتاب شده به سمت سرزمین های اشغالی ناکافی وضعیف بود و این، قابل قبول نیست.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۳    
یک رسانه روسی از کناره گیری وزیر جنگ رژیم صهیونیستی خبر داد. به گزارش پرس شیعه، راشاتودی در خبری فوری از استعفای اویگدور لیبرمن خبر داد. رویترز نیز اندکی قبل با استناد به منابع آگاه از احتمال کناره گیری آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی خبر داد و دلیل آن را اختلاف نظر با تل آویو درخصوص ...