چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۲۲:۲۱Jun 2018 20
 

جدیدترین خبرهای «اردن»

تهران پرس   ۲ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- اردن در شرایط کنونی خاورمیانه، وضعیت بسیار غامض و پیچیده ای پیدا کرده است. در شرایطی که طی سال های گذشته، پس از بهار عربی، بحران سوریه، ظهور و سقوط داعش و اکنون با ظهور ترامپ و نقشه های او برای پرونده فلسطین، شرایط خاورمیانه با سرعتی باورنکردنی در حال تغییر است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
"کیوان بابان" کاراته کای کردستانی به رقابت های قهرمانی آسیا در اردن دعوت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
یک روزنامه صهیونیستی از گفت وگوی مشاور و داماد ترامپ و پادشاه اردن درباره طرح موسوم به معامله قرن پرده برداشت.
ایکنا   ۴ ساعت پیش    
گروه بین الملل وزارت اوقاف و امور اسلامی اردن با احداث 50 مرکز حفظ قرآن در استان کوره اردن موافقت کرد.
ایسکانیوز   ۶ ساعت پیش    
صدر اعظم آلمان همراه با هیاتی پارلمانی و اقتصادی به اردن می رود.
مردم نیوز   ۷ ساعت پیش    
مردم نیوز : عبدالباری عطوان تحلیلگر برجسته جهان عرب در سرمقاله روزنامه فرامنطقه ای رای الیوم نوشت: جارد کوشنر و جیسون گرینبلات فرستاده های آمریکا ، برای سفر منطقه ای، که شامل مصر، عربستان سعودی، اراضی اشغالی، اردن و قطر است، آماده می شوند تا معامله قرن را تبلیغ ...
ایکنا   ۷ ساعت پیش    
روزنامه عربی رای الیوم با اشاره به برخی اخبار منتشر شده در خصوص توافق قرن و اجرای پروژه های عمرانی برای غزه در منطقه رفح تاکید کرد دشمنان ملت فلسطین با اجرای این طرح به دنبال حل و فصل کامل مساله فلسطین و جدایی غزه از کرانه باختری بوده و می خواهند غزه را به مصر و کرانه باختری را به اردن ملحق نمایند.
گیل خبر   ۸ ساعت پیش    
سارا بهمنیار کاراته کای شایسته گیلانی با درخشش در مسابقات انتخابی ، به عضویت تیم ملی درآمد تا در مسابقات کاراته قهرمانی آسیا در اردن حضور یابد.
دنیای اقتصاد   ۹ ساعت پیش    
ایلنا : صدراعظم آلمان در جریان سفر خود به اردن و لبنان، با رهبران این کشورها درباره مسائل منطقه ای رایزنی خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۳۴    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اینترنتی کاخ سفید، این پایگاه با انتشار بیانیه ای از مذاکرات جرد کوشنر و جیسون گرینبلات با ملک عبدالله دوم پادشاه اردن خبر داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۲۶    
نخست وزیر اردن تأکید کرد که روابط متوازن کشورش با جهان، اردن را در برابر فشارهایی که در معرض آن قرار می گیرد، حمایت می کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۰۵    
تهران- ایرنا- اردن در شرایط کنونی خاورمیانه، وضعیت بسیار غامض و پیچیده ای پیدا کرده است. در شرایطی که طی سال های گذشته، پس از بهار عربی، بحران سوریه، ظهور و سقوط داعش و اکنون با ظهور ترامپ و نقشه های او برای پرونده فلسطین، شرایط خاورمیانه با سرعتی باورنکردنی در حال تغییر است ...
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۹:۳۸    
صدر اعظم آلمان در جریان سفر به خاورمیانه قرار است با پادشاه اردن و نخست وزیر مکلف به تشکیل دولت لبنان دیدار و درباره مسائل مهم بین المللی گفتگو کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۸:۲۸    
پادشاه اردن در دیدار با مسئولان آمریکایی تاکید کرد که حل مسأله قدس کلید تحقق صلح در منطقه است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۸:۱۵    
بیروت - ایرنا - بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی دوشنبه گذشته در سفری غیرمنتظره و کوتاه به پایتخت اردن با عبدالله دوم شاه آن کشور دیدار کرد. اما در این سفر و دیدار چه گذشت و هدف از آن چه بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۰:۴۹    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری فرانسه از امان؛ عبد الله دوم پادشاه اردن گفت مسئله قدس باید در چارچوب راهکاری نهایی و دائمی میان فلسطین و رژیم صهیونیستی حل شود . ...
نسیم   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۰:۱۳    
دیدار علنی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و عبدالله دوم شاه اردن در امان به خصوص در آستانه سفر جرد کوشنر مشاور رئیس جمهور آمریکا به منطقه حاوی پیام هایی است.
نسیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۲۳:۲۲    
مشاور ارشد کاخ سفید و فرستاده ویژه رئیس جمهوری آمریکا با پادشاه اردن درمورد اوضاع در منطقه و "مسائل انسانی در نوار غزه" گفتگو کردند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۲۲:۱۴    
گروه بین الملل عمر رزاز نخست وزیر اردن دوشنبه شب با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونستی در امان، پایتخت اردن دیدار کرد.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۲۲:۱۱    
افشاگری یک مامور امنیتی اردن از نقش کشورش در سرکوب انقلابیون بحرین بازتاب گسترده ای در رسانه های دنیا داشت.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۲۰:۳۴    
مشاور ارشد کاخ سفید و فرستاده ویژه رئیس جمهوری آمریکا با پادشاه اردن درمورد اوضاع در منطقه و "مسائل انسانی در نوار غزه" گفتگو کردند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۹:۲۵    
فرستاده آمریکا در روند صلح خاورمیانه اعلام کرد، دیدار میان پادشاه اردن و نخست وزیر اسرائیل که در امان، پایتخت اردن برگزار شد، برای تمامی منطقه مهم است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۹:۱۸    
تهران-ایرنا-پس از سفر غیرمنتظره بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به امان و دیدارش با 'عبدالله دوم' شاه اردن، امروز (سه شنبه) 'جرد کوشنر' داماد و مشاور رئیس جمهوری آمریکا نیز با شاه این کشور در امان پایتخت، دیدار کرد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۹:۱۰    
داماد رییس جمهوری آمریکا به همراه تیمی از کاخ سفید برای مذاکره درباره فلسطین به اردن سفر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۸:۵۹    
داماد دونالد ترامپ امروز سه شنبه با عبدالله دوم ، پادشاه اردن، در امان دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۸:۵۲    
مشاور کاخ سفید و داماد رئیس جمهور آمریکا که به اردن سفر کرده است، با پادشاه این کشور دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۸:۴۹    
اسرائیل کاتس آوریل گذشته از طرح احداث خط راه آهن جدید که فلسطین اشغالی و عربستان را از طریق اردن و کشورهای عرب خلیج فارس به یکدیگر متصل می کند خبر داده بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۸:۱۸    
داماد و مشاور رئیس جمهوری آمریکا با پادشاه اردن در امان دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۸:۰۲    
جرد کوشنر داماد و مشاور رئیس جمهور آمریکا با عبدالله دوم پادشاه اردن در امان دیدار کرد.
تیک   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۰۵    
دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد، بنیامین نتانیاهو به منظور بررسی تحولات منطقه ای با پادشاه اردن دیدار و گفت وگو کرده است. در بیانیه صادر شده از سوی دفتر بنیامین نتانیاهو آمده است که وی در این دیدار بار دیگر بر پایبندی رژیم صهیونیستی به حفظ وضعیت موجود در اماکن مقدس قدس اشغالی تأکید کرده ...