شنبه ۲۹ دیساعت ۱۱:۴۸Jan 2019 19
 

ایبنا (ibena.ir)

ایبنا 30 اسفند 1395 ایبنا 29 اسفند 1396 ایبنا 31 فروردین 1397 ایبنا 31 اردیبهشت 1397 ایبنا 31 خرداد 1397 ایبنا 31 تیر 1397 ایبنا 31 مرداد 1397 ایبنا 31 شهریور 1397 ایبنا 30 مهر 1397 ایبنا 30 آبان 1397 ایبنا 30 آذر 1397 ایبنا 1 دی 1397 ایبنا 2 دی 1397 ایبنا 3 دی 1397 ایبنا 4 دی 1397 ایبنا 5 دی 1397 ایبنا 6 دی 1397 ایبنا 7 دی 1397 ایبنا 8 دی 1397 ایبنا 9 دی 1397 ایبنا 10 دی 1397 ایبنا 11 دی 1397 ایبنا 12 دی 1397 ایبنا 13 دی 1397 ایبنا 14 دی 1397 ایبنا 15 دی 1397 ایبنا 16 دی 1397 ایبنا 17 دی 1397 ایبنا 18 دی 1397 ایبنا 19 دی 1397 ایبنا 20 دی 1397 ایبنا 21 دی 1397 ایبنا 22 دی 1397 ایبنا 23 دی 1397 ایبنا 24 دی 1397 ایبنا 25 دی 1397 ایبنا 26 دی 1397 ایبنا 27 دی 1397 ایبنا 28 دی 1397 ایبنا 29 دی 1397 
  ۶ دقیقه پیش    
شرکت مرسدس بنز اعلام کرد که در حال توسعه طرحی به منظور احداث کارخانه مونتاژ در مصر است.
  ۶ دقیقه پیش    
مدیر امور سهام بانک شهر از بازگشایی نماد بانک شهر در بازار پایه فرابورس خبر داد و گفت: در حال حاضر امکان خرید و فروش سهام این بانک برای متقاضیان و سهامداران فراهم شده است.
  ۱۱ دقیقه پیش    
بانک سرمایه با انتشار یک اطلاعیه رسمی شفاف سازی در سامانه کدال، آخرین وضعیت سهام خود را تشریح کرد.
  ۱۶ دقیقه پیش    
خزانه دار کل کشور طی نامه ای به ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استان ها از پایان ظرفیت تهاتر بدهی ها و مطالبات اوراق تسویه نوع اول خبر داد.
  ۲۶ دقیقه پیش    
بانک مرکزی روسیه اعلام کرد که مجموع ذخایر طلای این بانک در سال گذشته میلادی با بیش از 273 تن افزایش به رقم 2100 تن رسید.
  ۲۶ دقیقه پیش    
مدیر عامل غول بانکی آمریکا 31 میلیون دلار بعنوان پاداش سال بمنظور عملکرد قوی این بانک در سال 2018 میلادی دریافت کرد.
  ۳۶ دقیقه پیش    
در شرایطی که قدرت خرید برخی از متقاضیان مسکن به دلیل شوک ارزی و افزایش نرخ از دست رفته و برخی امید به بازگشت آرامش قیمتی اجاره نشینی دارند، آیا امکان تسری تورم های بالا به بازار اجاره هست؟
  ۱ ساعت پیش    
سود علی الحساب سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت بانک کارآفرین، از ابتدای بهمن ماه به صورت ماه شمار محاسبه خواهد شد.
  ۱ ساعت پیش    
شرکت سینوپک چین پیشنهاد قرار داد جدید توسعه در میدان نفتی یادآوران را به ایران با افزایش ظرفیت تولید روزانه به 200 هزار بشکه داد.
  ۲ ساعت پیش    
رییس کنفدراسیون صادرات با بیان اینکه بازار متشکل معاملات ارزی ابزاری کارآمدی است که حجم تقاضا را مشخص می کند، گفت: با راه اندازی این بازار و به شرط عرضه ارز دست دلالان و سفته بازان کوتاه خواهد شد.
  ۲ ساعت پیش    
بانک ملی ایران در 9 ماه ابتدای امسال بیش از 42 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری پرداخت کرده است.
  ۲ ساعت پیش    
یک تحلیلگر بازار سرمایه گفت:تدابیر بانک مرکزی برای کنترل نقدینگی و مدیریت بازار ارز، بر کنترل سرعت گردش نقدینگی متمرکز شده و تدابیر مختلف در سیاست های پولی موجب شد تا سرعت گردش نقدینگی کاهش یابد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۷:۱۶    
وزیر امور اقتصادی و دارایی،الکترونیکی کردن فرآیندها را کارآمدترین راه مبارزه با فرار مالیاتی اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۷:۱۱    
رییس کل بانک مرکزی در یادداشتی تاکید کرد: در شرایط تحریم و فشار اقتصادی، طرح مشکلات و اظهارات از سوی مسئولین باید در چارچوب استراتژی باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۱    
میانگین نرخ فروش حواله یورو در نیما طی هفته گذشته 10107 تومان بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۰    
بررسی لایحه بودجه 98 نشان می دهد، کل سود و مالیات وصولی دولت از بانک های دولتی در سال آینده حدود 2230 میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۵    
مدیرعامل به پرداخت ملت گفت: فین تک ها به عنوان بازیگران و کسب و کارهای جدید در تحقق بانکداری باز می توانند نقش بسیار مهمی داشته باشند و حرکت به سمت بانکداری باز را تسریع کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۵    
شورای ارتقاء صادرات داروی هند اعلام کرد که توافق مکانیزم پرداخت به روپیه بین تهران و دهلی نو بستر را برای افزایش صادرات داروهای مورد نیاز به ایران فراهم می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۵    
سوپر مارکت مالی شرکتی است که خدمات گسترده مالی را در زیر یک سقف انجام می دهد. بنابراین بکارگیری آن در بانک ها، می تواند فرصت ها و تهدیدهایی را ایجاد کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۱:۱۵    
رییس اتحادیه طلا و جواهر، گفت: خرید فروش آنلاین طلا و سکه توسط واحدهای طلا فروشی و فعالیت در فضای مجازی ممنوع است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۵    
سامانه صدور حواله الکترونیک جایگزین صدور چک شده و انتقال وجه دستگاه اجرایی به صورت مکانیزه جابه جا شده و پس از تأیید نهایی،بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعبه بانک، انتقال وجه انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۰    
محصول" نهاب" شرکت خدمات انفورماتیک در تمام مراحل ارزیابی سومین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی موفق به دریافت لوح زرین و گواهینامه محصول برتر در سال 1397 شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۰    
مجلس نمایندگان آمریکا مصوبه ای را تصویب کرد که اجازه برداشتن شدن تحریم های آمریکا از 3 شرکت بزرگ روسی را توسط وزارت خزانه داری نمی دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۰:۱۵    
شرکت بیمه زندگی خاورمیانه با انتشار یک اطلاعیه رسمی شفاف در سامانه کدال، صورت های مالی صاحبان سهام خود را شفاف کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۰:۱۰    
اتحادیه اروپا اعلام کرد که از 14 روز دیگر تعرفه واردات 25 درصدی فولاد از ایالات متحده را اجرا خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۰    
رییس کل گمرک ایران از مبارزه با هرگونه قاچاق کالا از طریق مبادی رسمی خبر داد و گفت: معافیت های گمرکی به سمت واردکنندگانی هدایت می شود که امکان تولید محصولات وارداتی را در داخل کشور ندارند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۰    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:بر اساس آمار، به میزان سه و نیم میلیارد دلار از منابع ارزی کشور که برای واردات اختصاص داده شده بود، کالایی وارد نشده و4 هزار و 200 پرونده تخلف در این زمینه تشکیل شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۰    
وزارت بازرگانی چین اعلام کرد معاون نخست وزیر این کشور در پایان ماه جاری میلادی برای شرکت در مذاکرات تجاری به آمریکا سفر خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۰    
اعضای هیات مدیره بانک قرض الحسنه رسالت منصوب شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۵    
بانک مرکزی ترکیه همانطور که انتظار می رفت نرخ بهره را بدون تغییر 24 درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۹    
مجموع فروش ارز حاصل از صادرات در سامانه نیما از 16 مرداد تا 27 دی به 7 میلیارد و 141 میلیون یورو رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۴    
رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال 98، گفت: دولت به اشخاص حقیقی و نهادها و بانک ها 282 هزار میلیارد تومان بدهکار است که از این میزان 120 هزار میلیارد تومان به بانک ها و موسسات تولید بدهکار است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۹    
رییس کل بانک مرکزی از عملیاتی شدن سامانه رفع تعهد ارزی واردکنندگان به زودی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۹    
سازمان برنامه و بودجه کشور با تأکید بر دقت افزون تر در تحلیل های ارایه شده عنوان کرد: دولت در لوایح بودجه 97 و 98 حذف یارانه خانوارهای پردرآمد را پیش بینی کرد اما اجرای آن منوط به تصویب مجلس است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۴    
یک سخنگوی اتحادیه اروپا اعلام کرد: کانال ویژه مالی اروپا موسوم به اس.پی.وی در آستانه راه اندازی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۴    
فعالین اقتصادی طراحی سامانه ها را که باعث اختلاف و افزایش قیمت ارز شده، مشکل اصلی برنگشتن ارز حاصل از صادرات می دانند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۹    
جایگاه سوخت سی ان جی اریسمان متعلق به استان اصفهان به قیمت پایه 6 میلیارد و 630 میلیون و 895 هزار و 738 ریال در روز 16 بهمن ماه از طریق مزایده واگذار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۴    
بانک ها برای پرداخت تسهیلات به اشخاص حقوقی باید 4 نکته ضروری را رعایت کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۴    
بانک مرکزی نرخ 47 ارز را برای امروز اعلام کرد که طی آن قیمت 12 ارز نسبت به روز چهارشنبه افزایش و قیمت 28 واحد پولی دیگر از جمله یورو و پوند کاهش یافت؛ نرخ 7 ارز دیگر مانند دلار نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۱۹    
بخشی از وظایف سازمان خصوصی سازی به وزارت اقتصاد منتقل شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۴    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 گفت: افرادی که وام های معوق کمتر از صد میلیون تومان دریافت کردند وام خود را در سال 98 تسویه کنند تنها ملزم به پرداخت اصل آن هستند و سود وام و جریمه کرد بخشیده می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۹    
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: الزام و اجباری برای این که مالکین باشگاه استقلال و پرسپولیس باید هوادار یا پیشکسوت باشگاه باشند، وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۴    
شاخص بورس در پایان معاملات روز جاری با رشدی 149 واحدی به 165 هزار و 595 واحد رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۴    
معاون معماری و شهرسازی وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه حل مشکل مسکن صرفاً ساخت مسکن نیست، گفت: سرعت بخشیدن به توسعه مسکن نباید منجر به ذبح کیفیت شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۹    
وزیر راه و شهرسازی گفت: رشد تقاضا و عدم عرضه یا کاهش عرضه در جامعه هدف، وضعیتی به وجود می آورد که اقشار فاقد مسکن بیش از 80 درصد درآمد ماهانه خود را بابت اجاره بها پرداخت می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۴    
یک کارشناس حوزه پرداخت گفت: هماهنگ سازی و تطبیق راه حل های مالی مبتنی بر فناوری بلاک چین می تواند باعث افزایش مشارکت مالی و رشد در بازارهای سرمایه در سطوح جهانی شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۴    
وزیر صمت در واکنش به اعتراض امروز برخی خریداران خودرو در مقابل این وزارتخانه تاکید کرد که خودروهایی که پیش از این با قیمت قطعی پیش فروش شده اند، مشمول افزایش قیمت های جدید نمی شوند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۹    
رییس جمهور با بیان اینکه تبادلات بانکی نسبت به دو ماه گذشته در شرایط بهتری قرار گرفت، گفت: تا جایی که بتوانیم با کشورهای همسایه و دیگر کشورها با پول ملی خودمان کار می کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۹    
رییس سازمان خصوصی سازی گفت: از زمان تاسیس سازمان خصوصی سازی تاکنون بیش از 145 هزار میلیارد تومان سهام واگذار شده که در این میان 26 هزار میلیارد تومان مربوط به سهام عدالت بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۹    
تبلیغات سایت های شرط بندی و فعالیت کاربران در فضای مجازی به منظور قمار بازی همزمان با جام ملت های آسیا افزایش پیدا کرده که پلیس فتا درباره آن هشدار داده و کاربران باید مراقب هدر رفت سرمایه خود باشند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۳۴    
رییس کل بیمه مرکزی تاکید کرد که شرکت های بیمه زندگی به شرط فعالیت چشمگیر و پوشش کامل می توانند به جای صندوق های بازنشستگی خصوصی که در قانون وزارت رفاه پیش بینی شده، فعالیت کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۹    
رییس کمیسیون امور مالی مجلس پارلمان روسیه اعلام کرد که با توجه به اهمیت اقتصادی ارزهای رمزنگار قرار است تا لایحه رمز ارز تا دو ماه آینده مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۴    
نایب رییس اتاق ایران اعلام کرد: عرضه زنجیره تولید محصولات در بورس کالا باعث شفاف شدن قیمت گذاری ها می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۴    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس گفت: وزارت نفت می تواند از طریق شرکت های دولتی تابع ذیربط تا سقف 3 میلیارد دلار اوراق مالی اسلامی به صورت ریالی یا ارزی با تصویب دولت منتشر کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۹    
توزیع سود سهام عدالت بخشی دیگر از روستائیان و عشایر مشمول از امروز آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۴    
بر اساس مصوبه امروز کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 98 کل کشور زائران اربعین در سال آینده که از مرزهای زمینی به مقصد کشور عراق از ایران خارج می شوند از پرداخت عوارض خروج معاف خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۹    
روزنامه سرشناس آمریکایی در سرمقاله خود از 3 نامزد اصلی سمت ریاست بانک جهانی خبر داد که اِندرا نویی هندی در صدر قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۹    
معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین گفت: فین تک ها به عنوان کسب و کارهایی جدید وارد زیست بوم مالی شدند و می توان آنها را یکی از بازیگران تحول دیجیتال به شمار آورد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۴    
بانک مرکزی چین با تزریق 82.73 میلیارد دلار نقدینگی به بازارهای این کشور در یک روز رکورد جدیدی را ثبت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۹    
سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار با سفیر کشور سوئیس در ایران خواستار آن شد که اروپا تعرفه واردات کالا از ایران را صفر کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۹    
بانک سامان با انتشار یک اطلاعیه رسمی شفاف سازی در سامانه کدال، آخرین تحولات مالی مرتبط با وضعیت سهام خود را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۹    
بانک مرکزی نرخ 47 ارز را برای امروز اعلام کرد که طی آن قیمت 17 ارز نسبت به روز سه شنبه افزایش و قیمت 24 واحد پولی دیگر از جمله یورو و پوند کاهش یافت؛ نرخ 6 ارز دیگر مانند دلار نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۹    
نخست وزیر روسیه از بسته جدید ارزی اتحادیه اروپا برای حافظت از منافع اقتصادی اروپا با ایران به دلیل تحریم های آمریکا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۹    
رییس شورای عالی بیمه از جزییات طرح جدید بیمه شخص ثالث خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۹    
یارانه نقدی دی ماه سال 97 ساعت 24 امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۴    
رییس کل سازمان مالیاتی در بخشنامه ای اعلام کرد که اراضی با کاربری تجاری، صنعتی، اداری و ... مشمول مالیات حق واگذاری است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۱۹    
تبصره های حمایتی برای پاسخ به نیاز واحدهای تولیدی و ایجاد مزیت هایی جهت تقویت اشتغال و تولید در لایحه بودجه سال های اخیر دیده شده و فرصت های مناسبی را در اختیار فعالان بخش های تولیدی قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۰:۳۶    
رییس کل بانک مرکزی از گسترش تامین و صدور حواله های ارزی از طریق کشورهای مختلف خبر داد و گفت: دستورالعمل سپرده ریالی مبتنی بر ارز طی روزهای آینده ابلاغ می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۰:۲۶    
رییس کل بانک مرکزی از گسترش تامین و صدور حواله های ارزی از طریق کشورهای مختلف خبر داد و گفت: دستورالعمل سپرده ریالی مبتنی بر ارز طی روزهای آینده ابلاغ می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۷:۲۰    
رییس کل بانک مرکزی گفت: باید همه به دنبال احیای اعتماد مردم به بانک مرکزی و ثبات هرچه بیشتر در بازارهای پول و ارز باشیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۷:۱۵    
با ابلاغ رییس سازمان برنامه به منظور پرداخت بسته حمایتی دولت به 28 میلیون مشمول تامین اجتماعی، مبلغ 1450 میلیارد تومان اختصاص پیدا کرد و به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۰    
شاخص بورس در پایان معاملات روز جاری با رشدی 794 واحدی به 165 هزار و 445 واحد رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۵    
وزیر اقتصاد جذب سرمایه خارجی، ایجاد پایه های جدید مالیاتی منطقه ای و شناسایی فرار مالیاتی را از کارکردهای اصلی وزارتخانه عنوان کرد و افزود: برخی تنها جنبه درآمدی گمرک را به وزارتخانه نسبت می دهند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۵    
رییس کل سازمان مالیاتی کشور گفت: میزان سوء استفاده از محل کارت های بازرگانی اجاره ای در کشور حدود 8000 میلیارد تومان است که با احتساب جرایم فرار مالیاتی بالغ بر 25 هزار میلیارد تومان می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۶    
دبیر کمیته مبارزه با پولشویی سازمان بورس و اوراق بهادار، از تهیه RFP سامانه جامع نظارتی مبارزه با پولشویی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۶    
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر گفت: تاکنون 20 هزار و 839 میلیارد تومان از اقساط مسکن مهر بازگشت داده شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۱    
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از اختصاص زمین برای احداث 400 هزار واحد مسکونی در دو سال آاینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۰    
گزارش تصویری ایبِنا از نشست خبری نمایشگاه بین المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۶    
معاون اول رییس جمهور تصویبنامه هیات وزیران درباره مجاز بودن ثبت سفارش و واردات مواداولیه، قطعات و ملزومات ضروری خطوط تولید بدون انتقال ارز جهت تسهیل تولید داخلی تا پایان سال 1398 را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۶    
منابع آگاه اعلام کردند که بانک های ژاپنی خود را برای انجام تراکنش های مرتبط با واردات نفت ایران به ین می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۶    
رییس جمهور گفت: کشور در شرایط عادی و طبیعی نیست، اما از تحریم نمی ترسیم، عقب نشینی نمی کنیم و از اهداف خود دست بر نمی داریم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۱    
رییس کل بانک مرکزی با ترخیص خودروهای وارداتی که بعد از 16 مرداد 97 وارد گمرکات کشور شده، مخالفت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۶    
مدیرعامل شرکت زیرساخت گفت: شرکت ارتباطات زیرساخت برای تغییر نرخ اینترنت هیچ برنامه ای ندارد و قیمت اینترنت توسط شرکت زیرساخت سال آینده گران نمی شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۱    
مدیرعامل بانک مسکن اعلام کرد: افزایش سقف وام مسکن فعلا منتفی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۱    
اتحادیه وردی آلمان اعلام کرد که تا ساعت 8 شب امشب اعتصاب گسترده ای در فرودگاه های بزرگ آلمان انجام خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۶    
یک مقام آگاه در کاخ سفید گفت: ایوانکا ترامپ در میان نامزدهای ریاست بانک جهانی نیست؛ اما در انتخاب نامزد ریاست بانک جهانی مشاوره خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۱    
بانک چین پیشنهاد اعطاء وام 300 میلیون دلاری به دولت سریلانکا را ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۱    
سهم یوآن به عنوان ارز ذخیره در بانک های مرکزی جهان با 10 درصد رشد به 15 درصد رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۶    
معاون تولید، صادرات و فناوری سازمان مناطق آزاد گفت : مدیران مناطق آزاد ایران مذاکرات و گفت و گوهایی را با برخی از بانک ها و بیمه های خارجی برای حضور و تاسیس شعبه در این مناطق داشته اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۰    
نشست هم اندیشی مدیران استارتاپ ها و کسب وکارهای اینترنتی در اتاق ایران با حضور معاون حقوقی رئیس جمهور و برخی اعضای اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۷    
پست بانک با صدور یک اطلاعیه ای در سامانه کدال نسبت به شفاف سازی در خصوص نوسان قیمت سهام این شرکت اقدام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۲    
تصویبنامه هیات وزیران در خصوص مجاز دانستن بانک مرکزی برای تسویه بدهی ناشی از تعهدات دولت به بانک بین المللی ترمیم و توسعه به منظور تعدیل ارزش ریالی موجودی سهام ایران در این بانک ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۲    
رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی تشکیل بازار متشکل معاملات ارزی را یک گام به سمت شفافیت و افزایش دقت در خرید و فروش نقدی ارز نسبت به قبل عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۷    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 می گوید: قانونی شدن عرضه نفت در بورس دست وزارت نفت را برای فروش باز می گذارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۷    
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: بر اساس پیش بینی ها و انتظاراتی که فعالان بازار سهام از گزارش های 9 ماهه شرکت ها دارند، احتمالا باید شاهد رشد نسبی قیمت ها در بسیاری از شرکت ها باشیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۲    
مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی درآمدهای دستگاه های تابعه وزارت ارتباطات در بودجه سال 98 را بررسی و اعلام کرد: منابع درآمدی این وزارتخانه در بودجه 98 نسبت به سال جاری 7.5 درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۲    
رییس سازمان ملی استاندارد اعلام کرد: تعداد استانداردهای تدوین شده تاکنون 32 هزار و 500 مورد است، ولی برای بخش های صنعت و خدمات و فرایندها بسیاری از استانداردها را تعدیل کردیم
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۲    
جلسه مجمع موسس شرکت بازار متشکل معاملات ارز عصر روز گذشته به منظور بحث و بررسی راه کارهای عملیاتی کردن این بازار در بانک مرکزی برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...