پنجشنبه ۲۷ مهرساعت ۲۳:۳۸Oct 2017 19

ایبنا (ibena.ir)

  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۲:۳۷    
ورشکست شدن تعداد اندکی از هزاران موسسه مالی فاقد مجوز و شکل گیری برخی اعتراضات از سوی سپرده گذاران، فضا را برای شایعه سازی در این حوزه آماده کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۲:۳۷    
دبیرکل کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی گفت: سپرده گذاران باید از ادغام استقبال کنند زیرا این حرکت در جهت سرو سامان دادن و افزایش امنیت سپرده های آن ها است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۲:۲۷    
مدیرعامل بانک توسعه صادرات با بیان اینکه در بازار سرمایه ریسک پذیری و ریسک گریزی وجود دارد، تاکید کرد: تبدیل ریسک های بیمه ای به اوراق بهادار را یک ضرورت می دانم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۲:۲۷    
تولید ناخالص داخلی کشور در سال 95 به 6691.1 هزار میلیارد ریال رسیده که در مقایسه با رقم دوره مشابه سال قبل (5946.7 هزار میلیارد ریال)، معادل 12.5 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۲:۱۷    
معاون فرابورس گفت: تبدیل شرکت های کوچک و متوسط سهامی خاص به سهامی عام و عرضه در بازار SMEهای فرابورس فرآیندی زمان بر است و تلاش هایی در جهت کوتاه کردن این زمان در حال انجام است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۷    
مجری طرح گندم کشور گفت: تاکنون بیش از 4 میلیون تن گندم مازاد از کشاورزان خریداری شده و این روند تا شهریور ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۳۷    
با توجه به اینکه شش سال از ادغام وزارت خانه های راه و ترابری و مسکن و شهرسازی می گذرد، هر گونه تصمیم گیری در رابطه با تفکیک مجدد آنها نیازمند آسیب شناسی علمی و کارشناسی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۲۱    
بیش از 10 هزار دستگاه رسیور ماهواره قاچاق به کمک سامانه جامع گمرکی توسط ماموران گمرک کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۱۶    
گمرک ایران اعلام کرد: همه واردکنندگان ملزم هستند در زمان انجام تشریفات کالا، نسبت به اعلام محل ارز تامین شده برای ورود کالا اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۱۱    
معاون اول رییس جمهور با تاکید بر لزوم جلوگیری از تشدید بحران آب در کشور، خواستار رفع مشکل مربوط به قطعی آب در مناطق گرمسیر در سریع ترین زمان ممکن شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۶    
مدیرعامل بانک ملی ایران اعلام کرد: این بانک نسبت های مالی و اعتباری مورد تاکید بانک مرکزی را به خوبی رعایت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۰:۴۶    
مشاور عالی وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه نمی توان رقم مشخصی را در زمینه میزان دارایی بانک ها در املاک مشخص کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۰:۳۶    
سهام 5 شرکت دولتی در روز 12 تیرماه امسال از طریق مزایده واگذار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۰:۳۱    
گزارش اقتصادی سال گذشته شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) نشان می دهد بانک ملی ایران در حوزه پرداخت الکترونیک یکی از سرآمدان نظام بانکی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۹:۱۶    
دانشگاه تهران اعلام کرد: حساب بانکی برخی از اعضای هیات علمی این دانشگاه هک شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۸:۱۱    
بانک صادرات ایران در سال گذشته 12 هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه به 78 هزار متقاضی پرداخت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۷:۱۶    
رییس جمهور لایحه موافقتنامه تاسیس دالان حمل و نقل و گذر بین المللی بین دولت های ایران، افغانستان و هند (موافقتنامه چابهار) را برای طی تشریفات قانونی به مجلس ارسال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۶:۴۶    
رییس سامانه بهداشت 190 اعلام کرد: بیش از 14 تن مواد غذایی فاسد، تاریخ مصرف گذشته و غیر قابل مصرف در کشور از ابتدای ماه مبارک رمضان تا 23 خردادماه کشف، جمع آوری و معدوم شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۶:۴۱    
رییس سازمان امور اداری و استخدامی با بیان اینکه ادغام وزارتخانه ها در سال 90 غیرکارشناسی بود، گفت: اصلاح نظام جامع اداری کشور در دستور کار دولت دوازدهم قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۵:۵۶    
در دیدار وزیر امور اقتصاد و دارایی کشورمان با وزیر دارایی هند بر لزوم تسهیل استفاده از خطوط اعتباری بین دو کشور تاکید شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۱    
جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار و بودجه سال جاری این صندوق به تصویب رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۱    
دادوستد بیش از یک میلیارد ورقه بهادار به ارزش افزون بر یکهزار و 729 میلیارد ریال نتیجه دادوستدهای فرابورس ایران در نخستین روز مبادلاتی آخرین هفته خردادماه بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۴:۰۴    
نسخه شتاب 7 در بانک سینا راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۳    
نرخ سکه طرح جدید در بازار ارز و سکه امروز تهران با افزایش 11 هزار تومانی به یک میلیون و 210 هزار و 500 تومان رسید و دلار آزاد نیز با کاهش 7 تومانی 3724 تومان قیمت خورد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۳:۲۲    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه منفی شد و 180 واحد دیگر افت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۳:۱۱    
بیمه مرکزی اعلام کرد: 100 درصد مبلغ جریمه موضوع بند (ب) ماده 24 قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه مصوب سال 1395 برای موتورسیکلت های فاقد بیمه نامه شخص ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۲:۵۴    
صندوق سرمایه گذاری اعتماد کارگزاری بانک ملی ایران به صورت رسمی افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۲:۴۴    
رابطه بانک جهانی با دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا موجب افزایش نگرانی در مورد بی طرفی سیاسی این بانک در ماه های اخیر شده اما نگرانی بزرگتر از تغییر رویه فعالیت های آن است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۴    
معاون سازمان مالیاتی اعلام کرد: صاحبان مشاغل (اشخاص حقیقی) به منظور بهره مندی از مشوق های قانونی نرخ صفر و یا هرگونه تسهیلات دیگر، باید اظهارنامه مالیاتی خود را در مهلت مقرر قانونی ارائه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۲:۱۴    
رئیس هیات مدیره کانون کارگزاران بورس گفت: اگر نمادی ابهام در ارائه اطلاعات داشته باشد تنها دو روز کاری متوقف خواهد ماند و در صورتی که ناشر از ارائه اطلاعات خودداری کند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۲:۱۴    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همتای نامیبیایی خود دیدار و بر ضرورت گسترش همکاری ها تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۱:۵۰    
عملیات اجرایی ساخت قطعه 2 آزادراه تهران شمال به طول 22 کیلومتر آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۱:۳۵    
مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت گفت: کتاب مقررات صادرات و واردات سال 1396 در آستانۀ چاپ و نشر قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۱:۳۰    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: کیفیت بسیاری از خودروهای تولید داخل قابل قبول نیست و امسال افزایش چندانی در قیمت ها نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۴    
مدیرعامل پست بانک ایران در جلسه شورای اداری مدیریت شعب منطقه یک تهران گفت: با توسعه خدمات بانکی و مالی در حوزه های IT و ICT، افق جدیدی پیش روی پست بانک ایران قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۴    
عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در یادداشتی تاکید کرد که راهی جز تک نرخی کردن ارز نداریم و اگر قرار است تفکیک وزارت بازرگانی انجام شود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۸    
وزیر اقتصاد در دیدار با همتای کره ای خود درباره افتتاح شعب بانک های ایرانی در این کشور و همچنین تسهیل تبدیل ارزهای حاصل از فروش و انتقال نفت گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۸    
وزیر اقتصاد با اعلام تلاش برای خروج ایران از لیست سیاه FATF، از فاینانس 13 میلیارد دلاری کشور کره جنوبی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۰:۰۲    
تمرکز صرف بر افزایش سرمایه در ادغام بانک ها، بدون توجه به انضباط مالی و اصلاح ساختارهای مدیریتی، می تواند در بلندمدت ادغام را بی اثر کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۹:۵۷    
رییس کل سازمان خصوصی سازی در واکنش به اظهارات یکی از نمایندگان فعلی مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۲    
سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: تعداد 77 تخته فرش دولتی در روز 12 تیرماه امسال توسط سازمان خصوصی سازی به مزایده گذاشته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۹:۲۷    
شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران(ایبِنا) در هفته پایانی خردادماه منافع و هزینه های ادغام بانک ها و موسسات اعتباری را بررسی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۸:۳۱    
یک کارشناس اقتصادی با تاکید بر اینکه نظارت بانک مرکزی نافی نقش مهم سپرده گذاران نیست، گفت: خوشبختانه بانک مرکزی بر فعالیت ها و صورت های مالی نهادهای مالی مجاز اشراف کامل دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۳:۲۲    
رئیس کل بانک مرکزی ایران با انتقاد از کسانی که در موضوع ساماندهی موسسه های غیرمجاز سیاسی برخورد می کنند، تاکید کرد: بانک مرکزی برای صیانت از سپرده های مردم ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۰    
هفتاد و ششمین مرحله یارانه نقدی ساعت 24 پنج شنبه بیست و پنجم خردادماه به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۷    
بانک مرکزی شروط و نحوه پرداخت تسهیلات بانکی با استفاده از حساب یارانه افراد را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۰:۵۲    
معاون حقوقی سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: هیچگاه و به هیچ وجه درخواستی برای کنترل حساب و مکالمات سهامداران نداشته ایم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۷    
در میان بازارهای فرابورس ایران بازارهای اول، پایه و ابزارهای نوین مالی با افزایش حجم معاملات تا سقف حداکثر 259 درصد روبرو شدند، رشد ارزش معاملات را نیز بازارهای اول ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۰:۳۲    
بانک مرکزی در تکمیل بخشنامه مهرماه سال 95 و در ادامه سیاست درآمدزایی ناشی از دریافت کارمزد، نرخ کارمزد برخی از خدمات بانکی را افزایش داد که این تغییرات از 20 خرداد ماه سال جاری اجرایی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۷    
در هفته منتهی به 24 خرداد ماه، بیش از 6800 میلیارد ریال اوراق بهادار در بورس تهران معامله شد
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۲    
دولت می تواند جهت بازپرداخت و مدیریت بدهی های خود به شبکه بانکی، از اسناد خزانه استفاده کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۲    
مدیرکل سیاست گذاری اشتغال وزارت کار از ابلاغ برنامه اشتغال فراگیر که در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی تصویب و کلیات آن در هیات دولت مصوب شد، در هفته آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۰۹:۴۷    
معاون اول رییس جمهور مصوبه هیات وزیران در خصوص اقدام به افزایش سرمایه ایران در شرکت اسلامی توسعه بخش خصوصی را به وزیر اقتصاد ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۲    
مدیرکل گمرک بندرلنگه گفت: مجوز صادرات کالا به قطر در این گمرک با هدف تشویق صادرکنندگان در کمتر از یک ساعت صادر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۷    
با اقدام به موقع ماموران گمرک شهید رجایی بندرعباس، از خروج غیر قانونی یک محموله 800 بشکه ای نفت سفید از کشور جلوگیری شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۶:۴۱    
هرگونه ادغام نهادهای بانکی منوط به مصوبه شورای پول و اعتبار و مجوز بانک مرکزی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۱    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مشکلات اشتغال و تولید در کشور با حضور پررنگ بخش خصوصی حل خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۶    
بازارهای بورس آمریکا و آسیا پس از اعلام خبر افزایش نرخ بهره آمریکا، افت کردند اما طلا کمی گران شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۱:۵۱    
فدرال رزرو بانک آمریکا نرخ بهره در این کشور را برای دومین بار در سال 2017 افزایش داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۰:۵۶    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به اجرای دریافت مالیات از ساخت و ساز مسکن،گفت: تغییری در این ماده قانونی ایجاد شده به نفع سازندگان و به نفع مردم است زیرا از حالت مقطوع به متغیر تغییر کرده ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۰:۵۱    
رئیس شورای رقابت با اشاره به اینکه اشباع بازار دلیلی بر عدم صدور مجوز نیست، گفت: امسال نرخ تورم پایینی داشتیم و نرخ بخشی هم پایین خواهد بود به همین دلیل اگر افزایشی در بازار خودرو هم باشد آنچنانی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۰:۲۱    
براساس اعلام بانک مرکزی امروز پنجشنبه نرخ بانکی 16 ارز افزایش، 19 واحد پولی کاهش و 4 ارز ثابت اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۰۹:۴۱    
بانک صادرات ایران در سال 1395در راستای تحقق اصل اقتصاد مقاومتی و همسو با سیاستهای دولت، با اختصاص بیش از یکصد هزار میلیارد ریال از منابع(ریالی و ارزی) ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۷:۱۶    
زمان برگزاری بیست و هفتمین همایش سالانه سیاست های پولی و ارزی، با عنوان ثبات مالی، بستر رشد اقتصادی پایدار به دهم و یازدهم تیرماه تغییر یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۳۱    
ایران خودرو اعلام کرد: محصول پژو 2008 فقط از طریق این گروه صنعتی به فروش خواهد رسید و مردم فریب افراد و موسسات غیرمجاز را نخورند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۱    
وزیر اقتصاد در مراسم رونمایی از سامانه صدور مجوزهای زیست محیطی، فرآیند اصلاح صدور مجوزها به منظور بهبود محیط کسب و کار در کشور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۵:۰۶    
مصوبه مربوط به شرایط عمومی، ساختار و الگوی قراردادهای بالادستی نفت و گاز با تصویب هیأت وزیران اصلاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۴:۴۶    
حجم معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالای ایران با افزایش به رقم 21 هزار و 820 قرارداد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۴:۱۱    
مدیرعامل بورس کالای ایران بر ضرورت حضور همه حلقه های زنجیره تولید در بورس کالا تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۱    
تعداد 28281 میلیون سهم به ارزش 52805 میلیارد ریال از طریق معاملات الکترونیکی در دو ماهه ابتدای امسال مبادله شد که به ترتیب حدود 29 و 22 درصد از کل معاملات را شامل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۳:۵۱    
آخرین روز معاملاتی هفته جاری برای بازار فرابورس با سبزپوشی آیفکس و معامله 186 میلیون ورقه بهادار به ارزش بیش از 559 میلیارد ریال به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۳:۴۶    
قیمت انواع سکه و ارز در جریان معاملات روز چهارشنبه با نوسانات اندکی مواجه شده و روند آرامش بازار همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۳:۴۱    
شاخص کل بورس و اوراق بهادار تهران در جریان آخرین روز معاملاتی هفته جاری 38 واحد مثبت شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۶    
بانک مرکزی گزارش هفتگی متوسط قیمت خرده فروشی برخی از مواد خوراکی در تهران را برای هفته منتهی به 19 خردادماه اعلام کرد که براساس آن نرخ 6 گروه نسبت به هفته قبل از آن ثابت ماند همچنین نرخ 3 گروه افزایش ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۳:۰۱    
رییس کل سازمان مالیاتی با اعلام اینکه شهرهای زیر 100 هزار نفر در زمان صدور پروانه ساخت از پرداخت مالیات ساخت و فروش معاف هستند، اعلام کرد: مصوبه جدید مالیاتی تاثیری بر قیمت مسکن ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۲:۴۱    
بازارهای بورس آسیا روز چهارشنبه در آستانه افزایش نرخ بهره آمریکا واکنش متفاوتی داشتند؛ در حالیکه دلار ارزان شد و قیمت طلا اندکی افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۲:۴۱    
صرف افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون نمی تواند در بلند مدت حفظ نسبت کفایت سرمایه در این بانک دولتی و با دسترسی محدود به بازار سرمایه را بدنبال داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۶    
رییس کل سازمان امور مالیاتی امکان تقسیط دوباره بدهی های مالیاتی واحدهای تولیدی کشور را برای اجرا ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۶    
تالار صادراتی بورس کالای ایران روز چهارشنبه 24 خردادماه میزبان عرضه 58 هزار و 800 تن سنگ آهن دانه بندی مجتمع سنگان است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۱    
آسیا با توجه به افزایش جذب ثروت در مراکز مالی این قاره مثل سنگاپور و هنگ کنگ، تا سال 2019 به ثروتمندترین منطقه دنیا تبدیل خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۲:۰۱    
معاون اول رییس جمهور مصوبه هیات وزیران درباره انتقال بدهی صندوق بیمه محصولات کشاورزی به بانک کشاورزی تا پایان سال 94 به دولت را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۶    
رییس قوه قضاییه بخشنامه چگونگی رسیدگی به شکایات علیه شرکت های تعاونی اعتبار و مؤسسات مالی و اعتباری را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۶    
بانک ملی اعلام کرد: امکان انتقال تا سقف ماهانه 2 هزار یورو از طریق شعب ارزی بانک به کشورهای حوزه اروپا، روسیه، آذربایجان و افغانستان وجود دارد و پس از آن می توان با استفاده از ظرفیت کارگزاری ها ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۱    
تمایل بانک های اروپایی برای برقراری روابط خود با بانک های ایرانی با توجه به تلاش ایران برای حل مشکلات موجود، دو چندان شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۲۶    
ایجاد 630 شغل مستقیم با افتتاح 6 طرح صنعتی، دستاورد بانک صنعت و معدن در استان گیلان است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۱۶    
ماموران گمرک در تازه ترین عملیات کشف و مبارزه با قاچاق موفق به کشف 125000 دلار ارز قاچاق شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۱۶    
معاون عملیات شرکت سپرده گذاری مرکزی با بیان اینکه، در دومین ماه سال تعداد 35 هزار کد جدید سهامداری در بازار سرمایه صادر شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۱۱    
گمرک ایران اعلام کرد: طبق مقررات صادرات و واردات، ترخیص فشنگ از گمرکات مشمول اخذ مجوز از دستگاه های ذیربط است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۶    
نرخ حق الوکاله سپرده های سرمایه گذاری بانک شهر در سال 1396 معادل 3 درصد اعلام شد .
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۱    
رئیس کنفدراسیون صادرات با اشاره به همکاری نکردن بانک های قطری با ایران، گفت: در صورتی که قطر خواهان همکاری با ایران باشد، باید پیش از هر اقدامی روابط بانکی اش را با کشورمان به حالت عادی بازگرداند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۱    
پذیره نویسی صندوق اعتماد کارگزاری بانک ملی ایران از روز شنبه 27 خرداد ماه سال جاری به مدت پنج روز آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۲۱:۴۰    
مقررات ناظر بر نحوه محاسبه سرمایه نظارتی و کفایت سرمایه موسسات اعتباری منطبق با استانداردهای نوین نظارت بانکی بین المللی در یک هزار و دویست و سی و سومین جلسه شورای پول و اعتبار تصویب شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۲۰:۴۵    
در جلسه امروز شورای پول و اعتبار مقرر شد سقف تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی، ایثارگران ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۶:۳۰    
رییس کل بانک مرکزی اتریش با تاکید بر اجرایی شدن توافقات بانکی با ایران، گفت: کاهش حجم مطالعات معوق از اصلی ترین مباحثی است که باید به آن توجه شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۶:۱۵    
سازمان هدفمندی یارانه ها با انتشار اطلاعیه ای از بررسی دوباره پرونده خانوارهایی که یارانه آنها قطع شده است، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۵:۰۸    
دبیرکل انجمن ملی لیزینگ ایران گفت: شرکت های لیزینگ دارای مجوز فعالیت از بانک مرکزی نیاز به پروانه کسب ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۴:۵۸    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به قربانی شدن تعدادی کارگر ایرانی در حوادث تروریستی اخیر، پدیده هایی مانند بیکاری، مهاجرت نیروی کار و فقر گسترده را از نتایج تروریسم عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۴:۴۸    
دادوستد یک میلیارد و 170 میلیون ورقه بهادار به ارزش بالغ بر یک هزار و 676 میلیارد ریال امروز در فرابورس رقم خورد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۵    
سخنگوی دولت به تشریح بودجه سال 95 پرداخت و گفت: منابع عمومی در قانون بودجه سال 95 بالغ بر 294 هزار میلیارد تومان بود که از این رقم 283 هزار میلیارد تومان یعنی 96 درصد تحقق یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۱    
مدیر هماهنگی امور مناطق ویژه اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، هدف از ایجاد هشت منطقه آزاد تجاری - صنعتی در نقاط مرزی را رونق فعالیت های اقتصادی و افزایش ضریب امنیتی در مرزها ...
مشاهده نتایج بیشتر...