سه شنبه ۳۰ مهرساعت ۱۲:۰۱Oct 2019 22

ایبنا (ibena.ir)

ایبنا 30 اسفند 1395 ایبنا 29 اسفند 1396 ایبنا 1 فروردین 1397 ایبنا 1 فروردین 1398 ایبنا 1 اردیبهشت 1398 ایبنا 2 خرداد 1398 ایبنا 31 تیر 1398 ایبنا 31 مرداد 1398 ایبنا 1 شهریور 1398 ایبنا 1 مهر 1398 ایبنا 2 مهر 1398 ایبنا 3 مهر 1398 ایبنا 4 مهر 1398 ایبنا 5 مهر 1398 ایبنا 6 مهر 1398 ایبنا 7 مهر 1398 ایبنا 8 مهر 1398 ایبنا 9 مهر 1398 ایبنا 10 مهر 1398 ایبنا 11 مهر 1398 ایبنا 12 مهر 1398 ایبنا 13 مهر 1398 ایبنا 14 مهر 1398 ایبنا 15 مهر 1398 ایبنا 16 مهر 1398 ایبنا 17 مهر 1398 ایبنا 18 مهر 1398 ایبنا 19 مهر 1398 ایبنا 20 مهر 1398 ایبنا 21 مهر 1398 ایبنا 22 مهر 1398 ایبنا 23 مهر 1398 ایبنا 24 مهر 1398 ایبنا 25 مهر 1398 ایبنا 26 مهر 1398 ایبنا 27 مهر 1398 ایبنا 28 مهر 1398 ایبنا 29 مهر 1398 ایبنا 30 مهر 1398 
  ۷ دقیقه پیش    
شیوه انتخاب و عزل رییس کل در هیات عالی که در عمل در اختیار کامل قوه مجریه است باعث می شود تا همچنان رابطه بانک مرکزی با قوه مجریه مانند سایر دستگاه های دولتی باشد.
  ۱۷ دقیقه پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
بانک مسکن با تصویب یک طرح، امکان جدید برای سپرده گذاری کوتاه مدت عادی به همراه دریافت تسهیلات حداکثر 200 میلیون تومانی را برای مشتریان خود فراهم کرد.
  ۲۲ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
چین از سازمان جهانی تجارت خواستار تحریم 2.4 میلیارد دلاری آمریکا شد.
  ۴۷ دقیقه پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس جدید بانک مرکزی اروپا اخیرا باز هم "دونالد ترامپ" رییس جمهور آمریکا را مقصر اصلی بحران های اقتصادی جهان معرفی کرد.
  ۵۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
کاهش قیمت ارز و آرامش حاکم بر این بازار موجب شده دیگر سرمایه گذاری و خرید و فروش ارز سودآور نباشد و دارندگان ارزهای خانگی به فکر عرضه آن در بازار باشند.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
جدیدترین گزارش اقتصادی شاپرک نشان می دهد که سرانه هر دستگاه کارتخوان بالغ بر 29 میلیون و 285 هزار تومان است که از سایز ابزارهای پذیرش شبکه پرداخت الکترونیک بیشتر است.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه ارزش محصولات تولیدی زراعی و کشاورزی ایران در سال 80 میلیارد دلار است، گفت: کشورهایی همچون عراق، مدام در صادرات کالاهای ایرانی محدودیت ایجاد می کنند.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گزارش فصلی اقتصاد ایران در فصل بهار منتشر شد که براساس آن نرخ تورم 37.6 درصد و تورم خوراکی ها 56.4 درصد اعلام شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: دولت برای جلوگیری از تکرار مشکلات در شرکت های واگذار شده در فرایند خصوصی سازی، شرایط واگذاری را در هیات عالی واگذاری مورد بازنگری قرار داده که بزودی جزییات آنها اعلام می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با تاکید بر اهمیت تامین مالی کسب و کارهای نوین از طریق سرمایه گذاری خطر پذیر گفت:در سال 97بالغ بر 200 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی به شرکت های دانش بنیان پرداخت شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی تهران افزایش صادرات غیر نفتی و تحریک تقاضای داخلی را دو راهکار حل مسائل و مشکلات اقتصادی عنوان کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت: حدود 120 میلیارد دلار از مناطق آزاد و ویژه در 6 سال عمر دولت صادرات انجام شده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: آیین نامه های FATF در دولت تصویب و ابلاغ شده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
بانک مرکزی نرخ 47 ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 18 ارز مانند یورو نسبت به روز گذشته کاهش و قیمت 16 واحد پولی دیگرمانند پوند افزایش یافت؛ نرخ دلار و 12 ارز دیگر نیز ثابت ماند.
  ۲ ساعت پیش   + ۹۲ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور گفت: با وجود همه تحریم ها و فشارهای ظالمانه میزان صادرات کشور در شش ماهه نخست امسال نسبت به شش ماهه نخست سال 1397، به لحاظ وزنی بیش از 22 درصد افزایش داشته است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی از تشکیل کمیته ای در کمیسیون متبوعش برای بررسی وضعیت بازار پایه بورس و مشکلات ایجاد شده در آن خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بر ضرورت تسهیل شرایط ارایه وام ازدواج تاکید کرد و گفت: بانک مرکزی بر روند عملکرد بانک ها نظارت کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
گزارش فصل بهار مرکز آمار ایران نشان می دهد که دولت در سه ماهه نخست سال، بیش از 242714.1 میلیارد ریال درآمدهای مالیاتی داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن 28 درصد رشد یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
در الگوی طراحی شده، علاوه بر امکان معامله اصل اوراق و کوپن آن به صورت جداگانه در دو نماد مجزا با نام های اوراق پایه و گواهی سود ، قابلیت تبدیل حجم معینی گواهی سود به اوراق پایه نیز وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۲   + ۴۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی پیشنهاد کرده برای تسهیلات دهی، نسبت مالکانه از 25 درصد به 15 درصد کاهش یافته و نیز اختیار تغییرات احتمالی آتی آن و سایر ضوابط مربوط به شورای پول و اعتبار تفویض شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۶۴ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه، گفت: بودجه کل به دو بخش و در دو زمان 15 آبان و 15 آذرماه به مجلس ارسال می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۷۰ سایت دیگر  
معاون مالیات های مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور تاکید کرد: آخرین فرصت بهره مندی از بخشودگی 100 درصدی جرایم قابل بخشش، پایان مهرماه امسال است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
مرکز آمار گزارش فصلی اقتصاد ایران بهار 98 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مشاور مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات گفت: شهرداری متولی ترافیک وآلودگی شهر است و چون مکان فعالیت این کسب وکارها در سطح شهر است باید در چارچوب نظارتی شهرداری فعالیت نمایند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۷   + ۸۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه با اشاره به هشدار اخیر گروه ویژه اقدام مالی (FATF) به ایران گفت: این تصمیم کاملا سیاسی است و ما با آن مخالفیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
سهمیه و فهرست کالای همراه مسافر مناطق آزاد توسط گمرک اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد که روند کاهش نرخ تورم نقطه ای از خرداد ماه 98 آغاز شده و همچنان تداوم دارد به طوریکه با کاهش 17.1 واحد درصدی طی چهار ماه از 52.1 درصد در اردیبهشت 98 به 35 درصد در شهریورماه رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۳۴ سایت دیگر  
تحقیقات یک بانک سوئیسی نشان می دهد تا 25 سال آینده دلار کماکان ارز قالب جهانی باقی خواهد ماند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس اول اتاق اصناف کشور از تسریع در ثبت و درخواست مجوزهای کسب و کار اصناف با الکترونیکی شدن فعالیت ها خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
بیمه مرکزی در آئین نامه جدیدی اعلام کرد شرکت ها علاوه بر پنج نفر اصلی باید 2 نفر دیگر را به عنوان عضو علی البدل هیات مدیره در مجمع انتخاب و برای احراز صلاحیت حرفه ای به نهاد ناظر معرفی کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
شاخص بورس در ادامه نوسان های داد و ستدی بازار سهام، با ریزشی بیش از 1400 واحدی بعد از مدت ها به کانال 299 هزار واحدی عقبگرد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
با تشکیل بازار متشکل فراگیر، بانک مرکزی می تواند در چارچوب سیاست پولی و از طریق تشکیل کریدور نرخ ارز، به پیش بینی پذیری و ثبات بخشی به بازار کمک کند و از بروز حملات سوداگرانه به بازار ممانعت نماید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
نایب رییس اول اتاق بازرگانی ایران با برشمردن الزامات بهبود شاخص ملی کسب وکار اظهار داشت: مقررات زدایی و ثبات در سیاست ها و رویه ها اولویت اول در خصوص بهبود محیط کسب وکار و ارتقای شاخص ملی آن است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
ارزش روز 49 شرکت حاضر در پرتفوی سهام عدالت با توجه به تورم اقتصادی و در پی آن رشد شاخص و شرکت های بورسی به بالاترین سطح خود از زمان اجرای طرح سهام عدالت (از سال 85) رسید و 1627 هزار میلیارد ریالی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه وبودجه، با بیان اینکه علت مقاومت نرخ ارز برای نشکستن حباب آن سودجویی برخی از این تلاطم قیمتی است، گفت:نگهداری ارزهای خانگی به ضرر صاحبان است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۹:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر ثبات نسبی نرخ ارز در ماه های اخیر، عنوان کرد: اصلاح ساختار مالی کشور ضرورت دارد تا بهبود شرایط آغاز شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
بانک پاسارگاد در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 98 (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم 151 ریال سود محقق کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات از همکاری مرکز ماهر برای مبارزه با فیشینگ خبر داد و گفت: با اقدامات انجام شده از سوی مرکز ماهر 857 سایت فیشینگ مسدود شد و رمز دوم یکبار مصرف می تواند این کلاهبرداری را کاهش دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۸:۵۷   + ۳۵ سایت دیگر  
رییس کل سازمان مالیاتی گفت: حدود 200 هزار مودی بالغ بر 4 هزار و 500 میلیارد تومان مالیات خود را پرداخت کردند و از حدود 8 هزار میلیارد تومان بخشودگی برخوردار شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۷   + ۴۹ سایت دیگر  
معاون گمرک ایران، گفت: تمامی مشکلات مربوط به ترخیص حدود 1100 دستگاه خودروی پروانه شده در گمرک برطرف شده، اما ترخیص آن مشروط به اجازه دولت خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۲   + ۷۵ سایت دیگر  
رییس کل بیمه مرکزی اعلام کرد که 45 میلیارد تومان خسارت از سوی صنعت بیمه به راهپیمایان اربعین حسینی پرداخت شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی توضیحاتی پیرامون تحلیل مرکز پژوهش های مجلس درباره معافیت مناطق آزاد تجاری و صنعتی از نظام مالیات بر ارزش افزوده ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ژاپن وفرانسه برنامه مشترکی را پیشنهاد داده اند که با تامین وامی معادل 18.4 میلیارد دلار، تلاش خود را برای حفظ ایران در توافق برجام انجام دهند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی از طرح گام بانک مرکزی برای رفع مشکل نقدینگی بنگاه های اقتصادی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
گزارش اقدامات یکساله وزارت اقتصاد در بهبود محیط کسب و کار حاکی از ارتقای رتبه کشور در نماگرهای تجارت فرامرزی، پرداخت مالیات، ورشکستگی و پرداخت دیون است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
معاملات تالار شیشه ای روز جاری با ریزش شدید بیش از 8000 واحدی شاخص کل بورس و رسیدن این متغیر به 301 هزار و 978 واحد به پایان رسید تا سهامداران باز هم شاهد ادامه کاهش ارزش سهام باشند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر ابزارهای نوین مالی فرابورس از پرداخت مطالبات پیمانکاران دولت از رهگذر بازار بدهی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
کریستین لاگارد فرانسوی در حالی رسما رییس بانک مرکزی اروپا شد که انتظار می رود بانک های اروپایی با مدیریت جدید و در دوران سخت اقتصادی کنونی باید خود را آماده تغییرات ساختاری کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
جلسه هیات نمایندگان اتاق ایران امروز با حضور رئیس کل بانک مرکزی آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
566 هزار تن کالا هفته گذشته به ارزش در بازار فیزیکی بورس کالا مورد دادوستد قرار گرفت که نسبت به هفته ما قبل به ترتیب رشد 29 و 22 درصدی را در حجم و ارزش معاملات را ثبت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
صندوق بین المللی پول در گزارش جدید خود از اقتصاد کشورهای قاره آمریکا، اعلام کرد بولیوی بیشترین رشد را خواهد داشت و در عین حال اقتصاد ونزوئلا 35 درصد کوچک تر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی ایران گفت: پول نباید از چرخه های مولد منحرف شود لذا باید رشد افقی بانک ها متوقف شود. حجم اقتصاد ایران متناسب این همه بانک نیست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ملاک قراردادن قرارداد اولیه پیش از امهال با مشتری، سبب می شود که سهامداران قبلی بانک ها سود خود را دریافت کرده و زیان ایجاد شده را سهام داران فعلی بپردازند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران، عملکرد بانک مرکزی در حوزه پولی و ارزی را مثبت ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۵۹ سایت دیگر  
طبق اعلام مرکز آمار ایران، قیمت فروش یک مترمربع زمین یا زمین ساختمان مسکونی کلنگی در فصل بهار امسال نسبت به فصل مشابه سال قبل، افزایش 174.6 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
آلمان، ایتالیا و فرانسه به دنبال ممنوعیت عرضه ارز دیجیتالی لیبرا در اروپا هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
آمارها نشان می دهد که آیفکس شاخص معاملات فرابورس در پایان هفته چهارم مهر ماه نسبت به هفته ماقبل 201 واحد کاهش را به ثبت رسانده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کمیته ارتباطات مجلس با تاکید بر لزوم قطع دسترسی سایت های غیر مجاز از شبکه پرداخت گفت: در سایت های فروش فیلترشکن و قمار به صورت گسترده از درگاه بانکی جعلی استفاده می شود که باید مسدود شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به افت شاخص بورس و قیمت سهام گفت: با اقداماتی همچون بازارگردانی می توان تبعات منفی افت های بازار سهام از جمله خروج همیشگی تازه واردان از این بازار را به حداقل رساند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
بانک سامان در دوره 3 ماهه منتهی به 31 خرداد ماه 98 به صورت (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم 39 ریال سود محقق کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
آمارهای معاملات تالار شیشه ای نشان می دهد در هفته چهارم مهر ماه سال 98 علاوه بر ریزش شاخص های بورس، ارزش کل معاملات نیز با 30 درصد کاهش مواجه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
گروه ویژه اقدام مالی مشترک، مهلت ایران برای اجرای الزامات مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم را تا فوریه 2020 تمدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
وزارت اقتصاد برای تامین منابع مالی دولت، اوراق منفعت به ارزش 100 هزار میلیارد ریال از کانال فرابورس را در هفته جاری منتشر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه نرخ ارز باید کاهش یابد، گفت: در نظر گرفتن پول واحد میان کشورهای مختلف می تواند ما را از وابستگی به دلار و یورو دور کرده تا به این ترتیب ساماندهی بازار رخ دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: نخستین اقدام در راستای تقویت نسبی ارزش پول ملی انعقاد پیمان های دو یا چندجانبه با کشورهای مختلف است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۲   + ۶۲ سایت دیگر  
سرکنسول ایران در کربلا از فوت 104 زائر ایرانی در ایام اربعین حسینی خبر داد که 96 نفر از آنها زیر پوشش بیمه ایران هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی از نگهداری بیش از 20 میلیارد دلار ارز خانگی نزد مردم خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۸:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: بازار خدمات ارزش افزوده در ایران گردش چند هزار میلیارد تومانی دارد و باید اقدامات لازم برای ساماندهی آن صورت گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با شفاف و به روز شدن قوانین در نتیجه تصویب طرح اصلاح قانون بانکداری، به طور حتم مسیر بسیاری از خلاءها که به مفاسد می انجامد مسدود خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیران بخش امنیت شبکه بانکی در خصوص راهکار کاهش فیشینگ در کشور معتقدند که اجرایی شدن رمز دوم یکبار مصرف و تسویه 48 ساعته پرداخت های غیر حضوری می تواند کلاهبرداری های فیشینگ را به صورت گسترده کاهش دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۸:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه خدمات کارآفرینی مسکن از برنامه ریزی برای برگزاری رویداد پیش شتاب دهی آنلاین موسوم به ناواتک با همکاری شرکت فناوری اطلاعات ناواکو خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۰:۱۲   + ۴۰ سایت دیگر  
تلاش بانک مرکزی بر رونق صادرات غیر نفتی، ورود ارز آن به چرخه اقتصاد کشور، کمک به تسهیل واردات کالاهای ضروری و سرمایه ای و ایجاد ثبات و آرامش در اقتصاد است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد که رشد نقدینگی در سال جاری تفاوت محسوسی با سالیان گذشته ندارد و بخش عمده آن نیز از محل رشد شبه پول بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
کارنامه تامین مالی نیم سال اول 98 بازار مسکن از وجود یک نقطه روشن در روند پرداخت تسهیلات در بانک مسکن خبر می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون تسهیل تجارت اتاق بازرگانی ایران می گوید با ثبت فاکتور منشا تولید درسامانه جامع گمرک می توان مانع از سوء استفاده دارندگان کارت های بازرگانی اجاره ای به منظور فرار از رفع تعهد ارزی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی از وجود نشانه هایی برای خروج اقتصاد ایران از سرازیری رکود خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به چسبندگی بخش اعظم هزینه ها، افزایش منابع درآمدی تنها راه جبران کسری بودجه است. با این وجود، گزینه های در اختیار دولت برای افزایش منابع درآمدی محدود بوده و هر یک با پیامدهایی همراه هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۷    
هر چند همواره ابعاد مذهبی و فرهنگی پیاده روی اربعین طی این سال ها مدنظر قرار گرفته اما این مراسم بهترین فرصت برای معرفی تولیدات ملی نیز محسوب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
تامین مالی شرکت های کوچک و متوسط از مسیر بازار سرمایه با موانع زیادی همراه است که تغییر نگرش در پیاده سازی سیاست ها مهم ترین چالش آن است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۷:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت دستور لغو برگزاری مراسم روز ملی صادرات در روز بیست و نهم مهرماه را صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
شیوه تهاتر بدهی های دولت از طریق اوراق تسویه خزانه بنا به درخواست عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و به منظور حل مشکلات فعالان اقتصادی بار دیگر بررسی خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۵۳ سایت دیگر  
بررسی ضوابط مالی تنظیم لایحه بودجه 99 جزییات مربوط به سقف افزایش اضافه کار، عیدی و پاداش کارمندان را مشخص کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
شاخص های ماهانه و سالانه قیمت مسکن شهر تهران نشان می دهد از خردادماه سال جاری بازار روند نزولی در پیش گرفته و در شهریورماه به پایین ترین سطح رشد سالانه طی 12 ماه اخیر رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
قائم مقام بانک مرکزی و هیات همراه از شرکت توسعه صنایع ریلی ایرانیان (ایریکو) بازدید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس بانک جهانی با پیش بینی اوضاعی سخت تر برای اقتصاد جهان، تصریح کرد که این بانک پیش بینی خود از وضعیت رشد اقتصاد جهانی را بازهم کاهش خواهد داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
درحالی که اردوغان، اتهام آمریکا به بانک ترکیه در دور زدن تحریم های ایران را غیرقانونی دانسته، به نظر می رسد فشار به ترکیه بابت دور زدن تحریم های ایران به یکی از ابزارهای قدرت آمریکا تبدیل شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
معافیت 80 دلاری کالای همراه مسافر برای واردات موبایل به شیوه مسافری حذف شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
برای آن دسته از خریداران که پولشان از پارو بالا می رود حالا گزینه جدیدی رو شده است: کارت بانکی اعتباری که خودش 260 میلیون تومان (23 هزار دلار) قیمت دارد!
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
جانشین پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه زائران اربعین باید مراقب ارزها و به خصوص دینار تقلبی و جعلی باشند، گفت: زائران ارز را حتماً از مکان های معتبر دریافت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۲   + ۱۲۷ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی اعلام کرد که عرضه ازر بر تقاضای آن در سامانه نیما پیشی گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
معترضان به حذف یارانه نقدی، بعد از دریافت پیامک باید به سامانه یارانه ها مراجعه کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
پیش نویس لایحه حمایت از سهامداران خُرد در جلسه هیات دولت تصویب شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
بانک مرکزی چین در روز چهارشنبه 200 میلیارد یوان (28 میلیارد دلار) پول نقد یکساله را از طریق تسهیلات وام دهی میان مدت به سیستم مالی تزریق کرد و باعث شگفتی تاجران شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل44 قانون اساسی مجلس گفت: با اجرای دستورالعمل امهال مطالبات معوق، شیوه بانک ها در دریافت وجه التزام و سود تسهیلات امهالی یکسان می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۲   + ۴۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درباره بررسی بودجه سال های 99 و 1400 توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
صنعت زراعت با 397 درصد بازدهی بیشترین سود را در بازار سرمایه نصیب سرمایه گذاران خود از ابتدای امسال کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه درباره علت نوسان های چند روز اخیر در بورس معتقد است که بازار سهام در حال اصلاح حرکت و استراحت مقطعی است و این وضعیت بی ثبات ادامه دار نیست.
مشاهده نتایج بیشتر...