سه شنبه ۲۴ مهرساعت ۰۵:۰۵Oct 2018 16

ایبنا (ibena.ir)

ایبنا 30 اسفند 1395 ایبنا 29 اسفند 1396 ایبنا 31 فروردین 1397 ایبنا 31 اردیبهشت 1397 ایبنا 31 خرداد 1397 ایبنا 31 تیر 1397 ایبنا 31 مرداد 1397 ایبنا 31 شهریور 1397 ایبنا 1 مهر 1397 ایبنا 2 مهر 1397 ایبنا 3 مهر 1397 ایبنا 4 مهر 1397 ایبنا 5 مهر 1397 ایبنا 6 مهر 1397 ایبنا 7 مهر 1397 ایبنا 8 مهر 1397 ایبنا 9 مهر 1397 ایبنا 10 مهر 1397 ایبنا 11 مهر 1397 ایبنا 12 مهر 1397 ایبنا 13 مهر 1397 ایبنا 14 مهر 1397 ایبنا 15 مهر 1397 ایبنا 16 مهر 1397 ایبنا 17 مهر 1397 ایبنا 18 مهر 1397 ایبنا 19 مهر 1397 ایبنا 20 مهر 1397 ایبنا 21 مهر 1397 ایبنا 22 مهر 1397 ایبنا 23 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۱    
نشست مشترک رییس اتاق تعاون ایران و رییس دفتر سازمان همکاری های بین المللی ژاپن برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۵    
بیت کوین به عنوان رایج ترین رمز ارز جهان تنها در یک ساعت با 400 دلار رشد در آستانه 7 هزار دلار متوقف شد و همین مسئله باعث شد تا چراغ بازار رمز ارزها سبز شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۰    
رییس جمهور گفت: در فعالیت دولت یازدهم علت کاهش تورم، انضباط مالی دولت بود و ما در هیچ شرایطی و با وجود تحمل سختی ها، خلق پول و یا استقراض از بانک مرکزی نکردیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۰    
وزیر کشور مصوبات کارگروه مرز برای تقویت صادرات و جلوگیری از قاچاق کالا و ارز را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۰    
نخست وزیر روسیه پیشنهاد استفاده از ارزهای ملی در میان اعضای شورای همکاری شانگهای را مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۰    
شاخص بورس در پایان معاملات روز جاری با رشد 5774 واحدی به 180 هزار و 601 واحد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۵    
بانک تجارت امروز با انتشار یک اطلاعیه از فروش بلوک شرکت ملی مس ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۵    
زائران عتبات عالیات جهت حضور در مراسم اربعین حسینی می توانند از طریق دوراظهاری و تحت وب تشریفات خروج موقت خودروی خود را انجام دهند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۴    
رییس سازمان ملی بهره وری گفت: بسته برنامه ریزی اجرایی برای ارتقای بهره وری هفته آینده به دستگاه ها ابلاغ می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۹    
شاخص بورس روز جاری بعد از چندین روز افت و ریزش با رشد 5500 و احدی به کانال 180 هزار واحدی برگشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۹    
ارزش دلار در برابر پوند و یورو در بازار معاملات روز دوشنبه به دلیل ناموفق بودن تلاش های بریتانیا در مورد قرار داد برگزیت، تقویت شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۴    
ارزش بیت کوین که در هفته گذشته به کمتر از 6 هزار دلار رسیده بود، امروز در برخی از صرافی ها به بیش از 7 هزار دلار هم رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۴    
بانک مرکزی انگلیس قرار است که اسکناس های جدید 50 پوندی پلیمری روانه سبد پولی بریتانیا کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۴    
طبق آمار منتشر شده از سوی بورس تهران بانک ها و موسسات اعتباری بیشترین حجم معاملات تالار شیشه ای را با 27.4 درصد به خود اختصاص داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۹    
دبیر مجمع نمایندگان استان تهران، از بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده در نشست مشترک مجمع نمایندگان و شورای شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۹    
تهدید ترامپ مبنی بر مجازات شدید ریاض در صورت دست داشتن در قتل جمال خاشقجی منجر به سقوط 7 درصدی سهام بورس عربستان شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۴    
اگر سایر کشورها بخواهند بی اعتنا به تحریم های یکجانبه و غیرقانونی آمریکا به روابط بانکی خود با ایران ادامه دهند باز هم نیاز به ساز و کاری به نام FATF است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۴    
دبیرکل شورای همکاری اقتصادی ایران و آفریقا در اتاق بازرگانی ایران از حل و رفع مشکلات بانکی ایران و آفریقا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۹    
نایب رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس میزان واقعی ارز خانگی در اختیار مردم را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۴    
یک استاد دانشگاه با بیان نتایج یک بررسی از نرخ واقعی دلار در ایران و اینکه نرخ بزودی به زیر 7 هزار تومان باز خواهد گشت، گفت: نرخ واقعی دلار در ایران بین 5 هزار و 930 تومان تا 6 هزار و 540 تومان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۴    
شواهد نشان می دهد ادامه روندکنونی، در بودجه ریزی سال 1398، دولت با کاهش درآمدهای نفتی مواجه خواهد شد در مقابل مخارج جاری با افزایش همراه خواهد بوداز این رو دولت باید پی تدبیری باشد کسری بودجه را بکاهد
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۹    
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده از استمرار پرداخت وام به زنان سرپرست خانوار خبر داد و گفت: تلاش هایی برای افزایش پوشش وام دهی به این اقشار در حال انجام است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۴    
با ظهور امکانات جدید در بانک ها معمولا سودجویان به سراغ این امکانات می روند، بنابراین بهتر است با نکات امنیتی چک های صیاد آشنا باشید تا دچار مشکل نشوید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۴    
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس، از بررسی لیست دریافت کنندگان ارز دولتی با هدف ساماندهی ارزی در بازار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۴    
آثار و پیامدهای هر یک از جنبه های بسته حمایتی دولت در نشست دیروز هیات وزیران به ریاست رییس جمهور بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۸:۴۰    
سرپرست وزارت اقتصاد در حاشیه اجلاس سالانه بانک جهانی و صندوق بین المللی پول ،طبق برنامه ریزی های انجام شده، با برخی از مقامات شرکت کننده در این گرد همایی، دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۶:۵۳    
رییس کل بانک مرکزی گفت: حضور در کشور و مدیریت بازار پول وارز در اولویت است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۶:۳۲    
تراز تجاری کشور با احتساب میعانات گازی مثبت 941 میلیون دلار برآورد شده که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 120 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۷    
معاون رییس جمهور گفت: سرعت تغییرات در سیستم بانکی زیاد است و همین موضوع لزوم توجه به حمایت از دانش بنیان ها و استارتاپ ها را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۷    
مرکز آمار اعلام کرد: تعداد مشترکان تلفن همراه مشغول به کار در سال 1396، به 88 میلیون رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۷    
معاملات تالار شیشه ای در دومین روز هفته جاری با کاهش بیش از 100 واحدی این متغیر به پایان رسید تا سهامداران باز هم شاهد افت قیمت و بازده در این بازار باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۶    
سخنگوی قوه قضاییه از دستگیری 196 نفر اخلالگر ارزی و اقتصادی در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۶    
رهبر معظم انقلاب دستگاه ها، مراکز علمی، نخبگان و صاحب نظران را به بررسی عمیق ابعاد مختلف الگوی پایه اسلامی- ایرانی پیشرفت و ارائه نظرات مشورتی جهت اصلاح یا تکمیل و ارتقای این سند بالادستی فراخواندند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۶    
هموطنان از این پس می توانند با ارسال شناسه استعلام 16 رقمی مندرج در چک های صیادی به سامانه استعلام پیامکی بانک مرکزی، از وضعیت اعتباری صادرکننده چک مطلع شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۹    
بانک مرکزی برای برگزاری مجمع بانک سرمایه 4 شرط را مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۹    
ارز رمزنگار امارات متحده عربی با نام ام کش با پشتوانه درهم معرفی شد و قرار است تا راهکار پرداخت نوینی را با استفاده از فناوری بلاک چین به شهروندان دبی قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۳    
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار جزییات سوالات دادستان تهران از وی درباره بازار سرمایه، بازار سهام، بورس کالا و ... را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۸    
گمرک ایران تازه ترین گزارش از روند ترخیص کالا در گمرکات را تشریح و اعلام کرد: در شش ماهه اول سالجاری تشریفات گمرکی 72 میلیون و 864 هزار تن کالای صادراتی و وارداتی در گمرکات سراسر کشور انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۸    
رییس بانک مرکزی ژاپن گفت: افزایش نرخ بهره آمریکا برای اقتصاد جهانی بطرز اساسی خوب بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۳    
بانک قرض الحسنه مهر ایران و دانشگاه علامه طباطبایی تفاهم نامه منعقد کردند که بر این اساس به دانشجویان نیازمند 20 میلیون ریال وام داده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۳    
رییس جمهوری بار دیگر بر تامین ارز مورد نیاز برای 25 قلم کالاهای اساسی مردم با نرخ 4 هزار و 200 تومان تاکید کرد و در عین حال گفت: دولت به تنهایی قادر به حل تمامی مشکلات نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۳    
عضو هیات رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه در برابر واقعی شدن نرخ دلار مقاومت وجود دارد، گفت: با تدبیر مناسب می توان از ظرفیت دلارهای خانگی در بخش تولید استفاده کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۸    
معاون اول رییس جمهور گفت: قطعا آمریکا قادر نخواهد بود صادرات نفت ایران را به صفر برساند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۸    
آمارهای جدید از وضعیت پرداخت تسهیلات مسکن از رشد 122 درصدی پرداخت وام جعاله در شش ماهه اول سال جاری حکایت دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۳    
بانک جهانی اعلام کرد که وام یک میلیارد دلاری به اندونزی به دلیل زمین لرزه و سونامی اخیر اعطاء خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۸    
تصویب نامه هیات وزیران در جهت سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی برای پرهیز از هزینه کرد اعتبارات در امورغیر ضرور از قبیل چاپ نشریات و برگزاری همایش ها ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۸    
رییس بانک مرکزی اروپا نسبت به دخالت دولت ها در تصمیمات بانک های مرکزی و به خطر افتادن استقلال آنها هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۸    
عضو هیات مدیره اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی راه جلوگیری از کلاهبرداری کسب و کارهای اینترنتی را رصد تراکنش ها برای اعلام تراکنش های مشکوک به منظور پیگیری های بیشتر اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۸    
معاون اول رییس جمهور تصویب نامه هیات وزیران مبنی بر تسویه طلبکاران معادل کل بدهی های قطعی اشخاص حقیقی و حقوقی تا پایان سال 1395 را از طریق انتشار اوراق بهادار با کسب رضایت طلبکاران را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۳    
جزییات واگذاری سهام شرکت های شهر صنعتی کرمانشاه و پالایش پارس فرآینده شیراز در راستای اجای ماده 23 قانون سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۳    
مدیر عامل شرکت سرمایه پسفیک یورو نسبت به رکود پیش رو در ایالات متحده هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است با تصویب لایحه CFT، اتحادیه اروپا باید روابط بانکی و کارگزاری خود با ایران را بهبود دهد و مانع تاثیر تحریم ها شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۲    
نحوه محاسبه حق بیمه، بیمه های مسافرتی به یکی از نقاط اختلاف بین مدیران صنعت بیمه تبدیل شده و در حالی که برخی معتقد به دریافت ارزی هستند، برخی بر تداوم دریافت ریالی تاکید دارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۶    
پنجمین دستورالعمل مبارزه با پولشویی قصد دارد عملیات FinCEN را با توجه به پیشرفت های تکنولوژیکی جدید، از جمله استفاده از پول مجازی برای فعالیت غیرقانونی، مدرن کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۶    
با اجرایی شدن قانون منع بکارگیری بازنشستگان تمامی بانک های دارای سهامدار دولتی مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۶    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه قیمت ارز در حال حاضر متاثر از عوامل سیاسی بوده و از واقعیت به دور است، گفت: با توجه به پیش بینی ها نرخ ارز باز هم کاهش خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۱    
عضو کمیسیون انرژی مجلس، بر ضرورت بازگشت ارز حاصل از صادرات به سامانه نیما تاکید کرد و گفت: ارایه ارز حاصل از تسعیر به پتروشیمی ها جلوی توسعه صنایع پایین دستی را گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۶    
هرگز از خودکار کسی که می خواهید چک را به او بدهید استفاده نکنید چون بعدا با همان خودکار می تواند چک را دستکاری کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۷:۴۴    
دستورالعمل نحوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز در پیمان های ریالی فاقد تعدیل تدوین و از سوی رییس سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۴    
دادستان تهران با بیان اینکه بورس باید در زمان التهاب بازارها نقش موثرتری ایفا کند، گفت : 75 پرونده تخلفات بورسی در دادسرا و دادگاه وجود دارد که اگر دادستان احراز کرد که جرمی رخ دهد، می تواند ورود کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۴    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه با روسای کمیسیون های مجلس از اختصاص یارانه به 25 گروه کالای اساسی و عرضه فروان ایندسته از کالاها برای تامین نیاز مردم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۹    
وزیر راه و شهرسازی بودجه ریزی صحیح را در گرو کنترل افزایش قیمت در بازار دانست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۹    
اختیارات بانک مرکزی در جلسه صبح شنبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی برای اجرای برنامه اصلاح نظام بانکی مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۴    
رییس سازمان برنامه و بودجه برنامه جامع دولت مشتمل بر 12 بسته برای خنثی سازی و تقلیل آثار تحریم های آمریکا را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۴    
نایب رییس مجلس با بیان اینکه احتمال دارد گزارش نهایی تحقیق و تفحص از سرخآبی ها با آنچه که در صحن قرائت شود، متفاوت باشد، گفت: این اقدام به منظور حفظ منافع دو باشگاه در عرصه های آسیایی و جهانی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۹    
معاملات تالار شیشه ای در اولین روز هفته جاری با ریزش سنگین شاخص بورس و کاهش 5982 واحدی این متغیر به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۹    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس موضوعات مطرح در جلسه غیرعلنی روسای کمیسیون های اقتصادی مجلس با وزاری دولت را مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۴    
بانک مرکزی چین به بازار اجازه می دهد که نقش تعیین کننده ای را در تعیین نرخ یوآن ایفا کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۹    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام کرد: براساس آمار روزانه 400 میلیارد ریال منابع به بازار سرمایه اضافه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۴    
ارزش معاملات فرابورس در هفته گذشته با رشد همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۳    
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: بین شورای نگهبان و مجلس درمورد لوایح اصلاح قانون مبارزه با پولشویی و کنوانسیون پالرمو اعلام اختلاف نشده و این دو مصوبه به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع نمی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۲۸    
سرپرست وزارت امور اقتصادی و دارایی که در راس هیاتی برای شرکت در اجلاس سالانه بانک جهانی و صندوق بین المللی پول به اندونزی سفر کرده است، در جلسه صبح دیروز این اجلاس بین المللی شرکت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۸    
بلوک های 31.6درصدی شرکت فولاد اکسین خوزستان، 7.62 درصدی شرکت حفاری شمال و 45.28 درصدی شرکت نوردو لوله اهواز به ترتیب از طریق مزایده، بورس و فرابورس واگذار می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۸    
رییس سازمان برنامه و بودجه دستورالعمل نحوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز در پیمان های ریالی فاقد تعدیل را برای اجرا ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۸    
رییس کمیته فوتبال فراکسیون ورزش مجلس، بهترین روش واگذاری خروج استقلال و پرسپولیس از تملک دولت را حضور در فرابورس و بورس دانست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۲    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس طرح مالیات بر عایدی سرمایه مسکن، تولیدکنندگان از دلالان تفکیک شده و افرادی که خانه تولید کرده و به مردم عرضه می کنند، از مالیات معاف هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۷    
رییس سازمان بورس اعلام کرد: ایران و مونته نگرو صندوق سرمایه گذاری و صندوق های پروژه مشترک تاسیس می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۷    
معاون مالیات های مستقیم سازمان امور مالیاتی با صدور ابلاغیه ای بر لزوم ارایه صورت های مالی حسابرسی شده توسط دستگاه های مشمول، بانک ها و بیمه ها و ... و همچنین اعمال جریمه در صورت تخطی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۶    
بررسی آمار عملکرد بانک ها و موسسات اعتباری کشور حاکی از آن است که مبلغ کل تسهیلات اعطایی در مرداد 97 نسبت به اسفندماه سال 96 رشد 5.4 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۱    
مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای نسبت به رشد گسترده بدافزار کوین هایو در ایران هشدار داد و اعلام کرد که 11360 دستگاه در ایران به بدافزار استخراج رمز ارز آلوده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۶    
بر اساس آمار بانک مرکزی در پایان دوره 5ماهه سال جاری، 25.695میلیارد ریال اوراق مشارکت از سوی سرمایه گذاران خریداری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۱    
قائم مقام موسسه اعتباری ملل گفت: از مرداد سال گذشته که بنا به دستور بانک مرکزی رسیدگی به امور تعاونی وحدت به موسسه ملل واگذار شد، از مجموع 400 هزار سپرده گذار، تنها 800 نفر تعیین تکلیف نشدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۱    
در شرایط کنونی به نظر می رسد بازارهای مختلف کشور هر کدام به نحوی قفل شده و کلید مفقود شده آن همان قیمت است. اینکه این کلید کِی و توسط چه کسی پیدا می شود، سوال مهمی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۶    
معاون اول رییس جمهور تصویب نامه هیات وزیران در خصوص اصلاح آیین نامه اجرایی بند (ه) تبصره بند 5 قانون بودجه سال 1397 کل کشور را درباره صدور اسناد خزانه اسلامی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۶    
اعضای صندوق بین المللی پول اعلام کردند که متعهد به عدم دستکاری ارزهای خود به عنوان ابزاری در جنگ تجاری هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۱    
عضو اتاق بازرگانی ایران بر نقش بانک مرکزی در پایین آمدن قیمت ارز تاکید کرد و گفت: بانک مرکزی می تواند نقش موثری در اعتمادسازی در سطح جامعه ایفا کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۶    
وزارت دارایی آمریکا اعلام کرد که به ارزش 3 میلیارد دلار اوراق قرضه آمریکایی فروخته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۱    
دبیر کل انجمن ملی لیزینگ ایران از تاسیس 4 شرکت بزرگ لیزینگ در حوزه های مسکن، ریلی، هوایی و شناور خبر داد و افزود: با استفاده از توان شرکت های لیزینگ، روابط بانکی و مالی بین المللی بهبود خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۹    
نایب رییس مجلس، گفت: مقرر شد برای پرداخت مطالبات سپرده گذاران موسسه البرز ایرانیان تا سقف 100 میلیارد تومان خط اعتباری باز شود تا بخشی از مطالبات آنها پرداخت شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۴    
نشست هفتگی اف ای تی اف تا چند روز دیگر در پاریس برگزار خواهد شد و از جمله موارد مورد بحث، پیشرفت صورت گرفته از سوی ایران در حوزه ریسک مرتبط با نظام مالی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۴    
مدیر عامل بورس تهران گفت: موسسات رتبه بندی می توانند حلقه های مفقوده در بازار سرمایه را تکمیل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۹    
دونالد ترامپ در مورد سیاست های رییس فدرال رزرو گفت: نسبت به اقدامات او دلسرد هستم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۹    
سود سهام عدالت مربوط به سال مالی 96 شرکت های سرمایه پذیر از دی ماه به حساب مشمولان واریز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۹    
سند استراتژیک بانک دی تا افق 1400 در آخرین نشست تخصصی دفتر برنامه ریزی استراتژیک این بانک تدوین شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۴    
وزیر نیرو از هماهنگی بانک مرکزی با وزارت نیرو برای تهاتر بدهی پیمانکاران، تولید کنندگان و سازندگان شرکت های خصوصی خبر داد و اظهار امیدواری کرد که بزودی این امر اجرایی شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۸    
رییس کل بانک مرکزی در فضای مجازی در خصوص فرمایشات مقام معظم رهبری خبر داد: برای رفع مشکلات بانکی برنامه داریم که عمیاتی می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۸    
رییس کنفدراسیون صادرات با بیان اینکه اثر روانی حجم 3درصدی بازار سوم بسیار بالاست،گفت: 97 درصد از ارز کشور در سامانه نیما تامین می شود و بر اساس محاسبات نرخ دلار نباید بیش از 10هزار تومان باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۳    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: طرح ثبت شناسه مودم ها و مسیریاب هایی که سیم کارت می خورند از دو تا سه هفته آینده آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۸    
دولت در پنج ماه ابتدای امسال 429.4 هزار میلیارد ریال درآمد مالیاتی کسب کرده که این میزان حدود 71 درصد رقم مصوب و پیش بینی شده در این دوره بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۳    
بانک ملی ایران دریافت تضمین برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را روان کرده است.
مشاهده نتایج بیشتر...