سه شنبه ۳۰ مردادساعت ۰۵:۰۵Aug 2018 21

ایبنا (ibena.ir)

ایبنا 30 اسفند 1395 ایبنا 29 اسفند 1396 ایبنا 31 فروردین 1397 ایبنا 31 اردیبهشت 1397 ایبنا 31 خرداد 1397 ایبنا 31 تیر 1397 ایبنا 1 مرداد 1397 ایبنا 2 مرداد 1397 ایبنا 3 مرداد 1397 ایبنا 4 مرداد 1397 ایبنا 5 مرداد 1397 ایبنا 6 مرداد 1397 ایبنا 7 مرداد 1397 ایبنا 8 مرداد 1397 ایبنا 9 مرداد 1397 ایبنا 10 مرداد 1397 ایبنا 11 مرداد 1397 ایبنا 12 مرداد 1397 ایبنا 13 مرداد 1397 ایبنا 14 مرداد 1397 ایبنا 15 مرداد 1397 ایبنا 16 مرداد 1397 ایبنا 17 مرداد 1397 ایبنا 18 مرداد 1397 ایبنا 19 مرداد 1397 ایبنا 20 مرداد 1397 ایبنا 21 مرداد 1397 ایبنا 22 مرداد 1397 ایبنا 23 مرداد 1397 ایبنا 24 مرداد 1397 ایبنا 25 مرداد 1397 ایبنا 26 مرداد 1397 ایبنا 27 مرداد 1397 ایبنا 28 مرداد 1397 ایبنا 29 مرداد 1397 
  ۱۰ ساعت پیش    
رییس کل بانک مرکزی گزارشی از روند اجرای بسته جدید ارزی را به اعضای شورای پول و اعتبار ارایه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۷:۲۰    
بر اساس مصوبه جدید دولت،ماشین آلات، تجهیزات، قطعات یدکی خطوط تولید و مواد شیمیایی و مصرفی خط تولید، مواد اولیه وارداتی، قطعات و ملزومات و مواد اولیه دارو از شمول پرداخت مابه التفاوت معاف شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۷:۱۳    
رئیس قوه قضاییه در جلسه مسئولان عالی قضایی با بیان این که دستگاه قضایی از گذشته در خط مقدم برخورد با مفاسد اقتصادی بوده است، به مردم، مسئولان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۵:۴۹    
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه امروز و در شرایطی که آمریکا تصمیم گرفته اقتصاد ایران را از بین ببرد زمان حمایت از پول ملی است گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۵:۴۰    
داد و ستدهای بازار سهام روز جاری با رشد 2718 واحدی شاخص کل و رسیدن نماگر به 137 هزار و 73 واحد به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۵:۰۰    
بانک مرکزی در اطلاعیه ای اعلام کرد: مهلت دریافت دسته چک صیادی برای مشتریان بانک ها تا چهارم آبان ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۵۰    
چهار سیلوی دولتی به صورت 15 درصد نقد و بقیه اقساط 6 ساله از طریق مزایده واگذار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۴۵    
رئیس کمیسیون معدن و صنایع معدن گفت: با واقعی شدن قیمت ها، سود تولیدکنندگان افزایش پیدا می کند و با رشد ارزش سهام این شرکت ها که اکثرا بورسی نیز هستند، نقدینگی سرگردان به سمت بازار سرمایه هدایت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۳۸    
معاون اول رئیس جمهور گفت: کاهش بهای نفت در سال 94 تکانه ای بر اقتصاد کشور بود که توانستیم با بهره گیری از ظرفیت اقتصاد مقاومتی آن را مدیریت کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۱۳    
بسیاری از بورس های آسیایی به دنبال آغاز مذاکرات تجاری بین چین و آمریکا، معاملات هفتگی را با صعود شروع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۰۵    
سخنگوی قوه قضاییه از دستگیری 100 نفر در پرونده های اخیر ارز، سکه و خودرو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۳:۱۵    
دبیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با تشریح نتایج نشست امروز این ستاد، گفت: بزودی جمع بندی گزارش عملکرد بندهای 24 گانه اقتصاد مقاومتی به مقام معظم رهبری ارایه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۳:۱۳    
دکتر محمدی تصریح کرد: با آغاز فعالیت موسسات رتبه بندی تامین مالی کم هزینه تر از گذشته انجام می شود و به تبع قیمت گذاری اوراق نیز روندی کاهشی دارد و این امر کمک می کند سرمایه گذار هم بازده مناسب تری ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۳:۰۵    
رییس اتحادیه طلا و جواهر حذف دلار از مبادلات اقتصادی را راهکار بانک مرکزی برای ایجاد تعادل در بازار ارز دانست و عنوان کرد: اگر این سیاست همراه با پاسخگویی به نیاز مردم باشد به طور قطع تاثیرگذار است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۲:۵۰    
سخنگوی اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی گفت: طرح حذف مجوز نماد اعتماد الکترونیکی ای نماد برای دریافت درگاه پرداخت بانکی از دستور کار هیئت مقررات زدایی خارج شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۲:۱۱    
وزیر نفت گفت: وزارت نفت می تواند مبلغی را که به عنوان بیمه حوادث از مشترکان مصرفی دریافت کرده به آن ها بازگرداند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۲:۰۵    
ماموران گمرک طی هفته گذشته 31 نفر را از محموله های قیر، شیشه، حبوبات و روغن شناسایی و دستگیر کردند که تعداد کشفیات قاچاق انسان به 139 مورد در امسال رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۱:۴۰    
رییس مرکز ملی فرش ایران اعلام کرد: در سال 96 صادرات فرش ایران 17.5 درصد رشد را به ثبت رسانده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۱:۴۰    
تسهیلات پرداختی بانک ها طی 4 ماهه سال 1397 به بخش های اقتصادی مبلغ 1671.3 هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ 138.2 هزار میلیارد ریال (معادل9.0 درصد) افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۱:۴۰    
رییس سازمان توسعه تجارت الکترونیک ایران گفت: مدل دریافت درگاه پرداخت اینترنتی تغییر می کند و در مدل جدید پنجره واحد صدور درگاه پرداخت اینترنتی تا یک ماه آینده ایجاد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۱:۳۰    
کازماس بانک هند اعلام کرد که هکرها 13.5 میلیون دلار از خودپردازهای این بانک در 28 کشور جهان برداشت کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۱:۲۵    
رییس انجمن قطعه سازان با پیش بینی رشد 60 تا 80 درصدی قیمت خودرو گفت: شورای رقابت باید دست از نرخ گذاری بردارد و اجازه دهد قیمت در حاشیه بازار تعیین شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۵۵    
روسای بانک مرکزی ترکیه و قطر قرارداد سوآپ ارزی را برای ایجاد یک خط مبادله ای 2 سویه و ثبات مالی منقعد کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۴۵    
نخست وزیر استرالیا گفت: دولت یک بسته 1.3 میلیارد دلاری را برای حمایت از کشاورزان آسیب دیده به دلیل خشکسالی بی سابقه در این کشور در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۴۵    
وزیر دارایی آلمان گفت: بحران ارزی ترکیه به دلیل شکاف دیپلماتیک بین آنکارا و واشنگتن به عنوان ریسک مضاعف برای اقتصاد آلمان تلقی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۴۵    
رییس کنفدراسیون صادرات ایران از کارت های بازرگانی یکبار مصرف به عنوان اتفاقی بد یاد کرد و افزود: سیاست گذاری های باز و بدون خلا می تواند جلوی رانت و سو استفاده را بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۲۰    
مدیر معاملات یک کارگزاری گفت: ساختار محاسبات شاخص کل به صورتی است که تغییرات بازده شرکت های بزرگ اثر بیشتری نسبت به تغییرات بازده شرکت های کوچک دارد و این لزوماً به معنای مثبت بودن کل بورس نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۰۶    
اتاق بازرگانی تهران ضمن پوزش از فعالان اقتصادی پایتخت به دلیل کُند شدن فرآیند صدور و تمدید کارت بازرگانی، دلایل این کندی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۹:۵۰    
بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که طی آن نرخ 14 ارز از جمله یورو نسبت به روز گذشته افزایش و قیمت 18 واحد پولی دیگر مانند پوند کاهش یافت؛ نرخ 7 ارز از جمله دلار نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۹:۵۰    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس،از پیگیری برای گنجاندن بندی در لایحه بودجه 98 کل کشور با هدف بخشش سود و جریمه وام های بیش از 100 میلیون تومان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۹:۴۲    
سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: رئیس جمهور بعد از دیدار هیئت دولت با مقام معظم رهبری به منظور پاسخگویی به سوال نمایندگان در مجلس حاضر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۹:۴۰    
یک استاد دانشگاه با تاکید بر اینکه مشکلات اقتصاد ایران باید در قالب انجام اصلاحات ساختاری برطرف شود، افزود: نقدینگی باید به تولید تزریق شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۰    
دبیر انجمن فین تک ایران، مهم ترین دستاورد سندنهایی پرداخت یاران را موفقیت بانک مرکزی در توافق نظر نهادهای درگیر برای عملیاتی کردن این مستند دانست و گفت: ورود کسب وکارها به حوزه پرداخت یاری تسهیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۰    
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران و چین با تاکید بر اینکه دلار در چند سال گذشته عملا از مبادلات تجاری ایران حذف شده است، گفت: هیچ فردی دلار را گرانتر از یورو نمی خرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۹:۱۵    
کارشناسان می گویند حذف کامل دلار از اقتصاد ایران امکانپذیر است و در حال حاضر نیز عملا استفاده عملیاتی بخش تجارت از دلار محدود شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۹:۰۵    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس پیشنهاد کرد که می توان به کارمندان، کارگران و خبرنگارانی که حقوق ثابت دریافت می کنند، به جای پول نقد سکه ارایه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۸    
معاون اقتصادی رئیس جمهور درباره جلوگیری از رانت خواری در برنامه دوم ارزی دولت تاکید کرد: در مورد گروه اول که ارز مورد نیازشان با نرخ رسمی تامین می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۰    
اگر نحوه مالیات ستانی دارای نقص و یا کارکرد ضعیف باشد، اصل آن نیز برای پرداخت کننده دچار ابهام می شود. در چنین شرایطی بازنگری در نظام مالیات ستانی اهمیت ویژه ای می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۷:۵۸    
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری گفت: نیروهای عرضه و تقاضا عامل تعیین کننده قیمت ارز در بازار ثانویه هستند اما این بازار برای شکل گیری کامل نیازمند زمان بیشتری است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۷:۴۱    
رییس هیئت تحقیق و تفحص از ستاد هدفمندسازی یارانه ها، توضیحاتی پیرامون میزان یارانه نقدی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۸:۵۴    
رئیس کل بانک مرکزی از روانتر شدن معاملات ارزی در بازار ثانویه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۷:۴۶    
به گزارش جماران؛ مسعود کرباسیان وزیرامور اقتصادی و دارایی در واکنش به اعلام وصول استیضاحش در مجلس در صفحه اینستاگرامش نوشت: ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور، برخی مفاد مصوبه اصلاح آیین نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات هیئت دولت را مغایر با قانون اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۴:۰۵    
قیمت انواع سکه امروز در بازار آزاد کاهش یافت و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید اُفتی 90 هزار تومانی را تجربه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۲:۳۳    
عملکرد و دستاوردهای چهار ماهه بانک سامان در زمینه ارایه انواع خدمات ارزی اعلام شد. به گزارش روابط عمومی بانک سامان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۲:۰۹    
شاخص کل بورس با رشدی نزدیک به 3000 واحدی در کانال 134 هزار واحدی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۲:۰۵    
طرح استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد. به گزارش خبرنگار مهر ، در بخش پایانی جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۱:۵۴    
اتاق بازرگانی ایران در بیانیه ای با تاکید بر ضرورت پیوستن ایران به گروه ویژه اقدام مالی (FATF) تاکید کرد که پایبند نبودن ایران به رعایت توصیه های 40 گانه، انزوای مالی کشور قطعی خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۱:۴۹    
پیشگیری از سوانح و کاهش آلام ملت ایران یک موضوع جدی است که باید با هم اندیشی تمامی دستگاه های مرتبط کنترل شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۱:۴۴    
سخنگوی بزرگترین بانک بریتانیا گفت: نرخ بهره را در ماه سپتامبر افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۱:۳۹    
سرپرست معاونت توسعه و نظارت شاپرک از مسدود سازی 1300 درگاه متخلف و قرار گرفتن 396 کد ملی در فهرست سیاه شاپرک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۱:۳۲    
رییس اتاق بازرگانی ایران تصریح کرد که نباید از بخش خصوصی خواست که در برنامه های اقتصادی کشور تنها مجری باشد و در این جاده یک طرفه نمی توان کار کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۴    
بانک مرکزی مصر برای رسیدن به اهداف خود، نرخ بهره را بدون تغییر 17.75 درصد حفظ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۴    
موسسه گسترش زندگی آلکار در آمریکا با دریافت 100 تا 250 هزار دلار اقدام به فریز کردن بدن افراد و تولد دوباره آنها در آینده می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۴۷    
تحلیل ها حاکی از آن دارد که روی آوردن مردم در ایران، ونزوئلا و ترکیه برای خرید طلا و دیگر فلزات گرانبها حاکی از بروز یک مشکل در نظام اقتصادی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۴۲    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: گزارش نهایی تفحص از مسئولان دو تابعیتی در مجلس قرائت شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۶    
سازمان جهانی گمرک در گزارشی اعلام کرد که گمرک ایران در شناسایی و کشف مخدرهای جدید در دنیا رتبه اول را کسب کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۶    
سیدمجید بختیاری با تصویب اعضای هیات مدیره بیمه رازی به عنوان مدیرعامل این شرکت انتخاب و مراسم معارفه وی برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۴۰    
رییس اتحادیه طلا و جواهر با اعلام اینکه خرید و فروش مصنوعات طلا در حد صفر است افزود: از ابتدای سال تاکنون مردم به سمت خرید طلای خام و سکه به جای مصنوعات رو آورده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۵    
نایب رییس کمیسیون حمایت از تولید مجلس با اشاره سه وظیفه دولت در بخش صنعت، گفت: ما وقتی خط مشی درستی نداریم و رابطه های علل و معلولی به درستی تعریف نشده، مشکلات زیادی در فضای کسب و کار ایجاد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۹    
با اجرایی شدن اصلاحات دستورالعمل های افشا، پذیرش و نحوه انجام معاملات، زمان توقف نمادها کاهش یافته و در حال حاضر تعداد نمادهای تعلیق شده به 7 مورد رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۶    
بانک ملی ایران با هدف افزایش سرعت گردش پول در جامعه و پرداخت تسهیلات بیشتر به مشتریان، تعداد 90 مورد از املاک تملیکی خود را طی یک سالگی دولت دوازدهم تعیین تکلیف کرده است. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۰۴    
گمرک ایران درباره پرونده تخلفات گمرکی در گمرک تهران اعلام کرد: شاکی این پرونده گمرک ایران است که اواسط سال 96 از سوی گمرک در مراجع قضایی تشکیل شده و موضوع پرونده ارتباطی به قاچاق ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۰۴    
طبق جدیدترین آمارها، ارزش صندوق های قابل معامله در پایان تیر ماه سال 97 به رقم 91 هزار و 953 میلیارد ریال رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۹    
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی گفت: این بانک با همکاری قوه قضاییه و دادستانی سامانه تعاملی کاشف را به منظور مقابله با جرائم مالی در فضای مجازی راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۸:۴۹    
اگر انتظارات تورمی برای افزایش قیمت خودروهای داخلی شکل بگیرد و دوباره شدت پیدا کند، سفته بازی و دلالی بر شدت افزایش قیمت خواهد افزود و نقدینگی سرگردان بیش از گذشته به این بازار سوق داده می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۸:۰۹    
عضو هیات مدیره صرافی پارسیان گفت: فعالیت صرافی پارسیان طبق روال ادامه دارد و تنها یک شعبه صرافی پلمب شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۰:۱۲    
میلیون و 600 هزار قطعه سکه پیش فروش قطعی از امروز به مدت سه ماه در شعب بانک ملی عرضه خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس رد حالی 2 میلیون و 600 هزار قطعه سکه با سر رسید 6 ماهه پیش فروش شده که ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۳:۴۰    
عضو اتاق بازرگانی ایران معتقد است برای بهبود فضای کسب و کار نقشه راه و استراتژی درازمدت لازم است تا سیاست های اقتصادی منطقی به نتیجه مطلوب برسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۱:۳۳    
بانک مرکزی اعلام کرد: سند نهایی پرداخت یاران که با مشارکت تمام فعالان این بخش تنظیم شده منتشر شد و از شهریورماه امسال اجرایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۱:۲۳    
با رای اکثریت اعضای مجمع حسین مهری به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۰:۴۸    
بانک مرکزی اعلام کرد: سند نهایی پرداخت یاران که با مشارکت تمام فعالان این بخش تنظیم شده منتشر شد و از شهریورماه امسال اجرایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۵۱    
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه برای عبور از شرایط جدید پیش روی کشور باید بر ظرفیت های داخلی کشور تکیه کرد، گفت: مهمترین نقطه اتکا در شرایط خطیر پیش رو ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۱۵    
البته انجام محاسبات بیمه ای مذکور کار بسیار پیچیده ای است به طور مثال محاسبه حق بیمه یا قیمت محصولات بیمه ای کاملا متفاوت از محاسبه قیمت در سایر کسب و کارها است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۱۱    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی، تفکیک سقف معافیت قابل اعمال برای واردات کالا در سال 1397 را تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۱۱    
با امضای تفاهم نامه ایجاد اکوسیستم کسب و کار میان دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و سامانه ملی کسب و کار، پلتفرم نوین سککوک در این مناطق مستقر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۷:۵۵    
رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از احتمال بررسی لایحه اصلاح مبارزه با پولشویی طی هفته آینده خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۷:۱۰    
رئیس سازمان بازرسی کل کشور به آن هایی که با پول های با منشأ غیر قانونی سکه خریداری کرده اند هشدار داد و گفت: باید این سکه ها را پس دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۶:۵۱    
مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس با اشاره به دلیل توقف عرضه امروز مواد پلیمری در بورس کالا گفت: این تصمیم به دلیل مغایرت دستورالعمل اخیر وزارت صنعت با عرضه کالا برمبنای نرخ ارز آزاد گرفته شده و تا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۶:۲۳    
ویرایش سوم الزامات، ضوابط و فرایند اجرایی، فعالیت پرداخت یاران و پذیرندگان پشتیبانی شده در نظام پرداخت کشور بانک مرکزی منتشر شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۵:۱۷    
امروز در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با 12 هزار تومان افزایش در مدت مشابه یک میلیون و 772 هزار تومان و هر قطعه ربع بهار آزادی نیز با یک هزار تومان رشد به ارزش 901 هزار تومان معامله شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۵:۱۵    
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۵:۰۲    
معاون عملیات و نظارت بازار فرابورس ، دو اصلاح مهم دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات و مربوط به عرضه اولیه سهام و دامنه نوسان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۴:۵۲    
معاملات تالار شیشه ای روز جاری با رشد بیش از 1000 واحدی شاخص کل و رسیدن این متغیر به 131 هزار و 535 واحد به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۴:۰۸    
گمرک ایران از واردات بیش از 3 هزار تن انواع دارو طی چهار ماهه نخست سال جاری خبر داد و اعلام کرد: واردات دارو بدون معطلی در حال انجام بوده و آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل تغییری نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۴:۰۶    
شورای عالی هماهنگی اقتصادی ساختار، اهداف و ماموریتهای ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی را مصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۴:۰۱    
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به اینکه بررسی لایحه اصلاح مبارزه با پولشویی در دستورکار کمیسیون متبوعش قرار خواهد گرفت، گفت: لایحه مذکور در راستای خواسته های FATF است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۴۴    
ستاد تنظیم بازار به منظور تامین حداکثری نیاز روغن نباتی در بازار و افزایش ضریب خودکفایی تولید در شکر تصمیماتی را اتخاذ کرد . ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۰۶    
لبنیات 13.9درصد، تخم مرغ 1.3 درصد، برنج 0.2 درصد، حبوب 0.3 درصد، میوه های تازه 0.6 درصد، سبزی های تازه 0.7درصد، گوشت قرمز 4.3درصد، گوشت مرغ 7.4درصد، قند و شکر 13.9درصد، چای 0.9درصد گران شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۵۸    
سازمان مالیاتی اعلام کرد: فعالان اقتصادی از ابتدای شهریورماه سال جاری ملزم به استفاده از صورتحساب فروش کالا ویژه مسافران تبعه کشورهای خارجی در زمان عرضه کالا هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۳۴    
اقتصاد ایران: بورس کالا با صدور اطلاعیه ای رسمی اعلام کرد: وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی سکه طلا از روز یکشنبه 28 مرداد ماه سال جاری در بورس کالا افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۳۲    
تهران (پانا) - معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از استقرار سامانه کشوری کسب و کار (سککوک) در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خبر داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۱۷    
در چهل و هشتمین نشست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان تهران، موضوع رسوب کالا در گمرکات و مساله فروش محصولات در بورس کالا مورد نقد و بررسی قرار گرفت و اعلام شد مشکل ترخیص مواد اولیه و ماشین آلات ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۱۴    
به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی، عیسی قهرمانی چابک با اعلام این خبرگفت: در راستای جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان شبکه بانکی و شهروندان در شهرهای مختلف کشور تلاش شده تا با استفاده از روش های علمی و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۹    
رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، گفت: توسط شش شبکه مافیایی 34 هزار خودرو به صورت غیرقانونی ثبت سفارش شده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۴۵    
تعداد تسهیلات پرداختی توسط بانک مسکن به متقاضیان ساخت و خرید در چهار ماه اول امسال دو برابر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۵۰    
قیمت انواع سکه امروز در بازار تهران در حالی کاهش یافت که نرخ دلار با افزایش مواجه شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۲:۳۲    
بانک ملت اعلام کرد مشتریان برای واگذاری چک های غیر صیادی خود باهر تاریخی تنها تا روز 30 مرداد ماه مهلت دارند. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۲:۱۶    
تحویل 2 میلیون و 580 هزار سکه پیش فروشی از 17 مرداد آغاز و پیش بینی می شود، با ورود این سکه ها به بازار روند کاهشی قیمت سکه شدت بگیرد. ...
مشاهده نتایج بیشتر...