شنبه ۲۵ آذرساعت ۱۲:۴۷Dec 2017 16

ایبنا (ibena.ir)

ایبنا 30 اسفند 1395 ایبنا 31 فروردین 1396 ایبنا 1 اردیبهشت 1396 ایبنا 27 خرداد 1396 ایبنا 30 آبان 1396 ایبنا 1 آذر 1396 ایبنا 2 آذر 1396 ایبنا 3 آذر 1396 ایبنا 4 آذر 1396 ایبنا 5 آذر 1396 ایبنا 6 آذر 1396 ایبنا 7 آذر 1396 ایبنا 8 آذر 1396 ایبنا 9 آذر 1396 ایبنا 10 آذر 1396 ایبنا 11 آذر 1396 ایبنا 12 آذر 1396 ایبنا 13 آذر 1396 ایبنا 14 آذر 1396 ایبنا 15 آذر 1396 ایبنا 16 آذر 1396 ایبنا 17 آذر 1396 ایبنا 18 آذر 1396 ایبنا 19 آذر 1396 ایبنا 20 آذر 1396 ایبنا 21 آذر 1396 ایبنا 22 آذر 1396 ایبنا 23 آذر 1396 ایبنا 24 آذر 1396 ایبنا 25 آذر 1396 
  ۷ دقیقه پیش    
مدیرعامل بانک مسکن گفت: صندوق های زمین و ساختمان راهکار مناسبی را ایجاد کرده و ریسک مشارکت کنندگان را کاهش داده است.
  ۳۲ دقیقه پیش    
عضو شورای پول و اعتبار گفت: صندوق بازنشستگی، نظام بانکی، قیمت گذاری و بودجه اَبَرچالش های اقتصاد ایران هستند که برآیند آن، رشد اقتصادی پایین و اَبَرچالش بیکاری است که اقتصاد ایران را درگیر خود می کند.
  ۳۷ دقیقه پیش    
رییس کل بانک مرکزی اروپا گفت: تا قبل از سال 2019 میلادی نرخ بهره را افزایش نخواهیم داد و با افزایش نرخ بهره آمریکا دچار وسوسه نمی شویم.
  ۵۷ دقیقه پیش    
مدیر عامل بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه شفافیت امور بانک مدیون نظارت سیستمی است، گفت: امروز حساب های بانک از همیشه شفاف تر و روشن تر است.
  ۵۷ دقیقه پیش    
وصول مطالبات بانک ها با به کارگیری خدمات کارشناسان ثبتی و مرکز اطلاعات جامع و کامل در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تسهیل می شود.
  ۵۷ دقیقه پیش    
سهم بخش خصوصی واقعی از واگذاری های صورت گرفته توسط دولت های یازدهم و دوازدهم، 67.5 درصد بوده است.
  ۱ ساعت پیش    
رییس بانک مرکزی از تخصیص فاینانس 40 میلیارد یورویی از سوی بانک های چینی خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
رییس سازمان خصوصی سازی گفت: تعلق سود سهام عدالت به مشمولین قطعی است.
  ۱ ساعت پیش    
کدال با انتشار اطلاعیه آخرین تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره بانک ملت را اعلام و مدیرعامل این شرکت را به سهامداران معرفی کرد.
  ۱ ساعت پیش    
ارز رمزنگار خاص روسی 126 درصد افزایش قیمت پیدا کرد و یکی از بهترین عملکردها را در میان دارایی های دیجیتال جهان به خود اختصاص داد.
  ۱ ساعت پیش    
بانک های صادرکننده در آبان ماه سال جاری به ازای هر 10 هزار تومان تراکنش پرداخت قبض و خرید شارژ حدود 59 تومان کارمزد پرداختند که این رقم نسبت به مهرماه با 14.29 درصد رشد مواجه شد.
  ۱ ساعت پیش    
هر آینده ای که برای ارزهای رمزی تصور شود، آنها باید بتوانند کارکردهای خود را به عنوان پول به تثبیت برسانند.
  ۱ ساعت پیش    
قرار است از ماه فوریه سال آینده میلادی حقوق کارمندان ژاپنی به بیت کوین پرداخت شود.
  ۱ ساعت پیش    
رییس کل گمرک ایران از افزایش درآمدهای گمرکی از 10 به 33 هزار میلیارد تومان از محل اخذ حقوق ورودی، سود بازرگانی، عوارض و مالیات بر ارزش افزوده کالاهای وارداتی خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
کشورهای عربی حوزه خلیج فارس نرخ بهره را 25 نقطه پایه افزایش دادند تا اقتصاد خود را همگام با سیاست های فدرال رزرو پیش ببرند.
  ۲ ساعت پیش    
بورس انرژی فردا یکشنبه 26 آذر ماه شاهد عرضه 90 هزار تنی نفتا سنگین پالایش نفت لاوان در رینگ بین الملل است که در صورت ثبت این معامله، حجم و ارزش معاملات در این بورس به یک رکورد تازه دست پیدا می کند.
  ۲ ساعت پیش    
دبیرکل اتاق تعاون با بیان اینکه برای توسعه بخش تعاون باید نهادها و موسسات جدیدی در این بخش شکل بگیرد، افزود: 80 درصد بار اقتصاد کشور بر دوش بانک ها است و کاهش سهم بانک ها از کیک اقتصاد ضروی است.
  ۲ ساعت پیش    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: روش دولت در حذف یارانه نقدی پردرآمدها نیازمند بازنگری است.
  ۲ ساعت پیش    
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه، مسئله اصلی کشور امروز اقتصادی است؛ گفت: مشکلات نظام بانکی پیچیدگی هایی دارد که نمی توانیم خیلی از مسائل داخلی آن را باز کنیم.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه مذاکرات خوبی برای سرمایه گذاری خارجی با 10 شرکت برتر بیمه جهان انجام شده است، از 2 تقاضای مهم شرکت های آلمانی و ایتالیایی برای خرید شرکت های بیمه کشور خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
عضو شورای عالی بورس معتقد است جذب سرمایه گذار خارجی نیاز به ارائه صورت های مالی قابل قبول دارد.
  ۳ ساعت پیش    
عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس بیان کرد: اروپایی ها به منافع خود توجه دارند و این منافع را در ناآرام بودن خاورمیانه نمی بینند و بر همین اساس با تصمیمات ترامپ همراهی نکردند.
  ۳ ساعت پیش    
مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت اعلام کرد: ایجاد کسب و کارهای خانگی به عنوان یکی از مهم ترین فعالیت ها در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در این بانک با مدل کارآفرینی اجتماعی رسالت اجرا شده است.
  ۴ ساعت پیش    
گمرک ایران از کشف هشتمین محموله طلای قاچاق در یکماهه اخیر از مسافران ورودی از کشور ترکیه خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
اوراق قرضه اوراق قابل معامله ای است که نشان دهنده مبلغی وام با بهره معین که همه یا اجزای آن باید در موعد یا مواعد معینی مسترد شده و شرکت سهامی عام می تواند تحت مقررات قانونی این اوراق را منتشر کند.
  ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل بانک شهر از حمایت بی وقفه بانک شهر از توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی در کلانشهرها خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
معاملات فرابورس در هفته گذشته با رشد همه متغیرهای تاثیرگذار همانند نماگر بازار، حجم، ارزش و تعداد دفعات معاملات مواجه شد.
  ۴ ساعت پیش    
بر اساس اعلام شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، بانک سرمایه به عنوان دومین شرکت بزرگ فرابورسی از نظر تعداد سهامدار معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۵:۵۰    
ایران و اتریش با هدف توسعه همکاری های گمرکی و توسعه و تسهیل تجارت در بروکسل یادداشت تفاهم همکاری های گمرکی امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۳:۳۰    
مدیر عامل پست بانک از اختصاص 30 هزار میلیارد ریال اعتبار از صندوق ملی توسعه جهت پرداخت تسهیلات اشتغالزایی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۳:۲۰    
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی، فرهاد پناهی را به سمت عضو موظف هیات عامل سازمان حسابرسی منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۳:۱۵    
موسسه اعتبار سنجی اس اند پی اعلام کرد که هر گونه افزایش نرخ بهره شتاب یافته در بازارهای نوظهور به دنبال افزایش نرخ بهره بانکی در اقتصادهای پیشرفته، آسیب جدی را به آنها وارد می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۱:۲۰    
مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: شرکت پالایش و پخش در زمینه افزایش قیمت ها تابع مصوبات مجلس شورای اسلامی و دولت است و تاکنون مصوبه ای درخصوص افزایش قیمت حامل های انرژی وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۱:۲۰    
مزایا و معایب طرح بانکداری راستین در پنلی تخصصی در پژوهشکده پولی و بانکی بررسی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۱:۰۰    
رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه رییس جمهور از افزایش نرخ ارز بسیار مکدر است،گفت: مسافران ایرانی سالانه 9 میلیارد دلار ارز از کشور خارج می کنند که فشار زیادی به بازار ارز وارد می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۱۰:۵۵    
قرار است عربستان و امارات برای انجام تراکنش بین بانک های دو کشور از ارز دیجیتال استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۹:۵۰    
بانک ها به طور متوسط در آبان96، به ازای هر 100 هزار ریال تراکنش خرید 118.91 ریال کارمزد پرداختند که با در نظر گرفتن نرخ اجاره هر دستگاه کارت خوان 285.58 ریال به ازای 100 هزار ریال تراکنش هزینه کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۹:۴۵    
معاون اقتصادی بانک مرکزی از کاهش میل نقدینه خواهی به 2.4 درصد با گسترش بانکداری الکترونیک خبر داد وگفت: 7.2 درصد نقدینگی در سال 91 به صورت اسکناس و مسکوک بود که در مهر ماه 96 به 2.4 درصد افت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۹:۱۵    
مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک دی پیشنهاد کرد کارمزد شرکت های پرداخت به صورت پلکانی اصلاح و از بانک ها، پذیرندگان و مشتریان دریافت شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۹:۱۰    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر نقش نظارتی بانک مرکزی در فعالیت های بازار پولی کشور، گفت: بانک مرکزی باتخصیص خطوط اعتباری مشکلات سپرده گذاران موسسات غیر مجاز را مدیریت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۹:۰۰    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران گفت که علائم کاهش نرخ سود بانکی با گرایش به سمت سرمایه گذاری در مسکن و بورس خود را نشان داده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۸:۵۵    
یک کارشناس بازار سرمایه درباره تاثیر بودجه سال آینده بر معاملات بازار سهام، گفت: نرخ ارز در بودجه می تواند اثرات خود را بر بازار سرمایه داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۴ - ۰۸:۵۰    
عمده تسهیلات خرد و مصرفی در بانک میزان پاکستان با استفاده از عقد مرابحه ارائه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۳:۰۹    
بازار آزاد امروز شاهد افزایش قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید همچنین کاهش قیمت دلار آمریکا بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۳:۰۴    
به دنبال افزایش نرخ بهره بانکی آمریکا، بانک خلق چین در واکنش به این اقدام نرخ بهره را در این کشور 5 نقطه پایه بالا برد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۵۴    
شاخص بورس کشورهای آسیایی به دنبال افزایش نرخ بهره بانکی در آمریکا بالا آمد و قیمت طلا هم به بیشترین سطح خود در یک هفته اخیر رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۲:۱۴    
کمیته سیاست گذاری فدرال رزرو نرخ بهره بانکی را بین 1.25 درصد تا 1.5 درصد افزایش داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۱:۱۴    
اعضای کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی طرح صدور چک را یکشنبه هفته آینده در این کمیسیون بررسی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۱:۱۴    
معاون سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به آمار صادرات غیرنفتی هشت ماهه امسال، گفت: تاکنون صادرات غیرنفتی از مرز 28 میلیارد دلار گذشته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۲۹    
براساس آمار ارائه شده از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی، صنعت بیمه در 100 روز نخست دولت دوازدهم در مجموع 7 هزار و 80 میلیارد تومان، 74 میلیون دلار و 976 میلیون یورو را بیمه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۰:۱۵    
مرکز آمار گزارش داد، بیشترین مزد و حقوق پرداختی به ازای هرساعت، متعلق به فعالیت های تولید فیلم سینمایی، ویدیویی و برنامه های تلویزیونی با هفت هزار و 400 تومان بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۹:۵۵    
گمرک ایران از کشف ششمین و هفتمین محموله طلای قاچاق در یک ماهه اخیر از مسافران ورودی از ترکیه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۹:۴۰    
گمرک ایران در ادامه توسعه سامانه های الکترونیکی و مبارزه با قاچاق کالا سامانه ملوانی و ته لنجی را در گمرکات خوزستان راه اندازی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۹:۳۰    
بانک مرکزی نرخ تبادلی 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ 34 ارز از جمله دلار، یورو و پوند نسبت به روز چهارشنبه افزایش و نرخ 4 واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ لیر سوریه نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۹:۱۵    
نظام بانکی در دوران تحریم های بین المللی، شرایط سختی را تجربه کرد و از طرفی برخی از مبادلات تجاری در این مدت با مشکلاتی رو به رو شد اما اجرای برجام، تحولات بسیاری را در مراودات بانکی و تجاری رقم زد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۶:۲۵    
شاخص کل فرابورس در آخرین روز کاری هفته منتهی به 24 آذرماه با 11 پله صعود، سقف جدیدی را به ثبت رساند و تحت تاثیر مثبت سه نماد مارون ، هرمز و ذوب با سبزپوشی در ارتفاع 1042 واحدی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۶:۱۰    
رییس کل سازمان مالیاتی با اشاره به رشد متوسط بیش از 26 درصدی درآمدهای مالیاتی، از افزایش سهم مالیات در هزینه های جاری دولت از 41 به 49 درصد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۶:۰۰    
طبق آمارهای گمرک، در هشت ماه منتهی به آبان سال 1396، حدود 28.5 میلیارد دلار کالا به غیر از نفت خام به خارج از کشور صادر شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افت 1.2 درصدی همراه بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۵۰    
سفارت جمهوری اسلامی ایران در پکن در خصوص ادامه پیگیری ها جهت حل مشکلات بانکی هموطنان مقیم چین اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۴۰    
مدیریت عملیات بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه ای رسمی از توقف نماد معاملاتی شرکت های وب خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۰    
رشد 654 واحدی شاخص کل بورس و رسیدن به کانال 93 هزار واحدی امروز یک تاریخ سازی دیگر را از سوی سهامداران در تالار شیشه ای در عمر پنجاه ساله بازار سهام رقم زد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۳۵    
سی و یکمین جلسه شورای عالی هیات خدمات مالی اسلامی روز دوشنبه بیستم آذرماه 1396 در کوآلالامپور مالزی به میزبانی مشترک بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بانک مرکزی مالزی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۴:۱۰    
بانک پاسارگاد برای دهمین سال متوالی، از نفرات برتر آزمون سراسری سال 1396 تقدیر به عمل آورد و آنها را سهامدار بانک کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۳۵    
بانک رفاه در 8 ماهه نخست سال جاری، بالغ بر 19.827 میلیارد ریال ضمانتنامه ریالی صادر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۲۵    
یکی از بزرگترین شبکه ها و کارگاه های طراحی، چاپ و توزیع انواع اسکناس و چک پول های تقلبی در کشور توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان کرمانشاه شناسایی و با هماهنگی قضایی متلاشی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۰۵    
قیمت سکه بهار تمام بهار آزادی امروز در بازار تهران 9 هزار تومان افزایش یافت و نرخ دلار نیز به 4 هزار و 222 تومان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۳۰    
رییس سازمان تنظیم مقررات وارتباطات اردیویی از تقویت نظارت هوشمند به عنوان یکی از اولویت های رگولاتوری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۲:۲۰    
سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه سمات از درج نماد شرکت کنترل گاز اکباتان سامانه پس از معاملات خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۴۵    
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از تقدیم لایحه مبارزه با قاچاق کالا به هیات رییسه پارلمان در هفته آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۰    
شاخص بورس کشورهای آسیایی با یک دهم درصد افزایش شروع به کار کرد؛ در حالی که دلار با روند منفی در برابر ارزهای اصلی مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۰    
نرخ بازده تا سررسید YTM اوراق بدهی قابل معامله در بورس اوراق بهادار تهران در صفحه هر نماد و نمای بازار اوراق بدهی در سایت بورس اوراق بهادار تهران به صورت لحظه ای به نمایش گذاشته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۰:۵۵    
قائم مقام بانک ملت با بیان اینکه فعالیت بانک ها در شبکه های اجتماعی به آن معنایی که هم اکنون وجود دارد، آغاز نشده ولی این حضور گریزناپذیر است، گفت: بانک ها در حال رایزنی هایی در این زمینه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۰:۵۰    
بانک جهانی اعلام کرد: از سال 2019 میلادی هرگونه فاینانس در صنعت بالا دست نفت و گاز برای حرکت به سمت استفاده از انرژی پاک را متوقف خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۰:۴۰    
هیات مدیره موسسه اعتباری کاسپین در زمینه تقدیر از دست اندرکاران حل مشکلات سپرده گذاران تعاونی های تحت پوشش بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۰:۳۵    
گمرک ایران اعلام کرد: مجوزی برای واردات دوغ در سال جاری صادر نشده و واردات شتر صرفا برای مصارف گوشتی بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۰:۲۵    
سرویس پیام رسان تلگرام به دلیل عدم تمکین از خواسته سرویس امنیت فدرال روسیه برای دادن اطلاعات به پرداخت 800 هزار روبل جریمه شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۰:۲۰    
مقایسه بودجه سال 97 با سال 96 حاکی از رشد بیش از 9.5 درصدی درآمد بانک ها در سال آینده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۰:۰۵    
شاخص کل بورس برای اولین بار در تاریخ پنجاه ساله بازار سهام ایران وارد کانال 93000 واحد شد تا باز هم در کمتر از یک ماه شاهد رکورد شکنی این متغییر باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۹:۵۵    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس یکی از نقاط قوت لایحه بودجه سال های اخیر را کاهش سهم درآمدهای نفتی در اقتصاد کشور عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۹:۴۵    
استاد اقتصاد دانشگاه کالیفرنیا آمریکا گفت: دوران یکه تازی دلار آمریکا به عنوان یک ارز پیشگام به سر آمده و یوآن در آینده جای آن را خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۹:۳۵    
اگزیم بانک به عنوان بانکی تخصصی و البته دولتی وظیفه توسعه صادرات کشور و گسترش تعاملات و مبادلات بازرگانی را با دیگر کشورها دنبال می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۹:۳۰    
مجلس شورای اسلامی متن لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی که در هیات وزیران به تصویب رسیده و توسط رییس جمهور برای اظهار نظر نمایندگان ارسال شد را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۹:۰۵    
منابع قرض الحسنه ای که مشتریان در اختیار بانک ملی ایران قرار می دهند، طی سال های متمادی گره گشای حجم زیادی از مشکلات مردم بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۹:۰۵    
بعد از شهریور 1396 که ابلاغیه بانک مرکزی برای کاهش نرخ های سود بانکی ابلاغ شد، نرخ سود بازار اوراق بدهی هم در پی آن شروع به کاهش کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۹:۰۰    
رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اجازه دولت برای افزایش سقف درآمد تا 48 هزار میلیارد تومان از طریق اصلاح قیمت حامل های انرژی، افزایش قیمت بنزین را یکی از راه های تحقق این درآمد اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۸:۵۵    
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از بررسی احتمال افزایش قیمت بنزین از ابتدای دی ماه در این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۸:۴۵    
نخستین جلسه شورای هماهنگی معاونان فنی شرکت های بیمه در سندیکای بیمه گران ایران تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۸:۴۵    
بانک صادرات ایران در راستای اجرایی کردن نقشه راه و دست یابی به اهداف مورد انتظار در حوزه افزایش کارایی و درآمد سرانه شعب،تعداد کل شعب و باجه های فعال بانک را به 2832 واحد تعدیل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۸:۴۰    
رییس مجلس پیشنهاد کرد: کمیسیون اقتصادی متنی تهیه و به صحن علنی ارایه دهد تا قانون مالیات بر ارزش افزوده به مدت 3 سال به صورت آزمایشی تمدید شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۸:۴۰    
رییس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس با تشریح نشست این کمیسیون با وزیر اقتصاد، از درخواست نمایندگان برای ارایه گزارشی درباره واگذاری بنگاه های تحت مالکیت بانک ها به مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۸:۳۵    
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت پست بانک سوم دی ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۲۱:۱۰    
شورای پول و اعتبار درجلسه امروزخود وبه پیشنهاد دادستان کل کشور مقرر کردشعبه ویژه در یکی از دادسراهای تهران برای رسیدگی به تخلفات مدیران وسهامداران نهادهای پولی غیرمجازبا درخواست بانک مرکزی، تشکیل شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۷:۰۰    
کمیسیون اوراق بهادار آمریکا در روز دوشنبه اخطاریه ای رسمی به سرمایه گذاران مبنی بر مخاطرات سرمایه گذاری در بیت کوین را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۶:۵۵    
آمارها در بودجه پیشنهادی سال 97، حاکی از افزایش قابل توجه سهم بازار بدهی در تامین مالی از طریق بازار سرمایه است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۳:۵۰    
قیمت انواع سکه در بازار امروز تهران با نوسان معامله شد و دلار نیز با افزایش، 4 هزار و 218 تومان قیمت خورد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۳:۳۰    
رییس کل بانک مرکزی از حذف دلار از معاملات جاری این بانک و نظام بانکی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۳:۰۰    
مجموع سود مصوب مجامع شرکت های حاضر سبد سهام عدالت از آغاز شروع این طرح 310 هزار میلیارد ریال اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۵۵    
پژوهشگران برتر نظام بانکی امروز در هفتمین همایش بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۵۰    
رییس کل بانک مرکزی گفت: نظام بانکی در راستای ارتقای کارایی و بهبود عملکرد خود، نیازمند تحقیق و پژوهش به ویژه در حوزه های کاربردی است.
مشاهده نتایج بیشتر...