شنبه ۰۳ اسفندساعت ۰۰:۲۱Feb 2020 22

ایبنا (ibena.ir)

  ۴ ساعت پیش    
افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا به همراه داده های اقتصادی ضعیف در آسیا و همچنین عدم تعجیل غول های تولید کننده نفت مبنی بر کاهش تولید، بهای نفت را حدود 2 درصد کاهش داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی در واکنش به انتقال ایران به لیست سیاه FATF، در اینستاگرام نوشت: عملکرد بانک مرکزی به مردم اطمینان داده که چنین وقایعی مشکلی برای تجارت خارجی و ثبات نرخ ارز ایجاد نمی کند.
  ۸ ساعت پیش    
بانک های دولتی ترکیه در راستای کمک به کاهش شدت تضعیف لیر و در بحبوحه رویارویی نظامی با نیروهای تحت حمایت روسیه در سوریه، سیل دلار را به سوی بازارهای آنکارا سرازیر کردند.
  ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ابزار فروش تعهدی بورس اوراق بهادار تهران روز یکشنبه چهارم اسفندماه با حضور رییس سازمان بورس رونمایی خواهد شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: به وزیر بهداشت اعلام کردم از طرف سازمان برنامه هرچه قدر که منابع لازم باشد برای مبارزه با کرونا اختصاص خواهیم داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سران اتحادیه اروپا برای پر کردن خلاء 75 میلیون یورویی ناشی از جدایی بریتانیا از این اتحادیه مذاکرات خود را بر سر اختصاص یک بودجه مشترک هفت ساله (20121- 2027) آغاز کردند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
یکی از مقامات ارشد دولت دونالد ترامپ از پیشنهاد بسته محرک اقتصادی شامل سرمایه گذاری های معاف از مالیات که در مورد بیت کوین نیز قابل اعمال است، خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون فضای مجازی دادستان کل کشور تاکید کرد که بعد از اجرای رمز دوم پویا پرونده های ورودی فیشینگ و کلاهبرداری به دادستانی به طور چشمگیری کاهش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
میزگرد کارکردهای توافق بازخرید (رپو) منطبق با شریعت در بازار پول و سرمایه در پژوهشکده پولی و بانکی برگزار و تاثیرات قرارداد بازخرید اسلامی در بازارهای مالی ایران مورد ارزیابی قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
اجرای طرح رمز دوم پویا بار دیگر موضوع کیف پول و اهمیت بکارگیری آن در صنعت پرداخت را دوچندان کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۴:۵۰   + ۴۸ سایت دیگر  
نرخ تورم سالانه بهمن ماه 1398 برای خانوارهای کشور به 37 درصد رسیده که نسبت به همین اطلاع در ماه قبل، 1.6 واحد درصد کاهش نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
براساس گزارش بانک مرکزی روسیه، سال گذشته میلادی سرقت آنلاین از حساب های بانکی در این کشور افزایش داشته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نرخ برابری رئال برزیل به دلار آمریکا تحت تاثیر رشد اقتصادی نزولی این کشور آمریکای جنوبی، در پایین ترین سطح خود قرار گرفت؛ موضوعی که می تواند درها را برای نرخ های بهره به مراتب پایین تر باز کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۰   + ۷۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت از تشکیل ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در وزارت بهداشت به دستور رییس جمهور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۰   + ۴۶ سایت دیگر  
مانده تسهیلات اعطایی بانک ها در 9 ماهه نخست امسال رشد 10 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن نحوه تامین منابع برای پرداخت تسهیلات در طرح اقدام ملی مسکن را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون پذیرش و بازارپژوهی فرابورس اعلام کرد: سهم اسناد خزانه اسلامی در بازار بدهی به 44 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
اندیشکده آمریکایی World Population Review در گزارشی اعلام کرد که کشور هندوستان مسیر تبدیل شدن به اقتصادی با بازار آزاد را در پیش گرفته و در سال 2019 عنوان پنجمین اقتصاد بزرگ جهان را تصاحب کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۲   + ۷۴ سایت دیگر  
لایحه اصلاح ماده یک قانون پولی و بانکی کشور (حذف چهار صفر از واحد پول ملی) در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصویب شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
بانک اطلاعاتی هیات خدمات مالی اسلامی اقدام به انتشار داده های آماری نظام بانکداری اسلامی برای کشورهای عضو تا پایان سه ماهه سوم سال 2019 میلادی کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۲   + ۸۷ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه بخشنامه افزایش 50 درصدی امتیازات فصل دهم قانون خدمات کشوری را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
شاخص بورس با رشد 6634 واحدی در پایان معاملات روز جاری به 478 هزار و 754 واحد رسید و برای اولین بار وارد کانال 478 هزار واحدی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
بانک ملت در راستای رونق تولید و حمایت از برندهای ایرانی، با پرداخت 45 درصد از کل تسهیلات پرداختی به یک شرکت ایرانی، از تولید و اشتغال زایی برای جوانان حمایت کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون گمرک ایران جزییات تازه ای از چگونگی ترخیص خودروهای وارداتی دپو شده در گمرکات پس از ابلاغ مصوبه جدید هیات وزیران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهور از دستور رییس جمهوری به رییس سازمان برنامه و بودجه برای برخوردار شدن کارمندان دولت از صرفه جویی دستگاه های ذیربط در حقوق شان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دونالد ترامپ مخالفت خود را با پیشنهادات آمریکا مبنی بر جلوگیری از فروش موتورهای جت و تامین سایر قطعات آن توسط شرکت های این کشور برای صنعت هوایپیمایی چین، اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۲   + ۷۱ سایت دیگر  
معاون حقوقی و فنی مالیاتی سازمان مالیاتی کشور گفت: با توجه به تفاهمنامه همکاری فیمابین این سازمان و سازمان نظام پزشکی، امروز 30 بهمن ماه آخرین مهلت ثبت نام پزشکان در سامانه پایانه فروش است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
اعتباری ملل با انتشار صورت های مالی دوره 9 ماهه منتهی به 30 آذر ماه 98 (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم 256 ریال سود محقق کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۳۳ سایت دیگر  
سه بانک سفارش های فروش قطعی اوراق بهادار دولتی خود را در روز سه شنبه 29 بهمن ماه و در حجم محدود از طریق سامانه بازار بین بانکی به بانک مرکزی ارسال کردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
شورای عالی بیمه آیین نامه شماره 99 و جدید بیمه های درمان را به عنوان جایگزین آیین نامه شماره 74 و مکمل های آن برای اجرا ابلاغ کرده و جزییات پوشش های قابل ارائه بیمه های درمان را اعلام کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه اعلام کرد: یکی از موضوعات قابل توجه در خصوص معاملات این روزهای بازار سهام، حضور گسترده سهامدارن حقیقی در بازار است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با تلاش سرمایه گذاران برای خلاص شدن از شر نگرانی های ناشی از شیوع ویروس کرونا و پس از کاهش جزئی آمار مبتلایان جدید، بازار بورس آسیا و معاملات آتی بورس آمریکا با افزایش روبرو شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
با تصویب دولت، ویرایش یا تمدید ثبت سفارش تا پایان سال 1398 برای اظهار کالاهای گروه چهار (به استثنای خودرو) به صورت بدون انتقال ارز با تایید منشاء ارز از سوی بانک مرکزی بلامانع است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۳۵ سایت دیگر  
هیات دولت نظر به افزایش قراردادهای موقت کار و جلوگیری از سوءاستفاده از عدم تعیین حداکثر مدت موقت کار و ایجاد امنیت شغلی کارگران، حداکثر مدت موقت برای کارهایی که جنبه غیر مستمر دارد را تصویب کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی موافقت شورای پول و اعتبار با امهال بدهی تولیدکنندگان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۲   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس اعلام کرد: حجم اوراق منتشر شده در بازارسرمایه طی سال های اخیر رشد 10 برابری داشته که این اتفاق بدون تغییر متغیرهای کلان اقتصادی رقم خورده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون فنی و امور گمرکی گمرک دستورالعمل جدیدی را جهت کاهش رسوب کالاها در بنادر و گمرکات کشور با تعیین تکلیف فوری کالاهایی که موفق به اخذ مجوزهای قانونی ترخیص نشده اند، صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
بانک مسکن شروط دریافت سقف جدید وام خرید مسکن را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
بانک مرکزی نرخ 47 ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 31 ارز مانند یورو کاهش و قیمت 9 واحد پولی دیگر مانند پوند افزایش یافت؛ نرخ دلار و 6 ارز دیگر نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون فناوری اطلاعات بانک ملت از ارسال روزانه یک میلیون رمز پویای پیامکی در این بانک خبر داد و گفت: بانک ملت به دلیل راهکارهای مناسب برای ارائه رمز دوم پویا کمترین ریزش تراکنش اینترنتی را داشته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۳   + ۵۳ سایت دیگر  
در دیدار رییس کل سازمان مالیاتی و سفیر هند، طرفین بر ضرورت انعقاد موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف بین دو کشور و تصویب هر چه سریعتر این موافقتنامه توسط مراجع قانونگذاری تاکید کردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات گفت: اختصاص کد پستی به شرکت های استارت آپی مستقر در فضاهای اشتراکی و مراکز رشد و شتاب دهنده آغازگر استحکام زنجیره خلق ارزش و فعالیت اقتصادی این اکوسیستم است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
گزیده متوسط قیمت فروش محصولات و هزینه خدمات کشاورزی در پاییز 1398 منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۳   + ۹۰ سایت دیگر  
هیات دولت با تمدید سه ماهه مهلت ترخیص خودروهای سواری دارای قبض گمرکی، مناطق آزاد تجاری صنعتی یا مناطق ویژه اقتصادی و نیز خودروهای با ارزش بیش از 40 هزار دلار و پرداخت 40 درصد سود بازرگانی موافقت کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
اقدامات بانک مرکزی در انتظام بخشی به بازار پول،ساماندهی موسسات اعتباری غیرمجاز وتعیین تکلیف اموال مازاد شبکه بانکی می تواند گام بزرگی از سوی این بانک در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی در سال ارزیابی شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۳   + ۳۶ سایت دیگر  
در جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی مقرر شد تمام تراکنش های صندوق توسعه ملی برای تبدیل به ریال بر اساس نرخ سامانه نیما عمل شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت از تخصیص و تامین اعتبارات خُرد در این بانک به منظور رونق تولید خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال تداوم نگرانی ها بابت شیوع کرونا و تحت فشار قرار گرفتن بازار بورس و افزایش تقاضا برای سرمایه گذاری های امن همچون طلا و اوراق بهادار آمریکا، معاملات آتی طلا به بالاترین سطح خود از سال 2013رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
بر اساس تازه ترین آمارها، سه شرکت جدید در نوبت عرضه های عمده بازار پایه قرار گرفتند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
فرابورس و سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
براساس گزارش ها، چین به منظور متوقف کردن شیوع ویروس کرونا، شروع به قرنطینه کردن پول های استفاده شده، کرده است؛ مشکلی که در مورد بیت کوین وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
معاملات تالار شیشه ای روز جاری با ریزش بیش از 4600 واحدی شاخص کل بورس و رسیدن این متغیر به 472 هزار و 119 واحد به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
بانک اچ اس بی سی از فروش قریب الوقوع 100 میلیارد دلار از دارایی ها، کاهش وسعت بخش سرمایه گذاری و نوسازی تجارت خود در آمریکا و اروپا خبر داد که منجر به تعدیل حدود 35 هزار نفر از کارمندان آن می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رشد اخیر بورس از یکسو تعدیل با انتظارات تورمی و ارزی جدید برای ماه های پیش رو و از سوی دیگر، شکل گیری حباب قیمتی در بخش هایی از بازار به دنبال ورود سرمایه های جدید بوده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس کل گمرک گفت: قبل از تحریم ها مبادله اسناد و انتقال ارز محموله هایی که به بندر می رسد 17 تا 20 روز طول می کشید، اما اکنون بین 35 تا 40 روز طول می کشد که کالا به مرحله اظهار برسد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۵   + ۳۸ سایت دیگر  
نایب رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: با راه اندازی فروش تعهدی یک سهام دار می تواند آپشن خرید را انتخاب کند، یک سهام دار آپشن فروش و یکی دیگر هم آپشن فروش تعهدی و این یک فرصت ویژه است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
بانک سرمایه زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام خود را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۵   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی صبح امروز در ششمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی (نظام بانکی در خدمت تولید) در دانشگاه علم و صنعت حضور یافت و تاکید کرد: نظام بانکی در خدمت تولید است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
بدهی بانک ها به بانک مرکزی در حالی طی 9 ماهه ابتدای امسال 19.4 درصد کاهش یافته است که بانک های غیردولتی و موسسات اعتباری غیربانکی در صدر کاهش بدهی ها بوده اند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر فناوری اطلاعات بانک صادرات با بیان اینکه در دگردیسی دیجیتالی تجربه مشتری جایگزین محصول محوری خواهد شد،گفت: تغییر زیرساخت ها، سرمایه های انسانی و تغییر ساختارها و فرایندها سه بُعد این موضوع هستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون بیمه و بانک وزارت اقتصاد گفت: باقیمانده سهام دولت در بانک های قابل واگذاری از طریق بورس واگذار می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل فروشگاه اینترنتی اُکالا گفت: سبد خرید خانوارهای ایرانی در خُرده فروشی حدود 100 هزار تومان است و رمز دوم پویا تأثیری بر این صنعت نداشته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
بانک مرکزی روسیه مجموعه ای از مقررات جدید را در مورد معاملات مشکوک منتشر کرد که براساس آن هرگونه معامله مرتبط با رمزارز در طبقه بندی تهدید احتمالی پولشویی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۸:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی تاکید کرد که با استفاده از بانک های اطلاعاتی مانع از فرار مالیاتی شویم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۸:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
با فعال شدن سرویس معاملات برخط بورس اوراق بهادار (آنلاین تریدینگ) بانک ملی ایران به منظور استفاده حداکثری از فناوری در تسهیل خدمات به مشتریان، معاملات بازار سرمایه برای مشتریان این بانک تسهیل شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه فعالیت های اختلال زا برای اقتصاد سم است، گفت: باید مانع از کوچ نقدینگی به بازار ارز و سکه شویم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی سالانه کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی (ICC) برگزار شد و یک سوم اعضای شورای آن برای یک دوره سه ساله انتخاب شدند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
سفیر هند در تهران از نهایی شدن مذاکرات دوطرف برای ایجاد تعرفه های ترجیحی در برخی اقلام و تامین مالی سفارش ماشین آلات مورد نیاز در بندر چابهار خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل فرابورس اعلام کرد: آمار شرکت های پذیرش شده در فرابورس حاکی از آن است که اشتغال در اینگونه شرکت ها بیش از 54 درصد افزایش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتاق تعاون با سفیر ارمنستان در راستای گسترش تعاملات تجاری دو کشور دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس گمرک گفت: در حال حاضر گمرک یک ریال بابت تولید نرم افزار به خارج از کشور نمی پردازد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۵    
هند و روسیه مذاکرات خود را برای انعقاد قراردادی طولانی مدت به منظور وارادات نفت از مسکو به دهلی نو آغاز کردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون سازمان مالیاتی اعلام کرد: 15 گروه شغلی از ابتدای سال 1399 ملزم به استفاده از سامانه صندوق فروش (پایانه پرداخت متصل به شبکه پرداخت بانکی) و صدور صورتحساب فروش (فاکتور) مطابق مقررات هستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
یافته های یک تحقیق که اخیرا توسط بانک تسویه حساب های بین المللی منتشر شده، حاکی از آن است که بانک های کشورهای پیشرفته در مقایسه با اقتصادهای نوظهور، تمایل کمتری برای ایجاد رمزارز ملی دارند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس اداره کل اعتبارات و تأمین مالی بانک مسکن از بازسازی و تعمیر 28 هزار و 847 واحدمسکونی آسیب دیده در جریان وقوع حوادث غیرمترقبه از طریق این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی چین امروز (دوشنبه) در تلاش به منظور کاهش شوک اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، نرخ بهره وام های میان مدت را کاهش داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان تهران از امحای 400 تن کالای قاچاق سلامت محور خوراکی، دخانی و آرایشی در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون فناوری های نوین مالی و اطلاعاتی بانک پارسیان می گوید کاهش تعداد تراکنش های اینترنتی با اجرای رمز دوم پویا کمتر از میزان پیش بینی ها بوده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه شاخص بورس تا پایان امسال کانال 500 هزار واحد را نیز فتح می کند، گفت: روند رو به رشد بازار سرمایه دست کم تا بهار سال آینده ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۵   + ۳۸ سایت دیگر  
بخش های مختلف اقتصادی کشور در 9 ماه ابتدای سال جاری بیش از 829 هزار میلیارد ریال تسهیلات از بانک ملی ایران دریافت کردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سید سعید حیدری برنده یک دستگاه خودرو پژو 206 جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت در بازار بزرگ رضا شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
بانک صادرات زمان برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام خود را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۵   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صادرات ایران در همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی در جزیره کیش از اعلام آمادگی این بانک برای حمایت از رونق صنعت پتروشیمی و تامین مالی آن تا 40 میلیارد دلار خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
بورس اوراق بهادار تهران اعلام کرد : تعداد 100 میلیون سهم شرکت پدیده شیمی قرن، چهارشنبه هفته جاری به عنوان نوزدهمین عرضه اولیه سال 98 در بازار سهام، عرضه می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
با فرض عدم وقوع اتفاقات خاص در اقتصاد کشور، انتظاری برای جهش مجدد قیمت مسکن در چند ماه آینده وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل دیجی کالا گفت: شبکه بانکی باید فرآیند فعالسازی رمز دوم پویا را تسهیل کند چرا که رمز دوم پویا خرید اینترنتی با کارت های بانکی سرقتی را کاهش و نگرانی فروشگاه های اینترنتی را رفع می کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۴۵   + ۱۰۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی از اقدامات اصلاحی این بانک برای رفع مشکلات فنی رمز دوم پویا در بانک ها خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سهامی بیمه ایران می گوید که این شرکت دیگر برنامه ای برای خرید سهام یکی از بانک ها را ندارد و ترجیح آن سرمایه گذاری در دیگر شرکت ها و صنایع است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۵   + ۶۵ سایت دیگر  
بانک مرکزی نرخ 47 ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 24 ارز مانند یورو افزایش و قیمت 12 واحد پولی از جمله پوند انگلیس کاهش یافت؛ نرخ دلار و 10 ارز دیگر نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
اشتباهات رایج بانک ها و موسسات مالی در راه رسیدن به یک بانک دیجیتال در هفت عنوان بررسی شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۸:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: طرح گام بانک مرکزی در حوزه تراکنش های بانکی و نقل و انتقالات باعث شده که مدیریت نقدینگی در کشور با ابزار نظارتی بهتر عمل کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون فناوری اطلاعات بانک قرض الحسنه رسالت از اجرای رمز دوم پویا بر روی تمامی کارت های فعال این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اعتبار اسنادی پشت به پشت اعتباری است که توسط ذینفع یک اعتبار که قادر یا مایل به تهیه و ارسال کالا نیست، با اتکاء بر اعتباری که توسط خریدار به نفع وی گشایش یافته جهت صادرکننده دیگری گشایش می یابد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۸:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون سازمان مالیاتی گفت: دسترسی کامل به بانک های اطلاعاتی مودیان، تنها راه وصول مالیات عادلانه و دقیق است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۸:۲۵   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران جزییات جدیدی از ترخیص خودروهای دپو شده در گمرکات را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
هفته گروه ویژه اقدام مالی (FATF) از امروز (یکشنبه) با حضور بیش از 800 نماینده از 205 کشور مختلف جهان و همچنین نمایندگان صندوق بین المللی پول، سازمان ملل، بانک جهانی و دیگر نهادها در پاریس آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
در راستای جلب رضایت مشتریان و به منظور تسهیل در دریافت رمز دوم پویا، نسخه همراه بانک سینا ویژه گوشی های اندروید به روز رسانی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بریتانیا در مقررات مربوط به اخذ ویزای کار این کشور در دوران پسابرگزیت، از ورود نیروی کار با مهارت پایین جلوگیری کرده و متقاضیان دریافت ویزای کاری این کشور را ملزم به داشتن پیش نیازهایی می کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس اتاق تعاون ایران اعلام کرد: در عصر پسابرجام و خروج یکجانبه آمریکا از برجام، پتانسیل و زمینه همکاری اقتصادی بسیار خوبی بین دو کشور ایران و آفریقای جنوبی وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۶   + ۵۱ سایت دیگر  
مرکز آمار ایران نتایج طرح اطلاعات قیمت و اجاره مسکن شهر تهران در پاییز 98 را منتشر کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...