یکشنبه ۲۲ تیرساعت ۱۱:۳۳Jul 2020 12

جدیدترین‌های «کرانه باختری»

 
ایرنا   ۱۱ دقیقه پیش    
تهران – ایرنا – اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) خواستار اتخاذ استراتژی واحد از سوی کشورهای عربی و جهان اسلام به منظور ناکام گذاشتن طرح الحاق کرانه باختری از سوی رژیم صهیونیستی شد.
شبستان   ۲۰ دقیقه پیش    
فلسطینی ها می گویند رژیم صهیونیستی با قطع عمدی برق مناطق کرانه باختری درصدد ایجاد مشکل برای ساکنان آن هستند.
پرس شیعه   ۴۵ دقیقه پیش    
یکی از رهبران جنبش حماس اعلام کرد که فلسطین امروزه به اتحاد گسترده کشورهای عربی و اسلامی برای رویارویی با طرح الحاق بخش هایی از کرانه باختری به اراضی اشغالی نیاز دارد. ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس خواهان تدوین یک استراتژی فراگیر برای مقابله با طرح الحاق کرانه باختری شد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دفتر هماهنگی امور انسانی سازمان ملل با انتشار گزارشی از اقدام جدید رژیم صهیونیستی در ایجاد ایست های بازرسی بیشتر در قدس اشغالی و کرانه باختری به بهانه مبارزه با ویروس کرونا انتقاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۳:۳۵    
شماری از ساکنان شهر میلان ایتالیا در اعتراض به طرح رژیم صهیونیستی برای الحاق بخش هایی از کرانه باختری تظاهرات کردند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رهبران حماس و حزب الله در اظهاراتی بر لزوم اتحاد امت اسلام برای مقابله با توطئه الحاق تاکید کردند. تاریخ انتشار: 21:55 - 21 تیر 1399 - کد خبر: 636681
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش العهد، اسماعیل هنیه در سخنانی در همایش اتحاد ضد معامله قرن و طرح الحاق، خواستار راهبرد محوری برای ساقط کردن طرح الحاق کرانه باختری و نیز معامله قرن در راستای تحقق هدف آزادی فلسطین از بحر تا نهر به پایتختی قدس و بازگشت آوارگان فلسطین به خانه و کاشانه خود و آزادی همه اسیران از زندان های رژیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون دبیر کل حزب الله لبنان در جریان همایش اتحاد علیه معامله قرن و مقابله با طرح الحاق کرانه باختری بر اتحاد تا پیروزی بر صهیونیستها تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی درصدد آغاز هرچه سریعتر روند اجرای طرح الحاق بخش هایی از کرانه باختری به اراضی اشغالی است اما مخالفت های بین المللی و اختلاف با واشنگتن در این زمینه ابهاماتی را درباره جدیت این طرح ایجاد کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه الجزائر بر مخالفت کشورش با لطمه به حقوق ملت فلسطین و طرح صهیونیستی اشغال بخش هایی از کرانه باختری تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
در طرح موسوم به الحاق کرانه باختری موضوع فقط الحاق نیست، بلکه سرقت کامل سرزمین ملت فلسطین مطرح است، همانطور که حق سرزمین این ملت از یکصد سال پیش از زمان پیمان بالفور تا این لحظه غصب شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروهی از خاخام های یهودی در انگلیس با ارسال نامه ای به سفارت رژیم صهیونیستی اعلام کردند در مقابل الحاق کرانه باختری ساکت نخواهند نشست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان اشغالگر صهیونیستی با یورش به مناطق مختلف کرانه باختری رود اردن شماری از فلسطینی ها را ربودند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین ساف در گفت وگو با نشریه ای آلمانی خواستار اقدام جدی و ملموس برلین برای جلوگیری از اجرای طرح اشغال اراضی کرانه باختری شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مردم فلسطین در منطقه نابلس در شهرک "عصیره الشمالیه"، در اعتراض به طرح الحاق و شهرک سازی صهیونیست ها تظاهرات کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
امان، پایتخت اردن روز جمعه شاهد تجمع گسترده ای در اعتراض به تصمیم اشغالگران اسرائیلی برای الحاق بخش هایی از کرانه باختری و غور اردن بود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۴۵    
درخواست مکرون از نتانیاهو اسکای نیوز: رئیس جمهوری فرانسه روز جمعه از نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواست طرح الحاق کرانه باختری را لغو کند. فروش کلان جنگنده آمریکا به ژاپن ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۱۰    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به مخالفت رئیس جمهور فرانسه با طرح الحاق کرانه باختری اعلام کرد تنها بر اساس طرح معامله قرن حاضر به مذاکره با فلسطین است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
در پراگ، پایتخت جمهوری چک تظاهراتی در مخالفت با طرح های اشغالگران اسرائیلی برای الحاق بخش هایی از کرانه باختری برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شیخ الازهر با طرح رژیم اشغالگر صهیونیستی مبنی بر سیطره بر کرانه باختری، اعلام مخالفت کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۳۸    
دولت نیکاراگوئه برنامه های رژیم صهیونیستی را برای الحاق بخش هایی از کرانه باختری به شهرک های یهودی نشین محکوم کرد
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس شهادت جوان فلسطینی در کرانه باختری به دست ارتش رژیم صهیونیستی را محکوم و آن را جنایتی وحشتناک توصیف کرد.
سایت قنوت   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به نقل از شبکه المنار، روز جمعه هزاران نمازگزاران فلسطینی خود را به مسجدالاقصی رساندند و نماز جمعه را در این مکان مقدس اقامه کردند. بر اساس این گزارش، نمازگزاران فلسطینی با رعایت کامل دستورالعملهای پیشگیرانه در خصوص ویروس کرونا در مسجدالاقصی نماز خواندند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۴۸    
وزارت بهداشت فلسطین گفت ، نیروهای اسرائیلی روز پنجشنبه یک غیرنظامی فلسطینی را در کرانه باختری کشتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - رهبر حزب مسلم لیگ نواز پاکستان از دولت عمران خان نخست وزیر این کشور خواست تا علیه الحاق سرزمین های فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی موضع گیری کرده و این موضوع را در مجامع بین المللی از جمله با قدرت های جهان مطرح کند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۱۳    
پس از آنکه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی پس از گفت وگوها با ترامپ از طرح الحاق قسمت هایی از کرانه باختری به مناطق اشغالی رونمایی کرد، مخالفت های گسترده ای با ابعاد این طرح از سوی مقام های کشورها و سازمان های مختلف ابراز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مردم پایتخت اردن با مشارکت در تظاهراتی در اعتراض به طرح الحاق رژیم اشغالگر قدس، جنایات رژیم صهیونیستی ضد ملت بی دفاع فلسطین را محکوم کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۱۴    
لغو سفر انتخاباتی رئیس جمهوری آمریکا به نیوهمپشایر، محکومیت طرح الحاق کرانه باختری از سوی 40 خاخام یهودی در انگلیس و افزایش شمار قربانیان کرونا در جهان مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان گفت: رژیم صهیونیستی نمی تواند با الحاق کرانه باختری مشروعیتی برای خود دست و پا کند؛ اگرچه هرکاری هم که بخواهد انجام دهد باید بدانند که صدای پس لرزه های سقوط آن به گوش ها رسیده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
40 خاخام یهودی در انگلیس تاکید کردند که در صورت اجرای طرح الحاق کرانه باختری، تاریخ رژیم صهیونیستی و یهودیان را محاکمه خواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-صدها نفر از مردم اردن امروز جمعه با برپایی تجمعی گسترده طرح های توسعه طلبانه رژیم صهیونیستی در اراضی فلسطینی به ویژه طرح الحاق کرانه باختری را محکوم کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ ده ها نظامی صهیونیست به نمازگزاران در منطقه عصیرا شمال کرانه باختری حمله کردند. فلسطینیان برای برگزاری نماز جمعه حضور یافتند، پیش از این اشغالگران دستور تخیه این منطقه را برای مصادره و ساخت شهرک صهیونیستی صادر کردند. کد ویدیو دانلود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
یوسف القرضاوی با محکومیت طرح آمریکایی الحاق کرانه باختری به سرزمین های اشغال شده فلسطینی خواستار تحریم رژیم صهیونیستی شد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایلنا به نقل از خبرگزاری رویترز نوشت: فرانسه نیز به جمع کشورهایی پیوست که با الحاق سرزمین های کرانه غربی مخالف هستند. کاخ الیزه امروز - جمعه- طی بیانیه ای اعلام کرد که امانوئل ماکرون ، رئیس جمهوری فرانسه از رژیم صهیونیستی خواسته است تا طرح الحاق سرزمین های کرانه باختری را کنار بگذارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۷:۳۵    
وزارت بهداشت تشکیلات خوگردان فلسطینی از شهادت یک جوان فلسطینی و زخمی شدن یک فلسطینی دیگر، به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در شمال کرانه باختری خبر داد.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۷:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه از نخست وزیر اسرائیل خواست تا طرح الحاق سی درصدی کرانه باختری را اجرا نکند. مکرون تاکید کرد که چنین اقدامی مخالف قوانین بین المللی است و می تواند احتمال [دستیابی] به راهکار دو دولتی و همچنین ایجاد صلح پایدار و عادلانه بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها را به خطر بیاندازد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۶:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه در گفتگوی تلفنی با نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواستار خودداری این رژیم از اجرای طرح الحاق کرانه باختری شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
کشورهای اروپایی سر و صدای زیادی را در مورد مخالفت خود با طرح الحاق کرانه باختری از سوی رژیم صهیونیستی به راه انداخته اند اما آیا این هیاهو واقعی بوده یا آنکه فقط طبل توخالی است؟
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی حماس با صدور بیانیه ای اعلام کرد: مقاومت فراگیر تنها گزینه مؤثر برای مقابله با طرح های تل آویو است. به گزارش شیعه پرس به نقل از فلسطین الیوم، جنبش مقاومت اسلامی حماس در بیانیه ای ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۵:۳۳   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: در بحبوحه اختلافات در کابینه رژیم صهیونیستی بر سر طرح اشغال کرانه باختری و بودجه سال 2021، آشکار شدن پنهان کاری سرویس های امنیتی تل آویو در موضوع هک شدن تلفن همراه بنی گانتز وزیر جنگ کنونی این رژیم، تنش های جدیدی را به وجود آورده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه در رابطه با طرح الحاق بخشی از کرانه باختری به اسرائیل گفت: نقشه الحاق اسرائیل یک طرح نامشروع، غیرقانونی و در واقع یک اشغال جدید و شیوه ای برای اخاذی است. این یک سیاست، حمله و بازی جدید برای اشغال و غصب است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل فلسطین اظهار کرد: چنانچه طرح الحاق کرانه باختری اجرایی می شد انتفاضه ای خونین شکل می گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه امروز جمعه از نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواست طرح الحاق کرانه باختری را لغو کند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه ضمن هشدار به نخست وزیر اسرائیل درباره غیرقانونی بودن طرح الحاق کرانه باختری به اراضی اشغالی از وی خواست تا طرح اشغال سی درصدی کرانه باختری را اجرا نکند. طرح الحاق کرانه باختری ناقض قوانین بین المللی است؛
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۴:۰۵    
امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه از اسرائیل (رژیم صهیونیستی) خواست، از هرگونه طرح الحاق سرزمین های (اشغالی) فلسطین صرف نظر کند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: امانوئل مکرون رییس جمهوری فرانسه الحاق کرانه باختری به سرزمین های اشغالی را خلاف قوانین بین المللی خواند و از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواست تا از اجرای این طرح خودداری کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه از نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواست تا از تصمیم غیرقانونی الحاق کرانه باختری به اراضی اشغالی منصرف شود.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اکوفارس: نظامیان رژیم صهیونیستی یک جوان 33 ساله فلسطینی اهل کرانه باختری را شامگاه پنجشنبه بدون هیچ دلیلی به شهادت رساندند.