یکشنبه ۰۳ شهریورساعت ۰۳:۴۰Aug 2019 25

جدیدترین‌های «کرانه باختری»

منابع فلسطینی از حمله نظامیان صهیونیست به شهرکی در شمال نابلس در کرانه باختری خبر دادند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته در حاشیه برگزاری تظاهرات بازگشت با نام لبیک یا اقصی سربازان رژیم صهیونیستی یک کودک فلسطینی را در کرانه باختری بازداشت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تحلیلگران صهیونیست تهدیدهای نخست وزیر اسرائیل علیه غزه را نامتقاعدکننده خواندند و می گویند همان اندازه که وضعیت مرز نوار غزه و موشک پراکنی ها خطرناک شده، احتمال انفجار اوضاع در کرانه باختری قوت گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر حمل و نقل رژیم صهیونیستی در واکنش به عملیات مقاومتی اخیر در نزدیکی رام الله خواستار اشغال کامل کرانه باختری و انحلال تشکیلات خودگردان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
جدیدترین عملیات مقاومتی در رام الله که برای صهیونیست ها گران تمام شده، موج انتقادات را علیه مقامات این رژیم به راه انداخته است و احزاب راستگرا خواستار انحلال تشکیلات خودگردان و الحاق کرانه باختری به فلسطین اشغالی شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۹:۵۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از رام الله، یک مبارز فلسطینی با وجود محاصره و فشار رژیم صهیونیستی توانست در عملیاتی، یک نظامی اشغالگر را به هلاکت رساند و دو نظامی دیگر را زخمی کند. این فلسطینی پس از عملیات موفقیت آمیز، منطقه دیربزیع را در غرب کرانه باختری ترک کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۷:۱۶    
واکنش محافل و شخصیت های صهیونیستی به عملیات قهرمانانه فلسطینیان در کرانه باختری و شوکه شدن ارتش رژیم اشغالگر قدس، حمله شدید گانتس و لیبرمن به نتانیاهو، ادامه روند عادی سازی روابط میان تل آویو و ریاض از جمله خبرهای مربوط به رژیم صهیونیستی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – "اسماعیل هنیه" رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در واکنش به انفجار روز جمعه کرانه باختری گفت: این عملیات حامل پیامی برای صهیونیست هاست و آنان باید بدانند که قدس به مثابه بشکه باروت است و نباید به آن نزدیک شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عملیات ضد صهیونیستی امروز در کرانه باختری اشغالی با استقبال گروه های مقاومت روبرو شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) عملیات مبارزان فلسطینی در غرب رام الله واقع در کرانه باختری که به کشته شدن یک نظامی صهیونیست منجر شد، را تبریک گفت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های اسرائیل از وقوع انفجاری در نزدیکی ایست بازرسی ارتش رژیم صهیونیستی در "جلبوع" واقع در شمال شهر "جنین" در کرانه باختری خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۴:۲۸    
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) به عملیات ضد صهیونیستی امروز جمعه در کرانه باختری اشغالی واکنش نشان داد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل بر اثر انفجار ناشی از یک بسته انفجاری در غرب شهر رام الله در کرانه باختری رود اردن، یک سرباز اسرائیلی کشته و دو تن دیگر به شدت مجروح شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۳:۳۲    
رسانه های رژیم صهیونیستی هلاکت یک نظامی و زخمی شدن دو نظامی دیگر را در منطقه ای نزدیک شهرک دولف در کرانه باختری تایید کردند
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حوالی ظهر جمعه در اثر انفجار یک بمب در نزدیکی چشمه ای در عین بوبین در کرانه باختری، سه شهرک نشین صهیونیست زخمی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بر اثر انفجار در نزدیکی یک شهرک صهیونیست نشین در کرانه باختری، تا کنون یک صهیونیست کشته و دو تن دیگر زخمی شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
بر اثر وقوع انفجار در شهرک صهیونیست نشین دولف در کرانه باختری، چند صهیونیست زخمی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بر اثر انفجار در نزدیکی یک شهرک صهیونیست نشین در کرانه باختری، تا کنون یک صهیونیست کشته و دو تن دیگر زخمی شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه فلسطین: شانه خالی کردن جامعه بین الملل برای حمایت از ملت فلسطین، مقامات رژیم اشغالگر را در یهودی سازی قدس اشغالی گستاخ تر کرده است.
اکو فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اکوفارس: جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) به اقدام پاراگوئه علیه مقاومت واکنش نشان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
زن آزاده فلسطینی از شهر جنین در شمال کرانه باختری به همراه فلسطینیان در اعتراض به وضع بد اسیران فلسطینی در زندان صهیونیستها تجمع کردند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۲۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ، نظامیان رژیم صهیونیستی در ادامه کارشکنی های خود در کرانه باختری رود اردن، ورودی های یکی از مناطق بیت لحم را بستند. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه بین الملل دونالد ترامپ گریه نماینده مسلمان کنگره آمریکا، که اسرائیل او را از دیدن مادربزرگ خود در کرانه باختری محروم کرده است، مسخره کرد و آن را تلاشی برای جلب توجه دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ادامه بی اعتنایی اشغالگران به اوضاع وخیم جسمانی اسیران فلسطینی و بازداشت 14 فلسطینی در کرانه باختری از جمله خبرهای مربوط به فلسطین است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۲:۴۷    
گروه بین الملل در حمله شهرک نشینان صهیونیست به آرامگاه حضرت یوسف(ع) در شهر نابلس واقع در کرانه باختری بیش از 10 نفر زخمی شدند.
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، منابع مطلع اعلام کردند که صدها شهرک نشین تندرو در میان تدابیر شدید امنیتی نظامیان اسراییلی به مقبره حضرت یوسف (ع) در نابلس یورش بردند که منجر به درگیری با فلسطینی ها شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۰:۵۱    
براثر درگیری نظامیان رژیم صهیونیستی و جوانان فلسطینی، هنگام یورش صد ها تن از شهرک نشینان به مقبره حضرت یوسف (ع) در نابلس پنج فلسطینی زخمی شدند
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۹:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
دو نماینده مسلمان مجلس آمریکا که اجازه ورود به اسرائیل را پیدا نکردند از اعضای کنگره آمریکا خواسته اند به جای آنها به اسرائیل و کرانه باختری بروند تا با واقعیت زندگی "در دوره اشغال" آشنا شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۲۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی از شکست آمریکا در برگزاری یک کنفرانس مشکوک در رام الله واقع در کرانه باختری اشغالی خبر دادند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۲۱    
گروه بین الملل منابع محلی از دستگیری 19 فلسطینی در کرانه باختری به وسیله نظامیان اسرائیلی خبر دادند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – نظامیان رژیم صهیونیستی در طول یک هفته گذشته با یورش به مناطق مختلف کرانه باختری، 48 فلسطینی را بازداشت و به زندان های این رژیم منتقل کردند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۴:۵۰    
مادربزرگ "طلیب" که در مناطق تحت اشغال اسرائیلی در کرانه باختری زندگی می کند آرزو کرده که خداوند ترامپ را نابود کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
"دفتر ملی دفاع از زمین و مقاومت علیه شهرک سازی ها" که وابسته به سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) است، اعلام کرد که رژیم صهیونیستی برای زیر نظر قرار دادن فلسطینی ها در کرانه باختری و قدس نصب دوربین های مدار بسته را بیشتر کرده است.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
"مفتیه طلیب" مادربزرگ 90 ساله "رشیده طلیب" در مصاحبه دیروز خود با رویترز از زیر درختان زیتون باغش در روستایی در کرانه باختری فلسطین، ترامپ را به دلیل اظهاراتش علیه نوه اش، نفرین کرد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۹:۴۰    
شفقنا- مادربزرگ نماینده مسلمان کنگره آمریکا از ترامپ انتقاد کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، رشیده طلیب نماینده مسلمان کنگره آمریکا گفته هیچ فرقی با آوارگان فلسطینی ندارد و نمی خواهد از صدقه ای که اسراییل برایش درنظر گرفته استفاده کند ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مفتیه طلیب، مادر بزرگ 90 ساله رشیده طلیب، نماینده ای از کنگره آمریکا به کشمکش ها میان دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی از یک سو با نمایندگان دموکرات کنگره آمریکا از سوی دیگر در خصوص سفر نوه اش به کرانه باختری واکنش نشان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۹:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی ضمن یورش به کرانه باختری چند فلسطینی را بازداشت کردند.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۶:۴۳    
این مطلبو از دست ندید! ظریف امروز به کویت می رود
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
فوزی برهوم، سخنگوی جنبش حماس اعلام کرد: حمله به پایگاه های مقاومت در غزه پیامی برای منحرف کردن نگاه ها از اقدامات جسورانه در کرانه باختری است. مقاومت محاسبات دشمن را برهم زده و بحران های داخلی را عمیق تر کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) تأکید کرد که هدف رژیم صهیونیستی از حمله به پایگاه های مقاومت در غزه، منحرف کردن افکار عمومی از عملیات های شجاعانه در کرانه باختری است.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی به صورت وحشیانه به کرانه باختری یورش برده و شماری از فلسطینیان را بدون تفهیم اتهام بازداشت کردند. به گزارش شیعه پرس به نقل از فلسطین الیوم، اقدامات خصمانه نظامیان صهیونیست علیه شهروندان فلسطینی در اراضی اشغالی ادامه دارد. ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۷    
گروه بین الملل جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) دیروز، 25 مردادماه، با هشدار در مورد حملات رژیم صهیونیستی در بیت المقدس و کرانه باختری، مقاومت و عملیات های خود را واکنشی به اقدامات این رژیم دانست.
ابنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حمله شهادت طلبانه یک جوان فلسطینی در کرانه باختری منجر به زخمی شدن سه شهرک نشین شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۹:۵۱    
خانواده طلیب فلسطینی الاصل در کرانه باختری زندگی می کنند و پیش از این رژیم صهیونیستی گفته بود اجازه ملاقات آنها را صادر نخواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس تاکید کرد که هدف رژیم صهیونیستی از حملات بامداد امروز به نوارغزه، منحرف کردن نگاه ها از عملیات های مقاومتی اخیر در کرانه باختری است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس تاکید کرد که عملیات اخیر نیروهای مقاومت در کرانه باختری و قدس اشغالی پاسخی به تجاوزات پی در پی نظامیان و شهرک نشینان صهیونیست علیه فلسطینی ها و مسجد الاقصی به شمار می رود.
خرداد نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
خرداد؛دبیرکل حزب الله لبنان با ذکر تجربه های مقاومت از جنگ 33 روزه گفت که از پایان جنگ 33 روزه همواره در حال آموزش و کسب تجربه و پیشرفت بوده ایم. به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده فلسطینی تبار کنگره آمریکا اقدام رژیم صهیونیستی برای بازدید مشروط از فلسطین را ظالمانه و توهین آمیزخوانده است. به گزارش تابناک به نقل از ایلنا به نقل از خبرگزاری فرانسه ...
برترین ها / راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۹:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: به نقل از رویترز، رشیده طلیب نماینده دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد که به کرانه باختری سفر نخواهد کرد. این نماینده فلسطینی الاصل دلیل انصراف خود از سفر به کرانه باختری را شرایط ظالمانه رژیم صهیونیستی عنوان کرد. ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کمیته های مقاومت فلسطین، گسترش عملیات ضد صهیونیستی در کرانه باختری و مناطق اشغالی 1948 را تنها راه برای بازدارندگی در برابر رژیم صهیونیستی دانستند.