پنجشنبه ۰۷ اردیبهشتساعت ۲۳:۳۷Apr 2017 27

جهان نیوز (jahannews.com)

مهمترین خبرهای جهان نیوز بر روی ایمیل شما

  ۱۳۹۴/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۶    
آیت الله محمد تقی آملی – رحمه الله علیه – در شرح حال خود می نویسد: همواره از خستگی ملول و در فکر برخورد به کاملی وقت می گذاراندم و به هر کس می رسیدم با ادب و خضوع تجسسی می کردم که مگر از مقصود حقیقی ...
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۶    
مادرانی که نوزاد شیرخوار دارند و از شیر خود به کودکشان می دهند باید در انتخاب مواد غذایی و میزان آن دقت زیادی داشته باشند ...
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۰    
سیستم نظارت بر انتخابات در دیگر کشورها، دائر بر مدار نظارت استصوابی است؛ نظارتی که می تواند علی رغم رأی قاطع مردم به نمایندگان ...
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۰    
رئیس کمیته حراست فدراسیون فوتبال گفت: به خاطر مسائلی که پیش آمده کمیته اخلاق شنبه در مورد سوشا رای می دهد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۲ - ۱۵:۳۵    
برترین محقق سرطان و بیماری های خونی جهان با اشاره به اینکه پیوند سلول های بنیادی برای 66 بیماری که هر بیماری یک میلیون دلار هزینه دارد، امکانپذیر است ...
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۲۰:۱۵    
پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR تصویری از گفت وگوی چند تن از قهرمانان ورزش کشور با حضرت آیت الله خامنه ای را منتشر کرد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۱۸:۵۴    
معاون نخست وزیر روسیه امروز اعلام کرد که ایران شکایت خود از روسیه پیرامون عدم ارسال سامانه های پدافند هوایی اس-300 را پس گرفته است.
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۱۵:۴۲    
دکتر اسماعیل شفیعی، مدیر دانشکده سینما و تئاتر، تماشاخانه هنر، زیرمجموعه دانشگاه هنر تهران به زودی افتتاح می شود.
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۰۱:۲۲    
رئیس سابق فدراسیون پزشکی ورزشی پس از تحمل ماه ها بیماری دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۰۱:۱۰    
کارشناسان ایرانی و ترک در نشستی مشترک در مرکز مطالعات استراتژیک خاورمیانه به بررسی تحولات منطقه و تاثیر حضور قدرتهای فرا منطقه ای بر روابط ایران و ترکیه پرداختند.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۱۴:۱۷    
سوشا مکانی پس از گذشت 5 روز با قرار وثیقه از زندان اوین آزاد شد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۱۴:۱۱    
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه داوطلبان رد یا تأیید صلاحیت شده در هیأت های اجرایی وارد مرحله نظارتی می شوند، گفت: با مساله خبرگان همانند دعواهای پیش پا افتاده سیاسی مواجه نشویم.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۱۰:۵۰    
برخی گمانه ها حاکیست که فرزند یادگار امام(ره)، شرکت در آزمون را با پوزش از ایشان و فقط به عنوان گمانه ای که مطرح شده است دون شأن خود تلقی کرده و جایگاه علمی خویش را بی نیاز از آزمون دانسته اند ...
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۱۰:۳۳    
طبق مطالعه اخیر محققان، آب نارگیل به عنوان یکی از بهترین منابع مواد مغذی برای زنان باردار عمل می کند.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۱۰:۱۸    
دبیر انجمن صنفی صنایع روغن نباتی در واکنش به وضعیت شرکت صافولای سعودی در ایران بعد از مصوبه ممنوعیت ورود کالا از عربستان گفت: تصمیم گیری در باره عدم حضور سرمایه گذاران خارجی(عربستانی) در کشور ...
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۸ - ۱۹:۱۶    
رئیس اتحادیه لوازم خانگی اعلام کرد به دلیل تشدید رکود در بازار و نبود مشتری، 60 درصد چک هایی که فروشندگان لوازم خانگی به کارخانجات داده اند، یکی پس از دیگری برگشت می خورد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۸ - ۱۴:۱۷    
شورای شهر وارد حاشیه ای جدید شده است .به نظر می رسد کشتی گیر شورا این بار با باراندازی که کرده خود اسیر بدل فن شده و ضربه فنی خواهد شد!
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۸ - ۰۰:۰۶    
مرزبانان اوکراینی به درخواست آلمان، یک تبعه ایران را در یک فرودگاه کییف بازداشت کردند.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۷ - ۰۱:۵۱    
تیم فوتبال اورتون دیدار رفت نیمه نهایی جام اتحادیه انگلستان را با برد خانگی 2 بر یک برابر منچسترسیتی به پایان رساند.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۶ - ۱۴:۲۰    
نشست خبری مشترک ظریف و وزیر خارجه عراق صبح امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۶ - ۱۳:۲۰    
زین الدین زیدان، اسطوره 43 ساله فوتبال فرانسه به جای بنیتس سرمربی تیم رئال مادرید شد. این نخستین آزمون زین الدین زیدان در مقام سرمربی یک تیم بزرگ است ...
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۶ - ۱۲:۰۵    
شورای صنفی نمایش امروز در جلسه ای مجوز اکران فیلم کمپ ایکس ری محصول آمریکا با بازی پیمان معادی را صادر کرد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۶ - ۱۲:۰۲    
طبق یافته جدید محققان، ورزش کردن بیش از حد می تواند سلامت قلب را به خطر اندازد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۶ - ۱۰:۱۷    
رئیس فدراسیون فوتبال امارات که در مسیر جوسازی و جنجال سازی سعودی ها حرکت می کند پیشنهاد جدیدی را برای حل اختلاف عربستان با ایران مطرح کرد که در نوع خود بسیار عجیب و دور از واقعیت است.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۱۶:۴۱    
مدتی است موضوع بحران های محیط زیست، سوژه غالب مطبوعات و رسانه های رسمی و غیررسمی کشور شده و افراد مختلف از منظر و زاویه دید خود و با عناوین مختلف حقیقی و حقوقی به این موضوع می پردازند ...
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۱۶:۳۸    
حتما مردم انقلابی ایران اسلامی بایستی در جایی خشم و انزجار خود را از آل سعود فریاد می زدند و در این راه بایستی نهادهای متولی چون شورای هماهنگی تبلیغات برنامه ریزی عاجلی را صورت می داد و حتما بایستی ...
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۷    
برادر روحانی شیعه که چند روز پیش در عربستان اعدام شد در مصاحبه ای تأکید کرد کرد که کم کاری رئیس جمهوری آمریکا در استفاده از اعمال نفوذش در عربستان، باعث اعدام برادرش شد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۱    
فدراسیون فوتبال امارات حمایت خود از موضع گیری سعودی ها برای بازی کردن با تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا در یک کشور بی طرف را اعلام کرد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۱۴:۳۸    
استاد دانشگاه آسیا و اقیانوسیه در ژاپن با تاکید به نقش موثر محمد علی اینانلو در زمینه آگاه سازی جامعه به حفظ طبیعت گفت: اینانلو برند طبیعت ایران بود.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۴ - ۱۶:۳۶    
پس از رژیم های آل سعود و آل خلیفه، سودان هم در ادامه سرسپردگی خود به این دو رژیم روابط دیپلماتیک با جمهوری اسلامی ایران را قطع کرد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۴ - ۱۴:۲۹    
تحریم کالا از سوی مراجع عراق ضربه ای دیگر بر پیکره اقتصادی ترکیه و عربستان وارد کرد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۶    
رسانه های پاکستان روز دوشنبه از دستگیری فردی به نام 'عامر منصور' که به عنوان سرکرده گروه تروریستی داعش در پایتخت این کشور منصوب شده بود، خبر دادند.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۴ - ۰۴:۳۱    
محافل خبری صهیونیستی از ورود حازم خیرت سفیر جدید مصر در تل آویو به سرزمین های اشغالی خبر دادند.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۳ - ۰۸:۵۶    
یک مقام آگاه در وزارت امور خارجه کشورمان خبر اخراج سفیر ایران در ریاض و اعزام هواپیما برای انتقال دیپلمات های ایرانی و خانواده های آنها را ساختگی خواند.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۳ - ۰۸:۵۳    
نخست وزیر عراق در بیانیه ای با ابراز تأسف از اعدام شیخ النمر، روحانی برجسته عربستان خاطرنشان کرده که سیاست سرکوب مخالفان و ظلم دوام نخواهد آورد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۱۶:۴۰    
در گزارش حسابرس بانک ایران زمین، اعلام شده که بدهی به بانک مرکزی بابت اضافه برداشت از حساب بانک مرکزی ...
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۱۵:۲۵    
مدیر کل حوزه استاندار بوشهر گفت: انحراف جزئی خودروی حامل رئیس مجلس در مسیر برازجان به بوشهر، مشکل خاصی برای سرنشینان ایجاد نکرد .
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۱۵:۲۵    
مسئول شورای سیاست گذاری جشنواره عمار بیان کرد که موضوع مدافعان حرم و نهضت مقاومتی که در منطقه شکل گرفته است یکی از جلوه های برجسته و جذاب ششمین جشنواره عمار خواهد بود.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۱۳:۳۰    
تلگرام از صبح امروز با کندی مواجه شده است.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۱۳:۳۰    
معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه دولت با بررسی کارشناسی به این نتیجه رسید که وزارت نیرو منحل نشود، از لغو تحریم های ایران تا پایان دی ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۱۳:۲۷    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به بودجه انقباضی شهرداری تهران در سال 95 پروژه جدیدی در سال آینده آغاز نخواهد شد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۱۲:۳۲    
نامه ای که در آن با امضای تعدادی از طلاب مدرسه فیضیه قم از شورای نگهبان خواسته شده صلاحیت آیت الله هاشمی رفسنجانی را رد کند، مورد برخی انتقادات قرار گرفته است.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۱۱:۳۹    
سازمان بازرسی در اقدامی جدی به بحث دوتابعیتی ها ورود کرده است که نمونه آن چندی پیش در وزارت ورزش اتفاق افتاد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۴    
ماینده مردم پاکدشت در مجلس گفت: حذف سهمیه آب شهرستان پاکدشت از سد ماملو صحت ندارد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۱    
دسترسی کاربران ایرانی به شبکه اجتماعی تلگرام قطع شده است.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۰۹:۳۴    
امروز وزش باد شدید در استانهای خراسان رضوی، خراسان جنوبی،کرمان،یزد و سیستان و بلوچستان پیش بینی می شود
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۰۹:۳۱    
خانم "بندی" 65 ساله ،متولد شهر اراک، دارای 4 فرزند است و حدود 10 سال است در کارگاه پسرش به کار پخت کلوچه سنتی فتیر مشغول است ...
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۰۹:۳۱    
حریرچی بر این نکته تاکید می کند که تحصیلات بالاتر توقعات شغلی را بالاتر می برد و ادامه می دهد: فردی که حاضر است با مدرک دیپلم مشغول به کاری شود، نمی پذیرد که با مدرک لیسانس همان کار را انجام دهد ...
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۱ - ۱۴:۳۹    
جانشین فرمانده کل سپاه تاکید کرد: تا زمانی که استکبار، بلاد اسلامی را در اشغال خود1 دارد، ما با شتاب بیشتری به توسعه قدرت موشکی خود ادامه می دهیم ...
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۸ - ۲۳:۵۹    
مدیر کل اداره امور خلع سلاح و مدیرکل سیاسی و بین المللی وزارت امور خارجه ایران توضیحاتی را درباره انتقال اورانیوم غنی شده به روسیه و واردات کیک زرد از این کشور ارائه کرده است.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۸ - ۱۱:۴۴    
اسامی نامزدهای کسب فانوس جشنواره فیلم عمار در 6 بخش اعلام شد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۷ - ۰۳:۰۱    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: فتنه گران در مراسم های مذهبی مانند روز قدس و محرم هیئت های مذهبی را به آتش کشیدند و اقدامات ناپسندی از خودشان نشان دادند که برخی از آنها قابلیت بازگویی را ندارد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۷ - ۰۱:۳۶    
رئیس کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به همراه سفیر ایران در بیروت بر سر مزار شهید سمیر قنطار حاضر شد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۷ - ۰۱:۱۸    
پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران گفت: سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال هر کاری می خواهد انجام می دهد و کفاشیان در این باره کوتاهی کرده که تمام اختیارات را به او داده است.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۵ - ۱۵:۰۲    
گروه کاشی کار اعزامی از استان خوزستان به حرم حضرت زینب(س)، از روز یکشنبه 29 آذر کار تعویض کاشی های آسیب دیده حرم شریف و مطهر را شروع و در تاریخ یکم دی ماه94 به پایان رساندند ...
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۵ - ۰۹:۰۷    
با اعلام استقبال اتاق بازرگانی از تغییر رئیس سازمان مالیاتی، عوامل پشت پرده برکناری علی عسگری از سازمان مالیاتی برملا شد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۴ - ۱۴:۱۶    
رئیس سازمان بازرسی کل کشور می گوید ایرانسل باید طبق پروانه خود، 21 درصد سهامش را از طریق بورس واگذار کند اما متأسفانه به رغم پیگیری های انجام شده هنوز این اقدام صورت نگرفته است.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۴ - ۰۷:۴۲    
ظریف با عصبانیت هشدار داد که اگر بحث در مورد تروریسم به تلاش برای فشار به ایران بدل شود، او هم آماده است تا لیست خودش را رو کند و در صدر این لیست نام آژانس مرکزی اطلاعات آمریکا (سیا) خواهد بود.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۴ - ۰۷:۰۷    
محققان می گویند، هپاتیت C موجب افزایش ریسک ابتلا به بیماری پارکینسون می شود.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۴ - ۰۶:۵۶    
شریعتمداری در پاسخ به سؤال یکی از دانشجویان مبنی براینکه چرا از انتخابات 92 درس نگرفته اید، گفت: چرا شما عزیزان از تفاوت 180 درجه ای شعارهای انتخاباتی با عملکرد و مواضع بعد از انتخابات درس نمی گیرد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۳ - ۱۲:۰۱    
بوکسور جوان یمنی که آینده ای درخشان برای او پیش بینی می شد بر اثر ضربه ای شدید که به سرش وارد شد، فوت کرد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۳ - ۰۹:۲۶    
جماعت تجدیدنظرطلب در حالی تلاش می کنند فضای زودهنگام انتخاباتی را به جامعه تحمیل و خبرگان پنجم را سیاسی- جناحی کنند و یکی از موضوعات اصلی جامعه نشان دهند که یکی از زمینه های مشارکت حداکثری در ...
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ - ۱۶:۵۱    
در پی دادگاهی کردن یکی از فعالین سابق بسیج دانشجویی این دانشگاه توسط ریاست دانشگاه شاهد جمعی از ادوار بسیج دانشجویی و دانشجویان بسیجی دانشگاه شاهد طی بیاینه ای به انتقاد از این رویه دانشگاه پرداختند.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ - ۱۳:۲۹    
دکتر عادل پیغامی اقتصاددان درباره لایحه خصوصی سازی آموزش و پرورش گفت: قوانین اقتصادی آموزش و پرورش می گوید که تا آنجایی که می توان شفاف کن. ما اجزایی را می نویسیم که به اقتصاد زیرزمینی دامن می زنیم ...
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ - ۱۳:۲۶    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: وجه تمایز صدا و سیما با رسانه های دنیا، اسلامی بودن آن است.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ - ۱۳:۲۳    
محققان علوم پزشکی در کالج پزشکان آمریکا اعلام کردند: ایست ناگهانی قلبی، آنچنان که گفته می شود ناگهانی نیست و علائم بروز آن از قبل ایجاد می شوند ولی اغلب نادیده گرفته می شوند.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ - ۱۳:۲۳    
درآمدهای نفتی تعیین شده در بودجه سال 95 با 17 درصد افزایش برای مقابله با بحران عمیق رکود و تحقق رشد 6 درصدی ترسیم شده، مغایر سیاست های اقتصاد مقاومتی است.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ - ۱۱:۴۱    
با آنکه امروز میزان غلظت آلاینده ها هوای شهر ری، رکورد ناسالم ترین هوا در سراسر تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر را زد و وارد مرحله خطرناک ناسالم شد ...
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ - ۱۱:۴۱    
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: استان های قومیتی به منظور حفظ سلامت فرزندان، تست ژنتیک را قبل از ازدواج جدی بگیرند تا شاهد به دنیا آمدن نوزاد معلول نباشیم.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ - ۱۱:۴۱    
رئیس فدراسیون هندبال با اشاره به اینکه سفر همسر و پسر دبیر این فدراسیون موضوعی غیر ورزشی است و اصلا ربطی به اعزام تیم ملی ندارد، گفت: من شخصا در این باره برای سفیر لهستان نامه نوشتم.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ - ۰۸:۲۷    
رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: بعد از اجرای لغو تحریم های اقتصادی، از جانب ما محدودیتی برای تجارت با آمریکا در فضای رقابت بین المللی وجود ندارد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ - ۰۸:۲۴    
دادگاه دیوان عالی پاناما روز سه شنبه حکم بازداشت موقت، استرداد و ابطال گذرنامه ریکاردو مارتینلی رئیس جمهوری سابق این کشور را به جرم جاسوسی در دوران ریاست جمهوری صادر کرد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ - ۰۸:۲۱    
فرهنگستان زبان و ادب فارسی برخی از تازه ترین واژه های مصوب در حوزه های ورزش، آمار، فناوری اطلاعات و علوم گیاهی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۴/۰۹/۳۰ - ۱۸:۱۶    
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: رئیس جمهور از فعالیتها و سرویس دهی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به زائران اربعین حسینی در خاک عراق تقدیر و تشکر کرد.
  ۱۳۹۴/۰۹/۳۰ - ۱۷:۳۸    
معاون اول قوه قضائیه با اشاره به تلاش شدید آقای م یکی از سران فتنه برای طفره رفتن از دیدار با خود گفت: ممنوع التصویری سران فتنه کماکان به قوت خود باقی است.
  ۱۳۹۴/۰۹/۳۰ - ۱۷:۲۶    
نرخ امانت داری دلها در حرم امام رضا(ع) ساعتی چند است؟ دلنوشته یک خبرنگار درباره ماجرای پر حاشیه صندوق های امانت حرم امام رضا علیه السلام که به دلایل نامعلوم به دست پیمانکار واگذار شده و با پولی شدن ...
  ۱۳۹۴/۰۹/۳۰ - ۱۶:۳۱    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام کاندیدای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری شد.
  ۱۳۹۴/۰۹/۳۰ - ۱۳:۴۹    
معاون نخست وزیر رژیم صهیونیستی درپی اتهامات مربوط به آزار جنسی چندین زن از سمت خود استعفا کرد.
  ۱۳۹۴/۰۹/۳۰ - ۱۳:۴۶    
رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام از آزاد شدن دارایی های مسدود شده کشورمان در بانک های خارجی از اواسط یا حداکثر اواخر دی خبر داد.
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۹ - ۲۲:۳۱    
رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام با اشاره به قانون محدودیت روادید ورود به آمریکا برای مسافران به ایران گفت: "این قانون قطعاً مراودات اقتصادی ...
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۹ - ۱۵:۰۹    
یک روزنامه آمریکایی با برشمردن نقاط ضعف ائتلاف ادعایی ریاض برای مقابله با تروریسم، این سوال را مطرح کرد که باید دید آیا عربستان سعودی به دنبال انحراف افکار از جنگ یمن است.
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۹ - ۱۵:۰۹    
مدیر طرح انتقال آب چشمه بل گفت: نامه نگاری برخی افراد به رییس جمهوری برای ایجاد مانع در مرحله آبگیری سد داریان، اقدامی غیرکارشناسی و ناشی از فقدان بررسی مطالعات سد از سوی نویسندگان نامه مذکور است.
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۹ - ۰۸:۵۶    
معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم آخرین وضعیت سند دانشگاه اسلامی را تشریح کرد و گفت: تحوه استفاده از موسیقی نیز در کارگروه مربوط به این سند بررسی می شود.
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۹ - ۰۸:۵۶    
فتح الفتوح 2؛ موتور معیوب رشد 8 درصدی؛ نفس تهران بند آمد!؛ توافق جهانی برای صلح در سوریه؛ هوا قفل شد تنفس تعطیل؛ ما باید در سوریه جلوی دشمن را بگیریم؛ نفسم گرفت از این شهر و . . ...
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۹ - ۰۰:۲۵    
با پایان نیم فصل لیگ برتر و اتفاقات عجیبی که در این پانزده هفته رقم خورد به انتخاب برترین بازیکنان می پردازیم.
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۹ - ۰۰:۲۳    
رئیس سازمان انرژی اتمی در برنامه نگاه یک درباره بسته شدن پرونده PMD صحبت کرد و گفت: چند بند قطعنامه شورای حکام آژانس ناخوشایند است.
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۹ - ۰۰:۱۷    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: همه کسانی که از امام راحل سیلی خوردند و ریزش های پس از انقلاب اسلامی بودند، امروز یک جبهه واحد تشکیل دادند و دنبال انتقام از امام راحل، ملت ایران ...
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۷ - ۱۲:۴۲    
مذاکره کننده ارشد هسته ای کشورمان، از اجرایی شدن برجام از حدود سه هفته دیگر خبر داد و گفت: از آن روز، نسبت به اجرای داوطلبانه و موقت پروتکل الحاقی نیز اقدام می کنیم.
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۶ - ۱۰:۴۰    
رئیس ستاد انتخابات در توصیه ای به داوطلبان مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی گفت: داوطلبان در روزهای ابتدایی برای ثبت نام مراجعه کنند و اسناد و مدارک مورد نیاز را همراهشان داشته باشند.
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۶ - ۰۴:۰۶    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: باید مواظب باشیم تا موضوع تحول در علوم انسانی به مسائل سیاسی که حرکت این جریان را مختل می کند، آلوده و آغشته نشود.
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۵    
آنهایی که امروز شما به عنوان نماینده اصلاح طلب در مجلس نهم می بینید کسانی نیستند که از ناحیه احزاب پشتیبانی فکری و عملیاتی شده باشند تا در مجلس طبق برنامه های حزبی حضور یابند.
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۵ - ۱۴:۳۶    
اقدام رسانه ملی در انتصاب مدیر جوان از برای شبکه یک سیما در حالی صورت می پذیرد که نیاز امروزه عموم عرصه های مدیریتی کشور به جوان گرایی است ...
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۴ - ۱۵:۴۹    
مراسم معرفی کتاب آینه گردانی ، شامل سروده های قرائت شده توسط شاعران در محضر رهبر معظم انقلاب شنبه، 28 آذرماه، در حوزه هنری برگزار می شود.
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۴ - ۱۵:۴۶    
مرتضی طلایی، نایب رئیس شورای شهر تهران به دلیل بدرفتاری رئیس شورای شهر به شورایاری ها از عضویت در شورای شهر تهران استعفا داد.
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۴ - ۱۵:۴۳    
در پی حادثه تروریستی پاریس، روزنامه های اصلاح طلب یکپارچه غم و اندوه شده و به تابلوهای تسلیت بدل شدند و عده ای نیز برای نشان دادن اندوه خود از این ماجرا بیرون سفارت فرانسه در تهران تجمع و شمع روشن ...
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۴ - ۱۵:۴۰    
گردانندگان این صفحه با انتشار اطلاعیه ای، از پیگیری قضایی این حادثه خبر دادند.
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۴ - ۱۱:۵۴    
رئیس اتاق تهران گفت: چند برابر شدن مالیات ها در دوران رکود، کمر بنگاه ها را شکسته و به تشدید رکود اقتصادی دامن زده است.
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۴ - ۱۱:۵۱    
دبیر کل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران از تشکیل جلسه کارگروه سه جانبه گفتگوهای اجتماعی پیرامون تعیین بسته دستمزد سال 95 مشمولان قانون کار خبر داد.
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۳ - ۱۸:۰۰    
نماینده مردم خوی در مجلس مناطق آزاد را محلی برای دلالی و واردات خواند و گفت: دولت یا باید پرونده مناطق آزاد را ببندد و یا مناطقی مثل خوی را هم منطقه آزاد اعلام کند.
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۳ - ۱۷:۵۲    
سخنگوی وزارت خارجه ایران اقدام تروریستی در شهر پاراچنار پاکستان را که منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی از مسلمانان پاکستانی شد محکوم کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...