شنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۳:۲۲Mar 2020 28

جدیدترین‌های «سخنگوی وزارت امور خارجه»

 
ایرنا   ۷ دقیقه پیش    
مسکو - ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه از اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا که چین را مسئول شیوع کرونا خوانده، انتقاد کرد و آن را جنگ اطلاعاتی علیه چین دانست.
دانا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه تصریح کرد که شرایط دشوار ایران در مبارزه با ویروس کرونا نتیجه تحریم های ایالات متحده آمریکا است و خواستار لغو این تحریم ها شد.
فانوس   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه تصریح کرد که شرایط دشوار ایران در مبارزه با ویروس کرونا نتیجه تحریم های ایالات متحده آمریکا است و خواستار لغو این تحریم ها شد.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه تصریح کرد که شرایط دشوار ایران در مبارزه با ویروس کرونا نتیجه تحریم های ایالات متحده آمریکا است و خواستار لغو این تحریم ها شد.
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت: مسکو مدت هاست بر لغو تحریم ها علیه ایران تأکید داشته و قاطعانه از آمریکا می خواهد تا فوراً محدودیت های ضدانسانی خود که مانع جدی برای مقابله با ویروس کروناست را لغو کند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد: وضعیت پیرامون شیوع بیماری کرونا در ایران مصنوعی است چرا که پیامد تحریم های یکجانبه آمریکا علیه این کشور است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۳:۰۶    
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه عواقب شیوع ویروس کرونا در سوریه را فاجعه آمیز دانست.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۱۳   + ۴۱ سایت دیگر  
کانال سخنگوی وزارت امور خارجه پیام تبریک دکتر ظریف را به همراه عکسی که سپهبد شهید سلیمانی هم در آن دیده می شود منتشر کرد.
سلام نو / جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
با وجود ادعای آمریکایی ها مبنی بر تلاش برای رفع برخی محدودیت های تحریمی در شرایطی که ایران درحال مبارزه با کرونا است، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اذعان کرد که هیچ تغییری در تحریم های ایران اعمال نشده است. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۸    
شفقنا- سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت: فشار حداکثری علیه ایران همچنان ادامه دارد و تحریم های آمریکا علیه این کشور به هیچ وجه تغییر نکرده یاکاهش نیافته است. ...
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تهران پرس ، روز گذشته سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان اعلام کرد که بخشی از هدایای ایرانیان مقیم ترکیه، دیپلماتهای کشورمان و اقلام وزارت بهداشت این کشور بعد از ظهر پنجشنبه به کشور منتقل شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه استفاده "مایک پامپئو" از عباراتی مانند "ویروس ووهان" یا اینکه چین "مسئولیت خاصی" در گسترش ویروس کرونا در جهان دارد، را جنگ اطلاعاتی نامید.
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
مورگان اورتاگوس سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا روز گذشته در بیانیه ای اعلام کرد که عراق با اعمال معافیت از تحریم های آمریکا قادر است تبادلات مالی مربوط به واردات برق ایران را انجام دهد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مورگان اورتاگوس سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا روز گذشته در بیانیه ای اعلام کرد که عراق با اعمال معافیت از تحریم های آمریکا قادر است تبادلات مالی مربوط به واردات برق ایران را انجام دهد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا: سخنگوی وزارت امورخارجه ایران گفت که بخشی از هدایای ایرانیان مقیم ترکیه، دیپلمات های کشورمان و اقلام وزارت بهداشت ترکیه بعد ازظهر امروز به کشور منتقل شد. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۰:۳۹   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به ابتکار صلح دبیرکل سازمان ملل متحد گفت: از هر ابتکاری که توقف جنگ و رفع محاصره مردم یمن را به همراه داشته باشد استقبال می کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان روز پنجشنبه با اذعان به دشواری ایران در مبارزه با ویروس کووید-19 به دلیل تحریم های یکجانبه آمریکا، تاکید کرد: اسلام آباد در رابطه با مدیریت شیوع این بیماری در تمامی سطوح با تهران در تماس است.
برترین ها / اینتیتر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۹:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
برترین ها: توئیتر فارسی وزارت امور خارجه کشورمان به ادعای توییتر فارسی وزارت امور خارجه آمریکا مبنی بر اینکه غذا، دارو و کمک های بشردوستانه تحریم نیستند پاسخ داد . در توییتر فارسی وزارت خارجه ایران آمده است: ایرانیان و آمریکاییان عزیز! یک یادآوری دوستانه: ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۲۲   + ۶۵ سایت دیگر  
جماران: سخنگوی وزارت خارجه به ادعای آمریکا در مورد رابرت لوینسون پاسخ داد. موسوی: بنا بر اسناد معتبر، نامبرده سال ها قبل خاک ایران را به مقصد نامعلومی ترک کرده و وزیر امور خارجه وقت آمریکا هم به این واقعیت اذعان کرده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
پکن- ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه چین اظهار کرد که کشورش مخالف سیاسی کردن موضوع کرونا است و در همین راستا آماده همکاری با دیگر کشورها برای مقابله و مهار این ویروس است و از آمریکا هم می خواهد دست از سیاسی کردن این موضوع بردارد.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۰:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش تهران پرس به نقل از خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ چندی پیش در حالیکه آمریکا با تحریم های خصمانه خود مانع از صادرات اقلام دارویی و پزشکی به کشورمان می شود، یک مقام وزارت امور خارجه آمریکا مدعی شد که واشنگتن برای مقابله با ویروس کرونا به ایران و کره شمالی کمک خواهد کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۸:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران حمله تروریستی امروز به یک مکان مذهبی سیک ها در شهر کابل را به شدت محکوم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
بغداد – ایر نا - احمد الصحاف ، سخنگوی وزارت امور خارجه عراق برخی خبرها مبنی بر اخراج دانشجویان کشورش از جمهوری اسلامی ایران را تکذیب کرد.
اقتصاد آنلاین / پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
آمریکا باردیگر همزمان با بالاگرفتن انتقادات مدعی شده که کمک های بشردوستانه و واردات مواد غذایی به ایران تحت تحریم قرار ندارند.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: اظهارات ژانگ جون سفیر چین در حالی است که پیشتر سخنگوی وزارت امور خارجه چین نیز در واکنش به تحریم های دارویی آمریکا علیه ملت ایران، ضمن مخالفت با این تحریم ها اظهار کرد: تحریم های آمریکا توان ایران برای مبارزه با کرونا را محدود کرده است . ...
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۹:۱۲   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، مورگان اورتگاس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در توئیت خود بار دیگر مدعی شد که ایران تحریم پزشکی و دارویی نیست. او بامداد امروز در توئیت خود نوشت: تحریم های آمریکا واردات غذا، دارو و تجهیزات پزشکی یا کالاهای بشردوستانه را هدف قرار نداده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۹:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه درگذشت زنده یاد سیداحمدی زاویه از روزنامه نگاران باسابقه و عضو شورای سردبیری خبرگزاری فارس را به خانواده، همکاران و جامعه رسانه ای کشور تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۷:۲۶   + ۴۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزارت امور خارجه ایران با انتشار لینک مقاله اخیر گلوبال ریسرچ به اظهارات اخیر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا پاسخ داد و از وی خواست به سوالات مندرج در گلوبال ریسرچ پاسخ دهد.
سلام نو / نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۵:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، وزارت خارجه ایران در صفحه توییتر خود با انتشار لینک مقاله اخیر گلوبال ریسرچ به اظهارات اخیر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا پاسخ داد. در این توییت آمده است: چنانچه اتهام وارده از سوی جهانیان به دولت آمریکا در خصوص ویروس کرونا "تئوری های توطئه ساخته شده از سوی ایران" است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۵:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه ایران در صفحه توییتر خود با انتشار لینک مقاله اخیر گلوبال ریسرچ به اظهارات اخیر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا پاسخ داد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در اظهاراتی مداخله جویانه از فرانسه به دلیل آزادی مهندس جلال روح الله نژاد که در این کشور در حبس به سر می برد، به شدت انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۸:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در اظهاراتی مداخله جویانه از فرانسه به دلیل آزادی مهندس جلال روح الله نژاد که در این کشور در حبس به سر می برد، به شدت انتقاد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۸:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
تسنیم : سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا از آزاد شدن مهندس ایرانی که در اوایل سال 2019 به درخواست کاخ سفید در فرانسه بازداشت شده و بیش از یک سال زندانی بود، ابراز تأسف کرد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۷:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: مورگان اورتگاس سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا روز یکشنبه در پیامی توئیتری اعلام کرد که دولت متبوعش از آزاد شدن جلال روح الله نژاد مهندس ایرانی که به درخواست واشنگتن در فرانسه بازداشت شده و بیش از یک سال را در زندان های فرانسه گذرانده بود، عمیقاً متأسف است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با ابراز تاسف از وقوع زلزله در کرواسی که خسارات فراوانی به بار آورد، با دولت و ملت کرواسی، بویژه آسیب دیدگان این حادثه ناگوار ابراز همدردی کرد.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۶:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
ایلنا: عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با ابراز تاسف از وقوع زلزله در کرواسی که خسارات فراوانی به بار آورد با دولت و ملت کرواسی، بویژه آسیب دیدگان این حادثه ناگوار ابراز همدردی کرد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۴:۰۱   + ۶۹ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به پرسش خبرنگاران در خصوص انتشار ویدیوی توقف کامیون های ایرانی در مرزهای رومانی، بلغارستان و ترکیه اظهار داشت: پیرو شیوع کرونا در جهان ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ سید عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان، در صفحه توییتر خود نوشت: اسناد تاریخی، ایران را خاستگاه نخستین زمزمه های خیال انگیز شعر جهان نامیده اند. جهان شعر، جهان دیپلماسی عمومی است ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۵:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پیامی ویدیویی به مناسبت سال نو شمسی٬ به همه ایرانیان در داخل و خارج از کشور و به ویژه ایرانیان نسل های دوم٬ سوم و چهارم که هنوز پیوندشان را با سرزمین مادری حفظ کردند سلام و شادباش گفت. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – سخنگوی وزارت امور خارجه انگلیس در مخالفت ضمنی با تحریم های آمریکا که سد راه مقابله با بیماری کرونا در ایران شده است، تاکید کرد که لندن به حمایت از تلاش های جهانی برای مبارزه با کرونا در ایران و سراسر جهان ادامه می دهد.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۲۰:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به خبر اخراج متقابل 2 تن از دیپلمات های ایران و افغانستان گفت که جابه جایی دیپلمات ها و افزایش و کاهش آنها امری معمول در روابط دیپلماتیک است و هر جابه جایی به معنی اخراج نیست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از پکن؛ همکاری علمی و پزشکی چین با جمهوری اسلامی ایران از زمان گسترش ویروس کرونا در چین افزایش یافته است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی 1-هواچونینگ سخنگوی وزارت خارجه چین 2-ژائولیجیان سخنگوی وزارت امور خارجه چین ...
کرد پرس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش کُرد پرس، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه در بیان اقدامات بین المللی وزارت امور خارجه در خصوص رفع موانع مبارزه ایران با ویروس کرونا اظهار داشت ...
موج   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۸   + ۷۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران گفت: جنبش عدم تعهد در بیانیه ای با تحریم های یکجانبه آمریکا مخالفت و از آن کشور بخواهند به منظور مبارزه با ویروس کرونا به عنوان یک معضل جهانی، تحریم های غیر قانونی و یکجانبه خود را علیه کشورمان متوقف کند.