چهارشنبه ۳۱ مردادساعت ۰۵:۰۴Aug 2018 22

افکار نیوز (afkarnews.ir)

مهمترین خبرهای افکار نیوز بر روی ایمیل شما

افکار نیوز 29 اسفند 1393 افکار نیوز 29 اسفند 1394 افکار نیوز 30 اسفند 1395 افکار نیوز 31 اردیبهشت 1396 افکار نیوز 31 اردیبهشت 1397 افکار نیوز 31 خرداد 1397 افکار نیوز 31 تیر 1397 افکار نیوز 1 مرداد 1397 افکار نیوز 2 مرداد 1397 افکار نیوز 3 مرداد 1397 افکار نیوز 4 مرداد 1397 افکار نیوز 5 مرداد 1397 افکار نیوز 6 مرداد 1397 افکار نیوز 7 مرداد 1397 افکار نیوز 8 مرداد 1397 افکار نیوز 9 مرداد 1397 افکار نیوز 10 مرداد 1397 افکار نیوز 11 مرداد 1397 افکار نیوز 12 مرداد 1397 افکار نیوز 13 مرداد 1397 افکار نیوز 14 مرداد 1397 افکار نیوز 15 مرداد 1397 افکار نیوز 16 مرداد 1397 افکار نیوز 17 مرداد 1397 افکار نیوز 18 مرداد 1397 افکار نیوز 19 مرداد 1397 افکار نیوز 20 مرداد 1397 افکار نیوز 21 مرداد 1397 افکار نیوز 22 مرداد 1397 افکار نیوز 23 مرداد 1397 افکار نیوز 24 مرداد 1397 افکار نیوز 25 مرداد 1397 افکار نیوز 26 مرداد 1397 افکار نیوز 27 مرداد 1397 افکار نیوز 28 مرداد 1397 افکار نیوز 29 مرداد 1397 افکار نیوز 30 مرداد 1397 افکار نیوز 31 مرداد 1397 
  ۱۴ دقیقه پیش    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در الهیه تهران طی امرداد ماه 97 است.
  ۱ ساعت پیش    
به موجب قانون بیمه بیکاری، آن دسته از بیمه شدگانی که بدون میل و اراده بیکار شده و آماده به کار باشند از مستمری بیمه بیکاری برخوردار می شوند.
  ۱ ساعت پیش    
اقتصاد ایران شاهد دو سیاست مشخص ارزی در سال جاری بود. سیاست نخست، از 21 فروردین ماه سال جاری آغاز شد که مبنای آن پرداخت ارز 4200 تومانی برای تمام گروه ها و قاچاق اعلام کردن تمام معاملات در نرخ های ...
  ۲ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی با بیان اینکه کمبودی در زمینه عرضه دام برای روز عرفه و عید قربان وجود ندارد، گفت: هر کیلو دام زنده 23 تا 23 هزار و 500 تومان قیمت گذاری شده است.
  ۳ ساعت پیش    
حجم کل سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت، معدن و تجارت طی سه ماهه نخست سال جاری معادل 294.8 میلیون دلار بوده که در قیاس با رقم 278.6 میلیون دلاری مدت مشابه سال قبل با رشد 5.5 درصدی روبرو شده است.
  ۳ ساعت پیش    
گزارش جدید منتشر شده درباره جرائم اینترنتی نشان می دهد، شرکت های متوسط بازار که بین 500 تا 999 کارمند دارند در مواجهه با حملات سایبری نسبت به شرکت های بزرگتر یا کوچکتر تلفات بیشتری داشته اند.
  ۴ ساعت پیش    
تحلیل گر بازار سرمایه گفت: باتوجه به سیاست های جدید ارزی به نظر می رسد این امر می تواند به سود بازار بورس کمک کند.
  ۹ ساعت پیش    
شعب منتخب توزیع اسکناس نو 5 هزار ریالی و 10 هزار ریالی به مناسبت اعیاد قربان و غدیر اعلام شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: همه دریافت کنندگان ارز در بانک و نیز دریافت کنندگان ارز به نرخ رسمی مکلف شدند برای واردات کالا وثیقه و تضمین کافی تامین کنند.
  ۱۰ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی، با بیان اینکه یکی از مشکلات فرسودگی بافت ها، عدم امکان انطباق با زندگی مدرن است، گفت:باید بخش عمده ای از اقتصاد مدرن را وارد بافت های فرسوده کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۵:۲۵    
فروش کارتکسی خودرو در حال حاضر توسط دلالان و واسطه ها انجام می شود و این افراد بدون شناسنامه و ضابطه، در حال برهم زدن فضای بازار هستند و با قیمت هایی که در فرایند فروش تعیین می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۵:۲۱    
ترکیه علیه تعرفه هایی که از سوی آمریکا روی واردات فولاد و آلومینیوم این کشور وضع شده است، به سازمان تجارت جهانی (WTO) شکایت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۴:۵۱    
رییس جمهور آمریکا انتظار ندارد مذاکرات تجاری که هفته جاری با چین انجام خواهد شد، پیشرفت چندانی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۴:۲۱    
با امیدواری به کاهش جنگ تجاری بین آمریکا و چین، سهام آسیایی بالا رفت اما اظهارات رییس جمهور ترامپ درمورد یوآن و سیاست فدرال رزرو، رشد سهام را محدود کرد و باعث افت دلار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۴:۱۶    
یک مقام مسئول گفت: با توجه به افزایش عرضه مرغ در کشتارگاه ها، ازدیاد تقاضا در عید قربان تأثیری بر نوسان قیمت نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۳:۲۷    
پس از انتقادات تند ترامپ از بانک مرکزی آمریکا، ارزش دلار در برابر سایر ارزهای مهم جهانی کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۳:۱۸    
در جریان دیدار نخست وزیر مالزی از چین، طرفین یادداشتی برای استفاده از ارزهای یکدیگر در مبادلات تجاری امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۳    
رئیس شواری تامین کنندگان و صادرکنندگان دام زنده گفت: قیمت هر کیلوگرم نفس یا دام سبک گوسفندی در آستانه عید قربان به 20 تا 22 هزار تومان رسیده است و مشکلی برای تامین نیاز مردم وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۳    
وزیر بهداشت با اشاره به اینکه بزرگ ترین اشتباه من در طرح تحول سلامت اعتماد به سیاسیون بود، گفت: زمانی که هزینه تمام شده خدمت و سود منطقی نباشد خدمت با تقلب و فساد همراه می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۲:۳۹    
هیئت دولت طی مصوبه ای مقرر کرد بدهی 263 میلیارد تومانی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل به بانک عامل بابت احداث آزادراه تهران-شمال از محل بودجه عمومی تسویه شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۲:۳۹    
ماموران گمرک نوردوز طی دو عملیات 415 کیلوگرم لوازم آرایشی قاچاق کشف کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۲:۰۵    
در حالی که به واسطه بی تدبیری و بی توجهی مسئولان دولتی، بی ثبات اقتصادی تمامی اقشار جامعه را تحت فشار قرار داده است، دولتمردان موضوعات فرعی و دست چندمی را تصویب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۵۴    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: سیاست اعمال نرخ ترجیحی ارز برای کالاهای اساسی نیازمند نظارت دقیق با استفاده از ساز و کارهای جدید در عرصه فعالیتهای بازرگانی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۴۷    
دولت ونزوئلا در چهارچوب یک طرح گسترده اقتصادی که به گفته نیکولاس مادرو، رئیس جمهوری این کشور موجب مهارتورم شدید این کشور خواهد شد، 5 صفر پول ملی خود را حذف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۴۵    
معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه آهن از مبنا قرار گرفتن تُن کیلومتر به جای محورکیلومتر در دستورالعمل تعرفه 97 خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۴۵    
وزارت انرژی آمریکا اعلام کرد، 11 میلیون بشکه از ذخایر استراتژیک نفتی خود را در آستانه آغاز تحریم های نفتی علیه ایران به فروش می رساند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۲۹    
رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران گفت: قیمت موز، هویج، گوجه فرنگی و بادمجان نسبت به هفته گذشته با نوساناتی در بازار روبرو شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۲۹    
درحالی که دغدغه سرمایه گذاران هر روز از کاهش صادرات ایرات تحت فشار تحریم های ایران بیشتر می شود، همزمان با افت نگرانی از جنگ تجاری آمریکا-چین و کاهش رشد اقتصادی جهان، قیمت های نفت بالا رفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۱۸    
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: تأخیر در پروازهای ایران بیش از نُرم جهانی است و نمی توانیم آن را کتمان کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۰۸    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حذف دلار از سامانه سنا به جا، اما دیرهنگام بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۰۶    
رئیس سازمان بسیج اصناف کشور در واکنش به بیانیه اخیر حمایت اتاق بازرگانی ایران از FATF گفت: مدیری که چشم به غرب دارد باید صندلی خود را ترک کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۰:۵۱    
عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: در جلسه اخیر با وزارت صنعت ارز 4200 تومانی برای واردات قطعات خودرو تصویب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۰:۵۱    
رئیس انجمن قطعه سازان گفت: در حال حاضر برای فروش اینترنتی 16 هزار خودرو، 500 هزار نفر و برای فروش 247 خودرو حدود 200 هزار نفر برای خرید به سایت مراجعه کردند زیرا سود حاشیه بازار بسیار زیاد است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۰:۴۸    
رئیس شورای رقابت از احتمال افزایش مجدد قیمت خودروها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۰:۴۸    
شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در جدیدترین رده بندی برترین شرکت های حمل ونقل کانتینری جهان با یک پله صعود در رتبه هفدهم قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۰:۲۴    
بانک مرکزی در اطلاعیه ای به صرافان اعلام کرد از فروش ارزهای صادراتی باقی مانده که قبل از تاریخ 97/05/16 و با نرخ معادل دلار 4200 تومانی در سامانه نیما خریداری کرده اند خودداری نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۰:۲۴    
بانک مرکزی اعلام کرد: قراردادهای سپرده سرمایه گذاری که درفاصله زمانی 2 تا 11 شهریور 1396 افتتاح شده ، در صورت در خواست سپرده گذاران به مدت یک ماه قابل تمدید است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۰:۱۵    
بانک مرکزی نرخ ارزهای رسمی را با فراز و فرود نسبت به دیروز منتشر و اعلام کرد: هر یورو با 378 ریال رشد در مدت زمان مشابه 48 هزار و 380 ریال ارزش گذاری شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۰:۱۱    
منتظر کالاهای احتکار و اختفا شده در بازار باشید. این کالاها قرار بود با گران تر شدن قیمت ها در بازار توزیع شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۹:۵۴    
فهرست جدید توانمندی های داخلی در بخش تولید و خدمات از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۹:۴۶    
قیمت دلار روز گذشته در سامانه سنا اعلام نشد و یوآن چین جای آن را گرفت. حذف قیمت دلار از انتهای روز یکشنبه کلید خورد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۹:۴۶    
محتکر و احتکارکننده الفاظی است که پس از اعمال تحریم های بین المللی به وفور و در اظهارات مسوولان نظارتی، قضایی و نمایندگان مجلس به کار برده می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۹:۲۷    
با وجود اینکه تقاضا برای خرید آپارتمان های کوچک متراژ در بازار مسکن، همچنان پرتعداد است، اما عمده آپارتمان های عرضه شده در این گروه متراژی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۹:۲۵    
بدون تردید سامانه (نیما) اطلاعات کامل و با جزئیاتی را از نحوه نقل و انتقالات مالی مربوط به صادرات و واردات یا همان حساب کالا به ناظر بیرونی می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۹:۱۴    
زمانی که استفاده از کارت سوخت در کشور الزامی شد، کم تر کسی گمان می کرد 11 سال بعد خرید و فروش آن به یک کاسبی تبدیل شود و بازار داغی پیدا کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۹:۰۷    
سخنگوی صنعت برق کشور از آغاز صادرات برق به کشورهای همسایه خبر داد و افزود: پس از رفع خاموشی ها در کشور این پتانسیل ایجاد می شود که بتوانیم در زمان هایی از طول روز که بار کاهش می یابد برق را به ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۸:۵۹    
تیرماه امسال تولید چهار مدل خودروی سنگین در خودروسازان داخلی متوقف شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۸:۵۲    
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی از واگذاری 250 میلیارد تومانی 20 شرکت دولتی در روز 12 شهریور ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۸:۴۵    
بانک مرکزی در اطلاعیه ای مهلت تعویض دسته چک های قدیم با دسته چک صیادی را تا ششم آبان و به مدت دو ماه تمدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۸:۴۳    
لایحه قانونی بودجه 97 کل کشور با نرخ محاسباتی هر دلار 3500 تومان و صادرات 000/150/2 بشکه در روز و پیش بینی 260 هزار بشکه صادرات میعانات گازی به تصویب مجلس و تایید شورای نگهبان رسید که در آن درآمد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۸:۳۹    
یک مقام مسئول گفت: براساس آخرین آمار وزارت بهداشت تاکنون 64 نفر به این بیماری مبتلا شدند که متأسفانه 8 نفر از آنها جان خود را از دست داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۸:۳۱    
برخی کارشناسان پیش بینی می کنند در صورت آزادسازی قیمت خودرو، پراید به 40 میلیون تومان برسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۸:۱۰    
مدیرعامل یک شرکت فعال در حوزه انرژی گفت: در بدنه وزارت نفت این مساله هست که اگر با بخش خصوصی کار کنند باید پاسخگوی نهادهای مختلف نظارتی باشند و لذا برای پرهیز از این دردسرها ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۸:۰۷    
روزنامه های اقتصادی امروز سه شنبه 30 مرداد 97 را در اینجا مشاهده کنید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۷:۵۰    
یک کارشناس اقتصادی گفت:پیشرفت روابط بازرگانی کشور ما با کشور های دیگر نیازمند الزامات و مجوز هایی است که مهم ترین آن ها کارت بازرگانی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۷:۲۰    
برای خرید خودروی برلیانس در بازار بسته به مدل موردنظر و میزان کارکرد آن باید حداقل 57 میلیون تومان پرداخت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۶:۲۰    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در مناطق مختلف شهری تهران طی امرداد ماه 97 است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۴:۵۰    
آمار مقدماتی گمرک از تجارت خارجی 12 ماهه سال 96 نشان می دهد که در این مدت بیش از یک میلیون و 385 هزار و 997 تن روغن کنجد و اجزای آن از 6 کشور دنیا وارد ایران شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۴:۲۰    
صادرکنندگانی که ارز خود را در بازار ثانویه عرضه می کنند، نسبت به وصول ریال از صراف ها گله داشته و می گویند که گاهی بیش از یک هفته طول می کشد تا ریال حاصل از فروش ارز به آنها بر گردد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۳:۵۱    
برای خرید خودروی تویوتا در بازار بسته به مدل موردنظر و میزان کارکرد آن باید حداقل 180 میلیون تومان پرداخت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۳:۲۱    
آمریکا تلاش هایش را برای تحریم ایران مضاعف کرده اما اقدامات واشنگتن با تداوم جنگ تجاری با چین و تاثیر آن بر جریان تجارت نفت جهانی ممکن است پیچیده تر شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۲:۵۱    
اگر قصد سرمایه گذاری یا مهاجرت دارید بهترین فرصت را از دست ندهید ؛ به این متن، عکس ویلاهای باشکوه در کشورهای خارجی را بیفزایید که این روزها از قاب تلویزیون و تبلیغات سنتی ماهواره ای ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۲:۲۱    
در حال حاضر 717 طرح نیمه تمام در بخش آب و انرژی وجود دارد که برای اتمام آن ها بیش از 160 هزار میلیارد تومان منابع مالی مورد نیاز است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۱:۵۱    
براساس آخرین آمار منتشره در سال 96 در 380 کشتارگاه رسمی بالغ بر 12 میلیون و 21 هزار رأس انواع دام ذبح شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۱:۲۱    
به تازگی اعلام شده است که کشور قطر بیش ترین سرعت اینترنت همراه در جهان را به کاربران و شهروندانش ارائه داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۰:۵۱    
گزارش موسوم به کمک جهانی بشردوستانه در سال 2018 مدعی است که 2 میلیارد نفر در جهان با فقر دست وپنجه نرم می کنند و روزانه درآمدی کمتر از 3.2 دلار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۰:۲۱    
شهروندان ترکیه به منظور مقابله با جنگ تجاری آمریکا علیه این کشور و حمایت از اظهارات رئیس جمهوری ترکیه مبنی بر تحریم محصولات آمریکایی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۰:۰۰    
احمد توکلی با اشاره به ماجرای ضرر 320 میلیاردی وزارت راه به سیستم مالیاتی کشور، گفت: متأسفانه برخی رسانه ها از وزیر دفاع می کنند در حالی که شفاف سازی در این باره به نفع مردم بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۲:۰۴    
امروز عده ای از واردکنندگان و تولیدکنندگان به مصوبه اخیر دولت مبنی بر لزوم پرداخت مابه التفاوت دلار 4200 تومانی تا نرخ دلار بازار ثانویه برای ترخیص کالا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۱:۲۸    
وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: در شرایط فعلی، حفظ صنعت هوانوردی از قیمت پروازها برای کشور بسیار مهمتر است و باید بتوانیم این صنعت را از گزند تحریم ها حفظ و در حرکت نگه داریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۱:۰۰    
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو از افزایش بی رویه قیمت خودروهای داخلی و عرضه پراید 111 با قیمت 32 میلیون و 500 هزارتومان در بازار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۲۰:۳۹    
توتال امروز طی بیانیه ای رسماً خروج از پروژه چندین میلیارد دلاری توسعه میدان گاز پارس جنوبی را تایید و اعلام کرد اگر شرکت سینوپک چین بخواهد می تواند این پروژه را ادامه دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۸:۵۸    
منابع آگاه گفتند از این به بعد محموله های نفت چین با نفتکش های ایرانی حمل و در بنادر چین تحویل داده می شود که نشاندهنده تلاش پکن برای ادامه خرید نفت از ایران با آغاز دوباره تحریم های اقتصادی آمریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۸:۳۱    
قیمت نفت برنت با انتظار بازار برای کاهش عرضه نفت ایران 22 سنت افزایش و به 72.05 دلار در هر بشکه رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۷:۲۰    
بر اساس مصوبه جدید دولت،ماشین آلات، تجهیزات، قطعات یدکی خطوط تولید و مواد شیمیایی و مصرفی خط تولید، مواد اولیه وارداتی، قطعات و ملزومات و مواد اولیه دارو از شمول پرداخت مابه التفاوت معاف شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۶:۰۸    
خریداران چینی نفت ایران برای ادامه واردات نفت از ایران در برابر تهدید تحریم های آمریکا، برای حمل محموله های نفتی خود از نفتکش های ایرانی استفاده می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۵:۵۷    
در شرایطی که قیمت میوه در بازار رو به افزایش است، عضو هیات مدیره اتحادیه باغداران سرمازدگی، افزایش قیمت ماشین آلات و نهاده های تولید و حمل ونقل را از دلایل افزایش قیمت میوه می داند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۵:۵۳    
وزارت اقتصاد آلمان اعلام کرد که سقوط لیره ترکیه برای اقتصاد آلمان از مناقشات تجاری با آمریکا و بدون قرارداد ترک کردن اتحادیه اروپا توسط انگلیس ، خطرناک تر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۵:۵۱    
رئیس اتحادیه آبمیوه، بستنی و کافی شاپ تأکید کرد: به واسطه نوسانات نرخ ارز، قیمت مواد اولیه روند صعودی به خود گرفته و عاملی شد تا قیمت لبنیات و محصولاتی همچون بستنی رشد کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۵:۵۱    
معاون سازمان شیلات گفت: در حال حاضر 80 فروند شناور در حوزه صید فانوس ماهیان دریای جنوب فعالیت دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۵:۳۱    
بسیاری از بورس های آسیایی به دنبال آغاز مذاکرات تجاری بین چین و آمریکا، معاملات هفتگی را با صعود شروع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۵:۱۰    
امروز نیز بازار سهام شاهد رشد قیمت در گروه فلزات اساسی، نفت و کانه های فلزی بود. کارشناسان معتقدند علت اصلی نوسانات بورس تهران قیمت دلار در بازار آزاد است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۵:۰۵    
درحالی که برخی کارشناسان و مسئولان اقتصادی به شدت از ایده تعمیق بازار ثانویه حمایت کرده اند، تعدادی از اقتصاددانان با این ایده مخالفت کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۵۳    
ایران خودرو امروز طرح فروش 15 محصول خود را آغاز کرد اما اختلاف قیمت بالای این خودروها از کارخانه تا بازار به همراه اختلالات سیستمی عاملی شده تا کمتر خریداری امکان خرید این خودروها را داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۵۳    
مدیر عامل شرکت عمران و مسکن ایران درباره نحوه مواجهه با شرایط اقتصادی گفت: بهره وری مهمترین ابزار دفاعی شرکت ها در مواجهه با تلاطم های اقتصادی و تحریم های نادعادلانه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۴۶    
با مجموعه اقداماتی که طی روزهای گذشته در بازار ارز صورت گرفته و عرضه را بالا برده است، دیروز نرخ کاهش یافت و اکنون دلار در چند قدمی ورود به کانال 9 هزار تومانی به سر می برد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۴۳    
وزیر نفت، گفت: توتال به صورت رسمی قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی را ترک کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۴۳    
در پی افزایش یکباره نرخ دلار و پدیدارشدن متخلفانی که گوشی مشمول دلار 4200 تومانی را با دلار 8 هزار تومان قیمت گذاشتند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۳۵    
جمعی از واردکنندگان صبح امروز با حضور در دیوان عدالت اداری، علیه دریافت مابه التفاوت نرخ دلار دولتی با بازار ثانویه از سوی دولت ، شکایت رسمی ثبت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۳۵    
مجلس با تدوین یک طرح دو فوریتی برای تسویه ارزی نرخ خوراک پتروشیمی ها آستین بالا زد؛ با تصویب این طرح پیش بینی می شود یک منبع تضمین شده جدید برای درآمدهای ارزی دولت شکل بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۱۳    
کارشناس نظام بانکی گفت:با افزایش نرخ سود بانکی ،بانک ها بهترین پناهگاه برای نقدینگی سرگردان بوده و تولیدکنندگان متضرر خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۰۵    
با تصمیم بانک مرکزی از دیروز دلار رسماً از سامانه سنا حذف شده و یوان چین جایگزین این ارز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۰۵    
تسهیلات پرداختی بانک ها طی 4 ماهه سال 1397 به بخش های اقتصادی مبلغ 1671.3 هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ 138.2 هزار میلیارد ریال (معادل9.0 درصد) افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۰۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی از ساخت 50 هزار واحد مسکن جدید برای اقشار متوسط در شهرهای جدید خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۳:۲۰    
صادرات نفت خام ایران به ترکیه در ماه ژوئن 71 درصد کاهش یافت و به 287 هزار و 842 تن رسید، در صورتی که صادرات گاز ایران قطع شود مشکلات زیادی را به ویژه در زمستان برای ترکیه ایجاد خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۳:۱۴    
همزمان با تحریم های تعدادی از کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس علیه دولت قطر، نقش و حضور جمهوری اسلامی ایران در قطر در زمینه های اقتصادی، تجاری و سیاسی بسیار چشمگیر بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۳:۰۹    
یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت که شرکت ملی گاز در سال 1395 حدود 15 میلیارد تومان از مشترکان بابت بیمه خسارت گاز دریافت کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۳:۰۰    
واردات تخم مرغ از مرداد ماه سال جاری مشمول چهار درصد حقوق ورودی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۲:۵۲    
یکی از موضوعات مطرح بین شهرداری و وزارت نیرو طی سال های اخیر ساماندهی آبیاری فضای سبز بوده و علی رغم قوانین متعددی که شهرداری برای سامان دادن به این مساله وضع کرده اما باز هم شاهد آبیاری فضای سبز با ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۲:۴۶    
وزیر نفت با بیان اینکه وزارتخانه تحت مدیریتش با استهلاک شدید تجهیزات نفتی روبه رو است، گفت: بیمه ها مسئول تامین امنیت پالایشگاه ها هستند.
مشاهده نتایج بیشتر...