دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۲۰:۵۶Dec 2018 17

افکار نیوز (afkarnews.ir)

مهمترین خبرهای افکار نیوز بر روی ایمیل شما

افکار نیوز 29 اسفند 1393 افکار نیوز 29 اسفند 1394 افکار نیوز 30 اسفند 1395 افکار نیوز 31 اردیبهشت 1396 افکار نیوز 31 اردیبهشت 1397 افکار نیوز 31 خرداد 1397 افکار نیوز 31 تیر 1397 افکار نیوز 31 مرداد 1397 افکار نیوز 31 شهریور 1397 افکار نیوز 30 مهر 1397 افکار نیوز 30 آبان 1397 افکار نیوز 1 آذر 1397 افکار نیوز 2 آذر 1397 افکار نیوز 3 آذر 1397 افکار نیوز 4 آذر 1397 افکار نیوز 5 آذر 1397 افکار نیوز 6 آذر 1397 افکار نیوز 7 آذر 1397 افکار نیوز 8 آذر 1397 افکار نیوز 9 آذر 1397 افکار نیوز 10 آذر 1397 افکار نیوز 11 آذر 1397 افکار نیوز 12 آذر 1397 افکار نیوز 13 آذر 1397 افکار نیوز 14 آذر 1397 افکار نیوز 15 آذر 1397 افکار نیوز 16 آذر 1397 افکار نیوز 17 آذر 1397 افکار نیوز 18 آذر 1397 افکار نیوز 19 آذر 1397 افکار نیوز 20 آذر 1397 افکار نیوز 21 آذر 1397 افکار نیوز 22 آذر 1397 افکار نیوز 23 آذر 1397 افکار نیوز 24 آذر 1397 افکار نیوز 25 آذر 1397 افکار نیوز 26 آذر 1397 
  ۵۲ دقیقه پیش    
مدیرعامل شرکت ملی اکتشاف نفت گفت: مطمئن هستیم که ربیع پور که چندی پیش 160 میلیارد تومان اختلاس کرده بود در کانادا نیست و دستگیری وی توسط نهادهای بین المللی و وکلای ما در حال پیگیری است.
  ۵۹ دقیقه پیش    
استاندار آذربایجان غربی به مشکل خشکی دریاچه ارومیه اشاره کرد و گفت: دولت توجه ویژه ای به اجرای طرح های احیای دریاچه ارومیه دارد و امیدواریم با برنامه های دولت بتوانیم بحران خشک شدن دریاچه ارومیه را ...
  ۱ ساعت پیش    
معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه نباید اجازه دهیم تولید در کارخانه های خودروسازی با مشکل روبه رو شود، گفت: خودروسازان باید به دنبال جلب رضایت مردم و اقناع جامعه باشند.
  ۱ ساعت پیش    
اگر این آقایان خودشان بخواهند خودروی شخصی شان را بفروشند، آیا پیش از عرضه، آن را تعمیر نمی کنند و حتی ظاهرش را سروسامان نمی دهند؟ کاش به قدر خودروی دست دوم خودشان برای اموال ملت دلسوزی وجود داشت!
  ۴ ساعت پیش    
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از کاهش 1 تا 4 میلیون تومانی قیمت تعدادی از خودروها در بازار دارد.
  ۵ ساعت پیش    
یک اقتصاددان با اشاره به کاهش نرخ ارز در بازار آزاد، آن را نتیجه سناریو دولت برای مقابله با تحریم ها ارزیابی کرد و گفت: ثبات نرخ ارز برای برنامه ریزی فعالان اقتصادی مساله ای ضروری است.
  ۵ ساعت پیش    
هر گرم طلا در 9 ماه گذشته 154 هزار تومان و معادل 101 درصد گران شده است.
  ۵ ساعت پیش    
دبیر کل اتاق اصناف ایران گفت: ترکیب اعضای هیات رییسه اتاق اصناف ایران، مشخص و سعید ممبینی رییس اتاق اصناف ایران شد.
  ۵ ساعت پیش    
زیبا اسماعیلی سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: از زمان آغاز فرآیند ثبت نام کارت هوشمند سوخت المثنی تاکنون بیش از 24 هزار کارت سوخت مهاجر که غیرقانونی خرید و فروش شده بود ...
  ۵ ساعت پیش    
معان وزیر راه و شهرسازی گفت: تا پایان سال جاری حداقل 300 هزار حلقه تایر با قیمت دولتی در اختیار کامیون داران قرار می گیرد.
  ۶ ساعت پیش    
ماجرای انتصاب داماد روحانی به عنوان معاون وزارت صمت جنجالی بود که در روزهای گذشته در فضای مجازی و در گعده های سیاسی به پا شد و حالا با استعفای کامبیز مهدی زاده ماجرای انتصاب جنجالی پایان پذیرفته است.
  ۶ ساعت پیش    
بزرگترین پالایشگاه نفت آمریکا به همراه دیگر شرکت های نفتی کمپینی مخفیانه برای جلوگیری از افزایش استاندارد مصرف سوخت به راه انداخته اند .
  ۶ ساعت پیش    
طرح افزایش تعرفه برق مشترکان پرمصرف در نوبت تصویب در هیات وزیران قرار گرفته و با موافقت قطعی دولت برای مناسب بودن این طرح در مدیریت مصرف مواجه شده و احتمالا افزایش تعرفه برق پرمصرف ها تا چند روز ...
  ۶ ساعت پیش    
بررسی گزارش عملکرد بودجه نشان میدهد، تا پایان مهر درآمد دولت از محل فروش نفت و فرآورده های نفتی 55 درصد رشد کرده است.
  ۶ ساعت پیش    
قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک ها 9 هزار و 900 تومان تعیین شد.
  ۷ ساعت پیش    
سازمان هدفمندسازی یارانه ها با ارائه توضیحاتی درباره وضعیت منابع و مصارف هدفمندی یارانه ها در سال جاری ...
  ۷ ساعت پیش    
قائم مقام بانک مرکزی گفت: برای انعقاد و اجرای پیمان های پولی باید شرایط و زمان آن نیز فراهم باشد.
  ۷ ساعت پیش    
این روزها بازار سودجویی و دریافت هزینه های مازاد بر خدمات داغ شده است و هر یک از سودجویان از راهی برای کلاهبرداری و فریب کاربران استفاده می کنند.
  ۷ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به رتبه سوم شرکت ملی نفتکش و رتبه سیزدهم شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در دنیا، گفت: ظرفیت دریایی ایران به قدری بزرگ است که قابل تحریم نیست.
  ۷ ساعت پیش    
رییس پژوهشکده پولی و بانکی با بیان اینکه نظام بانکی در حال پوست اندازی است، گفت:مخاطرات و محدودیت های فعلی نظام بانکی به مدد علم و فناوری قابل رفع است.
  ۷ ساعت پیش    
رییس سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: با وجود تمام محدودیت ها و مشکلاتی که آمریکا تلاش کرده است علیه صنعت هوایی ایران به وجود آورد ...
  ۷ ساعت پیش    
مدیرعامل ایران ایر گفت: انتظار داریم اروپا تمدید مجوز خرید هواپیمای ایرباس های ایرانی را از اوفک آمریکا بگیرد.
  ۷ ساعت پیش    
بانک مرکزی خلاصه نتایج گزارش متوسط قیمت خُرده فروشی برخی از مواد خوراکی در هفته منتهی به شانزدهم آذر ماه را اعلام کرد که طی آن قیمت 6 گروه نسبت به هفته قبل از آن افزایش و 4 گروه کاهش یافت.
  ۸ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس گزارش ها، در کشور خودرو ایمن و استاندارد زیر 100 میلیون تومان وجود ندارد، از این رو خودروهایی مانند پراید استاندارد و ایمنی ندارند.
  ۸ ساعت پیش    
وزیر صنعت، معدن و تجارت،گفت: در ماه های گذشته به دلیل کاهش تولید خودرو امکان کاهش پلکانی قیمت وجود نداشته اما با توجه به افزایش تولید انتظار داریم به تعهدات عمل شود.
  ۸ ساعت پیش    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، 6 راهکار کلیدی برای تقویت ارزش پول ملی تشریح کرد.
  ۸ ساعت پیش    
بانک مرکزی ایران حجم نقدینگی تا پایان مهرماه سال جاری را 1693 هزار میلیارد تومان اعلام کرد.
  ۸ ساعت پیش    
یک مقام مسئول در گمرک گفت: بر اساس تازه ترین گزارش ها، 14 هزار دستگاه خودروی وارداتی در محوطه های گمرکی و انبارهای مناطق آزاد و ویژه اقتصادی دپو شده است.
  ۸ ساعت پیش    
معاون امور روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تشکیل نشست شورای عالی کار برای بررسی وضعیت معیشتی و مزدی کارگران در آینده نزدیک خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
مدیر مالی بی پی، گفت: تا زمانی که قیمت نفت بالای 50 دلار باقی بماند، پول آزاد ما هنگام ورود به سال های 2020 و 2021 میلادی فراتر از نیاز خواهد بود.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس شورای هماهنگی بانکهای دولتی با بیان اینکه هنوز شورای پول و اعتبار دستور کاری برای تغییر نرخ سود تعیین نکرده است، گفت: بانکهای دولتی موافق کاهش نرخ سود سپرده های بانکی هستند.
  ۹ ساعت پیش    
پس از این که داده های ضعیف اقتصادی از چین و اروپا به شواهد کند شدن اقتصاد جهان افزود، سهام آسیایی معاملات هفتگی خود را محتاطانه آغاز کرد.
  ۹ ساعت پیش    
لوله های قاچاق سوخت از کف دریا تا محل لنج ها کشیده شده است؛ هر شب و روز 50 لنج و هر لنج با گنجایش 20 تا 50 هزار لیتر سوخت قاچاق می کنند.
  ۹ ساعت پیش    
یک منبع آگاه، از افزایش 300 تومانی نرخ مرغ نسبت به روز گذشته در بازار خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
یک کارشناس بازار سرمایه، علت ریزش هفته های گدشته بورس را، انتظار سرمایه گذاران برای برقراری ثبات در بازارها دانست.
  ۹ ساعت پیش    
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.1 درصد کاهش به 1237 دلار و 51 سنت رسید.
  ۹ ساعت پیش    
یکی از روش های پیش بینی قیمت ها، نگاه به روند گذشته آنها است. بر این اساس در این صفحه روندهای قیمتی بازارهای مهم ایران و جهان به نمایش گذاشته شده اند.
  ۹ ساعت پیش    
یک اقتصاددان در مورد اشتباهات اقتصادی دولت در برابر تحریم ها گفت: دولت در ماههای اول واکنش غلطی به تحریم ها نشان داد، تعیین نرخ 4200 تومانی برای دلار یکی از واکنش های غلط دولت به تحریم ها بود.
  ۱۰ ساعت پیش    
در حالی که به دلیل رشد ضعیف اقتصاد های بزرگ، نگرانی از کاهش تقاضا شدت یافته است، قیمت نفت برنت روز دوشنبه با کاهش همراه بود.
  ۱۰ ساعت پیش    
بانک مرکزی امروز نرخ 39 ارز عمده در برابر ریال را اعلام کرد بر این اساس نرخ 12 ارز کاهش، 9 ارز ثابت و 18 ارز افزایش یافته است.
  ۱۰ ساعت پیش    
روز گذشته، قیمت دلار برای اولین بار پس از 5 ماه زیر مرز 10 هزار تومانی به کار خود پایان داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
ساخت وساز در کشور بعد از 4 سال تجربه رکود سنگین، در بهار امسال با شوک مثبت از ناحیه بازار معاملات مسکن مواجه شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
نمایندگان می گویند بودجه 98 در 4 محور اصلاحی به مجلس تقدیم می شود؛ اصلاحاتی که مهم ترین آنها یعنی بازنگری در سهم صندوق توسعه ملی و افزایش بودجه دفاعی ...
  ۱۰ ساعت پیش    
طبق توافق صورت گرفته میان سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان، خودروسازان و قطعه سازها، قیمت خودروهای داخلی به طور میانگین، 70درصد افزایش خواهد یافت.
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون صنایع کمیته سه جانبه از خودروساز، وزارت صمت و شورای سیاست گذاری تعیین کرده تا بر مبنای یک آنالیز دقیق قیمت روز خودرو مشخص کنند ولی فعلا گزارشی ...
  ۱۰ ساعت پیش    
گروه تولیدکننده نفت اوپک با احساس نیاز برای آوردن یک غریبه به منظور دستیابی به توافق در خصوص تولید، به شدت ضعیف عمل کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۹:۴۹    
عضو کمیسیون انرژی مجلس، با بیان اینکه دولت از دی ماه استفاده از کارت سوخت را اجرایی می کند، گفت: مهلت ثبت نام کارت سوخت باید تمدید شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۹:۴۲    
رئیس اتحادیه املاک مشاوران املاک با اشاره به کسادی در بازار خرید و فروش مسکن گفت: در حال حاضر تب و تاب بازار مسکن فروکش کرده و بازار به مصرف کنندگان واقعی رسیده و پیش بینی می شود که بازار ملک تا ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۹:۳۶    
شرکت ایران خودرو فروش و پیش فروش آذر ماه برخی محصولات خود را از امروز دوشنبه 26 آذر آغاز می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۹:۳۶    
وزیر راه و شهرسازی در شرایطی وعده تحرک مسکن در سال های 98 و 99 را داده که هزینه های تولید مسکن با توجه به گرانی مصالح ساختمانی بالا رفته و از سوی دیگر طرح مسکن مهر و بازآفرینی دچار چالش نقدینگی و عدم ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۹:۲۳    
به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور، با هدف مدیریت مصرف آب پیشنهاد شده که قیمت تمام شده آب از مشترکان پرمصرف گرفته شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۹:۰۷    
دبیر انجمن صنفی شرکت های هواپیمایی با بیان اینکه چند ایرلاین ایرانی با سوخو تفاهم نامه امضا کرده اند، گفت:اما با توجه به اینکه خرید سوخو مجوز اوفک می خواهد، امکان خرید آن وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۹:۰۴    
سعد محمدی گفت:امیدواریم با اکتشافاتی که در حال انجام است بتوانیم میزان ذخایر سنگ آهن را در کشور افزایش دهیم
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۸:۵۷    
عضو هیئت مدیره انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی قیمت 12 هزار تومان برای هر کیلو گرم قیمت مرغ را کمترین قیمت گوشت مرغ دانست که تولید کننده می تواند به کمترین مقدار سود در پرورش مرغ دست یابد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۸:۴۹    
رئیس شورای تامین کنندگان دام کشور با بیان اینکه دامدار بره را با قیمت 25 هزار تومان در درب دامداری عرضه می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۸:۴۰    
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: عرضه مرغ منجمد به قیمت هر کیلو 8 هزار و 900 تومان را به بازار آغاز کرده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۸:۳۲    
رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق گفت: مذاکراتی میان بانک مرکزی ایران و عراق در در جریان و در حال نهایی شدن است تا گشایش اعتبارات به صورت بانکی و رسمی از طریق ریال و دینار انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۸:۲۹    
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: بخشی از بدنه وزارت نفت تمایل به عرضه نفت در بورس و ورود بخش خصوصی به تجارت نفت نداشت و الان هم قصد دارند این راهکار ضدتحریمی را متوقف کنند ولی به خاطر کاهش میزان صادرات ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۸:۱۷    
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی ایران گفت: یک شبکه غیر رسمی شکل گرفته که دام ها را به صورت نقدی از دامدارها خریداری کرده و آن ها را به بازارهای غیر رسمی سرازیر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۸:۱۰    
کارنامه سه فصل تجارت ایران با اتحادیه اروپا از رشد بیش از 17 درصدی صادرات ایران به منطقه یورو حکایت دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۸:۱۰    
روزنامه های اقتصادی امروز دوشنبه 26 آذر 97 را در اینجا مشاهده کنید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۷:۳۰    
برای خرید آپارتمان در غرب تهران باید متری 9 میلیون تا 17 میلیون تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۷:۰۹    
یک استراتژیست ارشد در زمینه سرمایه گذاری گفت به احتمال صددرصد آمریکا به سمت یک رکود اقتصادی دیگر پیش می رود. در سال آینده تجارت تعیین کننده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۶:۰۵    
هزار توریست خارجی از 80 کشور دنیا با ویزای جدید شارک وارد عربستان شدند .
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۶:۰۵    
مدیر کل بازرسی ویژه سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از رصد آخرین وضعیت کالا های موجود در بازار لوازم خانگی توسط بازرسان سازمان های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور در هشت ماهه سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۵:۲۰    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده مسکن در منطقه افسریه طی آذر ماه 97 است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۵:۰۶    
آنچه در زیر می آید جزییات معاملات انجام شده آپارتمان هایی در مناطق مختلف شهری تهران است که با حدود 100 میلیون تومان در آذر ماه 97 فروخته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۴:۲۹    
آنچه در زیر می آید قیمت روز انواع خودروهای کروک در سطح بازار پایتخت طی آذر ماه 97 است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۳:۲۷    
تحقیقات جدید از سوی نیویورک تایمز نشان داد صنعت نفت آمریکا به یک کمپین روابط عمومی محرمانه برای تضعیف استانداردهای اقتصاد سوخت این کشور دست زده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۲:۵۰    
یک کارشناس انرژی گفت: عرضه نفت خام در بورس انرژی ، علیرغم آنکه یکی از راهکارهای مقابله با تحریم نفتی کشور است، از سوی وزارت نفت و شرکت ملی نفت با جدیت پیگیری نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۲:۲۷    
طبق آمار سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، در هفت ماه نخست امسال چهار میلیون و 704 هزار و 509 ایرانی به خارج از کشور سفر کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۲:۰۷    
عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت گفت: مدنظر قرار دادن نرخ ارز، توجه به امکان تامین مواد اولیه و قطعات و همچنین نگاه ویژه به فاصله بین قیمت خودرو در کارخانه و بازار آزاد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۱:۲۶    
نائب رئیس کانون بازنشستگان مشهد بر لزوم همسان سازی حقوق بازنشستگان تاکید کرد و از نمایندگان مجلس خواست که به موضوع دستمزد و معیشت کارگران و بازنشستگان ورود کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۰:۵۵    
آپارتمان های قیمت مناسب که در بازار مسکن آخرین ماه پاییز عرضه شده اند عمدتا در مناطق دارای بافت فرسوده یا مناطق نیمه جنوبی پایتخت واقع شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۰:۳۵    
آمار سامانه اطلاعات املاک در تهران از 24 روز ابتدای آذرماه نشان می دهد قیمت هر متر مربع مسکن در شهر تهران با افت سرعت رشد ماهیانه به 9 میلیون و 299 هزار تومان رسیده که نسبت به ماه قبل و مشابه سال قبل ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۳:۴۸    
یک مقام مسئول گفت: تقاضای خرید آجیل و خشکبار در بازار داخلی نسبت به سال گذشته، کمتر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۳:۱۸    
متوسط هزینه سالانه خانوار شهری در سال گذشته33میلیون تومان ومیزان درآمد نیز36میلیون و685هزار تومان بود؛ همچنین درآمد ماهیانه خانوار روستایی با14درصد رشد به1میلیون و680هزار تومان رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۲:۱۵    
بانک مرکزی دستورالعمل خرید و فروش ارز را به شبکه صرافی های مجاز اعلام کرد که بر اساس آن باید هنگام خرید ارز حاصل از صادرات، گزینه از محل صادرات را در سامانه سنا انتخاب کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۱:۵۳    
وزیر امور اقتصاد و دارایی، با اشاره به اینکه عمده نارضایتی مردم، به خاطر گران فروشی محصولات و کالا ها است، از طراحی ساز و کار ویژه برای ممانعت از جهش ناهمگون قیمت کالا های اساسی، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۱:۴۵    
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از بررسی تشکیل بانک فرهنگیان در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۱:۴۳    
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی موضوع قیمت گذاری خودرو در جلسه این کمیسیون از قول مساعد خودروسازان برای تسریع در تحویل خودرو های ثبت نامی خبر داد و گفت که قرار است کارگروهی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۱:۳۶    
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: روزانه 45 نفر در جاده های کشور کشته و هزار و 600 نفر معلول می شوند. به عبارت دیگر گویا ما هر دو روز یکبار شاهد سقوط یک هواپیما در کشور هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۴۱    
امروز به سید مرتضی مرتضوی زنگ زدم که ریاست انجمن قطعه سازان را دارد.ازگذشته باهم رفیق هستیم و سیدرا خوب می شناسم ازارادتش به اباعبدالله تامرید بودنش به ولایت اماحیف ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۶:۴۷    
وزیر راه و شهرسازی توضیحات جدیدی درباره تکمیل مسکن مهر ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۶:۰۶    
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از افزایش 8 میلیون تومانی قیمت چانگان در بازار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۵۹    
اینها سوالاتی است که این روزها زیاد پرسیده می شود. برخی سفته بازان و دلالان که از بانک مرکزی شکست خورده و سودهای موهومی خود را از دست داده اند به شدت از رئیس کل بانک مرکزی ناراحت هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۵۵    
بررسی قیمت انواع نفت طی هفته گذشته میلادی نشان از افزایش 0.63 دلاری نفت برنت، افزایش 0.0114 دلاری نفت کوره و افزایش 0.57 دلاری نفت خام دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۵۰    
افکار عمومی و مردم این انتظار را دارند که دستگاه قضا همچون گذشته عدالت قضائیی را رعایت کرده و همچون واردکنندگان خودرو، عمکلرد خودروسازان داخلی را نیز بررسی دقیق نماید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۵۰    
وزیر نیرو گفت: گلوله هایی که باید برای باروری ابرها پرتاب می شد، تاکنون از خارج از کشور وارد می شد، اما در حال حاضر توانسته ایم با ظرفیت داخلی، این گلوله ها را تولید کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۵۰    
وزیر اقتصاد و امور دارایی با بیان اینکه بازار ارز به سمت حرکت به نرخ تعادلی است، گفت: وضعیت سامانه نیما نیز مناسب شده است به طوری که تنها روز گذشته 60 میلیون یورو در آن عرضه شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۵۰    
طی روزهایی که دلار به کانال 9 هزار تومانی سقوط کرده بود، بسیاری از صرافی های غیر بانکی از خرید ارزهای خرد امتناع کرده و دلالان فرصت نقش آفرینی یافتند؛ اما دولت دلارها را از دست مردم جمع کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۵۰    
قیمت اجناس با بالا رفتن دلار گران شد و حالا بانک مرکزی گزارش خود درباره قیمت کالاهای مختلف را منتشر کرده ااست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۵۰    
کارتهای سوخت دوباره در جیب صاحبان خودرو می رود تا مصرف سوخت به ویژه بنزین مشخص و جلوی قاچاق آن گرفته شود و خبرها حکایت از سهمیه بندی بنزین دارد اما همچنان این موضوع در هاله ای از ابهام بوده و مشخص ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۳۸    
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با نمایندگان تشکل های کارگری استان قزوین درجریان مسائل و مشکلات این افراد قرار گرفت و تاکید کرد که هدفی جز خدمت به مردم نداریم .
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۳۸    
نرخ لبنیات 66.5 درصد، تخم مرغ 61.5 درصد، برنج 23.8 درصد، حبوب 14.4 درصد، میوه های تازه 53.8 درصد، سبزی های تازه 37.1 درصد، گوشت قرمز 48.2 درصد، گوشت مرغ 44.1 درصد، چای 23.2 درصد، روغن نباتی 43 ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۱۹    
شاخص بورس در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه 2778 واحد افت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۰۸    
وزیر اقتصاد قطر طی سخنانی در یک نشست گفت: گسترش روزافزون نقش اقتصادهای نوظهور سلطه اقتصادی آمریکا در جهان را طی سال های آینده کاهش خواهند داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۰۳    
در توضیحات خطیبی درباره جوابیه وزارت نفت آمده است: در ماه های اخیر با تهدید آمریکا و کاهش خرید نفت از ایران چه کشورهایی و با چه مجوزی تولید خود را افزایش داده و سهمیه بندی را کنار گذاشته و بخشی از ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۴۳    
رئیس کل گمرک با تاکید بر اینکه درآمد 26 هزار میلیارد تومانی کمرگ برای سال آینده غیرکارشناسی است و باید تعدیل شود، گفت: در 8 ماهه امسال ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۴۱    
سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی از تمدید ثبت نام کارت سوخت المثنی تا شنبه اول دی ماه خبر داد و گفت ...
مشاهده نتایج بیشتر...