چهارشنبه ۳۰ مردادساعت ۱۴:۱۶Aug 2019 21

افکار نیوز (afkarnews.ir)

مهمترین خبرهای افکار نیوز بر روی ایمیل شما

افکار نیوز 29 اسفند 1393 افکار نیوز 29 اسفند 1394 افکار نیوز 30 اسفند 1395 افکار نیوز 31 اردیبهشت 1396 افکار نیوز 29 اسفند 1397 افکار نیوز 31 فروردین 1398 افکار نیوز 31 اردیبهشت 1398 افکار نیوز 31 خرداد 1398 افکار نیوز 1 تیر 1398 افکار نیوز 1 مرداد 1398 افکار نیوز 2 مرداد 1398 افکار نیوز 3 مرداد 1398 افکار نیوز 4 مرداد 1398 افکار نیوز 5 مرداد 1398 افکار نیوز 6 مرداد 1398 افکار نیوز 7 مرداد 1398 افکار نیوز 8 مرداد 1398 افکار نیوز 9 مرداد 1398 افکار نیوز 10 مرداد 1398 افکار نیوز 11 مرداد 1398 افکار نیوز 12 مرداد 1398 افکار نیوز 13 مرداد 1398 افکار نیوز 14 مرداد 1398 افکار نیوز 15 مرداد 1398 افکار نیوز 16 مرداد 1398 افکار نیوز 17 مرداد 1398 افکار نیوز 18 مرداد 1398 افکار نیوز 19 مرداد 1398 افکار نیوز 20 مرداد 1398 افکار نیوز 21 مرداد 1398 افکار نیوز 22 مرداد 1398 افکار نیوز 23 مرداد 1398 افکار نیوز 24 مرداد 1398 افکار نیوز 25 مرداد 1398 افکار نیوز 26 مرداد 1398 افکار نیوز 27 مرداد 1398 افکار نیوز 28 مرداد 1398 افکار نیوز 29 مرداد 1398 افکار نیوز 30 مرداد 1398 
  ۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
دونالد ترامپ روز سه شنبه گفت که مجبور است با چین در تجارت مقابله کند حتی اگر باعث آسیب کوتاه مدت به اقتصاد آمریکا شود چون پکن دهه هاست سر واشنگتن را کلاه می گذارد.
  ۹ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
درحالی پیش از این عباس علی آبادی مدیرعامل مپنا جایگزین یکه زارع در ایران خودرو اعلام شد که شنیده ها حاکی است، برای انتخاب مدیرعامل جدید ایران خودرو اختلاف نظرهایی وجود دارد.
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۱۰۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور لایحه حذف چهار صفر از پول ملی و تغییر واحد پول ملی را با قید یک فوریت برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال کرد.
  ۴۰ دقیقه پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
برای نخستین بار در هفته جاری قیمت نفت برنت از 60 دلار عبور کرد.
  ۴۷ دقیقه پیش    
شرکت پیام رسان واتس اپ قصد دارد پرداخت الکترونیکی را در نرم افزار خود ایجاد کند.
  ۵۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاملات امروز بازار آزاد خودرو از نوسان 200 هزار تومانی قیمت برخی از پر مخاطب ترین خودرو های ایرانی نسبت به روز قبل خبر می دهد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
حامل های انرژی و به ویژه مساله سوخت خودرو و بنزین از اهمیت زادی برای مردم برخوردار است، اگر چه بنزین در کشور ما قیمت چندانی ندارد و حتی این روزها از آب معدنی نیز ارزان تر است اما با وجود مشکلات عدیده ...
  ۱ ساعت پیش   + ۵۶ سایت دیگر  
همتی گفت: ما صادرات نفت خود را ادامه می دهیم. درباره اعداد و آمار دقیق فروش نفت هم بگذارید این اعداد پیش خودمان باقی بماند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
نوبخت گفت: شیوه های قانونی یودجه بندی را باید به سمتی سوق دهیم که از بدهکارشدن غیر واقعی دولت جلوگیری شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
طبق تحقیقات ریستاد انرژی فروش مدل های خاص دیزل با روی آوردن نروژی ها به تسلا و سایر سازندگان خودروهای الکتریکی کاهش یافته است.
  ۱ ساعت پیش    
قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز به 4میلیون و 150 هزار تومان و طلای 18عیار هم 414 هزار و 400 تومان شده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید کاهش و افزایش تورم هیچ ربطی به حذف صفر از پول ملی ندارد بلکه ارتباط آن با سیاست اقتصادی است.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران کشور گفت: کاهش قدرت خرید کارگران کشور و یا بهتر بگوئیم آحاد جامعه در شرائطی بوجود آمده که حجم نقدینگی کشور طی پنج شش سال اخیر از 800 هزار میلیارد تومان به بالای 2000 ...
  ۲ ساعت پیش   + ۴۹ سایت دیگر  
کاهش ماهیانه قیمت در مناطق میانی، افت 78 درصدی معاملات و افزایش 25 درصدی ساخت و ساز، چشم انداز امیدوارکننده ای را پیش روی بازار مسکن پایتخت قرار داده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به اینکه 340 هزار تن از ذرتهای برزیلی در سال 95 از گمرک ترخیص شده ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
معافیت صادرات گاز ایران به عراق از تحریم ها در اوج هجمه ها و محدودیت های آمریکا علیه ایران نشان داد صادرات گاز به کشورهای منطقه، برخلاف صادرات نفت ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از رای فیفا برای میزبانی عراق از رقابت های مقدماتی جام جهانی در بصره، پیام تبریکی خطاب به فدراسیون فوتبال این کشور صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۵:۲۷   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به اینکه بالا رفتن قیمت مسکن طی یک سال و نیم گذشته و به تبع آن کاهش قدرت خرید باعث شده تا تعداد معاملات تجاری مسکن 19 درصد کاهش یابد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
پیروزبخت گفت: سازمان استاندارد به واحد های تولیدی و عرضه کننده محصولات با کیفیت و استاندارد، نگاه پلیسی ندارد و سعی دارد با راهنمایی و مشاوره کیفیت را افزایش دهد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۹:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
ملکی امتناع دامداران از عرضه را دلیل اصلی نوسان قیمت گوشت در بازار بر شمرد و گفت: هم اکنون قیمت هر کیلو شقه گوسفندی به 105 تا 106 هزار تومان رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۸:۲۰   + ۳۴ سایت دیگر  
روسای بانک های مرکزی آمریکا و اروپا نتوانستند در بین بهترین های این رشته قرار گیرند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۷:۲۰    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان حوالی میدان رسالت تهران در مرداد ماه 98 است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۶:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است سهم حوزه معادن در ایجاد ارزش افزوده به دلیل خام فروشی به ویژه در مناطق محروم اندک است حال آنکه ظرفیت این بخش در مناطق مختلف کشور کم نظیر است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۵:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
براساس آمار گمرک در سال 97 بیش از یک هزار و 277 تن اجزا و قطعات کیسه هوا از کشور های مختلف وارد ایران شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
در آستانه عید غدیر برای خریدهربسته 100 تایی یک هزار تومانی باید بین 120 تا 125 هزار تومان هزینه پرداخت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۳:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رهبر گفت: به دلیل سود متعارفی که در حوزه مسکن وجود دارد برخی اوقات بانک ها اجازه کاهش قیمت مسکن را نمی دهند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۲:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
عربستان سعودی با پایین آوردن مقدار صادرات نفت خام، اولویت مقاصد صادراتی خود را تغییر داده است. این کشور فروش نفت به بزرگترین وارد کننده نفت جهان، چین را افزایش و صادرات به آمریکا را کاهش داده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۲:۲۰    
برای خرید مسکن در منطقه 6 باید از متری 15 میلیون تا 19 میلیون تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۱:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان این که به مصلحت مردم، مشاوران و سیاست اقتصادی مسکن نیست که حق الزحمه مشاوران املاک بر اساس متراژ دریافت شود ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۱:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
مسابقه شرکت های آمریکایی برای توسعه پایانه های نفتی که بارگیری ابرنفتکش ها را در ساحل منطقه گلف کاست امکان پذیر کند، پرتعداد مانده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۰:۵۰   + ۲۸ سایت دیگر  
ایران یکی از باسابقه ترین کشورهای استخراج کننده نفت و گاز است که عملیات اکتشاف نفت و گاز در سال 1280 شمسی در نواحی غرب آغاز شد و در نواحی جنوبی کشور ادامه یافت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۰:۲۰   + ۳۰ سایت دیگر  
آمریکایی ها به طور متوسط 61 هزار دلار در سال درآمد دارند که این رقم در ایالت های مختلف دارای اختلافات زیادی با یکدیگر است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۳۹   + ۵۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با هدف بهبود محیط کسب و کار طی ابلاغیه ای دستور داد : تغییرات و اصلاح برخی رویه های سازمان امور مالیاتی در مهلت زمانی تعیین شده باید اعمال شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۲۹   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سایپا مشکل خاصی نداشته و ممنوع الخروجی شش ماه ایشان بر اساس شکایت مشتری ها بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۲۸   + ۵۰ سایت دیگر  
اسلامی گفت: با توجه به هماهنگی، آماده سازی و تغییر پرسنل کشتی آدریان دریا ، این نفتکش ایرانی بامداد امروز دوشنبه از منطقه جبل الطارق خارج و وارد آب های بین المللی شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در رابطه با ممنوع الخروجی مدیرعامل سایپا نیز گفت: موضوعی که برای مدیرعامل سایپا به وجود آمد به دلیل شکایت مشتریان از وی بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
تیم فوتبال پرسپولیس اردوی پیش از بازی خود برای اولین بازی رسمی فصل جدید را در هتل اوین برپا خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۰۱   + ۳۵ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با بیان این که 10درصد پزشکان از سال 88 تا 93 هیچ گونه مالیاتی نداده اند، گفت: 90 درصد پزشکان در این بازه زمانی کمتر از 5میلیون تومان مالیات داده اند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
کشاورز گفت: هم اکنون 180 هزار تن برنج در گمرکات کشور مانده است که از بانک مرکزی انتظار داریم هرچه سریع تر ارز مورد نیاز را به ترخیص آن اختصاص دهد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۲   + ۱۲۶ سایت دیگر  
حق شناس گفت: متقاضیان دریافت مسکن در شهر های زیر 100 هزار نفر می توانند از شهریور در سامانه طرح ملی مسکن ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۱:۴۷   + ۵۰ سایت دیگر  
شورای نگهبان 5 ایراد طرح تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی را به رییس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
همراه اول در دوشنبه سوری مردادماه تا 100گیگابایت اینترنت هدیه می دهد که مشترکان یوسیم جایگاه ویژه تری در آن دارند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۳۶   + ۶۰ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با بیان اینکه قوه مجریه به تنهایی نمی تواند برنامه های مربوط به یارانه را اجرایی کند گفت: برنامه دولت درباره یارانه ها در آینده نه چندان دور تصویب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۰   + ۲۸ سایت دیگر  
دقایقی پیش نفتکش ایرانی که چند هفته پیش توسط انگلیسی ها توقیف شده بود حرکت خود را برای خروج از جبل الطارق آغاز کرد اما دوباره متوقف شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۰   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون سازمان امور مالیاتی گفت: کلیه مودیانی که تا پایان مهرماه نسبت به پرداخت اصل مالیات اقدام کنند صد در صد جرایم آنها مورد بخشش قرار می گیرد و تا پایان سال نیز بر اساس مکانیزم کاهنده این روند ادامه ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۸:۰۵   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرعامل اسبق ایران خودرو با بیان اینکه هزینه ای که برای طراحی صندوق 206 صورت گرفته 12 میلیون دلار است نه 250 میلیون دلار گفت: مباحث فنی را نباید به هیچ عنوان بابت بخش های سیاسی هزینه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۷:۵۰   + ۶۷ سایت دیگر  
حکایت تلخ این روزهای مستأجران، زمانی تلخ تر و اسفناک تر می شود که می بینیم دولت،در بی عملی ، زحمت تماشا را هم به خود نداده و عملاً اعلام بی طرفی کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۷:۲۰   + ۵۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان آب های معدنی و آشامیدنی ایران با بیان اینکه آب های معدنی گران قیمت خارجی محتوای خاص یا کارکرد ویژه ای ندارند و فقط به دلیل نام برند با این قیمت عرضه می شوند ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۶:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از جلسه ویژه این کمیسیون برای بررسی علل افزایش بی رویه قیمت بلیت هواپیما طی ماه های اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت حقوقی هاینس اند بون گزارش داد که تعداد درخواست های ورشکستگی شرکت های تولید انرژی آمریکا در سال جاری، به تعداد آنها در کل سال 2018 میلادی نزدیک شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۵:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس استاندارد نبودن وسایل، تجهیزات خانگی،ماشین آلات کارخانه ها و خودروها را اصلی ترین دلیل مصرف بالای انرژی در کشور دانست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۵:۲۰   + ۵۱ سایت دیگر  
یک اقتصاددان اظهار کرد: تعویض هر برگ اسکناس حدود 300 تومان هزینه در بردارد و تغییر اسکناس های نو به جای اسکناس های کهنه به طور معمول نزدیک به 270 میلیارد تومان هزینه می برد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۴:۵۰   + ۳۷ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد با وجود الزامی شدن استفاده از کارت سوخت شخصی، تنها 5 تا 6 درصد از مردم در سراسر کشور هم اکنون از کارت سوخت شخصی استفاده می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۴:۲۰   + ۳۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: طرح بانکداری جمهوری اسلامی ایران تا پایان شهریورماه نهایی می شود تا با این اقدام استقلال بانک مرکزی به حداکثر رسیده و روند ربوی بودن نظام بانکداری به صفر رسانده شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۳:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
دو عامل توسعه فوری زیرساخت های بیمار و ناکافی صادرات عراق را بیش از پیش الزامی می کند.اول شرایط امنیتی خطرناک خلیج فارس است که روز به روز بدتر می شود و دوم رشد مداوم صادرات نفت از طرف عراق است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
حذف چهار صفر از نظر کارشناسان اقتصادی تاثیری بر نرخ تورم و قدرت خرید مردم ندارد و تنها شکل ظاهری پول ملی تغییر و معاملات و محاسبات از این طریق آسان تر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۲:۵۰   + ۵۱ سایت دیگر  
ارزش بیت کوین تنها در طول یک هفته اخیر 15 درصد ریزش کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۲:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
اژدرکش گفت: کفش ماشینی به کشور هایی همچون عراق، افغانستان، آسیای میانه که بزرگترین مشتریان بازار ما هستند صادر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده واحدهای مسکونی در مناطق شمالی تهران طی مرداد ماه 98 است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۱:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خودروسازی فراری قصد دارد درآمد خود را تا 2020 به 5 میلیارد یورو برساند. درآمد فراری در 2017 ، 3.4 میلیارد یورو بود ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۰:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
برای خرید واحد 92 متری با عمر بنا 19 سال در بلوار فردوس گلستان جنوبی به سرمایه 1 میلیارد و 900 میلیون تومانی نیاز است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۰:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش ایران با اشاره به چالش های پیش روی این صنعت در شرایط تحریم گفت: 29 درصد صادرات ما به آمریکا بود که بعد از شروع تحریم ها این رقم به صفر رسید و به دنبال آن هستیم که کشورهای دیگری را ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۳:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
طهماسب مظاهری رئیس کل اسبق بانک مرکزی گفت: تشکیل بازار متشکل ارزی، حلقه دوم بعد از اصلاح نرخ ها است. آقای همتی و دوستانشان در بانک مرکزی در اصلاحات ارزی یک قدم شجاعانه و جدی برداشتند که به سمت تک ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به اینکه امسال رکورد صادرات برق شکسته شد، گفت: در بازه زمانی اول خرداد تا 20 مرداد حدود 2 ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۵:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران با تاکید بر ضرورت حرکت دولت به سمت پیاده سازی مالیات بر عایدی سرمایه گفت: راهکارهای دولت برای جبران کسری بودجه راهکارهایی تورم زاست که منجر به دست اندازی به ثروت های ملی می ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۵:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
یک مقام سازمان دامپزشکی با اشاره به اجرای طرح ملی ارتقای کیفیت بهداشتی گوشت مرغ گفت: با اجرای فاز عملیاتی این طرح از اواسط مهر دیگر هیچ برند یا برچسبی مبنی برمرغ سبز ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
علی پروین امروز یکی از داغ ترین مصاحبه های خود را انجام داد؛ حمله آتشین به مسعود سلطانی فر و محمدرضا داورزنی، وزیر ورزش و معاونش.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۱۵   + ۸۰ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی گفت: از ابتدای سال تاکنون در حدود دو میلیارد دلار واردات در مقابل صادرات داشتیم که رقم قابل توجهی است و این علاوه بر ارزی است که در نیما عرضه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
چهار آیین گفت: نبود انگیزه کافی تولیدکنندگان به استمرار تولید و کاهش جوجه ریزی بر افت قیمت جوجه یکروزه در بازار تاثیر گذاشته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
هم اکنون هر گرم طلای 18 عیار 419 هزار تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی 4 میلیون و 193 هزار تومان قیمت خورده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد قرارداد سفید امضای کارگری گفت: برای حل این مشکل آیین نامه اجرایی به صورت الکترونیکی تصویب شده و در اختیار دولت قرار گرفته که اطلاعات قراردادهای کارگری در سطح ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۵۰ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در بانک مرکزی گفت: رفع تعهد ارزی واردکنندگان کالاهای اساسی با دلار 4200 تومانی، تنها در صورت توزیع در شبکه مشخص شده و قابل ردیابی از سوی دولت، امکان پذیر است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
تولیدکنندگان نفت روسیه توانستند با پر کردن جای ایران و ونزوئلا که به علت تحریم های آمریکا در بازار کمرنگ شده اند، 1 میلیارد دلار بیشتر درآمد کسب کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۹:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
باید مصرف کارت سوخت شخصی را در تمام شهر ها به عنوان یک تیغ برنده هم برای قاچاقچیان و همچنین افرادی که فروش بنزین با نرخ های متفاوت در بزرگراه ها را منبعی برای سودآوری تلقی کرده اند، دانست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۹:۴۲   + ۴۵ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی با بیان "در بهره وری آبیاری از 37درصد در سال 92 به حدود 44درصد طی امسال رسیده ایم" گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۹:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
بحث جمعیت همواره از مهم ترین مباحث در علوم اجتماعی بوده. اصلا در این حوزه گرایشی وجود دارد تحت عنوان دموگرافی یا جمعیت شناسی ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۸:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: افزایش قیمت بلیط هواپیما به ضرر ایرلاین ها تمام خواهد شد، زیرا با افزایش هزینه ها، مردم دیگر از حمل و نقل هوایی برای مسافرت استفاده نمی کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۷:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
حذف صفرها از پول ملی در شرایط فعلی موافقان و مخالفانی دارد که هرکدام روی یک جنبه از اثرات این تصمیم جدید دولت انگشت گذاشته اند ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۶:۵۰   + ۲۸ سایت دیگر  
پیشی گرفتن عرضه از تقاضا در بازار مسکن، چشم انداز کاهشی قیمت را پیش روی متقاضیان قرار داده است؛ مطابق آمار هم اکنون تولید مسکن و ساختمان در تهران 9 برابر تقاضای به روز است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۶:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان نوشت افزار از کاهش 10 درصدی قیمت نوشت افزار خبر داد و گفت: برخی از برند های خودکار از 1500 تومان به 1200 تومان کاهش داشته و قیمت دفاتر مشق نیز با کاهش روبه رو شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۵:۵۰   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی آستراخان روسیه گفت: دولت روسیه به دنبال استفاده از بندر چابهار برای انتقال کالا به سایر کشورها خصوصاً شبه قاره هند است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۵:۲۳    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان سه خوابه در مناطق مختلف شهری تهران در مرداد ماه 98 است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۴:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
اوپک رشد تقاضای نفت را برای 2020، 1.14میلیون بشکه در روز پیش بینی کرد که نسبت به سال جاری کمی بیشتر است ولی احتمال می دهد که رشد اقتصادی در 2020 کندتر شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۴:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره جامعه متخصصین نساجی با بیان اینکه راه اندازی هر واحد تولید پارچه چادر مشکی به 20 تا 25 میلیون یورو سرمایه گذاری نیاز دارد، آخرین وضعیت تولید این پارچه در کشور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۳:۵۰   + ۷۱ سایت دیگر  
استفاده از رمز دوم پویا در یکی از بانک ها اجباری شده، اما مشتریان سایر بانک ها می توانند فعلا از همان رمز دوم ثابت خود استفاده کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۳:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با بیان اینکه میزان مصرف برق در تابستان امسال به 57 هزار و 681 مگاوات رسید که با پیش بینی های قبلی 3 هزار و 300 مگاوات فاصله داشت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۲:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
اتاق بازرگانی در گزارشی از کاهش قیمت سکه در طول یکماه در بازار خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۲:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
یک شرکت استرالیایی به دلیل حمل یک محموله 15 میلیون دلاری از ایران در معرض تحریم قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
براساس آمار گمرک در سال 97 بیش از 179 تن انواع چتر از 3 کشور جهان وارد ایران شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۱:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کانون انبوه سازان کشور با بیان اینکه افت معاملات مسکن و رکود به وجود آمده باعث خواهد شد سازنده های مسکن رفتار خود را تغییر و در ساخت مسکن با احتیاط عمل کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۰:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
برای خرید واحد 50 متری با عمر 10 ساله در جنت آباد جنوبی به سرمایه 630 میلیون تومانی نیاز است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ساخت خانه در آمریکا برای سومین ماه پیاپی در جولای کاهش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۸:۱۵   + ۶۷ سایت دیگر  
قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش با بیان اینکه معاونت بازاریابی و فروش سایپا برای پاسخگوئی و تکریم مشتریان سایپا در تعطیلات تابستانی خودروسازان فعال است ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۵:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
محمدولی گفت: اینکه حباب سکه به 60 هزار تومان رسیده است یعنی این رقم نسبت به پنج شنبه گذشته 15 هزار تومان افزایش داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار با تغییر تصمیم قبلی، ممنوعیت فصلی واردات برنج را به سازمانهای صنعت معدن استانی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از آماده شدن طرح تأمین مسکن کارمندان برای تصویب در هیئت دولت در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
نفتکش ایرانی گریس 1 که در کشمکش بین ایران و غرب گیر افتاده است، روز جمعه، یک روز پس از آزاد شدن، حرکت خود را آغاز کرده اما لنگرهای آن همچنان در بندر جبل الطارق بالا کشیده نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۳۸ سایت دیگر  
معاملات امروز بازار آزاد خودرو خبر از نوسانات متعددی در قیمت پر مخاطب ترین خودرو های ایرانی می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
اوپک در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد هر بشکه نفت سنگین ایران در ماه جولای با 1.77 دلار افزایش 62.65 دلار فروخته شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بنکداران با اشاره به اینکه کمبودی برای تامین اقلام ماه محرم نداریم گفت: با توجه به افزایش تقاضا در ماه محرم برای خرید کالا های اساسی باید طرف عرضه نیز تقویت شود تا شاهد کمبود در بازار ...
مشاهده نتایج بیشتر...