سه شنبه ۲۴ مهرساعت ۲۲:۳۵Oct 2018 16

افکار نیوز (afkarnews.ir)

مهمترین خبرهای افکار نیوز بر روی ایمیل شما

افکار نیوز 29 اسفند 1393 افکار نیوز 29 اسفند 1394 افکار نیوز 30 اسفند 1395 افکار نیوز 31 اردیبهشت 1396 افکار نیوز 31 اردیبهشت 1397 افکار نیوز 31 خرداد 1397 افکار نیوز 31 تیر 1397 افکار نیوز 31 مرداد 1397 افکار نیوز 31 شهریور 1397 افکار نیوز 1 مهر 1397 افکار نیوز 2 مهر 1397 افکار نیوز 3 مهر 1397 افکار نیوز 4 مهر 1397 افکار نیوز 5 مهر 1397 افکار نیوز 6 مهر 1397 افکار نیوز 7 مهر 1397 افکار نیوز 8 مهر 1397 افکار نیوز 9 مهر 1397 افکار نیوز 10 مهر 1397 افکار نیوز 11 مهر 1397 افکار نیوز 12 مهر 1397 افکار نیوز 13 مهر 1397 افکار نیوز 14 مهر 1397 افکار نیوز 15 مهر 1397 افکار نیوز 16 مهر 1397 افکار نیوز 17 مهر 1397 افکار نیوز 18 مهر 1397 افکار نیوز 19 مهر 1397 افکار نیوز 20 مهر 1397 افکار نیوز 21 مهر 1397 افکار نیوز 22 مهر 1397 افکار نیوز 23 مهر 1397 افکار نیوز 24 مهر 1397 
  ۱ ساعت پیش    
وزارت خزانه داری آمریکا بانک های ملت، مهر اقتصاد، پارسیان و سینا و شرکت های تراکتورسازی ایران و خودروساز بهمن را تحریم کرد.
  ۳ ساعت پیش    
سکه بهار آزادی با پیش گرفتن از سکه امامی به قیمت 4 میلیون 450 هزار تومان رسید.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: باید با افزایش بهره وری و انجام صحیح و درست مسئولیت اجتماعی، منافع تمامی ذی نفعان را تأمین کنیم.
  ۵ ساعت پیش    
با برگزاری مراسم چهلمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک سپه با حضور نظار قانونی برندگان آن مشخص شدند.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه امسال 10 کانون به ویروس آنفلوانزای پرندگان آلوده شده است، گفت: تاکنون حدود 9 میلیون قطعه پرنده علیه این بیماری واکسینه شده اند.
  ۶ ساعت پیش    
گزارش امروز بازار خودرو حکایت از کاهش 1 تا 2 میلیون تومانی قیمت برخی از خودروهای داخلی در بازار را دارد.
  ۶ ساعت پیش    
بانک کارگشایی امروز 11 شمش طلا را که متعلق به معادن خصوصی است، به حراج خواهد گذاشت.
  ۷ ساعت پیش    
در حوزه مالی محاسباتی هر عنوان حساب، یک طرف حساب مشخص دارد که مرتبط با ماهیت آن در صورت های مالی طبق قواعد و استانداردهای حسابداری وحسابرسی، حسابدهی می شود.
  ۷ ساعت پیش    
مدیر عامل شرکت فرودگاه های کشور از احداث ترمینال 80 هزار متر مربعی فرودگاه تهران با مشارکت بخش خصوصی در آینده نزدیک خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
شاخص بورس استانبول نیز به دنبال افزایش قیمت لیر، دو درصد افزایش یافت.
  ۷ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: تا پایان امسال 30 مخزن تامین اضطراری آب در مناطق مختلف شهر تهران به بهره برداری می رسد؛ اگر تعداد مخازن برنامه ریزی شده که تعداد آن ها 374 مخزن است ...
  ۷ ساعت پیش    
بالغ بر 80 درصد تولید نیروگاه های تجدید پذیر در زمان اوج تقاضای مصرف برق کشور بوده به همین دلیل می توانند جایگزین مناسبی برای پاسخ به تقاضا ها در زمان اوج مصرف برق کشور محسوب شود.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی دریافت سفته با درج مبلغ ارزی به عنوان وثیقه غیرنقدی تعهدات ارزی در انجام امور مالیاتی را بلامانع و قابل اجرا اعلام کرد.
  ۸ ساعت پیش    
احمد توکلی با بیان اینکه تجربه کشورهای مختلف که با شوک ارزی مواجه شده اند نشان می دهد باید به دنبال سیاست نرخ ارز باشیم گفت ...
  ۸ ساعت پیش    
سیستم معیوب توزیع لاستیک های دولتی در بازار باعث شده تا بازار داغی برای دلال ها فراهم شود؛ دلال هایی که به ازای خرید هر جفت لاستیک دولتی و فروش آن در بازار آزاد، سود قابل توجهی به جیب می زنند.
  ۸ ساعت پیش    
نماینده تجاری روسیه در انگلیس گفت: شرکت های روس و انگلیسی می توانند با حذف دلار از مبادلات تجاری خود در صورت لزوم از روبل و پوند استفاده کنند.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: چند روزی است قیمت بلیت هواپیما در پروازهای خارجی بر اساس ارز سامانه نیما لحاظ شده است.
  ۸ ساعت پیش    
علی رغم کاهش قیمت نفت در معاملات امروز اما نگرانی از کم شدن نفت ایران در بازار همچنان بهای این کالای اساسی را بالای 80 دلار در هر بشکه نگه داشته است.
  ۸ ساعت پیش    
دولت روسیه در حال کار بر جزئیات طرح حذف حداکثری دلار از اقتصاد خود است که در ماه اکتبر آن را رسانه ای کرد.
  ۹ ساعت پیش    
پس ازامضای توافقنامه تجارت آزاد ژاپن و اتحادیه اروپا وبرداشته شدن تعرفه های وارداتی ژاپن ،این کشور به منظور کاهش ضررهای احتمالی کشاورزان،بسته های حمایتی ویژه ای برای حمایت از آنها تصویب کرد.
  ۹ ساعت پیش    
جدیدترین سنجش شاخص رقابت پذیری جهانی که توسط مجمع جهانی اقتصاد انجام شده، حاکی از آن است که ایران در این شاخص به رتبه 89 در میان 140 کشور دست یافته است.
  ۹ ساعت پیش    
طی نیمه نخست سال جاری 633 میلیون و 215 هزار دلار کالا از روسیه به کشور وارد شده که نشان از رشد 99.88 درصدی دارد؛در این مدت ایران 118 میلیون دلار کالا به این کشور صادر کرده است.
  ۹ ساعت پیش    
دبیرکل اوپک گفت: ظرفیت مازاد نفت در جهان در حال کاهش یافتن است و تولیدکنندگان و شرکت ها باید ظرفیت تولید خود را افزایش دهند.
  ۹ ساعت پیش    
پل آلن ؛ که همراه با بیل گیتس مایکروسافت را بنیان نهاد، در 65 سالگی به دلیل ابتلا به سرطان درگذشت. بیل در اظهارات رسمی گفت: از زمانی که باهم به مدرسه می رفتیم تا این سال ها ...
  ۹ ساعت پیش    
دفتر تجارت و توسعه سازمان ملل اعلام کرد که چین در نیمه نخست سال 2018 موفق شد بیش ترین سرمایه گذاری خارجی را در بین کشورهای جهان جذب کند.
  ۹ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه صنعت هوانوردی صنعتی سخت است، گفت: اولین تیر تحریم ها همیشه به این صنعت اصابت می کند.
  ۹ ساعت پیش    
عضو هیات نمایندگان اتاق تهران انتظارات مردم از تغییرات شرایط اقتصادی را عامل کاهش و یا افزایش نرخ ارز دانست و گفت: اگر مردم انتظار کاهش نرخ داشته باشد طبیعتا دلار ارزان خواهد شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
در بررسی های امروز بازار خودروی تهران میانگین افزایش قیمت هر خودرو نسبت به هفته گذشته از 1میلیون تومان تا 6 میلیون تومان است.
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی با انتقاد از تغییرات ناگهانی مقررات صادراتی گفت: اینگونه تصمیم گیری ها در حوزه صادرات فاجعه بار است ...
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون وزیر صنعت گفت:صادرات غیرنفتی کشور در 6ماهه نخست سال با رشد 13درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه بوده و تا پایان سال حجم مبادلات تجاری کشور به 90میلیارد دلار خواهد رسید.
  ۱۰ ساعت پیش    
نود و دومین مرحله یارانه نقدی مربوط به مهر ماه سال جاری ساعت 24 روز پنجشنبه مورخ 97.07.26 به حساب سرپرستان خانوار ها واریز و قابل برداشت خواهد شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
گمرک ایران از رایگان شدن خدمات خروج موقت خودرو برای زائرین اربعین حسینی در گمرک غرب تهران خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
اندیشکده سیاست گذاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر در نامه ای به معاون اول رئیس جمهور خواستار توسعه ظرفیت های تجارت گاز کشور و جایگزینی صادرات گاز به جای صادرات نفت خام شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
روز سه شنبه، پس از افت سنگین هفته پیش، سهام آسیایی توانست با رشدی اندک، زیر پای خود را محکم کند. هرچند کندی رشد تولید کارخانجات چین و افزایش تنش ها بین عربستان و غرب، رشد سهام را محدود کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
قیمت شاخص نفت خام برنت دیروز (دوشنبه، 23 مهرماه) با 35 سنت رشد به 80 دلار و 78 سنت و قیمت شاخص دبلیو تی آی آمریکا با 44 سنت افزایش به 71 دلار و 78 سنت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۳    
تولید مجتمع های پتروشیمی تا پایان شهریور ماه امسال به 27,5 میلیون تن و ارزش صادرات به بیش از 6 میلیارد و 391 میلیون دلار رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۶    
وزیر خزانه داری آمریکا اعلام کرد کسری بودجه فدرال آمریکا در سال مالی 2018 به 779 میلیارد دلار رسید که بالاترین حد خود در شش سال گذشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۶    
نماینده کارگران در شورای عالی کار با انتقاد از عدم برگزاری جلسه شورای عالی کار طی یادداشتی نوشت:سرپرست وزارت کار شورای عالی کار را تعطیل کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۵    
منابع و مصارف برنامه حمایتی دولت از خانوارهای کم درآمد و نحوه تأمین منابع مورد نیاز و کیفیت بسته حمایتی و افراد و خانوارهایی که باید مورد حمایت قرار بگیرند، بررسی شد .
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۷    
وزیر نفت گفت: مذاکرات نفتی ایران با اروپا در حال پیگیری است اما به دلیل اینکه نمی خواهیم اطلاعاتمان را در اختیار آمریکا قرار دهیم جزئیات آن را بیان نمی کنم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۰    
معاون وزیر نفت گفت: شب گذشته دستور آغاز عرضه نفت در بورس را صادر کردیم و از صبح امروز عرضه نفت در بورس آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۷    
مرکز آمار ایران اعلام کرد: به ازای هر فرد ایرانی در سال1396، 143 کیلو محصولات باغی در کشور تولید شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۷    
امروز 10 پروژه ارتقای خدمات فرودگاهی و استانداردسازی با اعتبار 2700 میلیارد ریال توسط رئیس مجلس و وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۵    
وزیر جهادکشاورزی گفت: نمی توانستیم به صادرات گسترده محصولات کشاورزی که منجر به افزایش قیمت این محصولات در بازار داخل شد، بی تفاوت باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۶    
وزارت اقتصاد در نامه ای به سازمان امور مالیاتی، اخذ سفته با درج مبلغ ارزی به عنوان وثیقه غیرنقدی تعهدات ارزی در انجام امور مالیاتی را بلامانع و قابل اجرا اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۰    
رویترز طی گزارشی اعلام کرد ایران 1.33 میلیون بشکه در روز در ماه اکتبر به هند، چین، ترکیه و خاورمیانه نفت صادر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۸    
سخنگوی سازمان خصوصی سازی با بیان این که سود سال 96 سهام عدالت هنوز مشخص نیست گفت: پس از برگزاری مجمع شرکت هلدینگ خلیج فارس در 30 مهرماه بطور دقیق می توان اطلاع رسانی کرد که سود مشمولان سهام عدالت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۶    
ارزش 4 ارز در حالی روند نزولی به خود گرفته که ارزش یورو همچون روز معاملاتی هفته گذشته روند صعودی به خود گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۳    
رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه در 10 سال گذشته به بخش کشاورزی جفای زیادی شده،گفت:علیرغم اینکه وزیر جهاد در شورای پول و اعتبار پیراهن چاک می دهد، دولت توجه کافی به بخش این نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۳    
وزیر نفت آخرین اظهارنظر خود را درمورد تحریم های نفتی آمریکا علیه ایران اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۳    
وزیر نفت عربستان سعودی با وجود مشکلات فراوان این کشور برای افزایش تولید نفت خود در بازارهای جهانی مدعی شد متعهد به تامین نفت هند در صورت تحریم ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۵    
قیمت فلز زرد که در اوایل جلسه دیروز بیش از یک درصد افزایش داشت و تا رقم 1233 دلار و 26 سنت بالا رفته بود، امروز با 0.11 درصد کاهش به 1225 دلار و 72 سنت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۱    
معاملات بورس تهران روز گذشته با رشد 5775 واحدی شاخص کل به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۵    
بحث مرجع قیمت گذاری خودروهای پرتیراژ یا به اصطلاح در بازه قیمتی زیر 45 میلیون تومانی همزمان با افزایش نرخ ارز تبدیل به چالشی برای بازار خودرو شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۹    
تغییر پارادایم خرید و فروش ها در بازار، معاملات را به نحوی رقم زده که اکنون بسیاری از خریداران خودرو که با هدف سرمایه گذاری وارد بازار شده بودند، فروشنده اند، اما بازار، دیگر آن بازار نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۸    
بررسی اسناد پیمان سپاری ارزی سال 1374 نشان می دهد، با مصوبه دولت هر صادرکننده ای که به تعهد خود برای بازگشت ارز عمل نمی کرد به ازای هر روز تاخیر با جریمه 3 ریالی مواجه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۷    
در حالی بانک مسکن در سال 94 بر ممنوعیت دریافت جریمه دیرکرد از متقاضیان مسکن مهر در زمان فروش اقساطی واحدها تاکید کرده بود که برخی شعب این بانک اقدام به دریافت 7 میلیون تومان جریمه از متقاضیان می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۸    
خبرگزاری تاس روسیه از دیدار وزیر انرژی این کشور با وزیر نفت ایران و رایزنی درباره افزایش یک میلیون بشکه ای تولید نفت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۱    
امکان پذیر شدن استعلام پیامکی سوابق چک برگشتی برای عموم مردم، گام مهم بانک مرکزی در راستای کاهش ریسک معاملات چکی و پیشگیری از صدور چک های بی محل است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۴    
اطلاعیه عرضه نخستین محموله نفت خام سبک شرکت ملی نفت ایران در رینگ بین الملل بورس انرژی به قیمت پایه هر بشکه 79.15دلار برای عرضه در ششم آبان امسال منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۹    
یک مقام مسئول گفت: هم اکنون قیمت قارچ تحت تاثیر عواملی نظیر کاهش تولید،افزایش مصرف و نوسان نرخ دلار در بازار بهبود یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۷:۵۴    
درحال حاضر 727هزار نفر با یک شغل راضی نیستند و کارکنان مستقل در صدر دوشغله ها قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۷:۲۹    
صندوق بین المللی پول در گزارشی، نروژ را دارای سالم ترین ترازنامه مالی جهان معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۶:۵۹    
رئیس اتحادیه املاک استان تهران با اشاره به کساد شدن بازار مسکن گفت: 85 درصد از مصالح ساختمانی در کشور تولید می شود به همین دلیل مردم نگران قیمت تمام شده مسکن نباشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۵:۵۹    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در منطقه جنت آباد تهران طی مهر ماه 97 می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۵:۲۸    
آمار مقدماتی گمرک از تجارت خارجی 5 ماهه سال 97 نشان می دهد که در این مدت 145 هزار تن باک بنزین موتورسیکلت وارد ایران شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۴:۳۴    
دایره انتخاب وام خرید مسکن، به 4 نوع تسهیلات محدود می شود که به صورت سپرده گذاری یا آنی قابل دریافت است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۴:۰۴    
رئیس اتحادیه سوپرمارکت دارن البرز از شیوه جدید خریدهای مردم خبر داد و گفت: در گذشته مردم در حد معمول نیاز خود از واحدهای صنفی فروش مواد غذایی خرید می کردند اما شیوه جدیدی که مردم خرید می کنند مراجعه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۳:۴۵    
دبیر سندیکای صنعت مخابرات با بیان این که درآمدزایی اپراتورهای موبایل از بخش صوت موجب شده بسته های اینترنتی را زیرقیمت عرضه کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۲:۴۹    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان نزدیک به ایستگاه های مترو در مناطق مختلف شهری تهران طی مهر ماه 97 است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۲:۱۹    
حدود یک ماه از برداشته شدن محدودیت در سقف رقابت محصولات پتروشیمی که راهکاری برای حذف دلالان از بورس کالا بود، گذشته است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۱:۳۰    
ایران با دارا بودن یک هزار و 400 معدن سنگ ساختمانی به دلایل گوناگون جایگاه مناسبی در بازار جهان ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۰:۵۹    
آنچه در زیر می آید قیمت معاملات انجام شده رهن و اجاره خانه با متراژ پایین در تهران طی مهر ماه 97 است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۰:۱۹    
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: نظریه ای در اقتصاد حاکم است که موتور رشد نقدینگی، رشد پایه پولی است که اشتباه فهمیده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۰:۱۵    
معاون هماهنگی، توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار مازندران با اشاره به فراهم بودن زیرساخت های سرمایه گذاری در استان، گفت: چینی ها در مازندران پالایشگاه نفت احداث می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۰:۱۱    
درست است که اینجا بازار مولوی در قلب تهران است؛ این هم درست است که پسته های خندان بازار مولوی، همگی تولید مزارع رفسنجان، سیرجان، دامغان، شهرانار و حتی همین ورامین خودمان هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۳:۱۷    
مدل 946 به موتور تک سیلندر، چهار زمانه مجهز است که حداکثر توان 8.7 کیلووات (11.6 اسب بخار) در 8250 دور در دقیقه را تولید می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۳:۰۹    
حدود 200 میلیارد دلار سرمایه ایرانیان در آمریکا، چین و برخی کشور های اروپایی سرمایه گذاری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۲    
بر اساس اعلام سازمان خصوصی سازی، امکان ثبت شماره شبای بانکی مشمولان در سامانه سهام عدالت تنها تا پایان مهرماه میسر است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۷    
با سقوط دوباره ارزش سهام بازارهای بورس آسیا و درگیر شدن سرمایه گذاران با اثرات ادامه جنگ تجاری میان آمریکا و چین و همچنین افزایش نرخ بهره، قیمت طلا در معاملات امروز 14.38 دلار افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۶    
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: در راستای تسهیل سفر به شمال کشور بخش دیگری از محور چالوس حد فاصل دزدبن تا مرزن آباد به بزرگراه تبدیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۹    
وزیر انرژی و معادن طبیعی عربستان گفت: عربستان سعودی در حال حاضر 10.7 میلیون بشکه نفت تولید می کند که همزمان با آغاز تحریم های نفتی علیه ایران تولید خود را نیز افزایش خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۳    
با وجود گذشت 80 روز از نشست شورای عالی کار با دستور کار جبران قدرت خرید کارگران، ظاهرا این نشست به دلیل تعیین تکلیف سبد حمایتی در سطح دولت تشکیل نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۸    
مجموع ثروت 400 فرد ثروتمند آمریکایی به حدود 3 تریلیون دلار رسید که از اندازه اقتصاد انگلیس بزرگ تر است!
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۰    
افزایش 400 هزار بشکه ای تقاضا برای خرید نفت اوپک در سه ماه چهارم سال 2018 نسبت به سه ماه سوم و رسیدن آن به بالاترین حد در چهار سال اخیر نشان از نبود جایگزین برای نفت ایران و شکست طرح به صفر رساندن ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۰    
بررسی ها نشان می دهد از ابتدای سال جاری تا نیمه مهرماه امسال، بیش از 95 درصد سوخت نیروگاه های کشور از طریق گاز تامین شده که نقش بسیار مهمی را در کاهش آلودگی بر عهده داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۴    
گمرک ایران، از الکترونیکی شدن خروج موقت (کابوتاژ) خودرو به عتبات عالیات خبر داد و اعلام کرد: با استفاده از سامانه جامع گمرکی، امکان دوراظهاری برای خروج موقت خودرو فراهم شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۴    
تنها چند روز پس از آزادی کشیش بازداشت شده آمریکایی، 15 شرکت آمریکایی در ترکیه سرمایه گذاری می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۷    
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی نرخ جدید مرغ و انواع ماهی در بازار را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۴    
بررسی بازار مسکن حاکی از آن است که یک واحد 170 متری در آلستوم با قیمت یک میلیارد و 466 میلیون تومان و یک واحد مسکونی 44 متری در منطقه 9 با قیمت 109 میلیون تومان معامله شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۲    
کارشناسان بین المللی معتقدند اگر عربستان نتواند تعهدات خود را به آمریکا در افزایش تولید نفت پس از تحریم نفت ایران انجام دهد قیمت نفت به بیش از 100 دلار خواهد رسید و این می تواند شرایط اقتصادی امریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۸    
یک روز صف فروش، یک روز صف خرید؛ بورس در این روزها غیر قابل پیش بینی تر از گذشته شده، ریسک های سیستماتیک موجود در بازار سرمایه بیش از گذشته سرمایه گذاران را در تصمیم گیری مردد کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۸    
در شرایطی نقدینگی روند صعودی گرفته که برای جذب آن راهکاری مبتنی بر تولید ثروت در پیش گرفته نشده و معضلاتی در اقتصاد به بار آورده که به گفته یک کارشناس ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۰    
طرح یارانه دستمزد یکی از برنامه ها و سیاست های دولت در حوزه اشتغال در شرایط بحران اقتصادی است،این طرح اکنون در کشور در حال اجراست و به کارآفرینانی که دانش آموختگان دانشگاهی را جذب کنند 30 درصد یارانه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۹    
شرکت خرده فروشی سیرز آمریکا در روز دوشنبه با بستن 142 فروشگاه دیگر رو به سوی ورشکستگی رفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۶    
گزارش امروز بازار خودرو حکایت از کاهش 1 میلیون و 500 هزار تومانی قیمت پژو پارس در بازار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۱    
رصد نمایشگاه خودرو پاریس نشان داد شرکت های خودروسازی خارجی تمرکز ویژه ای بر تولید و توسعه تکنولوژی خودروهای هیبرید وبرقی داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۹    
ارزش ریال عربستان در معاملات اولیه صبح امروز به کمترین میزان از ژوئن سال 2017 تاکنون رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۴    
قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه که بازارهای سهام آسیایی روند کاهشی خود را از سرگرفتند و سرمایه گذاران همچنان نگران پیامدهای جنگ تجاری آمریکا و چین بودند، افزایش پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۶    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نهاده های کشاورزی در سرفصل 25 قلم کالای ضروری دیده شده که باید با ارز 4200 تومان تامین شود که کود و سم نیز شامل آنها نیز است.
مشاهده نتایج بیشتر...