پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۰۶:۰۴Jan 2017 19

افکار نیوز (afkarnews.ir)

مهمترین خبرهای افکار نیوز بر روی ایمیل شما

افکار نیوز 29 اسفند 1393 افکار نیوز 29 اسفند 1394 افکار نیوز 31 فروردین 1395 افکار نیوز 31 اردیبهشت 1395 افکار نیوز 31 خرداد 1395 افکار نیوز 31 تیر 1395 افکار نیوز 31 مرداد 1395 افکار نیوز 31 شهریور 1395 افکار نیوز 30 مهر 1395 افکار نیوز 30 آبان 1395 افکار نیوز 1 دی 1395 افکار نیوز 2 دی 1395 افکار نیوز 3 دی 1395 افکار نیوز 4 دی 1395 افکار نیوز 5 دی 1395 افکار نیوز 6 دی 1395 افکار نیوز 7 دی 1395 افکار نیوز 8 دی 1395 افکار نیوز 9 دی 1395 افکار نیوز 10 دی 1395 افکار نیوز 11 دی 1395 افکار نیوز 12 دی 1395 افکار نیوز 13 دی 1395 افکار نیوز 14 دی 1395 افکار نیوز 15 دی 1395 افکار نیوز 16 دی 1395 افکار نیوز 17 دی 1395 افکار نیوز 18 دی 1395 افکار نیوز 19 دی 1395 افکار نیوز 20 دی 1395 افکار نیوز 21 دی 1395 افکار نیوز 22 دی 1395 افکار نیوز 23 دی 1395 افکار نیوز 24 دی 1395 افکار نیوز 25 دی 1395 افکار نیوز 26 دی 1395 افکار نیوز 27 دی 1395 افکار نیوز 28 دی 1395 افکار نیوز 29 دی 1395 
  ۱۹ دقیقه پیش  
تنها دولت، متولی امر اقتصاد مقاومتی نیست و بهترین گزینه و کاربردی ترین نهاد در اجرا و عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی در کشور، مردم و نهادهای مردمی هستند.
  ۱۹ دقیقه پیش  
حسن زاده گفت: در کمیته انضباطی درخواست علی داییبررسی شد و چون دلایل و مدارک جدیدی که منتهی به نقض رای محرومیت باشد، پیدا نشد، تجدید نظرخواهی ویژه مورد پذیرش قرار نگرفت.
  ۱۹ دقیقه پیش  
رئیس جمهور در بازدید از محصولات دانش بنیان با خودرو برقی "یوز" رانندگی کرد.
  ۱۹ دقیقه پیش  
نیوشا ضیغمی درباره برگزاری این مراسم گفت: خوشبختانه مراسم به خوبی هرچه تمام تر برگزار شد و توانستیم دل کودکان را حتی برای چند لحظه شاد کنیم ...
  ۴۹ دقیقه پیش  
میثم دورقی بازیکن استقلال خوزستان تا پایان فصل به فولاد خوزستان پیسوت.
  ۴۹ دقیقه پیش  
خبرگزاری فارس: واشنگتن: رفع تحریم های مسکو، ایران را جسورتر می کند [کلیک و کشیدن برای جابجایی] نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد روز سه شنبه درباره رفع تحریم های واشنگتن علیه مسکو هشدار داد و گفت این ...
  ۱ ساعت پیش  
شروع کار و فعالیت روزانه، قبل از ساعت 10 صبح هر روز، از نظر علمی، نوعی شکنجه بدن است زیرا این روش کار، به صورت غیرطبیعی در ریتم شبانه روزی ما تداخل ایجاد می کند ...
  ۱ ساعت پیش  
رقبای ایران در انتخابی جام جهانی روسیه، پیش از شروع دور برگشت این مسابقات، بازی های را در روزهای خارج از فیفا دی انجام داده اند و در روزهای آینده هم بیکار نخواهند بود.
  ۱ ساعت پیش  
محمد رضا خانزاده مدافع سابق پرسپولیس برای بازی در لیگ سوئد پیشنهاد دارد.
  ۱ ساعت پیش  
یک مقام ارشد ایرانی به اندیشکده آمریکایی گروه بحران گفته که برجام خیلی نقض نشده ولی آن دسته از ایرانی هایی که به تعامل با آمریکا معتقد بودند، اعتقاداتشان این روزها حال و روز خوبی ندارد.
  ۱ ساعت پیش  
رئیس سابق انجمن جراحان ارتوپدی ایران در توضیح درآمد بالای جراحان در مقایسه ای تصریح کرد: مثلاً اگر جراحی 70 میلیون تومان درآمد داشته باشد یعنی 400 میلیون تومان کار کرده است ولی 330 میلیون تومان را ...
  ۱ ساعت پیش  
رئیس کمیته نظارت شورای اسلامی شهر تهران از تقویت دفاتر تسهیل گری بافت های فرسوده در سطح محله نوروز آباد با عنایت به لزوم یکپارچه سازی و تجمیع املاک ریزدانه محله و برخورداری از بسته های تشویقی خبر داد.
  ۲ ساعت پیش  
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به درخواست شورایاران محله کوهسار واقع در منطقه 5 جهت دفن شهدای گمنام ...
  ۲ ساعت پیش  
همدانی گفت:منصوریان باید تصمیماتی در مورد تغییر ترکیب و سیستم بگیرد. با این وضع فقط خودش زیر فشارمی رود .
  ۲ ساعت پیش  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: در یک جایی باید جلوی این معضل گرفته شود و اگر وظیفه ای بر عهده دولت بوده و خواسته و از روی عمد در آن کوتاهی کرده باشد پذیرفتنی نیست.
  ۲ ساعت پیش  
سید مهدی رحمتی دروازه بان استقلال با ظاهری متفاوت در تمرین این تیم حضور یافت.
  ۲ ساعت پیش  
تصویری از امان نامه ایران در جنگ 8 ساله در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد.
  ۲ ساعت پیش  
حمید محمدی با اشاره به حوادث دردناک سال گذشته، تصریح کرد: در حال حاضر رابطه حسنه ای بین کشور ما با عربستان سعودی وجود ندارد و اکنون برای اعزام زائران ایرانی ما خواستار چندین مورد پراهمیت هستیم که در ...
  ۳ ساعت پیش  
بیت سعید گفت: باور کنید قبل از مسابقه به بازیکنان تیم گفته بودم در این بازی، یک ایستگاهی گل می زنم و خدا را شکر حرفم را عملی کردم.
  ۳ ساعت پیش  
غلامرضا کرد افشاری متخصص طب سنتی در خصوص راه کارهایی برای دفع سنگ کیسه صفرا گفت: فردی که سنگ کیسه صفرا دارد می تواند با یک دستور غذایی مخصوص این سنگ ها را دفع کند.
  ۳ ساعت پیش  
یک خبرنگار ایتالیایی بار دیگر واتیکان را به آزارجنسی کودکان در دوران پاپ فرانسیس متهم کرد.
  ۳ ساعت پیش  
تیم فوتبال پرسپولیس همچنان به دنبال جذب مدافع در نیم فصل لیگ برتر است.
  ۳ ساعت پیش  
قانون نانوشته ای میان مراجع تقلید وجود داشت که بلافاصله بعد از رحلت، مُهر آن ها شکسته می شد تا جلوی سوءاستفاده های احتمالی گرفته شود. جالب اینکه یکی از مراجع ثلاث، قبل از وفات خود به این سنت عمل کرد!
  ۳ ساعت پیش  
شهر نشویل که در فاصله 160 کیلومتری لودینگتون واقع شده است این بار رکود تازه برجا گذاشت و بزرگترین بستنی جهان به طول 1114 متر را آماده کرد.
  ۴ ساعت پیش  
فرهاد آئیش، گوهر خیراندیش، آزاده صمدی، رویا تیموریان، ویشکا آسایش، حسن زارعی، پژمان جمشیدی، علی شادمان، یاسمینا باهر، رضا ناجی، مهسا طهماسبی، جواد عسگری و.. ...
  ۴ ساعت پیش  
فدراسیون فوتبال شرط صدور کارت بازیکنان جدید را به پرداخت 10 درصد از بدهی های معوقه اعلام کرده است.
  ۴ ساعت پیش  
یک روز در تمرین استقلال مجید نامجومطلق بدون آنکه حواسش باشد، پا روی پیراهن علی جباری که شماره 7 استقلال را می پوشید، گذاشت. پیراهن روی زمین افتاده بود و کسی حواسش نبود ...
  ۴ ساعت پیش  
مطالعات نشان داده است که با کاهش 25 درصدی مصرف نمک، ریسک بیماری های قلبی عروقی به میزان 25 درصد کاهش می یابد
  ۴ ساعت پیش  
نمایشگاه خودروی بین المللی آمریکای شمالی در دیترویت، نمایشگاهی بزرگ است که بیشتر خودروسازان دنیا، معرفی مهم ترین خودروهای خود را در سال پیش رو از آنجا آغاز می کنند.
  ۵ ساعت پیش  
استقلال بازی را به همتای خوزستانی خود واگذار کرد، با شناخت دلایل گل خوردن استقلال می توان فهمید چرا استقلال باخت.
  ۵ ساعت پیش  
اسماعیلی گفت: تقلب در فرآورده های آرایشی و بهداشتی عموما به صورت الصاق برچسب تقلبی روی محصول غیرمعتبر یا بسته بندی به شیوه ای است که شبیه نمونه اصل جلوه کند.
  ۵ ساعت پیش  
روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی تحقیقی از روابط اقتصادی ترامپ با روسیه رونمایی کرد. این در حالی است که او هفته گذشته در یک کنفرانس خبری تاکید کرد: من هیچ معامله ای در روسیه نداشتم ...
  ۵ ساعت پیش  
اسفندیار منفردزاده در گرماگرم ساخت رضا موتوری از سوی دوست صمیمی و بچه محلش مسعود کیمیایی، به دنبال یک صدای تازه و متفاوت در موسیقی پاپ و راک بود ...
  ۵ ساعت پیش  
بر اساس اعلام AFC بازی برگشت ایران و قطر این25 مارس (سوم فروردین) در ورزشگاه جاسم بن حمد ورزشگاه خانگی السد برگزار خواهد شد.
  ۵ ساعت پیش  
مشاور امنیت ملی آمریکا مدعی شد ما با اعمال تحریم های فلج کننده بر ایران، توانستیم از احتمال وقوع جنگ پرهزینه و خطرناک با ایران، جلوگیری کنیم.
  ۵ ساعت پیش  
کمیته نیروهای مسلح مجلس سنای آمریکا صلاحیت جیمز متیس را برای تصدی وزارت دفاع این کشور تایید کرد.
  ۵ ساعت پیش  
مدیرعامل سابق تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر به فوتبال بازگشت.
  ۶ ساعت پیش  
باراک اوباما روزچهارشنبه آخرین کنفرانس خبری خود در کسوت رئیس جمهور آمریکا را برگزار کرد.
  ۶ ساعت پیش  
باشگاه پانیونیوس آتن با انتشار بیانیه ای شدیداللحن خطاب به رهبران فوتبال یونان از آنها خواست که با بازیکنان و مربیان همانند حیوانات برخورد نکنند!
  ۶ ساعت پیش  
مشاور رئیس جمهور منتخب آمریکا گفت که تهران باید اصلاحات در برجام را بپذیرد در غیر اینصورت دولت ترامپ مجبور به تدوین گزینه های راهبردی جایگزین خواهد شد.
  ۶ ساعت پیش  
تیم المپیاکوس در غیاب ملی پوش ایرانی اش در بازی هفته شانزدهم سوپر لیگ فوتبال یونان به تساوی رسید.
  ۶ ساعت پیش  
نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل از اظهارات نیکی هیلی گزینه پیشنهادی دولت جدید امریکا برای نمایندگی در سازمان ملل، استقبال کرد.
  ۶ ساعت پیش  
رسانه های محلی از تخلیه تمام مراکز تجمع یهودیان در چند ایالت آمریکا به خاطر هشدار بمبگذاری خبر می دهند.
  ۶ ساعت پیش  
جسد دختر جوان 25 ساله در شهرستان خرم آباد در داخل حمام کشف شد.
  ۶ ساعت پیش  
نخست وزیر سابق عراق در واکنش به اظهارات و اتهامات جان کری علیه وی اعلام کرد که دولت باراک اوباما داعش را در عراق ایجاد کرد.
  ۶ ساعت پیش  
وزارت جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد که یک سامانه رهگیری جدید را برای دفع موشک های ایران، حزب الله و حماس، به سپر دفاعی خود افزوده است.
  ۷ ساعت پیش  
مدیرکل دفتر بهداشت و مدیریت بیماری های دامی سازمان دامپزشکی کشور از نیاز کشور به حدود 35 میلیون دوز واکسن تب برفکی در هر سال خبر داد.
  ۷ ساعت پیش  
ششمین دوره جشنواره فیلم کوتاه استان خوزستان با راهیابی 17 فیلم به بخش مستند این جشنواره از شهرهای مختلف استان اعلام شد.
  ۷ ساعت پیش  
ضرغامی در صفحه اینستاگرامش نوشت: بارها به دوستانم در دولت گفته بودم و می گویم که ابراز ذوق زدگی فراوانی از سوی مسئولان رده ی بالا در مورد اینگونه اقدامات، کار زیاد خوبی نیست ...
  ۸ ساعت پیش  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: راه عبور از انبوه آسیب ها و بحران های اجتماعی بازگشت به دین، معرفت، مسجد، محراب و حوزه است.
  ۸ ساعت پیش  
دروازه بان تیم ذوب آهن گفت: بازی خوبی بود اما ناراحتم که نتوانستیم 3 امتیاز این دیدار را کسب کنیم.
  ۸ ساعت پیش  
دادگاه انگلستان مادر دختر بچه را به جرم کودک آزاری، قتل و استفاده از مواد مخدر محکوم کرد.
  ۸ ساعت پیش  
وزیر بهداشت گفت: حضرت آیت الله هاشمی 20 سال دیابت داشت و 16 سال پیش آنژیو قلب کرده بود.
  ۸ ساعت پیش  
پانیونیوس در هفته شانزدهم رقابت های سوپرلیگ یونان در حضور 90 دقیقه ای بازیکن ایرانی خود شکست خورد.
  ۸ ساعت پیش  
یک پسر بچه که با زبانی بسیار بزرگ به دنیا آمده بود، بالاخره توانست لبخند بزند.
  ۸ ساعت پیش  
تعدادی از اسکی بازان و علاقه مندان روز گذشته در پیست دیزین با حادثه دلهره آوری روبرو شدند.
  ۹ ساعت پیش  
وزیر امور خارجه انگیس اعلام کرد کشورش قصد ندارد در خصوص برکسیت (خروج انگلیس از اتحادیه اروپا) تجدید نظر کند ...
  ۹ ساعت پیش  
رسانه های خبری در مطالبی به پرداخت پول هنگفت دستگاه اطلاعات اسپانیا به ملکه سابق زیبایی جهان جهت عدم افشای روابط عاشقانه خود با پادشاه سابق اسپانیا اشاره کردند ...
  ۹ ساعت پیش  
مقامات ترکیه مانع از ورود روزنامه نگار نیویورک تایمز به خاک این کشور شدند. یک وکیل ترک تبار نیویورک تایمز گفت: رود نوردلند به علت مسائل امنیت ملی بازگردانده شد.
  ۹ ساعت پیش  
مهران کفاش به سمت مدیرکل امور مجلس و بررسی طرح ها و لوایح در وزارت کشور منصوب شد.
  ۹ ساعت پیش  
رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک پیروزی های اخیر دولت و ملت سوریه در حلب و تاکید بر اینکه ایران و سوریه در یک مسیر راهبردی قرار دارند گفت ...
  ۹ ساعت پیش  
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه اگر روستاها آباد نشوند مشکلات شهرهای بزرگ هر روز بزرگتر می شود گفت ...
  ۹ ساعت پیش  
تیرانداز فرودگاه فورت لادردِیل در ایالت فلوریدا اقرار کرد این جنایت را با الهام از داعش انجام داده است ...
  ۱۰ ساعت پیش  
شبکه سی ان ان از تمهیدات جدید پنتاگون برای ارائه به رییس جمهور منتخب این کشور جهت اجرا در سوریه، افغانستان و مقابله با نفوذ ایران در منطقه خبر داد ...
  ۱۰ ساعت پیش  
ریاست جمهوری مالی به دنبال انفجار انتحاری امروز در اردوگاه ارتش که به کشته شدن دستکم 35 نفر منجر شد، 3 روز عزای عمومی اعلام کرد ...
  ۱۰ ساعت پیش  
گفته می شود طی تیراندازی در یک کالج آمریکایی در شمال مکزیک، 3 نفر جان خود را از دست داده اند. گفته می شود خود ضارب که از دانش آموزان این کالج خصوصی آمریکایی بوده ...
  ۱۰ ساعت پیش  
اعضای کمیته روابط خارجی مجلس سنا در حال برسی صلاحیت نامزد پیشنهادی ترامپ برای نمایندگی آمریکا در سازمان ملل هستند. هیلی پیش از این بابت عدم تجربه در زمینه سیاست خارجی مورد انتقاد قرار گرفته است ...
  ۱۰ ساعت پیش  
دونالد ترامپ از هم اکنون برای نامزدی مجدد در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا دورخیز کرده است. ترامپ حتی شعار چهار سال بعد خود را نیز انتخاب کرده است: بیایید آمریکا را باعظمت نگه داریم.
  ۱۰ ساعت پیش  
بختیار رحمانی هافبک جدید تیم فولاد امروز در ورزشگاه غدیر تماشاگر دیدار شکست تیمش مقابل پرسپولیس بود. او در پاسخ به سوالی درباره کاپیتانی فولاد باتوجه به بازگشتش به این تیم گفت ...
  ۱۰ ساعت پیش  
زن 32 ساله پس از زایمان در بیمارستان کوثر قزوین با خوردن مایع جرم گیر دست به خودکشی زد.
  ۱۰ ساعت پیش  
مدیرکل محیط زیست استان زنجان آهوان دشت سهرین را آخرین ذخیره ژنتیک این گونه جانوری عنوان کرد و گفت: مساحت مناطق حفاظت شده استان زنجان 17 درصد افزایش می یابد.
  ۱۰ ساعت پیش  
وزیر نیرو گفت: ارائه تسهیلات حمایتی به واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال از اقدامات مناسب دولت است.
  ۱۰ ساعت پیش  
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: 90 دقیقه بازی را در کنترل داشتیم و نشان دادیم مستحق قهرمانی هستیم. وی افزود: ما در بازی های دیگری هم بود که موقعیت های زیادی داشتیم، اما فقط یک گل می زنیم.
  ۱۰ ساعت پیش  
بوشهر - رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بیش از 16 هزار زایمان رایگان در بیمارستان های استان بوشهر انجام شد.
  ۱۰ ساعت پیش  
رئیس سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه 85 درصد بودجه طرح تحول سلامت بر عهده این سازمان است ، بدهی دولت به سازمان تأمین اجتماعی را 130 هزار میلیارد تومان اعلام کرد.
  ۱۰ ساعت پیش  
وزیر نیرو ، وزیر معین در بررسی پرونده های اقتصاد مقاومتی براساس هماهنگی های انجام شده وارد استان اردبیل شد.
  ۱۰ ساعت پیش  
معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: 609 دشت در کشور وجود دارد که از این تعداد 360 دشت در منطقه قرمز قرار دارند و به دلیل بحران منابع آبی پدیده فرونشست زمین در حال گسترش ...
  ۱۰ ساعت پیش  
عامل فروش و کشتار غیر مجاز مرغ زنده در شهرستان زرین دشت به یکسال حبس تعزیری محکوم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۹:۰۰  
معاون وزیر نفت از سرمایه گذاری 14 میلیارد دلاری برای 5 پالایشگاه کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۵۸  
بی توجهی پیمانکار عملیات اورهال تاسیسات بهره برداری میدان نرگسی در شمال شهرستان برازجان دو مصدوم و سه کشته برجای گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۵۰  
چهره خاص ترامپ موجب شده فعالان شبکه های اجتماعی تصاویری را که به گونه ای با وی شباهت دارند به اشتراک بگذارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۴۸  
مقام نظامی ارشد روسیه از آغاز عملیات جدید ارتش سوریه برای بازپس گیری شهر تدمر با حمایت جنگنده های مسکو و همچنین اولین عملیات هوایی مشترک روسیه و ترکیه علیه داعش در الباب خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۵  
یورونیوز تصاویر جالبی از مراسم تحلیف رؤسای جمهور آمریکا را در ادوار گذشته منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۱  
کاپیتان ذوبی ها معتقد است که زمین بازی اجازه پیاده کردن تاکتیک های این تیم را نداد و به همین دلیل آنها نتوانستند به گل برسند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۲۳  
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از آتش سوزی در یک ساختمان چهار طبقه 12 واحدی در شهرک خاوران و نجات 22 نفر خبر داد. ملکی بیان داشت: دود زیادی ساختمان را فراگرفته بود و تعدادی از ساکنین محبوس بودند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۵  
در زیر تصاویری از پایتخت روسیه می بیند که در ابر و مه غرق شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۱  
طی حکمی از سوی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، امیر سرتیپ دوم محمد فهمیده قاسم زاده به عنوان جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۵۴  
با تلاش ماموران انتظامی شهرستان چابهار، فردی که با معرفی خود به عنوان مامور پلیس از شهروندان کلاهبرداری می کرد، دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۵۳  
فرمانده انتظامی استان فارس از کشف مقادیر زیادی کالای قاچاق با ارزشی بالغ بر هشت میلیارد ریال در شهرستان لارستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۵۱  
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور فردا طی سفر یک روزه به استان لرستان سفر می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۵۰  
اردبیل – مدیرکل آموزش وپرورش استان اردبیل از کشف قبوض مدرسه دولتی شهریه بگیر صفوی متعلق به سال 1314 در مرکز این استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۴۵  
پرسپولیس با کسب عنوان 5 گل خورده در 17 بازی از استقلال خوزستان سال گذشته فاصله گرفت. در لیگ سال گذشته استقلال خوزستان در 15 بازی 4 گل خورده بود ولی در بازی هفته شانزدهم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۴۱  
وزارت خارجه آمریکا از عدم حضور وزیر خارجه این کشور در مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید آمریکا که قرار است روز جمعه برگزار شود، خبر داد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۳۹  
دبیر شورای نگهبان از حضور پُرشور مردم در مراسم تشییع و ختم رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام تجلیل کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۲۶  
مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی، با بیان اینکه در 9 ماهه نخست سال جاری بیش از 6 هزار نفر طلاق گرفته اند، گفت: 90 درصد طلاق ها در مناطق شهری است که نسبت ازدواج به طلاق در استان 4 بوده که در شهرها 3 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۲۵  
سنندج- نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران درمجلس شورای اسلامی عنوان کرد: 240 میلیارد تومان بودجه برای اتمام پروژه راه آهن همدان-سنندج درنظرگرفته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۲۱  
جسد زن جوان در حمام منزل مسکونی اش، توسط امدادگران سازمان آتش نشانی کشف شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۲۰  
سرپرست انتظامی شهرستان ایلام گفت: فردی که شب گذشته در روستای بانقلان به علت اختلافات مالی اقدام به تیراندازی کرده بود دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۹  
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: یکی از محورهای توسعه بوشهر بر اساس دریا و سواحل تدوین شده که صنعت گردشگری دریایی این استان را توسعه ممی دهد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۸  
چندی پیش یک خودروی سواری شخصی دانش آموزان دهستان برنطین در رودان دچار سانحه شد و سه دانش آموز جان خود را از دست دادند که اظهارات مدیر آموزش و پرورش رودان پس از این حادثه حواشی ای به همراه داشت.
مشاهده نتایج بیشتر...