چهارشنبه ۲۱ آذرساعت ۰۷:۱۴Dec 2018 12

جدیدترین‌های «برجام»

خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۹ دقیقه پیش    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ، ایالات متحده آمریکا در اردیبهشت امسال با خروج از برجام تحریم های لغو شده سابق را مجددا اعمال کرد تا سهم ایران از توافق برجام از بین رود ...
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
شمارش معکوس برای انتخابات هیات کشتی اردبیل، برجام متنی پرابهام با ساختار بسیار ضعیف،صنعتی برای زیبایی یا ابزاری برای سوداگری، ابلاغ تایید میزبانی اردبیل توسط FIVB، گشایش درهای زندگی معلولان با درهایی که به دست ما باز می شوند از جمله اخبار پربازدید خبرگزاری فارس اردبیل بود.
همسو نیوز   ۵ ساعت پیش    
این کارشناس مسایل اروپا درباره نقش بریتانیا در حفظ برجام بعد از خروج آمریکا و مسایل منطقه بر این نظر است که “اروپا تلاش دارد SPV را حفظ کند چون حفظ برجام برای هویت سیاسی و امنیت منطقه ای شان مهم است اما باید بدانیم که ایران در بحث برجام و خیلی مسایل دیگر منطقه ای و غیره، مساله بریتانیایی ها نیست ...
آفتاب یزد   ۶ ساعت پیش    
بنده نکته چی کمترین که از سیاست خصوصا روابط بین الملل چیزی سر در نمی آورم؛ اما عرض کنم اگربرخی با برجام و سی اف تی مخالف اند حداقل به مردم بگویند عدم پیوستن به این کنوانسیون ها هزینه اش چقدر است و یعنی مظنه ضرر یا سود و زیانش چقدر است؟ دیگر اینکه اگراین نوع دیپلماسی و پیوستن به کنوانسیون های ...
جماران   ۶ ساعت پیش    
به گزارش جماران؛ ژاک ورنر سفیر هلند در ایران در حساب توئیتری خود به ابتکار دانشجویان دانشگاه هنر در محوطه تاریخی مقابل وزارت امور خارجه که اقدام به جذب برگ های پاییزی کرده اند اشاره کرد و افزود: ...
روزنامه سیاست روز   ۷ ساعت پیش    
همان قدر که اروپایی ها هر روز وقیح تر می شوند و تلاش دارند که اینطور وانمود کنند که سر برجام از جمهوری اسلامی ایران طلبکارند! ما روز به روز با خوش بینی بیش از حد فضا را برای فشار آنها باز می گذاریم و یادمان می رود که رهبری فرمودند به اروپا هم مانند امریکا خوش بین نیستند ...
دنیای اقتصاد   ۷ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه در سخنانی تاکید کرد این ایده که آمریکا با خروج از برجام ایران را پای میز مذاکره برگرداند صرفا یک تخلف و خیال است.
خبرگزاری برنا   ۷ ساعت پیش    
برنامه این هفته ایران امروز (Iran Today) به بررسی وعده های داده شده از سوی اروپایی ها به ایران در زمینه اجرای برجام و عدم توانایی آنها در انجام این تعهدات می پردازد.
جماران   ۷ ساعت پیش    
به گزارش جماران؛ تاریا کرونبرگ رئیس هیات روابط پارلمان اروپا با ایران و وزیر پیشین کار فنلاند که به ایران سفر کرده، بعدازظهر امروز با غلامحسین شافعی دیدار کرد ...
بلاغ مازندران   ۷ ساعت پیش    
رئیس جمهور کشورمان روز گذشته در دیدار وزیر، معاونان و مدیران وزارت راه و شهرسازی بار دیگر دستاورد های ادعایی برجام را پیش کشید و با اشاره به اینکه شرایط مردم نسبت به قبل از برجام بهتر شده و قیمت ها به مراتب ارزان تر شده است.
خبر آنلاین   ۸ ساعت پیش    
ایرنا نوشت: دبیرکل سازمان ملل با ضروری دانستن برجام برای صلح امنیت منطقه های و بین المللی، از همه کشورهای جهان خواست تداوم این توافق بین المللی را تضمین کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
خبرگزاری رویترز نوشت دبیرکل سازمان ملل در گزارشی محرمانه، خواستار اطمینان بخشی کشورها درباره ادامه اجرای توافق هسته ای ایران و قدرت های جهانی شده است.
کیهان   ۹ ساعت پیش    
محسن کوهکن معتقد است که ادبیات روحانی در شان یک رئیس جمهور نیست و از رئیس جمهور خواسته تا به خاطر بیان سخنی خلاف واقع عذرخواهی کند؛ همچنین احمد سالک می گوید عنوان کردن لیست سیاه برای ترساندن مردم، شیوه ای است که در برجام نیز استفاده می شد.
کیهان   ۹ ساعت پیش    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر 33916546 تمام ساعات شبانه روز سامانه پیام کوتاه 30002323 * رئیس جمهور در تاریخ 97/9/19 اجرای FATF را باعث 20 درصد ارزان تر شدن دانست! و گفت که از مردم بپرسید که 20 درصد ارزان می خواهید یا گران ...
کیهان   ۹ ساعت پیش    
گرانی 200 درصدی پس از برجام و وعده ارزانی 20 درصدی با FATF آقای روحانی در حالی که با برجام موجب گرانی 200 درصدی شده، وعده ارزانی 20 درصدی با FATF را می دهد. ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
نیویورک- ایرنا- دبیرکل سازمان ملل متحد در ششمین گزارش مربوط به اجرای قطعنامه 2231 شورای امنیت، بار دیگر برجام را مهم ترین دستاورد دیپلماسی چند جانبه دانسته و از بازیگران منطقه ای و بین المللی خواسته است تداوم برجام را تضمین کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
دبیرکل سازمان ملل متحد در گزارشی خواستار حفظ توافق هسته ای ایران شد.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
دبیر کل سازمان ملل متحد در گزارشی محرمانه که به رویت رویترز رسیده از کشورها خواسته ادامه اجرای توافق هسته ای برجام را تضمین کنند.
نامه نیوز   ۹ ساعت پیش    
دبیر کل سازمان ملل متحد در گزارشی محرمانه که به رویت رویترز رسیده از کشورها خواسته ادامه اجرای توافق هسته ای برجام را تضمین کنند.
خبرگزاری تابناک   ۹ ساعت پیش    
تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش تر؛ می خواهیم با بخش خبری فوتونیوز ، مقامات با شما بی روتوش و رو در رو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با فوتو نیوز تابناک، سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوششان الصاق می کنیم ...
ایلنا   ۹ ساعت پیش    
نشست هم اندیشی حامیان دولت در شهرستان باخزر خراسان رضوی با حضور فرماندار برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
دبیر کل سازمان ملل متحد در گزارشی محرمانه که به رویت رویترز رسیده از کشورها خواسته ادامه اجرای توافق هسته ای برجام را تضمین کنند.
کیهان   ۹ ساعت پیش    
وزیر خارجه آلمان که این روزها از آن به عنوان یکی از مدعیان حفظ برجام در رسانه ها یاد می شود، وقیحانه خواستار اعمال فشار بر ایران شد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
نماینده مردم تهران، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به خروج آمریکا و ترامپ از برجام و اعمال تحریم های ناجوانمردانه علیه کشور ما و بروز مشکلات اقتصادی در جامعه، بودجه امسال تحریمی و انقباضی است.
سبلانه   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۰:۰۰    
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ارزان شدن کالاهای مصرفی در ایران که ادعای موافقان معاهده FATF و CFT را واهی خواند.
598   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۹:۰۰    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با بیان اینکه حمایت آنها از برجام باعث نمی شود از دیگر مسائل مرتبط با ایران چشم پوشی کنند، از جلسه امروز نمایندگان این قاره با ایران درباره موضوعات منطقه ای خبر داد.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۸:۰۵    
روی مسائلی مانند حجاب باید نظارت باشد، معنی ندارد که ما بگوییم هرکس هر طور می خواهد بیرون بیاید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۸:۰۰    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه اقتصاد برجامی قرار بود ظرف 2 ماه مشکل آب مردم را حل کند، گفت: این هنر برجام و FATF است که آمریکا بدون جنگ اهداف خود را پیش ببرد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۱۸    
با خروج آمریکا از برجام و بازگشت تحریم ها و مشکلاتی که به واسطه آن گریبانگیر اقتصاد کشورمان شد و از سوی دیگر، اعلام چندباره ترامپ مبنی بر تمایل به مذاکره با ایران برای انعقاد پیمانی جدید ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۱۶    
حجت الاسلام رسایی گفت: در خصوص تصویب مصوبه fatf لجبازی نمی کنیم و کاملا مستند دلایل عدم پیوستن به این کنواسیون را مطرح می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۱۲    
استاندار مرکزی گفت: در خصوص استقرار رنو فرانسه به سبب تحریم ها و بحث برجام طرف سرمایه گذار تمایلی برای سرمایه گذاری نداشته و تلاش براین است با سرمایه گذار خارجی دیگری برای استقرار این پروژه وارد مذاکره شویم.
رویداد 24   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۱۲    
رئیس جمهور دیروز در حالی که روند قانونی پیوستن یا نپیوستن به FATF در کشور جاری است، در رویکردی پوپولیستی وعده داد اگر به FATF بپیوندیم، 20 درصد ارزانی می شود!
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۱۰    
معاونت خواهران بسیج اساتید دانشگاه آزاد درپی اظهارات اخیر روحانی اعلام کرد: دو راهی FATF و زندگی ارزان تنها تجربه تلخ دیگری خواهد شد همچون دو راهی برجام و سفره های مردم! خواهشاً این بار از وعده های زندگی ارزان مردم مایه نگذارید!
آفتاب نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۰۳    
ایران امروز در مرکز توجهات قرار گرفته است. این پرسش ها پس از خروج آمریکا از برجام توسط ترامپ مطرح می شوند که گام بعدی چه خواهد بود؟ تحریم ها سیاست خارجی خصمانه دولت امریکا علیه ایران چه نتیجه ای خواهد داشت؟ آیا ایران که از مزایای برجام و رفع تحریم های پس از آن دیگر نمی توان همانند سابق بهره مند شود ...
هنگام نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۵۹    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این ایده که آمریکا با خروج از برجام ایران را پای میز مذاکره برگرداند صرفا یک تخلف و خیال است.
دولت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۵۲    
اقتصاد کشور در چند ماه گذشته با چالش هایی رو به رو شد که عمده ترین دلیل آن عوامل برونزا و نگرانی از تحریم ها بوده است. رییس جمهوری آمریکا اردیبهشت ماه، با خروج یکجانبه از برجام و با هدف منزوی کردن ایران از جامعه جهانی به کمک ابزار اقتصاد ...
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۴۷    
میزان معافیت مدت دار در نظر گرفته شده برای 8 کشور خریدار نفت ایران از سوی آمریکا، به مراتب کمتر از میزان نفتی است که آنها پیش از خروج آمریکا از برجام، از ایران خریداری می کردند. به طور خاص 3 کشور آسیایی چین، هند و کره جنوبی که تا پیش از خروج آمریکا از برجام بیش از 1 ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۲۵    
چرا فقط باید ایران تحریم شود. این همان تفکر نظام سلطه است؛ که می گوید برجام باید حفظ شود به شرطی که فقط ملت ایران هزینه آن را بدهد.
الف   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۹    
رئیس جمهور در دیدار وزیر و مدیران وزارت راه، مسکن و شهرسازی گفته است: اگر برجام باشد یا نباشد، باید برای مردم ترجمه شود که بودن آن چه قدر سود دارد و نبود آن چه قدر ضرر دارد؟ ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۳    
نماینده تهران گفت: درباره حصر در مجلس نهم داد و فریاد کردند و ابوترابی نطق مرا قطع کرد و من گفتم نطقم باید تمام شود و یکی کت من را می کشید و من او را هل می دادم پنج متر آنور تر می رفت. بعد گفتند کف گرگی زده البته گاهی کف گرگی هم برای کسانی که جلوی آزادی بیان را می گیرند لازم است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۵۰    
دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: تجربه به ما نشان داده برای طرح چنین مسائلی نیاز به علم اقتصاد است اما آنچه تاکنون دیده ایم این است که دولت روحانی علم به اقتصاد ندارد مگر اینکه علم به غیب داشته باشد.
کوگانا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۴۹    
رئیس جمهور کشورمان روز گذشته در دیدار وزیر، معاونان و مدیران وزارت راه و شهرسازی بار دیگر دستاورد های ادعایی برجام را پیش کشید و با اشاره به اینکه شرایط مردم نسبت به قبل از برجام بهتر شده و قیمت ها به مراتب ارزان تر شده است.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۳۳    
در حالی آقای رئیس جمهور روزگذشته مردم را در دوراهی غلط FATF و گرانی قرار دادند که مردم در گذشته هم در دوراهی برجام و تحریم قرار گرفته بودند، ولی الان هم برجام داریم و هم تحریم، گرانی و مشکلات عدیده اقتصادی. ...
جام جم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۳۳    
درحالی کارشناسان اقتصادی به اظهار نظر اخیر حسن روحانی، رئیس جمهور کشور ما مبنی بر کاهش 20 درصدی قیمت ها با پیوستن ایران به توافق نامه FATF واکنش نشان دادن که این سئوال مهم ایجاد می شود که روحانی این درصد را با چه فرمولی محاسبه کرده است؟
رودبار آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۲۷    
به گزارش پایگاه خبری نوای رودبار / غلامرضا دولتی کارشناس مسائل سیاسی : حسن روحانی رئیس جمهور در جمع مدیران وزارت مسکن ودر دفاع از برجام گفتند: 《برجام باشد یا نباشد؟ این را ترجمه کنیم ...
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۰۷    
در حالی آقای رئیس جمهور امروز مردم را در دوراهی غلط FATF و گرانی قرار دادند که مردم در گذشته هم در دوراهی برجام و تحریم قرار گرفته بودند، ولی الآن هم برجام داریم و هم تحریم، گرانی و مشکلات عدیده اقتصادی.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۰۶    
جوان آنلاین: سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در اجلاسیه نهایی کنگره 2000 شهید استان خراسان جنوبی ضمن گرامیداشت یاد همه شهیدان دفاع مقدس، شهدای انقلاب اسلامی، شهدای مدافع حرم و شهدای راه امنیت ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۰۴    
در حال حاضر اروپا به نیابت از آمریکا در پی تعمیم برجام به حوزه موشکی و منطقه ای است. همانطور که اصلاح طلبان نیز اعتراف کردند، کانال مالی و موارد مشابه همگی وعده های سرخرمن است.
پرشیا دایجست   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۷    
پرشیا دایجست - مدیرکل پیشین افریقا وزارت امور خارجه ایران معتقد است: با توجه به ابعاد بین المللی موضوعات خاورمیانه، گفتگوهای منطقه ای میان اروپا و ایران می تواند فرصتی برای خارج شدن تهران از اتکا به یک کشور خاص و استفاده از ظرفیت های جدید در مسائل یمن و سوریه باشد. ...