پنجشنبه ۲۵ مردادساعت ۰۵:۵۴Aug 2018 16

جدیدترین خبرهای «برجام»

ابنا   ۳ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه گفت: توقع از اروپایی ها خیلی بیشتر از اینها است. آنها باید برای تداوم و حفظ برجام هزینه بدهند و این هنوز نبوده یعنی فارغ از حمایت های سیاسی باید اقدامات عملیاتی انجام دهند.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
سفیر روسیه در اتحادیه اروپا با اشاره به خروج شرکت های اروپایی از ایران تصریح کرد این شرکت ها آماده ایستادگی در برابر تحریم های آمریکا علیه ایران نیستند.
دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد : وندی شرمن، سرپرست تیم مذاکره کننده آمریکا در مذاکرات هسته ای با ایران در یادداشتی اذعان کرد که تصور می کرده نقض توافق هسته ای از سوی ایران موجب عدم موفقیت آن خواهد شد، درحالی که برخلاف تصور او، سازوکارهای رئیس جمهور کشورش بزرگ ترین چالش برای موفقیت این توافق است.
صدای ایران   ۵ ساعت پیش    
ظریف وزیر خارجه کشورمان با بیان اینکه اقدامات سیاسی اروپا در زمینه حمایت از برجام رضایت بخش بوده، گفت: اروپا تا زمان اجرایی شدن تحریم ها در آبان برای برجام وقت دارد. ...
ایران آنلاین   ۵ ساعت پیش    
ظریف: الان ترامپ در مورد برجام در موضع ضعف قرار گرفته است ▫️اروپایی ها برای حفظ برجام باید هزینه بکنند. در برابر امریکا باید ایستادگی عملیاتی بکنند ▫️روند اروپایی ها در مورد برجام مثبت است ولی کافی نیست ▫️آمریکایی ها دارند عملیات روانی انجام می دهند ▫️اگر امریکایی ها دنبال مذاکره بودند ما دوسال ...
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
برنامه گفت وگوی ویژه خبری امشب با موضوع پاسخ به ابهامات پیرامون کنوانسیون خزر برگزار شد. به گزارش خبرنگار گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پاسخ به ابهامات پیرامون کنوانسیون خزر موضوع گفت وگوی ویژه خبری امشب چهارشنبه 24 مردادماه بود که با حضور محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان برگزار شد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۷ ساعت پیش    
سرپرست تیم مذاکره کننده امریکایی در مذاکرات هسته ای ایران با 1+5 که در اکتبر 2013 گفته بود فریبکاری بخشی از DNA ایرانیان است، حالا می گوید که در این برداشت اشتباه بوده و آنچه که برجام را از بین برد، دسیسه های رئیس جمهور امریکا بود. ...
اکو فارس   ۷ ساعت پیش    
اکوفارس: نماینده دائم روسیه در اتحادیه اروپا ضمن شکننده خواندن توافق هسته ای ایران گفته است، شرکت های بزرگ اروپایی حتی با وجود قوانین مسدودساز اتحادیه اروپا نیز آمادگی مقابله با تحریم های آمریکا علیه ایران را ندارند.
خبرگزاری دانشجو   ۷ ساعت پیش    
معاون اول رئیس جمهور گفت: به تصدیق غالب نخبگان، در مقطع کنونی با توجه به سیاست های خصمانه و غیر محترمانه دولت آمریکا علیه ایران مذاکره پذیرفتنی نیست.
کیهان   ۷ ساعت پیش    
احمد شیرزاد که یکی از افتخارات او در مجلس ششم تکرار لجن پراکنی های رادیو اسرائیل علیه ملت ایران از تریبون علنی بهارستان بود در یادداشتی که روزنامه زنجیره ای آفتاب یزد آن را منتشر ساخت با اذعان به اینکه دیگر کشورها با تحریم های ضدایرانی آمریکا همراهی کرده اند مدعی شد مذاکرات برجام آبرومندانه بود!
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۹ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: تهران- ایرنا- خروج آمریکا از برجام و بازگشت تحریم ها مسیر پر پیچ و خمی را برای دستگاه دیپلماسی رقم زد، در این میان محمدجواد ظریف به عنوان متولی اصلی سیاست خارجی می تواند با دیپلماسی اعتدالی به تقویت مناسبات با دیگر کشورها ادامه دهد تا تحریم ها بی اثر و چشم اندازی روشن پیش روی کشور ...
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، گزیده ای از اخبار جالب و خواندنی سراسر جهان در تاریخ بیست و چهارم مرداد ماه را با کلیک بر روی لینک خبر بخوانید. توافق کشور های حاشیه دریای خزر، خط بطلانی بر سیاست های قلدرمآبانه آمریکا ...
نسیم   ۹ ساعت پیش    
نماینده دائم روسیه در اتحادیه اروپا تاکید کرد که برجام با خروج آمریکا از بین نرفته و مسکو و شرکای اروپایی که به همراه یکدیگر روی دست یابی به توافق هسته ای کار کردند، اکنون نیز برای حفظ این توافقنامه مهم تلاش می کنند.
شفقنا   ۹ ساعت پیش    
شفقنا- ایران مقاوم ترین کشور جهان در مقابله با تحریم های آمریکا است/ ترامپ نمی تواند با شیوه تحریم و فشار، تهران را تسلیم کند سفیر اسبق ایران در آلمان تاکید کرد: ایران چهل سال تحریم های آمریکا را تجربه کرده و در برابر تحریم آبدیده شده است ...
صدای ایران   ۹ ساعت پیش    
سخنان آیت الله خامنه ای درباره اشتباه بودن اجازه دادن به ظریف به قضیه مذاکره وزیران خارجه ایران و آمریکا در مورد برجام اشاره دارد. پیرو سخنان رهبر انقلاب که در تاریخ 22 مردادماه در جمع هزاران تن از اقشار مختلف مردم بیان شد ...
اکو فارس   ۱۰ ساعت پیش    
اکوفارس: مدیر موسسه علم و امنیت بین الملل که رابطه نزدیکی با دولت ترامپ دارد، می گوید بر اساس راهبرد اصلاح برجام قرار بوده بعد از سر رسیدن تاریخ انقضای محدودیت های برجام، ایران برای ادامه اجرای این محدودیت ها تحت فشار قرار گیرد.
نسیم   ۱۰ ساعت پیش    
تئوریسین جریان اصلاحات معتقد است "روحانی تنها یک پروژه داشت؛ و زمانی که آن پروژه یعنی برجام با دست انداز مواجه شد، گویی کابینه از درون فروریخت."
جماران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۸:۱۷    
به گزارش جماران؛ در بیانیه دفتر نشر آثار رهبر انقلاب آمده: پیرو سخنان حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) رهبر معظم انقلاب اسلامی که در تاریخ 22 مردادماه در جمع هزاران تن از اقشار مختلف مردم بیان شد، از آنجایی که برخی از حاضران درباره ی فرازی از سخنان معظم له دچار ابهام شدند و به دنبال آن ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۸:۰۲    
اقتصاد ایران: مسکو - سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه از اظهارات سفیر آمریکا در انگلیس علیه برجام که خواستار فشار بر ایران شده بود، انتقاد کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۸:۰۲    
اقتصادنیوز؛ دیوید آلبرایت، رییس موسسه علوم و امنیت بین الملل با اشاره به اینکه به نظر می رسد ایران قصد دارد در توافق هسته ای بماند گفت: فرانسه و دیگران به ایران گفتند که اگر توافق را نقض کنید با بازگشت تحریم های اروپا مواجه می شوید و سپس تحریم های سازمان ملل باز خواهد گشت.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۴۴    
مسکو - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه از اظهارات سفیر آمریکا در انگلیس علیه برجام که خواستار فشار بر ایران شده بود، انتقاد کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۴۴    
وزارت خارجه انگلیس خبر داد این کشور به تعهداتش در برجام پایبند می ماند و درخواست آمریکا برای همراهی با تحریمها علیه ایران را رد کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۳۶    
مسکو - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه از اظهارات سفیر آمریکا در انگلیس علیه برجام که خواستار فشار بر ایران شده بود، انتقاد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۳۴    
مهر : نماینده روسیه در اتحادیه اروپا اعلام کرد که توافق هسته ای ایران بعد از خروج آمریکا از این توافقنامه نیز ادامه دارد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۳۱    
رئیس جهاددانشگاهی گلستان گفت: اگر به اقتصاد مقاومتی توجه می کردیم شرایط کنونی کشور بسیار بهتر بود. پس از برجام باید در جهت توانمندی داخلی، بهره مندی و تقویت دانش فنی مجموعه های دانشی و دانش بنیان گام برداشته می شد، اما همه اینها به فراموشی سپرده و تمام توجه به خارج از کشور معطوف شد ...
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۲۹    
شفقنا- پیروز ایزدی معتقد است که در شرایط حال حاضر کشور به خصوص در وضعیت اقتصادی کنونی و تحریم های بانکی و پولی، افتتاح حساب بانکی چندان نمی تواند راهگشا باشد، اگر چه هم حسن نیت اروپا به ایران را می رساند و هم تلاشی عملی در خصوص همکاری اقتصادی ایران و اتحادیه اروپا در چارچوب برجام است. ...
راه مبین   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۱۰    
سرپرست هیئت آمریکایی در مذاکرات هسته ای با ایران و گروه 1+5 گفته تصور می کرده که ایرانی ها توافق هسته ای برجام را نقض خواهند کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۸    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: باید در برجام توازنی بین تعهدات و مزایا وجود داشته باشد، اگر تعهدات خود را انجام دهیم ولی مزایایی نباشد ادامه برجام معنا ندارد و ممکن است از تعهدات بکاهیم.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۵    
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا با یک ارتش 80 میلیونی در ایران مواجه است،گفت: مذاکره با آمریکا کار بیهوده ای است چرا که این کشور بارها و بارها و از جمله در موضوع برجام نشان داده که قابل اعتماد نیست و مذاکره با وی مذاکره با یک گرگ درنده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی پرس تی وی، استاد دانشگاه کاونتری انگلیس گفت مردم ایران و اروپا هر دو به دنبال صلح هستند، اما به نظر می رسد آمریکا دیدگاه متفاوتی دارد و اعتماد به این کشور دشوار است. ...