دوشنبه ۲۸ آبانساعت ۲۳:۴۷Nov 2018 19

جدیدترین‌های «ظریف»

دنیای اقتصاد   ۱ دقیقه پیش    
خبر آنلاین : در حالی که به نظر می رسد بغض معاونت سیاسی از اظهارات اخیر ظریف به دستور کار جدید بخش های خبری علیه دولت تبدیل شده، اظهارات روشن عراقچی در خبر سیما تحریف شد.
اقتصاد نیوز   ۳ دقیقه پیش    
اقتصادنیوز : معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه به انتقادات اخیر از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران به دلیل بیان اظهاراتی درباره پولشویی، واکنش نشان داد.
کیهان   ۸ دقیقه پیش    
آقای ظریف! شما مرتکب چند جرم شدید اظهارات محمدجواد ظریف از پاسخگویی درباره اتهام پراکنی اخیر و بهانه دادن دست دشمن، فرار از پاسخگویی است. او در جمع خبرنگاران گفت: اگر جایی را (در بخش پولشویی) متهم کردم، آن وقت سؤال کنید. نوار اظهاراتم هست ...
ایران خبر   ۲۱ دقیقه پیش    
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه به انتقادات اخیر از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران به دلیل بیان اظهاراتی درباره پولشویی، واکنش نشان داد.
کیهان   ۳۸ دقیقه پیش    
به گزارش فارس، جرمی هانت، وزیر امور خارجه انگلیس که در رأس هیئتی بامداد دوشنبه وارد تهران شد، در محل وزارت امور خارجه با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
دیدار ظریف و وزیر امور خارجه انگلیس با حاشیه همراه بود.
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
باشگاه خبرنگاران جوان : وزیر امور خارجه انگلیس با اشاره به مذاکرات خود با وزیر امور خارجه کشورمان بر ضرورت یافتن راه حلی برای فاجعه در یمن تاکید کرد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران-ایرنا- وزیرامورخارجه کشورمان و همتای بریتانیایی اش در دیدار با یکدیگر درباره مباحثی همچون برجام و عادی سازی روابط اقتصادی دو کشور گفت وگو کردند.
انتخاب   ۱ ساعت پیش    
مصاحبه ظریف تیتر یک گاردین شد ؛ وزیر امور خارجه ایران در این مصاحبه می گوید: با وجود تحریم های آمریکا، ایران پیشرفت می کند.
پرس شیعه   ۲ ساعت پیش    
وزیر خارجه ایران در مصاحبه ای اعلام کرد: تحریم عزم ما را برای مقاومت مستحکم تر می کند. به گزارش پرس شیعه، محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران امروز دوشنبه در مصاحبه با گاردین اعلام کرد: اقدامات محدودکننده علیه ایران عزم ما را برای مقاومت مستحکم تر می کند. ...
مشرق نیوز   ۲ ساعت پیش    
به گزارش مشرق ، یک فعال رسانه ای در صفحه شخصی خود در توییتر از شباهت های مدیریتی مهدی تاج و محمدجواد ظریف گفت.
مشرق نیوز   ۲ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه ایران در گفت وگو با گاردین گفت که تحریم، کسی را پشت میز مذاکره بازنمی گرداند بلکه اراده برای مقاومت را تقویت می کند.
خبرگزاری تابناک   ۲ ساعت پیش    
تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش تر؛ می خواهیم با بخش خبری فوتونیوز ، مقامات با شما بی روتوش و رو در رو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با فوتو نیوز تابناک، سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوششان الصاق می کنیم ...
می متالز   ۲ ساعت پیش    
می متالز - وزیر خارجه انگلیس با محمدجواد ظریف در تهران دیدار کرد؛ به نظر می رسد محور اصلی رایزنی جرمی هانت با همتای ایران اش موضوع آینده برجام و همچنین مسائل منطقه ای و بین المللی باشد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
لندن – ایرنا – وزیر امور خارجه انگلیس که به تهران سفرکرده است نفوذ ایران در حل بحران یمن را مهم ارزیابی و عنوان کرد: پس از سفر هفته گذشته به عربستان، امروز در تهران با محمدجواد ظریف درباره اینکه ایران از نفوذش برای تعامل سازنده حوثی ها استفاده کند، گفت وگو کردم.
خرداد نیوز   ۳ ساعت پیش    
خرداد: رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در یک پیام توئیتری با اشاره به سخنان وزیر امورخارجه درباره پولشویی، وجود میلیاردها دلار قاچاق در کشور را یادآوری کرد. ...
خرداد نیوز   ۳ ساعت پیش    
خرداد:محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران با اشاره به اینکه ملت ایران در برابر فشارهای آمریکا کمر خم نخواهد کرد گفت: سیاست تحریم ایران را به پای میز مذاکره نمی کشاند. به گزارش خرداد، ظریف این اظهارات را پس از ملاقات با جرمی هانت همتای انگلیسی اش که به تهران سفر کرده بیان داشت. ...
بیتوته   ۳ ساعت پیش    
زمانی که محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در گفتگویی فاش کرد که در ایران پولشویی های زیادی انجام می شود و حتی از یک رقم پولشویی 30هزار میلیاردی سخن گفته و بیان می کند : یک قلم معامله شان ممکن است 30 هزار میلیارد باشد ...
بهداشت نیوز   ۴ ساعت پیش    
جرمی هانت "وزیر خارجه انگلیس" به منظور دیدار و گفت و گو با محمد جواد ظریف و برخی مقامات کشورمان در رأس یک هیأت سیاسی وارد تهران شد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
لندن – ایرنا – محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران با اشاره به اینکه ملت ایران در برابر فشارهای آمریکا کمر خم نخواهد کرد گفت: سیاست تحریم ایران را به پای میز مذاکره نمی کشاند.
ایلنا   ۴ ساعت پیش    
رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه به هجمه ها علیه ظریف واکنش نشان داد.
بازار نیوز   ۴ ساعت پیش    
وزیر خارجه انگلیس با همتای ایرانی خود در تهران دیدار کرد.
ربیع   ۵ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس- آقای ظریف وزیر محترم امور خارجه، در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توضیح سخنانی که چند روز پیش درباره حجم گسترده پول شویی در ایران در مصاحبه با خبرآنلاین گفته بود ...
روزنامه شروع   ۵ ساعت پیش    
جرمی هانت وزیر خارجه انگلیس امروز دوشنبه با محمد جواد ظریف همتای ایرانی خود دیدار کرد.
پایتخت ما   ۵ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: توقع ما از سه کشور اروپایی این است که تعهدات خود را در مورد برجام هرچه زودتر انجام دهند.
مقیم/رئیس کمیسیون عمران مجلس از جلسه این کمیسیون با وزیر امور خارجه خبر داد و گفت: جلسه کمیسیون عمران با ظریف به منظور بررسی صادرات خدمات نظام مهندسی برگزار می شود.
میزان   ۵ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- امروز در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان اخبار متنوعی منتشر شد؛ از شنود مکالمات آمریکایی ها را در خلیج فارس تا سینه چاکی مجذوبانی ها برای عناصر مرتد و دیدار هانت و ظریف .
روزنامه نصف جهان   ۵ ساعت پیش    
تسنیم: شماری از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس، خواستار احضار وزیر امور خارجه به کمیسیون امنیت ملی مجلس شدند تا درباره اظهاراتش به اعضای کمیسیون توضیحاتی را ارائه کند ...
تبریزمن   ۵ ساعت پیش    
جواد ظریف با حمله به پول شویی فضای خوبی برای انتقاد از وضع شفافیت مالی در ایران گشود که برعهده رسانه ها و چهره های میانی میانه روها است که آن را با اشاره ها و حرف های صریح تر پی بگیرند.
خبرگزاری برنا   ۶ ساعت پیش    
در دیدار وزرای خارجه ایران و انگلیس جنبه های مختلف روابط دوجانبه، مسائل مرتبط با سازوکار مالی اروپا، لزوم تسریع در پایان دادن به جنگ در یمن و اوضاع منطقه بررسی شد.
دنیای اقتصاد   ۶ ساعت پیش    
مهر : رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه اگر پولشویی عظیمی در کشور وجود دارد چرا این موضوع را به قوه قضاییه اطلاع نداده اید؟ گفت: مسئولانی که از پولشویی مطلعند باید به قوه قضاییه اطلاع دهند.
جماران   ۶ ساعت پیش    
به گزارش جماران، مصطفی کواکبیان در حساب توییتری خود نوشت: ای کاش به جای اهانت و تهدید محمد جواد ظریف به استیضاح، همگان مدال افتخار به خاطر پاکدستی، شفافیت و شجاعت به رئیس دستگاه دیپلماسی کشور میدادند و در عوض از مسئولان اجرایی و قضایی می پرسیدند چرا تا کنون قانون مقابله با پول شویی را اجرا نکرده ...
روزنامه نصف جهان   ۶ ساعت پیش    
نصف جهان: محمدرضا تابش، عضو شورای پول و اعتبار با اشاره به هجمه هایی که به وزیر امور خارجه در رابطه با سخنانش در مورد پولشویی می شود، گفت: آقای ظریف از طرح این موضوع نهایت حسن نیت را داشته اند و خواستند اعلام کنند که پدیده پولشویی و فساد در کشور رایج است ...
ستاره نیوز   ۶ ساعت پیش    
جرمی هانت وزیر خارجه انگلیس که بامداد دوشنبه وارد تهران شده بود، با محمد جواد ظریف همتای ایرانی خود دیدار کرد.
نسیم خبر   ۷ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: مکانیسم مالی اروپا به دلایل مختلفی با کُندی مواجه است و توقع ما این است که این تعهد خود را هرچه سریعتر عملیاتی کنند.
فانوس   ۷ ساعت پیش    
جرمی هانت وزیر امور خارجه انگلیس ظهر امروز دوشنبه 28 آبان 1397 با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.
آفتاب نیوز   ۷ ساعت پیش    
صفحه توئیتری سفارت انگلیس در تهران توئیتی را درباره دیدار وزاری خارجه ایران و انگلیس منتشر کرد.
تیتر شهر   ۷ ساعت پیش    
شاید آقای ظریف، وقتی مشغول ایجاد این همانی بین مخالفان FATF و پولشوها بود، هرگز فکرش را نمی کرد که با اظهارات خود، بهترین خدمت را به مخالفان پیوستن به FATF می کند.
شبستان   ۷ ساعت پیش    
خدمت رسانی هزار پزشک در هزار مسجد، دیدار ظریف با وزیر خارجه انگلیس، اجرای 141 هزار طرح محرومیت زدایی، اروپا سریعتر SPV را اجرایی کند، ایران تولیدکننده زعفران بدون آب و خاک از جمله گزیده اخبار سیاسی شبستان در دوشنبه 28 آبان ماه است.
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران توضیحاتی را درباره شایعه محمدجواد ظریف ارائه کرد.
جام نیوز   ۷ ساعت پیش    
من مسئول مستندات نیستم، این مستندات در دسترس عموم است و آخرین مستند در ارتباط با این موضوع هم مربوط به افرادی با داشتن شبکه پولشویی گسترده اخیرا مجازات شدند.
ساعت24   ۷ ساعت پیش    
ساعت24- جرمی هانت وزیر خارجه انگلیس امروز دوشنبه با محمد جواد ظریف همتای ایرانی خود دیدار کرد.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش    
سفارت انگلیس در تهران به تشریح اهداف دیدار وزیر خارجه این کشور با ظریف پرداخت.
ایمنا   ۷ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه انگلیس با محمدجواد ظریف دیدار کرد.
شبستان   ۷ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه کشورمان با نماینده دبیرکل سازمان ملل در امور افغانستان دیدار و گفت و گو کرد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
سفارت انگلیس در تهران در صفحه توییتر رسمی خود با اشاره اولین دیدار محمد جواد ظریف و جرمی هانت اعلام کرد که در این دیدار دو طرف درباره توافق هسته ای، مسایل منطقه و نگرانی ها مربوط به پرونده انگلیسی های دو تابعیتی بحث شد.
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
وزیر خارجه ضمن اعلام آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای همکاری با سازمان ملل در تمامی حوزه ها در افغانستان، گفت که ایران از ابتکارات صلح در این کشور قویا حمایت می کند.
فانوس   ۷ ساعت پیش    
نماینده دبیر کل سازمان ملل متحد در امور افغانستان با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار کرد.
فردا نیوز   ۷ ساعت پیش    
در دیدار وزرای خارجه ایران و انگلیس جنبه های مختلف روابط دوجانبه، مسائل مرتبط با سازوکار مالی اروپا و لزوم تسریع در پایان دادن به جنگ در یمن و اوضاع منطقه بررسی شد.
روزنامه نوآوران   ۷ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: تعجب می کنم بیان ظریف درباره پولشویی با بازتاب های تند و عجیبی در جامعه و سیاستمداران خاص همراه شد.