جمعه ۰۱ تیرساعت ۰۵:۰۲Jun 2018 22
 

جدیدترین خبرهای «دانشگاه تهران»

ربیع   ۶ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ایرنا، ملیحه شیانی روز چهارشنبه در سومین همایش ملی آسیب های اجتماعی ایران که در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد ...
روزنامه نصف جهان   ۱۰ ساعت پیش    
رویداد 24 : منصور غلامی وزیر علوم که از ابتدای هفته جاری همراه با تعدادی از روسای دانشگاه های کشور برای توسعه همکاری های بین المللی به کشور فرانسه سفر کرده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش    
شاهرود - استاد فرهنگ و زبان های باستانی دانشگاه تهران بابیان اینکه دوره تعالی اسلامی حاصل اندیشه های هزار ساله ایرانیان است، گفت: گویش شاهرودی در معرض نابودی است و باید بر روی آن تحقیق کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۰    
شاه در بازدید از دانشگاه تهران و دادن دانشنامه به شاگرد اول های دوره های مختلف، از موی بلند فارغ التحصیلان عصبانی شد زیر لب از این جلفی شکایت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۴:۵۹    
جغتایی گفت: خدمات توانبخشی به عنوان نیاز اساسی جامعه، زنجیره ای به هم پیوسته هستند و این خدمات از حوزه سلامت شروع می شوند. به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۳:۴۲    
تهران- ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه تهران با بیان اینکه طلاق، انحراف و آسیب اجتماعی نیست، از آن به عنوان یک پدیده طبیعی اجتماعی و حق مدنی یاد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۳:۳۹    
تهران- ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه تهران با بیان اینکه طلاق، انحراف و آسیب اجتماعی نیست، از آن به عنوان یک پدیده طبیعی اجتماعی و حق مدنی یاد کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۲    
کتاب دانشگاه از منظر دانشجویان نوشته سیدمهدی اعتمادی فرد توسط انتشارات پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی منتشر شد. به گزارش پرس شیعه ، کتاب دانشگاه از منظر دانشجویان پژوهشی درباب دانشگاه از منظر دانشجویان نوشته سیدمهدی اعتمادی فرد ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۳:۰۳    
اصفهان- ایرنا- مرکز لرزه نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران اعلام کرد: زمین لرزه ای با قدرت 4.3 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) قبل از ظهر پنجشنبه شرق خوروبیابانک در استان اصفهان را لرزاند.
سلامت نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۸    
سلامت نیوز : عضو پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری گفت: بر اساس آمارهای رسمی یک زن از بین سه زن خشونت های جسمی، جنسی یا تجاوز را تجربه کرده می کند. ...
پایگاه خبری نوید تهران   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۶    
به گزارش نویدتهران،زلزله ای به بزرگی4.3ریشتر خور دراصفهان رالرزاند گزارش اولیه زلزله مرکز لرزه نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک، دانشگاه تهران استان اصفهان ، بزرگی 4.3 تاریخ وقوع زلزله: پنجشنبه، 31 خرداد 1397 در 11:49:00 (وقت محلی – تهران) 2018-06-21 07:19:00 (UTC) بزرگی زلزله: ...
ایثار   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۰:۳۵    
زندگی نامه شهید مصطفی چمران دکتر مصطفی چمران در سال 1311 در تهران، خیابان پانزده خرداد، بازار آهنگرها، سرپولک متولد شد. تحصیلات: وی تحصیلات خود را در مدرسه انتصاریه، نزدیک پامنار ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۹:۴۹    
معاون فرهنگی دانشگاه تهران گفت: یکی از مشکلاتی که در همه این سال ها وجود داشته است فاصله ای است که بین مدیران و سیاست گذاران و نسل جوان وجود دارد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۸:۲۵    
سومین همایش ملی آسیب های اجتماعی ایران پس از 6 سال در موضوعات آسیب های خانواده، جامعه زنان، شهری و سکونتگاهی، کودکان، نوجوانان، جوانان، سالمندان، حوزه سلامت اجتماعی و روانی و بزهکاری، جرم و جنایت و اعتیاد دیروز در سالن ابن خلدون دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۸:۱۳    
روز گذشته جمعی از دانشجویان در حاشیه مراسم تشییع مرحوم محمدامین قانعی راد در صحن دانشکده علوم اجتماعی تجمع کردند و به نشانه اعتراض به احکام سنگین برای دانشجویان، از شرکت در جلسه امتحان خودداری کردند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۷:۵۳    
جام جهانی فوتبال را فرصتی مغتنم دیدیم تا فارغ از هیجان ها و حواشی این رخداد جهانی، این ورزش را از دو زاویه انسان شناسی و جامعه شناسی به تأمل بنشینیم. هدف ما در این میزگرد بررسی این نکته است که در پس این رشته ورزشی چه مکانیسم هایی وجود دارد که آن را چنین جذاب و فراگیر کرده است؟ دکتر ناصر فکوهی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۰:۴۹    
برنامه گفت وگوی ویژه خبری امشب با موضوع حقوق بشر، سکه ای دو رو برای غرب برگزار شد. به گزارش خبرنگار گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حقوق بشر، سکه ای دو رو برای غرب موضوع گفت وگوی ویژه خبری امشب 30 خرداد ماه بود که با حضور اکبر طلابکی عضو هیات علمی دانشگاه تهران و سید جواد هاشمی نژاد دبیر کل ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۵۲    
دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران در چهارمین روز تجمعات در اعتراض به احکام قضایی دانشجویان، تأکید کردند: تجمعات ما تا رسیدن به نتیجه ادامه خواهد یافت و متوقف شدن این اعتراض ها و تجمع ها منوط به اعلام نتایج پیگیری های اثر بخش وزارت علوم است.
نواندیش   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۳۳    
غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی وزارت علوم با اشاره به اعتراضات اخیر دانشجویان دانشگاه تهران به ایسنا گفت: اسامی دانشجویان بازداشتی(دی ماه) در اختیار دادستانی تهران قرار گرفت تا در پروسه تجدید نظر به حل موضوع کمک کنند. ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۰۲    
تهران- ایرنا- استاد دانشگاه تهران گفت: مهریه و نفقه رانت زنان نیست بلکه ابزاری برای کاهش نگرانی خانواده ها و تعدیل کننده برخی قوانین است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۵۷    
تهران- ایرنا- استاد دانشگاه تهران گفت: مهریه و نفقه رانت زنان نیست بلکه ابزاری برای کاهش نگرانی خانواده ها و تعدیل کننده برخی قوانین است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۰۱    
خرم آباد- قائم مقام وزیر علوم از تشکیل کمیته ای برای پیگیری وضعیت و ارائه درخواست تجدیدنظر در احکام 5 دانشجوی دانشگاه تهران که در تجمعات حضور داشتند، خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۷:۰۴    
سومین همایش ملی آسیب های اجتماعی در دانشگاه تهران در حال برگزاری است. دکتر محمدعلی محمدی عضو هیات رییسه این همایش درباره زنانه شدن آسیب های اجتماعی در ایران توضیح داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۶:۵۸    
دانشجویان دانشگاه تهران امروز در چهارمین روز تجمع خود در اعتراض به احکام صادره برای برخی دانشجویان، از معاون فرهنگی وزارت علوم خواستند تا موضوع را در هیات دولت مطرح کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۶:۳۷    
تهران– ایرنا- معاون فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: بخش حقوقی دانشگاه تهران برای تنظیم و ارائه لایحه دفاعیه به دانشجویان بازداشتی این دانشگاه همکاری خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۶:۱۶    
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، گفت: وزارت علوم از دی ماه تاکنون در حال پیگیری وضعیت حکم دانشجویان دانشگاه تهران است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۵۰    
عضو هیأت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران با بیان اینکه مفاهیمی چون حق الناس و حق الله بیشتر در مفاهیم و عبارات فقهی دیده می شود، گفت: عباراتی چون حقوق مردم و حق الناس فراوان در آثار امام(ره) به کار رفته است که از جمله آن، فرمان 8 ماده ای ایشان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۳۹    
نماز عبادی- سیاسی جمعه تهران (1تیر) به امامت آیت الله موحدی کرمانی در دانشگاه تهران اقامه می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۳۰    
مسئول بسیج دانشجویی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران با اشاره به اقدامات اخیر این دانشکده گفت: بسیج دانشجویی پیگیر مطالبات قانونی دانشجویان است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۷    
تهران– ایرنا– معاون فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ظهر امروز -چهارشنبه- برای گفتگو با دانشجویان تجمع کننده در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران حاضر شد.