چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۲۲:۲۱Jun 2018 20
 

جدیدترین خبرهای «سرمایه گذاری»

روزنامه جوان آنلاین   ۱۶ دقیقه پیش    
استاندار زنجان گفت: ایران در زمینه سرمایه گذاری در حوزه کشت گلخانه ای از ظرفیت های بالایی برخوردار است.
روزنامه اطلاعات   ۲۳ دقیقه پیش    
مدیر عامل شستا گفت: سهامداری شستا در ذوب آهن اصفهان و شرکت ملی نفتکش تا 40 درصد باقی می ماند و بقیه واگذار و هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی تأمین با سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی و سرمایه گذاری غدیر ادغام می شوند. ...
ایرنا   ۳۲ دقیقه پیش    
سنندج - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان از تشکیل صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی و آبخیزداری این استان با مشارکت و سرمایه گذاری 51 درصدی تولید کنندگان و بهره برداران و 49 درصدی دولت خبر داد.
کیهان   ۴۱ دقیقه پیش    
طی پنج سال فعالیت دولت روحانی، شاخص حمایت از سرمایه گذاری 23 پله، شاخص تجارت برون مرزی 17 پله، پرداخت مالیات 11 پله و شاخص روز اعتبار 4 پله سقوط کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۵۰ دقیقه پیش    
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان تهران با اشاره به لزوم همکاری بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغال گفت: با ایجاد تورهای سرمایه گذاری در استان تهران با همراهی بانک ها می توان ظرفیت اشتغالزایی واحدهای اقتصادی را مورد بررسی قرار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل شیلات استان بوشهر گفت: بزرگترین مجتمع پرورش میگوی این استان در منطقه رودشور شمالی گناوه با سرمایه گذاری 1200 میلیارد ریالی بخش خصوصی احداث می شود که درکشور بی نظیر است.
ایران آنلاین   ۱ ساعت پیش    
این کاهش سرمایه گذاری در نتیجه تشدید اختلاف بین پکن و واشنگتن به وجود آمده است. از طرفی نظارت روی شرکت های چینی در امریکا و قوانین و مقررات برای ورود آنها افزایش یافته است.
نسیم   ۱ ساعت پیش    
خواجه نصیری گفت: بسترسازی برای رونق کسب و کار فعالان حوزه ریلی و بازار سرمایه از طریق شرکت های سرمایه گذاری فراهم شده است.
ایران اکونومیست   ۱ ساعت پیش    
معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران درباره بسته های حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه ریلی گفت: امکان پرداخت تسهیلات تا 75 درصد سرمایه گذاری در عرصه های مختلف این صنعت از محل وجوه اداره شده فراهم شده است.
مدیر عامل بانک عامل بخش مسکن گفت: بیش از 2.5 میلیون خانه خالی با استفاده از قبوض آب و برق راستی آزمایی شده اند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بانک عامل بخش مسکن، ابوالقاسم رحیمی انارکی در مراسم رونمایی از پروژه 144 واحدی صندوق زمین و ساختمان نارون گفت: پروژه نارون ...
نسیم   ۱ ساعت پیش    
معاون سابق نظارت بر بورس ها و بازارهای سازمان بورس با اشاره به نیاز 28 هزار میلیارد تومانی برای سرمایه گذاری و توسعه، گفت: بازار سرمایه پشتیبان خوبی برای تامین سرمایه بخش ریلی کشور است.
آنا   ۱ ساعت پیش    
اگرچه تا کنون شرکت های روسی در ایران صاحب قرارداد مهمی نشده اند، مسئولان ارشد روسیه رسما اعلام کرده اند که می خواهند در صنعت نفت ایران 50 میلیارد دلار سرمایه گذاری کنند و حضور در 12 تفاهم نامه از 19 تفاهم نامه نشان گر همین مساله است.
اخبار شیروان   ۲ ساعت پیش    
تاس اعلام کرد روسیه و عربستان برای سرمایه گذاری در حوزه علوم و فن آوری 10 میلیارد دلار اختصاص داده ند که قرار است 2 میلیارد دلار آن سال آینده توسط دو کشور سرمایه گذاری شود.
خبر ماکو   ۲ ساعت پیش    
منطقه آزاد ماکو – ماکو – مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: مسیر ترانزیتی منطقه آزاد ماکو، با صرفه ترین و سریع ترین راه ارتباطی آسیای میانه به اروپا است. ...
پول نیوز   ۲ ساعت پیش    
پول نیوز - مدیرعامل بانک مسکن از شرایط جدید پرداخت تسهیلات مسکن خبر داد و گفت: از این به بعد به واحدها مشروط بر رعایت الگوی مصرف یعنی با مساحت کمتر از 100 متر مربع تسهیلات پرداخت می کنیم؛ ضمن اینکه تسهیلات صرفا به مناطقی داده می شود که تقاضا وجود دارد. ...
پروژه مجتمع مسکونی نارون اراک به عنوان دومین صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان در کشور با حضور مسوولان پس از 18 ماه دوره ساخت در زمان مقرر و با هزینه ی پیش بینی شده افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
رئیس جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به لزوم حمایت از طرح های نیازمند سرمایه کوچک گفت: برای بعضی از طرح ها، سرمایه گذاری ثابت انجام شده و با یک رقم کوچک سرمایه ثابت و در گردش می توانند رونق بگیرند که در این زمینه شیلات استان ظرفیت های زیادی دارد.
میزان   ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- مهندس محمدرضا واعظی پور معاون منطقه ویژه اقتصادی پیام اظهار داشت : فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام یک شرکت 100 درصد دولتی است که ظرفیت های مناسبی برای سرمایه گذاری در تولید، واردات و صادرات محصولات دارد.
جهان اقتصاد   ۳ ساعت پیش    
گروه توسعه در حال حاضر شاخص های فراوانی در زمینه ارزیابی فضای کسب و کار ایران و همچنین کشورهای دیگر مورد مطالعه قرار می گیرد، مؤسسات بین المللی متعددی در مطالعات فضای کسب و کار کشورها فعال هستند و در این مورد شاخص های اندازه گیری بسیار متنوعی وجود دارد. ...
لاهیگ   ۳ ساعت پیش    
بخشدار بخش رودبنه شهرستان لاهیجان گفت:محدودیت زمانی در قرارداد اداره کل منابع طبیعی ، مانع سرمایه گذاری در طرح سالم سازی دریا در سواحل لاهیجان شده است.
شهر فردا   ۳ ساعت پیش    
سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری کرمانشاه گفت: مدیریت نگهداری و بهره برداری 16 پارک در فاز اول به بخش خصوصی واگذار خواهد شد.
قدس آنلاین   ۳ ساعت پیش    
قدس انلاین : مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی گفت: بر اساس تحقیقات انجام شده 77 درصد بازار کار این استان در بخش های مختلف اقتصادی و خدماتی در اختیار نیرو های آموزش دیده و دارای مهارت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
همزمان با شکست های نظامی پی در پی ائتلاف به رهبری عربستان در یمن، بلومبرگ از روبرو شدن عربستان سعودی با کاهش 80 درصدی سرمایه گذاری های مستقیم خارجی در عربستان خبر می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
فرماندار دشتی گفت: بانک های عامل و دستگاه های اجرایی مردم را نسبت به سرمایه گذاری تشویق کنند تا شاهد ایجاد اشتغال در سطح شهرستان باشیم.
جهان اقتصاد   ۳ ساعت پیش    
پنج شنبه هر ماه پربازده ترین صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت را در طول یک ماه گذشته بررسی می کنیم. صندوق های با درآمد ثابت برای سرمایه گذاران ریسک گریز گزینه ی بسیار مناسبی هستند ...
جهان اقتصاد   ۳ ساعت پیش    
در روز یک شنبه 27 خردادماه، خروج سرمایه نسبت به ورود سرمایه پیشی گرفت. در این روز ورودی سرمایه به صندوق های سرمایه گذاری حدود 2،851 میلیارد ریال و خروج سرمایه 9،111 میلیارد ریال بوده و خالص خروج سرمایه نیز به 6،260 میلیارد ریال بالغ گردید ...
قدس آنلاین   ۳ ساعت پیش    
قدس انلاین : مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: باید در راستای توسعه تئاتر و سینمای دینی سرمایه گذاری کنیم.
اقتصاد آنلاین   ۳ ساعت پیش    
روزنامه آلمانی هندلس بلات پیشنهاد کرد، ایجاد یک بانک خصوصی آلمانی ایرانی می تواند جریان سرمایه گذاری در ایران و ادامه صادرات نفت و گاز این کشور به اروپا را حفظ کند.
ایران اکونومیست   ۳ ساعت پیش    
با واگذاری باقی مانده سهام دولت عملا ابیمه آسیا یک شرکت کاملا خصوصی است و به همین دلیل مراحل معرفی نماینده سهامدار جدید در هیئت مدیره در حال طی شدن است.