یکشنبه ۲۲ تیرساعت ۱۹:۴۸Jul 2020 12

جدیدترین‌های «سرمایه گذاری»

 
ایرنا   ۱۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
یزد -ایرنا - استاندار یزد گفت: اعتبار تخصیص یافته از سوی دولت به روستاهای استان با گذشته قابل مقایسه نیست و با وجود کاهش درآمدها در سال های اخیر، میزان سرمایه گذاری ها حتی افزایش یافته است.
اقتصادگردان   ۱۷ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
تغییر وضعیت شاخص کل امنیت سرمایه گذاری در ایران در دو فصل اخیر بیشترین رشد شدید ارزیابی نامناسب از مؤلفه میزان اختلال ایجاد شده دراثر تحریم های خارجی بوده که دلایل آن باید بررسی شود
اینتیتر   ۳۹ دقیقه پیش    
موفقیت آثاری نظیر خروج در سرویس نتفلیکس، نشانه خوبی برای حمایت و سرمایه گذاری بیشتر این کمپانی در آثار اکشن مبتنی بر فرمول ” جمع بشیم بریم دیگران را بزنیم ” بود. ...
ایرنا   ۴۹ دقیقه پیش    
مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه اشتغالزایی و استفاده از ظرفیت های سرمایه گذاری را نیاز شهرستان عنوان کرد و گفت: باید از تمامی ظرفیت ها برای رفع مشکلات، جذب سرمایه گذاران و ایجاد اشتغال در شهرستان استفاده و زیرساخت های لازم را فراهم کرد.
شعار سال   ۱ ساعت پیش    
گزارش پیش رو به بررسی نظرات برخی از مراجع عظام تقلید درخصوص سرمایه گذاری در بورس و همچنین احکام خمس متعلق به بورس پرداخته است.
اقتصاد نیوز   ۱ ساعت پیش    
اقتصادنیوز: بسیاری از تحلیل گران معتقد هستند طلا دارایی مناسبی برای سرمایه گذاری در دوران بحران است و در حال حاضر نیز با توجه به بحران همه گیری کرونا، قیمت طلا در مسیر افزایشی است.
روزنامه شروع   ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل بورس گفت: سهام عدالت به شرکت های سرمایه گذاری استانی به ارزش یکم تیرماه واگذار شد و پس از آن هیئت مدیره این شرکت ها باید پیگیری حضور در بورس باشند.
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش    
اهواز- دهقان، معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران گفت: مقرر شده است در میدان مشترک نفتی یاران 100 میلیون یورو سرمایه گذاری مستقیم انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نطنز گفت: با توجه به اینکه صنعت قالیبافی از دیرباز در بادرود رواج داشته، موزه فرش برای اولین بار دریکی از خانه های تاریخی بادرود ایجاد و همچنین مجتمع تفریحی گردشگری مجموعه خیرآباد بادرود با سرمایه گذاری بخش خصوصی راه اندازی می شود.
کوتاه آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نشست پیمان پورنصر شهردار منطقه 16 با شکراله بنار مدیر عامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهر تهران به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 16؛ این جلسه با حضور شهردار منطقه، مدیر عامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران ...
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری قزوین گفت: مطالعات احداث 20 پردیس روستایی در استان به زودی تکمیل می شود.
سرمایه گذاری در بورس به آشنایی هر چه بیشتر با باید ها و نباید های این بازار نیاز دارد.
شعار سال   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل و نایب رئیس شرکت سرمایه گذاری صدر تامین با اشاره به اینکه این شرکت برنامه ای برای عرضه اولیه زیرمجموعه ها ندارد، نتایج حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی این شرکت را اعلام کرد.
شعار سال   ۲ ساعت پیش    
عباس دادجوی توکلی در یادداشتی اظهار می دارد که مهمترین وظیفه یک مدیر حداکثر کردن ثروت سهامداران هست که از طریق سرمایه گذاری بدست می آید و نه لزوما پس انداز !
اقتصاد ملت   ۲ ساعت پیش   + ۴۸ سایت دیگر  
به منظور ایجاد شرایط بهره مندی تعداد بیشتری از هموطنان و مشتریان عزیز از تسهیلات ارزان قیمت، مبلغ طرح تسهیلات ارزان قیمت پردیس بانک سینا افزایش و زمان اجرای این طرح نیز تا پایان سال 99 تمدید شد. ...
مدیرعامل بیمه ایران از برنامه های این شرکت برای افزایش مشارکت بیمه ایران در بازار سرمایه خبر داد. رضایی، مدیرعامل بیمه ایران با اعلام این مطلب با ذکر این موضوع که رویکرد بیمه ایران بکارگیری حداکثر منابع در اختیار بیمه ایران در زمینه سرمایه گذاری در بازار سرمایه بوده گفت ...
تحلیل بازار / ماین نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
شرکت فولاد آلیاژی ایران در دوره 12 ماهه منتهی به 29 اسفند ماه 1398 (به صورت حسابرسی شده)، به ازای هر سهم خود یک هزار و 240 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 845 ریال اعلام شده بود، از افزایش 47 درصدی برخوردار است ...
ماین نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
گروه معادن - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات گفت: در حال حاضر این شرکت به غیر از افزایش سرمایه شرکت شهید قندی که در جریان بوده قصد افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها در زیرمجموعه های خود را ندارد.
رکنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: گزارش پیش رو به بررسی نظرات برخی از مراجع عظام تقلید در خصوص سرمایه گذاری در بورس و همچنین احکام خمس متعلق به بورس پرداخته است.
تحلیل بازار / کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۸:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
گزارش سرمایه گذاری خارجی مصوب در بخش صنعت، معدن و تجارت نشان می دهد که در سه ماهه اول سال جاری تعداد 58 فقره سرمایه گذاری خارجی با ارزش 832.6 میلیون دلار در کل کشور به تصویب رسیده که بخش صنعت، معدن و تجارت با 26 مورد و حجم سرمایه گذاری 467 میلیون دلار ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون سرمایه گذاری و امور مجلس وزارت میراث فرهنگی گفت: در دولت دوازدهم در حوزه توسعه زیرساخت های بخش گردشگری و حوزه ارائه تسهیلات، اختصاص اعتبارات زیرساختی، صدور مجوزها و موافقت های اصولی در گردشگری انجام شده که با تداوم آن ها می توان منتظر روزهای اثربخشی و رشد این صنعت سبز بود.
در حالی که 191 هزار کشاورز از 23 سال قبل با خرید اوراق پذیره نویسی شرکت سرمایه گذاری کشاورزی ایران کورزی می خواستند سهام دار شوند، اما بعد از 23 سال مسؤول امور سهامداران این شرکت می گوید شرکت فعلا زیان ده است و از سال 94 درخواست پذیرش در فرابورس را داده است.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
رئیس شورای اسلامی شهر شاهرود بر لزوم استفاده از ظرفیت سرمایه گذاری برای تکمیل پروژه های نیمه تمام این شهر تأکید کرد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پکن – ایرنا – تارنمای یوراسیاریویو با تاکید به اینکه چین تا سال 2030 میلادی به بزرگترین مصرف کننده انرژی دنیا تبدیل می شود ، نوشت که روابط مستحکم تهران و پکن و تمایل چین برای سرمایه گذاری در ایران با وجود تحریم های آمریکا، فرصتی برای گسترش همکاری های دو کشور است.
شفاف نیوز   ۳ ساعت پیش    
پیشرفت تلفن های هوشمند در زمینه دوربین باعث شده هر روز بازار برای تولیدکننده های دوربین دیجیتال سخت تر از گذشته شود. بسیاری از کمپانی هایی که زمانی در کنار محصولات مختلف روی دوربین هم سرمایه گذاری کرده بودند، امروز دیگر توان رقابت با وضعیت قیمت گذاری و فروش را ندارد.
اقتصادگردان   ۳ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
تعداد واحدهای سرمایه گذاری با 796 درصد رشد از 20.375 واحد به 182.694 واحد رسیده است. تعداد سرمایه گذاران حقوقی از 5 نفر به 20 نفر با مالکیت 33 درصد واحدهای صندوق و تعداد سرمایه گذاران حقیقی با استقبال کم نظیر از 101 نفر به 3733 نفر ومالکیت اشخاص حقیقی از 10 درصد به 67 درصد واحدهای صندوق ارتقا داشته ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار گالیکش گفت که از ابتدای فعالیت دولت یازدهم تاکنون بیش از چهار هزار و 333 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای هزار و 268 پروژه عمرانی و اقتصادی در این شهرستان سرمایه گذاری شد.
دانا   ۴ ساعت پیش    
حجت الاسلام بخشی پور به طرح "مسکن ماندگار" اشاره کرد و گفت: اوقاف و امور خیریه با وزارت راه و شهرسازی تفاهمنامه ای برای ساخت مسکن در قالب طرح مسکن ماندگار دارد که قرار است در خصوص نحوه سرمایه گذاری روی زمین های اوقاف صحبت شود.
ایران اکونومیست   ۴ ساعت پیش    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد رشد 71هزار و 479واحدی در ارتفاع یک میلیون و 812هزار و 832واحد به کار خود پایان داد و بیش از 19میلیارد و 925میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 10هزار و 757میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 812هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
شهر سخت افزار   ۴ ساعت پیش    
شاید وقتی بحث خودروهای خودران مطرح می شود همه ما تنها به یاد شرکت هایی مانند تسلا، ولوو، مرسدس بنز، BMW و بزرگانی از این دست بیفتیم. اما در این مطلب قصد داریم در مورد یک شرکت جذاب چینی صحبت کنیم که با سرمایه گذاری بسیار اندکی قصد تحقق ساخت خودروهای چینی را دارد. ...
ایربان   ۴ ساعت پیش    
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- شیوع ویروس کرونا می تواند مانعی بر سر راه ابداعات و نوآوری ها در زمینه انرژی باشد. اما سرمایه گذاری در این بخش می تواند به حفاظت از 750 هزار شغل بینجامد ...
بورس نیوز   ۴ ساعت پیش    
شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین زمان پرداخت سود را تعیین کرد.
امروز سهامداران شرکت های سرمایه گذاری خوارزمی، محورسازان ایران خودرو و معدنی و صنعتی گل گهر در بورس و معامله گران شرکت های گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، کشت و دامداری فکا و کشت و صنعت دشت خرمدره در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایانا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی گفت: اجرای طرح آبیاری دشت سیستان زمینه بسیار مناسبی را برای رشد و توسعه یافتگی این منطقه فراهم می کند.
آبادان- رضایی، مدیرعامل شرکت توسعه و سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند: بزرگترین هایپر مارکت محصولات تولیدی مناطق آزاد کشور توسط شرکت توسعه و سرمایه گذاری اروند، راه اندازی خواهد شد.
نصیر نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رضا خیریفام روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این واحدها با تغییر خط تولید، به روز رسانی تجهیزات و تامین سرمایه در گردش در مدار تولید قرار گرفتند. وی اضافه کرد: برای راه اندازی این واحدها که در زمینه های تولید مواد غذایی، صنایع فلزی، شیشه ...
سلام نو / شعار سال   ۱۰ ساعت پیش   + ۹۷ سایت دیگر  
معاون سازمان خصوصی سازی جزئیات ETF های بعدی (صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله) که قرار است در بورس عرضه شوند را اعلام کرد. به گزارش سلام نو، ابوالقاسم شمسی جامخانه در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به عرضه سهام دولت در قالب ETF، اظهار کرد:ETF پالایشی کارها درحال انجام است ...
تحلیل بازار / 598   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۷:۴۸   + ۵۳ سایت دیگر  
بیگدلی، مدیرعامل بانک ملت از تصمیم این بانک برای عرضه سهام گروه مالی ملت و سرمایه گذاری توسعه معین ملت در بورس طی ماه های آینده خبر داد.
نصیر نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری نصیر، افزایش افسارگسیخته نقدینگی به بیش از دو هزار و 700 هزار میلیارد تومان باعث شده تا ایده های متفاوتی برای استفاده از آن مطرح شود اما برای هدایت این حجم از نقدینگی به سمت فعالیت های مولد، ضرورت دارد تا پیش نیازهایی اجرا شود ...
جهان نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
در حالی که به گفته مقامات امنیتی کابل، اعضای فاطمیون هیچ گونه فعالیتی در افغانستان ندارند، برخی رسانه های خبری با سرمایه گذاری هنگفت پنتاگون، پروژه هراس افکنی را دنبال می کنند.
روزنامه وارش   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش وارش نیوز/ آب ، مهم ترین نیاز کشاورزی مازندران محسوب می شود ، نیازی که بر اساس گزارش شرکت آب منطقه ای همزمان با شروع به کار دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به این مهم به عنوان شاه کلید توسعه کشاورزی استان شد که نتیجه آن افزایش مهار آب های سطحی از 293 میلیون متر مکعب سال 92 به 443 میلیون ...
روزنامه وارش   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش وارش نیوز/دکتر سید رحیم سید پور افزود : در این مدت سه طرح مهم در بخش درمانی و خدماتی در شهرستان نوشهر به بهره برداری رسید که با افتتاح آنها بخشی از مشکلات بهداشتی و درمانی این شهرستان برطرف شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه تعاونی های سهام عدالت کشور گفت: تاکنون 20 شرکت سرمایه گذاری استانی برابر بند سه ابلاغیه مقام معظم رهبری نسبت به ساز و کار ورود به بورس ازجمله تشکیل مجمع و افزایش سرمایه برای ارائه خدمات به سهام داران اقدام کردند.
آی تی آنالایز   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران گفت: فن آوری اطلاعات و ارتباطات یکی از اولویت های دولت در زمینه جذب سرمایه گذاری خارجی به شمار می رود که در توافق استراتژیک پیش رو با چین به این حوزه هم توجه ویژه ای شده است. ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پکن – ایرنا – تارنمای یوراسیاریویو با تاکید به اینکه چین تا سال 2030 میلادی به بزرگترین مصرف کننده انرژی دنیا تبدیل می شود ، نوشت که روابط مستحکم تهران و پکن و تمایل چین برای سرمایه گذاری در ایران با وجود تحریم های آمریکا، فرصتی برای گسترش همکاری های دو کشور است.
تحلیل بازار   ۵ ساعت پیش    
قناد باشی، سفیر اسبق ایران در لیبی بر این باور است که ایران از تجارب استخراج گازی خوبی برخوردار است و شرکتهای گازی و نفتی ما می توانند در جهت فروش گاز حتی با مطرح شدن موزامبیک در بازار گاز و سرمایه گذاری ائتلافهای مختلف، فرصت های سرمایه گذاری را از دست نداده و موجب سودآوری مالی برای کشور شود.
جنوب ایران   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان گفت: هرمزگان رتبه سوم جذب سرمایه گذاری های خارجی را در سال 98در میان همه استان های کشور از آن خود کرده است.
تحلیل بازار   ۵ ساعت پیش    
سبزی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس یازدهم معتقد است بی توجهی دولت باعث شده که وام های هنگفتی که به یکسری افراد اعطا شده است به جای ورود به بخش تولید و کشاورزی از کشورهایی همچون کانادا سر درآورده و آنجا سرمایه گذاری شده است!