دوشنبه ۰۱ مردادساعت ۰۴:۴۶Jul 2018 23

نامه نیوز (namehnews.ir)

مهمترین خبرهای نامه نیوز بر روی ایمیل شما

  ۳۴ دقیقه پیش    
علم بهتر است یا ثروت؟ جواب قاطعی وجود ندارد؛ اما دست کم این را می شود با قطعیت گفت که علم ثابت کرده ثروت عامل خوشبختی نیست.
  ۱ ساعت پیش    
در مطلب زیر مروری کوتاه بریکی از خاطرات شهید لشکری را میخوانید.
  ۲ ساعت پیش    
مشاور معاون درمان وزارت بهداشت، گفت: پیش بینی می شود بین 6 تا 8 میلیون همپوشانی بیمه ای در کشور وجود داشته باشد و جالب است که بین 4 تا 6 میلیون نفر هم فاقد دفترچه بیمه هستند.
  ۲ ساعت پیش    
بهتر است اتاق غذاخوری و محیط غذا خوردن کودک، زیاد شلوغ نباشد، چراکه هر وسیله اضافی می تواند اشتهای کودک شمارا کاهش دهد.
  ۲ ساعت پیش    
تهیه کننده برنامه وقتشه درباره مستند های جذاب این برنامه توضیحاتی را ارائه داد.
  ۳ ساعت پیش    
برآورده نشدن نیاز های اولیه، ناکامی، استرس، سقط جنین، یائسگی، مصرف مواد مخدر، از عوامل تهدید کننده سلامت روانی زنان است.
  ۳ ساعت پیش    
دبیر انجمن صنایع روغن نباتی،توضیحاتی را درخصوص اخبار جدید پیرامون افزایش قیمت روغن ارائه داد.
  ۳ ساعت پیش    
یک زن 64 ساله در رویدادی باورنکردنی 4 قلو زائید. زایمان عجیب این خانم همه را بهت زده کرد. این پیرزن سزارین کرده است و اکنون با فرزندان قبلی اش 17 بچه دارد.
  ۳ ساعت پیش    
درویش افضلی پور 28 مرداد 1362 در درگیری با عناصر گروهک تروریستی کومله در سنندج به شهادت رسید.
  ۳ ساعت پیش    
جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا توضیحاتی را در خصوص شرایط خروج از کشور افرادی که دارای معلولیت جسمی یا اختلال روانی هستند ارائه داد.
  ۴ ساعت پیش    
درشرایطی که بحث عزت پاسپورت ایرانی به عنوان یک شعار ازسوی دولت های یازدهم ودوازدهم مطرح شده یک شرکت واردات وصادرات بامشارکت یک ژن خوب درحال دلالی ویزابا استفاده ازیک تبعه خارجی بااقامت غیرقانونی است.
  ۴ ساعت پیش    
اگر برای متوفی فرزند یا فرزندِ فرزند از هر درجه که باشد موجود نباشد هر یک از پدر و مادر در صورت انفراد، تمام ارث را می برد.
  ۴ ساعت پیش    
اگر شرایط کم سابقه امسال و وضعیت تابستان سال 97 و در مجموع شرایط سال 97 را کنار بگذاریم و وضعیت سالهای پیش را مرور کنیم، به آمار مشخصی از سهم هر تهرانی از خاموشی ها می رسیم.
  ۴ ساعت پیش    
آهن یکی از مهم ترین مواد معدنی در رژیم غذایی است که نقش مهمی در حفظ سطح انرژی ایفاء می کند که عدم دریافت آهن کافی می تواند منجر به کم خونی شود.
  ۵ ساعت پیش    
دانشمندان آمریکایی نمونه اولیه رباتی را تولید کرده اند که بیشتر از یک ربات است و با داشتن پوست، از حس لامسه بهره می برد.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: گردشگری داخلی در فضای تحریمی یک فرصت است.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی اصفهان از بازگشایی و سامان دهی اتاق های شاه نشین پل تاریخی سی وسه پل پس از چند دهه خبر داد و گفت: تمام در و پنجره های این پل تاریخی به طور کامل تعویض خواهد شد.
  ۵ ساعت پیش    
نیروگاه سیکل ترکیبی کاسپین در نوشهر به قدرت 310 مگا وات به شبکه سراسری برق متصل شد.
  ۶ ساعت پیش    
استاد نجوم دانشکده فیزیک دانشگاه تبریز گفت: تبریز بهترین نقطه عرض جغرافیایی را برای رصد ماه گرفتگی 5 مردادماه است.
  ۶ ساعت پیش    
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با استقبال از توسعه کمی و کیفی انجمن های صنفی، بر واگذاری امور به صنوف مطبوعاتی قانونی تاکید کرد.
  ۶ ساعت پیش    
اردوغان در اجلاس بریکس شرکت می کند.
  ۶ ساعت پیش    
عبدالله علیخانی: کانون پخش کنندگان سینما به خاطر برخی تصمیم گیری های شخصی و سلیقه ای موسسه تصویر شهر تصمیم به تحریم این مجموعه گرفت
  ۷ ساعت پیش    
علی طیب نیا وزیر اقتصاد و دارایی دولت اول حسن روحانی در گفت وگویی احتمال تصدی پست ریاست کل بانک مرکزی را رد نکرد.
  ۷ ساعت پیش    
محمدعلی افشانی در حاشیه مراسم ختم پدر سید وحید حقانیان به طرح عدم بکارگیری بازنشستگان واکنش نشان داد.
  ۷ ساعت پیش    
استاندار تهران با بیان اینکه تغییر ساعات کاری ادارت سبب کاهش 25 درصدی مصرف آب و برق در برخی دستگاه ها شده است گفت: این روند تا 20 مرداد و گذر وزارت نیرو از این بحران ادامه خواهد داشت.
  ۷ ساعت پیش    
وزیر اقتصاد از شناسایی بیش از 2500 فراری مالیاتی و 3000 شرکت صوری و همچنین صدور برگه مالیاتی نه هزار میلیارد تومانی برای بانک ها خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
رییس جمهوری آمریکا مدعی شد رسانه های این کشور برای بی ارزش کردن دیدارش با رهبر روسیه، تمام تلاش خود را کردند.
  ۸ ساعت پیش    
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: هر چه بیشتر از علم اقتصاد برای رسیدن به اهداف استفاده کنیم موفق تر خواهیم بود؛ اما اگر درجه سیاست زدگی را در مسائل اقتصادی بالا ببریم سرعت رسیدن به اهداف کم می شود.
  ۸ ساعت پیش    
رضایی در خصوص اظهارات رئیس دفتر رئیس جمهور مبنی بر ناپخته و عجولانه بودن لایحه پالرمو تصریح کرد: مجمع در چهارچوب وظایف قانونی خود عمل می کند و هیچ مصوبه ای را بدون کارشناسی عمیق مورد بررسی قرار نمی ...
  ۸ ساعت پیش    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی انتقال اعضای گروه موسوم به کلاه سفیدها را اقدامی انسانی توصیف کرد و گفت این اقدام به درخواست رئیس جمهور آمریکا انجام شده است.
  ۸ ساعت پیش    
نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی از تغییر استاندار خراسان شمالی خبر داد و گفت: از هیئت دولت تشکر می کنم که با تعیین استاندار جدید، استان را از بلاتکلیفی درآورد.
  ۸ ساعت پیش    
نماینده آمریکا در سازمان ملل در دولت اوباما دیدار ترامپ و پوتین را یک اشتباه تاریخی خواند.
  ۸ ساعت پیش    
فرمانده نیروی زمینی ارتش درباره هشدار اخیر رئیس جمهور گفت: این هشدار رئیس جمهور هشدار جدیدی نیست و ملت و نیروهای مسلح ما از سال ها پیش این حرف را زده اند و الان هم می گوییم که تنگه هرمز یا باید برای ...
  ۸ ساعت پیش    
وکلای دادگستری که شکایتشان از تصمیم بازپرس دادسرای فرهنگ و رسانه مبنی بر فیلتر تلگرام به صدور قرار منع تعقیب منجر شده است، در نشستی خبری گفتند که به قرار صادره اعتراض کرده اند.
  ۸ ساعت پیش    
عضو فراکسیون مجلس با پیشنهاد به روحانی برای تغییر در کابینه به وی توصیه کرد که علاوه بر وزار دستی هم به معاونین خود بکشد.
  ۹ ساعت پیش    
پس از اجرای تور کنسرت ناگفته در ایران به زودی کنسرت ناظری ها همراه با برخی هنرمندان موسیقی جهان در پنج شهر کانادا به اجرا درخواهد آمد.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس دستگاه قضا گفت: صحبت های امروز رئیس جمهور محترم واقعاً عزت مندانه بود و باید از این اظهارات متین و محترمانه تشکر کنیم. این صحبت ها تبلیغ نیست بلکه مبتنی بر استعدادهای موجود کشور است.
  ۹ ساعت پیش    
علی خرم به صحبت های رئیس جمهوری واکنش نشان داد و گفت: بعید به نظر می آید در شرایط فعلی عربستان تمایل به اصلاح روابط با ایران داشته باشد.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: با وجوه پرداختی حجاج، ارز مورد نیاز آنان به قیمت 3900 تومان خریداری شد و هیچ سوبسید و کمکی از سوی دولت در این رابطه انجام نشد.
  ۹ ساعت پیش    
پرونده بازداشت شدگان تجمع روز جهانی زن مقابل وزارت کار ختم به خیر شد.
  ۹ ساعت پیش    
سردار مؤمنی از شناسایی و دستگیری 300 نفر از افراد مؤثر در ایجاد اختلال و بی نظمی در بازار سکه و ارز خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
دبیر انجمن دفاع از آزادی مطبوعات از اهدای جایزه قلم طلایی به چهره های شاخص علمی، فرهنگی، سیاسی و مطبوعاتی خبر داد که اقداماتی را در راستای ترویج ...
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو شورای عالی امنیت ملی گفت: اگر هنر نسل انقلاب و دوران دفاع مقدس این بود که ما را از مشکلات اول انقلاب و جنگ عبور دهد، هنر نسل فعلی این است که ما را از مشکلات اقتصادی عبور بدهد.
  ۱۰ ساعت پیش    
سرپرست باشگاه استقلال در جلسه ای با روزبه چشمی حاضر شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
انتخابات هیات رئیسه فراکسیون زنان امروز برگزار و فریده اولاد قباد به عنوان رییس فراکسیون زنان انتخاب شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس مجلس با بیان اینکه چالش های حوزه اقتصادی ربطی به سر و صدای آقای ترامپ ندارد، گفت: پس از برجام در حوزه بانکی و نفتی دستاوردی شاهد نبودیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۴۱    
اشاره روحانی به روابط بهتر با کشورهای عربی منطقه می تواند بازتاب سیاستهای جدیدی در منطقه باشد که منافع همه را تامین خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۳۵    
سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان با تاکید بر اینکه داشتن مقادیر زیادی پول برای نمایندگان تخلف و جرم محسوب نمی شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۳۲    
وزیر راه و شهرسازی در نامه ای به معاون اول رییس جمهور، چهار پیشنهاد برای حمایت از مستاجران ارائه کرد که یکی از پیشنهادها، افزایش حداکثر 10 درصدی اجاره بها در زمان تمدید قرارداد است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۶    
رئیس سازمان برنامه و بودجه با افشانی شهردار تهران دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۶    
مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از آماده باش همه بیمارستانهای استان در پی زلزله 5.9 ریشتری امروز تازه آباد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۶    
انفجار انتحاری در نزدیکی فرودگاه کابل روی داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۷    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره اینکه 90 درصد درآمد این دانشگاه از شهریه ها تأمین می شود، ادامه داد: این در حالی است که تنها 30 درصد درآمدهای اغلب دانشگاه های دنیا از شهریه است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۵    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: هم اکنون تمام راه های استان به غیر از گردنه "سیاه طاهر" ثلاث باباجانی باز است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۶    
باشگاه استقلال به خبر ضبط دوباره گذرنامه سرمربی آلمانی این تیم واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۶    
شیطان شیشه ای که پسربچه های نوجوان را فریب می داد و در کانال آبی در شرق تهران به تله شیطانی اش می انداخت دیروز با حکم قضایی به اعدام، 144سال زندان و 100ضربه شلاق محکوم شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۰    
یک روزنامه آمریکایی در گزارشی با اشاره به اینکه تحریم های نفتی ایران ممکن است کارساز نشود، نوشت: تلاش ستیزه جویانه آمریکا برای براندازی در ایران، تنها باعث انسجام در ارکان نظام ایران خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۷    
یک نشریه انگلیسی گزارش داد، تونی بلر، نخست وزیر اسبق این کشور براساس یک توافق 9 میلیون پوندی در حال کمک به محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان به منظور پیشبرد برنامه مدرنیزه سازی کشورش است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۱    
رئیس قوه قضاییه تاکید کرد: بر خلاف توهمات رئیس جمهور آمریکا که به دنبال توهم زنگ زدن مقامات نظام ایران هستند مردم باهم منسجم تر شدند، سخنان امروز رئیس جمهور که مشابه فرمایشات رهبری بود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۶    
یک خبرگزاری غربی نوشت که در صورت ناکامی تلاش اروپایی ها برای حفظ برجام، بعید است ایران سمت ساخت بمب برود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۶    
استاندار کرمانشاه گفت: زلزله ثلاث باباجانی تخریب برخی ساختمان ها را به همراه داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۰    
زلزله ای به بزرگی 5.9 ریشتر تازه آباد استان کرمانشاه را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۱    
چندین بازیگر زن در طول سال های مختلف در نقش معتاد جلوی دوربین فیلم و سریال ها رفتند و علیرغم محدودیت هایی که ایفای چنین نقشی به همراه می آورد در ایفای آن نیز موفق بودند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۵:۲۵    
سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان با تاکید بر اینکه داشتن مقادیر زیادی پول برای نمایندگان تخلف و جرم محسوب نمی شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۵    
بررسی ها از بازار خودروهای وارداتی در تهران نشان می دهدبه رغم کاهش جزئی قیمت برخی از خودروها در بازار اما خریدار در این بازار کم است و خرید و فروش به صورت بسیار اندک انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۵    
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: روحانی هیچ گونه عمل اصلاح طلبانه ای تا به حال در دولت خود نداشته است. آیا روحانی آگاهانه با این تناقض رفتار کرد؟ نمی توان قضاوت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۲    
رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه سازش با ظالم هیچ گاه نتیجه مطلوب نمی دهد، گفت: کنار آمدن با آمریکا مشکلات مان را حل نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۰    
یک رسانه کروات مدعی شد که سرمربی تیم ملی کرواسی از سه تیم آسیایی از جمله ایران پیشنهاد همکاری دریافت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۰    
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی از نشست مشترک خود با معاونان امور مجلس شورای اسلامی، پشتیبانی و بازرسی وزارت جهاد کشاورزی و رییس سازمان غله کشور و ارائه مستندات فساد در سازمان غله خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۵۵    
رئیس جمهور با بیان اینکه ما اهل تجاوز و تدافع نیستیم و به دنبال بازدارندگی هستیم، تاکید کرد: توان ایران اسلامی، توان بازدارندگی است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۵۵    
وزیر خارجه آمریکا درحالی قراراست به سان دایه ای مهربان تر از مادر، با طرح دروغ های شاخ دار و اتهامات خنده دار به قول خود به افشاگری در باره فساد حکومتی و سقوط ارزش پول ملی و وضعیت بد اقتصادی در ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۵۲    
در معاملات امروز بازار طلا و سکه، امامی با 24هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته اکنون سه میلیون و 181هزار تومان در بازار به فروش می رسد. روز گذشته، قیمت سکه 3 میلیون و 76 هزار تومان بود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۵۲    
گزارش امروز قیمت خودرو نشان از نوسان افزایش2 تا 3 میلیون تومانی قیمت 207 اتوماتیک و دنا پلاس دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۰    
سرپرست جدید باشگاه استقلال از استعفای معاون مدیرعامل قبلی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۰    
منابع محلی یمن از ترور امام جماعت مسجدی در جنوب این کشور و کشته شدن وی خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۰    
رییس کمیته ملی المپیک و وزیر ورزش از اردوی تیم ملی فوتبال امید بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۰    
مرد همسایه با همدستی یکی از متهمان سابقه دار پسربچه 5 ساله ای را در شرق تهران ربود و در تماس با خانواده نیما درخواست 100 میلیون تومان پول کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۱    
ستاره ایرانی تیم هیرنفین هلند احتمالا فصل آینده در لیگ قبرس به میدان خواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۶    
دبیر کل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: اینکه برخی سیاه نمایی می کنند و می گویند فساد همه جا را فراگرفته است درست نیست. فساد فقط جایی است که رانتخوران و اخلال کنندگان در نظام اقتصادی وجود دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۶    
نقوی حسینی سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در تشریح جلسه صبح امروز این فراکسیون گفت: آقای رحمانی فضلی در ادامه جلسه تصریح کرد که کلیه ظرفیت وزارت کشور برای تأمین امنیت و حل و فصل آرام و منطقی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۶    
عضو کمیسیون قضایی مجلس بانک مرکزی را یکی از مقصران گرانی های اخیر دانست و افزود: بخشی از دلایل به سیاست های پولی بانک مرکزی از جمله نحوه فروش ارز باز می گردد که به گرانی ها دامن زده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۰    
نایب رئیس خانه احزاب ایران گفت: توجه به احزاب توجه به مردم است، اما طی یک قرن فعالیت احزاب در ایران مردم به اندازه 100 روز به این مجموعه ها اعتماد نکرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۲۲    
شگفت زدگی نفیسه کوهنورد خبرنگار بی بی سی از تصاویر رهبر انقلاب در بصره را در توئیت زیر مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۶    
رنو، مدل 2019 از مگان RS ترافی را معرفی کرده است که قوی ترین نسخه ی رنو مگان در تاریخ، به شمار می رود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۰۷    
ورود زن بی حیا به زندگی مرد متاهل، عاقبت دردناکی را برای این مرد رقم زد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۰۷    
بر خلاف اظهار نظرها مدیر برنامه امیری با مدیر برنامه چند بازیکن دیگر پرسپولیس که از این تیم جدا شدند فرق دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۰۱    
شرکت خودروسازی بوگاتی خریداران خودروهای بوگاتی شیرون را به علت نقص در نصب کیسه هوا فراخواند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۵    
سازمان راهداری اعلام کرد که پروانه فعالیت شرکت های حمل و نقل مقصر در حادثه تصادف سنندج را لغو کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۲:۵۲    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز بوشهردر تشریح آخرین جزئیات پرونده خودرو های لوکس گفت: پرونده های مختلفی در حوزه قضایی گناوه ودادسرای بوشهر تشکیل شده که در مرحله تحقیقات مقدماتی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۷    
رئیس شورای شهر تهران گفت: انتقاد منتقدان و ناراضایتی مردم، تهدیدات نظام نیستند بلکه فرصت هایی برای رفع اشکالات و تقویت نظام هستند، تهدید نظام ناکارامدی، اشرافی گری، رانتخواری، تبعیض، اعمال نفوذ ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۲    
پرسپولیس در حالی باید فصل را شروع کند که در همین ابتدای کار یکی از مدافعان اصلی اش مصدوم شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۲    
گوگل از یک پروژه جدید ویژه موتورسواران رونمایی کرد. این پروژه شامل راه اندازی گوگل مپ مخصوص موتورسواران می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۲    
ابوالفضل ابوترابی، عضو کمیسیون شوراها در مورد طرح ایجاد وزارتخانه های منطقه ای گفت و توضیح داد پیشنهاد این کمیسیون تعیین 10 وزیر منطقه ای است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۷    
خبرگزاری رویترز به نقل از تعدادی از مقام های آمریکا گزارش داد که دولت این کشور، به دنبال فضاسازی تبلیغاتی علیه ایران با هدف ایجاد ناآرامی در این کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۰    
خبرگزاری رویترز به نقل از شماری از مقام های آمریکا گزارش داده دولت دونالد ترامپ کارزاری تبلیغاتی علیه حکومت ایران به راه انداخته که هدف آن ایجاد ناآرامی در این کشور و اعمال فشار بر تهران برای متوقف ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۷    
استقلال تهران فصل جدید را در حالی آغاز می کند که در بازی اول خبری از ستاره های فصل گذشته نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۷    
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: هرچند رئیس جمهور فعلی آمریکا حرف از جنگ نمی زند اما اطلاعات متقنی وجود دارد که در یک سال گذشته تلاش کرده تا ارتش امریکا را وادار به حمله نظامی به ایران کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۱:۳۵    
در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس سوال مشترک 54 نماینده از وزیر اطلاعات درباره دلیل بازداشت تعداد زیادی از فعالان رسانه ای و مطبوعات و ادمین 12 کانال تلگرامی در آستانه انتخابات مطرح شد که نماینده سوال ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۱:۳۵    
رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: باید تفاوت ها و اختلاف سلایق را بپذیریم و در جهت رشد و پیشرفت کشور از آنها استفاده کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۱:۳۲    
خرید و فروش گوشی مسافری با گارانتی اینتر پس از یک بلاتکلیفی کوتاه به روال عادی برگشته و به کسانی که گوشی اینتر می خرند 24 ساعت برای انتقال مالکیت و تست کد فعال سازی مهلت داده می شود و این پایان کار ...
مشاهده نتایج بیشتر...