چهارشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۴:۲۵Sep 2018 26

نامه نیوز (namehnews.ir)

مهمترین خبرهای نامه نیوز بر روی ایمیل شما

  ۲۳ دقیقه پیش    
امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه روزسه شنبه در پاسخ به انتقاد دونالد ترامپ همتای آمریکائی اش از قیمت بالای نفت گفت: اگر ایران امکان فروش نفت خود را داشته باشد، قیمت آن کاهش می یابد.
  ۵۳ دقیقه پیش    
آمارهای جدید و مشروح بانک مرکزی بیانگر آن است که شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی در مناطق شهری ایران (شاخص تورم) در مردادماه 1397 به عدد 133/8 رسیده که نسبت به ماه قبل 5/5 درصد افزایش داشته است.
  ۱ ساعت پیش    
با تصمیم اتحادیه جهانی کشتی،جام جهانی کشتی فرنگی در سال 2018 میلادی برگزار نمی شود.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس جدید سیا از تصمیم این سازمان برای افزایش عملیات جاسوسی اش از ایران، روسیه، چین و کره شمالی خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
مدیر بخش مهندسی سازمان ملی فضایی چین گفت: در حال حاضر چین در حال برنامه ریزی برای انجام چهار ماموریت برای مرحله چهارم "برنامه اکتشاف ماه" است.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مشغول آماده سازی بند پیشنهادی درباره ترمیم حقوق و دستمزد هستیم.
  ۳ ساعت پیش    
گاهی اوقات تنها گام برای رفع مشکلات پوستی شایع، خداحافظی با اشتباهات تغذیه ای و انجام تغییرات غذایی سالم است.
  ۳ ساعت پیش    
نخست وزیر نروژ با حضور در محل اقامت هیات ایرانی با رئیس جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت و گو کرد.
  ۳ ساعت پیش    
آیا تاکنون درباره مکانیزم واقعی مردن و اتفاقاتی که بعد از آن بر سر بدن انسان می آید فکر کرده اید؟ اگر در این باره کنجکاو هستید با ما در این مطلب همراه شوید.
  ۴ ساعت پیش    
استاد پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی درخصوص فعال شدن آتشفشان دماوند گفت: امکان فعال شدن آتشفشان دماوند در سال های آینده هست اما ازدیدگاه زلزله شناختی و ژئوفیزیکی شواهد فوری وجود ندارد.
  ۴ ساعت پیش    
در شرایطی که طوفان های تندری خشک شیوع پیدا می کنند،برق حاصل از آن به زمین رسیده و موجب حریق در جنگل ها می شود.
  ۴ ساعت پیش    
مایکروفر یک وسیله کاربردی محسوب می شود که باید همواره تمیز باشد تا از آلوده شدن غذا ها جلوگیری نماید.
  ۵ ساعت پیش    
وزیر خارجه عربستان در نشستی روز سه شنبه در یک سازمان لابی ضد ایرانی مدعی شد که ایران درخواست های ریاض برای تعامل را رد کرده است.
  ۷ ساعت پیش    
پس از گذشت چهار از حمله تروریستی به رژه نظامی اهواز که واکنش جهانیان را برانگیخت، یک مسئول در وزارت امور خارجه عربستان دخالت ریاض در این حمله را رد کرد.
  ۷ ساعت پیش    
شبکه تلویزیونی سی ان ان پس از پایان نطق دونالد ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل به تحلیل آن پرداخت و گفت سخنان ترامپ درباره ایران تماما در تناقض است.
  ۸ ساعت پیش    
صحبت های امشب دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل متحد حرف تازه ای نداشت. تکرار همان لفاظی های قبلی بود که علیه ایران گفته بود.
  ۸ ساعت پیش    
پیش فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو در روز اول برای کد ملی یک با تکمیل ظرفیت فروش امروز به پایان رسید.
  ۸ ساعت پیش    
معاون حقوقی قوه قضائیه اعلام کرد: لایحه مبارزه با قاچاق انسان و عبوردهندگان افراد غیر مجاز از مرز پس از انجام اصلاحات نهایی با تأیید و امضای ریاست قوه قضاییه به دولت ارسال شد.
  ۸ ساعت پیش    
نشست مشترک تجار ایرانی با هیات تجاری اتحادیه اتاق های بازرگانی عراق متشکل از روسای اتاق های بازرگانی استان های بغداد، کربلای معلی، کرکوک، بابل، صلاح الدین، دیوانیه و بصره در اتاق بازرگانی، صنایع ...
  ۸ ساعت پیش    
ترامپ در سال گذشته در سخنرانی خود به صورت علنی به ایران حمله کرد و پس از آن با واسطه و بی واسطه از روحانی درخواست ملاقات کرد. امسال قبل از سخنرانی جو سازی کرد که من می خواهم روحانی را ببینم ...
  ۸ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از ارجاع لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) به هیات رئیسه مجلس برای بررسی در صحن علنی خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
سخنگوی هیئت ایرانی در سازمان ملل ادعای مقامات ارشد آمریکا مبنی بر درخواست ایران برای ملاقات با دونالد ترامپ را رد کرد.
  ۸ ساعت پیش    
سخنرانی رئیس جمهور آمریکا در هفتاد و سومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد با طرح ادعاها و اتهاماتی علیه ایران همراه بود.
  ۸ ساعت پیش    
فیاض شجاعی دادستان دیوان محاسبات گفت: در اصلاحیه قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان فرقی میان مناصب انتخابی و انتصابی نیست.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس جمهور ترکیه گفت: می خواهیم در ساختار سازمان ملل تغییراتی ایجاد شود.
  ۹ ساعت پیش    
بازپرس امور جنایی تهران دستور احضار شهردار منطقه دو پایتخت را به دادسرای امور جنایی تهران صادر کرد؛ دلیل این احضار، خودسوزی یک مرد 45 ساله مقابل شهرداری تهران در 13 شهریور اعلام شده است.
  ۹ ساعت پیش    
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از حلق آویز کردن مردی 50 ساله در تقاطع نیایش-پارک ملت خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
ملکی گفت: مشاهده دود و چربی سوزی در دودکش هود آشپزخانه هتل لاله گزارش شده است.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس سازمان غذا و دارو، از تولید داروی مورد نیاز دو بیماری خاص همچون ام اس در کشور خبر داد که ماه آینده از آنها رونمایی خواهد شد.
  ۹ ساعت پیش    
تقویت حافظه اهمیت زیادی دارد و عوامل مختلفی به تقویت حافظه کمک می کنند. در این مطلب به برخی عوامل مهم و موثر برای تقویت حافظه اشاره می شود.
  ۹ ساعت پیش    
حق دوست گفت: وزارت بهداشت به صورت دوره ای از زباله های بیمارستانی نمونه برداری می کند.
  ۹ ساعت پیش    
نتایج مطالعات پژوهشگران دانشگاه لیدز نشان می دهد بیشتر ماست های کارخانه ای دارای مقادیری شکر بوده و گاهی میزان شکر موجود در ماست های طعم دار، بیشتر از میزان شکر موجود در نوشابه است ...
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با اشاره به فرارسیدن پاییز و شیوع ابتلا به آلرژی، رعایت برخی نکات ساده را به عنوان روش هایی موثر در پیشگیری از علائم آلرژی فصلی توصیه می کند.
  ۱۰ ساعت پیش    
سخنرانی سران و مقامات بلندپایه کشور های جهان از امروز سه شنبه در هفتاد و سومین مجمع عمومی سازمان مل متحد آغاز شد و رهبران بلندپایه کشور های شرکت کننده در این نشست به تبیین و تشریح دیدگاه های خود و ...
  ۱۰ ساعت پیش    
خبرگزاری الغدپرس عراق به نقل از یکی از فرماندهان ارشد حشدالشعبی نوشت: سردار سلیمانی آمریکا را به باز کردن درهای جهنم به روی آنها در صورت حمله به حشدالشعبی و نیروهای مقاومت اسلامی، تهدید کرده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون وزیر امور خارجه گفت: وزرای خارجه در بیانیه ای اظهار تاسف عمیق خود را نسبت به خروج آمریکا از برجام اعلام کردند و در یک مقابله آشکار با تحریم های یک جانبه آمریکا بر تعهدات خود مندرج در بیانیه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۷:۲۱    
ایران به سرعت انگشت اتهام خود را به سمت کشورهای خلیج فارس گرفته و آنها را بازوان ایالات متحده نامید که مسئولیت حمله ای که در اهواز اتفاق افتاد را بر عهده دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۷:۱۵    
⁧حسن روحانی در واکنش به جمله ترامپ گفت⁩: به جای حرف، صداقت و جدیت لازم است. او دو سال پیگیر دیدار است. این ملاقات باید زمانی انجام شود که واقعا به نفع دو ملت و دو کشور باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۷    
امروز بازار ارز آنقدر با وضعیت ناپایدار، غیرقابل پیش بینی و با نرخ های غیرمنطقی و فروش های فردایی پیش رفت که فعالان بازار می گویند این بازار روی شرط بندی می چرخد و قمارخانه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۵    
فائو گزارشی جدید از تاثیر تغییراقلیم بر میزان تولیدات محصولات کشاورزی در دنیا منتشر کرده که نتایج آن نشان می دهد، تغییراقلیم، میزان تولید محصولات کشاورزی ایران را کاهش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۲    
محمدعلی افشانی شهردار تهران با اشاره به اینکه 88 هزار نفر به صورت مستقیم کارمند شهرداری هستند و حقوق می گیرند، از کوچک و چابک سازی شهرداری در برنامه 5 ساله آتی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۲    
قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی امروز با قبول نوسان بسیار بالا یک بار تا ارتفاع 4 میلیون و 811 هزار تومان بالا رفت اما پس از ان از میانه روز به قیمت 4 میلیون و 741 هزار تومان رضایت داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۷    
مرکز رسانه ای شورای امنیت روسیه اعلام کرد که نیکولای پاتروشف دبیر این شورا، فردا -چهارشنبه- برای مشارکت در مذاکرات درباره افغانستان، عازم تهران خواهد شد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۱    
وزیر دفاع آمریکا در پاسخ به این سوال خبرنگاران در پنتاگون که آیا تهدیدهای ایران باعث نگرانی او می شود گفت: نه چنین نیست. ما به خوبی روشن کرده ایم که نباید این گونه با ما درگیر شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۱    
ترامپ در توئیت خود نوشت: با وجود درخواست ها، من هیچ برنامه ای برای ملاقات با رییس جمهور روحانی ندارم؛ شاید روزی در آینده؛ مطمئنم او انسانی بسیار دوست داشتنی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۶    
ایران برای عادی شدن وضعیتش در اف ای تی اف (FATF) کمتر از 27 روز فرصت دارد و گرنه به گفته برخی کارشناسان دچار خودتحریمی می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۳:۵۲    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که این کمیسیون امروز نظر خود را درباره لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم (CFT) اعلام می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۵    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از حضور وزرای اطلاعات و کشور در جلسه امروز این کمیسیون برای بررسی ابعاد حادثه تروریستی اهواز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۶    
بن سلمان بابت شکست در یمن و افزایش هزینه های تصاعدی سعودی ها در این آوردگاه، مورد عتاب دربار سعودی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۱    
استقلال در فصل جاری با مشکلی به نام مصدومان زیاد دست و پنجه نرم می کند اما در آستانه دربی گویا اخبار خوبی به شفر می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۱    
استقلال - پرسپولیس استقلال - پرسپولیس اختصاصی | سرانجام سازمان لیگ با تایید تعداد دربی های استقلال و پرسپولیس به نوعی به کری های آغاز شده بین طرفداران دو تیم پایان داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۵    
از مهم ترین خواص انار منابع غنی آنتی اکسیدانی این میوه بهشتی است. انار سرشار از آنتی اکسیدان هایی نظیر پونیکالاجین و پونیکالین است که نصف خاصیت آنتی اکسیدانی انار را به خود اختصاص داده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۵    
لیست آپارتمان های متری 5 میلیون تومانی فایل شده در مناطق مختلف تهران به تفکیک متراژ و تاریخ انتشار تهیه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۵    
امید عالیشاه ستاره تیم پرسپولیس امیدوار است نخستین گلش در لیگ هجدهم را در دربی پایتخت به ثمر برساند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۲    
3 ناخدا بخاطر قاچاق سوخت به پرداخت 4 میلیارد محکوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۲    
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران، از مشخص شدن عامل قتل جوان 28 ساله گچسارانی خبر داد و افزود: قاتل، برادر مقتول بوده و بر اساس اختلافات خانوادگی، این جنایت اتفاق افتاده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۲    
شگرد پسر جوان برای سرقت، قاپ زنی بود. آنقدر حرفه ای قاپ زنی می کرد که مالباخته ها شوکه می شدند. اما سرانجام به دام پلیس افتاد و به پایان راه تبهکارانه خود رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۲    
بهترین راه برای تغییر رنگ پوست، استفاده از ماسک های خانگی است. حلقه های خیار و پوست خیار را روی قسمت های تیره پوست بمالید ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۶    
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل درباره درخواست ترامپ و مایک پمپئو برای مذاکره با مقامات ارشد و عالی رتبه ایران اظهارکرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۱    
حبیب الله ده مرده پس از استماع پاسخ های وزیر ورزش و جوانان از پاسخ های او قانع شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۶    
وکلای ملت نحوه محاسبه ارزش کالای قاچاق ورودی به کشور را مشخص کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۱    
رئیس دایره مطبوعاتی سازمان فضایی روسیه روسکاسموس گفت: روسیه دعوت آمریکا برای همکاری در برنامه "سکوی مداری ماه"(Lunar Orbital Platform-Gateway) را رد نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۱    
نخست وزیر بریتانیا در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک با رئیس جمهوری ایران دیدار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۱    
معاون حقوقی رئیس جمهور در دولت یازدهم گفت: در مجمع عمومی سازمان ملل باید اعتراض مناسبی نسبت به نقض توافق بین المللی از سوی آمریکا صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۶    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: نشست مشترک روسای کمیسیون های تخصصی مجلس با رئیس جمهور و تیم اقتصادی دولت درباره FATF به زودی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۱    
مرکز پژوهش های مجلس درباره خبر جنجالی شیوع رشوه در ادارات 3 استان، توضیحاتی را جهت تنویر افکار عمومی ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۶    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی ناظران در هیأت نظارت بر اندوخته اسکناس انتخاب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۰    
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد، جسد یکی از دیپلمات های آمریکایی در ماداگاسکار در خانه اش در این کشور جزیره ای کشف شده و یک مظنون در ارتباط با این پرونده بازداشت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۷    
وزارت اطلاعات تصاویر خانه تیمی و برخی از وسایل عاملان حمله تروریستی اهواز را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۱    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با افزودن شرطی به لایحه الحاق ایران به کنوانسیون پالرمو، ایرادات شورای نگهبان به این لایحه را رفع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۱    
سفیر سوریه در روسیه تاکید کرد که سوریه برای حمایت از خاک خود در برابر اقدامات متجاوزانه اسرائیل به سامانه دفاع هوایی اس 300 نیاز دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۶    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت که ایران می تواند با حق تحفظ به کنوانسیون مبارزه با جرائم سازمان یافته ملحق شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۹:۵۷    
اسامی 51 حزب که جهت دریافت یارانه از سوی وزارت کشور به خانه احزاب ارسال شده است، منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۹:۵۱    
روسای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه عصر دوشنبه در نیویورک درباره مهمترین مسایل دوجانبه، منطقه ای و بین المللی، گفت و گو و تبادل نظر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۹:۵۱    
پیش فروش مهرماه 8 محصول ایران خودرو از ساعت 10 امروز آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۵    
غلامحسین اسماعیلی رییس کل دادگستری استان تهران به اظهارات رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس که به نقل از سخنگوی قوه قضاییه خبر از اعدام مفسدان اقتصادی در میدان آزادی خبر داده بود واکنش نشان ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۰    
مشاور امنیت ملی کاخ سفید در مصاحبه ای ادعا کرد دولت آمریکا به دنبال براندازی نظام ایران نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۹:۲۷    
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از موافقت این فراکسیون با لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۹:۲۱    
جنگنده های رژیم سعودی مناطق مختلف استان های صعده و تعز یمن را به صورت گسترده بمباران کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۹:۲۱    
فرمانده انتظامی بجنورد گفت: بردن ذغال آتش در چادر مسافرتی جوان 18 ساله را به کام مرگ و پدر را به بیمارستان فرستاد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۹:۲۱    
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به انجام پروژه ای مبنی بر طراحی پوشش های خودترمیم شونده حاوی میکروکپسول شدند که می تواند در پوشش های سطوح فلزی از جمله خودرو مورد استفاده قرار بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۵    
وزارت صنعت، معدن و تجارت طی نامه ای به سازمان های صنعت، معدن و تجارت 31 استان و جنوب کرمان صادرات گوجه فرنگی را از ابتدای مهرماه تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۶    
ریچی ساکن لس آنجلس آمریکا از سالهای اولیه زندگی اش آرزو داشت تا دلقک شود اما سرنوشت او را به سمت دیگری سوق داد و او حرفه آرایشگری را پیش گرفت اما هرگز آرزویش را فراموش نکرد و مشتریان خود را با شوخی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۰    
فرمانده انتظامی فومن از جان باختن یک پیرمرد 70 ساله اهل روستای گوشلوندان از توابع بخش مرکزی این شهرستان بر اثر اصابت رعد و برق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۰    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان، حمله تروریستی اهواز را در میزان سفر عراقی ها به این خطه بی تاثیر نداست اما گفت: افت سفر عراقی ها در این برهه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۰    
وزیر دفاع آمریکا اتهامِ نقش حمایتگرانه واشنگن از حمله تروریستی روز شنبه به رژه نظامی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در اهواز را رد کرد!
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۰    
تلفن سانترال به نوع خاصی از تلفن ها گفته می شود که قادر هستند چندین خط را به صورت هم زمان کنترل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۷    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پس از نشست 1+4 و در بیانیه مشترک با ظریف در جمع خبرنگاران گفت که 1+4 از پیشنهادهای عملی برای حفظ و توسعه کانالهای پرداخت به ایران حمایت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۷    
محققان به کشف جدیدی دست یافته اند که براساس آن، واکسن ویروس زیکا می تواند از روند رشد تومور مغزی جلوگیری کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۱    
لوکا مودریچ پس از پایان دادن به انحصار مسی و رونالدو از یک افتخار بزرگ صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۱    
رییس کمیته امنیت داخلی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم افزایش دقت اطلاعاتی و هوشیاری نسبت به اقدامات تروریستی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۱    
شورای امنیت سازمان ملل با صدور بیانیه ای حمله تروریستی در اهواز را قویا محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۱    
سخنگوی شرکت ولوو گفته است به دلیل تحریم های آمریکا و عدم همکاری سیستم بانکی فعالیت خود در ایران را متوقف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۱    
زن وشوهر در خانه بودند که زنگ خانه به صدا درآمد و زن بدحجابی ادعای شومی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۵    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفساد اقتصادی مجلس با اشاره به اظهارنظرش در مورد اعدام مفسدان اقتصادی در میدان آزادی گفت: در صحبتی که با یکی از مقامات قضایی داشتم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۵    
آرای کارلوس کی روش و مسعود شجاعی برای انتخاب بهترین بازیکن فوتبال جهان مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۲    
تبخال زایده ای در اطراف دهان است که باع معذب شدن فرد در هنگام ظاهر شدن در مکان های عمومی می شود، با ان وجود تبخال را می توان در سریعترین زمان به طور قطعی درمان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۸:۳۶    
رئیس اتحادیه صنف نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی تهران گفت: پیش بینی می کنیم با توجه به رشد شدید قیمت خودرو در ماه های اخیر، این بازار دیگر کششی برای افزایش قیمت به دلیل رشد نرخ ارز در بازار آزاد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۸:۲۷    
مدیرعامل یک شرکت دختر 16 ساله ای را وادار به روسپی گری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۸:۲۱    
یک متخصص جراحی و ایمپلنت گفت: در روش نوین پروآرچ فرد در یک روز، فرم زیبایی صورت و عملکرد جویدن خود را بازمی یابد.
مشاهده نتایج بیشتر...