سه شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۲۱:۲۱May 2019 21

جدیدترین‌های «کمیسیون صنایع و معادن مجلس»

ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: مطابق مصوبه اخیر مجلس، هر کس از دستورات شورای رقابت تمکین نکند، مجرم شناخته می شود و خودروسازان نیز باید از قیمت های این شورا تبعیت کنند.
خانه ملت   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: افزایش قیمت روغن موتور باید متناسب با ارزبری آن باشد، سازمان حمایت از مصرف کننده موظف است این موضوع را کنترل کند.
خبر خودرو   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بیان داشت: با توجه به افزایش قیمت بی رویه خودرو به نظر نمی رسد دیگر جامعه تاب و توان افزایش مجدد قیمت خودرو را داشته باشد در حال حاضر نیز در در ملاقات مردمی و در همه جلساتی که مردم حضور پیدا کنند...
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: از زمان مطرح شدن اقتصاد مقاومتی تاکنون اقدام اساسی برای داخلی سازی صنایع و تولیدات کشور نشده است.
خانه ملت   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره احتمال حضور شرکت های چینی به جای کره ای ها در بازار لوازم خانگی، گفت: خروج کشورهایی مانند کره از بازار ایران فرصت تازه ای برای شکوفایی تولیدکنندگان داخلی در این عرصه است.
خانه ملت   ۹ ساعت پیش    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به تحرکات مشکوکی که در منطقه در حال رخ دادن است، گفت: برخی جریانات در منطقه اقدام به تحرکات تحریک آمیزی زده اند در حالی که جمهوری اسلامی عاقل تر از آن است که بهانه به دست د شمن داده و آغازگر جنگ باشد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، افزایش شمارگان تولید خودرو (تیراژ) را بهترین راهکار برای جبران زیان انباشته شرکت های خودروساز در شرایط کنونی برشمرد.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: عدم تعادل در عرضه و تقاضا و مدیریت نادرست از جمله مسائلی که سبب شده بازار خودرو دچار التهاب و نوسان شدید شود.
پایگاه خبری گسترش / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس امکان اجرای کامل طرح ساماندهی صنعت خودرو را به دلیل قرار داشتن کشور در وضعیت جنگ اقتصادی رد کرد. گسترش نیوز: عبدالله رضیان با اشاره به تصویب طرح ساماندهی صنعت خودرو در مجلس ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۸:۵۲    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: مردمی که در جوار معادن کوچک زندگی می کنند، برای زندگی با مشکلات عمده ای روبرو می شوند و در مقابل خسارت های ایجاد شده، معادن برای جبران تمهیداتی نمی اندیشد ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از مجوز کمیسیون متبوعش برای تردد خودروهای فرسوده در شهرهای با جمعیت کمتر از 100 هزار نفر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۹:۲۲    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه هم اکنون هیچ مشکلی در تامین کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم از جمله گندم وجود ندارد.
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۹:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: نمایندگان مجلس در ادامه بررسی طرح ساماندهی بازار خودرو، بند مربوط به مرجع قیمت گذاری خودرو به شورای رقابت واگذار شد و به صورت قانونی مرجع قیمت گذاری خودرو این شورا خواهد بود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی نقل قول های منسوب به خود مبنی بر ارتباط مدیران خودروسازی با دلالان بازار را تکذیب کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۸:۴۶    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرای برنامه های مدیران فعلی سایپا، آرامش و ثبات تولیدی در این گروه حاکم شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه نگرانی برای تامین کالاهای اساسی وجود ندارد، گفت: برنامه ها و اقدامات وزارت صمت در راستای تامین مایحتاج عمومی و تنظیم بازار مورد بررسی قرار گرفت.
بانکی   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۶:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش بانکی دات آی آر به نقل از تجارت نیوز، نمایندگان در نشست علنی روز یکشنبه (29 اردیبهشت 98) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح یک فوریتی ساماندهی بازار خودرو با ماده (4) این طرح با 193 رای موافق، 3 رای مخالف و 4 رای ممتنع از مجموع 245 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند. ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است باید مرجعی مانند شورای رقابت در روند قیمت گذاری خودرو ورود کند تا بتوان قیمت ها را تعدیل و بازار را سامان داد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است در حال حاضر سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در بخش معدن تمایل بسیاری دارند اما به دلیل بوروکراسی اداری این رغبت در آنها از بین می رود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۸    
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: حواسمان در منطقه جمع است ما همواره برخورد معقول و منطقی با دنیا داریم.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به تحرکات مشکوکی که در منطقه در حال رخ دادن است، گفت: برخی جریانات در منطقه اقدام به تحرکات تحریک آمیزی زده اند در حالی که جمهوری اسلامی عاقل تر از آن است که بهانه به دست د شمن داده و آغازگر جنگ باشد.
شمال نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۴۶ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: یک نماینده مجلس گفت: یکی از مسئولان سایپا اعلام کرده است پرایدی که 38 میلیون تومان قیمت گذاری شده برای این شرکت 43 میلیون تومان تمام می شود که شورای رقابت آن را باید بررسی کند. ...
خبر خودرو   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : پرونده واگذاری سهام دولت در دو خودروساز بزرگ کشور بار دیگر به جریان افتاده و این احتمال وجود دارد که ایران خودرو و سایپا رسما از زیر سایه دولتی ها بیرون بیایند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۸   + ۴۰ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در روند بررسی طرح ساماندهی بازار خودرو در مجلس شورای اسلامی، شورای رقابت به صورت قانونی مرجع قیمت گذاری خودرو شد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: خودروسازان باید فروش نقدی را متوقف کرده و به تعهدات قبلی خود عمل کنند تنها راهکاری که می تواند از رانت و حضور دلالان در بازار خودرو جلوگیری کند، توقف فروش نقدی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۱    
منصوری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: دولت برای کاهش قیمت، خودرو وارد کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه باید صنعت خودرو متولی داشته باشد و کسانی که در این صنعت اشتباه کرده اند تاوان دهند گفت: صنعت خودرو سازی در حالی سه برابر قیمت جهانی خودرو فروخته است 50 هزار میلیارد تومان بدهی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۸:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: نبود نظارت جدی متولیان امر در صنعت خودرو به نابسامانی این بخش منجر شده است و حتی اقدامات مقطعی نیز در این خصوص چندان اثر ندارد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۱:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس : حمید گرمابی در نشست بررسی نقش قانون گذار در پیشگیری و مبارزه با فساد اقتصادی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور گفت: فساد و فقر زنجیره است و اعتماد به عنوان مهم ترین رکن اساسی در حاکمیت مورد سؤال قرار می گیرد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر مشکلاتی مانند تعهدات مازاد بر توان، زیان مالی انباشته و تحریم های بین المللی بزرگ ترین موانع فعالیت در صنعت خودرو است که باید با همکاری همه دستگاه های ذیربط این موانع از سر راه تولید برچیده شوند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:رییس سازمان حمایت از مصرف کننده و تولیدکننده گزارشی درباره بازار خودرو ارائه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس نشست عصر امروز این کمیسیون را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان در جلسه این کمیسیون حضور یافت و گزارشی درباره کنترل بازار خودرو ارائه کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از حضور رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در این کمیسیون خبر داد و به نقل از وی گفت: 42 شرکت متخلف خودروسازی و واردکننده شناسایی و برخی از آنان به دستگاه قضایی معرفی شدند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تامین مواد اولیه، جابه جایی ارز و تخصیص ارز دولتی را از جمله موانع پیش روی توسعه صنعت تایر برشمرد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: تشکیل معاونت بازرگانی نسخ صریح قوانین برنامه ششم توسعه و وظایف وزارتخانه های کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۵    
دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه آقای رحمانی جلوی بحرانهای وزارت صمت از جمله خودرو و لاستیک را گرفت، گفت:...
خبرگزاری ایسنا: یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: واردات خودروهای دست دوم خارجی به کشور از نظر اقتصادی و اجتماعی دردی از بی خودرویی اقشار کم درآمد دوا نمی کند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۷:۵۴   + ۱۰۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با تصویب نهایی واگذاری حدود 14 درصد سهام دولت در ایران خودرو و حدود 17 درصد سهام دولت در سایپا در هیات وزیران، این اتفاق به زودی عملیاتی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: باید ظرفیت روابط عمومی ها تقویت شود تا در عصر ارتباطات به درستی مورد استفاده قرار گیرند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: صدور مجوز واردات خودروهای دست دوم موجب به تعادل رسیدن بازار خودروی کشور می شود.
باشگاه در وپنجره و نما   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه در و پنجره و نما سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تأکید بر لزوم ارائه لایحه از جانب دولت به مجلس باهدف حمایت از صنعت خودرو گفت: مجلس این آمادگی را دارد که در پاسخ به منویات رهبری، در راستای حمایت از رونق تولید گام بردارد. ...
برترین ها / روزنامه باختر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۶   + ۸۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: یک عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: راه حل فائق آمدن بر چالش های صنعت خودروسازی کشور واردات خودروهای دست دوم یا آزادسازی واردات خودرو نیست بلکه شناسایی، معرفی به مردم و اعدام دانه درشت های مافیای دلالی خودروست. ...
پایگاه خبری گسترش / جام جم   ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۱:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع مجلس راه کار های کاهش نرخ خودرو را تشریح کرد. گسترش نیوز، سیدمهدی مقدسی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در تشریح راه کار های کاهش نرخ خودرو ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس گفت: با تشکیل وزارت بازرگانی، وزارتخانه ای تخصصی مسئولیت ساماندهی بازار را برعهده می گیرد در نتیجه می توان امیدوار بود وضعیت بازار تا حدودی بهبود پیدا کند.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که اگر بخواهیم از پس مشکلات اقتصادی برآییم باید اشتغال زایی را اولویت قرار دهیم اظهار داشت: با وجود این رویکرد از سوی فولاد مبارکه و ارادۀ مسئولان شهرستان مبارکه مبنی بر حمایت از صنعت ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس توضیحاتی درباره علت کاهش قیمت خودرو در روزهای اخیر ارائه کرد.
عصر تبریز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: می توان با واردات خودروی دست دوم بازار خودرو را سامان داد چراکه قشر متوسط نیز توانایی خرید این خودروها را دارند.
پدال نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
پدال نیوز: نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه تحریم واقعیتی است که در بازار اثرگذار است، گفت: اگر واردات خودرو آزاد شود بخشی از التهاب بازار از بین می رود.
البرز خبر   ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: جدا از تحریمهایی که کشور با آن مواجه است ما با سیاهنماییهایی در داخل هم مواجه هستیم به خصوص توسط برخی نمایندگان مجلس که آنها هم مقصر هستند، متأسفانه در صدا و سیما هم هر نمایندهای که دروغ میگوید تیتر اخبار میشود که این کار درست نیست.