شنبه ۲۹ دیساعت ۱۸:۰۷Jan 2019 19
 

جدیدترین‌های «کمیسیون صنایع و معادن مجلس»

خانه ملت   ۳۵ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه افزایش تعداد کابران اینترنت اُفت سرعت را به دنبال دارد، گفت: تاکنون زیرساخت استفاده از اینترنت برای تمام نقاط کشور مهیا نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش قیمت خودرو های پیش فروش شده هنوز به مجلس نرسیده است و این افزایش قیمت قانونی نیست.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: بعید است اروپا بتواند درباره برجام بدون موافقت آمریکا کاری از پیش ببرد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش    
نیشابور- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش قیمت خودروهای پیش فروش شده قانونی نبوده و وقتی قرار دادی بسته شده است دو طرف باید به شروط قرارداد پایبند باشند.
خانه ملت   ۷ ساعت پیش    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با اجرای سامانه جامع تجارت الکترونیک هر کالایی که وارد کشور می شود یا در چرخه تولید و توزیع وجود دارد باید در بستر این سامانه حرکت کند.
پدال نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۵    
پدال نیوز: به رغم تایید دولت با افزایش قیمت خودرو، تا این لحظه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی هیچ چراغ سبزی را به خودروسازان نشان نداده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۹:۱۲    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: چندین خودروساز ارقامی معادل 60 تا 200 میلیون تومان بابت ثبت نام خودروهای وارداتی از مردم پول گرفته اند و هیچ خودرویی به آنان تحویل نداده اند و صاحبان این شرکتها هم راست راست راه می روند و هیچ نهاد مسؤول و ناظری هم به آنها کار ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۷:۴۵    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: خام فروشی محصولات معدنی استان در کنار نبود سرمایه گذار در صنایع تبدیلی معدن، این سرمایه با ارزش را به خارج از این استان سوق داده است.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۵:۰۲    
سعید باستانی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه با این طرح نقش مردمی بودن انتخابات مقداری کاهش پیدا خواهد کرد و بیشتر به سمت پررنگ تر شدن نقش احزاب و گروه های سیاسی می رود، عنوان کرد: جریان سیاسی یعنی گروه ها و احزاب نقش بیشتری پیدا می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۱    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: ما با طناب پوسیده اروپایی ها به چاه برجام رفتیم و این افراد ابتدا باید بگویند برجام چه منافعی برای ما در پی داشته است که بخواهیم این مذاکرات را با موضوعات دیگر ادامه دهیم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۰    
اراک - ایرنا - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: صنعت خودروی کشور با چالش های مزمن از حالت رقابت خارج شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۷:۳۱    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: اگر جمعیت هر کشوری 2 برابر شود، طبیعی است که نمی تواند پاسخگوی نیاز همه مردم باشد بنابراین با افزایش جمعیت در زمینه اشتغال مشکلاتی ایجاد می شود. به همین دلیل بیکاری در نتیجه رشد جمعیت قابل توجیه است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۱    
کرج - ایرنا - رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: همزمان با فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر 2 پروژه زیست محیطی در شهرک های صنعتی البرز به بهره برداری می رسد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۰    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: موازی کاری و یا گم شدن در سیکل های اداری نخبه را نا امید می کند و با توجه به اینکه تکنولوژی بسیار سریع تغییر می کند بنابراین ایده های نو جایگزین آن می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۱۶    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: وجود خانه بهداشت در تمام روستاها و شهرستان ها الگویی برای کشورهای پیشرفته است و این وضعیتی که از نظر بهداشتی در ایران وجود دارد در برخی از کشورها وجود ندارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۰:۰۷    
دنیای اقتصاد : ابراز نگرانی فعالان بخش خصوصی از طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی و پیش بینی فراهم شدن زمینه رتبه فروشی از یکسو و تضعیف بخش خصوصی در نتیجه این طرح، موجب شد تا حمیدرضا فولادگر عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۰:۰۴    
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس نسبت به افزایش بی رویه قیمت خودروها انتقاد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۱    
عضو کمیسیون صنایع گفت: نمی توان از طریق تحقق طرح ساماندهی بازار خودرو در میان مدت به ایجاد تحول در بازار خودرو امیدوار بود. محمدرضا نجفی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، با اشاره به طرح ساماندهی بازار خودرو ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۸:۰۱    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اخیرا وزیر نفت برخی مدیران بازنشسته را به کار بازگردانده گفت: متاسفانه قانون فعلی و جدید منع به کارگیری بازنشستگی به دلیل کامل نبودن و خلاءهای آن موجب سوءاستفاده هایی از سوی برخی مدیران شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۸:۳۶    
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش اخیر قیمت خودروها و اینکه بازار خودرو در کشور به خوبی مدیریت نمی شود، گفت: در شرایط فعلی کشور حقوق مصرف کننده در نظر گرفته نشده و اصلا مصرف کننده حق انتخاب ندارد.
الف   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۷:۰۹    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید: باید قبول کنیم ما هنوز خودروساز کامل نشده ایم و همچنان مونتاژکار خوبی هستیم و رئیس سازمان حمایت از مصرف کننده هم گفت: باید کلیه خودرو های پیش فروش شده تا 31 مرداد باید بدون افزایش قیمت عرضه شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۴:۰۶    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه حقوق مشتری در قیمت های جدید محصولات ایران خودرو نادیده گرفته شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۰:۳۱    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس روند بررسی بودجه سال 98 در پارلمان را تشریح کرد.
می متالز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۲۰    
می متالز - ایراسین در یادداشتی از سیده حمیده زرآبادی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران را یکی از متفاوت ترین جشنواره های برگزار شده در سطح کشور خواند و بومی سازی صنعت فولاد را گامی به سوی حمایت از کالای ایرانی خواند.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۵:۳۷    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه سهم صنعت از منابع صندوق توسعه ملی در سال 98، حدود 50 درصد کاهش داشته است، گفت: در صورت کاهش بودجه صنعت در سال آتی خطر از دست رفتن شغل های موجود افزایش پیدا می کند.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۵:۲۴    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: نمی توان با توجیهاتی مانند حفظ صنعت خودروسازی که در طول سالیان گذشته مورد حمایت دولت نیز بوده است افزایش قیمت خودرو را به جامعه تحمیل کرد.
صدای ایران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۲    
عبدالله رضیان نماینده قائم شهر و دبیر دوم کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با ابراز رضایت از عملکرد پست بانک تاکید کرد: این بانک عملکرد موثری مخصوصا در حوزه خدمات روستایی دارد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۷:۵۹    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: قرار است تولیدات پتروشیمی تا سال 1400 به صد میلیون تن برسد به طوری که در حال حاضر در منطقه و جهان حرف اصلی را در صنعت پتروشیمی می زنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۳:۲۸    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از طرح سوال از اسلامی وزیر راه و شهرسازی به علت گران فروشی بلیت هواپیما و عدم نظارت بر این روند خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۲:۵۵    
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خواستار نظارت سازمان تعزیرات، سازمان بازرسی و قوه قضاییه و دادستان کل کشور بر روند قیمت گذاری خودرو شد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۲:۵۱    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در صنعت خودرو از یک آمار 100 هزار به یک میلیون و نیم تولید خودرو رسیدیم و در زمینه قطعه سازی شرایطی داریم که می توانیم صادر کننده قطعات خودرو باشیم. همچنین علاوه بر تامین نیاز داخلی در حوزه تولید خودرو جزء کشورهای صادر کننده هستیم.
دانا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۰    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس باید به موضوع یارانه های پنهان ورود پیدا کند، افزود: این سوالی است که در اذهان شکل گرفته که یارانه های پنهان کجا هزینه می شود؟
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۰:۰۹    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه رونق صنعت باعث افزایش تولید و اشتغال می شود، گفت: در حال حاضر علیرغم تولید کالای داخلی باکیفیت مانند لوله و قطعات موردنیاز کشتی سازی این محصولات از خارج وارد می شود.
بازتاب   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۹:۴۶    
رضا انصاری، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید: باید بودجه شرکت های دولتی همراه با جزئیات ریز و دقیق آن به صورت شفاف در بودجه بیاید و هم کمیسیون تلفیق و هم صحن علنی مجلس وارد این جزئیات شوند، در این صورت خیلی از مسائل و مشکلاتی که در بودجه شرکت های دولتی وجود دارد، شفاف خواهد شد. ...
عصر خودرو   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۶:۱۹    
عصر خودرو- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه نوسانات نرخ ارز یکی از عمده دلایل گرانی خودرو در بازار است، گفت: با توجه به اینکه بهانه قطعه سازان افزایش نرخ ارز بوده اکنون باید شاهد کاهش قیمت ها باشیم.
سروش نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۱:۵۹    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بر انسجام تیم اقتصادی دولت در راستای جلوگیری از نابود شدن تولید کشور تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۳    
ساوه - ایرنا - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: رویکرد صادرات محور و توجه به پیوست های کیفیت تولید به تحقق بودجه سال آینده کمک شایانی می کند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۹:۱۴    
سید جواد حسنی کیا عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، در تشریح جلسه عصر امروز این کمیسیون، گفت: در این جلسه بررسی گزارش نهایی هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی مس ایران در دستور کار قرار گرفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۶:۵۸    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه عصر امروز، گزارش نهایی هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی مس ایران قرائت و بررسی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۲:۵۹    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه صنعت فولاد به لحاظ اجتماعی و صنعتی می تواند جریان ساز برای سایر بخش ها باشد گفت: در بودجه سال آینده پیشنهاداتی ارائه شده تا ظرفیت های جدیدی برای توسعه فناوری در این حوزه فراهم شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۰:۱۲    
گرگان- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بابیان این که تسهیلات چاره رونق تولید در گلستان نیست، گفت: زیرساخت ها در شهرک هزار هکتاری اترک فراهم شده اما همچنان جذابیتی برای سرمایه گذاری ندارد.
شفقنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۰۹:۳۳    
شفقنا- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از آزاد شدن واردات خودرهای خارجی خبر داد و گفت: ما حق انتخاب را از مصرف کننده گرفته ایم و اگر این حق را به مصرف کننده بدهیم که بتواند معادل هر مبلغی، خودروی خارجی بخرد آن زمان مردم مخالفتی با قیمت خودروهای داخلی ندارند. ...
عصر خودرو   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۲۳:۳۶    
عصر خودرو- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: تاثیر تحریم ها در اقتصاد کشور 25 درصد بیشتر نیست و بخش زیادی از مشکلات موجود به فضای کشب و کار بازمی گردد.
گجت   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۲۱:۵۱    
سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس گفت در چند روز آینده تکلیف خریدارانی که خودرو ثبت نامی خود را تحویل نگرفته اند، مشخص خواهد شد و قیمت روز خودروهای پیش فروش شده نیز بر اساس قرارداد میان مشتری و شرکت فروشنده محاسبه می شود. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۲۰:۲۷    
فولادگر گفت: اگرچه تحریم ها مؤثر است ولی تأثیر تحریم ها 25 درصد بیشتر نیست و بخش اعظم مشکلات مربوط به کل فضای کسب و کار است. به گزارش تابناک به نقل از فارس ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۹:۳۲    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس دهم از کاهش 70 درصدی تولید خودرو نسبت به اردیبهشت ماه خبر داد.
شریان   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۸:۰۶    
یک عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: هدف خودروسازان از طرح فروش خودرو 5 درصد کمتر از قیمت بازار آزاد این بود که سودی که تا دیروز به جیب دلال و واسطه سرازیر بود با 5 درصد کمتر به جیب این شرکت ها سرازیر شود اما هیچ تضمینی وجود ندارد که خودروسازان، قیمت کارخانه ای خودرو را کاهش دهند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۷:۱۲    
رضا انصاری، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید : خودروسازان حق ندارند خودرو هایی را که با فروش قطعی فروخته اند، به قیمت گران تر بفروشند.
اعتدال   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۵:۵۶    
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: ما بحران بزرگی در بخش خودروسازی و قطعه سازی داریم که به خودی خود نمی توانند از پس این مشکلات برآیند و لازم است دولت ورود کند.
سیتنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۴:۳۱    
عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گفت: اگر مسوولان در همان ابتدا محکم می ایستادند و اجازه ی باز شدن حاشیه ای هاتگرام و تلگرام طلایی را نمی دادند، چنین نمی شد و کاربران به سمت ایتا، سروش، گپ و آی گپ سوق داده می شدند.