سه شنبه ۲۶ دیساعت ۱۵:۳۵Jan 2018 16

خبرگزاری اقتصادی ایران (econews.ir)

  ۱۳۹۵/۰۹/۲۷ - ۱۲:۰۷    
اکونیوز:رئیس جمهوری آمریکا گفت: بدون جنگ با ایران و از طریق دیپلماسی توانستیم مانع دستیابی این کشور به بمب هسته ای شویم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۵ - ۰۹:۵۲    
اکونیوز:سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: شمار مشمولان طرح سهام عدالت تا به امروز 49 میلیون و 132 هزار و 251 نفر و ارزش کلی سهام آنها 476 هزار و 183 میلیارد و 60 میلیون ریال برآورد شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۵ - ۰۹:۳۲    
معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه در اداره کشور نباید رودربایستی داشت، به وزارت اقتصاد در خصوص فضای کسب و کار ایران و اقدامات این وزارتخانه در حوزه مذکور تذکر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۵ - ۰۹:۲۷    
اکونیوز:سخنگوی شرکت پرتامینا اندونزی گفت، ممکن است در طی سفر رئیس جمهور این کشور از ایران، قرار داد خرید گاز ال پی جی از ایران منعقد شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۵ - ۰۹:۰۲    
اکونیوز:در رده بندی جدید مجله فوربس که روز چهارشنبه منتشر شد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه جایگاه خود را به عنوان مرد قدرتمند جهان حفظ کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۵ - ۰۸:۴۷    
اکونیوز:همایش تخصصی آموزشی در سازمان بنادر و دریانوردی درباره ایمنی و حفاظت محیط زیست دریایی و نقش مؤسسات پی. اند. آی در بیمه صنعت کشتیرانی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ - ۱۸:۲۸    
اکونیوز:وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی یک شعار نیست، تاکید کرد : هیچ گونه تعلل و اهمالی پذیرفته نخواهد شد
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ - ۱۵:۱۸    
اکونیوز:رئیس سازمان خصوصی سازی هرگونه معامله سهام عدالت را باطل دانست و گفت: مردم مراقب باشند که با این معامله سرخود کلاه نگذارند چرا که ما فقط مشمولان را به رسمیت می شناسیم؛ نه خریداران جدید را.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ - ۱۴:۳۹    
اکونیوز:در مراسم هشتمین سالروز تجلیل از صادرکنندگان برگزیده استان تهران، گروه خودروسازی سایپا به عنوان صادرکننده برتر خودرو و قطعات انتخاب شد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ - ۱۴:۲۹    
اکونیوز:براساس امضا تفاهم نامه دوجانبه بین بانک ایران زمین و دانشگاه علم و فرهنگ کارت های دانشجویی و بانکی دانشجویان این دانشگاه یکی شده و دانشجویان دانشگاه علم و فرهنگ صاحب کارت هوشمند دانشجویی می ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ - ۱۳:۴۹    
اکونیوز:دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: دستور رئیس جمهور به آقایان ظریف و صالحی اولین قدم ایران در پاسخگویی به نقض برجام از سوی آمریکائی ها بود ولی قطعاً آخرین آن نیست.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ - ۱۳:۲۹    
اکونیوز:سوئیفت به بانک های مرکزی در سراسر جهان هشدار داد که هکرها از روش های جدیدی برای نفوذ به بانک های مرکزی استفاده می کنند؛ به همین دلیل آنها باید نسبت به افزایش ضریب امنیتی خود اقدام کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ - ۱۰:۵۴    
اکونیوز:رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به آغاز بارش برف در مناطق شمالی و غربی کشور گفت: ضروریست رانندگان تجهیزات زمستانی نظیر زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ - ۱۰:۴۴    
اکونیوز:نماینده مردم تهران در مجلس با دروغ خواندن حقوق 21 میلیونی نمایندگان مجلس و اینکه نمایندگان 5 میلیون و 400 هزار تومان بیشتر نمی گیرند گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ - ۰۹:۵۹    
اکونیوز:پیش فروش بلیت زمستانی قطارهای شرکت حمل و نقل ریلی رجاء از ساعت 10 امروز آغاز می شود، در این پیش فروش رجا تخفیفاتی را در بهای قطارهای خود در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ - ۰۹:۴۹    
اکونیوز:عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی نقاط قوت و ضعف بودجه سال 96 کل کشور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ - ۰۹:۳۴    
اکونیوز:رئیس سازمان تعزیزات حکومتی گفت: 10 هزار آرایشگاه در کشور فعالیت هستند که در این آرایشگاه ها بعضا باندهای فسادی با رهبریت آرایشگاه ها دنبال می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ - ۰۹:۲۴    
اکونیوز:ایران و روسیه قرارداد ساخت نیروگاه حرارتی به ارزش یک میلیارد و 600 میلیون دلار امضاء کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ - ۰۹:۰۹    
اکونیوز:یک مقام ارشد دولت باراک اوباما اعلام کرد، ساخت کشتی مجهز به پیشران هسته ای دریایی در ایران ناقض برجام نیست .
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۱۷:۲۹    
اکونیوز: بر اساس مصوبه هیئت دولت، بانک کشاورزی، وزارت کشاورزی و سازمان برنامه و وبودجه موظف به حمایت از کشاورزان خسارت دیده از سرما شده اند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۱۷:۲۴    
اکونیوز: بر اساس اعلام مرکز اطلاعات و امنیت سازمان جهانی گمرک، گمرک ایران رتبه سوم را در رده بندی جهانی گمرکات کسب کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۱۵:۴۹    
اکونیوز:معامله گران بورس تهران امروز با افت عمده نمادهای بورسی رو به رو شدند و شاخص کل با افت 174 واحدی به رقم 80741 واحد رسید ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۱۵:۴۴    
اکونیوز:بدنبال اهمال، تعلل و نقض برجام توسط آمریکا و پیرو تصمیمات شورای عالی امنیت ملی و هیات نظارت بر برجام، رئیس جمهور دستورهای جداگانه ای را خطاب به وزیر خارجه و رئیس سازمان انرژی اتمی صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۱۴:۴۵    
اکونیوز:گروه خودرو سازی سایپا در هشت ماه نخست سال جاری با تولید تعداد 374 هزار دستگاه خودرو از مرز تولید کل سال 94 عبور کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۱۴:۲۰    
اکونیوز:قیمت نفت در بازارهای جهانی علی رغم تلاش سرمایه گذاران برای شناسایی و برداشت سود از افزایش های اخیر، با ثبات مواجه است و هر بشکه نفت خام 55.84 دلار فروخته شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۱۴:۰۵    
اکونیوز:احمد توکلی در اعترض شدید به تلاش وزارت نفت برای حضور مجدد توتال در صنعت نفت و گاز ایران گفت: دادگاه آمریکا اسناد رشوه توتال به مقام نفتی ایرانی را افشا کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۱۲:۲۰    
اکونیوز:قیمت جهانی هر اونس طلا به زودی تحت تاثیر سیاست های پولی فدرال رزرو آمریکا به کمتر از 1080دلار کاهش خواهد یافت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۱۲:۰۵    
اکونیوز:رئیس شورای اسلامی شهر تهران، گفت: بودجه مترو را نداده اند اما می گویند مترو را به فلان شهر هم برسانید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۱۱:۵۰    
اکونیوز:نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر محسن کوهکن در رابطه با اظهارات یکی از نمایندگان درباره ی حقوق و هزینه ی نمایندگی گفت: حداکثر حقوق نمایندگان 5 میلیون و 400 هزار تومان است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۱۱:۴۵    
اکونیوز:سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد، به مناسبت میلاد پیامبر رحمه للعالمین (ص) یارانه نقدی 45500 تومان مربوط به آذر روز پنج شنبه واریز می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۱۱:۴۰    
اکونیوز: نمایندگان مجلس تشکیل سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق وابسته به وزارت نیرو را تصویب کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۱۱:۰۰    
اکونیوز: جلسه علنی مجلس با حضور 202 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۱۱:۰۰    
اکونیوز: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از دو فروند پهپاد شناسایی و رزمی رونمایی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۰۹:۲۰    
اکونیوز:قدیمی ترین بانک جهان در یک قدمی ورشکستگی قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۰۹:۰۵    
اکونیوز:بیژن زنگنه وزیر نفت برای پاسخ به سوال شهباز حسن پور بیگلری نماینده سیرجان در جلسه علنی امروز - سه شنبه- مجلس شورای اسلامی حضور می یابد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۰۸:۵۰    
اکونیوز:بدون شک توسعه بدون پول و تزریق منابع مالی امکان پذیر نیست و صنعت نفت، گاز و پتروشیمی ایران هم در دوران پسابرجام برای پیمودن مسیر توسعه آن هم براساس اهداف برنامه ششم بیش از هر عنصری برای توسعه ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۰۸:۴۰    
اکونیوز:عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه در مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس مصوبه این کمیسیون حداکثر حقوق دریافتی همه مدیران از سال آینده 10 میلیون و 500 هزار تومان تعیین شد و نباید بالاتر از این ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۰۸:۳۵    
اکونیوز:رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: طبق آمار سال 2014 ایران از لحاظ جاذبه های گردشگری جزء 10 کشور اول جهان است اما از نظر رتبه بندی جذب گردشگران در بین 184 کشور جهان در جایگاه 40 هستیم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۰۸:۳۵    
اکونیوز:سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم شورای اسلامی گفت : دولت مکلف شد نرخ بیکاری را کاهش دهد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۰۸:۲۵    
اکونیوز:توپ طلایی 2016 به کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی رئال مادرید رسید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۱۵:۴۵    
اکونیوز:تعرفه واردات انواع گوشی تلفن همراه 5 درصد به ازای هر دستگاه است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۱۴:۳۰    
اکونیوز:بانکداری اجتماعی اقدام مهمی در سهولت و سرعت ارائه خدمات بانکی به مشتریان است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۱۳:۱۰    
اکونیوز:حسین علیمحمدی معاون کسب و کار شرکت انتقال داده های آسیاتک از عرضه نسل چهارم DSLBOX در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۱۰:۴۵    
اکونیوز:رئیس جمهور با بیان اینکه لذت زندگی به ایستادگی و مقاومت است ،گفت: زندگی توأم با سختی با اراده قوی و ایستادگی و تلاش و به دست آوردن محصول با رنج؛ آن رنج زندگی را لذت بخش می کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۱۰:۴۰    
اکونیوز:رئیس اتاق بازرگانی تهران امروز در همایش مبارزه با فساد که به مناسبت روز جهانی مبارزه با فساد برگزار شد، از 9 عامل ایجاد فساد اقتصادی در کشور خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۰۹:۲۵    
اکونیوز:قائم مقام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران از تعریف 30 میلیارد دلار پروژه با روسیه و ادامه رایزنی برای کاهش تعرفه وارداتی 50 تا 60 قلم کالا به اتحادیه اوراسیا خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۰۹:۱۰    
اکونیوز:رئیس کل بانک مرکزی می گوید از ابتدای سال جاری تاپایان مهرماه حدود 64 میلیون قطعه چک به ارزش بیش از 3 میلیون میلیارد ریال در سامانه چکاوک تبادل شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۰۸:۵۰    
اکونیوز:پس از 10 سال ایران دوباره به خودکفایی در تولید گندم رسید و جشن خودکفایی گندم برای شکرگذاری امروز تا دقایقی دیگر با حضور رئیس جمهوری برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۰۸:۴۵    
اکونیوز:AFC در نامه ای به فدراسیون این کشور اعلام کرده با توجه به عدم بهبود روابط بین دو کشور ایران و عربستان ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۰۸:۴۰    
اکونیوز:مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران گفت : بعد از برجام تنوع بازارهای صادرات فولاد ایران بیشتر شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۶:۳۱    
اکونیوز:رئیس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به این که ارزش فعلی سهام عدالت هر فرد 550 هزار تومان است گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۶:۲۱    
اکونیوز:وزیر انرژی روسیه گفت: انتظار می رود که توازن میان عرضه و تقاضای نفت در سال آینده میلادی به بازار بازگردد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۶:۱۶    
اکونیوز:معامله گران بورس تهران امروز زیر سایه معامله کد به کد حقوقی ها، شاهد معاملات کم حجم و بی رونق بود ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۶:۰۱    
اکونیوز:عبدالرحمن شاه حسینی مسئول پیشین رسیدگی به پرونده فساد در فوتبال از 5 مورد از فساد رخ داده در فدراسیونِ کفاشیان پرده برداشت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۵:۰۶    
اکونیوز:سخنگوی قوه قضائیه گفت: بار دیگر تکرار می کنم که تاکنون هیچ موردی از جانب دولت درباره فیش های نجومی یا حقوق های نجومی به قوه قضائیه منعکس نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۳:۵۱    
اکونیوز:عضو کانون عالی کارفرمایان گفت:مجلس به رسالت خود در حوزه کسب و کار عمل نکرده است. قوانینی که در خصوص واردات و صادرات داریم مشکلات زیادی دارد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۳:۵۱    
اکونیوز:رهبر معظم انقلاب با ابراز خرسندی از شکل گیری ائتلاف در میان گروههای شیعه عراق ، آن را حادثه ای مهم خواندند و بر لزوم حفظ و تقویت پایه های این وحدت و نگاه پدرانه و آغوش باز به همه جریانها و ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۲:۰۱    
اکونیوز:وزیر صنعت با تأکید بر جلوگیری از صادرات مواد خام گفت:طی 10سال اخیر 5میلیارد دلار صادرات سنگ آهن خام انجام شده و این در حالی است که در همین مدت برای واردات فولاد 30میلیارد دلار هزینه شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۶    
اکونیوز:رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استراتژی ایران اتحاد با کشورهای اسلامی و مبارزه با رژیم صهیونیستی است، گفت: ایران دشمن سعودی نیست و مخالفتی با نقش آفرینی مثبت این کشور در منطقه ندارد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۱:۱۱    
اکونیوز: دومین مرحله از جام جهانی جهانی تیراندای با کمان داخل سالن در تایلند بدون کسب مدال برای نمایندگان ایران به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۱:۰۶    
اکونیوز: عبدالرضا ثروتی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی 7 اشکال عمده لایحه بودجه 96 را برشمرد و گفت: برداشت ارزی از صندوق توسعه ملی و استقراض ریالی دولت یازدهم در بودجه در طول تاریخ ایران بی سابقه ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۰:۲۶    
اکونیوز: برتری لیل و نانسی اتفاقات ادامه هفته هفدهم لوشامپیونه بود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۰:۲۱    
اکونیوز: وزیر ورزش و جوانان گفت: مدعی میزبانی جام ملت های آسیا هستیم که در سال 2019 نشد اما قاطعانه برای گرفتن میزبانی در سال 2023 تلاش می کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۱    
اکونیوز:نماینده سابق تهران در مجلس با بیان اینکه برجام نمی تواند مشکلات ما را حل کند، گفت: دولت رکود را با انتظارات بسیار افزایش داد و این انتظارات بیش از حد یکی از عوامل ایجاد رکود بود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۰۹:۵۱    
اکونیوز:رئیس جمهوری ترکیه به دنبال دو انفجار مهیب شنبه شب در استانبول که طی آن دست کم 29 تن کشته و 166 تن دیگر زخمی شدند، گفت: ترکیه دوباره با چهره زشت و پست تروریسم روبه رو شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۶    
اکونیوز:رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: با اجرایی شدن برجام فضای امید، اعتماد و همکاری در فضای اقتصادی جهانی نمایان شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۰۹:۴۱    
اکونیوز: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: آنچه در فضای ورزش خیلی مهم است و از گذشته همراه ورزش ما بوده است ورزش همراه با اخلاق است که در این راستا باید بیشتر تلاش شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۰۹:۲۶    
اکونیوز:بانک مرکزی امروز (یکشنبه) نرخ برابری 39 ارز عمده را در برابر ریال اعلام کرد که به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی نسبت به دیروز تغییری نداشتند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۰۹:۲۶    
اکونیوز:جلسه علنی مجلس دقایقی پیش به ریاست نایب رئیس اول مجلس آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۰۹:۲۱    
اکونیوز:رئیس صندوق بین المللی پول به جرم فساد مالی در دستگاه دولتی فرانسه، محاکمه می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۰۹:۱۱    
اکونیوز: قهرمان تیراندازی قم که هم اکنون در تیم ملی این رشته به سر می برد، هر روز برای رسیدن به هدف اصلی خود که حضور در میادین بین المللی است، در خط آتش می ایستد و سیبل را هدف می گیرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۰۸:۵۱    
اکونیوز:کشورهای غیرعضو اوپک همسو با اعضای اوپک، درباره کاهش تولید نفت خود توافق کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۰۸:۴۱    
اکونیوز:رییس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی از ایجاد 930 هزار فرصت شغلی در سال 96 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۸:۴۷    
اکونیوز:سخنگوی دستگاه دیپلماسی کشورمان از احضار سفیر انگلیس به وزارت امور خارجه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۸:۲۷    
اکونیوز:رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه بنگاه داری از معضلات نظام بانکی است گفت: نظام بانکی با اقدامات خود در سال های اخیر و همراهی با سیاست های پولی کشور نقش موثری در کسب رونق اقتصادی ایفا کرده ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۷:۴۷    
اکونیوز:وزارت نیرو، اعلام کرد: میزان بارندگی های کشور در سال آبی جاری نسبت به میانگین دوره درازمدت با 48 میلی متر بارش حدود 31 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۶:۴۸    
اکونیوز:وزیر کشور در حکمی علی اصغر احمدی را به عنوان معاون سیاسی خود منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۸    
اکونیوز:تیم فوتبال پرسپولیس با برتری مقابل پدیده خراسان به صدر جدول رده بندی لیگ برتر بازگشت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۵:۲۸    
اکونیوز:مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندر ماهشهر از امضای 14 طرح سرمایه گذاری با سرمایه گذاران و شرکت های داخلی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۵:۲۳    
اکونیوز:شاخص بورس در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه افت 91 واحدی را به ثبت رساند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۸    
اکونیوز:کاربران باید بدانند در شبکه های اجتماعی نیز دوستی های آنها همچون فضای حقیقی، شناخته شده و محدود باشد و با هر کسی دوست نگردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۳    
اکونیوز:معاون اول رئیس جمهور گفت: توسعه اشتغال مهم ترین اولویت است که با همکاری بخش خصوصی تحقق می یابد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۳    
اکونیوز:رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: حذف یک صفر تغییری در روند اقتصادی کشور ندارد وفقط مبادلات اقتصادی آسان تر می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۳    
اکونیوز: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه شبکه ملی اطلاعات محدودیت سرعت ندارد،گفت:سرعت،کیفیت و تعرفه پایین از نتایج شبکه ملی اطلاعات است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۳    
اکونیوز: شاخص کل فرابورس ایران(آیفکس) در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته با 32 واحد افزایش به ارتفاع 862.7 واحد رسید و بیشترین رکورد تاریخ فرابورس را رقم زد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۸    
اکونیوز: کارشناسان کشاورزی و کود شناسی معتقدند کودهای شیمیایی عاملی برای نابودی آب و خاک است و باعث آسیب به محیط زیست می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۳    
اکونیوز: مربی تیم فوتبال پیکان در واکنش به اظهارات خداداد عزیزی اعلام کرد که نمی داند معنی نامردی بردن چیست.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۳    
اکونیوز:عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر اینکه وزیر راه باید استعفا و خود را به دستگاه قضا معرفی کند گقت: وزارت راه بعد از آتش سوزی دو قطار و برای فرار از مسئولیت جعل سند کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۸    
اکونیوز: اتحادیه فوتبال اروپا زمان برگزاری بازی های مهمترین تورنمنت باشگاهی قاره سبز را تغییر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۸    
اکونیوز: یک راهب هندی با 120 سال عمر تاکنون از کمک های پزشکی استفاده نکرده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۸    
اکونیوز: سرمربی بارسلونا اعتراف کرد نمی تواند به هواداران این تیم در خصوص ماندن ستاره آرژانتینی اش ضمانتی بدهد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۳    
اکونیوز:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با تاکید بر تقویت باورهای دینی در بین اقشار جامعه، گفت: برپایی مسابقات قرآن کریم در ناجا تقویت شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۹:۲۸    
اکونیوز:قرائت گزارش کمیسیون عمران در مورد بررسی سانحه ریلی در استان سمنان هفته جاری در دستور کار صحن علنی مجلس قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۹:۰۳    
اکونیوز:ایران در 8 ماهه نخست سال جاری میلادی 4.22 میلیون تن نفت به اروپا صادر کرد و فرانسه بزرگترین مشتری اروپایی نفت ایران در این مدت شناخته شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۸:۵۸    
اکونیوز:رئیس سابق اتاق بازرگانی ایران معتقد است: بودجه غیرشفاف، عدم اقدام موثر برای انضباط مالی، و رشد کم اقتصادی نشان می دهد که هنوز زمان مناسب برای حذف صفر از پول ملی فرا نرسیده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۸:۴۴    
اکونیوز:رئیس دفتر رئیس جمهوری در ادامه دیدارهای خود با مقامات سوئد با وزیر تجارت این کشور دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۸:۳۹    
اکونیوز:معاون وزیر راه و شهرسازی از برنامه ساخت حدود 11 کیلومتر بزرگراه جدید خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۸:۳۹    
اکونیوز:قیمت طلا در بازارهای بین المللی در آغاز مبادلات جمعه روند نزولی خود را ادامه داد اما ارزش دلار با افزایش همراه است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۴:۰۹    
اکونیوز:شرکت Gestifute که ریاست آن برعهده خورخه مندس، مدیربرنامه های رونالدو است، مدارک جدیدی منتشر کرده که نشان می دهد رونالدو تمامی مالیاتی که باید را پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۴:۰۴    
اکونیوز:مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با بیان اینکه سقف وام ازدواج با توجه به محدودیت منابع قرض الحسنه بانک ها فعلا باید در سطح 10 میلیون تومان باقی بماند ...
مشاهده نتایج بیشتر...