شنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۷:۱۵Sep 2018 22

جدیدترین خبرهای «فرهنگ سازی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران: از مهم ترین اولویت های شورا در سال دوم تقویت فرهنگ سازی با تاکید بر مدارس است.
منجیل خبر   ۴ ساعت پیش    
این مطلب در 24 ساعت اخیر 8 بار بازدید شده
فرصت امروز   ۷ ساعت پیش    
رئیس پارک علم وفناوری چهارمحال وبختیاری گفت مادامی که فرهنگ علم و فناوری به عنوان یک ارزش در جامعه نهادینه نشود، توسعه و پیشرفتی در جامعه امکان پذیر نخواهد شد. ...
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس فراکسیون فرش و صنایع دستی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کاربردی کردن صنایع دستی به فرهنگ سازی نیاز دارد، خرید این محصولات را نوعی سرمایه گذاری دانست که اشتغالزایی را به دنبال دارد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۵:۱۸    
یک هنرمند در نخستین نمایشگاه انفرادی خود با عنوان علی حده از پلاستیک و استخوان های شتر، گاو و جمجمه گوسفند برای نشان دادن عوارض مصرف گرایی در قالب هنر استفاده کرده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۶:۰۴    
مدیر سرپرستی بیمه کوثر آذربایجان غربی با بیان اینکه بیمه شخص ثالث اجباری است و 85 درصد فروش شرکت به بیمه ثالث اختصاص دارد، گفت: سایر بیمه ها به علت عدم اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در جامعه مغفول مانده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۰۷:۱۳    
رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست تهران گفت: در مدارس ایران شاهد این هستیم که هر مدرسه ای (بابای مدرسه) دارد و بچه ها می دانند هر چیزی که بریزند فردی برای جمع آوری زباله ها وجود دارد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۲۲:۱۱    
مسئول روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری کرمانشاه گفت:طرح مردمی من هم یک پاکبانم جهت فرهنگ سازی و جمع آوری زباله های اطراف حسینیه ها وهیئتها ومسیرهای عزاداری برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۲۱:۲۰    
شهرداری می تواند با الگو قرار دادن شهرهای بزرگ برای چاره اندیشی به مشکلات ترافیک قدم های مهمی را بردارد، یکی از این اقدامات صدور دستور العمل های شهری برای اجرای طرح استفاده از حمل و نقل عمومی در مواقع شلوغی خیابان هاست
با مردم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۳    
کمیته محیط زیست و فرهنگی باشگاه باران لاهیجان با همکاری موسسه مردم نهاد پیشگامان تندرستی دیار باران همزمان با تاسوعای حسینی و مراسم چهل منبر لاهیجان برنامه های متفاوتی را در راستای فرهنگ سازی و ... اجرا کرد. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۳    
دکتر حمیدرضا اسلامی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: پرهیز از اهدای خون هیجانی، پیشگیری از ازدحام داوطلبان در پایگاههای اهدای خون، فرهنگ سازی برای اهدای خون به صورت مستمر و تکریم اهداکنندگان از اهداف اجرای این طرح هستند. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۲    
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: با استقرار نظام ارجاع الکترونیک، مردم برای دریافت خدمات سلامت سردرگم نمی شوند و استقرار این نظام نیازمند فرهنگ سازی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۷    
دکتر میرفخرایی گفت :روزگاری بود که می گفتند داروهای گیاهی آشغال است و قابل استفاده نیست. اما امروز با فرهنگ سازی صورت گرفته، در جایگاه خوبی قرار داریم.
شفا آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۶    
بیشترین حجم اهدای خون را در طول سال در ایام محرم شاهد هستیم که به دلیل عشق مردم به اباعبدالله الحسین و فرهنگ سازی خوبی که در زمینه اهدای خون شده است، به شمار می رود
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۸    
قزوین- رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین گفت: به منظور فرهنگ سازی در بحث نظافت شهری؛500 داوطلب مردمی با عنوان پیام آوران پاکی در مسیرهای عزاداری مستقر می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۷    
استاندار قم بر لزوم فرهنگ سازی در خصوص بهبود شاخص های سلامت در قم تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۰    
عزاداری سنتی مردم استان بوشهر با سبک منحصر به فرد، محتوای غنی نوحه ها و پایبندی به سنت های اصیل از ظرفیت بالایی در فرهنگ سازی قیام عاشورا برخوردار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۰    
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان گفت: تأمین امنیت غذایی و سلامت مردم نیازمند ترویج و فرهنگ سازی برای تولید محصولات سالم کشاورزی است.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۹    
اقلیم استان اردبیل مملو از رگه های متعدد سنگ های نیمه قیمتی است که عمدتا به واسطه کوه آتشفشان سبلان شکل گرفته و استعداد کم نظیری را رقم زده است.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۹    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی معتقد است اولویت نخست آموزش و پرورش، تعلیم فرهنگ و علم است و نه رونق دادن به گردشگری.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۸    
پویش مردمی هر شهروند، یک پاکیان باهدف فرهنگ سازی و کمک به زیبایی شهر با حضور اقشار مختلف مردم در ابرکوه کلید خورد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۲:۵۰    
معاون وزیر بهداشت بر لزوم فرهنگ سازی نظام ارجاع با نوبت دهی الکترونیکی تاکید کرد و گفت: نظام ارجاع یک نظام ارائه خدمات منظم است.
گلستان ما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۲:۳۸    
رئیس بسیج اساتید استان گلستان گفت: متاسفانه در جامعه ما کاربرد صحیح امر به معروف و نهی از منکر فرهنگ سازی نشده است و فرهنگ سازی آن در سطح جامعه وظیفه ای همگانی است.
یزدی نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۳    
مدیرکل استاندارد استان یزد گفت: با توجه به اهمیت فرهنگ سازی در زمینه مصرف کالاهای ایرانی بین دانش آموزان، نخستین نمایشگاه مجازی لوازم التحریر ایرانی در یزد برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۷:۳۸    
معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار ملایر با اشاره به کاهش آمار ازدواج در جامعه گفت: متأسفانه این امر فقط به موضوع اقتصاد خانواده و فرد مربوط نمی شود، بلکه باید فرهنگسازی مناسبی در این زمینه صورت پذیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۵۵    
در جلسه شورای حفاظت از منابع آب زرندیه ادارات مسئول شهرستان موظف شدند استفاده از آبیاری های نوین را فرهنگ سازی کنند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در نخستین شورای امر به معروف حوزه فرهنگ سالجاری گفت: فرهنگ سازی از نظر قانونی به فرهنگ و ارشاد اسلامی واگذار شده است که ما نیز در همه حوزه های فرهنگی هنری اعم از فعالیت های قرآن و عترت؛ نشر، هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی و ...به نوعی معروف های جامعه را گسترش می دهد.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۸    
حوزه/ امام جمعه شاهرود گفت: یکی از منکراتی که ناامیدی را رقم میزند در این شرایط سخت، گرانی و احتکار است و هجمه عمومی باید به این سمت برود که این عده اندک در انزوا قرارگرفته و با فرهنگ سازی این عده محدود درست شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۱    
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: برای فرهنگ سازی نحوه پوشش و حفظ حجاب 22 دستگاه مرتبط باید فعالیت و هماهنگی داشته باشند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۱    
گروه اجتماعی نماینده ولی فقیه در گیلان، قمه زنی را سبب وهن شیعه دانست و گفت: قمه زنی در شیعه وجود نداشته و خرافه زدایی از دین نیاز به فرهنگ سازی دارد.