سه شنبه ۲۸ آبانساعت ۰۵:۱۲Nov 2019 19

جدیدترین‌های «فرهنگ سازی»

شبستان   ۷ ساعت پیش    
داناب، طرحی ملی برای فرهنگ سازی مدیریت مصرف آب می باشد که در سال تحصیلی جدید، 26 هزار دانش آموز مدارس استان هرمزگان را تحت پوشش قرار داده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۳    
ثمینی، بر ضرورت فرهنگ سازی برای تبیین و ترویج مطالعه در جامعه تدکید کرد و گفت: این مهم لازمه ارتقای فرهنگ جامعه است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان گفت: آموزش وپرورش و آب منطقه ای استان هرمزگان دستگاه های بزرگی با رسالت های مهمی هستند و جهاد دانشگاهی توانست ارتباطی بین دو دستگاه برقرار کند تا کار فرهنگ سازی در زمینه مصرف بهینه آب را در بعد علمی انجام دهیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۶    
تهران - ایرنا - متخصص روانشناسی بالینی گفت: وحشت از انگ شیدایی (دیوانگی) یکی از مهمترین دلایل عدم مراجعه افراد دچار آسیب روانی به مراکز مشاوره و درمان است و رفع این مشکل به آموزش و فرهنگ سازی نیاز دارد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ راه اندازی 550 کتاب خانه در مدارس علمیه، راه اندازی 90 هزار مترمربع سالن مطالعه و مخزن کتابخانه، تأمین 4 میلیون جلد کتاب و نرم افزار علوم اسلامی و انسانی برای کتابخانه های حوزوی از جمله اقدامات معاونت پژوهش حوزه های علمیه است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۷:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
اولین "نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن" با حمایت ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود تا فرصتی برای فرهنگ سازی اقتصاد دیجیتال و حمایت از تولیدات ایران ساخت در این حوزه باشد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۷    
رئیس دانشکده علوم انسانی واحد نجف آباد گفت: تربیت نظریه پرداز در علوم انسانی نیازمند فرهنگ سازی است؛ بر همین مبنا برای تبیین اهمیت جایگاه علوم انسانی باید از مدارس و آموزش و پرورش شروع کرد.
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۳    
مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین اظهار داشت: در راستای نهادینه سازی فرهنگ مالیاتی و آشنایی مردم با نقش مالیات در عمران و سازندگی شهرها و با هدف فرهنگ سازی مالیاتی، مسیر گردشگری سلامت محور شهر رازمیان به نام مالیات نامگذاری شد. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۰۹:۵۷    
محمدپور با بیان اینکه 6 هزار 500 کلاه ایمنی امسال به راکبان موتور سوار اهدا شد، گفت: با فرهنگ سازی ایمنی ترافیک تصادفات جاده ای کاهش خواهد یافت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۰۰:۱۰    
کاشان- ایرنا- فرماندار ویژه کاشان گفت: زدودن انگ ناشی از بزه سرپرست از دامان خانواده های آسیب پذیر آنان با فرهنگ سازی عمومی و اطلاع رسانی دقیق با هدف افزایش سطح پذیرش اجتماعی، گسترش حمایت های مردم و رغبت برای تشریک مساعی همگانی ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۲۰:۵۵    
گزارش پلیس از کاهش کشته ها در جاده های گیلان خبر می دهد که موجب شده از این بابت، بیمه ها سود کنند اما در قبال این کسب سود رایگان، حاضر نیستند ریالی در جهت فرهنگ سازی و ایمنی ترافیک هزینه کنند.
همدان پرس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مسائل مهم امروز همدان، سبک زندگی و توجه به فرهنگ عمومی در حوزه های مصرف انرژی و آب و میزان تولید پسماند توسط افراد است که در این حوزه نیازمند فرهنگسازی هستیم و بر این اساس عضویت و حضور حفاظت محیط زیست در شورای فرهنگ عمومی لازم است | محیط زیست، با فرهنگ ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- فرهنگ سازی کتابخوانی در بین مردم فقط بدین معنی نیست که بگوییم کتاب بخوانید بلکه باید با تمام ابزار ها و امکانات در اختیار این حرف را غیرمستقیم به مخاطب بزنیم. تاریخ انتشار: 19:00 - 25 آبان 1398 - کد خبر: 568371
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۷:۴۱    
کاشان- ایرنا- سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب کاشان گفت: بیش از یک هزار نفر در زندان مرکزی این شهرستان نگهداری می شوند که زیبنده جامعه نبوده و کاهش این جمعیت نیازمند فرهنگ سازی است.
رسا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اهمیت رعایت الگوی مصرف از سوی مردم خواستار رعایت استاندارد های مصرف با به کارگیری شیوه های علمی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خرامه- مسئول فرهنگی دادگستری خرامه گفت: بالابردن سطح آگاهی مردم موثرترین روش پیشگیری از وقوع جرم است و در این راستا کتابخانه ها می توانند بیشترین نقش را در فرهنگ سازی داشته باشند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۵:۰۸    
مدیرکل آموزش و حمایت از تولید وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی گفت: با هدف فرهنگ سازی و در راستای ارتقای کیفیت عرضه تولیدات صنایع دستی 31 نشست تخصصی با عنوان بسته بندی و راهکارهای تجاری سازی صنایع دستی تا پایان سال برگزار می شود.
شوشان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۰    
شوشان - حجت الاسلام مسلم سلیمانی : موضوعات اجتماعی، مباحث چند علتی است که اگر بخوبی شناسایی نشود بجای ایجاد فرصت به بحران تبدیل می شود. لذا جامعه شناسان از روی تحکم و یا خصلتی امر و نهی نمی کنند ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۵    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، آبیاری قطره ای و کشت گلخانه ای برای کشورمان که با بحران کم آبی مواجه است شیوه مناسب و راه حلی برای برون رفت و عبور از این بحران است . ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
امروزه با شیوع به نسبت بالای بیماری دیابت در کشور، اقدامات پیشگیرانه از جمله اصلاح شیوه زندگی، بیش از پیش ضرورت دارد و پیشگیری از دیابت باید از سطح یک شروع شود که به نحوی با آموزش بیمار از سوی پزشک و فرهنگ سازی در زمینه سبک زندگی مناسب از جمله تغذیه ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مظفر از توانمندسازی مبلغان و مدرسان تخصصی نماز از طریق آموزش خبر داد و گفت: نشست های دانش آموزی و مسابقات کتابخوانی با همکاری آموزش و پرورش و به منظور فرهنگ سازی نماز در مدارس برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۸    
کتاب خوان ها آدم های متفاوت تری هستند و زندگی را هم متفاوت می بینند؛ با وارد کردن کتاب به خانه و خانواده دانش آموزان و فرزندانی پرورش دهیم که حال خودشان و جامعه شان را بهتر می کنند.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی خواستار ترویج و فرهنگ سازی کشاورزی قراردادی شد و گفت: هدف گذاری در زمینه انبار، بسته بندی و فرآوری محصولات استراتژیک استان انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۰۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اردکان با تأکید بر لزوم فرهنگ سازی و ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه گفت: در این راستا طرح نذر کتاب در اردکان اجرا می شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و امور استان ها دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه یکی از سیاست های دانشگاه گام برداشتن در زمینه فرهنگ سازی و اهتمام بر کرامت انسانی است بر نهادینه شدن فرهنگ خودباوری در مدارس سما تأکید کرد.
شفا آنلاین   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
فرهنگ سازی در پیوند اعضا کمی بیش از یک دهه با کارهای سیستماتیک آغاز شده، ولی امروز باعث افتخار ماست که با بالاترین استانداردهای دنیا در حوزه پیوند عضو فعالیت می کنیم
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز تحقیقاتی دیابت یزد گفت: کمپین من قول می دهم به منظور فرهنگ سازی برای پیشگیری از دیابت راه اندازی شده است.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۲۰:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی بر ضرورت رونق تولید، اشتغال و حمایت از کالای ایرانی در پانزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی تاکید کرد. *** ضرورت رونق تولید، اشتغال و حمایت از کالای ایرانی در پانزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کارگران در پیامی به مناسبت هفته کتاب بابیان اینکه اشاعه و فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی، نیازمند عزم ملی است گفت: ایجاد جاذبه و فرصت های افزایش سرانه مطالعه ضروری تر از گذشته به نظر می رسد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۲۳:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
همزمان با آغاز هفته وحدت و به منظور افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور ، بیمه مرکزی با همکاری شرکت های بیمه زنگ بیمه را در مدارس کشور به صدا درآوردند. به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، با هدف فرهنگ سازی بیمه در کشور، شرکت های بیمه از جمله بیمه دانا با مشارکت در این وظیفه ملی با اهدای دفاتر تحصیلی ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۸:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله محمدرضا ناصری شامگاه چهارشنبه در جمع تعدادی از کارگران و صاحبان صنایع افزود: اعتماد و اعتقاد به اینکه جوانان توانایی انجام امور مختلف را دارند باید در بین مسئولان و مدیران اجرایی فرهنگ سازی شود. ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
دکتر آخوندی: بیمه زندگی، بهترین زمینه پس انداز برای آینده است که امنیت ذهنی و عینی را برای همه خانواده ها فراهم می کند
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
دراهکی تاکید کرد: باید عدم پشت میزنشینی و مدرک گرایی در جامعه فرهنگ سازی شود چرا که مهارت افزایی بسیاری از مشکلات اجتماعی را کاهش می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۳:۳۸    
امام جمعه جهرم همچنین خواستار استفاده از ظرفیت های موجود برای فرهنگ سازی امر زکات شد و تاکید کرد: اعتمادسازی نیز موضوع دیگری است که در بحث زکات باید مورد توجه قرار بگیرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
شیر خانی بابیان اینکه از هم اکنون نیز برنامه ریزی ها برای سال آینده در راستای مدیریت خاموشی ها آغازشده است، گفت: برای اطلاع رسانی در خصوص حذف قبوض کاغذی و نحوه پرداخت الکترونیکی قبوض نیازمند همکاری و همراهی اصحاب رسانه هستیم.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، اسد عبدالهی روز چهارشنبه در نشست توجیهی بازرسی ستاد انتخاباتی لرستان در سالن همایش های استانداری اظهار داشت: قانون انتخابات بسیار دقیق است و به صورت منظم برگزار می شود همچنین اعضای ستاد باید پایبند به قانون باشند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرآنلاین لرستان ، در این نشست فرماندار دورود با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاق کالا موجب حمایت از تولیدات داخلی می باشد افزود: با فرهنگ سازی در سطح جامعه می توانیم با ایجاد تغییر در محیط شرایط ارتکاب جرایمی از جمله قاچاق کالا را به حداقل برسانیم. تاثیرات منفی قاچاق کالا بر اقتصاد ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان میبد عصر سه شنبه در حاشیه برگزاری این کارگاه و پیامدهای اجتماعی زلزله و اهمیت مقاوم سازی سازه ها گفت: با توجه به اهمیت فرهنگ سازی و وقوع مکرر بلایای طبیعی در کشور و نیز سالگرد زلزله کرمانشاه و وقوع زلزله اخیر در برخی شهرها ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، غلامعلی محمدی عصر سه شنبه در آئین تکریم و معارفه رئیس دادگستری ورامین که در سالن اجتماعات شهرداری ورامین برگزار شد ...
سرمد نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۴:۵۵    
در حالی که بسیاری از کشورهای آفریقایی و آسیایی در مسیر فرهنگ سازی و تدوین قوانین سخت گیرانه به استفاده از کیسه های پلاستیکی و محصولات پلاستیکی هستند ایران پنجمین رتبه استفاده کننده پلاستیک دنیا را از آنِ خود کرده است ...
بسیج   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه کربلا در مراسم تجلیل از موکب داران مازندرانی گفت:باید با فرهنگ سازی زمینه ظهور حضرت ولی عصر (عج) را فراهم کنیم.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان تایباد گفت: کتاب و کتابخوانی در میان اقشار مختلف مردم به ویژه نسل نوجوان و جوان بسیار کمرنگ است و برای بهینه سازی این فرهنگ باید اقدامات موثری انجام داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۳:۱۲    
همزمان با فصل سرد و افزایش مصرف گاز طبیعی در بخش خانگی، شرکت گاز استان خراسان شمالی اقدام به اعزام کارشناسان ایمنی در سطح مدارس استان به منظور فرهنگ سازی در زمینه ترویج فرهنگ استفاده بهینه و ایمن از گاز طبیعی می کند.
گروه هنری صلح، تئاتر خود را با موضوع صلح در حضور مسئولان محلی و فرهنگیان در مرکز فرهنگی جمهوری اسلامی ایران اجرا کردند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، همزمان با هفته وحدت تئاتر ویژه صلح در هرات افغانستان به روی صحنه رفت ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
قم-ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم اهمیت فرهنگ سازی و اطلاع رسانی درپیشگیری از آنفلوآنزای مرغی را مورد توجه قرار داد و گفت: فرهنگ سازی و اطلاع رسانی دقیق و با ظرافت های هنری، دربین تولیدکنندگان افزایش یابد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بهرام سرمست روز سه شنبه درجلسه ستاد آنفولانزا دراستانداری قم خاطرنشان کرد:رسانه ها و خبرنگاران استان حساسیت لازم را بدون وارد کردن شوک دربین عموم مردم و به ویژه تولیدکنندگان در مبارزه با آنفولانزای مرغی نهادینه و فرهنگ سازی کنند. ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اکرم محمدی- فرهنگ سازی و آموزش از کودکی آغاز می شود. کودکان به دلیل ذهن باز و آماده خود دریافت بهتری دارند و به همین دلیل همه آنچه را که آموخته شود سریعتر فرا می گیرند کم و کاستی های بسیاری در زمینه آموزش و فرهنگ سازی وجود دارد و هر مرجعی هم فقط فعالیت های خود را ترویج می کند و پیکان نقد را به سمت ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سامانه هوشمند آموزش همگانی و فرهنگ سازی مصرف بهینه آب روز سه شنبه طی مراسمی در شرکت آب و فاضلاب مشهد رونمایی شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۱    
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش وپرورش فارس با تأکید بر اینکه مدیران مدارس می توانند نقش محوری را در برنامه های حوزه سلامت ایفا نمایند، گفت: جلب مشارکت اولیا دانش آموزان خصوصاً درزمینه فرهنگ سازی و ارائه آموزش و فوق برنامه ها ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
با به صدا در آمدن زنگ بیمه در روز یکشنبه 19 آبان ماه توسط رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در یکی از دبستان های تهران، همزمان زنگ بیمه در شهرستان محمودآباد استان مازندران توسط بیمه معلم با هدف فرهنگ سازی و تعمیم فرهنگ بیمه به صدا درآمد.