دوشنبه ۱۸ فروردینساعت ۰۰:۵۱Apr 2020 6

جدیدترین‌های «فرهنگ سازی»

 
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - این روزها که کرونا همه ما را خانه نشین کرده و اعضای خانواده وقت کافی برای مشارکت در فعالیت خانه داری یافته اند و یا دستکم بهانه ای برای فرار از این توفیق " کرونادادی " ندارند ، شاید بهترین فرصت برای جدی گرفتن و فرهنگ سازی تفکیک زباله از منزل و در بیرون منزل باشد ...
می متالز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - مرکز مالی ایران با برگزاری بیش از 100 دوره و 20 هزار نفر ساعت آموزش در 6 ماهه دوم سال 98 گامی مهم در راستای آموزش و فرهنگ سازی بازار سرمایه برداشته است.
دیار آفتاب   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری استان مرکزی تحقق جهش تولید را در گرو فرهنگ سازی و تسهیل شرایطِ تولید دانش پایه دانست گفت: نقش مهمی که دولت می تواند در توجه به تولید دانش پایه داشته باشد ایجاد تسهیل برای فعالیت نخبگان است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دکتر مجید عبدالهی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: گرچه طی سال های اخیر سهم بانوان در تامین خون یک تا 2 درصد افزایش داشته است اما باید در این راستا فرهنگ سازی شود. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
سمیه قاسمی طوسی از مشارکت سمن ها در فرهنگ سازی و آموزش عمومی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: سازمان های مردم نهاد در امور جوانان این استان نقش محوری در فرهنگ سازی و آموزش های فراگیر در راستای قطع زنجیره ویروس کرونا داشته اند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۲۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مصطفی آزادبخت روز شنبه در جلسه اعضای کمیته فرهنگی و اطلاع رسانی ستاد فاصله گذاری اجتماعی استان همدان، اظهار داشت: علاوه بر انجام فعالیت های مختلف، فرهنگ سازی در این زمینه هم از اهمیت بسزایی برخوردار است وی از دستگاه های عضو کمیته خواست تا هفته آینده برنامه های عملیاتی خود را ارائه دهند. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۹:۴۱    
شورای انقلاب فرهنگی در سال 1394، طی اقدامی ارزشمند روز 15 فروردین را به نام روز ملی ذخایر ژنتیکی نامگذاری کرد. با توجه به اهمیت حفاظت از ذخایر ژنتیکی، فرهنگ سازی در کشور اهمیت بسیار زیادی دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با تاکید بر فرهنگ سازی مقاوم سازی مسکن برای مردم، گفت: در اجرای طرح های هادی و مقاوم سازی مسکن روستایی باید محکم کاری را جدی بگیرید زیرا محکم کاری، دعاگویی مردم را به دنبال دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
طی سال های اخیر با افزایش روزافزون تولید زباله ها نیاز به تفکیک آنها از مبدا ضرورتی غیرقابل انکار شده است و در شهر قم نیز در این زمینه در راستای آموزش عمومی و فرهنگ سازی اقدامات قابل توجهی آغاز شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۹:۳۷    
ابدالی تکلو با اشاره به اینکه با توجه به اینکه شیوع بیماری کرونا بسیار سریع است، فرهنگ سازی به منظور مقابله با این بیماری اهمیت فراوانی دارد، گفت: کانون های مساجد همراه با مدافعان سلامت در مبارزه با ویروس کرونا تلاش می کنند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
محمود عباسی، معاون حقوق بشر وزیر دادگستری و دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک، در این قسمت از برنامه رودررو مهمان اعتمادآنلاین شد تا به بررسی وضعیت کودکان در ایران بپردازد ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سیدرضا مدنی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این دوستداران محیط زیست، این تعداد کبک را از یک فرد خاطی که اقدام به نگهداری غیرمجاز این پرندگان کرده بود به قیمت هر قطعه 600 هزار ریال (در مجموع 18 میلیون ریال) خریداری کرده بودند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با اشاره به آغاز پویش امید و همدلی به منظور کمک به نیازمندان در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا، گفت: رسانه ها نقش مهمی در راستای فرهنگ سازی و اظلاع رسانی برای مبارزه با شیوع کرونا دارند.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب ایلام-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: تلاش مردم و رسانه ها در مبارزه با کرونا ستودنی است، از همه رسانه ها و خبرنگاران به خاطر تلاش بی وقفه برای مقابله و مبارزه با ویروس منحوس کرونا و فرهنگ سازی برای جلب مشارکت و همکاری و همراهی مردم؛ صمیمانه سپاسگزاری می کنم. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۲:۵۷    
مفتح گفت: اکنون که به دلیل رعایت نکات بهداشتی و با نظر متخصصان این حوزه، مساجد بر حسب ظاهر تعطیل هستند، کانون های فرهنگی هنری مساجد بازوان اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در میدان مقابله با کرونا باشند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، سید علی آقازاده روز پنج شنبه در حاشیه جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان مرکزی در اراک، ضمن تشکر از همکاری مردم، گروه های مردمی، سازمان های مردم نهاد، ستادهای شهرستانی، فرمانداران، شهرداران و.. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۰:۱۰    
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: یکی از موضوعات در جهش تولید این است که باید نگاه ایمانی و انقلابی داشته باشیم و بسترهای معرفتی، انگیزشی و بسترهای مدیریتی، تشویقی و فرهنگ سازی را برای جهش تولید ایجاد شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۸:۰۳    
سهم رسانه و فرهنگ در مقابله با کرونا آنگونه که باید دیده نشده از این رو اقدامات سلبی برای مبارزه با کرونا در دستور کار قرار گرفته است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
فرهنگ سازی در داخل رسانه ها تعریف می شود، زیرا رسانه این قابلیت را دارد که در فرایند فرهنگ گرایی یا فرهنگ پذیری به تبیین یا تغییر علائق و منافع اجتماعی بپردازد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۵۷    
سمنان- ایرنا- امیدآفرینی در جامعه، فرهنگ سازی مصرف کالای داخلی، حمایت و پیگیری مشکلات تولیدکنندگان و معرفی ظرفیت های رونق تولید در این استان از برنامه های خبرگزاری ایرنا مرکز سمنان در طول سال گذشته بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مسئول بسیج رسانه لرستان خواستار اعطای بسته حمایتی به اصحاب رسانه شد و گفت: اصحاب رسانه در خط مقدم فرهنگ سازی عمومی برای مقابله با کرونا در لرستان قرار دارند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر از برگزاری مسابقه طراحی پوستر و جلوه های بصری با موضوع فرهنگ سازی مقابله با ویروس کرونا و مدیریت بحران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۹:۱۱    
تهران- ایرنا- سیزده بدر به عنوان جشنی آیینی، جلوه ای باشکوه از آشتی میان مردم با طبیعت است از این رو باید به منظور فرهنگ سازی و جلوگیری از تخریب زیست بوم با رعایت حریم فضاهای سبز شهری و پاسداری از آن، تصویری زیبا از این منبع خدادادی را برای آیندگان حفظ کرد.
سیتنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اصرار به خانه نشینیِ مردم از دو مسیر امکان پذیر خواهد بود؛ اولاً استفاده از اقدامات برخوردی و سلبی، ثانیاً بهره برداری از اقدامات فرهنگی اجتماعی در راستای آگاهی بخشی و فرهنگ سازی اجتماعی برای مردم همراه با اجرای تدابیر حکیمانه به منظور غنی سازی اوقات فراغت افراد در خانه.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مسئول فرهنگ سازی بسیج دانشجویی قزوین گفت: 480 نفر از سراسر کشور در مسابقه خوانش وصیت نامه سردار شهید قاسم سلیمانی شرکت کردند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۷:۳۰    
امام جمعه موقت اصفهان گفت: باید به اهمیت اسلام و تحقق آرمان های اسلامی توجه کرده و در تمامی قسمت های کشور مانند ادارات، دانشگاه ها، رسانه ها، سینما و ... آن را به کار بگیریم. رعایت این مسائل نیز با زد و بند و کتک کاری محقق نمی شود؛ بلکه باید با فرهنگ سازی و اخلاق حسنه آن را اجرایی کرد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون تبلیغ حوزه های علمیه با تأکید بر حمایت دولت از تولید و فرهنگ سازی برای استفاده از کالای ایرانی در جامعه، بی اعتنایی به حمایت از کالای ایرانی را خیانت به کشور دانست.
رسا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۰:۳۰    
حجت الاسلام اسماعیل زاده گفت: ویروس کرونا به عنوان یک پدیده مهم و غیر قابل پیش بینی در عصر حاضر مسائل مختلفی را به وجود آورده که نیازمند تحقیق و پژوهش است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، مجید درویشی ظهر یکشنبه در جلسه هیئت اندیشه ورز جوان شهرستان اسدآباد با بیان اینکه خواهش ما از مردم همچنان این است که در خانه هایشان بمانند، گفت: با فرهنگ سازی به کمک فعالان فضای مجازی، سمن ها، جوانان و گروه های جهادی و بسیج می توان زنجیره اتصال ویروس کرونا هر چه زودتر قطع کرد ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید مجلس گفت: باید با فرهنگ سازی جایگاه جانبازان و ایثارگران در جامعه شناخته شود تا ضمن رعایت شان یادگاران دفاع مقدس،امرار معاش و استفاده از حقوق شهروندی نیز برای آنها آسان تر باشد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
استاندار همدان بابیان اینکه باید با فرهنگ سازی شاهد کاهش تردد خودروها در سطح استان همدان بود، گفت: روشنایی پارک های استان همدان به حداقل ممکن برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۵    
اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گنبدکاووس در راستای اجرای اهداف پدافند غیرعامل و فرهنگ سازی در حوزه مدیریت بحران نخستین دوره مسابقات مدیریت بحران در محیط خانه را طراحی و راه اندازی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۲:۴۴    
جمعیت هلال احمر شهرستان بیله سوار در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا طرح های ابتکاری هنری در سطح شهرستان اجرا می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - پیگیری مشکلات تولید، بهبود جو روانی، فرهنگ سازی برای تولید و معرفی ظرفیت های آن می تواند بخشی از وظایف مهم رسانه در راستای رونق و افزایش تولید در کشور باشد که ایرنا مرکز سنندج هم سال گذشته تلاش کرده در این حوزه ها به وظایف خود عمل کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۵۵    
آموزش، اطلاع رسانی و فرهنگسازی در ایام نوروز از سوی حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری انجام شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
اکبر بهنامجو روز جمعه اظهارداشت: یکی از مسائل فرهنگی شکست کرونا است که باید از لحاظ فرهنگی طوری عمل کنیم که مردم استان با مشارکت بالای خود و شکست کرونا زمینه فعال سازی چرخ اقتصاد استان را فراهم آورند. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
این جشنواره در قالب های انیمیشن، موشن گرافیک، نماهنگ و پوستر برگزار می شود و مدت زمان آثار ارسالی حداکثر 100 ثانیه می باشد و محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد. ...
ایتنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - عصر پرداخت در آغاز سال 1399 شکل گرفته است و این رسانه فعالیت خود را پیرامون موضوعات مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات، بانکداری و پرداخت الکترونیک دنبال می کند و امیدوار است با حمایت مخاطبان فرهیخته خود بتواند نقش خود را در عرصه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی به خوبی ایفا کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۱    
کوروش زارعی گفت: حوزه تئاتر دفاع مقدس پر هزینه است بنابراین باید فرهنگ سازی شود تا ارزش های دوران دفاع مقدس تولید و عرضه شوند.
هراز نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نقش تاتر در فرهنگ سازی شعار در خانه بمانیم امیر رضا مدنی به مناسبت روز جهانی تئاتر مبارک تاتر پیامی صادر کرد متن آن بدین شرح است روز جهانی تئاتر فرصتی است برای شناساندن ضرورت توجه به هنری فاخر که می تواند نقش بی بدیلی در پیشبرد اهداف متعالی بشری داشته باشد. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
امید متولیان طرح سفیران سلامتی این است که با اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگسازی و تشویق به در خانه ماندن از طریق سفیران سلامتی بتوانند زنجیره شیوع کرونا را در ایام نوروز قطع کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
امروزه با گسترش تکنولوژی و توسعه خدمات الکترونیک، حضور مردم برای استفاده از خدمات کاری بیهوده به نظر می رسد، البته در کشور ما آنچنان این خدمات شکل نگرفته اما گام های هرچند کوتاه در این راستا برداشته شده که شهرداری قم نیز از آن مستثنی نبوده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۸:۳۳    
سرهنگ پاسدار عزیز موسایی در بازدید از ایستگاه کنترل تردد شهرکرد به کوهرنگ، رسالت اصحاب رسانه را فرهنگ سازی برای پیشگیری از شیوع کرونا دانست.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه قرنطینه خانگی تاکنون در هیچ یک از شهرهای کشور اجرا نشده است، گفت: سیاست ستاد ملی مقابله با کرونا، فرهنگ سازی و جلب مشارکت مردم برای ماندن در خانه است و همکاری مردم نیز تاکنون خوب بوده و در روزهای آینده نیز باید ادامه یابد.
اولین جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا با حضور دستگاه های ذیربط و به ریاست مشترک صالحی (وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) و علی ربیعی (سخنگوی دولت) در دفتر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده منتخب مردم ارومیه در مجلس با تاکید بر اینکه فرهنگ سازی بر مصرف تولیدات داخلی عامل جهش تولید است گفت: در این راستا نقش صدا و سیما، دانشگاه و منابر بسیار موثر است.
فرمانداری فریدن   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۳۹    
مقام فرماندار افزود فعالیت و عملکرد تمامی کمیته ها و اعضای ستاد مبارزه با کرونا ویروس ارزیابی و نتیجه گیری خواهد شد وی ضمن اشاره به بسیج ملی مبارزه با بیماری تأکید داشت فرهنگ سازی و اطلاع رسانی و ایجاد جو آرام و همدلی و همچنین جلوگیری از تشنج در جامعه لازم و ضروری می باشد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: این وزارتخانه با توجه به نقش بسزایی که در فرهنگ سازی جامعه دارد، در سال جدید که با عنوان جهش تولید نامگذاری شده است، تلاش می کند گفتمان در زمینه کالای ایرانی را که یکی از بخش های مهم در تحقق این شعار است، شکل دهد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر، گروه استان ها: خراسان جنوبی با داشتن بیش از هزار و 200 هیئت مذهبی فعال دارای سابقه ای درخشان در فرهنگ و مذهب دارد. فعالیت هیئت های مذهبی در این دیار فرهنگی تنها به برپایی ادعیه و عزاداری محدود نمی شود بلکه در مناسبت های مختلف و رفع مشکلات جامعه هم پای کار هستند. ...