شنبه ۲۷ مهرساعت ۰۸:۳۴Oct 2019 19

جدیدترین‌های «مبارزه با مواد مخدر»

بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر بر ایجاد حساسیت در افراد در حوزه مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد و گفت: حتی یک نفر هم یک ظرفیت مهم در این حوزه محسوب می شود و همگان باید در این مبارزه مشارکت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر از شناسایی یک پاتوق مصرف کنندگان مواد مخدر در غرب پایتخت خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- با پیشنهاد دادستان ایرانشهر در خصوص معتادان متجاهر و در راستای کاهش آسیب های متصور وفق ماده 16 قانون اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر و تصویب مسئولین مربوطه مکانی با ظرفیت چهارصدنفر برای نگهداری و درمان افراد مشمول این ماده اختصاص یافت. تاریخ انتشار: 10:49 - 26 مهر 1398 ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی یزد گفت: در 2 عملیات جداگانه از 2 دستگاه خودرو عبوری در این استان 170 کیلوگرم حشیش کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۰:۲۰    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری یک قاچاقچی موادمخدر در عملیاتی مشترک با فرماندهی انتظامی استان کرمان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اعلام خبر دستگیری یک قاچاقچی موادمخدر در عملیاتی مشترک با فرماندهی انتظامی استان کرمان، گفت: از مخفیگاه متهم 135 کیلو و 500 گرم تریاک کشف شد
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی یزد گفت: در 24 ساعت گذشته در سه عملیات جداگانه از سه دستگاه خودرو عبوری در این استان298 کیلوگرم موادمخدر شامل 138 کیلوگرم تریاک و بقیه حشیش است، کشف شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
هفتمین جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قدس به ریاست سید علی اینانلو معاون سیاسی،امنیتی واجتماعی فرمانداری شهرستان قدس با اعضای کارگروه درسالن جلسات فرمانداری برگزار شد
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۲    
رامین رادفر کارشناس موادمخدر دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر از افزایش تولیدات موادمخدر در افغانستان از 200تن به بیش از 9هزار تن خبر داده و این یعنی فاصله معنادار. البته این افزایش محصول یکی، دو سال نیست و نتیجه پروسه ای طولانی تر است ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - جانشین دبیر شورای ستاد مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی گفت: 90 منطقه آلوده در زمینه مصرف مواد مخدر در این استان شناسایی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - فرماندار شهرستان سراب بهره گیری از فضای مجازی برای آگاهی بخشیدن به مردم در زمینه اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر را ضروری خواند و گفت: باید با استفاده از افراد با ذوق و فعال در فضای مجازی از این ظرفیت بزرگ و مهم استفاده شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۹    
شماری از اعضای ارشد حزب دموکرات آمریکا از اختصاص 200 میلیون دلار از بودجه مبارزه با موادمخدر در افغانستان برای احداث دیوار مرزی با مکزیک انتقاد کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل گفت: عطاری ها مجاز به فروش داروهای ترک اعتیاد نیستند و اغلب ماده هایی که با عنوان داروی ترک اعتیاد در عطاری ها عرضه می شود، اعتیادآور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مازندران: 10 سوداگر مرگ به همراه 53 کیلوگرم موادمخدر در استان دستگیر شدند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف 36 کیلو و 850 گرم تریاک از یک دستگاه خودرو در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر گچساران و باشت خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
بیش از 11 تن انواع مواد مخدر غیر دارویی با حضور مسئولان ارشد استانی و خانواده شهدای مبارزه با مواد مخدر در بندرعباس امحاء شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران، از کشف 53 کیلو گرم انواع مواد مخدر و دستگیری 10 سوداگر مرگ در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در استان خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- بوشهر- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف محموله 50 کیلوگرمی حشیش و دستگیری 2 سوداگر مرگ خبر داد.
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف بیش از 15 تن مواد مخدر در کشور در هفته سوم مهر ماه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۴    
یزد- ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی یزد گفت: ماموران در سه مرحله ایست و بازرسی جداگانه در 24 ساعت گذشته از سه دستگاه خودرو عبوری 213 کیلوگرم موادمخدر شامل 113 کیلوگرم تریاک ، 50 کیلوگرم هروئین و بقیه حشیش است، کشف کردند.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: خطر اعتیاد و آثار منفی آن برای جوامع از جنگ نظامی نیز بیشتر است که این موضوع ضرورت مقابله جدی و همگانی با مواد مخدر را می رساند.هدایت الله جمالی پور یکشنبه شب در ششمین نشست شورای مبارزه با مواد مخدر استان قزوین با اشاره به اینکه بدون شک در برخورد با معضل اعتیاد پیشگیری مقدم بر ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
در دیدار دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر و رییس پلیس اسلواکی بر همکاری های دو جانبه در حوزه مبارزه با مواد مخدر تاکید شد.
صبا ایران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف بیش از 15 تن مواد مخدر در کشور در هفته سوم مهر ماه خبر داد.
دولت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
در دیدار دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر و رییس پلیس اسلواکی بر همکاری های دو جانبه در حوزه مبارزه با مواد مخدر تاکید شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت و به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ دکتر اسکندر مؤمنی در این دیدار که در حاشیه سفر خود به وین انجام شد ...
بسیج   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۰    
معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه اولویت اصلی ستاد مبارزه با مواد مخدر اقدامات فرهنگی است، گفت: امروز مواد مخدر یک تهدید برای جامعه ما است و هر چقدر در این حوزه کار کنیم باز هم کم است.
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۶    
مدیر کل بهزیستی استان همدان با اشاره به بخشی از اقدامات کمیته فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر استان، از توانمند سازی سمن ها، برگزاری دوره های آموزشی، برگزاری چندین نمایشگاه و همایش در این زمینه اشاره کرد.
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۶    
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندارهمدان در آئین معارفه دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان، از ضرورت تقویت ارتباط دستگاه ها با مرکز و اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر سخن گفت.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۷:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی البرز از کشف 145 کیلو و 900 گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز و کرمان و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
همدان - ایرنا- رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان گفت: هفت هزار و 142 تن شامل چهار هزار و 254 نگهدارنده و معتاد به مواد مخدر و 2 هزار و 888 قاچاقچی، خرده فروش و توزیع کننده از ابتدای سالجاری تا 22 مهر امسال در این استان شناسایی و دستگیر شدند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۳:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
ایرنا: معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: 2 میلیون 808 هزار معتاد مستمر و یک میلبون 600 هزار مصرف کننده تفننی در کشور وجود دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی دلگان در جنوب غرب سیستان و بلوچستان گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این شهرستان در درگیری با قاچاقچیان مسلح 100 کیلوگرم موادمخدر کشف کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان - ایرنا _ در آیینی با حضور مسئولان ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، "یزدان آزرمی" به عنوان دبیر جدید شورای مبارزه با مواد مخدر استانداری همدان معرفی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۲۱    
معاون مقابله با عرضه و امور بین المللی ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه مبارزه با مواد مخدر تنها از عهده یک سازمان برنمی آید گفت: همه مسؤولان باید در این راه گام برداشته و فعال باشند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: در دیدار با فرمانده کل نیروی پلیس اتریش بر توسعه همکاری های دو جانبه در حوزه مبارزه با مواد مخدر تاکید شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با مسئولان وزارت کار، تأمین اجتماعی و بهداشت اتریش دیدار و بر همکاری و تبادل تجربیات دو کشور در حوزه کاهش آسیب های ناشی از اعتیاد تاکید کرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
سردار مهدی حاجیان، روز سه شنبه با اعلام این خبر افزود: ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین از طریق اقدامات اطلاعاتی دریافتند که فردی در زمینه قاچاق و ترانزیت مواد مخدر فعالیت گسترده ای دارد و به همین منظور شناسایی و دستگیری وی در دستور کار قرار گرفت. ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از اقتصاد بازار، معاون قضایی دادستان کل کشور پس از بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه گفت: شرکت فولاد مبارکه به واقع یکی از شاهکارها و عجایب صنعت ایران است ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۲    
کسب و کار نیوز - در دیدار دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر و فرمانده کل نیروی پلیس اتریش بر توسعه همکاری های دو جانبه در حوزه مبارزه با مواد مخدر تاکید شد.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: آموزش و پرورش بهترین و جامع ترین نهاد برای پیشگیری از مصرف موادمخدر است. به گزارش سلام نو، ناصر اصلانی ظهر امروز در جلسه شورای مبارزه با موادمخدر استان زنجان، در رابطه با تاریخچه تشکیل شورای مبارزه با موادمخدر در کشور ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس از کشف 132 کیلوگرم حشیش در بازرسی از یک خودرو نیسان خبر داد. تاریخ انتشار: 14:42 - 23 مهر 1398 - کد خبر: 559015
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مرتضی حیدری روز سه شنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قم در سالن جلسات فرمانداری با اشاره به کاهش 43 درصدی آمار سرقت در قم اظهار داشت: این استان از نظر آسیبها و ناهنجاری اجتماعی درمیان استانهای کشور در رتبه بیست و هفتم قرار دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون مقابله با عرضه و امور بین المللی ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: مصرف پنج یا 6 نوع موادمخدر از نوع روانگردان های جدید (ان پی اس) در ایران رواج دارد.
موج رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۴    
فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به مقابله با توزیع مواد مخدر در استان زنجان گفت: امسال در حوزه مبارزه با مواد مخدر 15 باند تهیه و توزیع کننده مواد مخدر در زنجان متلاشی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
قم – ایرنا – رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی شهرستان قم گفت: در 6 ماهه نخست سالجاری 215 کیلوگرم انواع مواد مخدر دربخش های پنجگانه قم کشف و ضبط شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
زنجان-معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به شناسایی بیش از 2 میلیون معتاد در کشور، از کشف 570 تن مواد مخدر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئولان وزارت کار، امور اجتماعی و بهداشت اتریش با دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ایران دیدار کردند
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با بررسی وضعیت زنجان در زمینه مبارزه با مواد مخدر و شیوه های مقابله برگزار و در پایان فاطمه رضایی به عنوان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان معرفی شد.
اکو فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۹   + ۳۷ سایت دیگر  
اکوفارس: دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به این که تولیدات مواد مخدر در افغانستان از 200 تن به بیش از 9 هزار تن رسیده است، گفت: افزایش تولید ماده مخدر شیشه در افغانستان زنگ خطر جدی برای جامعه جهانی است و اگر راه حلی برای این معضل پیدا نشود، کشورهای غربی و منطقه آسیب جدی خواهند دید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در پیامی از تلاش سپاه برای دستگیری سرشبکه سایت ضد انقلاب آمدنیوز قدردانی کرد.
موج رسا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۵    
معاون مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اینکه ستاد هماهنگی مبارزه با مواد به منظور مقابله با جنگ خاموش دشمن ایجاد شده است گفت: باید در این جنگ در برابر دشمن هوشیارانه عمل کنیم.