چهارشنبه ۱۳ فروردینساعت ۰۲:۳۴Apr 2020 1

جدیدترین‌های «پلیس مبارزه با مواد مخدر»

 
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار محمد قنبری گفت: با تلاش شبانه روزی و رصد اطلاعاتی تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و ماموران انتظامی خاش یک باند حرفه ای و سازمان یافته قاچاق مواد افیونی از مناطق مرزی به مرکزی کشور متلاشی شد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از کشف 2 و نیم کیلوگرم تریاک و دستگیری 2 نفر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۴۵    
رییس پلیس مبارزه با موادمخدر چهارمحال و بختیاری از افزایش 47 درصدی کشفیات موادمخدر ار ابتدای سال جاری در این استان خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- البرزر- فرمانده انتظامی استان از کشف 202 کیلو و 350 گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های البرز و کرمان و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- فرمانده انتظامی نایین از کشف 100 کیلو و 720 گرم تریاک با تلاش ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر و یگان تکاوری استان اصفهان در این خظه کویری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۳۲    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از کشف 13 کیلو و 70 گرم ماده مخدر تریاک و دستگیری یک متهم خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ "خلیل محمدی" اظهار داشت: از دیگر اقدامات صورت گرفته می توان به پلمب 2 واحد صنفی که در امر تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت داشتند اشاره کرد. وی ادامه داد: کشف 4 کیلوگرم تریاک، 310 حبه قرص روانگردان، 2100 سی سی شربت متادون و یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز از دیگر اقدامات صورت گرفته بوده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- رییس پلیس مبارزه با موادمخدر چهارمحال و بختیاری از افزایش 24 درصدی کشفیات موادمخدر استان در طول سال 98 خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
امینی، پلیسی که امروز جانباز 85 درصد در راه مبارزه با مواد مخدر است و جلوه ای از رشادت های ایثارگونه علمدار کربلا را در خود دارد، ضرورت توجه دستگاه های حاکم و همکار با پلیس مبارزه با مواد مخدر است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۲:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا هاشمی فر اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با انجام کار اطلاعاتی از خبری در خصوص تردد خودروی قاچاقچیان در محورهای مواصلاتی یزد مطلع شدند. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، علی سپهوند گفت: در پی کسب اخباری مبنی بر اینکه یک باند توزیع موادمخدر در شهرکرد به صورت گسترده در امر خرید و فروش موادمخدر صنعتی فعالیت دارد، بلافاصله موضوع در دستور کار عوامل کلانتری 16 منظریه و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت. ...
پلیس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها-البرز- با تلاش ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان 111 کیلوگرم تریاک کشف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی البرز گفت: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان 111 کیلوگرم مخدر تریاک درمنطقه گرمدره کرج کشف شد.
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو ، توان عملیاتی سگ های موادیاب و نقش موثر آنها در حوزه مقابله با قاچاق مواد مخدر برای پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا مهم است. از آنجایی که عملکرد سگ های موادیاب در هر منطقه به هوا و مشخصات اقلیمی آن بستگی دارد، یک محقق، تاثیر آب و هوا بر عملکرد سگ های موادیاب را بررسی کرده است. ...
عصر شهروند   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش عصر شهروند، سردار حمید هداوند دراین باره گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در شش روز ابتدای سال جاری یک تن و 27کیلو گرم انواع موادمخدر شامل 868 کیلو تریاک، 145 کیلو حشیش و... را در شهر تهران کشف و در این رابطه 14 قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر شدند. وی با [...]
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رستمی گفت: در اجرای طرح کنترل محور مواصلاتی فسا- شیراز، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فسا با همکاری اداره عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، 21 کیلو و 800 گرم، تریاک کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب درباره تشریح دستگیری شیشه فروشان محله اتابک تهران که بیش از 4 کیلو مواد مخدر همراه داشتند، توضیحاتی داد.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۶:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
جانشین پلیس پایتخت از کشف یک تن و 27 کیلوگرم انواع مواد مخدر در ماموریت های شش روز اول سال 99 خبر داد. به گزارش ایسنا، سردار حمید هداوند دراین باره گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در شش روز ابتدای سال جاری یک تن و 27کیلو گرم انواع موادمخدر شامل 868 کیلو تریاک، 145 کیلو حشیش و.. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ دوم سهراب قرقانی در گفت و گو با خبرنگار مهر از توقیف یک دستگاه سواری پراید حامل مواد مخدر در عملیات ماموران انتظامی خبر داد. وی با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی حین کنترل خودروهای عبوری محورهای مواصلاتی به یک دستگاه سواری پراید مشکوک و آن را متوقف کردند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان از کشف بیش از 20 کیلوگرم هروئین در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های مرکزی و فارس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۰۱    
جانشین فرماندهی انتظامی استان از کشف بیش از 20 کیلوگرم هروئین در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های مرکزی و فارس خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ فرهاد علی بیگی شامگاه پنجشنبه در این رابطه اظهار داشت: در پی گزارش های رسیده مبنی بر اینکه فردی قصد انتقال و فروش مقادیری موادمخدر به استان را دارد، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر قزوین قرار گرفت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: تاکنون هیچگونه گزارشی مبنی بر مثبت بودن بیماری کرونا در بین مددجویان مرکز مهر سروش گزارش نشده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تایباد گفت: تیم های پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی با اقدامات اطلاعاتی موفق شدند از انتقال یک محموله مواد مخدر از سمت استان های جنوبی به این شهرستان جلوگیری کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- فرمانده انتظامی نایین از کشف 197 کیلو و 500 گرم تریاک از سوی ماموران نیروهای پلیس مبارزه با موادمخدر این شهرستان با همکاری ماموران استانی یگان تکاوری این نیرو خبر داد.
برترین ها / تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۶:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت،سرهنگ عبدالوهاب حسنوند گفت: با دریافت گزارش های مردمی ماموران پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر در جریان خرده فروشی فردی در محله یاخچی آباد قرار گرفتند. ...
پلیس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها – کرمان – فرمانده انتظامی ارزوئیه از کشف 140 کیلو و350گرم تریاک در عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.
عصر زنجان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان از توقیف یک دستگاه خودرو رنو داستر با 30 کیلو و 880 گرم ماده مخدر تریاک در زنجان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا - فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: 140 کیلوگرم تریاک در عملیاتی مشترک و طی تبادل اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان شمالی و کرمان کشف شد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۶:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
سردار حمید هداوند در تشریح این خبر اظهار کرد: با دریافت چندین گزارش مردمی مبنی بر فعالیت یکی از قاچاقچیان حرفه ای در محدوده کهریزک ، بررسی موضوع در اختیار تیمی از مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت قرار گرفت. ...
برترین ها / بیتوته   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۸:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا: فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف 472 کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس استان سمنان و کرمان خبر داد و گفت: در این عملیات یک زن و مرد دستگیر شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان ابهر گفت: پلیس مبارزه با موادمخدر این شهرستان در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، 9 کیلو و 500 گرم تریاک کشف و ضبط کرد.
سلام نو / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۶:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام و بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، سردار محمد مسعود زاهدیان با اعلام این خبر، اظهار داشت: در پنج روز اول فروردین ماه سال1399، پلیس مبارزه با مواد مخدر سراسر کشور با همکاری یگان های انتظامی و مرزبانی کشور طی چندین عملیات جداگانه موفق به کشف 15 تن و 247 کیلوگرم انواع مواد مخدر شدند که این ...
پلیس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها-کرمان-فرمانده انتظامی استان از کشف 500 کیلوگرم تریاک از یک دستگاه وانت سایپا و دستگیری یک قاچاقچی در عملیات ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان"قلعه گنج" خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ دوم سهراب قرقانی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: 41 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک توسط مامورین انتظامی در این شهرستان کشف شد. ...
پلیس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها-البرز-فرمانده انتظامی استان از کشف 154 کیلو ماده مخدر تریاک از 2 دستگاه خودرو پراید در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز و تهران خبر داد.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۲۰:۲۶    
وارش نیوز/ براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا ثقفی درباره این خبر گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر، ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی از فعالیت 2 قاچاقچی مواد مخدر در شهرستان آمل با خبر شدند. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار مجید شجاع روز سه شنبه گفت: روز گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هنگام کنترل خودروهای عبوری در ایست و بازرسی "علی آباد" شهرستان بیرجند به یک تریلی دانگ فانگ مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری یک قاچاقچی در عملیات مشترک با پلیس استان کرمان و کشف 92 کیلو و 500 گرم تریاک خبر داد.
سیرجان خبر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان سیرجان گفت: در عملیات روز گذشته پلیس سیرجان و با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ 92 کیلو و 600 گرم تریاک کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۵    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران، از کشف 10 کیلو گرم تریاک و دستگیری 2 قاچاقچی مواد مخدر با همکاری تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان آمل خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران از کشف 10 کیلو گرم تریاک و دستگیری 2 قاچاقچی مواد مخدر با همکاری تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان آمل خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه مرکز اطلاع رسانی پلیس، سردار عباسعلی محمدیان افزود: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز متمرکز بر روی عناصر تهیه و توزیع موادمخدر ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ محمد معصومی روز سه شنبه در تشریح این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تویسرکان با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شدند زمان و مسیر تردد یک دستگاه خودروی سواری حامل مواد مخدر را شناسایی کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۲۸    
سبزوار- ایرنا- فرمانده انتظامی سبزوار گفت: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر 32 کیلوگرم تریاک از منزلی مسکونی در این شهرستان کشف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر از ضربه به 163 سرشبکه قاچاق موادمخدر در سال 98 خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۹:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ فرهاد آراوند روز سه شنبه در این ارتباط افزود: مامووان پلیس مبارزه با مواد مخدر دشتستان پس از اطلاع از این که 2 نفر از سوداگران مرگ با یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس قصد انتقال و جابه جایی محموله مواد مخدر از یکی از استان های همجوار به شهرستان دشتستان را دارند اقدام های لازم را برای توقیف ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان موفق به کشف و ضبط یک کیلو و 620 گرم ماده مخدر گل، شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قم در 3 عملیات جداگانه موفق به کشف 192 کیلوگرم تریاک شدند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده شامگاه دوشنبه با بیان این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی و برخورد با عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کار اطلاعاتی از انتقال یک محموله موادمخدر مطلع شدند. ...