چهارشنبه ۰۳ بهمنساعت ۰۴:۳۰Jan 2019 23
 

جدیدترین‌های «پلیس مبارزه با مواد مخدر»

ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۵:۴۸    
یزد- ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی یزد گفت: در 24 ساعت گذشته با تلاش ماموران 102 کیلوگرم تریاک از یک دستگاه خودرو عبوری در این استان کشف شد.
پلیس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۳    
گروه استان ها-یزد- رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر 2 نفر از سوداگران مرگ را هنگام جابه جایی 102 کیلو تریاک دستگیر کردند.
پلیس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۳    
گروه ناجا -معاون طرح و برنامه و بودجه پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از برگزاری نشست تخصصی معاونان، روسای مراکز، ادارات مستقل حوزه مرکزی و روسای پلیس مبارزه با مواد مخدر سراسر کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۸    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه با اشاره به اجرای سومین مرحله اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده، گفت: در این راستا 12 واحد که به پاتوقی برای مصرف و توزیع مواد مخدر تبدیل شده بود، پلمب شد.
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۴    
سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در گفتگو خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی اظهار کرد: با دریافت اخبار مردمی و رصد اطلاعاتی مبنی بر فعالیت باند قاچاق موادمخدر در شرق کشور تیم عملیاتی به این محل اعزام شد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۶    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری یک خرده فروش مواد مخدر و کشف 14 کیلو و 200 گرم تریاک از مخفیگاهش در اندیشه خبر داد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۸    
به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس، سردار کیومرث عزیزی افزود: در یکی از این عملیات ها روز یکشنبه با همکاری مشترک ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های مرکزی و اصفهان از خرید و فروش مقادیری مواد مخدردر یکی از شهرستان های استان جلوگیری شد و توزیع کننده نیز دستگیر شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۰    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری گفت: در عملیات ضربتی ماموران این پلیس دو قاچاقچی شرور و ضارب مامور پلیس کمتر از دو ساعت در شهرکرد، دستگیر شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۳:۳۲    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از کشف 234 کیلو و 900 گرم تریاک در عملیات ماموران این پلیس خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۱:۲۱    
مهاباد - ایرنا - فرمانده انتظامی مهاباد گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی موفق شدند 10 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را در این شهرستان کشف و ضبط کنند.
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۷:۵۷    
معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس در گزارش روز یکشنبه خود به نقل از فرمانده انتظامی این استان اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس در پی کسب خبری مبنی بر ورود یک محموله مواد مخدر از استان های شرقی به سمت شیراز، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۴:۰۷    
بیرجند - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 32 تن انواع مواد مخدر در این استان کشف شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۰    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی از کشف 32 تن انواع موادمخدر از ابتدای امسال در استان خبر داد و گفت: در این راستا 4 هزار و 500 نفر قاچاقچی و خرده فروش موادمخدر دستگیر شدند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۵    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری 32 تن از انواع مواد مخدر در سطح استان کشف شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۶    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی نیروی انتظامی خراسان جنوبی از ارائه خدمات رایگان کلینیک مشاوره تخصصی در راستای پیشگیری از اعتیاد خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۷    
گروه استان ها- کردستان- فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 55 کیلو مواد مخدر از نوع حشیش طی یک عملیات توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۹    
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر بهاباد :با هوشیاری ماموران پلیس این شهرستان بیش از 270 کیلوگرم حشیش کشف شد. رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر بهاباد :با هوشیاری ماموران پلیس این شهرستان بیش از 270 کیلوگرم حشیش کشف شد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۲۰:۵۷    
فرمانده انتظامی گچساران گفت: 60 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک در عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با همکاری پلیس مواد مخدر استان و ماموران پاسگاه امامزاده جعفر(ع) کشف شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۲۰:۳۶    
گچساران-ایرنا - فرمانده انتظامی گچساران گفت: 60 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک در عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان با همکاری پلیس مواد مخدر استان و ماموران پاسگاه امامزاده جعفر(ع) کشف شد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۲۰:۱۸    
به گزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ 'برزو همتی' با تشریح این خبر، گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر اینکه افرادی در یکی از مناطق شهرستان ملارد اقدام به فروش مواد مخدر می کنند، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۸:۲۰    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر قم گفت:در یک ماه گذشته با اجرای طرح قدر 180 خرده فروش مواد مخدر در قم دستگیر شدند.
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۸:۱۱    
به گزارش ایرنا سردار حاجی محمد مهدیان نسب روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک قاچاقچی موادمخدر در مناطق جنوبی کشور موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت. ...
روز نو   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۶    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از انهدام باند 3 نفره خرده فروشان خیابان مولوی، خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهمان 3 کیلو و 542 گرم شیشه و هروئین کشف شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۵    
قم - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر قم گفت: در یک ماه گذشته با اجرای 12 طرح تخصصی موسوم به قدر به منظور پاکسازی معابر و بوستان های بخش های پنج گانه استان از معتادان متجاهر، 180 خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۸    
این دو مرد به محض مشاهده ماموران پلیس مترو آن شهروند را رها کرده و در حالی که سعی در خونسرد نشان دادن خود داشتند ادعا کردند که از ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر هستند و به دلیل حمل موادمخدر اقدام به بازرسی بدنی از آن شهروند کرده بودند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۳    
کاشان - فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری فروشندگان مواد مخدری که در فضای مجازی اقدام به فروش مواد مخدر می کردند در شهرستان کاشان خبر داد.
ایلدا نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۷    
به گزارش ایلدا نیوز، فرمانده انتظامی کوهدشت از دستگیری سوداگر مرگ و کشف 30کیلو گرم تریاک در این شهرستان خبر داد . سرهنگ عباس دولتشاهی گفت : در راستای طرح مبارزه با مواد مخدر ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان کوهدشت از فعالیت یک باند تهیه و توزیع موادمخدر و جابجایی مواد [...]
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- مراجع تماس گروه مینی دوبلین MDG، افسران رابط مواد مخدر در ایران، دیپلمات های مقیم و اعضای دفتر UNODC از نمایشگاه پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا بازدید کردند.
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۰    
به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ صیاد درویشی روز شنبه در گفت و گویی اظهار داشت: با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم و رصد عوامل اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر مشخص شد یک قاچاقچی مواد مخدر قصد دارد با یک دستگاه خودروی 405 مقادیر قابل توجهی مواد افیونی را از یکی از استان های جنوبی به ...
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۳    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از دستگیری فروشنده مواد روانگردان در مهرآباد جنوبی خبر داد و گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم 273 پک ماده روانگران آماده برای توزیع، کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۰    
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری اعضای باند توزیع کننده موادمخدر در تهران و کاشان خبر داد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۱:۴۰    
به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار حیدر عباس زاده عصر پنجشنبه اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه قاطع با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۳    
به گزارش ایسنا، سرهنگ پاسدار رضا اصلانی فر در تشریح این خبر، گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با پشتیبانی عملیاتی استان، پس از شناسایی کامل مسیر عبور این سوداگر مرگ و نوع خودرو متهم در یک عملیات غافلگیرانه پلیسی، خودرو سمند را متوقف کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۸    
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا از کشف 580 تُن موادمخدر در سال 97 خبر داد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۶    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: جمهوری اسلامی ایران یکی از پیشروترین کشورها در عرصه مبارزه با مواد مخدر در دنیا با توجه به میزان کشفیاتی که دارد تنها کاشف کلان در جهان شناخته می شود.
برترین ها   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۵    
باشگاه خبرنگاران نوشت: سرهنگ بخشنده از دستگیری فروشنده مواد روان گردان در مهرآباد جنوبی خبر داد. سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ اظهار کرد: با دریافت گزارش های مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه فردی در خصوص توزیع مواد روان گردان گل ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۰:۳۲    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی کردستان گفت: این مقدار مواد مخدر به طور ماهرانه در دو دستگاه خودروی سواری جاسازی شده بود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۲    
مشهد- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی گفت: 325 معتاد متجاهر در مرحله دیگری از اجرای طرح ارتقاء امنیت محله محور در مشهد جمع آوری شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۷    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی از دستگیری و تحویل 325 معتاد متجاهر در مشهد به مراکز بازپروری خبر داد.
نافع   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۱    
فرمانده انتظامی استان گفت: 80 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان و لرستان کشف و ضبط شد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۴    
به گزارش دریافتی ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ احمد ثمره حسینی روز چهارشنبه در این باره اظهار داشت: در طرحی که با همکاری نماینده دادستان و ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اجرا شد ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۵    
همدان- ایرنا - فرمانده انتظامی استان همدان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در یک عملیات فرا استانی موفق به 80 کیلوگرم تریاک شدند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۶    
بندرعباس- ایرنا- فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی استان، 367 کیلوگرم تریاک را در بندرعباس کشف کردند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۳:۰۷    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد کمالی اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر بافق به همراه مأموران پلیس آگاهی شهرستان حین کنترل محورهای مواصلاتی به یک دستگاه خودروی سمند مشکوک شده و آن را متوقف کردند. ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۲:۳۸    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 18 کیلو و 500 گرم مواد مخدر در اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی در سوادکوه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۲۲:۰۴    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین از کشف بیش از 2 تن مواد مخدر در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۱۰    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران از کشف 27 کیلو و 500 گرم مواد مخدر و انهدام یک باند خانوادگی مواد مخدر در اجرای طرح کنترل محور های مواصلاتی در سوادکوه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۱    
ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در هفته جاری موفق شدند یک تُن انواع مواد مخدر را کشف و ضبط کنند.
بانک ویدئو نوداد   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۷:۴۴    
سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اظهار کرد: با اطلاع از اینکه یکی از قاچاقچیان مواد مخدر با همکاری همدستانش قصد دارد مقداری مواد مخدر از استان های جنوبی کشور خریداری و با یک دستگاه کامیون تحت پوشش بار صیفی جات (خیار) به تهران منتقل کند ...
ربیع   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۰:۳۲    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس از سنندج، فرامرز شاکری در نشست با خبرنگاران رسانه ها در سنندج، از همکاری مردم کردستان در حوزه مبارزه با مواد مخدر تقدیر کرد و اظهار داشت: یکی از اولویت های ماموریتی ناجا در سال 97 مبارزه جدی با عرضه و توزیع مواد مخدر است. ...