چهارشنبه ۰۵ تیرساعت ۰۶:۲۳Jun 2019 26

جدیدترین‌های «پلیس مبارزه با مواد مخدر»

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از ابتلای نیمی از معتادان جهان به هپاتیت C خبر داد. سردار اسکندر مومنی در روز جهانی مبارزه با مواد مخدر که در محل ستاد با حضور محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران، سردار مسعود زاهدیان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا و جمعی از مسئولان برگزار شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۸:۵۴    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: شش بانده اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر در استان مورد ضربه پلیس قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۸:۴۷    
زنجان - ایرنا - رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گفت: ماموران پلیس مواد مخدر این استان 10 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از قاچاقچیان در این استان کشف و ضبط کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
یزد رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد گفت: با تلاش ماموران 313 کیلوگرم موادمخدر شامل 273 کیلوگرم تریاک و 40 کیلو حشیش در دو عملیات جداگانه از دو دستگاه خودروی عبوری در یزد کشف شد.
اترک نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۸:۱۷    
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی از شناسایی و متلاشی کردن شش باند اصلی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در استان طی 3 ماهه نخست امسال خبر داد.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - گیلان - رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان در نشست خبری با اصحاب رسانه از کشف یک تن و 113 کیلوگرم موادمخدر در 3 ماه گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر زنجان 10 کیلو تریاک کشف وضبط کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا- - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی یزد گفت: با تلاش ماموران 313 کیلوکرم موادمخدر شامل 273 کیلوگرم تریاک و بقیه حشیش در 2 عملیات جداگانه از 2 دستگاه خودرو عبوری در استان کشف شد.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- یزد- سرپرست پلیس مبارزه با موادمخدر استان از کشف 178 کیلو تریاک و 20 کیلو حشیش توسط ماموران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
کرج - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز گفت: طی سه ماهه نخست سال جاری بیش از چهار تن مواد مخدر در استان البرز کشف شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز از افزایش سه درصدی کشفیات مواد مخدر در سه ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد. به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه البرز ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون حدود پنج هزار کیلوگرم انواع مخدر در این استان کشف شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز گفت: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان 110 کیلوگرم تریاک که در پوشش قوطی رنگ جاسازی شده بود، کشف شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با گلایه از ایرادات قانون مصادره اموال قاچاقچیان مواد مخدر گفت: اموال قاچاقچیان که از تخلفات قبلی آنها بدست آمده و مرتبط با آن جرم خاص نیست به مجرمان باز گردانده می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۰:۲۴    
تهران- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: پلیس ایران در تامین تجهیزات مبارزه با موادمخدر با محدودیت های ناشی از تحریم ها مواجه است که اروپا از عواقب آن در مبارزه با قاچاق و ترانزیت مواد مخدر بی نصیب نخواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کردستان، بیشترین کشفیات را مربوط به شهرستان سنندج، سقز و دیواندره ذکر و اظهار کرد: رشد کشفیات از یک سو برای ما خوشحال کننده و از یک سو نگران کننده است چراکه این مهم نشان از افزایش تقاضا نسبت به مصرف مواد، بین جوانان استان است.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۹:۱۶    
گیلان - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی گیلان گفت: بیش از 80 باند قاچاق مواد مخدر سال گذشته در استان گیلان متلاشی شد.
تابا خبر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست فرماندهی انتظامی ماهشهر گفت: 40 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان شناسایی و کشف شد. به گزارش تابا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رضا پاپی شامگاه دوشنبه اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد قاطعانه با توزیع کنندگان مواد مخدر ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۸:۵۵    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کردستان، بیشترین کشفیات را مربوط به شهرستان سنندج، سقز و دیواندره ذکر و اعلام کرد: رشد کشفیات از یک سو برای ما خوشحال کننده و از یک سو نگران کننده است چراکه این مهم نشان از افزایش تقاضا نسبت به مصرف مواد، بین جوانان استان است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با بیان اینکه 190 تُن انواع مواد مخدر از ابتدای سال تا کنون در مرزهای شرقی کشور کشف شده است، گفت: متأسفانه سایر کشورها در کمک به ایران در زمینه مبارزه با مواد مخدر کوتاهی می کنند .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی گیلان گفت: بیش از 80 باند قاچاق مواد مخدر سال گذشته در استان گیلان متلاشی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مربی آموزشی پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان یزد گفت: یکی از دغدغه های پلیس، موضوع پیشگیری از وقوع جرم است و آگاه سازی خانواده ها، معنویت و روابط صمیمی بین اعضای خانواده، 70 درصد احتمال وقوع جرم را کاهش می دهد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه با اشاره به آمادگی کامل پلیس برای مقابله با قاچاقچیان، گفت: در حوزه مقابله با مواد مخدر به هیچ عنوان کوتاهی نخواهیم کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی از انهدام 19 باند تهیه و توزیع مواد مخدر از ابتدای سال جاری تاکنون در استان خبر داد و گفت: در این مدت بیش از یکهزار و 500 نفر متهم مواد مخدر دستگیر شدند.
پلیس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان-کرمان- فرمانده انتظامی استان از کشف 416 کیلوگرم تریاک در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودبار جنوب خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۵:۱۳    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه یک استان ترانزیتی در زمینه مواد مخدر محسوب نمی شود.
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: 9 تا ایرانی که سعی داشتند در معده خود 5 کیلو گرم مواد مخدر به ترکیه قاچاق کنند از طرف پلیس مبارزه با مواد مخدر استانبول در فرودگاه دستگیر شدند. در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی بیان کرد: طی سه ماهه سال جاری 9 تن و 500 کیلو مواد مخدر در خراسان جنوبی کشف و 19 باند حمل و توزیع مواد مخدر منهدم شده است. ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اعلام خبر دستگیری 3 قاچاقچی مواد مخدر در عملیاتی مشترک با فرماندهی انتظامی استان یزد، گفت: از خودروی متهمان 35 کیلو و 200 گرم تریاک کشف شد. تاریخ انتشار: 14:08 - 03 تیر 1398
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۴۲    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف بیش از 35 کیلوگرم تریاک و دستگیری سه قاچاقچی سابقه دار در مسیر تهران- یزد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: بیش از 30 کیلوگرم حشیش و شیشه در اطراف پایتخت کشف و قاچاقچیان نیز دستگیر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۳۳    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت: در سه ماهه نخست امسال کشفیات موادمخدر صنعتی به ویژه شیشه در استان نسبت به سال گذشته 2 هزار و 160 درصد افزایش داشته است.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز گفت: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان، 100 کیلوگرم مواد مخدر تریاک در یک عملیات مشترک با پلیس استان گلستان کشف شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی از انهدام 19 باند تهیه و توزیع مواد مخدر از ابتدای سال جاری تا کنون در استان خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۳:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری زوجی قاچاقی با 25 کیلوگرم حشیش خبر داد. سرهنگ محمد بخشنده درباره مهم ترین پرونده های پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از دستگیری یک زوج خلافکار که در زمینه حمل و توزیع موادمخدر فعالیت میکردند خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: با هوشیاری ماموران بیش از سه کیلوگرم تریاک در شهرستان اردل، کشف شد. به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – سرهنگ سلیمان ریاحی در تشریح جزئیات این خبر ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در 2 محله شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: در نتیجه اجرای این طرح، حدود 15 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۰۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر گفت: از ابتدای سال تا امروز 190 تن انواع مواد مخدر کشف شد که بیشترین آن در مرزهای شرقی و استان های حاشیه شرق کشور کشف شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۲:۴۶    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خوسف گفت: در سه ماهه نخست سال جاری 348 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف شده است.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد از کشف هفت تن موادمخدر در یزد طی سه ماهه نخست سال جاری خبر داد. به گزارش مهر، سرهنگ علی افخمی امروز در نشست خبری دبیر و رؤسای کمیته های تخصصی شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان یزد با اشاره به میزان موادمخدر کشف شده در استان طی سال جاری اظهار داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 146 کیلو و 900 گرم تریاک در شهرستان داراب خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده در شهرستان اهواز پنج درصد آمار جرایم خرد این شهرستان را کاهش داده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۷:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان از افزایش صددرصدی کشفیات مواد مخدر و دستگیری ها در این حوزه در سال جاری خبر داد. به گزارش ایسنا منطقه خوزستان، سرهنگ یداله امیری در نشست خبری که امروز یکشنبه (دوم تیرماه) به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در اهواز برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان گفت: در طرح ظفر 30 پلیس اصفهان که به کشفیات قاچاق مواد مخدر اختصاص دارد بالغ بر یک تن مواد مخدر در 10 روز گذشته در اصفهان کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی یزد گفت: در سه ماهه اول سال 1398 با تلاش ماموران و همکاری مردم هفت تن انواع مواد مخدر در این استان کشف شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان قم از کشف 206 کیلو و 150گرم تریاک و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد. به گزارش ایسنا منطقه قم، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس قم ...
برترین ها / بولتن نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: سرهنگ محمد بخشنده (رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ) درباره فک پلمپ 20 خانه پلاک قرمز در مناطق شوش، مولوی و هرندی گفت: پلیس از 11 دی ماه سال گذشته به طور شبانه روزی در این منطقه حضور دارد. خانه ها، منازل و نقاطی که خرید و فروش انجام می شد، همه پاکسازی و پلمپ شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی یزد گفت: در سه ماهه اول سال جاری بیش از 7 تن مواد مخدر در استان کشف شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: در عملیات ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر یزد 95 کیلو تریاک و 20 کیلوگرم حشیش کشف شد.