شنبه ۲۳ آذرساعت ۰۵:۲۳Dec 2019 14

جدیدترین‌های «پلیس مبارزه با مواد مخدر»

سلام نو / خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف 6گونی حاوی 53 کیلو و 850 گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس پایتخت و اصفهان خبر داد. به گزارش سلام نو، سرهنگ "محمد بخشنده" ، گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در پی دریافت خبری مطلع شدند که یکی از قاچاقچیان حرفه ای مواد افیونی ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری 2 سوداگر مرگ و کشف 34 کیلو حشیش و 32 کیلو تریاک خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
با تلاش پلیس مبارزه با موادمخدر 100کیلو و 400گرم تریاک در مشهد کشف و ضبط شد.
روزانه نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر همدان با توجه به اینکه نیروی انتظامی، نظم و امنیت قابل قبولی را محقق کرده است؛ گفت: امنیت موجود در استان موجب جذب بیشتر گردشگر شده است که این مهم جزو افتخارات استان محسوب می شود. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان از کشف 19 کیلوگرم موادمخدر از نوع هروئین و شیشه در رشت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از دستگیری 3 سوداگر مرگ و کشف 67 کیلو و 160 گرم تریاک خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
جانشین انتظامی البرز گفت: کشف 104 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های البرز و کرمان کشف و متهم متواری شد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۱:۳۶   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر درباره ماجرای وجود قرص در کیک خوراکی توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش سلام نو، به نقل از سایت اطلاع رسانی پلیس، سردار محمد مسعود زاهدیان ...
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۳:۱۱    
خلیج فارس: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در واکنش به انتشار تصاویری در فضای مجازی در خصوص وجود قرص های اکستازی در داخل خوراکی ها، گفت: تاکنون موردی از وجود قرص های اکستازی در داخل محصولات غذایی تولید داخل نداشته ایم.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۰:۰۰    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان، گفت: باسوادترین جوانان با موقعیت مالی، امکانات و هوش بالا در حال مصرف گل هستند و دچار آسیب می شوند. به دلیل اینکه نگاه آنها به گل مانند قلیان و سیگار بوده و نگران کننده است و اگر کار اصولی و مبارزه فرهنگی صورت نگیرد گسترش زیادی پیدا می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۹:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
فارس : رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در واکنش به انتشار تصاویری در فضای مجازی در خصوص وجود قرص های اکستازی در داخل خوراکی ها گفت: تاکنون موردی از وجود قرص های اکستازی در داخل محصولات غذایی تولید داخل نداشته ایم.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سردار بخشعلی کامرانی صالح روز چهارشنبه در تشریح این خبر گفت: کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان با انجام اقدامات اطلاعاتی، فردی را که اقدام به انتقال مواد مخدر از استان تهران به همدان می کرد، شناسایی کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی یزد گفت: در 2 عملیات جداگانه و دستگیری سه قاچاقچی، 269 کیلوگرم تریاک در بازرسی از 2 دستگاه خودرو عبوری در استان کشف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۵    
همدان - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان گفت: همدان بیست و سومین استان کشور در زمینه شیوع مصرف مواد مخدر است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرآنلاین لرستان ، سرهنگ نبی الله قاسمی در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین در دورود گفت : در اجرای طرح مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ و در پی کسب خبری مبنی بر اینکه یک نفر با هویت معلوم قصد انتقال مقداری مواد مخدر با یک دستگاه خودرو سواری سمند به شماره پلاک معلوم از شهرستان اصفهان به ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اراک- جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: 90 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساوه و استان قزوین کشف شد و 3 توزیع کننده عمده مواد مخدر نیز دستگیر شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۸:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از کشف 16 کیلو و 800 گرم تریاک توسط مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان گچساران، از یک دستگاه خودروی سواری پراید خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۵:۰۶    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به افزایش ظرفیت نگهداری معتادان متجاهر مرد در پایتخت گفت: باید ظرفیت نگهداری معتادان متجاهر زن هم در تهران افزایش یابد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
قاچاقچیان مواد مخدر با شیوه های مختلف اقدام به انتقال انواع مواد مخدر در داخل و به بیرون کشور می کنند. قاچاقچیان برای انتقال مواد مخدر از شیوه های مختلفی استفاده می کنند که ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با اقدام پلیسی فنی و اطلاعاتی مسیر را برای قاچاقچیان می بندند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بندرگز از توقیف 2 دستگاه کامیون حامل 11 تن چوب قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: در این راستا 2 متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند. ** ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۶:۴۵    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 36 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در کرمانشاه و دستگیری دو قاچاقچی در این رابطه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۵:۲۳   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف 117 کیلو و 600 گرم هروئین از داخل خودروی تیبای یک متهم و دستگیری 3 سوداگر مرگ و کشف 394 کیلو و524 گرم تریاک از آنها در روز گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - جانشین انتظامی البرز گفت: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان بیش از 106 کیلو گرم تریاک در باربند یک کامیونت در شهرستان کرج کشف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: در عملیات مشترک پلیس بوشهر و فارس 59 کیلوگرم تریاک کشف شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
سردار بخشعلی کامرانی صالح روز سه شنبه در تشریح این خبر بیان کرد: با تلاش های اطلاعاتی چند ماهه پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان بر روی یک باند قاچاق و توزیع موادمخدر مشخص شد، اعضای این باند قصد انتقال مواد مخدر از استان تهران به شهرستان ملایر را دارند. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۴:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف بیش از نیم تن تریاک و هروئین در پایتخت خبر داد. سرهنگ محمدبخشنده، دراین باره گفت: مدتی قبل و درپی دریافت خبرهایی از منابع اطلاعاتی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان – ایرنا - رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی اصفهان از کشف 232 کیلو تریاک از یک دستگاه خودرو در اصفهان خبر داد.
همدان پرس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان همدان از رشد 12 درصدی انهدام باندهای تهیه و توزیع مواد مخدر از ابتدای سال جاری تاکنون در استان خبر داد | حرکت مستمر و رو به جلو جهت ارتقاء عملکرد پلیس مبارزه با مواد مخدر توام با هوشمندی و اشرافیت اطلاعاتی و ارایه راه حل های جدید از برنامه های پلیس برای مبارزه و خنثی کردن نقشه ...
پلیس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- تهران بزرگ - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری 3 سوداگر مرگ و کشف 394 کیلو و 524گرم تریاک خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
خبر آنلاین : پلیس مبارزه با مواد مخدر فیلمی از تعقیب و گریز قاچاقچیان با 300 کیلو گرم مواد مخدر در اتوبان قم- تهران منتشر کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
پلیس مبارزه با مواد مخدر فیلمی از تعقیب و گریز قاچاقچیان با 300 کیلو گرم مواد مخدر در اتوبان قم- تهران منتشر کرد.
سیرجان نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 268 کیلو مواد مخدر از یک دستگاه خودرو سمند در شهرستان رابر خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار عبدالرضا ناظری گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رابر حین گشت زنی در محور جیرفت – رابر به یک دستگاه سمند مشکوک شده و دستور توقف آن [...]
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از افزایش46 درصدی کشفیات مواد مخدر در تهران نسبت به سال گذشته خبر داد. سرهنگ محمد بخشنده؛ رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در جمع خبرنگاران درباره خلاصه اقدامات این پلیس در سال جاری گفت ...
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
به گفته سرهنگ بخشنده، 1500 زن معتاد متجاهر در تهران زندگی می کنند که در بین افراد زنان حامله یا مادر نیز دیده می شود. سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت درباره زنان معتاد گفت:بیش از هزار و 500 زن معتاد متجاهر در شهر تهران وجود دارد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۲:۲۷    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف بیش از یک تن مواد افیونی در جریان عملیات پلیسی خبر داد. سرهنگ محمد بخشنده افزایش تولیدمواد مخدر در ایران و افغانستان را یکی از دلایل افزایش فعالیت سوداگران مرگ اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۰:۰۶    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین از رشد 49 درصدی کشف مواد مخدر در استان قزوین خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: 22هزار نفر خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر در سالجاری در تهران دستگیر شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
یزد - ایرنا- رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی یزد گفت: در 2 عملیات جداگانه 353 کیلوگرم تریاک از 2 دستگاه خودرو عبوری در این استان کشف شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ رسول موذنی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در نقده، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت. ...
سیرجان رویداد   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سیرجان رویداد؛ فرمانده انتظامی سیرجان از کشف یک دستگاه خودرو لکسوز به ارزش 15 میلیارد ریال خبر داد. سرهنگ محمد رضا ایران نژاد در تشریح جزئیات این خبر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۷:۳۵    
سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر استان: جمع آوری معتادان متجاهر در اولویت است چرا که در کاهش جرائمی چون سرقت تاثیر بسزایی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
همدان - فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 10 کیلوگرم هروئین با لفافه و دستگیری 3 قاچاقچی در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان ملایر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - یک هزار و 148 معتاد متجاهر از ابتدای سال جاری تاکنون به دنبال اجرای طرح های پلیس مبارزه با موادمخدر در استان قزوین دستگیر شده اند.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ضمن امضای تفاهمنامه همکاری در حوزه پیشگیری و مبارزه با اعتیاد با معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از آمادگی این پلیس برای ارائه مشاوره به دانشجویان دانشگاه های کشور خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی و پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی این استان، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۵:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ شمار معتادان زن متجاهر در پایتخت را بین 1500 تا 2000 نفر اعلام کرد و از مسئولان مربوطه خواست که نسبت به ارتقای ظرفیت ها برای نگهداری و بازپروری این افراد اقدام کنند.
یزدی نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۵۶    
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد از کشف 160 کیلوگرم موادمخدر در یزد خبر داد.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف 16 هزار و 734 کیلوگرم مواد مخدر از ابتدای سال جاری تاکنون در پایتخت خبر داد. به گزارش ایسنا، سرهنگ محمد بخشنده در اجرای طرح برخورد با موادفروشان ...
موج رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با اشاره به اجرای طرح مبارزه با مواد مخدر در استان زنجان گفت: با اجرای این طرح در استان 40 نفر از خرده فروشان که در توزیع مواد مخدر فعالیت داشتند دستگیر شدند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ آرش خلخالی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان مبنی بر فعالیت یک متهم در امر تهیه و توزیع مواد مخدر، مطلع و رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند. ...