شنبه ۱۴ تیرساعت ۰۱:۰۶Jul 2020 4

جدیدترین‌های «امنیت اجتماعی»

 
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی استان از اجرای طرح فاتح 3 با هدف ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان قزوین اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
طرح فاتح 3 با هدف ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان قزوین اجرا شد.
خانه خشتی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۲۲:۰۹    
فرمانده نیروی انتظامی رفسنجان گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی از ساعت 20 امشب به مدت 48 ساعت در تفرجگاه ها، پارک ها ، فضاهای سبز و خیابان های شلوغ شهرستان اجرایی می شود.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۵:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- فرمانده انتظامی استان قم از اجرای طرح برخورد با اراذل و اوباش سطح یک در قم خبر داد. به گزارش شفقنا، سردار سیدمحمود میرفیضی، با اشاره به اجرای طرح ضربتی مقابله با اراذل و اوباش در سطح استان طی 48 ساعت گذشته در قم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۳:۱۱    
طرح حفظ و ارتقاء امنیت اجتماعی پلیس در جزیره کیش اجرا شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ رمضان اللهوردیان روز پنجشنبه در گفت و گو با نصیرنیوز افزود: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مقابله با قاچاق کالا، ماموران مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی این شهرستان در حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی اتوبوس مشکوک و آن را متوقف کردند ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ نور محمد فتحی زاده روز چهارشنبه به خبرنگار نصیرنیوز گفت: دراجرای ارتقای امنیت اجتماعی در شهر کرج، طرح مبارزه با اراذل و اوباش در این شهرستان به صورت ویژه اجرا شد ...
پلیس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها-هرمزگان- فرمانده انتظامی استان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در محلات آلوده و جرم خیز استان و دستگیری 447 در اجرای این طرح خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۷:۵۰    
تهران- ایرنا- اظهارات اخیر علی ربیعی سخنگوی دولت در رابطه با برداشتن نگاه امنیتی از سمن ها و توجه به خیر جمعی از جانب آن ها واکنش هایی را در فضای رسانه به همراه داشته است ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۵:۳۳    
فرمانده انتظامی استان، گفت: خیرین امنیت ساز با حمایت های معنوی و مالی خود، بازوان توانمند ناجا در افزایش احساس آرامش عمومی و توسعه امنیت اجتماعی هستند.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با گرامیداشت هفته قوه قضاییه حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری در نشست با حسین امیری گنجه، سرپرست اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ گفت: در راستای تحقق عدالت و امنیت اجتماعی فعالیت های سازمان تامین اجتماعی که بیش از نیمی از جمعیت کشور را تحت پوشش دارد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ مهدیخانی از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در چرداول خبر داد .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی از ارائه بیش از 22 هزار تذکر لسانی طی اجرای طرح امنیت اجتماعی در تمامی تفرج گاه های استان در هفته گذشته خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کیار گفت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف در شهرستان کیار اجراء شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۲۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی نهاوند با اشاره به اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در نهاوند گفت: در این طرح، سه نفر در حوزه مواد مخدر دستگیر و مقادیری مواد مخدر از آنان کشف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - فرمانده انتظامی بروجرد گفت: در اجرای طرح امنیت اجتماعی 18 سارق و 9 خرده فروش مواد مخدر در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۸:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
سردار هوشنگ حسینی روز یکشنبه اظهارداشت: در تداوم اجرای طرح تشدید نظارت و کنترل بر اصناف با محوریت ارتقای امنیت اجتماعی و سلب تحرک از ناامن کنندگان اقتصاد کشور و به دنبال دریافت گزارش های مردمی مبنی بر نگهداری گوشت قرمز فاسد در مغازه ای ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۸:۲۱    
همدان - کشف 10 تن سبوس قاچاق در همدان، کشف 40 رأس دام قاچاق در ملایر، دستگیری باند سارقان خودرو در همدان و اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در اسدآباد عناوین اخبار کوتاه انتظامی همدان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۸:۰۷    
جمشیدپور از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهر ایلام خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
13 واحد صنفی متخلف در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی شهرستان نوشهر پلمب شدند.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سردار "علی اکبر جاویدان" در دیدار با رئیس و جمعی از مسئولان دانشگاه رازی کرمانشاه اظهار داشت: توجه جدی به مقوله امنیت جامعه را از دیگر مباحث مهم برای پلیس عنوان کرد و گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۱:۰۰    
فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در پارک ها و تفرجگاه های این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - فرمانده انتظامی استان قزوین از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی فاتح 2 در قزوین و توفیق پلیس در زمینه دستگیری و کشفیات در این طرح خبر داد.
تحلیل بازار / اتاق نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
پازوکی، اقتصاددان می گوید: قوه قضاییه نقش مهمی در به وجود آوردن فضای مناسب برای کسب وکار دارد؛ شفافیت، نفی انحصار و ایجاد رقابت از وظایف قوه قضاییه برای حمایت از تولید و سرمایه گذار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۶:۳۱    
فرماندهی انتظامی شهرستان ساری از دستگیری 24 سارق و کشف مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
در پی انجام اقدامات اطلاعاتی ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر در استان قزوین بیش از 134 کیلوگرم مواد مخدر در این استان کشف شد .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۵:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
قزوین- فرمانده انتظامی استان قزوین از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی فاتح 2 در قزوین و از توفیقات پلیس در زمینه دستگیری و کشفیات در این طرح خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی کردستان با بیان اینکه جلب مشارکت مردم در تامین امنیت اجتماعی اولویت پلیس است، گفت: صداقت، صراحت و شفافیت اصل همکاری ناجا و رسانه ها است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۴:۱۰    
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد از دستگیری 22 متهم در نتیجه اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد .
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
انزوای اجتماعی از ابعاد عمده عدم امنیت اجتماعی و آسیب پذیری سالمندان است، در شرایط کنونی با شیوع ویروس کرونا، انزوا و تنهایی برای بسیاری از سالمندان اتفاق می افتد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۲۲:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
، هر 12 نفر عضو شورای شهر مینیاپولیس به طرح انحلال پلیس این شهر رأی مثبت دادند. شورای شهر مینیاپولیس در نظر گرفته است که یک اداره جدید به نام اداره امنیت اجتماعی و پیشگیری از خشونت را جایگزین اداره پلیس این شهر کند
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۰:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - فرمانده انتظامی استان یزد از کشف بیش از 870 انواع مواد مخدر در سطح استان خبر داد. به گزارش سایت پلیس، سردار عباسعلی بهدانی فرد در تشریح جزئیات این خبر گفت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و اقدام های اطلاعاتی به عمل آمده در سطح استان ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۱۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
محمدرضا مشایخی روز پنجشنبه در آیین افتتاح ساختمان عدالت میانه با اعتبار 50 میلیارد ریال ضمن تبریک این هفته به تمامی زحمتکشان عرصه قضا اضافه کرد: امنیت اجتماعی و امنیت روانی در سایه تلاش و زحمات طاقت فرسای حوزه قضا و همدلی، وحدت و تعامل سایر ادستگاه های اجرایی با این قوه حاصل شده است. [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا- سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با تاکید بر لزوم برنامه ریزی مسوولان برای رفع دغدغه های مردم گفت: امنیت اجتماعی یکی از مهمترین مطالبات مردمی و زمینه ای برای آرامش جامعه و بهبود اشتغال است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۷:۲۵    
طرح ارتقا امنیت اجتماعی در شهرستان اقلید اجرا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - امنیت یکی از عوامل مهم رونق تولید است و نیروی انتظامی به عنوان یکی از عاملان ایجاد نظم و امنیت در جامعه می تواند نقش پر رنگی در تحقق جهش تولید داشته باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی سرپرست فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان اسفراین از دستگیری 24 نفر معتاد متجاهر با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در نقاط آلوده و جرم خیز این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۳:۴۰    
سرهنگ خورانی گفت:تعامل مستمر و ارتباط منسجم با شهرستان های همجوار، عامل تسریع در اجرای مأموریت های پلیسی و ارتقاء امنیت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۸:۳۵    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: معیشت مردم، فضای مجازی و امنیت اجتماعی اولویت این کمیسیون است.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از کوین تلگراف ، وانگ ژونگ مین (Wang Zhongmin)، معاون سابق رئیس شورای ملی صندوق امنیت اجتماعی چین، اعلام کرده است که این کشور سازوکارهای بک اند توسعه ارز دیجیتال ملی اش را به اتمام رسانده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا- فرمانده انتظامی ساوه گفت: در ادامه اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی 83 نفر شامل سارقان، خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر در مناطق آلوده این شهرستان دستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۳:۲۱    
فرمانده انتظامی مازندران: امنیت اجتماعی و اخلاقی خط قرمز پلیس است و در این خصوص با کسی تعارف نداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
همدان- دستگیری 14 متهم و کشف 3600 ثوب البسه قاچاق در نهاوند، اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در رزن و کشف محموله تریاک در عملیات مشترک پلیس همدان و کردستان عناوین اخبار انتظامی همدان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: واحد جلب استان مرکزی در حوزه اتهام و محکومیت باید مستقل شود تا نتیجه و عملکرد مناسب تری دریافت شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۵:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
هنر صنعت فرش ایران که تا چند سال اخیر برابر آمار متولی فرش، 2 میلیون بافنده و 5 میلیون نفر سایر حرف از آن ارتزاق می کردند، نقش به سزایی در اشتغال زایی ، ارز آوری و امنیت اجتماعی کشور داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۳:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مازندران گفت: امنیت اجتماعی و اخلاقی خط قرمز پلیس است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی دامغان: 10 طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در دامغان اجرا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
پلیس هرمزگان در 24 ساعت اخیر در راستای ارتقای امنیت اجتماعی در نقاط مختلف هرمزگان موفق به کشف محموله های قاچاق کالا و مواد مخدر شد و همین طور ر راستای تشدید نظارت های حوزه سلامت اجتماع، با متخلفان پروتکل های کرونا نیز برخورد کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۵۹    
سرهنگ عسگری با اشاره به وضعیت نگران کننده توزیع موادمخدر در شهرک های اقماری استان البرز گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 176 طرح با هدف ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح استان البرز اجرا شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۲۰:۴۵    
مظاهر عادل نیا گفت: ارتقاء امنیت اجتماعی بازتاب تعامل دستگاه قضائی و نیروی انتظامی است.